<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Akty Stanu Cywilnego cz. 5 - woj. mazowieckie

  • Łyse woj. mazowieckie UR
  • Łyse woj. mazowieckie ŚL
  • Łyse woj. mazowieckie ZG
  • Dąbrówka woj. mazowieckie UR
  • Dąbrówka woj. mazowieckie ŚL
  • Dąbrówka woj. mazowieckie ZG
  • Brodowe Łąki woj. mazowieckie UR
  • Brodowe Łąki woj. mazowieckie ŚL
  • Brodowe Łąki woj. mazowieckie ZG
  • Kamieńczyk woj. mazowieckie UR - nazwiska osób na " A - K "
  • Kamieńczyk woj. mazowieckie UR - nazwiska osób na " L - Ż "
  • Kamieńczyk woj. mazowieckie ŚL
  • Kamieńczyk woj. mazowieckie ZG - nazwiska osób na " A - K "
  • Kamieńczyk woj. mazowieckie ZG - nazwiska osób na " L - Ż "
  • Wyszków woj. mazowieckie UR
  • Wyszków woj. mazowieckie ŚL
  • Wyszków woj. mazowieckie ZG
  • Niegów woj. mazowieckie UR
  • Niegów woj. mazowieckie ŚL
  • Niegów woj. mazowieckie ZG
  • Lipniki woj. mazowieckie UR
  • Lipniki woj. mazowieckie ŚL
  • Lipniki woj. mazowieckie ZG
  • Mińsk Mazowiecki woj. mazowieckie ŚL - nazwiska osób na " A - K "
  • Mińsk Mazowiecki woj. mazowieckie ŚL - nazwiska osób na " L - Ż "
  • Mińsk Mazowiecki woj. mazowieckie UR - nazwiska osób na " A - K "
  • Mińsk Mazowiecki woj. mazowieckie UR - nazwiska osób na " L - Ż "
  • Stupsk woj. mazowieckie UR, ZG 1907
  • Pawłowo Kościelne woj. mazowieckie UR
  • Pawłowo Kościelne woj. mazowieckie SL
  • Pawłowo Kościelne woj. mazowieckie ZG
  • Bieżuń woj. mazowieckie SL
  • Mińsk Mazowiecki woj. mazowieckie UR - lata 1850 - 1864
  • Wieczfnia Kościelna.woj. mazowieckie UR
  • Wieczfnia Kościelna.woj. mazowieckie SL
  • Wieczfnia Kościelna.woj. mazowieckie ZG


  • MIŃSK MAZOWIECKI

    woj. mazowieckie 

    Nazwiska rozpoczynające się literą " A - K "

    przejdź do nazwisk rozpoczynających sie literą " L - Ż "
     

    Opracowanie Marek Jabłonowski



    URODZENIA


    Indeks akt stanu cywilnego parafii Mińsk Mazowiecki 1813 - 1849  




    Nazwisko Imię - Imiona i nazwiska rodziców - Miejscowość - Rok - Nr aktu - Uwagi 


     Abrahamowicz Abraham - Fratel Abrahamowicz i Fauga Mondlowicz - Barcząca - 1814 - 22 - starozakonni

    Abrahamowicz Slama - Josek Abrahamowicz i Nuta Ićkowicz - Dembe - 1814 - 149 - starozakonni

    Abrahamowicz Ester - Szal Abrahamowicz i Haja Sura Jedkowicz - Mińsk - 1816 - 43 - starozakonni

    Abrahamowicz Mosiek - Tratel Abrahamowicz i Fajga Mortkowicz - Zakole - 1816 - 54 - starozakonni

    Abrahamowicz Sender - Mosiek Abrahamowicz i Blima Lewkowicz - Wiatraki - 1816 - 56 - starozakonni

    Abrahamowicz Hinda - Haim Abrahamowicz i Łaja Moskowicz - Mińsk - 1817 - 15v - starozakonni

    Abramowicz Haja - Szlama Abramowicz i Tauba Joszkówna - Rysie - 1818 - 182 - starozakonni

    Abramowicz Złota - Srul Abramowicz i Pesa Dawidowicz - Targówka - 1819 - 138 - starozakonni

    Abramowicz Hinda - Herszko Abramowicz i Frejda Pełtowicz - Mińsk - 1819 - 237 - starozakonni

    Abramowicz Necha - Mosiek Abramowicz i Estra Zelkówna - Mińsk - 1820 - 108 - starozakonni

    Abramowicz Icek - Tratel Abramowicz i Fejga Tratlówna - Barcząca - 1820 - 114 - starozakonni

    Abramowicz Frajdla - Rafał Abramowicz i Sura Majer - Niedziałka - 1820 - 142 - starozakonni

    Abramowicz Rojza - Herszko Abramowicz i Frejda Pettówna - Huta Mińska - 1821 - 110 - starozakonni

    Abramowicz Maciej - Tomasz Abramowicz i Wiktoria Padzik - Barcząca - 1825 - 45 -

    Abramowicz Anna - Tomasz Abramowicz i Wiktoria Abramowicz - Barcząca - 1828 - 34 -

    Abramowicz Marianna - Tomasz Abramowicz i Wiktoria Padzik - Barcząca - 1830 - 308 -

    Abramowska Magdalena - Tomasz Abramowski i Wiktoria Padzik - Wiciejów - 1821 - 101 -

    Acman Stanisław - Bartłomiej Acman i Katarzyna Lipkówna - Mińsk - 1814 - 56 -

    Acman Wiktoria - Walenty Acman i Józefa Maciorkowska - Mińsk - 1814 - 172 -

    Acman Wojciech - Walenty Acman i Józefa Maciorkowska - Mińsk - 1816 - 44 -

    Acman Wincenty - Bartłomiej Acman i Katarzyna Lipkówna - Mińsk - 1817 - 5v -

    Acman Agata - Walenty Acman Józefa Maciorkowska - Mińsk - 1819 - 71 -

    Acman Jadwiga - Walenty Acman Józefa Maciorkowska - Mińsk - 1820 - 151 -

    Adamczyk Franciszka - Tomasz Adamczyk i Agnieszka Siemiatowska - Dembe - 1828 - 26 -

    Adamkiewicz Wawrzyniec - Piotr Adamkiewicz i Helena Gruba - Mińsk - 1815 - 135 -

    Adamkiewicz Agnieszka - Jan Adamkiewicz i Magdalena Laskus - Targówka - 1824 - 291 -

    Adamkiewicz Anna - Józef Adamkiewicz i Petronela Kopkówna - Barcząca - 1825 - 170 -

    Adamkiewicz Edward Jan - Adam Adamkiewicz i Petronela Browarna - Mińsk - 1835 - 206 -

    Adamkiewicz Regina - Adam Adamkiewicz i Petronela Brzostowska - Mińsk - 1836 - 212 -

    Adamkiewicz Makary Adam - Adam Adamkiewicz i Petronela Brzostowska - Mińsk - 1839 - 223 -

    Adamkiewicz Wiktoria - Adam Adamkiewicz i Petronela Brzostowska - Stojadła - 1842 - 197 -

    Adamski Stanisław - Wincenty Adamski i Marianna Chrzanowska - Mińsk - 1840 - 119 -

    Agel Józefa - Bernard Agel i Paulina Sokołowska - Huta Barczącka - 1823 - 260 -

    Ajer Franciszek Aleksander - Andrzej Ajer i Józefa Domańska - Huta Barczącka - 1831 - 161 -

    Ajzer Karolina Wilhelmina - Jan Ajzer i Katarzyna Cygler - Chmielew - 1846 - 182 -

    Ajzykowicz Ryfka - Lejzer Ajzykowicz i Golda Heloniczówna - Mińsk - 1813 - 13v - starozakonni

    Ajzykowicz Fajga - Mosiek Ajzykowicz i Hinda Berkowicz - Mińsk - 1815 - 88 - starozakonni

    Ajzykowicz Sura - Lejzer AjzykowiczGołda Ićkowicz - Mińsk - 1816 - 175 - starozakonni

    Ajzykowicz Chaja - Mosiek Ajzykowicz i Hinda Berkowicz - Mińsk - 1817 - 23v - starozakonni

    Akierman Konstancja - Karol Akierman i Marianna Wieniak - Ruda - 1816 - 35 -

    Akierman Antonina - Karol Akierman i Marianna Miemczyk - Mińsk - 1821 - 247 -

    Akierman Henryk Edward - Michał Akierman i Salomea Niewiadówna - Ruda - 1833 - 200 -

    Aksamitowska Józefa Klementyna Ludwika - Konstanty Aksamitowski i Oktawia Lodzińska - Mistów - 1833 - 99 -

    Aksamitowski Wojciech - Wincenty Aksamitowski i Jadwiga Zarębska - Budy Mińskie - 1814 - 52 -

    Aleksewicz Anna - Michał Aleksewicz i Katarzyna Szczapik - Barcząca - 1834 - 213 -

    Aleksiewicz Rozalia - Michał Aleksiewicz i Katarzyna Szczapik - Barcząca - 1824 - 200 -

    Aleksiewicz Magdalena - Michał Aleksiewicz i Katarzyna Szczapik - Barcząca - 1828 - 113 -

    Aleksiewicz Marianna - Michał Aleksiewicz i Katarzyna Szczapik - Barcząca - 1831 - 142 -

    Aleksowicz Szczepan - Katarzyna Aleksowiczowa wdowa - Barcząca - 1837 - 312 -

    Ampel Marianna - Bonifacy Ampel i Małgorzata Świdzińska - Mińsk - 1823 - 219 -

    Ampel Antoni - Bonifacy Ampel i Małgorzata Świdzińska - Mińsk - 1831 - 45 -

    Andraszek Józef - Stanisław Andraszek i Małgorzata Zagańczyk - Bykowizna - 1820 - 68 -

    Andrey Paweł - Bogumił Andrey i Marianna Konowroczanka - Dembe - 1819 - 283 -

    Andrusiewicz Adam - Stanisław Andrusiewicz i Małgorzata Zagańczyk - Bykowizna - 1818 - 139 -

    Andruszkiewicz Ludwik Filip - Jan Andruszkiewicz i Julianna Żak - Mińsk - 1829 - 183 -

    Andrzejkiewicz Marianna - Wawrzyniec Andrzejkiewicz i Katarzyna Cichoń - Targówka - 1821 - 195 -

    Andrzejkiewicz Józefa - Wawrzyniec Andrzejkiewicz i Katarzyna Cichoń - Targówka - 1823 - 63 -

    Andrzejkiewicz Marcin - Wawrzyniec Andrzejkiewicz i Katarzyna Cichoń - Targówka - 1825 - 251 -

    Andrzejkiewicz Józefa - Stanisław Andrzejkiewicz i Katarzyna Kucbus - Targówka - 1825 - 263 -

    Andrzejkiewicz Marianna - Stanisław Andrzejkiewicz i Katarzyna Kucbus - Targówka - 1829 - 100 -

    Andrzejkiewicz Jan - Stanisław Andrzejkiewicz i Katarzyna Kucbus - Targówka - 1830 - 86 -

    Anglekort Jan Michał - Mateusz Anglekort i Julianna Gildenstern - Marjanki - 1846 - 100 -

    Aniszewska Julianna - Stanisław Aniszewski i Domicela Głowacka - Ruda - 1818 - 64 -

    Anklowicz Dawid - Ićko Anklowicz i Tauba Helówna - Podrudzie - 1817 - 26 - starozakonni

    Antenet Bogumił Michał - Bogumił Antenet i Józefa Golecka - Janów - 1818 - 199 -

    Antoan Agnieszka - Bogumił Antoan i Józefa Gotowska - Janów - 1822 - 24 -

    Anton Jan Feliks - Bogumił Anton i Józefa Golecka - Janów - 1824 - 134 -

    Antosiewicz Katarzyna - Błażej Antosiewicz i Ludwika Gawryałek - Jędrzejnik - 1823 - 227 -

    Antosiewicz Marianna Dorota - Błażej Antosiewicz i Marianna Witanówna - Janów - 1834 - 221 -

    Anulewicz Wojciech - Karol Anulewicz i Helena Więckowska - Mińsk Folwark - 1818 - 110 -

    Anuszkiewicz Jan - Zofia Anuszkiewiczówna - panna - Stojadła - 1816 - 67 - bliźnięta

    Anuszkiewicz Paweł - Zofia Anuszkiewiczówna - panna - Stojadła - 1816 - 67 - bliźnięta

    Araszkiewicz Antonina - Jan Araszkiewicz (już zmarły) i Franciszka Licińska - Mińsk - 1813 - 17 -

    Araszkiewicz Katarzyna - Jakub Araszkiewicz i Marianna Cybulska - Mińsk - 1814 - 151 -

    Araszkiewicz Łucja - Jakub Araszkiewicz i Marianna Cybulska - Mińsk - 1818 - 22 -

    Araszkiewicz Kacper - Jakub Araszkiewicz i Marianna Cybulska - Osiny - 1821 - 6 -

    Araszkiewicz Józefa - Jakub Araszkiewicz i Małgorzata Przedlaczanka - Osiny - 1822 - 12 -

    Araszkiewicz Małgorzata - Tomasz Araszkiewicz i Teresa Rzyskówna - Mińsk - 1824 - 152 -

    Araszkiewicz Michał - Jakub Araszkiewicz i Marianna Cybulska - Osiny - 1824 - 215 -

    Araźna Marianna - Michał Araźny i Katarzyna Guras - Chrośla - 1814 - 8 -

    Araźna Agnieszka - Maciej Araźny i Katarzyna Jasińska - Chrośla - 1822 - 269 -

    Araźna Józefa - Maciej Araźny i Agnieszka Rudkowska - Ruda - 1824 - 218 -

    Araźna Józefa - Marcin Araźny i Marcjanna Zgutka - Zamienie - 1840 - 33 -

    Araźna Ewa - Maciej Araźny i Katarzyna Rudnicka - Mińsk - 1843 - 83 -

    Araźna Józefa - Paweł Araźny i Agnieszka Smuga - Bukowizna - 1844 - 42 -

    Araźna Franciszka - Marcin Araźny i Marcjanna Zgutka - Zamienie - 1845 - 99 -

    Araźny Jakub - Jan Araźny i Elżbieta Hudzionka - Chrośla - 1813 - 16 -

    Araźny Marcin - Katarzyna Araźny - panna - Zamienie - 1819 - 8 -

    Araźny Paweł - Michał Araźny i Jadwiga Jackowicz - Chrośla - 1819 - 261 -

    Araźny Stanisław - Maciej Araźny i Katarzyna Zgutka - Chrośla - 1821 - 24 -

    Araźny Marcin - Michał Araźny i Jadwiga Jackowicz - Bykowizna - 1822 - 195 -

    Araźny Józef - Michał Araźny i Jadwiga Lachowicz - Bykowizna - 1824 - 78 -

    Araźny Roch - Michał Araźny i Marianna Paska - Bykowizna - 1828 - 181 -

    Araźny Michał - Maciej Araźny i Katarzyna Banach - Ruda - 1829 - 189 -

    Araźny Marcin - Michał Araźny i Jadwiga Jackowicz - Bykowizna - 1830 - 258 -

    Araźny Józef - Antoni Araźny i Katarzyna Kuligowska wolnego stanu - Bykowizna - 1832 - 33 -

    Araźny Mikołaj - Maciej Araźny i Katarzyna Rudnikówna - Mińsk - 1833 - 275 -

    Araźny Michał - Michał Araźny i Katarzyna Rudnicka - Stojadła - 1836 - 142 -

    Araźny Piotr - Błażej Araźny i Katarzyna Rudnicka - Stojadła - 1838 - 9 -

    Araźny Michał - Stanisław Araźny i Franciszka Góras - Mińsk - 1844 - 168 -

    Araźny Wojciech - Paweł Araźny i Agnieszka Smuga - Bykowizna - 1847 - 74 -

    Araźny Marcin - Stanisław Araźny i Franciszka Góras - Arynów - 1847 - 207 -

    Arbfart Krzysztof - Jan Arbfart i Dorota Schmit - Tyborów - 1823 - 28 -

    Aronowicz Abraham - mosko Aronowicz i Laja Lejbowicz - Wietraki - 1814 - 51 - starozakonni

    Aronowicz Kiela - Herzko Aronowicz i Czerna Wulfowicz - Mińsk - 1814 - 97 - starozakonni

    Aronowicz Lewek - Jankiel Aronowicz i Jenta Joskówna - Cyganka - 1814 - 119 - starozakonni

    Aronowicz Wulf - Herzko Aronowicz i Czerna Wulfowicz - Mińsk - 1817 - 37 - starozakonni

    Aronowicz Abram - Herszko Aronowicz i Czarna Wulwówna - Mińsk - 1820 - 66 - starozakonni

    Aronson Josek - Dawid Aronson i Dwojra Mińska - Stojadła - 1822 - 138 - starozakonni

    Aronson Liwsia - Herszek Aronson i Czarna Wulwówna - Miń - 1822 - 222 - starozakonni

    Arszeniak Teofila - Józef Arszeniak i Marianna Z… - Stojadła - 1840 - 232 -

    Arszyniak Paulina - Józef Arszyniak i Konstancja Gasiówna - Kobierne - 1848 - 49 -

    Arynowska Ruchla - Lewek Arynowski i Małka Herszkówna - Arynów - 1823 - 53 - starozakonni

    Arynowska Leja - Lewek Arynowski i Małka Herszkówna - Arynów - 1823 - 54 - starozakonni

    Asman Michał - Bartłomiej Asman i Katarzyna Zgutka - Mińsk - 1820 - 193 -

    Asman Anna - Walenty Asman i Józefa Maciorkowska - Mińsk - 1821 - 143 -

    Asman Agnieszka Antonina - Walenty Asman i Józefa Maciorkowska - Mińsk - 1824 - 8 -

    Asman Marcin - Marianna Asmanowa wolnego stanu - Mińsk - 1836 - 216 -

    Asman Antonina - Stanisław Asman i Salomea Dąbrowska - Mińsk - 1837 - 308 -

    Asman Tomasz - Stanisław Asman i Salomea Wojtowicz - Mińsk - 1839 - 249 -

    Asman Antonina - Marianna Asmanówna - panna - Mińsk - 1840 - 17 -

    Asman Wojciech - Stanisław Asman i Salomea Wojtowicz - Mińsk - 1841 - 111 -

    Asman Marianna - Stanisław Asman i Salomea Wojtowicz - Mińsk - 1843 - 13 -

    Asman Franciszka - Stanisław Asman i Salomea Wojtowicz - Mińsk - 1844 - 196 -

    Asman Marianna - Stanisław Asman i Salomea Wojtowicz - Mińsk - 1847 - 170 -

    Ataska Andrzej - Jan Staska i Agnieszka Wypustek - Karolina - 1846 - 247 -

    Aumiller Karolina Rozalia - Jan Aumiller i Józefa Błazewska - Wojewodzianka - 1825 - 200 -

    Aumiller Zuzanna Tekla - Jan Aumiller i Józefa Blazińska - Wojewodzianka - 1829 - 213 -

    Awner Aniela - Józef Awner i Prakseda Skotnicka - Huta Mińska - 1823 - 146 -

    Bacińska Teofila - Jan Baciński i Antonina Nowacka - Osiny - 1845 - 217 -

    Backer Wilhelmina - August Backer i Marianna Knape - Tyborów - 1842 - 75 -

    Backer Jan August - August Backer i Marianna Kasper - Tyborów - 1845 - 65 -

    Bader Jan - Michał Bader i Katarzyna Kurpińska - Barcząca - 1822 - 118 -

    Bader Julianna - Michał Bader i Katarzyna Kurpińska - Huta Barczącka - 1825 - 132 -

    Badowski Gustaw Marian Stanisław - Hubert Badowski i Joanna lewicka - Iłówiec - 1848 - 88 -

    Badurska Anna - Szymon Badurski i Agnieszka Zawadzka - Mińsk - 1849 - 183 -

    Bagińska Katarzyna - Kazimierz Bagiński i Marianna Gniado - Cyganka - 1814 - 40 -

    Bagiński Adam - Kazimierz Bagiński i Marianna Gniado - Cyganka - 1817 - 45v -

    Bagiński Jan - Kazimierz Bagiński i Marcjanna Gniado - Brzóze - 1821 - 131 -

    Bajdacki Ewaryst - Jan Bajdacki i Józefa Tresler - Ruda - 1834 - 267 -

    Bajer Gecel - Ejzyk Bajer i Sura Aronsonówna - Barcząca - 1824 - 278 - starozakonni

    Bajer Ludwik Wincenty - Michał Bajer i Katarzyna Karpiszewska - Huta Barczącka - 1829 - 145 -

    Bakera Aleksander Antoni - Apolonia Bakerówna wolnego stanu - Mińsk - 1841 - 137 -

    Bakuła Marianna - Jan Bakuła i Małgorzata Kacprzyk - Dembe - 1813 - 4v -

    Bakuła Franciszka - Jan Bakuła i Zuzanna Mulówna - Stojadła - 1813 - 10 -

    Bakuła Jędrzej - Mateusz Bakuła i Apolonia Grzęda - Stojadła - 1813 - 29v -

    Bakuła Marianna - Tomasz Bakuła Franciszka Wąsik - Stojadła - 1814 - 47 -

    Bakuła Anna - Jan Bakuła i Marianna Lisiewska - Dembe - 1814 - 49 -

    Bakuła Marianna - Mateusz Bakuła i Apolonia Gręda - Stojadła - 1815 - 114 -

    Bakuła Michał - Mateusz Bakuła i Apolonia Grzęda - Stojadła - 1816 - 132 -

    Bakuła Marianna - Jan Bakuła i Marianna Lisiecka - Dembe - 1816 - 176 -

    Bakuła Katarzyna - Tomasz Bakuła i Franciszka Wąsik - Stojadła - 1817 - 35v -

    Bakuła Łukasz - Stefan Bakuła i Marianna Szupszyńska - Stojadła - 1817 - 40v -

    Bakuła Marianna - Mateusz Bakuła i Agnieszka Smuga - Dembe - 1818 - 15 -

    Bakuła Marianna - Józef Bakuła i Ewa Wojcieszanka - Stojadła - 1818 - 28 -

    Bakuła Tomasz - Mateusz Bakuła i Apolonia Grzęda - Stojadła - 1819 - 12 -

    Bakuła Łucja - Jan Bakuła i Marianna Łosiewska - Dembe - 1819 - 262 -

    Bakuła Agata - Mateusz Bakuła i Agnieszka Smuga - Dembe - 1820 - 23 -

    Bakuła Marianna - Stefan Bakuła i Jadwiga Benedyk - Stojadła - 1820 - 27 -

    Bakuła Anna - Józef Bakuła i Ewa Wojcieszanka - Stojadła - 1820 - 154 -

    Bakuła Marianna - Tomasz Bakuła i Franciszka Wąsik - Stojadła - 1820 - 163 -

    Bakuła Szymon - Mateusz Bakuła i Apolonia Gręda - Stojadła - 1820 - 214 -

    Bakuła Kacper - Jan Bakuła i Marianna Lisiewska - Dembe - 1820 - 268 -

    Bakuła Piotr - Mateusz Bakuła i Agnieszka Smuga - Dembe - 1821 - 134 -

    Bakuła Jan - Stefan Bakuła i Jadwiga Suszczyk - Stojadła - 1821 - 254 -

    Bakuła Jan - Izydor Bakuła i Marianna Goździk - Stojadła - 1822 - 16 -

    Bakuła Katarzyna - Józef Bakuła i Ewa Wujcik - Stojadła - 1822 - 98 -

    Bakuła Józef - Mateusz Bakuła i Agnieszka Smuga - Dembe - 1822 - 154 -

    Bakuła Franciszka - Maciej Bakuła i Agnieszka Parol - Stojadła - 1822 - 271 -

    Bakuła Agnieszka - Tomasz Bakuła i Franciszka Wąsik - Stojadła - 1823 - 12 -

    Bakuła Józef - Mateusz Bakuła i Apolonia Grzęda - Stojadła - 1823 - 19 -

    Bakuła Franciszka - Jan Bakuła i Marianna Lisiewska - Dembe - 1824 - 33 -

    Bakuła Agata - Jan Bakuła i Marianna Lisiewska - Dembe - 1824 - 34 -

    Bakuła Paweł - Maciej Bakuła i Agnieszka Parol - Stojadła - 1824 - 138 -

    Bakuła Agnieszka - Tomasz Bakuła i Franciszka Wąsik - Stojadła - 1824 - 184 -

    Bakuła Agnieszka - Mateusz Bakuła i Agnieszka Smuga - Dembe - 1825 - 13 -

    Bakuła Józefa - Józef Bakuła i Ewa Wujcik - Stojadła - 1825 - 24 -

    Bakuła Piotr - Izydor Bakuła i Marianna Krusiesczanka - Stojadła - 1825 - 30 -

    Bakuła Józefa - Mateusz Bakuła i Apolonia Grzęda - Stojadła - 1825 - 183 -

    Bakuła Wawrzyniec - Stefan Bakuła i Marianna Wąsik - Stojadła - 1825 - 203 -

    Bakuła Mikołaj - Szymon Bakuła i Orszula Skonieczanka - Dembe - 1825 - 304 -

    Bakuła Tomasz - Wawrzyniec Bakuła i Katarzyna Malesa - Dembe - 1825 - 315 -

    Bakuła Jan - Maciej Bakuła i Agnieszka Parol - Stojadła - 1825 - 324 -

    Bakuła Marianna - Maciej Bakuła i Agnieszka Parol - Stojadła - 1828 - 216 -

    Bakuła Józef - Izydor Bakuła i Marianna Goździk - Stojadła - 1828 - 233 -

    Bakuła Marcin - Wawrzyniec Bakuła i Franciszka Małosiońska - Dembe - 1828 - 250 -

    Bakuła Józefa - ojciec (już zmarły) i Agnieszka ze Smugów Bakuła wdowa - Dembe - 1829 - 53 -

    Bakuła Stanisław - Józef Bakuła i Ewa Wojcicka - Stojadła - 1829 - 89 -

    Bakuła Józefa - Jan Bakuła i Marianna Leszewska - Dembe - 1830 - 29 -

    Bakuła Jan - Mateusz Bakuła i Apolonia Grzątkówna - Stojadła - 1830 - 144 -

    Bakuła Jan - Szymon Bakuła i Orszula Kłoniszewska - Dembe - 1830 - 152 -

    Bakuła Marianna - Maciej Bakuła i Agnieszka Parol - Stojadła - 1830 - 186 -

    Bakuła Franciszka - Izydor Bakuła i Marianna Goździk - Niedziałka - 1831 - 11 -

    Bakuła Wojciech - Wawrzyniec Bakuła i Franciszka Malesówna - Dembe - 1832 - 51 -

    Bakuła Józef - Maciej Bakuła i Franciszka Parol - Stojadła - 1832 - 190 -

    Bakuła Franciszka - Izydor Bakuła i Marianna Goździk - Huta Mińska - 1832 - 250 -

    Bakuła Marianna - Szymon Bakuła i Orszula Kłoniszewska - Dembe - 1833 - 121 -

    Bakuła Marianna - Józef Bakuła i Agnieszka Ciborek - Stojadła - 1833 - 211 -

    Bakuła Julianna - Paweł Bakuła i Franciszka Kuchta - Stojadła - 1833 - 212 -

    Bakuła Katarzyna - Wawrzyniec Bakuła i Franciszka Malesówna - Dembe - 1834 - 1 -

    Bakuła Anna Rozalia - Maciej Bakuła i Agnieszka Parol - Stojadła - 1834 - 200 -

    Bakuła Marianna - Józef Bakuła i Agnieszka Ciborek - Stojadła - 1834 - 270 -

    Bakuła Marianna - Andrzej Bakuła i Jadwiga Król - Stojadła - 1835 - 22 -

    Bakuła Małgorzata - Szymon Bakuła i Orszula Kłoniszewska - Dembe - 1835 - 106 -

    Bakuła Andrzej - Izydor Bakuła i Marianna Krusiewicz - Huta Mińska - 1835 - 202 -

    Bakuła Małgorzata - Andrzej Bakuła i Jadwiga Król - Stojadła - 1836 - 266 -

    Bakuła Agnieszka - Maciej Bakuła i Agnieszka Parol - Stojadła - 1837 - 163 -

    Bakuła Paweł - Józef Bakuła i Agnieszka Ciborek - Stojadła - 1837 - 179 -

    Bakuła Mateusz - Helena Bakulanka wolnego stanu - Osiny - 1837 - 200 -

    Bakuła Józef - Izydor Bakuła i Marianna Gozdzik - Huta Mińska - 1837 - 241 -

    Bakuła Anna - Szymon Bakuła i Urszula Kłoniszewska - Dembe - 1838 - 175 -

    Bakuła Jan - Paweł Bakuła i Franciszka Wocial - Stojadła - 1839 - 196 -

    Bakuła Andrzej - Maciej Bakuła i Agnieszka Parol - Stojadła - 1839 - 213 -

    Bakuła Marianna - Izydor Bakuła i Marianna Goździk - Mikanów - 1839 - 230 -

    Bakuła Jan - Józef Bakuła i Agnieszka Ciborek - Stojadła - 1840 - 304 -

    Bakuła Marianna - Szymon Bakuła i Urszula Kłoniszewska - Dembe - 1841 - 37 -

    Bakuła Jan - Jan Bakuła i Agnieszka Lubaszka - Kędzierak - 1841 - 125 -

    Bakuła Anna - Andrzej Bakuła i Jadwiga Król - Stojadła - 1841 - 138 -

    Bakuła Jan - Andrzej Bakuła i Jadwiga Król - Stojadła - 1842 - 94 -

    Bakuła Agata - Izydor Bakuła i Marianna Kruszewska - Mikanów - 1843 - 30 -

    Bakuła Józef - Jan Bakuła i Agnieszka Lubaszka - Stojadła - 1843 - 51 -

    Bakuła Marcin - Szymon Bakuła i Urszula Kłoniszewska - Dembe - 1843 - 212 -

    Bakuła Marianna - Szymon Bakuła i Franciszka Paździoch - Stojadła - 1844 - 51 -

    Bakuła Marianna - Paweł Bakuła i Franciszka Kielak - Stojadła - 1844 - 77 -

    Bakuła Julianna - Józef Bakuła i Agnieszka Ciborek - Stojadła - 1844 - 261 -

    Bakuła Agnieszka - Izydor Bakuła i Marianna Kruszewska - Huta Mińska - 1845 - 130 -

    Bakuła Agnieszka - Szymon Bakuła i Franciszka Padzik - Stojadła - 1845 - 149 -

    Bakuła Marianna - Jan Bakuła i Agnieszka Lubaszka - Stojadła - 1846 - 12 -

    Bakuła Michał - Paweł Bakuła i Anna Pustoła - Stojadła - 1846 - 164 -

    Bakuła Marianna - Szymon Bakuła i Urszula Kłoniszewska - Dembe - 1847 - 129 -

    Bakuła Rozalia - Paweł Bakuła i Anna Pustoła - Stojadła - 1848 - 177 -

    Bakuła Rozalia - Jan Bakuła i Agnieszka Lubaszka - Stojadła - 1848 - 182 -

    Bakuła Jan - Szymon Bakuła i Franciszka Padzik - Wiciejów - 1849 - 157 -

    Bakuła Józefa - Stanisław Bakuła i Zofia Leszczyńska - Barcząca - 1849 - 285 -

    Balikowski Roch - Grzegorz Balikowski i Julianna Siwakówna - Brzóze - 1838 - 206 -

    Balińska Józefa - Adam Baliński i Rozalia Sikorska - Angelina - 1846 - 110 -

    Balsz Andrzej - Krzysztof Balsz i Marianna Bartlówna - Tyborów - 1841 - 121 -

    Banaśkiewicz Piotr Feliks - Piotr Banaśkiewicz i Agnieszka Michałowska - Mińsk - 1834 - 264 -

    Bańkowski Filip Jakub - Jan Bańkowski i Józefa Dymkowska - Mińsk - 1846 - 82 -

    Bańkowski Józef - Jan Bańkowski i Józefa Dymowska - Mińsk - 1848 - 226 -

    Baran Katarzyna - Grzegorz Baran i Franciszka Wojdyga - Anielin - 1833 - 23 -

    Baran Kacper - Grzegorz Balan i Franciszka Wojdyga - Kolonia Anielin - 1834 - 321 -

    Baran Franciszek - Grzegorz Baran i Franciszka Wojdyga - Kolonia Anielin - 1837 - 23 -

    Baran Michał - Grzegorz Baran i Franciszka Wojdyga - Kolonia Anielin - 1839 - 151 -

    Baran Jan - Grzegorz Baran i Franciszka Wojdyga - Angelina - 1847 - 90 -

    Baraniecka Antonina Emilia - Wojciech Baraniecki (już zmarły) i Marianna Deleskiewicz - Janów - 1824 - 151 -

    Baranowska Albina Wiktoria - Jan Baranowski i Marianna Szulc - Barcząca - 1844 - 3 -

    Barańska Józefa - Grzegorz Barański i Franciszka Wojdyga - Anielin - 1842 - 91 -

    Barańska Agnieszka - Grzegorz Barański i Franciszka Wojdyga - Angelina - 1844 - 262 -

    Barańska Julianna - Adam Barański i Rozalia Sikorska - Angelina - 1849 - 126 -

    Barański Bolesław Jan - Ludwik Barański i Julianna Druchniewicz - Mińsk - 1834 - 231 -

    Barański Jan - Ludwik Barański i Julianna Druchniewicz - Mińsk - 1836 - 30 -

    Barański dziecko płci męskiej - Ludwik Barański i Julianna Druchniewicz - Kolonia Janowska - 1837 - 34 - dziecię z wody tylko ochrzczone

    Barański Stanisław - Grzegorz Barański i Franciszka Wojdyga - Anielin - 1842 - 90 -

    Barański Józef - Adam Barański i Rozalia Sikorska - Angelina - 1844 - 40 -

    Baron Marianna - Grzegorz Baron i Jadwiga Sadowska - Anielin - 1823 - 193 -

    Barszczewska Julianna Rozalia - Ambroży Barszczewski i Marianna Murawska - Mińsk - 1835 - 117 -

    Barszczewska Julia Teofila - Ambroży Barszczewski i Marianna Morawska - Mińsk - 1838 - 168 -

    Barszczewska Marianna - Ambroży Barszczewski i Marianna Morawska - Targówka - 1846 - 80 -

    Barszczewski Antoni Józef - Ambroży Barszczewski i Marianna Murawska - Mińsk - 1833 - 15 -

    Bartnicka Marianna - Jan Bartnicki i Katarzyna Przedlacka - Mistów - 1814 - 101 -

    Bartnicka Marianna - Marcin Bartnicki i Agnieszka Szatansczanka - Mistów - 1818 - 20 -

    Bartnicka Agata - Jan Bartnicki i Katarzyna Przedlacka - Mistów - 1819 - 43 -

    Bartnicka Katarzyna - Marcin Bartnicki i Agnieszka Szatańska - Mistów - 1819 - 210 -

    Bartnicka Katarzyna - Jan Bartnicki i Agata Zagorska - Tartak - 1819 - 240 -

    Bartnicka Julianna - Michał Bartnicki i Magdalena Krupka - Mistów - 1820 - 43 -

    Bartnicka Konstancja - Michał Bartnicki i Magdalena Krupka - Mistów - 1820 - 44 -

    Bartnicka Julianna - Grzegorz Bartnicki i Marianna Szatańska - Mistów - 1821 - 252 -

    Bartnicka Ewa - Jan Bartnicki i Katarzyna Przedlacka - Mistów - 1823 - 189 -

    Bartnicka Marianna - Jan Bartnicki i Marianna Jackowicz - Cyganka - 1828 - 42 -

    Bartnicka Franciszka - Michał Bartnicki i Magdalena Krypska - Mistów - 1830 - 39 -

    Bartnicka Marianna - Franciszek Bartnicki i Katarzyna Piotrkowska - Stojadła - 1830 - 89 -

    Bartnicka Józefa - Grzegorz Bartnicki i Marianna Szatańska - Mistów - 1832 - 14 -

    Bartnicka Marianna - Michał Bartnicki i Magdalena Krypska - Mistów - 1832 - 158 -

    Bartnicka Katarzyna - Grzegorz Bartnicki i Marianna Szatańska - Mistów - 1833 - 94 -

    Bartnicka Marianna - Grzegorz Bartnicki i Marianna Szatańska - Mistów - 1834 - 229 -

    Bartnicka Julianna - Marcin Bartnicki i Agnieszka Szatańska - Mistów - 1834 - 260 -

    Bartnicka Wiktoria - Franciszek Bartnicki i Katarzyna Piotrowska - Cyganka - 1837 - 7 -

    Bartnicka Marianna - Grzegorz Bartnicki i Marianna Szatańska - Mistów - 1838 - 39 -

    Bartnicka Anna - Franciszek Bartnicki i Katarzyna Piotrowska - Cyganka - 1839 - 34 -

    Bartnicka Ewa - Grzegorz Bartnicki i Marianna Szatańska - Mistów - 1839 - 136 -

    Bartnicka Józefa - Franciszek Bartnicki i Józefa Leszczyńska - Mistów - 1839 - 217 -

    Bartnicka Marianna - Jan Bartnicki i Julianna Kowalczyk - Mistów - 1840 - 296 -

    Bartnicka Marianna - Antoni Bartnicki i Barbara Wrońska - Mistów - 1842 - 72 -

    Bartnicka Ludwika - Grzegorz bartnicki i Marianna Szatańska - Mistów - 1843 - 38 -

    Bartnicka Anna - Antoni Bartnicki i Barbara Wronkówna - Mistów - 1844 - 39 -

    Bartnicka Julianna - Grzegorz Bartnicki i Jadwiga Nowicka - Mistów - 1844 - 224 -

    Bartnicka Julianna - Antoni Bartnicki i Marianna Klochówna - Mistów - 1845 - 19 -

    Bartnicka Katarzyna - Jan Bartnicki i Julianna Kowalczyk - Mistów - 1845 - 83 -

    Bartnicka Katarzyna - Franciszek Bartnicki i Ewa Gągol - Kolonia Janowska - 1845 - 214 -

    Bartnicka Marianna - Jan Bartnicki i Katarzyna Parol - Mistów - 1845 - 236 -

    Bartnicka Józefa - Franciszek Bartnicki i Katarzyna Piotrowska - Cyganka - 1846 - 45 -

    Bartnicka Marianna - Józef Bartnicki i Katarzyna Wójcik - Mistów - 1846 - 227 -

    Bartnicka Katarzyna - Antoni Bartnicki i Marianna Klochówna - Mistów - 1847 - 58 -

    Bartnicka Marianna - Jan Bartnicki i Julianna Kowalczyk - Mistów - 1847 - 227 -

    Bartnicka Julianna - Józef Bartnicki i Katarzyna Wójcik - Mistów - 1848 - 151 -

    Bartnicka Franciszka - Grzegorz Bartnicki i Jadwiga Nowicka - Mistowe - 1848 - 160 -

    Bartnicka Julianna - Franciszek Bartnicki (już zmarły) i Apolonia Sadowska - Angelina - 1849 - 152 -

    Bartnicka Anna - Antoni Bartnicki i Marianna Klochówna - Mistowe - 1849 - 184 -

    Bartnicki Franciszek - Michał Bartnicki i Magdalena Krypkówna - Mistów - 1814 - 137 -

    Bartnicki Jan - Jan Bartnicki i Katarzyna Przedlacka - Mistów - 1817 - 17v -

    Bartnicki Wojciech - Michał Bartnicki i Magdalena Krypska - Mistów - 1817 - 19v -

    Bartnicki Franciszek - Jan Bartnicki i Agata Zagończyk - Mistów - 1817 - 43v -

    Bartnicki Stanisław - Jan Bartnicki i Katarzyna Przedlacka - Mistów - 1820 - 54 -

    Bartnicki Antoni - Grzegorz Bartnicki i Marianna Szatańska - Mistów - 1820 - 112 -

    Bartnicki Szymon - Maciej Bartnicki i Marianna Ciborek - Mistów - 1820 - 216 -

    Bartnicki Antoni - Marcin Bartnicki i Agnieszka Satańska - Mistów - 1822 - 2 -

    Bartnicki Kazimierz - Jan Bartnicki i Agata Zagańczyk - Cyganka - 1822 - 50 -

    Bartnicki Andrzej - Michał Bartnicki i Magdalena Krupieszciówna - Mistów - 1822 - 242 -

    Bartnicki Franciszek - Grzegorz Bartnicki i Marianna Szatańska - Mistów - 1823 - 198 -

    Bartnicki Józef - Marcin Bartnicki i Agnieszka Szatańska - Mistów - 1824 - 54 -

    Bartnicki Jan - Grzegorz Bartnicki i Marianna Szatańska - Mistów - 1825 - 20 -

    Bartnicki Stanisław - Michał Bartnicki i Magdalena Krypsczanka - Mistów - 1825 - 113 -

    Bartnicki Jan - Jan Bartnicki i Marianna Jackowicz - Cyganka - 1825 - 172 -

    Bartnicki Piotr - Franciszek Bartnicki i Katarzyna Pietrzkowicz - Stojadła - 1825 - 176 -

    Bartnicki Piotr - Grzegorz Bartnicki i Marianna Szatańska - Mistów - 1828 - 112 -

    Bartnicki Wojciech - Marcin Bartnicki i Agnieszka Szatańska - Mistów - 1829 - 79 -

    Bartnicki Paweł - Grzegorz Bartnicki i Marianna Szatańska - Mistów - 1830 - 111 -

    Bartnicki Bartłomiej - Jan Bartnicki i Agata Sadach - Cyganka - 1830 - 200 -

    Bartnicki Jan - Franciszek Bartnicki i Katarzyna Piotrowska - Cyganka - 1832 - 129 -

    Bartnicki Józef - Grzegorz Bartnicki i Marianna Szatańska - Mistów - 1836 - 58 -

    Bartnicki Grzegorz - Marcin Bartnicki i Agnieszka Szatańska - Mistów - 1837 - 76 -

    Bartnicki Andrzej - Grzegorz bartnicki i Marianna Szatańska - Mistów - 1840 - 231 -

    Bartnicki Andrzej - Franciszek Bartnicki i Katarzyna Piotrowska - Cyganka - 1840 - 249 -

    Bartnicki Jan - Antoni Bartnicki i Marianna Pawlak - Mistowe - 1841 - 122 -

    Bartnicki Andrzaj - Jan Bartnicki i Julianna Kowalczyk - Mistów - 1842 - 102 -

    Bartnicki Antoni - Franciszek Bartnicki i Ewa Gągol - Mistów - 1843 - 89 -

    Bartnicki Jan - Franciszek Bartnicki i Apolonia Sadowska - Angelina - 1845 - 163 -

    Bartnicki Józef - Antoni Bartnicki i Barbara Wrońska - Mistów - 1845 - 179 -

    Bartnicki Józef - Grzegorz Bartnicki i Jadwiga Nowicka - Mistów - 1846 - 36 -

    Bartnicki Antoni - Franciszek Bartnicki i Katarzyna Piotrowska - Cyganka - 1848 - 12 -

    Bartnicki Antoni - Antoni Bartnicki i Barbara Wrońska - Mistów - 1848 - 142 -

    Bartnicki Józef - Franciszek Bartnicki i Katarzyna Piotrowska - Cyganka - 1835 - 16 -

    Bartosiewicz Ksawery Jan - Antoni Bartosiewicz i Marianna Szklarska - Mińsk - 1833 - 8 -

    Bartosiewicz Karol Jan - Antoni Bartosiewicz i Marianna Szklarska - Mińsk - 1835 - 29 -

    Bartosiewicz Stanisław - Antoni Bartosiewicz i Marianna Szklarska - Mińsk - 1839 - 85 -

    Bartosiewicz Franciszek - Adam Bartosiewicz i Konstancja Szymalska - Barcząca - 1840 - 50 -

    Bartosiewicz Jan - Antoni Bartosiewicz i Marianna Szklarska - Mińsk - 1843 - 178 -

    Bartosiewicz Wincenty Dionizy - Antoni Bartosiewicz i Marianna Szklarska - Mińsk - 1845 - 113 -

    Bartoszewicz Marianna - Antoni Bartoszewicz i Marianna Szklarska - Mińsk - 1841 - 155 -

    Bartoszewski Adam - Mikołaj Bartoszewski i Wiktoria Bodyktówna - Budy Mistowskie - 1834 - 32 -

    Bartoszewski Józef - Kacper Bartoszewski i Franciszka Cieślik - Budy Mistowskie - 1841 - 222 -

    Bartych Jan Krystian - Andrzej Bartych i Dorota Lampret - Tyborów - 1828 - 269 -

    Bartych Marcin - Andrzej Bartych i Dorota Lubrent - Tyborów - 1830 - 286 -

    Bartych August - Andrzej Bartych i Dorota Lambrecht - Kolonia Tyborów - 1832 - 160 -

    Bartych Anna Marianna - Jan Bartych i Anna Zinglerówna - Marynki - 1833 - 173 -

    Bartych Jan Joachim - Marcin Bartych i Krystyna Nejman - Marynki - 1833 - 182 -

    Bartych Fryderyk Wilhelm - Andrzej Bartych i Dorota Lamprycht - Tyborów - 1834 - 228 -

    Bartych Elżbieta - Andrzej Bartych i Dorota Lamprecht - Tyborów - 1836 - 289 -

    Bartych Marianna - Marcin Bartych i Marianna Nejman - Iłówiec - 1837 - 134 -

    Basarz Stanisław - Franciszek Basarz i Katarzyna Czelikowska - Janów - 1824 - 102 -

    Bączek Anna - Adam Bączek i Agnieszka Kędzior - Dembe - 1819 - 104 -

    Bączek Jan - Domin Bączek i Agnieszka Książek - Brzóze - 1828 - 270 -

    Bączkowski Karol - Marcin Bączkowski i Marianna Piotrkowicz - Dembe - 1845 - 209 -

    Bąk Maciej - Piotr Bąk i Franciszka Kacprzyk - Dembe - 1813 - 5 -

    Bąk Marianna - Józef Bąk i Marianna Lech - Dembe - 1814 - 165 -

    Bąk Katarzyna - Dominik Bąk i Agnieszka Książek - Brzóze - 1815 - 152 -

    Bąk Marianna - Jędrzej Bąk i Zuzanna Jarzębska - Dembe - 1816 - 102 -

    Bąk Katarzyna - Bartłomiej Bąk i Marianna Dunik - Dembe - 1816 - 159 -

    Bąk Rozalia - Dominik Bąk i Agnieszka Książek - Brzóze - 1816 - 170 -

    Bąk Maciej - Dominik Bąk i Agnieszka Książek - Brzóze - 1818 - 74 -

    Bąk Marianna - Jan Bąk i Marianna Cacko - Dembe - 1818 - 137 -

    Bąk Tomasz - Andrzej Bąk i Zuzanna Konowrocka - Dembe - 1819 - 35 -

    Bąk Jan - Bartłomiej Bąk i Marianna Zdunik - Dembe - 1819 - 40 -

    Bąk Marianna - Dominik Bąk i Agnieszka Książek - Cyganka - 1819 - 266 -

    Bąk Jan - Andrzej Bąk i Zuzanna Gniadkowska - Dembe - 1820 - 134 -

    Bąk Marcin - Adam Bąk i Agnieszka Kędzior - Dembe - 1821 - 43 -

    Bąk Marianna - Bartłomiej Bąk i Marianna Pankówna - Dembe - 1821 - 157 -

    Bąk Franciszek - Dominik Bąk i Agnieszka Książek - Brzóze - 1821 - 190 -

    Bąk Stanisław - Franciszek Bąk i Marianna Kacprzyk - Dembe - 1822 - 234 -

    Bąk Piotr - Bartłomiej Bąk i Marianna Zdunik - Dembe - 1823 - 126 -

    Bąk Wawrzyniec - Dominik Bąk i Agnieszka Książek - Brzóze - 1823 - 164 -

    Bąk Józefa - Adam Bąk i Agnieszka Kędzior - Dembe - 1824 - 23 -

    Bąk Małgorzata - Andrzej Bąk (już zmarły) i Zuzanna Gołaszewska - Dembe - 1824 - 121 -

    Bąk Józef - Wincenty Bąk i Helena Kozłowska - Dembe - 1825 - 31 -

    Bąk Anna - Franciszek Bąk i Marianna Kacprzyk - Dembe - 1825 - 193 -

    Bąk Adam - Bartłomiej Bąk i Marianna Zdunik - Dembe - 1825 - 325 -

    Bąk Elżbieta - Franciszek Bąk i Marianna Kasprzyk - Dembe - 1828 - 75 -

    Bąk Jakub - Bartłomiej Bąk i Marianna Zdunik - Dembe - 1828 - 147 -

    Bąk Magdalena - Wincenty Bąk i Helena Kozłowska - Dembe - 1828 - 163 -

    Bąk Jakub - Marcin Bąk i Marianna Maternicka - Dembe - 1828 - 164 -

    Bąk Jan - Józef Bąk i Marianna Piotrkowicz - Dembe - 1829 - 124 -

    Bąk Józef - Dominik Bąk i Agnieszka Książek - Brzóze - 1830 - 33 -

    Bąk Józefa - Bartłomiej Bąk i Marianna Zdunik - Dembe - 1830 - 44 -

    Bąk Józef Adam - Marcin Bąk i Marianna Kędziorówna - Dembe - 1830 - 60 -

    Bąk Wincenty - Franciszek Bąk i Marianna Kacprzyk - Dembe - 1830 - 256 -

    Bąk Rozalia - Adam Bąk i Agnieszka Kędziorówna - Dembe - 1831 - 55 -

    Bąk Wojciech - Józef Bąk i Marianna Piotrkowicz - Dembe - 1831 - 90 -

    Bąk Elżbieta - Franciszek Bąk i Marianna Kacprzyk - Dembe - 1832 - 49 -

    Bąk Piotr - Józef Bąk i Marianna Piotrkowicz - Dembe - 1833 - 80 -

    Bąk Franciszek - Bartłomiej Bąk i Marianna Zdunik - Dembe - 1833 - 124 -

    Bąk Józef - Paweł Bąk i Gertruda Gańko - Rysie - 1833 - 183 -

    Bąk Andrzej Marcin - Marcin Bąk i Marianna Kędziorówna - Dembe - 1833 - 260 -

    Bąk Jan - Franciszek Bąk i Marianna Kacprzyk - Dembe - 1834 - 126 -

    Bąk Antoni Jakub - Wincenty Bąk i Helena Kozłowska - Dembe - 1835 - 121 -

    Bąk Michał - Józef Bąk i Marianna Piotrkowicz - Dembe - 1835 - 180 -

    Bąk Józef - Franciszek Bąk i Marianna Kacprzyk - Dembe - 1836 - 55 -

    Bąk Marianna - Marcin Bąk i Marianna Kędziorówna - Dembe - 1837 - 72 -

    Bąk Kazimierz - Marcin Bąk i Marianna Kędziorówna - Dembe - 1837 - 73 -

    Bąk Kazimierz - Wincenty Bąk i Helena Kozłowska - Dembe - 1837 - 75 -

    Bąk Marianna - Paweł Bąk i Gertruda Gańko - Dembe - 1837 - 267 -

    Bąk Andrzej - Maciej Bąk i Józefa Piekut - Brzóze - 1838 - 38 -

    Bąk Anna - Józef Bąk i Marianna Piotrkowicz - Dembe - 1838 - 152 -

    Bąk Marian - Wincenty Bąk i Helena Kozłowska - Dembe - 1838 - 231 -

    Bąk Wojciech - Franciszek Bąk i Marianna Kacprzyk - Dembe - 1839 - 53 -

    Bąk Katarzyna - Maciej Bąk i Józefa Piekut - Brzóze - 1839 - 120 -

    Bąk Jakub - Franciszek Bąk i Marianna Pelowska - Dembe - 1840 - 177 -

    Bąk Franciszka - Dominik Bąk i Józefa Piekut - Brzóze - 1840 - 225 -

    Bąk Jan - Paweł Bąk i Gertruda Gańko - Dembe - 1941 - 3 -

    Bąk Marianna - Józef Bąk i Marianna Piotrkowicz - Dembe - 1841 - 51 -

    Bąk Łucja - Wincenty Bąk i Helena Kozłowska - Dembe - 1841 - 247 -

    Bąk Julianna - Franciszek Bąk i Marianna Kacprzyk - Dembe - 1843 - 130 -

    Bąk Marianna - Wincenty Bąk i Helena Kozłowna - Dembe - 1846 - 56 -

    Bąk Petronela Zofia - Jan Bąk i Marianna Wasilewska - Chrośla - 1848 - 108 -

    Bąk Józef - Marcin Bąk i Marianna Piotrkowicz - Dembe - 1849 - 67 -

    Bąk Feliks - Franciszek Bąk i Franciszka Ładno - Brzóze - 1849 - 111 -

    Bednarczyk Małgorzata - Marcin Bednarczyk i Marianna Ładno - Chrośla - 1823 - 119 -

    Bednarczyk Marianna - Franciszek bednarczyk i Jadwiga Michalczyk - Niedziałka - 1846 - 261 -

    Beer Karol Fryderyk Wilhelm - Franciszek Beer i Marianna Damro - Kolonia Tyborów - 1828 - 67 -

    bejer Tomasz Stanisław - Wilhelm Bejer i Anna Żurawska - Mińsk - 1847 - 3 -

    Bekier Jan Augustyn - Edward Bekier i Fryderyka Zykierkał - Tyborów - 1848 - 136 -

    Belgrot Katarzyna - Jan Belgrot i Marianna Dudzińska - Budy Arynowskie - 1813 - 30 - Jan Belgrot vel Grudowski

    Bem Maria Lucyna - Jakub Bem i Julia Kostrzewska - Mińsk - 1846 - 125 -

    Bem Juliusz - Jakub Bem i Julia Kostrzewska - Mińsk - 1848 - 79 -

    Berkowicz Fajga - Israel Berkowicz i Ruchla Ajzykowicz - Mińsk - 1814 - 99 - starozakonni

    Berkowicz Mośko - Jozek Berkowicz i Doba Lewkowicz - Arynów - 1815 - 45 - starozakonni

    Berkowicz Mosiek - Herzko Berkowicz i Sura Lewkowicz - Dłużka - 1815 - 55 - starozakonni

    Berkowicz Boruch - Mośko Berkowicz i Chaja Dawidowicz - Mińsk - 1816 - 110 - starozakonni

    Berkowicz Wulf - Szaja Berkowicz i Tauba Wulfowicz - Jędrzejnik - 1817 - 34v - starozakonni

    Berkowicz Srul - Abram Berkowicz i Bejla Joskówna - Mińsk - 1817 - 41v - starozakonni

    Berkowicz Herszko - Josek Berkowicz i Doba Lewkówna - Arynów - 1818 - 112 -

    Berkowicz Icek - Abram Berkowicz i Bejla Herszkówna - Mińsk - 1819 - 186 - starozakonni

    Berkowicz Jankiel - Josek Berkowicz i Doba Lewkowicz - Mińsk - 1820 - 132 - starozakonni

    Bernacka Józefa - Wojciech Bernacki i Marianna Kanowrocka - Rysie - 1830 - 21 -

    Bernacka Józefa - Walenty Bernacki i Marianna Okrzeja - Rysie - 1834 - 43 -

    Bernacki Wojciech - Walenty Bernacki i Marianna Okrzeja - Rysie - 1838 - 121 -

    Bernacki Piotr - Jan bernacki i Marianna Kanowrocka - Rysie - 1847 - 105 -

    Bernacki Jan - Walenty Bernacki i Marianna Okrzeja - Rysie - 1847 - 121 -

    Bernard Jan Ludwik - Samuel Bernard i Katarzyna Kornart - Huta Barczącka - 1832 - 116 -

    Bernowicz Aleksander - Fryderyk Bernowicz i Rozalia Sztolcman - Wietraki - 1822 - 84 -

    Bether Wiktor - Apolonia Bether (nieżyjąca z mężem) - Mińsk - 1848 - 10 -

    Białek Marcjanna - Ludwik Białek i Barbara Godlińska - Janów - 1834 - 268 -

    Białek Marianna - Ludwik Białek i Barbara Godlińska - Janów - 1834 - 269 -

    Białkowski Feliks - Andrzej Białkowski i Marianna Kaczorek - Mińsk - 1831 - 155 -

    Biczner Katarzyna - Stanisław Biczner i Marianna Fijałkowska - Dembe - 1836 - 232 -

    Bielamowski Józef - Jan Bielamowski i Marianna Motylewska - Barcząca - 1817 - 8 -

    Bielawska Anna - Piotr Bielawski i Kunegunda Ratusczanka - Brzóze - 1824 - 159 -

    Bielawski Franciszek - Piotr Bielawski i Kunegunda Ruta - Dembe - 1822 - 258 -

    Bielecka Katarzyna - Jan Bielecki i Magdalena Bogucka - Niedziałka - 1839 - 161 -

    Bielecka Marianna - Stanisław Bielecki i Józefa Możdżonek - Gliniak - 1849 - 14 -

    Bielecki Jakub - Piotr Bielecki i Kunegunda Ratuska - Brzóze - 1829 - 134 -

    Bielenkiewicz Błażej - Walenty Bielenkiewicz i Marianna Tkaczyk - Cyganka - 1831 - 33 -

    Bielenkiewicz Adam - ojciec już zmarł i Marianna z Tkaczów Bielenkiewicz - Cyganka - 1834 - 313 -

    Bielicka Franciszka - Paweł Bielicki i Magdalena Brzezińska - Mistów - 1823 - 55 -

    Bielicka Marianna - Franciszka Bielicka niezamężna - Budy Mistowskie - 1846 - 158 -

    Bielińska Marianna - Jan Bieliński i Marianna Sikorska - Mińsk - 1820 - 178 -

    Bielińska Józefa - Jan Bieliński i Jadwiga Popielicka - Mińsk - 1833 - 64 -

    Bielińska Marianna Teofila - Jan Bieliński i Jadwiga Popielicka - Mińsk - 1838 - 156 -

    Bielińska Marianna - Jan Bieliński i Jadwiga Popielicka - Mińsk - 1841 - 59 -

    Bieliński Józef - Jan Bieliński i Marianna Sikorska - Mińsk - 1818 - 51 -

    Bieliński Franciszek Mikołaj - Jan Bieliński i Marianna Sikorska - Mińsk - 1822 - 259 -

    Bieńko Franciszek - Jan Bieńko i Marianna Zawadzka - Brzóze - 1814 - 39 -

    Bieńko Roch - Jan Bieńko i Marianna Zawadzionka - Brzóze - 1817 - 38v - bliźnięta

    Bieńko Michał - Jan Bieńko i Marianna Zawadzionka - Brzóze - 1817 - 38v - bliźnięta

    Bieńko Józef - Franciszek Bieńko i Marianna Książek - Brzóze - 1838 - 214 -

    Bieńko Katarzyna - Mateusz Bieńko i Józefa Kowalska - Brzóze - 1838 - 255 -

    Bieńkowska Julianna - Franciszek Bieńkowski i Marianna Rogowska - Dembe - 1813 - 16 -

    Bieńkowska Magdalena - Ignacy Bieńkowski i Agata Jankówna - Cyganka - 1815 - 48 -

    Bieńkowska Petronela - Franciszek Bieńkowski i Marianna Rogowska - Dembe - 1815 - 75 - bliźnięta

    Bieńkowska Klara - Franciszek Bieńkowski i Marianna Rogowska - Dembe - 1815 - 75 - bliźnięta

    Bieńkowska Antonina - Ignacy Bieńkowski i Agata Jurkówna - Cyganka - 1817 - 3 -

    Bieńkowska Katarzyna - Ignacy Bieńkowski i Agata Jarkówna - Cyganka - 1819 - 66 -

    Bieńkowska Katarzyna - Ignacy Bieńkowski i Agata Jurkówna - Cyganka - 1825 - 239 -

    Bieńkowska Julianna - Ignacy Bieńkowski i Agata Jurkówna - Cyganka - 1828 - 43 -

    Bieńkowska Marianna - Mateusz Bieńkowski i Józefa Kowalczyk - Brzóze - 1834 - 232 -

    Bieńkowska Agnieszka - Mateusz Bieńkowski i Józefa Kowalczyk - Brzóze - 1841 - 236 -

    Bieńkowska Franciszka - Mateusz Bieńkowski i Józefa Kowalczyk - Brzóze - 1844 - 82 -

    Bieńkowska Małgorzata - Franciszek Bieńkowski i Katarzyna Szuba - Brzóze - 1844 - 106 -

    Bieńkowska Franciszka - Jan Bieńkowski i Marianna Krusiewicz - Cyganka - 1846 - 15 -

    Bieńkowski Maciej - Ignacy Bieńkowski i Agata Jurkówna - Cyganka - 1821 - 42 -

    Bieńkowski Jan - Ignacy Bieńkowski i Agata Jurkówna - Cyganka - 1823 - 136 -

    Bieńkowski Mikołaj - Tomasz Bieńkowski i Marianna Siwak - Cyganka - 1830 - 293 -

    Bieńkowski Wojciech - Franciszek Bieńkowski i Katarzyna Szuba - Brzóze - 1840 - 89 -

    Bieńkowski Ludwik - Franciszek Bieńkowski i Katarzyna Szuba - Brzóze - 1842 - 15 -

    Bieńkowski Wincenty - Jan Bieńkowski i Agnieszka Popielicka - Mińsk - 1842 - 71 -

    Bieńkowski Kazimierz - Maciej Bieńkowski i Łucja Biernacka - Cyganka - 1842 - 155 -

    Bieńkowski Józef - Mateusz Bieńkowski i Józefa Kowalczyk - Brzóze - 1847 - 17 -

    Bierecka Teofila - Wincenty Bierecki i Julianna Hoffówna - Huta Barczącka - 1836 - 80 -

    Bierecka Anna - Wincenty Bierecki i Julianna Hoffówna - Huta Barczącka - 1840 - 85 -

    Bierecki Michał Franciszek - Benedykt Bierecki i Katarzyna Cierniejewska - Huta Mińska - 1828 - 185 -

    Bierecki Andrzej - Benedykt Bierecki i Katarzyna Wojdak - Huta Mińska - 1836 - 260 -

    Bierecki Józef - Wincenty Bierecki i Julianna Hoffówna - Huta Barczącka - 1838 - 55 -

    Biernacka Agnieszka - Kazimierz Biernacki i Tekla Majer - Huta Barczącka - 1815 - 24 -

    Biernacka Marianna - Wojciech Biernacki i Katarzyna Konowrodzka - Rysie - 1817 - 10v -

    Biernacka Łucja - Wojciech Biernacki i Katarzyna Konowrocka - Rysie - 1821 - 239 -

    Biernacka Anna - Walenty Biernacki i Marianna Okrzeja - Rysie - 1836 - 153 -

    Biernacka Agnieszka - Jan Biernacki i Marianna Kanowrocka - Rysie - 1836 - 290 -

    Biernacka Marianna - Piotr Biernacki i Katarzyna Laskowska - Cyganka - 1840 - 191 -

    Biernacka Marianna - Walenty Biernacki i Marianna Okrzeja - Rysie - 1840 - 218 -

    Biernacka Anna - Jan Biernacki i Marianna Kanowrocka - Rysie - 1841 - 103 -

    Biernacka Anna - Piotr Biernacki i Katarzyna Laskowska - Cyganka - 1843 - 151 -

    Biernacka Katarzyna - Michał Biernacki i Zofia Brzost - Brzóze - 1848 - 222 -

    Biernacki Piotr - Wojciech Biernacki i Katarzyna Konowrocka - Rysie - 1819 - 159 -

    Biernacki Michał - Wojciech Biernacki i Katarzyna Konowrocka - Rysie - 1824 - 208 -

    Biernacki Paweł - Jan Biernacki i Marianna Kanowrocka - Rysie - 1839 - 90 -

    Biernacki Józef - Jan Biernacki i Marianna Okrzeja - Rysie - 1844 - 25 -

    Biernacki Józef - Walenty Biernacki i Marianna Okrzeja - Rysie - 1844 - 144 -

    Biernacki Jakub - Jan Biernacki i Marianna Kanowrocka - Rysie - 1849 - 201 -

    Biernacki Jan - Wojciech Biernacki i Katarzyna Konowrodzka - Rysie - 1814 - 180 -

    Biernikowska Teresa Maria Florentyna - Józef Biernikowski i Joanna Niedziałkowska - ruda - 1847 - 143 -

    Bijak Józefa - Stanisław Bijak i Franciszka Gawrysiówna - Barcząca - 1842 - 74 -

    Bijak Tekla - Stanisław Bijak i Ludwika Grabowska - Barcząca - 1849 - 261 -

    Bijoch Józef - Stanisław Bijoch i Franciszka Gawryołek - Barcząca - 1839 - 39 -

    Bilawska Marianna - Piotr Bilawski i Kunegunda Ratuska - Brzóze - 1833 - 270 -

    Bilecka Marianna - Jan Bilecki i Magdalena Plichtówna - Mińsk - 1837 - 299 -

    Bilińska Katarzyna - Jan Biliński i Jadwiga Popielicka - Mińsk - 1835 - 225 -

    Binkowski Adam - Jan Binkowski i Marianna Krusiewicz - Cyganka - 1848 - 216 -

    Bioch Marianna - Stanisław i Franciszka Gawrych - Stojadła - 1830 - 96 -

    Bioch Agnieszka - Stanisław Bioch i Franciszka Gabryszówna - Barcząca - 1838 - 66 -

    Biorecka Franciszka - Alojzy Biorecki i Teresa Skazalska - Huta Mińska - 1817 - 6v -

    Birecka Joanna - Benedykt Birecki i Katarzyna Wardówna - Huta Mińska - 1818 - 155 -

    Birecka Rozalia - Alojzy Birecki i Teresa Skazalska - Huta Mińska - 1819 - 94 -

    Birecka Józefa - Benedykt Birecki i Katarzyna Wojdak - Huta Mińska - 1820 - 69 -

    Birecka Józefa - Benedykt Birecki i Katarzyna Wojdak - Huta Mińska - 1822 - 201 -

    Birecka Ludwika - Alojzy Birecki i Teresa Skazalska - Huta Mińska - 1822 - 282 -

    Birecka Marianna - Alojzy Birecki i Teresa Skazalska - Huta Mińska - 1824 - 206 -

    Birecka Karolina Franciszka - Benedykt Birecki i Katarzyna Wojdakówna - Huta Mińska - 1834 - 65 -

    Birecka Michalina Zuzanna - Wincenty Birecki i Julianna Hoff - Barcząca - 1841 - 197 -

    Birecki Jan - Alojzy Birecki i Teresa Skazalska - Huta Mińska - 1821 - 105 -

    Birecki Stanisław - Benedykt Birecki i Katarzyna Wojda - Huta Mińska - 1825 - 135 -

    Birecki Józef - Benedykt Birecki i Katarzyna Wojdakówna - Huta Mińska - 1831 - 71 -

    Birecki Franciszek Tomasz - Wincenty Birecki i Julianna Hoff - Huta Barczącka - 1842 - 239 -

    Bitner Michał - Stanisław Bitner i Marianna Fiałkowska - Dembe - 1844 - 176 -

    Blok Ewa Angela - Ludwik Blok i Agnieszka Hoffmann - Dembe - 1848 - 209 -

    Bobicka Marianna - Kajetan Bobicki i Teresa Kulma - Brzóze - 1830 - 135 -

    Bobicki Jan - Kajetan Bobicki i Teresa Kulma - Brzóze - 1828 - 122 -

    Bobowska Marianna Józefa - Jan Bobowski i Wiktoria Parol - Janów - 1844 - 44 -

    Bobowska Jadwiga - Jakub Bobowski i Marianna Piotrkowicz - Dembe - 1848 - 195 -

    Bobowska Jadwiga - Szczepan Bobowski i Katarzyna Gruba - Dembe - 1849 - 250 -

    Bobowski Jakub - Karol Bobowski i Franciszka Witan - Rysie - 1813 - 21v -

    Bobowski Stanisław - Karol Bobowski i Franciszka Rosicha - Rysie - 1816 - 62 - Rosicha vel Witanicha

    Bobowski Stanisław - Karol Bobowski i Franciszka Witanicha - Rysie - 1816 - 62 - Witanicha vel Rosicha

    Bobowski Jan - Karol Bobowski i Franciszka Witoniówna - Rysie - 1822 - 123 -

    Bobowski Wincenty - Karol Bobowski i Franciszka Pawlik - Dembe - 1825 - 180 -

    Bobowski Paweł - Karol Bobowski i Apolonia Kamecka - Dembe - 1829 - 10 -

    Bobowski Ignacy - Jakub Bobowski i Marianna Piotrkowicz - Dembe - 1837 - 185 -

    Bobowski Józef - Jakub Bobowski i Marianna Piotrkowicz - Dembe - 1841 - 80 -

    Bobowski Piotr - Jakub Bobowski i Marianna Piotrkowicz - Dembe - 1843 - 144 -

    Bobowski Jan - Jakub Bobowski i Marianna Piotrkowicz - Dembe - 1846 - 120 -

    Bocheński Jakub - Maciej Bocheński i Katarzyna Pawelska - Budy Arynowskie - 1830 - 166 -

    Bochińska Magdalena - Maciej Bochiński i Katarzyna Ładzionka - Budy Arynowskie - 1818 - 104 -

    Bochiński Antoni - Maciej Bochiński i Katarzyna Ładno - Budy Arynowskie - 1822 - 3 -

    Bochiński Marcin - Maciej Bochiński i Katarzyna Pawelczyk - Budy Arynowskie - 1824 - 238 -

    Boćko Augustyn - Teodor Boćko i Alina Radowska - Tyborów - 1844 - 6 -

    Bogacka Marianna - Łukasz Bogacki i Józefa Kulma - Stojadła - 1823 - 204 -

    Bogacka Marianna - Wojciech Bogacki i Urszula Sadoch - Stojadła - 1837 - 293 -

    Bogacka Paulina - Wojciech Bogacki i Urszula Sadoch - Dembe - 1846 - 116 -

    Bogacki Franciszek - Wojciech Bogacki i Orszula Sadochówna - Stojadła - 1832 - 184 -

    Bogacki Tomasz - Wojciech Bogacki i Orszula Cichoniówna - Stojadła - 1833 - 277 -

    Bogacki Aleksander - Wojciech Bogacki i Orszula Sadochówna - Stajadła - 1836 - 83 -

    Bogacki Józef - Wojciech Bogacki i Orszula Sadoch - Stojadła - 1840 - 46 -

    Bogacki Jakub - Szczepan Bogacki i Katarzyna Gruba - Dembe - 1844 - 123 -

    Bogucka Marianna - Marianna Bogucka - Huta Barczącka - 1821 - 65 -

    Bogucka Marianna - Szczepan Bogucki i Katarzyna Gruba - Dembe - 1839 - 127 -

    Bogucka Julianna - Szczepan Bogucki i Katarzyna Gruba - Dembe - 1842 - 111 -

    Bogucka Agata - Szczepan Bogucki i Katarzyna Gruba - Dembe - 1847 - 29 -

    Bogucka Katarzyna - Wojciech Bogucki i Urszula Sado - Niedziałka - 1849 - 317 -

    Bogucki Jan - Wojciech Bogucki i Urszula Sadoch - Janów - 1843 - 106 -

    Bogucki Wawrzyniec - Szczepan Bogucki i Katarzyna Szuba - Dembe - 1848 - 154 -

    Bogusiewicz Grzegorz Kazimierz - Michał Bogusiewicz i Salomea Budna - Osiny - 1832 - 35 -

    Bogusik Tomasz - Agnieszka Bogusikówna - panna - Jasionka - 1825 - 266 -

    Bogusławska Franciszka - Kudwik Bogusławski i Marianna Paszkowska - Brzóze - 1847 - 114 -

    Bojamski Kazimierz - Mateusz Bojamski i Ludwika Zając - Iłówiec - 1849 - 55 -

    Bolewska Wanda Karolina - Franciszek Bolewski i Elżbieta Czartkowska - Jędrzejnik - 1849 - 321 -

    Bolewski Władysław Jan - Franciszek Bolewski i Elżbieta Czartkowska - Jędrzejnik - 1847 - 218 -

    Borata Teofila - Emilian Borata i Magdalena Ostrowska - Niedziałka - 1842 - 143 -

    Borke Anna Krystyna - Krzysztof Borke i Dorota Hildebrand - Tyborów - 1845 - 106 -

    Borkowska Józefa - Feliks Borkowski i Katarzyna Służewska - Mistów - 1842 - 31 -

    Borkowska Franciszka - Jakub Borkowski i Konstancja Wielądkówna - Kobierne - 1845 - 62 -

    Boruchowicz Israel - Ićko Boruchowicz i Doba Herzkowicz - Mińsk - 1814 - 171 - starozakonni

    Boruchowicz Idka - Ela Boruchowicz i Brona Lewkówna - Zamienie - 1819 - 218 - starozakonni

    Bredbach Franciszek - Antoni Bredbach i Wilhelmina Fann - Tyborów - 1849 - 43 -

    Breitenbach Ludwik Antoni - Antoni Breitenbach i Wilhelmina Wank - Tyborów - 1847 - 104 -

    Bretabuch Paulina Justyna - Franciszek Bretabuch i Franciszka Borowiecka - Barcząca - 1847 - 213 -

    Bretenbach Wilhelmina - Franciszek Bretenbach i Franciszka Borowiak - Huta Barczącka - 1849 - 272 -

    Bretner Józef - Antoni Bretner i Marianna Piotrowska - Kolonia Janowska - 1841 - 81 -

    Broch Julianna - Stanisław Broch i Franciszka Gawrysiówna - Barcząca - 1835 - 129 -

    Brodka Wojciech - Adam Brodka i Anna Jagłówna - Barcząca - 1833 - 88 -

    Brodowicz Franciszek - Michał Brodowicz i Katarzyna Chróściel - Kolonia Mińska - 1819 - 219 -

    Brodowicz Jadwiga - Michał Brodowicz i Rozalia Gładkowska - Bykowizna - 1823 - 187 -

    Brodowicz Jan - Michał Brodowicz i Małgorzata Gładkowska - Bykowizna - 1825 - 144 -

    Brodowski Piotr - Michał Brodowski i Helena Chruściel - Bykowizna - 1822 - 152 -

    Bronikowska Józefa - Michał Bronikowski i Marcjanna Karulewska - Huta Janowska - 1823 - 66 -

    Brzezińska Marianna - Maciej Brzeziński i Elżbieta Łykowska - Huta Barczącka - 1814 - 103 -

    Brzezińska Agnieszka - Sebastian Brzeziński i Katarzyna Zawadowska - Iłówiec - 1817 - 3v -

    Brzezińska Marianna - Paweł Brzeziński i Katarzyna Paról - Mistów - 1828 - 91 -

    Brzezińska Franciszka - Paweł Brzeziński i Katarzyna Parol - Mistów - 1834 - 64 -

    Brzezińska Julianna - Paweł Brzeziński i Katarzyna Parol - Mistów - 1836 - 193 -

    Brzezińska Urszula - Paweł Brzeziński i Katarzyna Parol - Kąty Poręby - 1843 - 209 -

    Brzeziński Roch - Mateusz Brzeziński i Brygida Rojdzionka - Janów - 1813 - 23 -

    Brzeziński Wojciech - Paweł Brzeziński i Katarzyna Parol - Budy Mistowskie - 1830 - 3 -

    Brzeziński Andrzej - Paweł Brzeziński i Katarzyna Parol - Budy Mistowskie - 1831 - 170 -

    Brzeziński Kazimierz - Paweł Brzeziński i Katarzyna Parol - Mistów - 1839 - 145 -

    Brzeziński Józef - Paweł Brzeziński i Katarzyna Parol - Mistów - 1844 - 251 -

    Brzeziński Ignacy - Paweł Brzeziński i Apolonia Łabieńska - Janów - 1848 - 156 -

    Brzost Wojciech - Adam Brzost i Marianna Zagańczyk - Brzóze - 1815 - 63 -

    Brzost Agnieszka - Józef Brzost i Tekla (brak nazwiska) - Brzóze - 1815 - 162 -

    Brzost Stanisław - Łukasz Brzost i Franciszka Rosochówna - Brzóze - 1816 - 61 -

    Brzost Kacper - Adam Brzost i Marianna Zagańczyk - Brzóze - 1818 - 35 -

    Brzost Józefa - Józef Brzost i Tekla Śpiewak - Brzóze - 1818 - 119 -

    Brzost Małgorzata - Adam Brzost i Marianna Zagańczyk - Brzóze - 1819 - 174 -

    Brzost Walenty - Jan Brzost i Marianna Wagieńska - Brzóze - 1820 - 30 -

    Brzost Józefa - Jan Brzost i Marianna Bagieńska - Brzóze - 1821 - 50 -

    Brzost Filip - Adam Brzost i Marianna Zagańczyk - Brzóze - 1822 - 93 -

    Brzost Barbara - Józef Brzost i Tekla Gadomsczanka - Budy Arynowskie - 1822 - 254 -

    Brzost Ewa - Jan Brzost i Marianna Bagińska - Brzóze - 1822 - 273 -

    Brzost Agnieszka - Mateusz Brzost i Marianna Piotrowska - Brzóze - 1822 - 284 -

    Brzost Zofia - Mateusz Brzost i Marianna Piotrkowicz - Brzóze - 1824 - 99 -

    Brzost Karol - Jan Brzost i Marianna Bagińska - Brzóze - 1824 - 242 -

    Brzost Mikołaj - Adam Brzost i Marianna Zagańczyk - Brzóze - 1825 - 303 -

    Brzost Jakub - Mateusz Brzost i Marianna Piotrowska - Brzóze - 1828 - 150 -

    Brzost Marianna - Jan Brzost i Marianna Bagieńska - Brzóze - 1829 - 17 -

    Brzost Jan - Franciszek Brzost i Elżbieta Jackowicz - Brzóze - 1830 - 128 -

    Brzost Michał - Mateusz Brzost i Marianna Piotrowska - Brzóze - 1830 - 219 -

    Brzost Agata - Jan Brzost i Marianna Bagińska - Brzóze - 1830 - 311 -

    Brzost Marianna - Kazimierz Brzost i Ewa Ratowska - Brzóze - 1831 - 22 -

    Brzost Jan - Paweł Brzost i Agnieszka Majchrzyk - Brzóze - 1831 - 108 -

    Brzost Marianna - Mateusz Przost i Marianna Piotrowska - Brzóze - 1832 - 147 -

    Brzost Stanisław - Franciszek Brzost i Elżbieta Jackowicz - Brzóze - 1832 - 209 -

    Brzost Marianna - Paweł Brzost i Agnieszka Majchrzyk - Brzóze - 1833 - 50 -

    Brzost Marianna - Franciszek Brzost i Elżbieta Jackowicz - Brzóze - 1834 - 59 -

    Brzost Józefa - Paweł Brzost i Agnieszka Majchrzyk - Brzóze - 1834 - 196 -

    Brzost Rozalia - Mateusz Brzost i Marianna Piotrowska - Brzóze - 1834 - 319 -

    Brzost Katarzyna - Franciszek Brzost i Elżbieta Jackowicz - Brzóze - 1836 - 162 -

    Brzost Marianna - Paweł Brzost i Agnieszka Majchrzyk - Brzóze - 1836 - 181 -

    Brzost Antoni - Antoni Brzost i Marianna Piotrowska - Brzóze - 1837 - 22 -

    Brzost Marianna - Wojciech Brzost i Marianna Tkaczówna - Brzóze - 1837 - 222 -

    Brzost Stanisław - Paweł Brzost i Agnieszka Majchrzyk - Brzóze - 1838 - 151 -

    Brzost Jakub - Franciszek Brzost i Elżbieta Jackowicz - Brzóze - 1838 - 195 -

    Brzost Marianna - Stanisław Brzost i Agnieszka Majchrzyk - Brzóze - 1839 - 138 -

    Brzost Katarzyna - Paweł Brzost i Agnieszka Majchrzyk - Brzóze - 1840 - 3 -

    Brzost Magdalena - Wojciech Brzost i Marianna Tkaczyk - Brzóze - 1840 - 138 -

    Brzost Katarzyna - Józefa Brzostówna panna - Brzóze - 1840 - 284 -

    Brzost Adam - Paweł Brzost i Agnieszka Majchrzyk - Brzóze - 1842 - 77 -

    Brzost Rozalia - Stanisław Brzost i Katarzyna Zagańczyk - Brzóze - 1842 - 180 -

    Brzost Katarzyna - Franciszek Brzost i Elżbieta Jackowicz - Brzóze - 1842 - 187 -

    Brzost Katarzyna - Wojciech Brzost i Marianna Tkacz - Brzóze - 1842 - 210 -

    Brzost Tomasz - Paweł Brzost i Agnieszka Majchrzyk - Brzóze - 1843 - 265 -

    Brzost Jan - Stanisław Brzost i Katarzyna Zagańczyk - Brzóze - 1844 - 89 -

    Brzost Jan - Franciszek Brzost i Elżbieta Jackowicz - Brzóze - 1845 - 14 -

    Brzost Katarzyna - Stanisław Brzost i Katarzyna Zagańczyk - Brzóze - 1846 - 232 -

    Brzost Józef - Paweł Brzost i Agnieszka Majchrzyk - Brzóze - 1847 - 22 -

    Brzost Piotr - Franciszek Brzost i Elżbieta Jackowicz - Brzóze - 1847 - 113 -

    Brzost Adam - Wojciech Brzost i Marianna Tkacz - Iłówiec - 1848 - 113 -

    Brzost Agnieszka - Mikołaj brzost i Rozalia Siporska - Brzóze - 1849 - 4 -

    Brzost Jan - Tomasz Brzost i Marianna Kowalczyk - Brzóze - 1849 - 115 -

    Brzost Marianna - Stanisław Brzost i Katarzyna Zagańczyk - Brzóze - 1849 - 339 - bliźnięta

    Brzost Ewa - Stanisław Brzost i Katarzyna Zagańczyk - Brzóze - 1849 - 339 - bliźnięta

    Brzoza Jan - Leon Brzoza i Anna Mamach - Marjanki - 1849 - 163 -

    Bubicki Jan - Kajetan Bubicki i Marianna Bubicka - Budy Arynowskie - 1821 - 198 -

    Bubicki Wojciech - Kajetan Bubicki i Teresa Kulma - Budy Arynowskie - 1825 - 109 -

    Bubik Paweł - Grzegorz Bubik i Julianna Siwak - Stojadła - 1843 - 76 -

    Bucholc Justyna - Krystian Bucholc i Anna Schmit - Arynów - 1849 - 106 -

    Buczek Józef - Wincenty Buczek i Barbara Skrzynecka - Cyganka - 1847 - 28 -

    Buderaj Wojciech - Piotr Budreaj i Marianna Mikiel - Targówka - 1815 - 60 -

    Buderaj Agata - Piotr Buderaj i Marianna Mikiel - Targówka - 1818 - 50 -

    Buderaj Franciszek - Piotr Buderaj i Marianna Mikiel - Targówka - 1822 - 200 -

    Buderaj Franciszka - Piotr Buderaj i Marianna Mikiel - Targówka - 1825 - 310 -

    Budziński Ignacy - Szymon Budziński i Ewa Antosiewicz - Stojadła - 1815 - 150 -

    Bukowski Walenty - Karol Bukowski i Franciszka Witanicha - Rysie - 1819 - 72 -

    Bułeczka Tauba - Gecel Bułeczka i Matla Cegiełkówna - Mińsk - 1825 - 280 - starozakonni

    Butka Wojciech - Tomasz Bułka i Krystyna Rońdówna - Janów - 1834 - 72 -

    Butnicka Anna - Franciszek Butnicki i Katarzyna Piotrowska - Cyganka - 1843 - 97 -

    Buzarski Aleksander - Maciej Buzarski i Katarzyna Pleszczyńska - Mińsk - 1817 - 10 -

    Bycmer Maciej - Konstancja Bycmer - wolnego stanu - Dembe - 1828 - 36 -

    Bycmer Anna - Stanisław Bycmer i Marianna Fiałkowska - Dembe - 1828 - 165 -

    Bycmer Adam Szczepan Jan - Stanisław Bycner i Marianna Fiałkowska - Dembe - 1830 - 316 -

    Bycner Katarzyna - Stanisław Bycner i Marianna Fiałkowska - Dembe - 1833 - 226 -

    Bycner Józef - Stanisław Bycner i Marianna Fiałkowska - Dembe - 1839 - 50 -

    Cacko Józef - Szymon Cacko i Julianna Kuprówna - Jędrzejnik - 1818 - 81 -

    Cacko Stanisław - Jan Cacko i Rozalia Jurczewska - Jędrzejnik - 1819 - 217 -

    Cacko Jan - Jan Cacko i Jadwiga Mrozik - Jędrzejnik - 1820 - 22 -

    Cacko Antoni - Szymon Cacko i Julianna Kuprysówna - Jędrzejnik - 1820 - 127 -

    Cacko Magdalena - Jan Cacko i Rozalia Wilkówna - Jędrzejnik - 1821 - 91 -

    Cacko Marianna - Szymon Cacko i Julianna Kupieszówna - Jędrzejnik - 1822 - 256 -

    Cacko Józefa - Jan Cacko i Rozalia Niewczas - Jędrzejnik - 1824 - 58 -

    Cacko Michał - Szymon Cacko i Magdalena - Jędrzejnik - 1844 - 187 -

    Cacko Teofila - Jan Cacko i Cecylia Grzybowska - Osiny - 1845 - 196 -

    Cacko Stanisław - Jan Cacko i Julianna Kesler - Arynów - 1849 - 120 -

    Cacko Szymon - Piotr Cacko i Jadwiga Florjańczyk - Jędrzejnik - 1849 - 288 -

    Cała Marianna - Walenty Cała i Katarzyna Kobza - Chrośla - 1818 - 140 -

    Cąbrowska Karolina Julianna - Jakub Cąbrowski i Apolonia Derówna - Barcząca - 1837 - 135 -

    Cąbrowski Jakub - Jakub Cąbrowski i Helena Deryng - Barcząca - 1832 - 136 -

    Celiński Tomasz - Walenty Celiński i Katarzyna Kobza - Kobierne - 1814 - 168 -

    Cembrowski Tomasz - Jakub Cembrowski i Apolonia D… - Barcząca - 1840 - 227 -

    Cembrzyńska Ludwika - Anastazja Cembrzyńska wolnego stanu - Mińsk - 1839 - 67 -

    Ceregra Marianna - Jakub Ceregra i Katarzyna Jęda - Podrudzie - 1822 - 202 -

    Ceregra Wojciech - Jakub Ceregra i Katarzyna Jęda - Podrudzie - 1825 - 123 -

    Ceregra Stanisław - Franciszek Ceregra i Ludwika Kiliszczyk - Barcząca - 1842 - 73 -

    Ceregra Józef - Franciszek Ceregra i Ludwika Kiliszczyk - Budy Barcząckie - 1845 - 29 -

    Cerepiński Wawrzyniec - Andrzej Cerepiński i Marianna Świderska - Kędzierak - 1837 - 107 -

    Chaber Tomasz - Antonina Chabrowa - wdowa - Mińsk - 1815 - 156 -

    Chaber Franciszek - Maciej Chaber i Józefa Kozłowska - Mińsk - 1816 - 125 -

    Chaber Piotr Paweł - Maciej Chaber i Józefa Kozłowska - Mińsk - 1819 - 171 -

    Chaber Anna - Andrzej Chaber i Marianna Dosielska - Mińsk - 1820 - 49 -

    Chaber Jakub - Andrzej Chaber i Marianna Dosielska - Mińsk - 1822 - 153 -

    Chaber Katarzyna - Andrzej Chaber i Marianna Dosielska - Mińsk - 1824 - 265 -

    Chaber Franciszek - Piotr Chaber i Tekla Dytkowska - Huta Mińska - 1829 - 128 -

    Chaber Piotr - Andrzej Chaber i Marianna Dosielska - Mińsk - 1838 - 190 -

    Chaber Marianna - Andrzej Chaber i Marianna Dosielska - Mińsk - 1842 - 146 -

    Chabrowska Agnieszka - Piotr Chabrowski i Tekla Kalinowska - Mińsk - 1818 - 49 -

    Chabrowska Marianna - Mikołaj Chabrowski i Teresa Siemiołowska - Podkobierne - 1823 - 105 -

    Chabrowska Katarzyna - Mikołaj Chabrowski i Teresa Siemiołowska - Stojadła - 1825 - 15 -

    Chabrowska Marianna - Andrzej Chabrowski i Marianna Dosielska - Mińsk - 1832 - 125 -

    Chabrowska Aniela - Piotr Chabrowski i Tekla Dytkowska - Huta Janowska - 1832 - 248 -

    Chabrowska Tekla Józefa - Andrzej Chabrowski i Marianna Dosielska - Mińsk - 1835 - 174 -

    Chabrowska Marianna - Franciszek Chabrowski i Helena Wiązowska - Mińsk - 1844 - 218 -

    Chabrowska Marianna - Tomasz Chabrowski i Franciszka Ostrowska - Mińsk - 1846 - 130 -

    Chabrowski Jan - Piotr Chabrowski i Tekla Kalinowska - Mińsk - 1819 - 282 - jest nadpisane z Dytkowskich

    Chabrowski Wojciech - Andrzej Chabrowski i Marianna Doszelska - Mińsk - 1830 - 73 -

    Chabrowski Dominik - Piotr Chabrowski i Tekla Kalinowska - Huta Mińska - 1830 - 192 -

    Chabrowski Jan - Tomasz Chabrowski i Franciszka Ostrowska - Mińsk - 1841 - 180 -

    Chabrowski Ludwik - Adam Chabrowski i Anna Rezler - Huta Barczącka - 1843 - 36 -

    Chabrowski Adam Wojciech - Tomasz Chabrowski i Franciszka Ostrowska - Mińsk - 1843 - 242 -

    Chabrowski Michał - Stanisław Chabrowski i Helena Wiązowska - Mińsk - 1849 - 249 -

    Chachurski Antoni Przemysław - Andrzej Chachurski i Teresa Masiewicz - Ruda - 1828 - 14 -

    Chachurski Fryderyk Konstanty - Andrzej Chachurski i Teresa Masiewicz - Ruda - 1829 - 153 -

    Chermanowski Jan Idzi - Jan Chermanowski i Magdalena Zawadzka - Huta Mińska - 1815 - 126 -

    Cherszkowicz Dwojra - Lewek Cherszkowicz i Hana Mordkówna - Mistów - 1821 - 165 - starozakonni

    Chijecki Adam - Józef Chojecki i Anna Bakuła - Cyganka - 1847 - 25 -

    Chin Aleksander Franciszek - Antoni Chin i Marianna Wiernicka - Ruta - 1835 - 100 -

    Chłopicka Katarzyna - Franciszek Chłopicki i Ewa Pustoła - Podrudzie - 1845 - 212 -

    Chłopicka Marianna - Franciszek Chłopicki i Ewa Pustoła - Podrudzie - 1848 - 135 -

    Chłopik Marianna - Błażej Chłopik i Franciszka Rutkówna - Zamienie - 1813 - 25v -

    Chłopik Józefa - Franciszek Chłopik i Magdalena Skoczkówna - Zamienie - 1815 - 35 -

    Chłopik Tomasz - Błażej Chłopik i Franciszka Ruta - Zamienie - 1815 - 163 -

    Chłopik Marianna - Franciszek Chłopik i Magdalena Skoczkówna - Zamienie - 1817 - 41 -

    Chłopik Marianna - Dominik Chłopik i Rozalia Zgótka - Zamienie - 1819 - 4 -

    Chłopik Marianna - Błażej Chłopik i Franciszka Rucikówna - Zamienie - 1819 - 11 -

    Chłopik Piotr - Franciszek Chłopik i Magdalena Skoczkówna - Zamienie - 1819 - 190 -

    Chłopik Wawrzyniec - Mateusz Chłopik i Marianna Kwiatkowska - Wietraki - 1820 - 174 -

    Chłopik Agnieszka - Tomasz Chłopik i Marianna Rudkowska - Zamienie - 1820 - 265 -

    Chłopik Petronela - Błażej Chłopik i Franciszka Rudkowska - Zamienie - 1821 - 84 -

    Chłopik Katarzyna - Tomasz Chłopik i Marianna Ruta - Zamienie - 1822 - 245 -

    Chłopik Wojciech - Dominik Chłopik i Rozalia Zgutka - Zamienie - 1823 - 92 -

    Chłopik Kazimierz - Stanisław Chłopik i Antonina Cacko - Zamienie - 1823 - 286 -

    Chłopik Jan - Błażej Chłopik i Franciszka Ruta - Zamienie - 1824 - 103 -

    Chłopik Józef - Tomasz Chłopik i Marianna Ruta - Zamienie - 1825 - 191 -

    Chłopik Franciszka - Tomasz Chłopik i Marianna Wojcik - Zamienie - 1828 - 82 -

    Chłopik Helena - Tomasz Chłopik i Marianna Rudkowska - Zamienie - 1831 - 5 -

    Chłopik Józefa - Tomasz Chłopik i Marianna Rusocka (?) - Podrudzie - 1833 - 245 -

    Chłopik Marianna - Agnieszka Chłopikówna wolnego stanu - Zamienie - 1835 - 177 -

    Chłopik Józef - Franciszek Chłopik i Ewa Pustoła - Zamienie - 1840 - 301 -

    Chłopik Marianna - Piotr Chłopik i Teresa Drozdz - Zamienie - 1841 - 14 -

    Chłopik Józefa - Agnieszka Chłopik panna - Zamienie - 1842 - 12 -

    Chłopik Jan - Franciszek Chłopik i Ewa Pustoła - Zamienie - 1843 - 117 -

    Chłopik Józefa - Piotr Chłopik i Teresa Drozd - Zamienie - 1844 - 41 -

    Chłopik Wawrzyniec - Wojciech Chłopik i Marianna Porębska - Zamienie - 1844 - 160 -

    Chłopik Józef - Wojciech Chłopik i Marianna Porębska - Zamienie - 1846 - 46 -

    Chłopik Jan - Agnieszka Chłopik niezamężna - Zamienie - 1846 - 77 -

    Chłopik Mateusz - Piotr Chłopik i Teresa Drożdż - Zamienie - 1846 - 194 -

    Chłopik Agnieszka - Stanisław Chłopik i Magdalena - Barcząca - 1847 - 62 -

    Chłopik Anna - Wawrzyniec Chłopik i Petronela Padzik - Mińsk - 1848 - 122 -

    Chłopik Józefa - Wojciech Chłopik i Marianna Porębska - Zamienie - 1848 - 147 -

    Chłopik Jan - Jan Chłopik i Marianna Zgutka - Podrudzie - 1848 - 176 -

    Chłopik Jakub - Piotr Chłopik i Teresa Drozd - Zamienie - 1849 - 185 -

    Chłopik Franciszek - Kazimierz Chłopik i Agnieszka Łopacka - Niedziałka - 1849 - 234 -

    Chmieleńska Wanda Michalina Nepomucena - Jan Nepomucen Chmieleński i Julianna Tyborowska - Barcząca - 1829 - 209 -

    Chmieleńska Aleksandra Izabella - Jan Nepomucen Chmieleński i Julianna Tyborowska - Barcząca - 1830 - 259 -

    Chmieleński dziecko płci męskiej - Jan Nepomucen Chmieleński i Julianna Tyborowska - Barcząca - 1831 - 178 - dziecię z wody tylko ochrzczone

    Chmielewska Elżbieta - Antoni Chmielewski i Dorota Morawska - Iłówiec - 1818 - 214 -

    Chmielewska Marianna - Kacper Chmielewski i Krystyna Ładno - Ruda - 1820 - 106 -

    Chmielewska Anna - Józef Chmielewski i Józefa Kwiatkowska - Janów - 1824 - 125 -

    Chmielewska Marianna - Jan Chmielewski i Klara Gładkosczanka - Dembe - 1824 - 195 -

    Chmielewska Rozalia - Kacper Chmielewski i Krystyna Wojdyga - Ruda - 1828 - 130 -

    Chmielewska Józefa - Jan Chmielewski i Klara Gładkowska - Dembe - 1837 - 77 -

    Chmielewska Rozalia - Grzegorz Chmielewski i Antonina Florczak - Chmieleń - 1849 - 108 -

    Chmielewski Michał - Kacper Chmielewski i Krystyna Błaszkówna - Ruda - 1814 - 131 -

    Chmielewski Józef - Kacper Chmielewski i Krystyna Wojdydzonka - Ruda - 1817 - 12 -

    Chmielewski Franciszek Stanisław - Antoni Chmielewski i Dorota Morawska - Iłówiec - 1821 - 96 -

    Chmielewski Michał - Józef Chmielewski i Józefa Kwiatkowska - Dembe - 1821 - 191 -

    Chmielewski Jan - Jan Chmielewski i Klara Gładkosczanka - Dembe - 1823 - 35 -

    Chmielewski Marcin - Kacper Chmielewski i Krystyna Wojdówna - Ruda - 1823 - 222 -

    Chmielewski Grzegorz - Józef Chmielewski i Józefa Kwiatkowska - Janów - 1825 - 143 -

    Chmielewski Wawrzyniec - Jan Chmielewski i Klara Gładkowska - Dembe - 1829 - 148 -

    Chmielewski Franciszek - Jan Chmielewski i Klara Gładkowska - Dembe - 1832 - 8 -

    Chmielewski Konstanty - Jan Chmielewski i Klara Gładkowska - Dembe - 1834 - 78 -

    Chmielewski Wilhelm - Jan Chmielewski i Klara Gładkowska - Dembe - 1839 - 123 -

    Chmielewski Marcin - Franciszek Chmielewski i Salomea Wysogrocka - Dembe - 1839 - 209 -

    Chmielińska Michalina Emilia Helena - Jan Nepomucen Chmieliński i Julia Tyborowska - Barcząca - 1836 - 170 -

    Chmielińska Michalina Józefa - Jan Nepomucen Chmieliński i Julia Tyborowska - Barcząca - 1839 - 170 -

    Chmieliński Antoni - Jan Nepomucen Chmieliński i Julia Tyborowska - Barcząca - 1836 - 169 -

    Chmieliński Ignacy Jakub - Jan Nepomucen Chmieliński i Julia Tyborowska - Barcząca - 1837 - 197 -

    Chmieliński Ludwik Marcin - Jan Nepomucen Chmieliński i Julia Tyborowska - Barcząca - 1840 - 276 -

    Chmura Katarzyna - Agnieszka Chmurzanka - wolnego stanu - Targówka - 1828 - 238 -

    Chojecka Marianna - Stanisław Chojecki i Małgorzata Milewska - Stojadła - 1829 - 172 -

    Chojecka Franciszka - Stanisław Chojecki i Małgorzata Milewska - Stojadła - 1830 - 213 -

    Chojecki Józef - Wojciech Chojecki i Katarzyna Kwiatkowska - Stojadła - 1822 - 58 -

    Chojecki Jan - Józef Chojecki i Anna Bakuła - Stojadła - 1845 - 39 -

    Chojecki Paweł - Józef Chojecki i Anna Bakuła - Stojadła - 1849 - 92 -

    Chojecki Feliks - Jan Chojecki i Marianna Żebrowska - Stojadła - 1829 - 4 -

    Chojnacka Julianna - Fabian Chojnacki - - 1817 - 1 - dane z sumariusza - brak karty

    Chojnacka Anna - Fabian Chojnacki i Marianna Traskówna - Mińsk - 1824 - 158 -

    Chojnacka Julianna - Małgorzata Chojnacka - wolnego stanu - Mińsk - 1828 - 128 -

    Chojnacka Marianna - Małgorzata Chojnacka wolnego stanu - Mińsk - 1835 - 138 -

    Chojnacka Aniela - Małgorzata Chojnacka niezamężna - Mińsk - 1838 - 161 -

    Chojnacki Bartłomiej - Katarzyna Chojnacka - panna - Tartak - 1813 - 24 -

    Chojnacki Józef - Fabian Chojnacki i Marianna Trzaska - Mińsk - 1814 - 84 -

    Chojnacki Marianna - Fabian Chojnacki i Marianna Trzaska - Mińsk - 1820 - 41 -

    Chojnacki Ignacy Jan - Franciszek Chojnacki i Salomea Małecka - Podrudzie - 1823 - 33 -

    Chojnacki Wawrzyniec - Małgorzata Chojnacka - panna - Mińsk - 1825 - 199 -

    Chojnacki Wojciech - Marianna Chojnacka - panna - Mińsk - 1840 - 111 -

    Chojnacki Paweł - Józef Chojnacki i Anna Bakuła - Stojadła - 1843 - 162 -

    Chorosiewicz Franciszek - Jan Chorosiewicz i Marianna Kuspina - Mińsk - 1820 - 79 -

    Chorosiewicz Jan Nepomucen - Jan Chorosiewicz i Marianna Kuspina - Mińsk - 1821 - 109 -

    Chromińska Aniela - Magdalena Chromińskapanna - Mińsk - 1839 - 159 -

    Chrosciel Paweł - Wojciech Chrosciel i Marianna Kuchcionka - Kolonia Mińska - 1817 - 5 -

    Chrościel Jan - Mateusz Chrościel i Marianna Mozdzonek - Gliniak - 1828 - 114 -

    Chrościel Marianna - Mateusz Chrościel i Marianna Mozdzonek - Gliniak - 1830 - 189 -

    Chrościel Katarzyna - Mateusz Chrościel i Marianna Zagańczyk - Kolonia Gliniak - 1832 - 72 -

    Chróściel Michał - Mateusz Chróściel i Małgorzata Zagańczyk - Gliniak - 1842 - 163 -

    Chróściel Karol - Wincenty Chróściel i Agnieszka Woźnica - Iłówiec - 1842 - 204 -

    Chrusiewicz Kacper - Jan Chrusiewicz i Katarzyna Żułtkówna - Mińsk - 1815 - 3 -

    Chruściel Piotr - Mateusz Chruściel i Małgorzata Zagańczyk - Gliniak - 1833 - 152 -

    Chruściel Grzegorz - Mateusz Chruściel i Małgorzata Zagańczyk - Gliniak - 1837 - 64 -

    Chruściel Marianna - Mateusz Chruściel i Małgorzata Zagańczyk - Gliniak - 1840 - 204 -

    Chruściel Ewa - Wincenty Chruściel i Agnieszka Woźnica - Tartak - 1840 - 308 -

    Chruściel Adam - Wincenty Chruściel i Agnieszka Woźnica - Tartak - 1840 - 309 -

    Chruściel Jan - Wincenty Chruściel i Agnieszka Woźnica - Gliniak - 1844 - 259 -

    Chruściel Józef - Mateusz Chruściel i Małgorzata Zagańczyk - Gliniak - 1845 - 63 -

    Chruściel Katarzyna - Wincenty Chruściel i Agnieszka Woźnica - Barcząca - 1847 - 87 -

    Chruściel Grzegorz - Jan Chruściel i Ludwika Florczak - Chmielew - 1848 - 47 -

    Chruściel Ewa - Mateusz Chruściel i Małgorzata Zagańczyk - Gliniak - 1848 - 141 -

    Chruściel Wojciech - Wincenty Chruściel i Agnieszka Woźnica - Gliniak - 1849 - 96 -

    Chruściewicz Michał - Marianna Chruściewiczówna wolnego stanu - Barcząca - 1831 - 146 -

    Chryszcz Leon - Rozalia Chryszczowa wdowa - Barcząca - 1843 - 87 -

    Chrzanowska Kazimiera Franciszka - Maciej Chrzanowski i Marianna Gruba - Dembe - 1847 - 64 -

    Chrzanowska Rozalia - Maciej Chrzanowski i Marianna Gruba - Dembe - 1849 - 237 -

    Chrzanowski Maciej - Szymon Chrzanowski i Marianna Materniczanka - Dembe - 1813 - 5v -

    Chrzanowski Józef - Maciej Chrzanowski i Marianna Gruba - Dembe - 1837 - 56 -

    Chrzanowski Ignacy - Maciej Chrzanowski i Marianna Gruba - Dembe - 1839 - 124 -

    Chrzanowski Szymon - Marianna Chrzanowska niezamężna - Barcząca - 1849 - 287 -

    Chuszcz Józefa - Józef Chuszcz i Rozalia Borysławska - Mińsk - 1834 - 74 -

    Chuszcz Marianna - Józef Chuszcz i Rozalia Bolesławska - Targówka - 1838 - 166 -

    Chyziński Piotr - Franciszek Chyziński i Anna Filipiak - Huta Barczącka - 1815 - 127 -

    Ciborek Adam - Maciej Ciborek i Scholastyka Mielczarówna - Mistów - 1830 - 26 -

    Ciborek Marianna - Maciej Ciborek i Scholastyka Mielczarkówna - Mistów - 1833 - 13 -

    Ciborek Marianna - Wojciech Ciborek i Franciszka Lubaszka - Mistów - 1835 - 83 -

    Ciborek Jan - Maciej Ciborek i Scholastyka Mielczarówna - Mistów - 1835 - 97 -

    Ciborek Stanisław - Wojciech Ciborek i Franciszka Lubaszka - Mistów - 1837 - 144 -

    Ciborek Ewa - Maciej Ciborek i Scholastyka Mielczarówna - Mistów - 1838 - 1 -

    Ciborek Julianna - Maciej Ciborek i Scholastyka Mielczar - Mistów - 1840 - 241 -

    Ciborek Marianna - Maciej Ciborek i Justyna Mielniarz - Mistów - 1843 - 159 -

    Ciborowska Julianna - Jakub Ciborowski i Apolonia Tkaczyk - Brzóze - 1823 - 102 -

    Ciborowska Katarzyna - Jakub Ciborowski i Apolonia Książek - Brzóze - 1824 - 254 -

    Ciborowska Rozalia - Jakub Ciborowski i Apolonia Książek - Brzóze - 1831 - 131 -

    Ciborowska Ewa - Jakub Ciborowski i Apolonia Tkaczyk - Brzóze - 1836 - 14 -

    Ciborski Józef - Maciej Ciborski i Scholastyka Mielcarzak - Mistów - 1848 - 31 -

    Cichańska Eleonora - Alojzy Cichański i Franciszka Lipniewska - Kolonia Janowska - 1837 - 5 -

    Cichoń Marcin - Franciszek Cichoń i Krystyna Grabowska - Niedziałka - 1813 - 31 -

    Cichoń Magdalena - Franciszek Cichoń i Krystyna Grabowska - Niedziałka - 1815 - 108 -

    Cichoń Stanisław - Kazimierz Cichoń i Zuzanna Frelak - Niedziałka - 1815 - 151 -

    Cichoń Magdalena - Józef Cichoń i Franciszka Mikiel - Kędzierak - 1829 - 99 -

    Cichoń Anna - Józef Cichoń i Franciszka Mikiel - Kędzierak - 1832 - 94 -

    Cichoń Jan - Józef Cichoń i Franciszka Mikiel - Kędzierak - 1835 - 49 -

    Cichoń Marcin - Józef Cichoń i Franciszka Mikiel - Kędzierak - 1837 - 260 -

    Cichoń Wawrzyniec - Józef Cichoń i Franciszka Mikiel - Kędzierak - 1840 - 192 -

    Cichoń Agnieszka - Józef Cichoń i Franciszka Mikiel - Kędzierak - 1842 - 8 -

    Cichońska Marianna - Alojzy Cichoński i Franciszka Lipnowska - Budy Janowskie - 1829 - 19 -

    Cichońska Zofia - Alojzy Cichoński i Franciszka Lipniewska - Budy Janowskie - 1830 - 100 -

    Ciechańska Anna - Alojzy Ciechański i Franciszka Lipniewska - Huta Janowska - 1832 - 84 -

    Ciechańska Teofila - Alojzy Ciechański i Franciszka Lipniewska - Kolonia Janowska - 1834 - 29 -

    Ciechańska Franciszka - Alojzy Ciechański i Franciszka Lipniewska - Kolonia Janowska - 1835 - 67 -

    Ciechański Rozalia - Alojzy Ciechański i Franciszka Lipniewska - Budy Janowskie - 1823 - 176 -

    Ciechański Karol - Alojzy Ciechański i Franciszka Lipniewska - Huta Janowska - 1825 - 22 -

    Ciechański Stanisław Felicjan - Alojzy Ciechański i Franciszka Lipniewska - Kolonia Janowska - 1838 - 222 -

    Ciechoński Józef - Alojzy Ciechoński i Franciszka Lipniewska - Podrudzie - 1821 - 177 -

    Cieciel Konstancja - Wojciech Cieciel i Józefa Gurańska - Janów - 1820 - 84 -

    Cielętnik Mosiek - Abram Cielętnik i Jachet Goldhuber - Kędziorak - 1822 - 111 - starozakonni

    Cielętnik Nisen - Abram Cielętnik i Jachet Goldhuber - Kędziorak - 1822 - 112 - starozakonni

    Cielętnik Gawrjel - Abraham Cielętnik i Jachet Joskówna - Mińsk - 1825 - 244 - starozakonni

    Ciepliński Jan - Jędrzej Ciepliński i Marianna Szychtówna - Iłówiec - 1846 - 168 -

    Ciesielska Małgorzata - Antoni Ciesielski i Franciszka Wojcik - Targówka - 1820 - 122 -

    Ciesielska Anna - Antoni Ciesielski i Franciszka Wojcik - Targówka - 1822 - 92 -

    Ciesielska Agnieszka - Franciszek Ciesielski i Franciszka Gałązka - Targówka - 1831 - 36 -

    Ciesielska Marianna - Franciszek Ciesielski i Franciszka Gałązka - Targówka - 1834 - 106 -

    Ciesielska Józefa - Franciszek Ciesielski i Franciszka Gałązka - Osiny - 1836 - 298 -

    Ciesielska Katarzyna - Franciszek Ciesielski i Franciszka Gałązka - Budy Barcząckie - 1840 - 279 -

    Ciesielska Anna - Franciszek Ciesielski i Franciszka Gałązka - Budy Barcząckie - 1843 - 99 -

    Ciesielska Franciszka - Franciszek Ciesielski i Marcjanna Michalska - Budy Barcząckie - 1847 - 103 -

    Ciesielska Franciszka - Franciszek Ciesielski i Marianna Michalska - Budy Barcząckie - 1849 - 122 -

    Ciesielski Piotr - Antoni Ciesielski i Franciszka Wojcik - Targówka - 1824 - 111 -

    Ciesielski Walenty - Franciszek Ciesielski i Franciszka Gałązka - Targówka - 1828 - 31 -

    Ciesielski Stanisław - Franciszek Ciesielski i Marcjanna Michalska - Budy Barcząckie - 1846 - 86 -

    Cieszkowska Marianna - Mikołaj Cieszkowski i Rozalia Nowicka - Stojadła - 1825 - 5 -

    Cieszkowska Marcjanna - Mikołaj Cieszkowski i Katarzyna Sytkowska - Wiciejów - 1825 - 160 -

    Cieślicka Bina - Abraham Cieślicki i Pesia Rubinówna - Mińsk - 1825 - 85 - starozakonni

    Cieżkowski Szczepan Piotr - Jan Cieżkowski i Agnieszka Dziubówna - Osiny - 1838 - 202 -

    Cięszkowski Józef - Mikołaj Cięszkowski i Rozalia Nowicka - Stojadła - 1830 - 30 -

    Cięszkowski Adam - Mikołaj Cięszkowski i Rozalia Nowicka - Mikanów - 1832 - 96 -

    Cilich Antoni - August Cilich i Fryderyka Englerówna - Huta Barczącka - 1838 - 74 -

    Ciołek Maciej - Michał Ciołek i Agnieszka Siwikówna - Iłówiec - 1824 - 27 -

    Ciołek Tomasz - Józefa Ciołkówna wolnego stanu - Mikanów - 1830 - 184 -

    Ciołkowska Marianna - Tomasz Ciołkowski i Helena Szwiżyńska - Mińsk - 1814 - 106 -

    Ciołkowska Marianna - Mikołaj Ciołkowski i Józefata Szulewska - Budy Barcząckie - 1815 - 84 -

    Ciołkowska Katarzyna - Antoni Ciołkowski i Helena Miszyńska - Mińsk - 1816 - 160 -

    Ciołkowska Anastazja - Mikołaj Ciołkowski i Józefa Szulesczonka - Wiciejów - 1820 - 52 -

    Ciołkowska Wiktoria Rozalia - Antoni Ciołkowski i Helena Wiśniewska - Mińsk - 1829 - 137 -

    Ciołkowska Anna - Michał Ciołkowski i Agnieszka Siwik - Kędzierak - 1830 - 127 -

    Ciołkowska Józefa - Anastazja Ciołkowska wolnego stanu - Mikanów - 1843 - 63 -

    Ciołkowska Józefa - Ignacy Ciołkowski i Małgorzata Wąsik - Mińsk - 4849 - 294 -

    Ciołkowski Jan - Mikołaj Ciołkowski i Józefa Szymończyk - Budy Barcząckie - 1818 - 45 -

    Ciołkowski Jakub - Antoni Ciołkowski i Helena Wiśniewska - Mińsk - 1822 - 165 -

    Ciołkowski Walenty - Mikołaj Ciołkowski i Józefa Polesówna - Mikanów - 1823 - 41 -

    Ciołkowski Szymon - Antoni Ciołkowski i Helena Wiśniewska - Mińsk - 1823 - 224 -

    Ciołkowski Franciszek - Antoni Ciołkowski i Helena Wiśniewska - Mińsk - 1830 - 248 -

    Ciołkowski Józef - Antoni Ciołkowski i Antonina Mucha - Mińsk - 1832 - 38 -

    Ciołkowski Piotr - Antoni Ciołkowski i Helena Wiśniewska - Mińsk - 1820 - 211 -

    Ciskowska Franciszka - Jan Ciskowski i Marianna Michalik - Budy Barcząckie - 1846 - 152 -

    Ciskowska Józefa - Tomasz Ciskowski i Katarzyna Chłopik - Podrudzie - 1847 - 5 -

    Ciszkowska Apolonia - Mikołaj Ciszkowski i Katarzyna Sytkowska - Barcząca - 1816 - 19 -

    Ciszkowska Katarzyna Tekla - Mikołaj Ciszkowski i Katarzyna Sytkowska - Barcząca - 1817 - 30 -

    Ciszkowska Marianna Teresa - Jan Ciszkowski i Marianna Michalik - Budy Barcząckie - 1843 - 241 -

    Ciszkowski Roch - Piotr Ciszkowski i Agnieszka Lubaszka - Niedziałka - 1813 - 23v -

    Ciszkowski Tomasz - Kazimierz Ciszkowski i Franciszka Poręmbska - Podrudzie - 1825 - 316 -

    Ciszkowski Walenty - Kazimierz Ciszkowski i Franciszka Porębska - Zamienie - 1831 - 51 -

    Ciszkowski Tomasz - Mikołaj Ciszkowski i Rozalia Nowicka - Mikanów - 1835 - 237 -

    Ciżkowski Bartłomiej - Jan Ciżkowski i Marianna Michalik - Budy Barcząckie - 1847 - 165 -

    Comber Bronisława - Rozalia Comber niezamężna - Zakole - 1847 - 193 -

    Conber Sylwester - Jakub Conber i Apolonia Darówna - Barcząca - 1835 - 4 -

    Cudna Katarzyna - Wojciech Cudny i Katarzyna Józefowicz - Brzóze - 1833 - 282 -

    Cudna Marianna - Jan Cudny i Rozalia Brzost - Brzóze - 1835 - 154 -

    Cudna Marianna - Jan Cudny i Rozalia Brzost - Brzóze - 1837 - 21 -

    Cudna Józefa - Jan Cudny i Rozalia Brzost - Brzóze - 1840 - 195 -

    Cudna Ewa - Jan Cudny i Rozalia Brzost - Brzóze - 1845 - 246 -

    Cudno Piotr Paweł - Jan Cudno i Rozalia Brzost - Brzóze - 1829 - 113 -

    Cudny Jan - Marianna Cudna - panna - Brzóze - 1819 - 163 -

    Cudny Wojciech - Rozalia Cudnianka - panna - Brzóze - 1823 - 87 -

    Cudny Piotr - Jan Cudny i Rozalia Brzostówna - Brzóze - 1832 - 82 -

    Cudny Ludwika - Wojciech Cudny i Katarzyna Józefowicz - Brzóze - 1832 - 137 -

    Cudny Karol Florian - Wojciech Cudny i Katarzyna Józefowicz - Brzóze - 1836 - 239 -

    Cudny Józef - Jan Cudny i Rozalia Brzost - Brzóze - 1843 - 40 -

    Cwarnog Łukasz - Franciszek Cwarnog i Marianna Cudna - Brzóze - 1823 - 206 -

    Cybula Haja Sura - Berek Cybula i Złota Kuplówna - Brzóze - 1823 - 234 - starozakonni

    Cybulska Rozalia - Ewa Cybulska była żona Tomasza Wielgurskiego - Choszczówka - 1837 - 237 -

    Cychowski Franciszek - Jan Cychowski i Marianna Michalik - Barcząca - 1841 - 202 -

    Cygler Barbara - Jan Cygler i Elżbieta Krwawówna - Dembe - 1836 - 270 -

    Cygler Karolina - Jan Cygler i Wilhelmina Pist - Chmielew - 1846 - 159 -

    Cygler Wilhelmina - Michał Cygler i Marianna Liberenc - Chmielew - 1846 - 221 -

    Cygler Jan - Jan Cygler i Wilhelmina Pist - Chmielew - 1847 - 228 -

    Cygler Fryderyk - Michał Cygler i Marianna Liberenc - Chmielew - 1848 - 40 -

    Cygler Karolina - Michał Cygler i Marianna Librenc - Chmieleń - 1849 - 264 -

    Cykorek Srul - Haim Cykorek i Sura Jakubówna - Cyganka - 1822 - 51 - starozakonni

    Cylich Teresa Franciszka - Augustyn Cylich i Karolina Rejsler - Huta Barczącka - 1828 - 277 -

    Cylich Zofia - Augustyn Cylich i Fryderyka Enfler - Huta Barczącka - 1832 - 195 -

    Cylich Karolina - Augustyn Cylich i Fryderyka Englerówna - Huta Barczącka - 1835 - 102 -

    Cylich Augustyn Mikołaj - Franciszek Cylich i Franciszka Oppic - Huta Barczącka - 1837 - 208 -

    Cyskowska Marianna - Kazimierz Cyskowski i Franciszka Porębska - Kędziorak - 1828 - 49 -

    Cysterska Józefa - Antoni Cysterski i Anna Gałązka - Mikanów - 1843 - 32 -

    Czarnecka Anna - Jadwiga Czarnecka - panna - Mistów - 1825 - 148 -

    Czarnecka Wiktoria - Jacenty Czarnecki i Marianna Sawicka - Ruda - 1835 - 242 -

    Czarnecki Jan - Jacenty Czarnecki i Marianna Sawicka - Mistów - 1823 - 115 -

    Czechulska Józefata Aleksandra - Tomasz Czechulski i Józefa Bukarówna - Mińsk - 1824 - 293 -

    Czeckowski Michał - Mikołaj Czeckowski i Rozalia Nowicka - Huta Mińska - 1839 - 150 -

    Czerwińska Anastazja - Mikołaj Czerwiński i Ewa Matuszewska - Ruda - 1814 - 169 -

    Czerwińska Agnieszka - Wawrzyniec Czerwiński i Agata Majchrzyk - Brzóze - 1816 - 2 -

    Czerwińska Teresa - Mikołaj Czerwiński i Ewa Pustoła - Ruda - 1816 - 131 -

    Czerwińska Marianna - Franciszek Czerwiński i Małgorzata Smuga - Dembe - 1825 - 81 -

    Czerwińska Krystyna - Paweł Czerwiński i Marianna Spiwakówna - Brzóze - 1825 - 103 -

    Czerwińska Marianna - Mikołaj Czerwiński i Agata Tkaczyk - Brzóze - 1828 - 189 -

    Czerwińska Józefa - Mikołaj Czerwiński i Agata Tkaczyk - Brzóze - 1830 - 222 -

    Czerwińska Rozalia - Mikołaj Czerwiński i Agata Tkaczyk - Brzóze - 1833 - 36 -

    Czerwińska Marianna - Antoni Czerwiński i Józefa Tkacz - Brzóze - 1833 - 181 -

    Czerwińska Marcjanna Antonina - Paweł Czerwiński i Marianna Spiewakówna - Huta Barczącka - 1833 - 198 -

    Czerwińska Katarzyna - Franciszek Czerwiński i Małgorzata Smuga - Dembe - 1835 - 168 -

    Czerwińska Elżbieta - Michał Czerwiński i Agnieszka Bakuła - Dembe - 1835 - 219 -

    Czerwińska Teofila - Paweł Czerwiński i Marianna Spiewakówna - Huta Barczącka - 1836 - 93 -

    Czerwińska Małgorzata - Antoni Czerwiński i JózefaTkaczyk - Brzóze - 1836 - 144 -

    Czerwińska Józefa - Franciszek Czerwiński i Małgorzata Smuga - Dembe - 1839 - 96 -

    Czerwińska Magdalena - Antoni Czerwiński i Józefa Tkaczyk - Brzóze - 1841 - 89 -

    Czerwińska Magdalena - Franciszek Bieńkowski i Małgorzata Smuga - Dembe - 1844 - 84 -

    Czerwińska Marianna - Mikołaj Czerwiński i Agata Tkacz - Brzóze - 1845 - 50 -

    Czerwińska Jadwiga - Franciszek Czerwiński i Małgorzata Smuga - Dembe - 1847 - 179 -

    Czerwińska Józefa - Mikołaj Czerwiński i Agata Tkaczyk - Brzóze - 1847 - 230 -

    Czerwiński Józef - Antoni Czerwiński i Józefa Tkaczyk - Brzóze - 1829 - 186 -

    Czerwiński Piotr - Franciszek Czerwiński i Małgorzata Smuga - Dembe - 1830 - 188 -

    Czerwiński Jan - Paweł Czerwiński i Marianna Spiewakówna - Budy Barcząckie - 1830 - 218 -

    Czerwiński Jan - Antoni Czerwiński i Józefa Tkacz - Brzóze - 1831 - 154 -

    Czerwiński Józef - Mikołaj Czerwiński i Agata Tkaczyk - Brzóze - 1835 - 44 -

    Czerwiński Jan - Mikołaj Czerwiński i Agata Majchrzyk - Brzóze - 1837 - 174 -

    Czerwiński Mateusz - Michał Czerwiński i Agnieszka Bakuła - Dembe - 1837 - 239 -

    Czerwiński Antoni - Paweł Czerwiński i Marianna Piwkówna - Barcząca - 1838 - 163 -

    Czerwiński Jan - Antoni Czerwiński i JózefaTkaczyk - Brzóze - 1838 - 171 -

    Czerwiński Andrzej - Mikołaj Czerwiński i Agata Tkaczówna - Brzóze - 1839 - 205 -

    Czerwiński Kazimierz - Franciszek Czerwiński i Małgorzata Smuga - Dembe - 1841 - 70 -

    Czerwiński Marcin - Mikołaj Czerwiński i Agata Tkaczyk - Brzóze - 1842 - 215 -

    Czerwiński Marcin - Franciszek Czerwiński i Małgorzata Smuga - Dembe - 1832 - 196 -

    Czukowska Helena Emilia - Jakub Czukowski i Marianna Paradowska - Mińsk - 1834 - 91 -

    Czukowska Julianna Aniela - Jakub Czukowski i Marianna Paradowska - Mińsk - 1837 - 178 -

    Czukowska Anna Wiktoria - Jakub Czukowski i Marianna Paradowska - Mińsk - 1840 - 185 -

    Czukowska Magdalena - Jakub Czukowski i Marianna Paradowska - Mińsk - 1843 - 104 -

    Czukowska Magdalena - Jakub Czukowski i Marianna Paradowska - Mińsk - 1846 - 61 -

    Czwarnog Jan - Franciszek Czwarnog i Marianna Cudna - Brzóze - 1825 - 260 -

    Czwarnog Katarzyna - Franciszek Czwarnog i Marianna Cudno - Brzóze - 1829 - 220 -

    Czwarnog Julianna - Andrzej Czwarnog i Józefa Paska - Mistów - 1841 - 46 -

    Czyskowska Marcjanna - Mikołaj Czyskowski i Katarzyna Sytkowska - Barcząca - 1821 - 1 -

    Czyskowski Jan - Kazimierz Czyskowski i Franciszka Porębska - Zamienie - 1834 - 14 -

    Czyszkowska Agnieszka - Mikołaj Czyszkowski i Katarzyna Sytkowska - Barcząca - 1822 - 29 -

    Czyszkowski Paweł - Mikołaj Czyszkowski i Katarzyna Sitkowska - Barcząca - 1818 - 216 -

    Czyszkowski Paweł - Mikołaj Czyszkowski i Katarzyna Sitkowska - Barcząca - 1819 - 41 -

    Czyszkowski Antoni - Mikołaj Czyszkowski i Katarzyna Sytkowska - Wiciejów - 1824 - 25 -

    Czyźkowska Katarzyna - Piotr Czyżkowski i Agnieszka Dźwigówna - Osiny - 1843 - 268 -

    Czyżewska Franciszka - Michał Czyżewski i Marianna Żeberkówna - Mikanów - 1838 - 10 -

    Czyżewska Władysława - Stanisław Czyżewski i Anna Wąsowska - Mińsk - 1849 - 323 -

    Czyżewski Stanisław Antoni - Sebastian Czyżewski i Łucja Szumowska - Mińsk - 1829 - 122 -

    Czyżewski Kazimierz - Sebastian Czyżewski i Łucja Szumowska - Mińsk - 1832 - 30 -

    Czyżewski Paweł - Jan Czyżewski i Ludwika Demant - Mińsk - 1848 - 235 -

    Czyżkowska Michalina - Piotr Czyżkowski i Agnieszka Dziubówna - Jędrzejnik - 1846 - 210 -

    Czyżkowska Marianna - Tomasz Czyżkowski i Katarzyna Chłopik - Podrudzie - 1849 - 298 -

    Dahlen Wacław Michał - Antoni Dahlen i Józefa Danielewska - Mińsk - 1819 - 223 -

    Dahlen Seweryn Walenty - Antoni Dahlen i Józefa Danielska - Mińsk - 1825 - 229 -

    Dahlen Maciej - Antoni Dahlen i Józefa Danielska - Mińsk - 1829 - 44 -

    Dalmann Piotr Ludwik - Piotr Dalmann i Justyna Thier - Karolodwór - 1845 - 37 -

    Damran Ludwika Karolina - August Damran i Fryderyka Miller - Tyborów - 1847 - 226 -

    Damrat Karol Krystian Franciszek - Ludwik Damrat i Katarzyna Gelman - Tyborów - 1829 - 127 -

    Damro Jan Fryderyk Wilhelm - Jerzy Damro i Katarzyna Krotow - Tyborów - 1821 - 20 -

    Damro Augustyna - August Damro i Anna Dorthin - Tyborów - 1821 - 21 -

    Damro Maria Elżbieta - Ludwik Damro i Katarzyna Dytmer - Tyborów - 1821 - 111 -

    Damro Fryderyka - Grzegorz Damro i Katarzyna Krothof - Tyborów - 1823 - 211 -

    Damro Katarzyna Maria Fryderyka - Grzegorz Damro i Maria Zofia Krotof - Tyborów - 1824 - 181 -

    Damro Jan Krystian - Ludwik Damro i Katarzyna Zofia Dytman - Tyborów - 1825 - 275 -

    Damro Karol Ludwik - Krzysztof Damro i Fryderyka Mejer - Tyborów - 1828 - 29 -

    Damro Fryderyka - Krzysztof Damro i Helena Eyfrówna (?) - Tyborów - 1836 - 134 -

    Damro Karolina - August Damro i Fryderyka Muller - Tyborów - 1842 - 62 -

    Damro Fryderyka - August Damro i Fryderyka Muller - Tyborów - 1844 - 86 -

    Damro Dorota - August Damro i Fryderyka Miller - Tyborów - 1845 - 263 -

    Damska Józefa Helena - Józefa Damska wolnego stanu - Dembe - 1841 - 69 -

    Danowska Teofila - Jan Danowski i Elżbieta Dytkowska - Poulanka - 1831 - 35 -

    Danowska Izabella Konstancja - Jan Danowski i Elżbieta Dytkowska - Osiny - 1834 - 120 -

    Danowska Józefa Stanisława - Jan Danowski i Elżbieta Dytkowska - Osiny - 1836 - 43 -

    Danowska Michalina Dorota - Jan Danowski i Elżbieta Dytkowska - Osiny - 1838 - 40 -

    Danowska Feliksa Józefa - Jan Danowski i Elżbieta Dytkowska - Osiny - 1842 - 110 -

    Danowska Antonina - Karol Danowski i Teofila Tylman - Kobierne - 1849 - 245 -

    Danowski Konstanty Polikarp - Jan Danowski i Elżbieta Dytkowska - Pohulanka - 1829 - 34 -

    Danowski Wiktor Bogumił - Jan Danowski i Elżbieta Dytkowska - Paulanka - 1832 - 193 -

    Danowski Julian Józef - Jan Danowski i Elżbieta Dytkowska - Osiny - 1840 - 137 -

    Danowski Piotr Stanisław - Jan Danowski i Elżbieta Dytkowska - Osiny - 1844 - 124 -

    Darska Marianna Konstancja - Jan Darski (już zmarły) i Agnieszka Czembrzyńska - Dembe - 1833 - 86 -

    Dąbrowska Teofila Józefa - Józef Dąbrowski i Józefa Domańska - Barcząca - 1834 - 80 -

    Dąbrowska Marianna - Józef Dąbrowski i Agnieszka Gałązka - Targówka - 1835 - 53 -

    Dąbrowska Ludwika - Mateusz Dąbrowski i Franciszka Stolarska - Choszczówka - 1836 - 221 -

    Dąbrowska Waleria Jadwiga - Józef Dąbrowski i Józefa Domanowska - Mińsk - 1836 - 225 -

    Dąbrowska Marianna - Józef Dąbrowski i Agnieszka Gałązka - Iłówiec - 1836 - 264 -

    Dąbrowska Anna Fryderyka - Józef Dąbrowski i Józefa Domańska - Huta Barczącka - 1838 - 228 -

    Dąbrowska Eleonora - Mateusz Dąbrowski i Franciszka Stolarska - Choszczówka - 1841 - 52 -

    Dąbrowska Ludwika - Mateusz Dąbrowski i Franciszka Stolarska - Choszczówka - 1843 - 112 -

    Dąbrowska Bronisława - Józef Dąbrowski i Teofila Obrębska - Mińsk - 1848 - 117 -

    Dąbrowski Michał - Mateusz Dąbrowski i Franciszka Stolarczanka - Stojadła - 1823 - 147 -

    Dąbrowski Feliks - Mateusz Dąbrowski i Franciszka Stolarczanka - Choszczówka - 1825 - 149 -

    Dąbrowski Feliks - Mateusz Dąbrowski i FranciszkaTolarska - Wymyśle - 1829 - 22 -

    Dąbrowski Józef - Mateusz Dąbrowski i Franciszka Stolarska - Wymyśle - 1831 - 138 -

    Dąbrowski dziecko płci męskiej - Józef Dąbrowski i Józefa Domanowska - Mińsk - 1832 - 236 - dziecię z wody tylko ochrzczone

    Dąbrowski Józef - neofita - Beniamin Moszkowicz starozakonny lat 27 mający - Wojewodzianka - 1833 - 72 -

    Dąbrowski Piotr - Mateusz Dąbrowski i Franciszka Stolarska - Choszczówka - 1834 - 154 -

    Dąbrowski Michał - Józef Dąbrowski i Józefa Domanowska - Mińsk - 1834 - 250 -

    Dąbrowski Antoni Feliks - Józef Dąbrowski i Józefa Domańska - Barcząca - 1837 - 171 -

    Dąbrowski Józef - Mateusz Dąbrowski i Franciszka Tokarska - Choszczówka - 1838 - 140 -

    Dąbrowski Franciszek - Józef Dąbrowski i Agnieszka Gałązka - Iłówiec - 1839 - 157 -

    Dąbrowski Adam - Michał Dąbrowski i (brak Imienia) z domu Kowalczyk - Choszczówka - 1848 - 234 -

    Degułowicz Michał - Jan Degułowicz i Tekla Kamińska - nieślubni - Huta Janowska - 1829 - 192 -

    Demand Kajetan Antoni - Józef Demand i Honorata Przetaczyńska - Huta Barczącka - 1841 - 174 -

    Demand Izabella - Józef Demand i Honorata Przetaczyńska - Osiny - 1842 - 165 -

    Demand Joanna - Józef Demand i Honorata Przetaczyńska - Paulanka - 1843 - 221 -

    Dembicka Franciszka - Jan Dembicki i Marianna Fijałkowska - Dembe - 1824 - 272 -

    Dembicka Marianna - Jan Dembicki i Marianna Fijałkowska - Rysie - 1828 - 73 -

    Dembicka Paulina - Jan Dembicki i Marianna Fijałkowska - Rysie - 1830 - 151 -

    Dembicka Katarzyna - Jan Dembicki i Marianna Fijałkowska - Rysie - 1833 - 105 -

    Dembowska Józefa Felicjanna Marianna Bronisława - Stanisław Dembowski i Teresa Dembowska - Ruda - 1817 - 48 -

    Dembowska Marianna - Jan Dembowski i Konstancja Makowska - Stojadła - 1823 - 267 -

    Dembska Marianna - Mikołaj Dembski i Zofia Prejówna - Marynki - 1822 - 182 -

    Dembska Marianna - Jan Dembski i Karolina Langentagien - Marynki - 1834 - 265 -

    Dembski Krystian Andrzej - Mikołaj Dembski i Zofia (nieczytelne nazwisko) - Kolonia Maryanwil - 1820 - 93 -

    Dembski Jan - Jan Dembski i Karolilina Lanhagówna - Marynki - 1837 - 24 -

    Derecki Ignacy - Jan Derecki i Krystyna Michalska - Mistów - 1836 - 7 -

    Deryng Katarzyna Tekla - Karol Deryng i Helena Żmijakowska - Ruda - 1816 - 58 -

    Dębicki Michał - Jan Dębicki (już zmarły) i Marianna Fiałkowska - Rysie - 1835 - 193 -

    Dębicki Andrzej - Franciszek Dębicki i Józefa Mirosz - Chrośla - 1848 - 221 -

    Dębski Stanisław - Jan Dębski i Karolina Lang - Ruda - 1845 - 264 -

    Ditkowski Jan - Franciszek Ditkowski i Józafa Morawska - Huta Mińska - 1840 - 66 -

    Dnarowska Józefa - Jan Dnarowski i Anna Ling - Huta Mińska - 1841 - 83 -

    Dobiecki Marceli Karol - Jan Dobiecki i Antonina Dąbrowska - Niedziałka - 1831 - 19 -

    Dobrowolski Feliks - Józef Dobrowolski i Marianna Tycińska - Mińsk - 1828 - 111 -

    Dobrzeńska Józefa - Piotr Dobrzeński i Marianna Modzelewska - Karolin - 1834 - 202 -

    Dobrzycka Agnieszka - Szczepan Dobrzycki i Katarzyna Prokop - Huta Barczącka - 1814 - 7 -

    Dobrzycka Małgorzata - Jan Dobrzycki i Anna Lesińska (?) - Mińsk - 1834 - 172 -

    Dobrzycka Marianna Józefa - Jan Dobrzycki i Agnieszka Cąbrzeńska - Mińsk - 1840 - 27 -

    Dobrzycka Julianna - Jan Dobrzycki i Agnieszka Combrzeńska - Mińsk - 1849 - 40 -

    Dobrzycki Michał - Jan Dobrzycki i Agnieszka Cąbrzeńska - Mińsk - 1838 - 225 -

    Dobrzycki Wojciech - Jan Dobrzycki i Agnieszka Cebrzyńska - Mińsk - 1843 - 92 -

    Dobrzyńska Marianna - Mateusz Dobrzyński i Wiktoria Balcarówna - Barcząca - 1825 - 10 -

    Dobrzyńska Marianna - Bartłomiej Dobrzyński i Helena Karczmarzyk - Karolin - 1835 - 142 -

    Dobrzyńska Julianna - Piotr Dobrzyński i Marianna Modzelewska - Karolin - 1837 - 154 -

    Dobrzyńska Marianna - Piotr Dobrzyński i Marianna Mądzelewska - Karolina - 1840 - 35 -

    Dobrzyńska Ewa - Bartłomiej Dobrzyński i Helena Karczmarczyk - Karolina - 1842 - 29 -

    Dobrzyński Wincenty - Józef Dobrzyński i Franciszka Zielińska - Wietraki - 1815 - 106 -

    Dobrzyński Kacper - Piotr Dobrzyński i Marianna Modzelewska - Karolin - 1828 - 292 -

    Dobrzyński Michał - Piotr Dobrzyński i Marianna Modzelewska - Karolin - 1831 - 160 -

    Dobrzyński Stanisław - Bartłomiej Dobrzyński i Helena Karczmarzyk - Karolin - 1838 - 27 -

    Dobrzyński Jan - Bartłomiej Dobrzyński i Helena Karczmarzyk - Karolina - 1840 - 94 -

    Dobrzyński Adam - Bartłomiej Dobrzyński i Helena Karczmarczyk - Karolina - 1844 - 15 -

    Dobrzyński Józef - Bartłomiej Dobrzyński i Helena Karczmarczyk - Karolina - 1847 - 14 -

    Doksa Józefa - Jan Doksa i Katarzyna Gozdzik - Ruda - 1813 - 35 -

    Doksa Antoni - Jan Doksa i Katarzyna Goździk - Ruda - 1816 - 74 -

    Doksa Kazimierz - Jan Doksa i Katarzyna Goździk - Ruda - 1818 - 82 -

    Doksa Marianna - Jan Doksa i Katarzyna Goździk - Ruda - 1819 - 126 -

    Domańska Józefa - Norbert Domański i Antonina Szulska - Huta Barczącka - 1820 - 187 -

    Domańska Petronela - Albert Domański i Antonina Szulska - Huta Barczącka - 1821 - 136 -

    Domańska Julianna - Albert Domański i Antonina Solecka - Huta Barczącka - 1825 - 61 -

    Domańska Józefa - Józef Domański i Weronika Morawska - Huta Barczącka - 1841 - 93 -

    Domańska Marianna - Jan Domański i Marianna Wiśniewska - Huta Barczącka - 1841 - 131 -

    Domański Mikołaj - Albert Domański i Antonina Solecka - Huta Barczącka - 1816 - 129 -

    Domański Jan - Albert Domański i Antonina Solecka - Huta Barczącka - 1819 - 39 -

    Domański Wacław Ignacy - Wojciech Domański i Antonina Solecka - Huta Barczącka - 1829 - 173 -

    Domański Antoni - Wojciech Domański i Antonina Solińska - Huta Janowska - 1832 - 20 -

    Domański Marcjan Józef - Franciszek Domański i Teresa Lubaszka - Ruda - 1835 - 70 -

    Domański Aleksander - Franciszek Domański i Teresa Lubelska - Ruda - 1836 - 178 -

    Domański Franciszek - Józef Domański i Weronika Murawska - Huta Barczącka - 1838 - 233 -

    Domański Aleksander - Jan Domański i Marianna Wiśniewska - Barcząca - 1839 - 58 -

    Domański Franciszek - Andrzej Domański i Józefa Kisielewska - Cyganka - 1840 - 248 -

    Domaszewski Ludwik - Marianna Domaszewska - panna - Mikanów - 1816 - 122 -

    Domińczak Ignacy - Franciszek Domińczak i Teresa Lubaszka - Mińsk - 1833 - 26 -

    Drobniewski Andrzej - Józef Drobniewski i Katarzyna Wolnieńska - Mińsk - 1849 - 326 -

    Droszcz Marianna - Kazimierz Droszcz i Salomea Drozd - Zamienie - 1819 - 5 -

    Droszcz Franciszek - Błażej Droszcz i Agnieszka Rokicka - Zamienie - 1820 - 171 -

    Droszcz Marianna - Maciej Droszcz i Petronela Król - Zamienie - 1821 - 132 -

    Droszcz Józefa - Paweł Droszcz i Agnieszka Zgutka - Zamienie - 1829 - 28 -

    Droszcz Anna - Jan Droszcz i Katarzyna Rudnicka - Zamienie - 1842 - 78 -

    Droszcz Jakub - Jan Droszcz i Katarzyna Rudnicka - Zamienie - 1843 - 125 -

    Drozcz Józef - Jan Drozcz i Katarzyna Rudnicka - Zamienie - 1840 - 13 -

    Drozd Katarzyna - Paweł Drozd i Agnieszka Chłopik - Zamienie - 1822 - 5 -

    Drozd Jan - Kacper Drozd i Ludwika Wielgos - Zamienie - 1835 - 35 -

    Drozd Franciszka - Paweł Drozd i Franciszka Miąsko - Podrudzie - 1844 - 97 -

    Drozd Anna - Stanisław Drozd i Marianna Drozd - Zamienie - 1844 - 138 -

    Drozd Józefa - Jan Drozd i Katarzyna Rudnicka - Zamienie - 1845 - 64 -

    Drozd Jan - Józef Drozd i Marianna Król - Zamienie - 1848 - 219 -

    Drozd Ewa Anna - Andrzej Drozd i Elżbieta Makos - Zamienie - 1849 - 182 -

    Drozdz Roch - Wojciech Drozdz i Małgorzata Pozdzioch - Niedziałka - 1813 - 23 -

    Drozdz Krystyna - Błażej Drozdz i Anna Rudnicka - Zamienie - 1815 - 70 -

    Drozdz Kazimierz - Maciej Drozdz i Petronela Królik - Zamienie - 1817 - 13 -

    Drozdz Józef - Maciej Drozdz i Petronela Król - Zamienie - 1823 - 52 -

    Drozdz Józef - Błażej Drozdz i Agnieszka Rokiczanka - Zamienie - 1823 - 64 -

    Drozdz Franciszek - Maciej Drozdz i Petronela Spiwakówna - Zamienie - 1824 - 192 -

    Drozdz Szczepan - Paweł Drozdz i Agnieszka Zgutka - Zamienie - 1824 - 287 -

    Drozdz Andrzej - Błażej Drozdz i Agnieszka Rikicka - Zamienie - 1825 - 290 -

    Drozdz Józefa - Maciej Drozdz i Petronela Zgutka - Zamienie - 1830 - 56 -

    Drozdz Józef - Maciej Drozdz i Petronela Król - Zamienie - 1834 - 83 -

    Drozdz Marianna - Maciej Drozdz i Petronela Król - Zamienie - 1834 - 84 -

    Drozdz Jan - Agnieszka Drozdzówna wolnego stanu - Anielin - 1834 - 251 -

    Drozdz Józef - Jan Drozdz i Katarzyna Rudnicka - Zamienie - 1834 - 272 -

    Drozdz Katarzyna - Łukasz Drozdz i Ewa Ceregrówna - Osiny - 1836 - 1 -

    Drozdz Katarzyna - Błażej Drozdz i Agnieszka Rykicka - Zamienie - 1837 - 153 -

    Drozdz Marianna - Jan Drozdz i Katarzyna Rudnicka - Zamienie - 1837 - 321 -

    Drozdz Józefa - Paweł Drozdz i Franciszka Miąskówna - Podrudzie - 1838 - 203 -

    Drozdz Józef - Paweł Drozdz i Franciszka Miąsek - Podrudzie - 1841 - 12 -

    Drozdziński Jan - Bartłomiej Drozdziński i Marianna Padzik - Mikanów - 1830 - 27 -

    Drożdż Anna - Jan Drożdż i Józefa Nowak - Zamienie - 1848 - 5 -

    Drożdż Franciszek - Andrzej Drożdż i Elżbieta Zgutka - Zamienie - 1848 - 7 -

    Drózdz Małgorzata - Jan Drózdz i Katarzyna Rudnicka - Zamienie - 1833 - 146 -

    Drózdz Józefa - Błażej Drózdz i Agnieszka Rokicka - Zamienie - 1834 - 103 -

    Dróżdż Jakub - Józef Dróżdż i Marianna Król - Zamienie - 1846 - 131 -

    Dróżdż Jan Paweł - Stanisław Dróżdż i Marianna Drożdż - Zamienie - 1847 - 132 -

    Druszcz Mateusz - Błażej Druszcz i Agnieszka Rokiczanka - Zamienie - 1818 - 180 -

    Druszcz Katarzyna - Maciej Druszcz i Petronela Król - Zamienie - 1819 - 31 -

    Druszcz Marianna - Ewa Druszczowa - Mińsk - 1821 - 71 -

    Druszcz Marianna - Błażej Druszcz i Agnieszka Rokicka - Zamienie - 1831 - 115 -

    Druszcz Jan - Paweł Druszcz i Agnieszka Zgutka - Zamienie - 1832 - 16 -

    Druść Anna - Błażej Druść i Agnieszka Rokicka - Zamienie - 1828 - 159 -

    Druść Jakub - Błażej Druść i Agnieszka Rokicka - Zamienie - 1828 - 160 -

    Drzewicz Antoni Hilary - Paweł Drzewicz i Agata Kacprzyk - Ruda - 1829 - 7 -

    Drzewicz Mateusz - Paweł Drzewicz i Agata Kopcówna - Ruda - 1830 - 221 -

    Drzewicz Wojciech - Paweł Drzewicz i Agata Kopciówna - Ruda - 1837 - 121 -

    Drzewicz Mateusz - Paweł Drzewicz i Jadwiga Kopczyńska - Ruda - 1840 - 203 -

    Drzewicz Piotr - Paweł Drzewicz i Marianna Kwiatkowska - Ruda - 1849 - 179 -

    Drzewowska Franciszka - Marcin Drzewowski i Anna Lipnieńska - Huta Mińska - 1819 - 193 -

    Drzewowska Franciszka - Stanisław Drzewowski i Weronika Lipińska - Huta Janowska - 1829 - 218 -

    Drzewowski Paweł - Marcin Drzewowski i Anna Lipniewska - Barcząca - 1821 - 8 -

    Dubian Józefa - Adam Dubian i Ewa Gańko - Kobierne - 1831 - 52 -

    Dubion Ludwik - Adam Dubion i Ewa Gańko - Kobierne - 1813 - 18v -

    Dubion Michał - Antoni Dubion i Marianna Gryz - Chrośla - 1814 - 102 -

    Dubion Ewa - Antoni Dubion i Marianna Gryz - Chrośla - 1815 - 121 -

    Dubion Marianna - Adam Dubion i Ewa Paska - Kobierne - 1816 - 69 -

    Dubion Marianna - Antoni Dubion i Marianna Gryz - Chrośla - 1818 - 58 -

    Dubion Cecylia - Adam Dubion i Ewa Jankowska - Kobierne - 1818 - 211 -

    Dubion Jan - Antoni Dubion i Marianna Gryz - Chrośla - 1820 - 140 -

    Dubion Mateusz - Adam Dubion i Ewa Gańko - Kobierne - 1821 - 172 -

    Dubion Andrzej - Antoni Dubion i Marianna Gryz - Chrośla - 1823 - 242 -

    Dubion Anastazja - Adam Dubion i Ewa Gańko - Kobierne - 1824 - 86 -

    Dubion Grzegorz - Antoni Dubion i Marianna Gryz - Chrośla - 1825 - 42 -

    Duda Marianna - Antoni Duda i Agnieszka Tokarska - Zakole - 1831 - 75 -

    Duda Agnieszka - Antoni Duda i Agnieszka Tokarska - Targówka - 1833 - 12 -

    Duda Agata - Antoni Duda i Agnieszka Tokarskas - Kolonia Janowska - 1835 - 243 -

    Dudek Katarzyna - Maciej Dudek i Marianna Kubicka - Niedziałka - 1823 - 233 -

    Dudek Murek - Mosiek Dudek i Neja Miller - Barcząca - 1824 - 173 - starozakonni

    Dudkiewicz Józefa - Jakub Dudkiewicz i Weronika Paszka - Dembe - 1840 - 4 -

    Dudkiewicz Józefa - Bartłomiej Dudkiewicz i Agnieszka Piotrkowicz - Niedziałka - 1842 - 45 -

    Dudkiewicz Karol - Jakub Dudkiewicz i Weronika Paska - Dembe - 1842 - 208 -

    Dudkiewicz Jacek - Bartłomiej Dudkiewicz i Agnieszka Piotrkowicz - Niedziałka - 1843 - 172 -

    Dudkiewicz Jadwiga - Jakub Dudkiewicz i Weronika Paska - Dembe - 1844 - 169 -

    Dudkiewicz Katarzyna - Jakub Dudkiewicz i Weronika Paska - Kąty Dembe - 1848 - 205 -

    Dudkowski Józef - Wincenty Dudkowski i Katarzyna Wieczorkowska - Dłużka - 1837 - 13 -

    Dudkowski Franciszek - Wincenty Dudkowski i Katarzyna Wieczorkowska - Dłużka - 1839 - 169 -

    Dumańska Jadwiga - Walenty Dumański i Franciszka Kuchta - Iłówiec - 1831 - 165 -

    Dumański Edward Maksymilian - Feliks Dumański i Barbara Proszkowska - Iłówiec - 1831 - 164 -

    Duszak Wiktoria - Sebastian Duszak i Klara Pazdyk - Kolonia Janowska - 1840 - 307 -

    Duszczyk Helena - Antoni Duszczyk i Józefa Krzysiak - Janów - 1842 - 86 -

    Dutkiewicz Bartłomiej - Maciej Dutkiewicz i Marianna Kubicka - Niedziałka - 1814 - 105 -

    Dutkiewicz Marianna - Maciej Dutkiewicz i Marianna Kubicka - Niedziałka - 1816 - 144 -

    Dutkiewicz Marcela - Maciej Dutkiewicz i Marianna Kubicka - Niedziałka - 1818 - 107 -

    Dutkiewicz Marianna - Jakub Dutkiewicz i Weronika Staskówna - Niedziałka - 1833 - 274 -

    Dutkiewicz Wojciech - Marianna Dutkiewiczówna wolnego stanu - Dembe - 1836 - 75 -

    Dutkowska Ewa - Wincenty Dutkowski i Katarzyna Wieczorek - Dłużka - 1817 - 9 -

    Dutkowska Julianna - Wincenty Dutkowski i Katarzyna Wieczorek - Dłużka - 1819 - 75 -

    Dutkowska Anna - Wincenty Dutkowski i Katarzyna Wieczorek - Dłużka - 1822 - 81 -

    Dutkowska Marianna - Wit Dutkowski i Katarzyna Wieczorek - Dłużka - 1824 - 170 -

    Dutkowski Michał - Franciszek Dutkowski i Anna Konopczanka - Kędziorak - 1818 - 179 -

    Dutkowski Walenty - Wincenty Dytkowski i Katarzyna Wieczorkowska - Dłużka - 1821 - 31 -

    Dutkowski Kazimierz - Maciej Dutkowski i Marianna Kubicka - Niedziałka - 1821 - 39 -

    Dutkowski Paweł - Wit Dutkowski i Katarzyna Wieczorek - Dłużka - 1832 - 7 -

    Dworowska Paulina - Jan Dworowski i Anna Lenk - Huta Mińska - 1840 - 38 -

    Dyankowska Apolonia - Maciej Dyankowski i Marianna Rejkówna - Zakole - 1821 - 30 -

    Dyankowska Franciszka - Maciej Dyankowski i Marianna Rejkówna - Zakole - 1823 - 84 -

    Dyankowska Katarzyna - Maciej Dyankowski i Marianna Rek - Zakole - 1825 - 282 -

    Dyankowski Tomasz - Maciej Dyankowski i Agnieszka Chabrowska - Zakole - 1828 - 278 -

    Dyankowski Wojciech - Maciej Dyankowski i Agnieszka Chabrówna - Mińsk - 1830 - 90 -

    Dybczyński Jan - Wojciech Dybczyński i Katarzyna Mikiel - Janów - 1831 - 141 -

    Dybczyński Józef - Wojciech Dybczyński i Katarzyna Miklaszewska - Janów - 1836 - 163 -

    Dybkowski Józef - Mateusz Dybkowski i Klara Piórkowska - Barcząca - 1813 - 5v -

    Dydkowska Marianna - Franciszek Dydkowski i Józefa Morawska - Huta Mińska - 1837 - 118 -

    Dydkowski Walenty - Franciszek Dydkowski i Józefa Murawska - Huta Mińska - 1835 - 32 -

    Dylczyński Piotr - Augustyn Dylczyński i Salomea Frydrych - Huta Mińska - 1834 - 243 -

    Dylkowska Anna - Franciszek Dylkowski i Józefa Murawska - Huta Mińska - 1830 - 154 -

    Dymenet Franciszka - Franciszek Dymenet i Marianna Walkier - Huta Mińska - 1818 - 193 -

    Dymenet Teresa - Franciszek Dymenet i Marianna Walkier - Huta Mińska - 1821 - 14 -

    Dymenet Antoni Józef - Franciszek Dymenet i Marianna Walkier - Huta Mińska - 1822 - 177 -

    Dymenet Katarzyna - Franciszek Dymenet i Marianna Walkier - Huta Mińska - 1824 - 116 -

    Dymnet Franciszka - Ludwik Dymnet i Tekla Baderówna - Kolonia Janowska - 1837 - 307 -

    Dymowska Anna - Piotr Dymowski i Wiktoria Orniewska - Huta Mińska - 1814 - 94 -

    Dymowska Julianna - Piotr Dymowski i Wiktoria Ornowska - Huta Barczącka - 1819 - 123 -

    Dymowska Ludwika - Piotr Dymowski i Wiktoria Ornowska - Barcząca - 1822 - 175 -

    Dymowska Wiktoria Anna - Franciszka Dymowska - wolnego stanu - Huta Janowska - 1829 - 49 -

    Dymowski Jan Antoni - Piotr Dymowski i Wiktoria (brak nazwiska) - Huta Mińska - 1816 - 77 -

    Dymret Ludwik - Ludwik Dymret i Tekla Buder - Kolonia Janowska - 1836 - 65 -

    Dynieusz Katarzyna - Jakub Dynieusz i Rozalia Bajer - Huta Janowska - 1823 - 225 -

    Dypczyński Ignacy - Wojciech Dypczyński i Katarzyna Niklaszowska - Janów - 1828 - 271 -

    Dytkowska Katarzyna - Franciszek Dytkowski i Józefa Murawska - Huta Mińska - 1832 - 221 -

    Dytkowski Kazimierz - Łukasz Dytkowski i Teresa Kalinowska - Huta Mińska - 1815 - 33 -

    Dyzowska Józefa - Szczepan Dyzowski i Marianna Łopińska - Podkobierne - 1838 - 164 -

    Dziencioł Marianna Bronisława - Andrzej Dziencioł i Anastazja Gawrysiówna - Zakole - 1838 - 250 -

    Dzienio Jan - Jakub Dzienio i Anna Słodownik - Budy Janowskie - 1835 - 176 -

    Dzienio Franciszka - Jakub Dzienio i Anna Słodownik - Budy Janowskie - 1838 - 119 -

    Dzienio Mikołaj - Paweł Dzienio i Józefa Młoduchowska - Wiciejów - 1839 - 229 -

    Dzienio Małgorzata - Paweł Dzienio i Józefa Młoduchowska - Wiciejów - 1843 - 103 -

    Dziewiątkowicz Andrzej - Wiktor Dziewiątkowicz i Marianna Oryniewska - Huta Janowska - 1829 - 36 -

    Dzięcioł Józef - Tekla Dzięciołówna - wolnego stanu - Barcząca - 1828 - 41 -

    Dzięcioł Ksawery - Andrzej Dzięcioł i Anastazja Gawrysiówna - Huta Mińska - 1841 - 77 -

    Dziubłowska Katarzyna - Jacek Dziubłowski i Marianna Kwiatkowska - Mistów - 1816 - 150 -

    Dziubłowski Michał - Jacek Dziubłowski i Marianna Kwiatkowska - Mistów - 1815 - 128 -

    Dziugel Józef - Franciszka z Jankiewiczów Dziugelowa wdowa - Niedziałka - 1834 - 67 -

    Dzoubioł Marianna - Teodor Dziubioł i Franciszka Kienkówna - Niedziałka - 1828 - 203 -

    Dzwonkowska Michalina - Wojciech Dzwonkowski i Julianna Lipińska - Barcząca - 1824 - 214 -

    Dźwigała Franciszek - Stanisław Dźwigała i Teresa Sacikówna - Wietraki - 1835 - 72 -

    Ejchler Jan - Jakub Ejchler i Katarzyna Cygler - Chmieleń - 1849 - 311 -

    Ejzler Michał - Jan Ejzler i Katarzyna Cygler - Chmielew - 1848 - 35 -

    Ejzykowicz Bajla Ryfka - Abram Ejzykowicz i Michla Simsionówna - Niedziałka - 1819 - 221 - starozakonni

    Ejzykowicz Lewek - Lejzer Ejzykowicz i Cywia Lewkowicz - Mińsk - 1820 - 131 - starozakonni

    Ejzykowicz Ejzyk - Mosiek Ejzykowicz i Hinda Berkówna - Mińsk - 1821 - 32 - starozakonni

    Engel Henryk Wilhelm - Krzysztof Engel i Jadwiga Popiel - Tyborów - 1844 - 171 -

    Engel Julianna - Krystian Engel i Jadwiga Popiel - Tyborów - 1845 - 173 -

    Engel Józefa Florentyna - Krzysztof Engel i Jadwiga Popiel - Tyborów - 1848 - 90 -

    Engel Wilhelmina - Wilhelm Engel i Julianna Sikelkau - Tyborów - 1849 - 159 -

    Engiel Joachim Krzysztof - Joachim Engiel i Dorota Reder - Marynki - 1822 - 183 -

    Engiel Fryderyk Wilhelm - Jan Engiel i Dorota Reder - Marynki - 1825 - 73 -

    Enka Krystyna - Augustyn Enka i Teresa Zagorówna - Juta Janowska - 1833 - 175 -

    Ernst Wacław - Michał Ernst (już zmarły) i Józefa Skorkowska - Barcząca - 1828 - 33 -

    Ertman Franciszek - Jakub Ertman (już zmarły) i Brygida Hoffman - Wiatraki - 1814 - 61 -

    Estkowska Marianna - Kacper Estkowski i Marianna Szymańska - Dembe - 1838 - 31 -

    Estkowski Wincenty - Kacper Estkowski i Marianna Szymańska - Dembe - 1834 - 177 -

    Estkowski Józef - Kacper Estkowski i Marianna Szymańska - Dembe - 1836 - 13 -

    Fader Jan - Wit Fader i Konstancja Piotrkowicz - Kobierne - 1813 - 2v -

    Fader Zofia - Wit Fader i Konstancja Kacprzyk - Kobierne - 1814 - 66 -

    Fader Anna - Wit Fader i Konstancja Piotrkowicz - Kobierne - 1817 - 36 -

    Fader Franciszka - Wincenty Fader i Konstancja Piotrkowicz - Kobierne - 1820 - 24 -

    Fader Karol - Wincenty Fader i Konstancja Wrzosek - Kobierne - 1822 - 212 -

    Fader Marianna - Wincenty Fader i Konstancja Piotrkowicz - Kobierne - 1825 - 98 -

    Fader Agnieszka - Wojciech Fader i Klara Jackowicz - Kobierne - 1834 - 320 -

    Fader Szczepan - Wawrzyniec Fader i Katarzyna Wasilewska - Huta Barczącka - 1835 - 236 -

    Fader Katarzyna - Wojciech Fader i Klara Jackowicz - Kobierne - 1836 - 248 -

    Fader Jan - Wawrzyniec Fader i Katarzyna Wasilewska - Huta Barczącka - 1838 - 18 -

    Fader Józef - Wojciech Fader i Klara Jackowicz - Kobierne - 1838 - 92 -

    Fader Marianna - Wojciech Fader i Klara Jackowicz - Kobierne - 1839 - 105 -

    Fader Julianna - Wojciech Fader i Klara Jackowicz - Kobierne - 1841 - 50 -

    Fader Franciszek Salezy - Wojciech Fader i Klara Jackowicz - Wólka Barczącka - 1843 - 22 -

    Fader Stanisław - Wojciech Fader i Klara Jackowicz - Wólka Barczącka - 1844 - 98 -

    Fader Marcela Julianna - Wijciech Fader i Klara Jackowicz - Wólka Barczącka - 1845 - 266 -

    Fader Józef - Wojciech Fader i Klara Jackowicz - Wólka Barczącka - 1847 - 237 -

    Fader Jan - Wojciech Fader i Klara Jackowicz - Wólka Barczącka - 1847 - 238 -

    Faj Jan - Henryk Faj i Anna Helichówna - Tyborów - 1834 - 79 -

    Faj Teresa - Henryk Faj i Anna Hulippówna - Tyborów - 1835 - 108 -

    Faj Józefa - Henryk Faj i Anna Unrychówna - Tyborów - 1839 - 47 -

    Feinsilber Borucha - Wulf Feinsilber i Hena Wastglaser - Niedziałka - 1823 - 96 - starozakonni

    Feinsilber Haja - Wulf Feinsilber i Hana Wajsglaser - Mińsk - 1825 - 25 - starozakonni

    Fejgelt Wilhelmina Krystyna - Fryderyk Fejgelt i Wilhelmina Liszewska - Mińsk - 1847 - 168 -

    Fiałkowska Jadwiga - Marianna Fiałkowska - panna - Dembe - 1824 - 239 -

    Fiałkowski Ignacy - Paweł Fiałkowski i Małgorzata (nieczytelne nazwisko) - Dembe - 1838 - 216 -

    Fidler Anna - Franciszek Fidler i Rozalia Gethler - Huta Janowska - 1828 - 172 -

    Fijałkowski Adam - Jakub Fijałkowski i Katarzyna Dajczewicz - Janów - 1823 - 283 -

    Fijałkowski Adam - Paweł Fijałkowski i Małgorzata Kolińska - Dembe - 1836 - 156 -

    Fijałkowski Piotr - Paweł Fijałkowski i Małgorzata Kolińska - Dembe - 1836 - 157 -

    Filipiak Agnieszka - Jan Filipiak i Anna Wieczorek - Rysie - 1815 - 62 -

    Filipiak Małgorzata - Jan Filipiak i Katarzyna Cielechoszczanka - Targówka - 1815 - 97 -

    Filipiak Jan - Jan Filipiak i Jadwiga Głazowczanka - Targówka - 1817 - 44v -

    Filipiak Kacper - Jan Filipiak i Katarzyna Ostrowska - Targówka - 1818 - 41 -

    Filipiak Marianna - Jan Filipiak i Katarzyna Ostrowska - Targówka - 1820 - 253 -

    Filipiak Piotr - Jan Filipiak i Katarzyna Ostrowska - Targówka - 1823 - 157 -

    Filipiak Józefa - Jan Filipiak i Katarzyna Ostrowska - Targówka - 1828 - 50 -

    Filipiak Marianna - Jan Filipiak i Józefa Smolarska - Wiciejów - 1830 - 304 -

    Filipiak Rozalia - Jan Filipiak i Józefa Smolarska - Wiciejów - 1832 - 138 -

    Filipiak Józef - Jan Filipiak i Józefa Smolarczyk - Osiny - 1835 - 17 -

    Filipiak Adam - Jan Filipiak i Józefa Smolarska - Osiny - 1838 - 270 -

    Filipiak Julianna - Jan Filipiak i Józefa Smolarska - Osiny - 1838 - 271 -

    Filipiak Michał - Jan Filipiak i Józefa Smolarek - Osiny - 1841 - 199 -

    Filipiak Andrzej Korsyn - Kacper Filipiak i Franciszka Bronikowska - nieślubni - Osiny - 1843 - 34 -

    Filipjak Paweł - Kacper Filipjak i Franciszka Bronikowska - Osiny - 1845 - 24 -

    Flisińska Elżbieta - Łukasz Flisiński i Józefa Sawicka - Zamienie - 1834 - 179 -

    Florczak Aleksy - Antoni Florczak i Józefa Kozłowska - Chmielew - 1845 - 152 -

    Florczak Wincenty - Antoni Florczak i Józefa Kozłowska - Chmielew - 1848 - 8 -

    Florczak Marianna - Paweł Florczak i Ewa Zagórska - Chmieleń - 1849 - 174 -

    Florczak Franciszek Andrzej - Antoni Florczak i Józefa Kozłowska - Chmieleń - 1849 - 319 -

    Forysiak Marianna - Kazimierz Forysiak i Małgorzata Wypustek - Osiny - 1828 - 3 -

    Forysiak Piotr - Kazimierz Forysiak i Małgorzata Wypustek - Niedziałka - 1832 - 91 -

    Forysiak Błażej - Petronela Forysiakówna wolnego stanu - Janów - 1835 - 24 -

    Frank Karol G… - Fryderyk Frank i Fryderyka Berc - Barcząca - 1845 - 11 -

    Frankowska Józefa Marianna - Józef Frankowski i Magdalena Wrońska - Mińsk - 1840 - 162 -

    Frebra Adam Franciszek - Wojciech Frebra i Katarzyna Kaliszewska - Ruda - 1840 - 256 -

    Frejber Agata - Magdalena Frejberowa - wdowa - Mińsk - 1818 - 75 -

    Frelak Józef - Wojciech Frelak i Wiktoria Muszyńska - Mińsk - 1819 - 206 -

    Frelak Katarzyna - Jan Frelak i Franciszka Płochocka - Niedziałka - 1819 - 253 -

    Frelak Jan - Jan Frelak i Marianna Guras - Niedziałka - 1820 - 120 -

    Frelak Marianna - Jan Frelak i Franciszka Płochocka - Wólka Mińska - 1821 - 219 -

    Frelak Michał - Wojciech Frelak i Wiktoria Muszyńska - Niedziałka - 1822 - 196 -

    Frelak Franciszek - Wojciech Frelak i Wiktoria Muszyńska - Niedziałka - 1822 - 197 -

    Frelak Szczepan - Jan Frelak i Marianna Guras - Mińsk - 1822 - 281 -

    Frelak Franciszek - Jan Frelak i Franciszka Płochocka - Niedziałka - 1823 - 85 -

    Frelak Michał - Jan Frelak i Franciszka Płochocka - Niedziałka - 1825 - 208 -

    Frelak Piotr - Jan Frelak i Marianna Guras - Mińsk - 1828 - 141 -

    Frelak Marianna - Jan Frelak i Franciszka Płochocka - Niedziałka - 1829 - 155 -

    Frelak Julianna - Wojciech Frelak i Wiktoria Musińska - Niedziałka - 1830 - 130 -

    Frelak Wojciech - Jan Frelak i Marianna Guras - Niedziałka - 1831 - 94 -

    Frelak Adam - Jan Frelak i Franciszka Płochocka - Mińsk - 1832 - 198 -

    Frelak Józef - Jan Frelak i Marianna Guras - Mińsk - 1834 - 27 -

    Frelak Teofila - Jan Frelak i Franciszka Płochocka - Mińsk - 1835 - 171 -

    Frelak Franciszka Izabella - Jan Frelak i Marianna Guras - Mińsk - 1837 - 44 -

    Frelak Aleksander Stanisław - Jan Frelak i Marianna Guras - Mińsk - 1838 - 109 -

    Frelak Stanisław - Jan Frelak i Marianna Guras - Mińsk - 1840 - 86 -

    Frelak Stefan - Franciszek Frelak i Katarzyna Gańko - Kobierne - 1840 - 299 -

    Frelak Michał - Jan Frelak i Tekla Woźniak - Niedziałka - 1842 - 150 -

    Frelak Józef Jan - Jan Frelak i Tekla Woźniak - Niedziałka - 1844 - 46 -

    Frelak Jan - Jan Frelak i Tekla - Mińsk - 1847 - 88 -

    Frelak Katarzyna - Michał Frelak i Petronela Banchówna - Mińsk - 1847 - 209 -

    Frelak Jan - Jan Frelak i Tekla Woźniak - Niedziałka - 1849 - 149 -

    Frelak Józef - Szczepan Frelak i Katarzyna Chłopik - Niedziałka - 1849 - 350 -

    Frydrych Jan - Jan Frydrych i Zuzanna Dembska - Wymyśle - 1832 - 228 -

    Frydrych Krystian - Zuzanna z Rejcherów Frydrychowa wdowa - Marynki - 1835 - 85 -

    Frygler Szarlota Wilhelmina - Franciszek Frygler i Rozalia Gotchler - Tyborów - 1831 - 83 -

    Frynk Emilia - Antoni Frynk i Ludwika Ryskrówna - Huta Barczącka - 1831 - 67 -

    Frynk Karol Antoni - Antoni Frynk i Ludwika Rejslerówna - Huta Barczącka - 1833 - 159 -

    Frynk Wilhelm - Antoni Frynk i Ludwika Rejslerówna - Huta Barczącka - 1835 - 65 -

    Frynk Antoni - Antoni Frynk i Ludwika Rajslerówna - Huta Barczącka - 1837 - 29 -

    Furmaniak Marcin - Piotr Furmaniak i Teresa Maszkówna - Janów - 1816 - 148 -

    Gadomska Marianna - Józef Gadomski i Franciszka Szuba - Cyganka - 1822 - 132 -

    Gadomski Wojciech - Józef Gadomski i Zofia Płochocka - Cyganka - 1817 - 20 -

    Gadomski Wojciech - Józef Gadomski i Franciszka Szuba - Cyganka - 1820 - 46 -

    Gadomski Adam - Józef Gadomski i Franciszka Szuba - Cyganka - 1825 - 131 -

    Gajewska Marianna Tekla - Barbara Gajewska - wolnego stanu - Wojewodzianka - 1829 - 48 -

    Gajewski Jan Józef - Aleksy Gajewski i Marianna Kaczanowska - Dembe - 1844 - 141 -

    Gajewski Franciszek Tomasz - Aleksy Gajewski i Józefa Pustoła - Dembe - 1847 - 65 -

    Gajowniczek Anna Marianna - Hieronim Gajowniczek i Wiktoria Pozdzioch - Janów - 1838 - 226 -

    Gajowniczek Marianna - Hieronim Gajowniczek i Katarzyna Nowak - Janów - 1845 - 169 -

    Gajowniczek Wiktoria - Hieronim Gajowniczek i Katarzyna Nowak - Janów - 1846 - 265 -

    Galik Andrzej - Wojciech Galik i Marianna Lubaszka - Mistów - 1818 - 209 -

    Galik Tomasz - Wojciech Galik i Marianna Lubaszka - Brzóze - 1821 - 154 -

    Galik Stanisław - Jakub Galik i Jadwiga Mielczak - Mistów - 1837 - 112 -

    Galik Jan - Jakub Galik i Jadwiga Rosołowna - Mistów - 1840 - 22 -

    Galik Marianna - Jakub Galik i Jadwiga Mielczarz - Mistów - 1841 - 97 -

    Galik Antoni - Jakub Galik i Jadwiga Mielcarek - Mistów - 1842 - 133 -

    Galik Tomasz - Jakub Galik i Jadwiga Mielcarek - Mistów - 1844 - 175 -

    Galik Wawrzyniec - Jakub Galik i Jadwiga Mielczarz - Mistów - 1846 - 155 -

    Gałaski Marianna - Ignacy Gałaski i Katarzyna Bakuła - Niedziałka - 1830 - 318 -

    Gałązka Jędrzej - Wojciech Gałązka i Magdalena (brak nazwiska) - Targówka - 1814 - 159 -

    Gałązka Agnieszka - Wojciech Gałązka i Magdalena Kozłówna - Targówka - 1816 - 59 -

    Gałązka Jan - Bartłomiej Gałązka i Franciszka Bakuła - Osiny - 1829 - 112 -

    Gałązka Julianna - Bartłomiej Gałązka i Franciszka Bakuła - Mistów - 1832 - 59 -

    Gałązka Marianna - Piotr Gałązka i Jadwiga Gałązka - Targówka - 1833 - 172 -

    Gałązka Agata - Bartłomiej Gałązka i Franciszka Bakuła - Osiny - 1835 - 3 -

    Gałązka Marianna - Andrzej Gałązka i Agata Szostak - Targówka - 1836 - 128 -

    Gałązka Jan - Bartłomiej Gałązka i Franciszka Bakuła - Osiny - 1836 - 129 -

    Gałązka Anna - Piotr Gałązka i Jadwiga Padzik - Targówka - 1836 - 164 -

    Gałązka Jakub - Andrzej Gałązka i Agata Szostak - Targówka - 1839 - 117 -

    Gałązka Ewa - Piotr Gałązka i Jadwiga Padzik - Targówka - 1839 - 152 -

    Gałązka Józef - Bartłomiej Gałązka i Franciszka Bakuła - Osiny - 1840 - 53 -

    Gałązka Teofila - Ignacy Gałązka i Marianna Langówna - Janów - 1841 - 110 -

    Gałązka Franciszka - Andrzej Gałązka i Agata Szóstak - Targówka - 1841 - 242 -

    Gałązka Józefa - Piotr Gałązka i Jadwiga Padzik - Targówka - 1842 - 138 -

    Gałązka Katarzyna - Bartłomiej Gałązka i Franciszka Bakuła - Osiny - 1845 - 168 -

    Gałązka Rozalia - Piotr Gałązka i Jadwiga Padzik - Osiny - 1845 - 181 -

    Gałązka Katarzyna - Piotr Gałązka i Jadwiga Paździoch - Osiny - 1849 - 318 -

    Gałecki Jędrzej - Łukasz Gałecki i Zofia Dorotkiewicz - Wietraki - 1813 - 32v -

    Gałęzowski Michał - Ignacy Gałęzowski i Marianna L… - Osiny - 1845 - 206 -

    Gałęzowski Władysław - Adam Gałęzowski i Aniela Zarzycka - Janów - 1848 - 127 -

    Ganiek Marcela - Franciszek Ganiek i Jadwiga Okrzeja - Dembe - 1815 - 22 -

    Ganiek Marcin - Maciej Ganiek i Marianna Majchrzyk - Dembe - 1821 - 217 -

    Ganiek Piotr - Jacek Ganiek i Karolina Świękówna - Dembe - 1844 - 142 -

    Ganiek Jan - Wojciech Ganiek i Katarzyna Zagórska - Chrośla - 1845 - 127 -

    Ganko Paweł - Tomasz Gańko i Małgorzata Paska - Kobierne - 1822 - 4 -

    Ganko Mateusz - Jan Gańko i Anna Kalinowska - Kobierne - 1830 - 211 -

    Ganko Anna - Mateusz Gańko i Ewa Laskowska - Rysie - 1832 - 85 -

    Gańko Małgorzata - Franciszek Gańko i Marianna Dubion - Kobierne - 1813 - 20v -

    Gańko Małgorzata - Krzysztof Gańko i Krystyna Jackowicz - Kobierne - 1814 - 77 -

    Gańko Józefa - Franciszek Gańko i Marianna Dubion - Kobierne - 1816 - 31 -

    Gańko Apolonia - Franciszek Gańko i Jadwiga Okrzeja - Dembe - 1817 - 10 -

    Gańko Marianna - Franciszek Gańko i Marianna Gańkówna - Kobierne - 1817 - 14v -

    Gańko Anna - Krzysztof Gańko i Krystyna Jackowicz - Kobierne - 1817 - 28 -

    Gańko Ewa - Maciej Gańko i Marianna Majchrzyk - Dembe - 1819 - 30 -

    Gańko Józefa - Franciszek Gańko i Jadwiga Okrzeja - Dembe - 1819 - 59 -

    Gańko Antoni - Franciszek Gańko i Marianna Dubion - Kobierne - 1819 - 189 -

    Gańko Łukasz - Tomasz Gańko i Małgorzata Paska - Kobierne - 1819 - 228 -

    Gańko Agnieszka - Adam Gańko i Magdalena Płosaj - Cyganka - 1820 - 21 -

    Gańko Jacek - Franciszek Gańko i Jadwiga Okrzeja - Dembe - 1820 - 167 -

    Gańko Adam - Antoni Gańko i Franciszka Konowrocka - Rysie - 1820 - 188 -

    Gańko Agnieszka - Mateusz Gańko i Ewa Laskowska - Rysie - 1821 - 2 -

    Gańko Wojciech - Franciszek Gańko i Marianna Dubion - Kobierne - 1822 - 82 -

    Gańko Marianna - Adam Gańko i Magdalena Paról - Cyganka - 1822 - 91 -

    Gańko Feliks - Grzegorz Gańko i Marianna Fadrówna - Brzóze - 1822 - 176 -

    Gańko Szczepan - Antoni Gańko i Franciszka Konowrocka - Rysie - 1822 - 272 -

    Gańko Jakub - Jan Gańko i Anna Kalinowska - Kobierne - 1823 - 103 -

    Gańko Adam - Wincenty Gańko i Klara Bąk - Rysie - 1824 - 1 -

    Gańko Katarzyna - Franciszek Gańko i Marianna Dubion - Kobierne - 1824 - 96 -

    Gańko Rozalia - Tomasz Gańko i Małgorzata Paska - Kobierne - 1824 - 193 -

    Gańko Marianna - Maciej Gańko i Marianna Majchrzyk - Dembe - 1824 - 226 -

    Gańko Elżbieta - Jan Gańko i Anna Kalinowska - Kobierne - 1824 - 251 -

    Gańko Józef - Adam Gańko i Magdalena Płoszaj - Cyganka - 1824 - 299 -

    Gańko Marianna - Antoni Gańko i Franciszka Konowrocka - Rysie - 1825 - 28 -

    Gańko Jan - Mateusz Gańko i Ewa Laskowska - Rysie - 1825 - 59 -

    Gańko Marianna - Jan Gańko i Agnieszka Książek - Cyganka - 1825 - 78 -

    Gańko Marianna - Józef Gańko i Ewa Konowrocka - Rysie - 1825 - 231 -

    Gańko Łukasz - Grzegorz Gańko i Marianna Fadrówna - Brzóze - 1825 - 261 -

    Gańko Józef - Grzegorz Gańko i Marianna Fadrówna - Brzóze - 1828 - 27 -

    Gańko Józef - Antoni Gańko i Franciszka Konowrocka - Rysie - 1828 - 58 -

    Gańko Agnieszka - Kazimierz Gańko i Marianna Bieńkowska - Kobierne - 1828 - 178 -

    Gańko Marcjanna - Mateusz Gańko i Ewa Laskowska - Rysie - 1828 - 186 -

    Gańko Ewa - Kazimierz Gańko i Magdalena Zakowicz - Brzóze - 1828 - 282 -

    Gańko Jan - Wincenty Gańko i Klara Bąk - Rysie - 1830 - 19 -

    Gańko Julianna - Jan Gańko i Agnieszka Książek - Cyganka - 1830 - 85 -

    Gańko Agnieszka - Adam Gańko i Magdalena Płosal - Cyganka - 1830 - 103 -

    Gańko Jan - Józef Gańko i Ewa Konowrocka - Rysie - 1830 - 133 -

    Gańko Magdalena - Wojciech Gańko i Katarzyna Zagurska - Chrośla - 1830 - 146 -

    Gańko Anna - Antoni Gańko i Małgorzata Tkacz - Rysie - 1830 - 155 -

    Gańko Rozalia - Grzegorz Gańko i Marianna Fadrówna - Brzóze - 1830 - 217 -

    Gańko Marianna - Mateusz Gańko i Petronela Kowalczyk - Cyganka - 1830 - 271 -

    Gańko Jakub - Kazimierz Gańko i Magdalena Jackowicz - Brzóze - 1831 - 117 -

    Gańko Michał - Wojciech Gańko i Katarzyna Zagurska - Chrośla - 1831 - 136 -

    Gańko Franciszek - Mateusz Gańko i Marianna Lipiak - Kobierne - 1831 - 166 -

    Gańko Józef - Jan Gańko i Anna Kalinowska - Kobierne - 1832 - 44 -

    Gańko Anna - Walenty Gańko i Agnieszka Walkosówna (?) - Kobierne - 1832 - 95 -

    Gańko Marianna - Paweł Gańko i Agnieszka Rasztawicka - Rysie - 1833 - 74 -

    Gańko Jan - Grzegorz Gańko i Marianna Fadrówna - Brzóze - 1833 - 176 -

    Gańko Marianna - Jan Gańko i Agnieszka Książek - Cyganka - 1833 - 195 -

    Gańko Ewa - Walenty Gańko i Agnieszka Krawczyk - Kobierne - 1833 - 210 -

    Gańko Jadwiga - Józef Gańko i Ewa Kanowrocka - Rysie - 1833 - 219 -

    Gańko Katarzyna - Mateusz Gańko i Marianna Lipkówna - Kobierne - 1833 - 267 -

    Gańko Józef - Jan Gańko i Marianna Bieńkowska - Cyganka - 1834 - 62 -

    Gańko Jan - Paweł Gańko i Agnieszka Rastawicka - Rysie - 1834 - 122 -

    Gańko Małgorzata - Jan Gańko i Anna Kalinowska - Kobierne - 1834 - 159 -

    Gańko Marianna - Wojciech Gańko i Katarzyna Zagurska - Chrosla - 1834 - 220 -

    Gańko Marianna - Mateusz Gańko i Ewa Laskowska - Rysie - 1835 - 1 -

    Gańko Piotr - Jan Gańko i Ewa Majchrzyk - Kobierne - 1835 - 20 -

    Gańko Julianna - Tomasz Gańko i Małgorzata Paska - Kobierne - 1835 - 99 -

    Gańko Walenty - Józef Gańko i Ewa Kanowrocka - Rysie - 1836 - 32 -

    Gańko Józef - Mateusz Gańko i Petronela Kowalczyk - Cyganka - 1836 - 54 -

    Gańko Jan - Walenty Gańko i Agnieszka Krawczyk - Kobierne - 1836 - 126 -

    Gańko Jakub - Paweł Gańko i Agnieszka Rastawicka - Rysie - 1836 - 165 -

    Gańko Rozalia - Jan Gańko i Agnieszka Książek - Cyganka - 1836 - 206 -

    Gańko Marcin - Mateusz Gańko i Marianna Lipionówna - Kobierne - 1836 - 236 -

    Gańko Jan - Wojciech Gańko i Katarzyna Zagurska - Chrośla - 1836 - 293 -

    Gańko Wojciech - Mateusz Gańko i Ewa Laskowska - Rysie - 1837 - 55 -

    Gańko Katarzyna - Jan Gańko i Marianna Bieńkowska - Cyganka - 1837 - 93 -

    Gańko Jadwiga - Tomasz Gańko i Małgorzata Paska - Kobierne - 1837 - 256 -

    Gańko Szczepan - Jan Gańko i Ewa Majchrzyk - Kobierne - 1837 - 313 -

    Gańko Adam - Baltazar Gańko i Krystyna Tkaczyk - Cyganka - 1838 - 17 -

    Gańko Marianna - Wincenty Gańko i Klara Bąk - Rysie - 1838 - 71 -

    Gańko Józef - Wincenty Gańko i Klara Bąk - Rysie - 1838 - 72 -

    Gańko Rozalia - Wojciech Gańko i Katarzyna Zagurska - Chrośla - 1838 - 97 -

    Gańko Magdalena - Józef Gańko i Ewa Kanowrocka - Rysie - 1838 - 114 -

    Gańko Marianna - Walenty Gańko i Agnieszka Krawczyk - Kobierne - 1838 - 143 -

    Gańko Agata - Mateusz Gańko i Petronela Trębińska - Cyganka - 1839 - 23 -

    Gańko Agata - Paweł Gańkoi Agnieszka Rastawicka - Rysie - 1839 - 24 -

    Gańko Józefa - Mateusz Gańko i Rozalia Czerwińska - Cyganka - 1839 - 57 -

    Gańko Anna - Mateusz Gańko i Marianna Lipiakówna - Kobierne - 1839 - 74 -

    Gańko Ewa - Jan Gańko i Agnieszka Książek - Cyganka - 1840 - 75 -

    Gańko Wojciech - Tomasz Gańko i Małgorzata Kaźmierzyk - Kobierne - 1840 - 98 -

    Gańko Marianna - Paweł Gańko i Agnieszka Rastawicka - Rysie - 1840 - 101 -

    Gańko Wojciech - Mateusz Gańko i Marianna Lipiak - Kobierne - 1840 - 110 -

    Gańko Marianna - Baltazar Gańko i Krystyna Tkaczyk - Cyganka - 1840 - 178 -

    Gańko Magdalena - Walenty Gańko i Agnieszka Krawczyk - Kobierne - 1840 - 222 -

    Gańko Michał - Józef Gańko i Ewa Kanowrocka - Rysie - 1840 - 235 -

    Gańko Stanisław - Antoni Gańko i Marianna Piotrkowicz - Kobierne - 1841 - 58 -

    Gańko Józef - Wojciech Gańko i Katarzyna Zagurska - Chrośla - 1841 - 72 -

    Gańko Adam - Wojciech Gańko i Katarzyna Zagurska - Chrośla - 1841 - 73 -

    Gańko Magdalena - Jan Gańlo i Agnieszka Książek - Cyganka - 1841 - 116 -

    Gańko Adam - Jan Gańko i Marianna Bieńkowska - Cyganka - 1841 - 119 -

    Gańko Paweł - Antoni Gańko i Marianna Piotrkowicz - Kobierne - 1842 - 17 -

    Gańko Adam - Walenty Gańko i Agnieszka Krawczyk - Kobierne - 1842 - 96 -

    Gańko Piotr - Paweł Gańko i Agnieszka Rastawicka - Rysie - 1842 - 132 -

    Gańko Józef - Baltazar Gańko i i Krystyna Tkacz - Cyganka - 1842 - 241 -

    Gańko Rozalia - Mateusz Gańko i Marianna Lipiak - Kobierne - 1843 - 42 -

    Gańko Karol - Wojciech Gańko i Katarzyna Zagurska - Chrośla - 1843 - 218 -

    Gańko Katarzyna - Józef Gańko i Ewa Kanowrocka - Rysie - 1843 - 219 -

    Gańko Julianna - Antoni Gańko i Marianna Piotrkowicz - Kobierne - 1844 - 103 -

    Gańko Marianna - Mateusz Gańko i Marianna Lipa - Kobierne - 1844 - 173 -

    Gańko Michał - Jan Gańko i Agnieszka Książek - Cyganka - 1844 - 182 -

    Gańko Wojciech - Stefan Gańko i Agata Danecka - Rysie - 1845 - 82 -

    Gańko Anna - Walenty Gańko i Agnieszka Kraeczyńska - Kobierne - 1845 - 121 -

    Gańko Andrzej - Balcer Gańko i Krystyna Tkaczyk - Cyganka - 1845 - 191 -

    Gańko Wojciech - Antoni Gańko i Marianna Piotrkowicz - Kobierne - 1846 - 59 -

    Gańko Stanisław - Jan Gańko i Marianna Gańkowska - Cyganka - 1846 - 87 -

    Gańko Jan - Adam Gańko i Marianna Czerwińska - Dembe - 1846 - 105 -

    Gańko Franciszek - Wojciech Gańko i Rozalia Gryz - Kobierne - 1846 - 262 -

    Gańko Ewa - Mateusz Gańko i Marianna Lipiak - Kobierne - 1847 - 111 -

    Gańko Aleksander - Adam Gańko i Agnieszka Zdaniecka - Rysie - 1847 - 192 -

    Gańko Józefa - Adam Gańko i Marianna Czerwińska - Dembe - 1848 - 94 -

    Gańko Katarzyna - Józef Gańko i Agnieszka Książek - Cyganka - 1848 - 130 -

    Gańko Marianna - Antoni Gańko i Marianna Piotrkowicz - Kobierne - 1848 - 149 -

    Gańko Marcin - Baltazar Gańko i Krystyna Tkaczyk - Cyganka - 1848 - 203 -

    Gańko Stanisław - Józef Gańko i Ewa Kanowrocka - Rysie - 1849 - 135 -

    Gańko Piotr - Łukasz Gańko i Anna Paska - Choszczówka - 1849 - 206 -

    Gańko Józefa - Józef Gańko i Agnieszka Książek - Cyganka - 1849 - 320 -

    Gańko Andrzej - Walenty Gańko i Agnieszka Krawczyk - Podkobierne - 1830 - 292 -

    Gańko Katarzyna - Mateusz Gańko i Petronela Kowalska - Cyganka - 1833 - 131 -

    Garbulewska Józefa - Wawrzyniec Garbulewski i Marianna Sikorska - Mikanów - 1833 - 43 -

    Garbulewski Jan - Wawrzyniec Garbulewski i Marianna Sikorska - Mikanów - 1835 - 134 -

    Garwolińska Apolonia - Grzegorz Garwoliński i Marianna Kulma - Cyganka - 1824 - 46 -

    Garwolińska Katarzyna - Wawrzyniec Garwoliński i Marianna Sikorska - Mikanów - 1830 - 227 -

    Garwoliński Tomasz - Grzegorz Garwoliński i Marianna Kulma - Cyganka - 1831 - 186 -

    Garwoła Ignacy - Grzegorz Garwoła i Marianna Kulma - Cyganka - 1815 - 110 -

    Garwoła Ewa - Szymon Garwoła i Jadwiga Majewska - Ruda - 1815 - 161 -

    Garwoła Marianna - Grzegorz Garwoła i Marianna Kulma - Cyganka - 1817 - 38 -

    Garwoła Marianna - Wawrzyniec Garwoła i Katarzyna Kościesza - Janów - 1845 - 137 -

    Gasiak Jan - Wit Gasiak i Marianna Gasiak - Niedziałka - 1819 - 198 -

    Gasiak Katarzyna - Tomasz Gasiak i Franciszka Krzyżanowska - Mistów - 1829 - 268 -

    Gasiak Marianna Michalina - Tomasz Gasiak i Franciszka Krzyżanowska - Mistów - 1831 - 158 -

    Gasiak Jakub - Tomasz Gasiak i Franciszka Krzyżanowska - Mistów - 1833 - 161 -

    Gasiak Józef - Tomasz Gasiak i Franciszka Krzyżanowska - Mistów - 1837 - 69 -

    Gaszewski Jan - Michał Gaszewski i Zofia Maliszewska - Podkobierne - 1837 - 301 -

    Gaś Rozalia - Franciszek Gaś i Marianna Łyczkówna - Huta Mińska - 1818 - 10 -

    Gaś Katarzyna - Franciszek Gaś i Ewa Kościesza - Niedziałka - 1819 - 17 -

    Gaś Marianna - Franciszek Gaś i Ewa Kościesza - Niedziałka - 1820 - 156 -

    Gaś Jan - Franciszek Gaś i Ewa Kościesza - Niedziałka - 1822 - 144 -

    Gaś Marcin - Franciszek Gaś i Ewa Kościesza - Niedziałka - 1824 - 228 -

    Gaś Józefa - Andrzej Gaś i Franciszka Smarzewska - Wymysłów - 1825 - 265 -

    Gaś Piotr - Franciszek Gaś i Ewa Kościesza - Niedziałka - 1829 - 109 -

    Gaś Magdalena - Franciszek Gaś i Ewa Kościesza - Niedziałka - 1831 - 9 -

    Gaś Anna - Franciszek Gaś i Ewa Kościesza - Niedziałka - 1835 - 143 -

    Gaś Marianna - Franciszek Gaś i Marianna Łojkówna - Zamienie - 1838 - 28 -

    Gaś Julianna - Tomasz Gaś i Franciszka Krzyżanowska - Niedziałka - 1844 - 181 -

    Gaś Katarzyna - Jan Gaś i Marianna Nalazek - Niedziałka - 1845 - 71 -

    Gaś Jakub - Adam Gaś i Rozalia Krusiewicz - Stojadła - 1847 - 149 -

    Gaś Magdalena - Jan Gaś i Marianna Nalazek - Niedziałka - 1849 - 133 -

    Gaś Julianna Agnieszka - Adam Gaś i Rozalia Krusiewicz - Stojadła - 1849 - 143 -

    Gawryałek Piotr - Michał Gawryałek i Krystyna (brak nazwiska) - Jędrzejnik - 1819 - 64 -

    Gawryałek Rozalia - Wojciech Gawryałek i Franciszka (nieczytelne nazwisko) - Jędrzejnik - 1819 - 67 -

    Gawryałek Katarzyna - Jan Gawryałek i Marianna Duzówna - Jędrzejnik - 1819 - 87 -

    Gawryałek Marianna - Walenty Gawryałek i Apolonia (brak nazwiska) - Jędrzejnik - 1819 - 212 -

    Gawryałek Marianna - Paweł Gawryałek i Marianna Kubicka - Mińsk - 1820 - 50 -

    Gawryałek Józef - Andrzej Gawryałek i Marianna Kowalik - Jędrzejnik - 1821 - 47 -

    Gawryałek Jadwiga - Jan Gawryałek i Marianna Duzówna - Jędrzejnik - 1821 - 182 -

    Gawryałek Katarzyna - Walenty Gawryałek i Apolonia (nieczytelne nazwisko) - Jędrzejnik - 1821 - 244 -

    Gawryałek Jadwiga - Wojciech Gawryałek i Franciszka Sztanczak - Jędrzejnik - 1822 - 131 -

    Gawryałek Katarzyna - Paweł Gawryałek i Marianna Kubicka - Mińsk - 1823 - 190 -

    Gawryałek Jan - Andrzej Gawryałek i Marianna Kowalczyk - Jędrzejnik - 1824 - 51 -

    Gawryałek Wawrzyniec - Walenty Gawryałek i Apolonia Żurawska - Jędrzejnik - 1824 - 169 -

    Gawryałek Andrzej - Jan Gawryałek i Marianna Duziakówna - Jędrzejnik - 1824 - 266 -

    Gawryałek Franciszek - Andrzej Gawryałek i Magdalena Rogulska - Mińsk - 1825 - 156 -

    Gawryałek Balbina - Andrzej Gawryałek i Magdalena Rogulska - Mińsk - 1845 - 1 -

    Gawryałek Katarzyna - Jan Gawryałek i Agnieszka Więcek - Jędrzejnik - 1845 - 199 -

    Gawryałek Wincenty Józef - Andrzej Gawryałek i Magdalena Rogulska - Mińsk - 1847 - 50 -

    Gawryelski Adam - Andrzej Gawryelski i Magdalena Rogulska - Mińsk - 1832 - 234 -

    Gawryołek Franciszka - Paweł Gawryołek i Marianna Kubicka - Mińsk - 1814 - 63 -

    Gawryołek Jan - Wojciech Gawryołek i Franciszka Zacharska - Jędrzejnik - 1814 - 79 -

    Gawryołek Barbara - Jan Gawryołek i Marianna Drozdz - Jędrzejnik - 1814 - 146 -

    Gawryołek Stanisław - Jan Gawryołek i Marianna Przychodna - Jędrzejnik - 1816 - 63 -

    Gawryołek Józef - Paweł Gawryołek i Marianna Kubicka - Mińsk - 1817 - 7v -

    Gawryołek Helena - Wojciech Gawryołek i Franciszka Zacharska - Jędrzejnik - 1817 - 30v -

    Gawryołek Florianna Aniela - Andrzej Gawryołek i Magdalena Rogulska - Mińsk - 1830 - 142 -

    Gawryołek Marianna - Andrzej Gawryołek i Magdalena Rogulska - Mińsk - 1835 - 59 -

    Gawryołek Paulina Agnieszka - Andrzej Gawryołek i Magdalena Rogulska - Mińsk - 1837 - 62 -

    Gawryołek Teofila - Andrzej Gawryołek i Magdalena Rogulska - Mińsk - 1839 - 176 -

    Gawryołek Anna - Andrzej Gawryołek i Magdalena Rogulska - Mińsk - 1842 - 135 -

    Gawryołek Antoni - Jan Gawryołek i Agnieszka Foryś - Jędrzejnik - 1849 - 9 -

    Gawryołek Justyna - Andrzej Gawryołek i Magdalena Rogulska - Mińsk - 1849 - 273 -

    Gawryołek Teresa - Feliks Gawryołek i Marianna Ostrowska - Mińsk - 1849 - 279 -

    Gawrysińska Julianna - Antoni Gawrysiński i Ewa Wocial - Mistów - 1845 - 184 -

    Gawrysińska Józefa - Teodora Gawrysińska niezamężna - Mińsk - 1845 - 234 -

    Gawryś Anna - Józef Gawryś i Rozalia Józefa Rozicka - Iłówiec - 1813 - 14v -

    Gągol Wojciech - Mateusz Gągol i Apolonia Ruta - Wólka - 1815 - 53 -

    Gągol Tomasz - Mateusz Gągol i Apolonia Król - Wólka - 1817 - 48 -

    Gągol Marianna - Mateusz Gągol i Apolonia Król - Wólka - 1819 - 280 -

    Gągol Wawrzyniec - Andrzej Gągol i Teresa Licińska - Huta Mińska - 1823 - 162 -

    Gągol Ewa - Mateusz Gągol i Apolonia Król - Wólka - 1823 - 177 -

    Gągol Mikołaj - Mateusz Gągol i Małgorzata Wąsik - Wólka - 1824 - 282 -

    Gągol Franciszka - Mikołaj Gągol i Marianna Buderal - Targówka - 1828 - 274 -

    Gągol Wojciech - Walenty Gągol i Agnieszka Przedlacka - Dłużka - 1829 - 74 -

    Gągol Ludwik - Andrzej Gągol i Teresa Licińska - nieślubni - Huta Mińska - 1829 - 182 -

    Gągol Józefa - Mateusz Gągol i Małgorzata Wąsik - Wólka - 1830 - 47 -

    Gągol Wojciech - Szymon Gągol i Agnieszka Michalczyk - Wólka - 1830 - 77 -

    Gągol Marianna - Walenty Gągol i Agnieszka Przedlacka - Dłużka - 1830 - 245 -

    Gągol Michał - Mikołaj Gągol i Marianna Buderal - Niedziałka - 1831 - 134 -

    Gągol Marianna - Szymon Gągol i Agnieszka Michalczyk - Wólka - 1832 - 139 -

    Gągol Jan - Walenty Gągol i Agnieszka Przedlacka - Dłużka - 1833 - 136 -

    Gągol Franciszka - Mikołaj Gągol i Marianna Buderajówna - Niedziałka - 1833 - 193 -

    Gągol Adam - Szymon Gągol i Agnieszka Michalska - Wólka - 1834 - 33 -

    Gągol Franciszek - Mateusz Gągol i Małgorzata Wąsik - Anielin - 1834 - 233 -

    Gągol Józef - Walenty Gągol i Agnieszka Przedlacka - Dłużka - 1835 - 203 -

    Gągol Wiktoria - Mikołaj Gągol i Marianna Buderajówna - Niedziałka - 1836 - 86 -

    Gągol Michał - Szymon Gągol i Agnieszka Michalska - Wólka - 1836 - 215 -

    Gągol Franciszka - Walenty Gągol i Agnieszka Przedlacka - Dłużka - 1837 - 259 -

    Gągol Franciszka - Szymon Gągol i Agnieszka Michalska - Wólka - 1838 - 208 -

    Gągol Piotr - Mateusz Gągol i Małgorzata Wąsik - Anielin - 1839 - 131 -

    Gągol Katarzyna - Mikołaj Gągol i Marianna Buderajówna - Niedziałka - 1839 - 222 -

    Gągol Szczepan - Walenty Gągol i Agnieszka Przedlacka - Dłużka - 1839 - 236 -

    Gągol Jan - Mikołaj Gągol i Marianna Buderaj - Niedziałka - 1840 - 311 -

    Gągol Marianna - Szymon Gągol i Agnieszka Michalska - Wólka - 1841 - 34 -

    Gągol Józefa - Mikołaj Gągol i Marianna Buderaj - Niedziałka - 1842 - 147 -

    Gągol Marcin - Walenty Gągol i Agnieszka Przedlacka - Dłużka - 1842 - 192 -

    Gągol Magdalena - Małgorzata Gągolowa wdowa - Anielin - 1843 - 73 -

    Gągol Piotr Paweł - Walenty Gągol i Agnieszka Przedlacka - Dłużka - 1845 - 117 -

    Gągol Stanisław - Mikołaj Gągol i Marianna Buderaj - Niedziałka - 1846 - 79 -

    Gąsecka Marianna - Józef Gąsecki i Barbara Morawińska - Mińsk - 1845 - 232 -

    Gąsecka Katarzyna - Ludwik Gąsecki i Marianna Wąsik - Niedziałka - 1849 - 23 -

    Gąsecki Stanisław Fabian - Józef Gąsecki i Domicela Morawińska - Mińsk - 1842 - 108 -

    Gedrowicz Marianna - Andrzej Gedrowicz i Barbara Klinowska - Mińsk - 1819 - 263 -

    Gejze Jadwiga - Jan Gejze i Agnieszka Ładno - Ruda - 1833 - 254 -

    Gerand Jan Alojzy - Jan Gerand i Rozalia Falkowska - Tyborów - 1833 - 178 -

    Gerdon Jan - Jan Gerdon i Marianna Humel - Zakole - 1840 - 105 -

    Gerg Jan - Joachim Gerg i Karolina Maur - Tyborów - 1841 - 140 -

    Gerlewicz Emilia - Jan Gerlewicz i Gertruda Modzewska - Mińsk - 1814 - 90 -

    Gers Franciszek August - Jan Gers i Antonina Staniszewska - Podrudzie - 1829 - 97 -

    Gersz Jan - Jan Gersz (już zmarły) i Antonina Staniszewska - Podrudzie - 1831 - 147 -

    Gether Klemens - Ignacy Gether i Józefa Smolarska - Huta Barczącka - 1830 - 267 -

    Gethler Ludwika Marianna - Ignacy Gethler i Józefa Smolarska - Huta Janowska - 1832 - 144 -

    Gethler Beniamin Juliusz - Serafin Gethler i Krystyna Szramówna - Huta Barczącka - 1832 - 187 -

    Gethler Karol Jan - Apolonia z Brozów Gethlerowa wdowa - Huta Barczącka - 1834 - 36 -

    Gethler Marianna - Józef Gethler i Anna Ignatowicz - Huta Barczącka - 1835 - 52 -

    Gethler Józefa - Józef Gethler i Józefa Smolarska - Kolonia Janowska - 1835 - 104 -

    Gethler Adolf Gustaw - Serafin Gethler i Krystyna Szramówna - Huta Barczącka - 1835 - 200 -

    Gethler Julianna - Józef Gethler i Anna Ignatowicz - Huta Barczącka - 1837 - 27 -

    Gethler Mikołaj - Ignacy Gethler i Józefa Smolarska - Kolonia Janowska - 1837 - 167 -

    Getler Teresa - Jan Getler i Marianna Knich - Huta Barczącka - 1828 - 209 -

    Getler Ludwik Jan - Ignacy Getler i Józefa Smolarska - Huta Barczącka - 1828 - 267 -

    Getler Amalia Matylda - Serafin Getler i Anna Krystyna Sramówna - Huta Barczącka - 1838 - 179 -

    Getler Otto - Serafin Getler i Anna Prusak - Tyborów - 1841 - 135 -

    Gębicka Anna - Jakub Gębicki i Marianna Sannowska - Huta Barczącka - 1816 - 96 -

    Gębicka Julianna - Jakub Gębicki i Marianna Sarnowska - Huta Janowska - 1823 - 61 -

    Gębicka Wiktoria - Jakub Gębicki i Marianna Sarnowska - Budy Janowskie - 1825 - 312 -

    Gibolt Anna - Ignacy Gibolt i Eleonora Danielewicz - Kędzierak - 1835 - 112 -

    Giedrojcz Jan - Andrzej Giedrojcz i Barbara Klinowska - Mińsk - 1824 - 48 -

    Giedrowicz Ludwika Eleonora - Andrzej Giedrowicz i Barbara Klinowska - Mińsk - 1821 - 72 -

    Gielman Abraham - Herszko Gielman i Dwojra Lajówna - Barcząca - 1823 - 226 - starozakonni

    Gierand Aleksander - Jan Gierand i Rozalia Fiałkowska - Huta Janowska - 1832 - 11 -

    Gierasz Jan - Tomasz Gierasz i Józefa Niedziałkówna - Niedziałka - 1848 - 231 -

    Giesz Teofila - Jan Giesz i Antonina Staniszewska - Podrudzie - 1825 - 39 -

    Gildenster Ludwika - Piotr Gildester i Zuzanna Rejchówna - Marynki - 1839 - 88 -

    Gildensztern Karolina - Piotr Gildensztern i brak danych małżonki - Wiatraki - 1842 - 66 -

    Gildynsztern Anna Justyna - Piotr Gildynsztern i Zuzanna Rejchert - Chmielew - 1848 - 145 -

    Girzewska Marianna - Szczepan Girzewski i Marianna Łupińska - Podkobierne - 1828 - 103 -

    Gisse Wawrzyniec - Jan Gisse i Agnieszka Ładno - Ruda - 1836 - 179 -

    Gize Jan - Jan Gize i Agnieszka Ładno - Ruda - 1831 - 100 -

    Gize Marianna - Jan Gize i Agnieszka Ładnówna - Ruda - 1839 - 154 -

    Gize Adam - Jan Gize i Agnieszka Ładno - Ruda - 1841 - 251 -

    Gize Felicja Tekla - Jan Gize i Agnieszka Ładno - Ruda - 1844 - 127 -

    Gize Julianna - Jan Gize i Agnieszka Lechówna - Ruda - 1847 - 92 -

    Gizewska Ludwika - Szczepan Gizewski i Marianna Łapińska - Podkobierne - 1833 - 87 -

    Gizewski Paweł - Szczepan Gizewski i Marianna Łapińska - Podkobierne - 1835 - 130 -

    Glinka Feliks - Stanisław Glinka i Petronela Piotrowska - Mińsk - 1843 - 102 -

    Glinka Emilia Marianna - Stanisław Glinka i Petronela Perkowska - Mińsk - 1845 - 88 -

    Glinka Marianna - Józef Glinka i Zofia Wojdyna - Brzóze - 1846 - 52 -

    Glinka Franciszka - Stanisław Glinka i Petronela Perkowska - Niedziałka - 1847 - 34 -

    Glinka Aniela - Stanisław Glinka i Petronela Perkowska - Niedziałka - 1848 - 97 -

    Gładkowska Marianna - Piotr Gładkowski i Marianna Dyziewska - Dembe - 1814 - 15 -

    Gładkowska Zofia - Piotr Gładkowski i Marianna Kobza - Dembe - 1816 - 68 -

    Gładkowska Anastazja - Piotr Gładkowski i Marianna Kobza - Dembe - 1821 - 38 -

    Gładkowska Marianna - Stanisław Gładkowski i Katarzyna Kacprzyk - Dembe - 1821 - 75 -

    Gładkowski Mateusz - Stanisław Gładkowski i Katarzyna Boczycha - Dembe - 1818 - 183 -

    Gładkowski Franciszek - Piotr Gładkowski i Marianna Dyziewska - Dembe - 1818 - 194 -

    Gładkowski Adam - Piotr Gładkowski i Marianna Dysiewska - Dembe - 1823 - 272 -

    Gładyszewska Marianna - Mikołaj Gładyszewski i Agnieszka Jałówka - Janów - 1847 - 153 -

    Gładyszewski Józef - Piotr Gładyszewski i Antonina Fijałkowska - Janów - 1820 - 70 -

    Gładyszewski Piotr Paweł - Piotr Gładyszewski i Antonina Fijałkowska - Janów - 1823 - 138 -

    Gładyszewski Józef - Paweł Gładyszewski i Katarzyna Karczmarczyk - Janów - 1848 - 59 -

    Głowacka Teresa - Walenty Głowacki i Katarzyna Ciecierszonka - Huta Mińska - 1815 - 71 -

    Głowacka Petronela - Kazimierz Głowacki i Zofia Wojcik - Mińsk - 1830 - 161 -

    Głowacka Antonina - Hipolit Głowacki i Joanna Miastkowska - Dembe - 1842 - 259 -

    Głowacka Marianna Izabella - Alojzy Głowacki i Marianna Morawska - Ruda - 1848 - 179 -

    Głowacki Jakub Henryk - Alojzy Głowacki i Marianna Morawska - Mistowe - 1841 - 176 -

    Głowadzki Edward Maksymilian - Michał Głowadzki i Antonina Sumińska - Podkob - 1821 - 243 -

    Głozucka Franciszka Józefa Marianna - Franciszek Głozucki i Domicela Olszewska - Mińsk - 1830 - 281 -

    Głożycka Małgorzata - Franciszek Głożycki i Domicela Niewiadomska - Mińsk - 1828 - 152 -

    Główka Józef - Jan Główka i Katarzyna Sadowska - Dłużka - 1831 - 40 -

    Główka Józefa - Jan Główka i Katarzyna Sadówna - Dłużka - 1832 - 39 -

    Główka Franciszek - Jan Główka i Katarzyna Sadowska - Dłużka - 1833 - 38 -

    Główka Marianna - Antoni Główka i Katarzyna Jabłońska - Budy Arynowskie - 1833 - 56 -

    Główka Ewa - Jan Główka - - 1834 - 285 - dane z sumariusza - brak strony

    Główka Adam - Jan Główka i Katarzyna Podwłoskówna - Dłużka - 1837 - 257 -

    Główka Piotr - Jan Główka i Katarzyna Podwłoskówna - Dłużka - 1839 - 52 -

    Główka Marianna - Jan Główka i Katarzyna Sadowska - Dłużka - 1842 - 57 -

    Główka Stanisław - Jan Główka i Katarzyna Sadoch - Dłużka - 1843 - 105 -

    Gniado Franciszka - Jakub Gniado i Anastazja Bąk - Brzóze - 1818 - 60 -

    Gniado Andrzej - Mateusz Gniado i Rozalia Czerwińska - Cyganka - 1818 - 210 -

    Gniado Stanisław - Jakub Gniado i Anastazja Ratusczanka - Brzóze - 1819 - 134 -

    Gniado Krystyna - Mateusz Gniado i Rozalia Czerwińska - Cyganka - 1819 - 236 -

    Gniado Adam - Jakub Gniado i Anastazja Ratuska - Brzóze - 1820 - 218 -

    Gniado Józef - Tomasz Gniado i Małgorzata Gańko - Cyganka - 1821 - 52 -

    Gniado Jan - Mateusz Gniado i Rozalia Czerwińska - Cyganka - 1822 - 34 -

    Gniado Grzegorz - Jakub Gniado - - 1822 - 71 - dane z sumariusza - brak karty

    Gniado Filip - Michał Gniado i Agnieszka Fadrówna - Cyganka - 1822 - 130 -

    Gniado Jędrzej - Tomasz Gniado i Małgorzata Gańko - Cyganka - 1822 - 249 -

    Gniado Agnieszka - Jakub Gniado i Anastazja Ratusczanka - Brzóze - 1824 - 7 -

    Gniado Wawrzyniec - Mateusz Gniado i Rozalia Czerwińska - Cyganka - 1824 - 179 -

    Gniado Józefa - Tomasz Gniado i Małgorzata Gańko - Cyganka - 1824 - 241 -

    Gniado Stanisław - Michał Gniado i Agnieszka Fadrówna - Cyganka - 1825 - 146 -

    Gniado Andrzej - Jakub Gniado i Anastazja Cudna - Brzóze - 1825 - 278 -

    Gniado Małgorzata - Michał Gniado i Agnieszka Fadrówna - Cyganka - 1828 - 143 -

    Gniado Piotr - Mateusz Gniado i Rozalia Czerwińska - Cyganka - 1829 - 163 -

    Gniado Wojciech - Tomasz Gniado i Małgorzata Gańko - Cyganka - 1830 - 94 -

    Gniado Tomasz - Jakub Gniado i Anastazja Cudna - Brzóze - 1830 - 319 -

    Gniado Piotr - Mateusz Gniado i Rozalia Czerwińska - Cyganka - 1831 - 123 -

    Gniado Jan - Michał Gniado i Agnieszka Fadrówna - Cyganka - 1833 - 151 -

    Gniado Kazimierz - Tomasz Gniado i Małgorzata Gańko - Cyganka - 1833 - 174 -

    Gniado Józefa - Jakub Gniado i Anaztazja Bąk - Brzóze - 1834 - 73 -

    Gniado Marianna - Michał Gniado i Agnieszka Fadrówna - Cyganka - 1835 - 231 -

    Gniado Szczepan - Mateusz Gniado i Rozalia Czerwińska - Cyganka - 1835 - 235 -

    Gniado Anna - Tomasz Gniado i Małgorzata Gańko - Cyganka - 1836 - 130 -

    Gniado Jakub - Tomasz Gniado i Małgorzata Gańko - Cyganka - 1839 - 115 -

    Gniado Grzegorz - Michał Gniado i Agnieszka Fadrówna - Cyganka - 1840 - 56 -

    Gniado Adam - Józef Gniado i Katarzyna Kulma - Cyganka - 1842 - 148 -

    Gniado Rozalia - Grzegorz Gniado i Marianna Tkacz - Brzóze - 1843 - 196 -

    Gniado Franciszek - Józef Gniado i Katarzyna Kulma - Cyganka - 1844 - 214 -

    Gniado Andrzej - Grzegorz Gniado i Marianna Tkacz - Brzóze - 1845 - 223 -

    Gniado Marianna - Józef Gniado i Katarzyna Kulma - Cyganka - 1846 - 242 -

    Gniado Kazimierz - Jędrzej Gniado i Józefa Kulma - Kobierne - 1847 - 9 -

    Gniado Agnieszka - Grzegorz Gniado i Marianna Tkaczyk - Brzóze - 1848 - 6 -

    Gniado Katarzyna - Józef Gniado i Petronela Książek - Brzóze - 1848 - 53 -

    Gniado Adam - Grzegorz Gniado i Katarzyna Dubion - Kobierne - 1848 - 91 -

    Gniado Szczepan - Feliks Gniado i Marianna Książek - Cyganka - 1848 - 240 -

    Gniado Jan - Andrzej Gniado i Józefa Kulma - Kobierne - 1849 - 144 -

    Gniado Anna - Józef Gniado i Katarzyna Kulma - Cyganka - 1849 - 181 -

    Gniado Ignacy - Grzegorz Gniado i Katarzyna Dubion - Kobierne - 1849 - 196 -

    Godlewski Michał - Antoni Godlewski i Jadwiga Jureńska - Mińsk - 1813 - 27v -

    Godlewski Józef - Antoni Godlewski i Jadwiga Turowska - Mińsk - 1818 - 92 -

    Goetz Augustyna Ludwika - Karol Goetz i Agnieszka Pustoła - Marynki - 1824 - 16 -

    Goldberg Jenta - Mośko Goldberg i Maria Jakubówna - Mińsk - 1824 - 93 - starozakonni

    Goldfarb Mosiek - Dawid Goldfarg i Estra Berkówna - Cyganka - 1822 - 52 - starozakonni

    Goldfarb Berek - Awner Goldfarb i Estra Berkówna - Cyganka - 1822 - 53 - starozakonni

    Goldfarb Icek - Ela Goldfarb i Fejga Lewkówna - Dembe - 1823 - 132 - starozakonni

    Goldfarb Szeindla - Dawid Goldfarb i Estra Berkówna - Barcząca - 1824 - 5 - starozakonni

    Goldfarb Szendla - Szlama Goldfarb i Sura Awnerówna - Dembe - 1824 - 17 - starozakonni

    Goldfarb Abram - Kielman Goldfarb i Haja Abramowicz - Cyganka - 1824 - 49 - starozakonni

    Goldfarb Szeindla - Ela Goldfarb i Fajga Lewkówna - Dembe - 1824 - 164 - starozakonni

    Goldfarb Szmul - Dawid Goldfarb i Estra Berkówna - Barcząca - 1825 - 253 - starozakonni

    Goldfarb Ita - Ela Goldfarb i Fajga Merwaser - Dembe - 1825 - 318 - starozakonni

    Goldfarb Szindla - Kielman Goldfarb i Sura Abramówna - Targówka - 1825 - 319 - starozakonni

    Goldhuber Izrael - Lewek Goldhuber i Ryfka Goldhuberówna - Mińsk - 1822 - 155 - starozakonni

    Goldhuber Fajga - Herszko Goldhuber i Hinka Nochimówna - Mińsk - 1823 - 100 - starozakonni

    Goldhuber Abraham Icek - Szulim Goldhuber i Gitla Ickówna - Mikanów - 1823 - 282 - starozakonni

    Goldring Anna - Jakub Goldring i Tekla Żebrowska - Huta Janowska - 1823 - 74 -

    Goldsztein Frajdla - Lewek Goldsztein i Tauba Pettówna - Mińsk - 1824 - 285 - starozakonni

    Goldsztein Herszko - Lewek Goldsztein i Sura Fajga Szachnówna - Mikanów - 1825 - 190 - starozakonni

    Gołąb Marianna - Józef Gołąb i Franciszka Ićkowicz - Chrośla - 1842 - 109 -

    Gołembiewska Rozalia - Józef Gołembiewski i Franciszka Witan - Chrośla - 1844 - 213 -

    Gołembiewska Marianna - Józef Gołembiewski i Franciszka Witan - Ruda - 1846 - 230 -

    Gołębiewska Marianna - Walenty Gołębiewski i Marianna Dąbrowska - Choszczówka - 1849 - 2 -

    Gołębiewski Jan - Józef Gołębiewski i Franciszka Ićkowicz - Ruda - 1849 - 140 -

    Gomolski Andrzej - Jan Gomolski i Łucja Rokicka - Zamienie - 1829 - 258 -

    Gomulska Marianna - Jan Gomulski i Łucja Rokicka - Zamienie - 1832 - 231 -

    Gongol Marianna - Andrzej Gongol i Teresa Licińska - Targówka - 1820 - 164 -

    Gongol Franciszek - Andrzej Gongol i Teresa Licińska - Targówka - 1820 - 165 -

    Gongol Joanna - Józefa Gongolówna - panna - Stojadła - 1823 - 239 -

    Gongol Anna - Andrzej Gongol i Teresa Licińska - Iłówiec - 1825 - 171 -

    Gontarczyk Grzegorz - Justyna Gontarczonka - wdowa - Budy Barcząckie - 1818 - 88 -

    Gontarzewska Marianna Antonina - Ewa Gontarzewska - panna - Rysie - 1822 - 172 -

    Goras Franciszka - Grzegorz Goras i Krystyna Szuba - Chrośla - 1820 - 113 -

    Gorączka Piotr - Józef Gorączka i Teresa Krzyżanowska - Stojadła - 1832 - 126 -

    Gorzkiewicz Marianna - Zofia Gorzkiewiczówna - panna - Mińsk - 1818 - 204 -

    Gośdź Stanisław - Piotr Gośdź i Józefa Wąsik - Barcząca - 1828 - 12 -

    Goślińska Katarzyna - Jakub Gośliński i Magdalena Filipiak - Barcząca - 1841 - 232 -

    Gota Jan - Łukasz Gota i Marianna Sadoch - Brzóze - 1841 - 141 -

    Gozdzik Józefa - Wojciech Gozdzik i Marianna Wielgos - Podrudzie - 1840 - 306 -

    Gozdzyk Agnieszka - Łukasz Gozdzyk i Ewa Rakuska - Gamratka - 1840 - 20 -

    Goździk Agnieszka - Jędrzej Goździk i Łucja Słomicka - Stojadła - 1814 - 3 -

    Goździk Franciszka - Jędrzej Goździk i Agnieszka Drozdz - Stojadła - 1815 - 116 -

    Goździk Katarzyna - Andrzej Goździk i Rozalia Drozdz - Stojadła - 1819 - 13 -

    Goździk Michał - Paweł Goździk i Franciszka Miąsko - Stojadła - 1821 - 167 -

    Goździk Elżbieta - Andrzej Goździk i Agnieszka Drozdówna - Gamratka - 1821 - 209 -

    Goździk Marianna - Paweł Goździk i Franciszka Drozd - Stojadła - 1824 - 45 -

    Goździk Marianna - Wojciech Goźdxik i Łucja Kowalska - Stojadła - 1825 - 27 -

    Goździk Marianna - Paweł Goździk i Franciszka Ruta - Stojadła - 1825 - 182 -

    Goździk Józef - Wojciech Goździk i Łucja Kowalczyk - Stojadła - 1828 - 55 -

    Goździk Józefa - Paweł Goździk i Franciszka Więcek - Stojadła - 1829 - 248 -

    Goździk Katarzyna - Paweł Goździk i Franciszka Więcek - Stojadła - 1829 - 249 -

    Goździk Józef - Wojciech Goździk i Łucja Kowalczyk - Stojadła - 1830 - 10 -

    Goździk Walenty - Wojciech Goździk i Łucja Kowalczyk - Stojadła - 1830 - 11 -

    Goździk Józef - Wojciech Goździk i Łucja Kowalczyk - Stojadła - 1830 - 314 -

    Goździk Jan - Paweł Goździk (już zmarły) i Franciszka Miąskówna - Stojadła - 1832 - 140 -

    Goździk Katarzyna - Wawrzyniec Goździk i Agnieszka Król - Stojadła - 1832 - 200 -

    Goździk Michał - Łukasz Goździk i Ewa Rakowska - Gamratka - 1833 - 208 -

    Goździk Paweł - Wawrzyniec Goździk i Agnieszka Król - Stojadła - 1834 - 17 -

    Goździk Józef - Wawrzyniec Goździk i Agnieszka Król - Stojadła - 1837 - 50 -

    Goździk Katarzyna - Wojciech Goździk i Marianna Wielgos - Podrudzie - 1838 - 103 -

    Goździk Ewa - Wawrzyniec Goździk i Agnieszka Król - Stojadła - 1839 - 241 -

    Goździk Agata - Wawrzyniec Goździk i Agnieszka Król - Stojadła - 1843 - 2 -

    Goździk Michał - Wojciech Goździk i Marianna Wielgos - Podrudzie - 1843 - 157 -

    Goździk Anna - Łukasz Goździk i Ewa Ratuska - Brzóze - 1846 - 133 -

    Goździk Elżbieta - Wojciech Goździk i Marianna Wielgos - Podrudzie - 1846 - 190 -

    Goździk Marianna - Jan Goździk i Anna Rokicka - Podrudzie - 1848 - 67 -

    Goździk Józef - Łukasz Goździk i Ewa Bąk - Arynów - 1849 - 90 -

    Góras Wojciech - Grzegorz Góras i Krystyna Szuba - Chrośla - 1818 - 99 -

    Góras Antoni - Wojciech Góras i Helena Zeleńska - Chrośla - 1838 - 236 -

    Góras Rozalia - Wojciech Góras i Teresa Piotrkowicz - Chrośla - 1844 - 155 -

    Góras Józefa - Marcin Góras i Helena - Chrośla - 1845 - 40 -

    Góras Piotr - Jan Góras i Katarzyna Wrzoskówna - Jędrzejnik - 1845 - 128 -

    Góras Stanisław - Wawrzyniec Góras i Katarzyna Kubicka - Niedziałka - 1846 - 143 -

    Góras Józef - Marcin Góras i Helena Zielonka - Chrośla - 1848 - 33 -

    Góras Antoni - Jan Góras i Katarzyna Miemiec - Jędrzejnik - 1848 - 165 -

    Góras Marianna - Wawrzyniec Góras i Rozalia Kuberska - Niedziałka - 1849 - 48 -

    Górecka Klotylda Antonina Magdalena - Walenty Górecki i Józefata Malinowska - Mińsk - 1841 - 258 - dopełnienie ceremonii chrztu świętego

    Górecki Franciszek Edmund Kandyd - Walenty Górecki i Józefata Malinowska - Mińsk - 1841 - 259 - dopełnienie ceremonii chrztu świętego

    Grabowska Agata - Józef Grabowski i Elżbieta Przedlacka - Osiny - 1815 - 26 -

    Grabowska Franciszka - Józef Grabowski i Helena (nieczytelne nazwisko) - Barcząca - 1818 - 77 -

    Grabowska Marianna - Paweł Grabowski i Marianna Przedlacka - Niedziałka - 1819 - 36 -

    Grabowska Rozalia - Michał Grabowski i Brygida Kleszczowska - Huta Mińska - 1821 - 187 -

    Grabowska Teresa - Michał Grabowski i Brygida Jaworska - Kolonia Karolin - 1823 - 208 -

    Grabowska Konstancja - Józef Grabowski i Elżbieta Przedlacka - Osiny - 1825 - 51 -

    Grabowska Agnieszka - Paweł Grabowski i Marcela Przedlacka - Mińsk - 1828 - 17 -

    Grabowska Zofia - Michał Grabowski i Brygida Jaworska - Karolin - 1828 - 117 -

    Grabowska Małgorzata - Michał Grabowski i Brygida Jaworska - Karolin - 1830 - 141 -

    Grabowska Marianna - Józef Grabowski i Orszula Sado - Budy Barcząckie - 1832 - 157 -

    Grabowska Anna - Paweł Grabowski i Marianna Przedlacka - Kędzierak - 1834 - 218 -

    Grabowska Jadwiga - Jan Grabowski i Magdalena Jackowicz - Rysie - 1841 - 192 -

    Grabowska Marianna - Jan Grabowski i Magdalena Jackowicz - Choszczówka - 1845 - 140 -

    Grabowska Katarzyna - Jan Grabowski i Magdalena Jackowicz - Rysie - 1848 - 184 -

    Grabowski Tomasz - Paweł Grabowski i Marianna Przedlacka - Niedziałka - 1816 - 171 -

    Grabowski Karol - Józef Grabowski i Elżbieta Przedlacka - Osiny - 1818 - 3 -

    Grabowski Karol Marcin - Antoni Grabowski i Marianna Domaszewska - Mikanów - 1818 - 206 -

    Grabowski Grzegorz - Paweł Grabowski i Elżbieta Przedlacka - Osiny - 1819 - 149 -

    Grabowski Józef - Paweł Grabowski i Marcjanna Płochocka - Dłużka - 1821 - 118 -

    Grabowski Jan - Józef Grabowski i Elżbieta Przedlacka - Osiny - 1822 - 141 -

    Grabowski Adam - Paweł Grabowski i Marcjanna Przedlacka - Niedziałka - 1823 - 276 -

    Grabowski Wincenty - Michał Grabowski i Brygida Jaworska - Karolin - 1825 - 187 -

    Grabowski Tomasz - Józef Grabowski i Urszula Jenda - Osiny - 1828 - 263 -

    Grabowski Michał - Józef Grabowski i Orszula Sado - Osiny - 1830 - 206 -

    Grabowski Mikołaj - Paweł Grabowski i Marcela Przedlacka - Huta Mińska - 1830 - 298 -

    Grabowski Franciszek - Tomasz Grabowski i Józefa Zgutka - Targówka - 1848 - 194 -

    Gramińska Anna Augustyna - Teofil Gramiński i Ludwika Dernig - Arynów - 1844 - 33 -

    Grattman Karolina - Karol Grattman i Julianna Sikorska - Kolonia Janowska - 1841 - 10 -

    Grebitek Zofia - Andrzej Grebitek i Agnieszka Kacprzyk - Dembe - 1825 - 114 -

    Grebitek Jan Wincenty - Andrzej Grebitek i Agnieszka Kacprzyk - Dembe - 1830 - 99 -

    Grębitek Rozalia - Andrzej Grębitek i Agnieszka Kasprzyk - Dembe - 1828 - 22 -

    Gręziewska Franciszka - Elżbieta Gręziewska - panna - Brzóze - 1817 - 31 -

    Gromkowski Jan Aleksander - Gromkowski (brak imienia) i Małgorzata Morawska - Ruda - 1839 - 56 -

    Gronkowski Antoni - Jan Gronkowski i Małgorzata (brak nazwiska) - Ruda - 1840 - 115 -

    Gruba Marianna - Stanisław Gruba i Krystyna (brak nazwiska) - Dembe - 1814 - 9 -

    Gruba Józef - Stanisław Gruba i Katarzyna (brak nazwiska) - Kobierne - 1814 - 27 -

    Gruba Józef - Marcin Gruba i Katarzyna (brak nazwiska) - Dembe - 1814 - 35 -

    Gruba Paweł - Franciszek Gruba i Magdalena Smuga - Dembe - 1815 - 5 -

    Gruba Katarzyna - Jędrzej Gruba i Franciszka Szuba - Dembe - 1815 - 43 -

    Gruba Agnieszka - Franciszek Gruba i Magdalena Smuga - Dembe - 1816 - 1 -

    Gruba Piotr - Stanisław Gruba i Katarzyna Gańko - Kobierne - 1816 - 111 -

    Gruba Marianna - Marcin Gruba i Marianna Jeńska - Dembe - 1817 - 4 -

    Gruba Magdalena - Mateusz Gruba i Marianna Czerwińska - Dembe - 1817 - 29 -

    Gruba Mateusz - Andrzej Gruba i Marianna Jankowska - Dembe - 1817 - 42 -

    Gruba Jan - Franciszek Gruba i Magdalena Smudzionka - Dembe - 1818 - 128 -

    Gruba Teresa - Mateusz Gruba i Marianna Czerwińska - Dembe - 1819 - 45 -

    Gruba Józef - Stanisław Gruba i Katarzyna Gańko - Dembe - 1819 - 89 -

    Gruba Franciszka - Marcin Gruba i Ewa Bogdanka - Dembe - 1819 - 257 -

    Gruba Józef - Andrzej Gruba i Marianna Jankowska - Dembe - 1820 - 56 -

    Gruba Małgorzata - Mateusz Gruba i Marianna Czerwińska - Dembe - 1820 - 149 -

    Gruba Marianna - Stanisław Gruba i Katarzyna Pietrzkowicz - Dembe - 1821 - 5 -

    Gruba Walenty - Mateusz Gruba i Marianna Czerwińska - Dembe - 1822 - 44 -

    Gruba Julianna - Andrzej Gruba i Marianna Jankowska - Dembe - 1822 - 126 -

    Gruba Marcin - Stanisław Gruba i Katarzyna Pietrzkowicz - Dembe - 1822 - 216 -

    Gruba Andrzej - Antoni Gruba i Marcjanna Materniczanka - Dembe - 1822 - 244 -

    Gruba Adam - Marcin Gruba i Ewa Bogdaszówna - Dembe - 1822 - 268 -

    Gruba Katarzyna - Mateusz Gruba i Marianna Czerwińska - Dembe - 1823 - 98 -

    Gruba Marek - Andrzej Gruba i Marianna Trojecka - Dembe - 1824 - 77 -

    Gruba Anna - Stanisław Gruba i Krystyna Niewiadomska - Dembe - 1824 - 161 -

    Gruba Andrzej - Antoni Gruba i Katarzyna Pankówna - Dembe - 1824 - 276 -

    Gruba Szczepan - Antoni Gruba i Marianna Matyczanka - Dembe - 1824 - 297 -

    Gruba Marek - Mateusz Gruba i Marianna Czerwińska - Dembe - 1825 - 129 -

    Gruba Jakub - Michał Gruba i Małgorzata Bielawska - Dembe - 1828 - 155 -

    Gruba Michał - Antoni Gruba i Katarzyna Pankówna - Dembe - 1828 - 214 -

    Gruba Marianna - Antoni Gruba i Małgorzata Bielawska - Dembe - 1828 - 266 -

    Gruba Maciej - Andrzej Gruba i Marianna Jankowska - Dembe - 1829 - 15 -

    Gruba Wojciech - Stanisław Gruba i Katarzyna Piotrkowicz - Dembe - 1829 - 72 -

    Gruba Jan - Mateusz Gruba i Marianna Zawiślak - Dembe - 1830 - 203 -

    Gruba Kacper - Antoni Gruba i Marcjanna Małycka - Dembe - 1831 - 8 -

    Gruba Jan - Stanisław Gruba i Katarzyna Piotrkowicz - Dembe - 1831 - 137 -

    Gruba Józef - Mateusz Gruba i Marianna Czerwińska - Dembe - 1833 - 69 -

    Gruba Józef - Michał Gruba i Małgorzata Burak - Dembe - 1833 - 160 -

    Gruba Paweł - Antoni Gruba i katarzyna Pańkówna - Dembe - 1834 - 11 -

    Gruba Feliks - Andrzej Gruba i Marianna Jankowska - Dembe - 1834 - 22 -

    Gruba Antoni - Stanisław Gruba i Katarzyna Piotrkowicz - Dembe - 1834 - 135 -

    Gruba Marianna - Antoni Gruba i Katarzyna Kacprzyk - Dembe - 1834 - 139 -

    Gruba Józefa - Mateusz Gruba i Marianna Czerwińska - Dembe - 1835 - 66 -

    Gruba Małgorzata - Agnieszka Gribianka wolnego stanu - Dembe - 1836 - 119 -

    Gruba Jakub - Michał Gruba i Małgorzata Bilewska - Dembe - 1836 - 139 -

    Gruba Andrzej - Stanisław Gruba i Katarzyna Piotrkowicz - Dembe - 1836 - 247 -

    Gruba Józefa - Antoni Gruba i Katarzyna Kacprzyk - Dembe - 1837 - 78 -

    Gruba Wojciech - Michał Gruba i Małgorzata Bilewska - Dembe - 1839 - 51 -

    Gruba Elżbieta - Stanisław Gruba i Katarzyna Piotrkowicz - Dembe - 1839 - 80 -

    Gruba Katarzyna - Mateusz Gruba i Marianna Czerwińska - Dembe - 1839 - 189 -

    Gruba Agnieszka - Mateusz Gruba i Marianna Gładkowska - Dembe - 1841 - 25 -

    Gruba Józefa - Antoni Gruba i Katarzyna Pękówna - Dembe - 1841 - 120 -

    Gruba Piotr - Stanisław Gruba i Katarzyna Piotrkowicz - Dembe - 1842 - 9 -

    Gruba Anna - Józef Gruba i Julianna Smuga - Dembe - 1842 - 103 -

    Gruba Józef - Jan Gruba i Józefa Kanowrocka - Dembe - 1843 - 66 -

    Gruba Rozalia - Mateusz Gruba i Marianna Gładkowska - Dembe - 1843 - 179 -

    Gruba Wawrzyniec - Stanisław Gruba i Katarzyna Piotrkowicz - Dembe - 1844 - 157 -

    Gruba Marianna - Józef Gruba i Julianna Smuga - Dembe - 1844 - 162 -

    Gruba Katarzyna - Jan Gruba i Józefa Kanowrocka - Dembe - 1844 - 238 -

    Gruba Marianna - Bartłomiej Gruba i Rozalia Okrzeja - Dembe - 1845 - 17 -

    Gruba Józefa - Marek Gruba i Katarzyna Smuga - Dembe - 1845 - 43 -

    Gruba Grzegorz - Franciszek Gruba i Marianna Kacprzyk - Dembe - 1846 - 96 -

    Gruba Antoni - Mateusz Gruba i Marianna Gładkowska - Dembe - 1846 - 107 -

    Gruba Wojciech - Bartłomiej Gruba i Rozalia Okrzeja - Dembe - 1847 - 91 -

    Gruba Klara - Jan Gruba i Józefa kanowrocka - Dembe - 1847 - 162 -

    Gruba Marianna - Mateusz Gruba i Marianna Gładkowska - Dembe - 1848 - 175 -

    Gruba Katarzyna - Andrzej Gruba i Anna Kępka - Janów - 1849 - 145 -

    Gruba Katarzyna - Józef Gruba i Julianna Smuga - Dembe - 1849 - 236 -

    Gruba Agata - Antoni Gruba i Marianna Miros - Dembe - 1849 - 343 -

    Gruba Jan - Jan Gruba i Józefa kanowrocka - Dembe - 1849 - 347 -

    Grudowska Katarzyna - Jan Grudowski i Marianna Dudzińska - Budy Arynowskie - 1813 - 30 - Jan Grudowski vel Belgrot

    Grudzińska Apolonia Małgorzata - Jan Grudziński i Marianna Wysoczyńska - Mińsk - 1843 - 142 -

    Grudzińska Franciszka - Jan Grudziński i Marianna Michałowska - Mińsk - 1847 - 186 -

    Grudziński Roch - Jan Grudziński i Marianna Siatkowska - Mińsk - 1846 - 162 -

    Gruga Ludwik - Antoni Gruba i Katarzyna Kacprzyk - Dembe - 1839 - 147 -

    Gruntman Marianna - Karol Gruntman i Karolina Kowalska - Huta Janowska - 1830 - 236 -

    Gruntmant Karol Fryderyk - Karol Gruntmant i Karolina Smidal - Huta Janowska - 1828 - 283 -

    Grybitek Katarzyna - Andrzej Grybitek i Agnieszka Kacprzyk - Dembe - 1822 - 240 -

    Gryglaszewska Teofila Ludwika - Piotr Gryglaszewski i Apolonia Wielgatówna - Mińsk - 1833 - 192 -

    Gryglaszewski Julian Apolinary - Piotr Gryglaszewski i Apolonia Wielgatówna - Mińsk - 1836 - 33 -

    Gryndberg Murek - Josek Gryndberg i Sura Nejman - Mińsk - 1823 - 178 - starozakonni

    Gryś Stanisław - Tomasz Gryś i Katarzyna Ruta - Chrośla - 1828 - 183 -

    Gryuba Andrzej - Marcin Gruba i Ewa Bogdanówna - Dembe - 1825 - 295 -

    Gryuba Katarzyna - Marcin Gruba i Ewa Młochowska - Dembe - 1828 - 256 -

    Gryz Stanisław - Tomasz Gryz i Marianna Zagurska - Chrośla - 1815 - 44 -

    Gryz Marianna - Maciej Gryz i Małgorzata Sewerzonka - Chrośla - 1816 - 3 -

    Gryz Piotr - Tomasz Gryz i Marianna Zagorszczonka - Chrośla - 1817 - 39 -

    Gryz Jędrzej - Maciej Gryz i Małgorzata Siewierak - Chrośla - 1818 - 9 -

    Gryz Ewa - Filip Gryz i Franciszka Gryz - Chrośla - 1819 - 112 -

    Gryz Michał - Maciej Gryz i Małgorzata Cygan - Chrośla - 1819 - 187 -

    Gryz Józef - Maciej Gryz i Agnieszka Sewerówna - Chrośla - 1822 - 39 -

    Gryz Rozalia Zofia - Tomasz Gryz i Marianna Zagorska - Chrośla - 1822 - 180 -

    Gryz Jan - Tomasz Gryz i Marianna Zagorska - Ruda - 1825 - 165 -

    Gryz Mateusz - Filip Gryz i Franciszka Jackowicz - Chrośla - 1825 - 232 -

    Gryz Walenty - Maciej Gryz i Małgorzata Sawerówna - Chrośla - 1828 - 28 -

    Gryz Wojciech - Filip Gryz i Franciszka Jackowicz - Chrośla - 1828 - 79 -

    Gryz Jan Nepomucen - Maciej Gryz i Małgorzata Guras - Chrośla - 1829 - 95 -

    Gryz Jadwiga - Maciej Gryz i Małgorzata Sewerówna - Chrośla - 1830 - 244 -

    Gryz Józefa - Filip Gryz i Franciszka Jackowicz - Bykowizna - 1831 - 63 -

    Gryz Józef - Filip Gryz i Ludwika Łyckówna (?) - Bykowizna - 1833 - 67 -

    Gryz Józefa - Maciej Gryz i Małgorzata Sewerówna - Chrosla - 1835 - 47 -

    Gryz Marianna - Filip Gryz i Ludwika Liczkówna - Bykowizna - 1836 - 148 -

    Gryz Józef - Antoni Gryz i Anna Górska - Chrośla - 1838 - 88 -

    Gryz Małgorzata - Tomasz Gryz i Marianna Biernacka - Cyganka - 1841 - 96 -

    Gryz Antonina - Filip Gryz i Karolina Lechówna - Bykowizna - 1842 - 107 -

    Gryz Katarzyna - Antoni Gryz i Anna Zagórska - Ruda - 1842 - 119 -

    Gryz Andrzej - Piotr Gryz i Małgorzata Brzost - Bukowizna - 1844 - 29 -

    Gryz Ignacy - Antoni Gryz i Anna Zagórska - Chrośla - 1845 - 16 -

    Gryz Jan - Piotr Gryz i Małgorzata Brzost - Bykowizna - 1846 - 7 -

    Gryz Marianna - Tomasz Gryz i Marianna Kanowrocka - Brzóze - 1846 - 37 -

    Gryz Józefa - Antoni Gryz i Anna Zagórska - Chrośla - 1847 - 60 -

    Gryz Franciszek - Piotr Gryz i Małgorzata Brzost - Bukowizna - 1848 - 188 -

    Gryz Józefa - Tomasz Gryz i Marianna Bernadczyk - Brzóze - 1848 - 204 -

    Gryz Franciszka - Antoni Gryz i Anna Zagórska - Chrośla - 1849 - 30 -

    Gryziak Franciszka - Tomasz Gryziak i Marianna Zagorska - Chrośla - 1820 - 90 -

    Gryż Piotr - Filip Gryż i Franciszka Jackowicz - Chrośla - 1822 - 151 -

    Gryż Piotr - Maciej Gryż i Małgorzata Sewerówna - Chrośla - 1824 - 112 -

    Grzegołowski Ludwik - Benedykt Grzegołowski i Julianna Kajzer - Janów - 1824 - 190 -

    Grzegorczyk Józef - Stanisław Grzegorczyk i Małgorzata Wypustek - Osiny - 1820 - 58 -

    Grzegorczyk Piotr - Wojciech Grzegorczyk i Marianna Przedlacka - Osiny - 1820 - 141 -

    Grzegorczyk Marcjanna - Stanisław Grzegorczyk i Małgorzata Wypustek - Osiny - 1822 - 105 -

    Grzegorczyk Andrzej - Wojciech Grzegorczyk i Marcela Przedlacka - Osiny - 1822 - 198 -

    Grzegorczyk Marianna - Stanisław Grzegorczyk i Małgorzata Wypustek - Osiny - 1824 - 154 -

    Grzegorczyk Józefa - Wojciech Grzegorczyk i Marianna Przedlacka - Osiny - 1824 - 261 -

    Grzegorczyk Michał - Wojciech Grzegorczyk i Marianna Przedlacka - Osiny - 1828 - 207 -

    Grzegorczyk Franciszek Ksawery - Wojciech Grzegorczyk i Marcjanna Przedlacka - Osiny - 1831 - 13 -

    Grzegorczyk Tomasz - Wojciech Grzegorczyk i Marcela Przedlacka - Niedziałka - 1833 - 263 -

    Grzegorczyk Józef - Wojciech Grzegorczyk i Marianna Grabowska - Niedziałka - 1837 - 42 -

    Grzegorczyk Julianna - Wojciech Grzegorczyk i Marianna Przedlacka - Osiny - 1840 - 36 -

    Grzegorczyk Julianna - Piotr Grzegorczyk i Krystyna Woźnica - Osiny - 1842 - 160 -

    Grzegorczyk Marianna - Piotr Grzegorczyk i Krystyna Woźnica - Osiny - 1844 - 16 -

    Grzegorczyk Józef - Jędrzej Grzegorczyk i Magdalena Płochocka - Osiny - 1846 - 50 -

    Grzegorczyk Piotr - Piotr Grzegorczyk i Krystyna Woźnica - Osiny - 1846 - 228 -

    Grzegorczyk Stanisław - Piotr Grzegorczyk i Krystyna Woźnica - Osiny - 1849 - 229 -

    Grzegorczyk Adam - Andrzej Grzegorczyk i Magdalena Płochocka - Targówka - 1849 - 312 -

    Grzegorzewska Julianna - Kacper Grzegorzewski i Franciszka Lenkówna - Huta Mińska - 1841 - 42 -

    Grzegorzewska Marianna - Kacper Grzegorzewski - - 1842 - 249 - dane ze skorowidza

    Grzegorzewska Aleksandra - Kacper Grzegorzewski i Franciszka Lenkówna - Mikanów - 1847 - 43 -

    Grzegorzewski Stanisław Ferdynand - Bogumił Grzegorzewski i Marianna Donakowska - Huta Barczącka - 1828 - 101 -

    Grzegorzewski Konstanty - Bogumił Grzegorzewski i Marianna Donakowska - Huta Barczącka - 1830 - 64 -

    Grzegorzewski Ignacy Apolinary - Bogumił Grzegorzewski i Marianna Bogatkówna - Huta Barczącka - 1832 - 123 -

    Grzegorzewski Antoni Jan - Bogumił Grzegorzewski i Marianna Bogatkówna - Huta Barczącka - 1834 - 144 -

    Grzybowska Zuzanna Agnieszka Florentyna - Aleksander Grzybowski i Florentyna Zielińska - Huta Barczącka - 1848 - 157 -

    Grzywanowski Franciszek - Józef Grzywanowski i Helena Gawrysiówna - Iłówiec - 1839 - 158 -

    Gumiński Antoni - Katarzyna Gumińska - wdowa (po Macieju) - Janów - 1816 - 89 -

    Gumulski Franciszek - Jan Gumulski i Łucja Rokicka - Zamienie - 1820 - 144 -

    Gumulski Franciszek - Jan Gumulski i Łucja Rokicka - Zamienie - 1823 - 270 -

    Gumulski Jan - Piotr Gumulski i Marianna Chłopik - Zamienie - 1836 - 120 -

    Guras Wawrzyniec - Filip Guras i Katarzyna Wąsik - Niedziałka - 1814 - 95 -

    Guras Jan - Franciszka Guras - panna - Chrośla - 1816 - 81 -

    Guras Stanisław - Filip Guras i Katarzyna Wąsik - Niedziałka - 1818 - 111 -

    Guras Jan - Franciszek Guras i Julianna Dutkowska - Arynów - 1819 - 147 -

    Guras Józef - Marcin Guras i Ewa Ciechlicha - Chrośla - 1819 - 224 -

    Guras Franciszka - Franciszek Guras i Helena Dutkowska - Arynów - 1821 - 49 -

    Guras Marianna - Franciszek Guras i Marianna Dutkosczanka - Arynów - 1823 - 129 -

    Guras Tomasz - Jakub Guras i Katarzyna Stoskówna - Niedziałka - 1823 - 284 -

    Guras Marianna - Jakub Guras i Katarzyna Staskówna - Niedziałka - 1828 - 127 -

    Guras Jan - Franciszek Guras i Julianna Dutkowska - Arynów - 1828 - 134 -

    Guras Ewa - Marcin Guras i Franciszka Gruba - Niedziałka - 1828 - 287 -

    Guras Magdalena - Grzegorz Guras i Krystyna Suba - Chrośla - 1829 - 129 -

    Guras Ewa - Jakub Guras i Katarzyna Staskówna - Niedziałka - 1829 - 221 -

    Guras Marianna - Marcin Guras i Helena Zielińska - Chrośla - 1829 - 242 -

    Guras Michał - Marcin Guras i Franciszka Gruba - Niedziałka - 1830 - 137 -

    Guras Jan - Marcin Guras i Helena Zielonkówna - Chrośla - 1830 - 277 -

    Guras Jan - Franciszek Guras i Julianna Dutkowska - Arynów - 1831 - 102 -

    Guras Marianna - Grzrgorz Guras i Krystyna Szuba - Chrośla - 1832 - 48 -

    Guras Jan - Jakub Guras i Katarzyna Staskówna - Niedziałka - 1832 - 68 -

    Guras Marianna - Marcin Guras i Helena Zielińska - Chrośla - 1832 - 83 -

    Guras Józefa - Franciszek Guras i Julianna Dutkowska - Arynów - 1833 - 134 -

    guras Katarzyna - Marcin Guras i Helena Zielonkówna - Chrosla - 1834 - 187 -

    Guras Władysław - Jakub Guras i Katarzyna Staskówna - Niedziałka - 1834 - 242 -

    Guras Anna - Grzegorz Guras i Krystyna Szuba - Chrośla - 1835 - 161 -

    Guras Antoni - Jakub Guras i Katarzyna Staskówna - Niedziałka - 1838 - 160 -

    Guras Magdalena - Franciszek Guras i Julianna Dytkowska - Arynów - 1838 - 183 -

    Guras Michał - Wawrzyniec Guras i Katarzyna Kubicka - Niedziałka - 1838 - 219 -

    Guras Tomasz - Wawrzyniec Guras i Katarzyna Kubicka - Niedziałka - 1839 - 183 -

    Guras Piotr - Antoni Guras i Anna Zagórska - Ruda - 1840 - 16 -

    Guras Marianna - Wojciech Guras i Teresa Piotrkowicz - Chrośla - 1841 - 39 -

    Guras Marianna - Jakub Guras i Katarzyna Staszka - Niedziałka - 1842 - 19 -

    Guras Stanisław - Marcin Guras i Helena Zielenik - Chrośla - 1842 - 68 -

    Guras Andrzej - Wawrzyniec Guras i Katarzyna Kubicka - Mińsk - 1842 - 203 -

    Gurecka Marianna - Benedykt Gurecki i Teresa Zarębska - Huta Barczącka - 1815 - 8 -

    Guzik Józefa - Marcin Guzik - - 1822 - 72 - dane z sumariusza - brak karty

    Guzik Ghelena - Marcin Guzik i Małgorzata Ptasińska - Huta Mińska - 1825 - 43 -

    Guzik Jan - Marcin Guzik i Franciszka Jasińska - Huta Mińska - 1832 - 92 -

    Guzliński Franciszek - Jakub Guzliński i Katarzyna Cacko - Niedziałka - 1831 - 176 -

    Gużewski Józef - Szymon Gużewski i Marianna Kwiterówna - Kobierne - 1822 - 76 -

    Gwoździk Franciszka - Łukasz Gwoździk i Ewa Rakuska - Brzóze - 1836 - 131 -

    Gyzewska Katarzyna - Szczepan Gyzewski i Marianna Łapińska - Podkobierne - 1839 - 216 -

    Gyzewski Leon - Szczepan Gyzewski i Marianna Łupińska - Podkob - 1830 - 123 -

    Habrowski Angela - Jan Habrowski i Anna Tajmajer - Huta Barczącka - 1841 - 241 -

    Habrowski Jan Michał - Andrzej Habrowski i Marianna Dosielska - Mińsk - 1845 - 166 -

    Hacińska Jadwiga - Józef Haciński i Apolonia Orzechowska - Huta Mińska - 1813 - 28v -

    Hadkiewicz Józefa - Piotr Hadkiewicz i Apolonia Kurzyńska - Janów - 1821 - 127 -

    Hajer Anna Izabella - Andrzej Hajer i Józefa Domańska - Huta Barczącka - 1829 - 152 -

    Hakiel Marianna Józefa - Jan Hakiel i Marianna Krasnerówna - Huta Barczącka - 1833 - 97 -

    Hakiel Karol Franciszek - Jan Hakiel i Marianna Sztelcówna - Tyborów - 1835 - 68 -

    Hakiel Karol - Jan Hakiel i Dorota Engel - Tyborów - 1849 - 180 -

    Halwas Ludwik - Godfryd Halwas i Marianna Bogacka - Huta Barczącka - 1823 - 253 -

    Hampel Stanisław - Bonifacy Hampel i Małgorzata Świdzińska - Mińsk - 1828 - 104 -

    Hanel Anna Emilia - Antoni Hanel i Anna Lenkówna - Huta Barczącka - 1834 - 90 -

    Hanel Rozalia - Antoni Hanel i Anna Szejnówna - Huta Barczącka - 1836 - 15 -

    Hanel Antoni Franciszek - Antoni Hanel i Anna Lękówna - Huta Barczącka - 1838 - 141 -

    Hankiewicz Franciszek Aleksander - Franciszek Hankiewicz i Tekla Milewska - Podkobierne - 1824 - 64 -

    Hebner Marianna - Jan Hebner i Franciszka Stańska - Barcząca - 1839 - 55 -

    Hejdke Maria Elżbieta - August Hejdke i Maria Elżbieta Demke - Tyborów - 1844 - 207 -

    Hejzykowicz Cyrla - Mosiek Hejzykowicz i Hinda Berkówna - Mińsk - 1819 - 120 - starozakonni

    Henke Antoni - Franciszek Henke i Józefa Fatrówna - Huta Barczącka - 1829 - 3 -

    Henkie Augustyn - Franciszek Henkie i Teresa Fatrówna - Huta Barczącka - 1830 - 296 -

    Henkie Franciszek - Franciszek Henkie i Teresa Fadrówna - Huta Barczącka - 1834 - 234 -

    Hepner Marianna - Jan Hepner i Zofia Poskowska (?) - Barcząca - 1833 - 189 -

    Herner Aleksander - Jakub Wejman i Refka Rechmielowicz - Warszawa - 1845 - 252 - neofita

    Herszkowicz Lewek - Mosiek Herszkowicz i Osra Lewkowicz - Cyganki Budy - 1819 - 202 - starozakonni

    Herszkowicz Haja Sura - Lewek Herszkowicz i Hana (nieczytelne nazwisko) - Mistów - 1819 - 258 - starozakonni

    Herzkowicz Matys - Mosko Herzkowicz i Hana Berkowicz - Mistów - 1814 - 132 - starozakonni

    Herzkowicz Mortka - Dawid Herzkowicz i Sura Lewkowicz - Niedziałka - 1816 - 42 - starozakonni

    Hikie Józef - Antoni Hikie i Marianna Wiernicka - Chrośla - 1840 - 45 -

    Hikie Tomasz Adam - Antoni Hikie i Marianna Wiernicka - Chrośla - 1841 - 76 -

    Hildebrand Dorota - Jan Hildebrand i Dorota Tyc - Arynów - 1849 - 306 -

    Hildebrant Marianna - Józef Hildebrant i Rozalia Szwarc - Marynki - 1825 - 245 -

    Hildebrant Leopold Józef - Józef Hildebrant i Rozalia Szwarc - Huta Barczącka - 1829 - 264 -

    Hildebrant Gabriel - Józef Hildebrant i Rozalia Szwarc - Tyborów - 1832 - 56 -

    Hildebrant Anna - Józef Hildebrant i Rozalia Szwarc - Tyborów - 1834 - 169 -

    Hildebrant Karol Wilhelm - Józef Hildebrant i Rozalia Szwarc - Huta Barczącka - 1837 - 141 -

    Hincz Hipolit Józef - Antoni Hincz i Aniela Turowska - Dembe - 1839 - 11 -

    Hiprat Jan - Krystian Hiprat i Elżbieta Hindenburg - Kolonia Maryanwil - 1819 - 114 -

    Hiprat Krystian - Krystian Hiprat i Katarzyna Leng - Marjanki - 1845 - 198 -

    Hiprat Marianna - Stefan Hiprat i Dorota Miller - Marjanki - 1847 - 12 -

    Hiprat Rozalia - Jan Hiprat i Dorota Mullówna - Marjanki - 1849 - 16 -

    Hiprath Maria Elżbieta - Krystian Hiprath i Maria Elżbieta Hindenburg - Marynki - 1825 - 58 -

    Hof Rozalia - Fryderyk Hof i Józefa Dembkowska - Huta Janowska - 1825 - 250 -

    Hof Ludwik Hipolit - Fryderyk Hof i Józefa Dębkowska - Huta Janowska - 1830 - 283 -

    Hoffman Karol Gotfryd - Jan Gotfryd Hoffman i Konkordia Karolina Ekierkonst - Zakole - 1829 - 41 - ur. 1822 roku

    Hoffman Jan Wilhelm - Jan Gotfryd Hoffman i Konkordia Karolina Ekierkonst - Zakole - 1829 - 42 - ur. 1822 roku

    Hoje Barbara Karolina - Antoni Hoje i Elżbieta z Krotów - Huta Janowska - 1828 - 268 -

    Hoje Jan Joachim - Fryderyk Hoje i Augustyna Rabówna - Tyborów - 1834 - 117 -

    Honke Franciszka - Franciszek Honke i Teresa Fatrówna - Huta Barczącka - 1837 - 131 -

    Hudzyński Wiktor - Antoni Hudzyński i Marianna Niedziałkowska - Niedziałka - 1841 - 150 -

    Hufman Anna - Krystian Hufman i Krystyna Gruborówna - Marynki - 1834 - 97 -

    Hut Paulina - Ludwik Hut i Henryka Krieger - Karolodwór - 1845 - 114 -

    Hycka Józef - Antoni Hycka i Marianna Wiornicka - Chrośla - 1837 - 70 -

    Hyprat Anna Julianna - Krystian Hyprat i Katarzyna Lenc - Marjanki - 1848 - 148 -

    Icek Julianna - Benedykt Icek i Małgorzata Wąsik - Osiny - 1843 - 194 -

    Ickowicz Abram - Dawid Ickowicz i Estra Berkówna - Cyganka - 1819 - 195 - starozakonni

    Ickowicz Jankiel - Dawid Ickowicz i Estra Berkówna - Cyganka - 1820 - 209 - starozakonni

    Ićkowicz Lewek - Jozek Ićkowicz i Ita Ićkowicz - Niedziałka - 1815 - 54 - starozakonni

    Ićkowicz Hana Ita - Dawid Ićkowicz i Ryfka Jakubowicz - Mińsk - 1816 - 65 -

    Ićkowicz Ejdla - Dawid Ićkowicz i Ryfka (nieczytelne nazwisko) - Dembe - 1818 - 124 - starozakonni

    Ićkowicz Ewa - Antoni Ićkowicz i Marianna Gryz - Chrośla - 1844 - 118 - bliźnięta

    Ićkowicz Anna - Antoni Ićkowicz i Marianna Gryz - Chrośla - 1844 - 118 - bliźnięta

    Ićkowicz Rozalia - Antoni Ićkowicz i Marianna Gryz - Chrośla - 1846 - 204 -

    Idźkiewicz Agnieszka - Antoni Idźkowicz i Marianna Gryzówna - Chrośla - 1838 - 136 -

    Idźkowicz Stanisław - Franciszek Idźkowicz i Agnieszka Zagurska - Chrośla - 1836 - 85 -

    Idżkowicz Michał - Franciszek Idźkowicz i Agnieszka Zagurska - Chrośla - 1832 - 150 -

    Ipnarska Józefa - Kazimierz Ipnarski i Elżbieta Cacko - Zamienie - 1822 - 114 -

    Ipnarska Marianna - Antoni Ipnarski i Elżbieta Nowak - Zamienie - 1822 - 266 -

    Ipnarska Marianna - Kazimierz Ipnarski i Elżbieta Cacko - Mikanów - 1830 - 92 -

    Ipnarska Agata - Antoni Ipnarski (już zmarły) i Elżbieta Nowak - Mikanów - 1838 - 21 -

    Ipnarski Kacper - Kazimierz Ipnarski i Marianna Piotrkowicz - Mikanów - 1841 - 4 -

    Iterman Ludwik - Michał Iterman i Rozyna Besler - Karolodwór - 1849 - 1 -

    Iwanowska Wiktoria - Stanisław Iwanowski i Jadwiga Łuczyńska - Mińsk - 1839 - 156 -

    Izdebski Ludwik - Stanisław Izdebski i Agnieszka Modzelewska - Choszczówka - 1835 - 208 -

    Izdebski Kazimierz - Aleksy Izdebski i Małgorzata Krawczak - Choszczówka - 1840 - 70 -

    Izdebski Antoni - Aleksy Izdebski i Małgorzata Krawczyk - Choszczówka - 1843 - 207 -

    Iżowski Stanisław - Franciszek Iżowski i Anna Filip - Budy Mińskie - 1814 - 54 -

    Iżowski Antoni Maciej - Wawrzyniec Iżowski i Tekla Wierzbicka - Janów - 1840 - 77 -

    Jabłonowska Julianna - Krzysztof Jabłonowski i Katarzyna (brak nazwiska) - Huta Janowska - 1828 - 7 -

    Jabłonowska Anna Małgorzata - Krzysztof Jabłonowski i Katarzyna Kumińska - Huta Mińska - 1834 - 171 -

    Jabłonowski Wojciech - Krzysztof Jabłonowski i Katarzyna Kumińska - Janów - 1824 - 94 -

    Jabłońska Józefa Franciszka - Adam Jabłoński i Marianna Zycińska - Mińsk - 1813 - 8 -

    Jabłońska Julianna - Adam Jabłoński i Marianna Życińska - Mińsk - 1817 - 24 -

    Jabłońska Teofila Aleksandra - Adam Jabłoński i Marianna Życzyńska - Mińsk - 1820 - 89 -

    Jabłońska Henryka Katarzyna - Aleksander Jabłoński i Aleksandra Grabowska - Mińsk - 1840 - 290 -

    Jabłońska Magdalena - Adam Jabłoński i Franciszka Tańska - Janów - 1846 - 115 -

    Jabłoński Michał - Adam Jabłoński i Marianna Zycińska - Mińsk - 1815 - 130 -

    Jabłoński Karol - Adam Jabłoński i Marianna Życzyńska - Mińsk - 1822 - 37 -

    Jabłoński Stanisław - Adam Jabłoński i Marianna Życzyńska - Mińsk - 1824 - 85 -

    Jabłoński Franciszek - Adam Jabłoński i Marianna Życzyńska - Mińsk - 1825 - 65 -

    Jabłoński Aleksander Konstanty - Krzysztof Jabłoński i Katarzyna (nieczytelne nazwisko) - Janów - 1830 - 98 -

    Jabłoński Rafał Archanioł Ludwik - Aleksander Jabłoński i Aleksandra Grabowska - Mińsk - 1845 - 7 -

    Jackiewicz Józefa - Wojciech Jackiewicz i Katarzyna Staskówna - Brzóze - 1835 - 209 -

    Jackowicz Marianna - Zofia Jackowiczówna - panna - Chrośla - 1813 - 6 -

    Jackowicz Franciszka - Maciej Jackowicz i Marianna Kulma - Brzóze - 1813 - 25 -

    Jackowicz Jan - Wawrzyniec Jackowicz i Katarzyna Gańko - Rysie - 1814 - 76 -

    Jackowicz Katarzyna - Jan Jackowicz i Antonina Małecka - Rysie - 1814 - 161 -

    Jackowicz Klara - Jan Jackowicz i Agnieszka Gańko - Kobierne - 1815 - 113 -

    Jackowicz Magdalena - Maciej Jackowicz i Marianna Kulma - Brzóze - 1816 - 100 -

    Jackowicz Piotr - Wawrzyniec Jackowicz i Katarzyna Gańko - Rysie - 1816 - 109 -

    Jackowicz Piotr - Zofia Jackowiczówna - panna - Zamienie - 1816 - 112 -

    Jackowicz Franciszka - Jan Jackowicz i Antonina Małkówna - Rysie - 1817 - 7 -

    Jackowicz Piotr - Jan Jackowicz i Antonina Małkowiczonka - Rysie - 1819 - 130 -

    Jackowicz Mateusz - Maciej Jackowicz i Marianna Kulma - Brzóze - 1819 - 203 -

    Jackowicz Józefa - Jan Jackowicz i Marianna Jackowicz - Kobierne - 1819 - 270 -

    Jackowicz Jan - Wawrzyniec Jackowicz i Katarzyna Gańko - Rysie - 1820 - 160 -

    Jackowicz Agnieszka - Jan Jackowicz i Antonina Mułkówna - Rysie - 1821 - 238 -

    Jackowicz Marianna - Paweł Jackowicz i Józefa Smuga - Kobierne - 1822 - 96 -

    Jackowicz Ewa - Maciej Jackowicz i Marianna Kulma - Brzóze - 1822 - 232 -

    Jackowicz Agnieszka - Wawrzyniec Jackowicz i Katarzyna Gańko - Rysie - 1822 - 280 -

    Jackowicz Karol - Paweł Jackowicz i Józefa Smuga - Kobierne - 1824 - 250 -

    Jackowicz Józefa - Jan Jackowicz i Antonina Dembowska - Rysie - 1825 - 271 -

    Jackowicz Kazimierz - Maciej Jackowicz i Marianna Kulma - Brzóze - 1828 - 16 -

    Jackowicz Józefa - Wawrzyniec Jackowicz i Katarzyna Gańko - Rysie - 1829 - 31 -

    Jackowicz Jan - Ignacy Jackowicz i Anna Książek - Brzóze - 1829 - 135 -

    Jackowicz Józef - Paweł Jackowicz i Józefa Smuga - Kobierne - 1830 - 62 -

    Jackowicz Józefa - Jan Jackowicz i Antonina (nieczytelne nazwisko) - Rysie - 1830 - 191 -

    Jackowicz Wawrzyniec - Franciszek Jackowicz i Agnieszka Zagurska - Chrośla - 1830 - 194 -

    Jackowicz Marianna - Wawrzyniec Jackowicz i Katarzyna Gańko - Rysie - 1832 - 155 -

    Jackowicz Rozalia - Adam Jackowicz i Marianna Kowalska - Brzóze - 1832 - 170 -

    Jackowicz Rozalia - Michał Jackowicz i Ewa Gniado - Kobierne - 1832 - 174 -

    Jackowicz Agnieszka - Paweł Jackowicz i Józefa Smuga - Kobierne - 1833 - 100 -

    Jackowicz Karol - Franciszek Jackowicz i Agnieszka Zagańska - Chrośla - 1833 - 201 -

    Jackowicz Tomasz - Ignacy Jackowicz i Anna Książek - Brzóze - 1833 - 279 -

    Jackowicz Józef - Stanisław Jackowicz i Józefa Kobza - Rysie - 1834 - 39 -

    Jackowicz Józef - Jan Jackowicz i Katarzyna Piotrkowicz - Rysie - 1834 - 63 -

    Jackowicz Marianna - Piotr Jackowicz i Julianna Sądkówna - Rysie - 1834 - 85 -

    Jackowicz Marianna - Wojciech Jackowicz i Katarzyna Paskówna - Brzóze - 1834 - 210 -

    Jackowicz Marianna - Adam Jackowicz i Marianna Kowalczyk - Brzóze - 1834 - 235 -

    Jackowicz Józef - Michał Jackowicz i Ewa Krusiewicz - Kobierne - 1835 - 38 -

    Jackowicz Jan - Stanisław Jackowicz i Józefa Kobza - Rysie - 1835 - 73 -

    Jackowicz Jan - Piotr Jackowicz i Julianna Sanktówna - Rysie - 1836 - 108 -

    Jackowicz Andrzej - Ignacy Jackowicz i Anna Książek - Brzóze - 1836 - 259 -

    Jackowicz Marianna - Jan Jackowicz i Katarzyna Piotrkowicz - Rysie - 1836 - 269 -

    Jackowicz Marcjanna - Adam Jackowicz i Marianna Kowalska - Brzóze - 1837 - 39 -

    Jackowicz Magdalena - Paweł Jackowicz i Józefa Smuga - Kobierne - 1837 - 61 -

    Jackowicz Bartłomiej - Wojciech Jackowicz i Katarzyna Staszkówna - Brzóze - 1837 - 220 -

    Jackowicz Józefa - Jan Jackowicz i Katarzyna Piotrkowicz - Rysie - 1838 - 54 -

    Jackowicz Marianna - Stanisław Jackowicz i Kanowrocka (brak imienia) - Rysie - 1838 - 91 -

    Jackowicz Józefa - Piotr Jackowicz i Julianna Satkówna - Rysie - 1839 - 44 -

    Jackowicz Katarzyna - Franciszek Jackowicz i Agnieszka Zagurska - Chrośla - 1839 - 82 -

    Jackowicz Adam - Ignacy Jackowicz i Anna Książek - Brzóze - 1839 - 192 -

    Jackowicz Mikołaj - Stanisław Jackowicz i Józefa Kubusówna - Rysie - 1839 - 193 -

    Jackowicz Szczepan - Wojciech Jackowicz i Katarzyna Staszkówna - Brzóze - 1839 - 243 -

    Jackowicz Agnieszka - Michał Jackowicz i Ewa Gniado - Kobierne - 1840 - 8 -

    Jackowicz Józef - Adam Jackowicz i Marianna Kowalczyk - Brzóze - 1840 - 79 -

    Jackowicz Kazimierz - Jan Jackowicz i Małgorzata Majsik - Rysie - 1841 - 56 -

    Jackowicz Marianna - Jan Jackowicz i Katarzyna Piotrkowicz - Rysie - 1841 - 95 -

    Jackowicz Jan - Paweł Jackowicz i Józefa Smuga - Kobierne - 1841 - 139 -

    Jackowicz Andrzej - Michał Jackowicz i Ewa Gniadówna - Kobierne - 1841 - 229 -

    Jackowicz Tomasz - Wojciech Jackowicz i Katarzyna Staszka - Brzóze - 1841 - 243 -

    Jackowicz Józefa - Stanisław Jackowicz i Józefa Kobza - Rysie - 1842 - 49 -

    Jackowicz Józef Kalasanty - Jan Jackowicz i Małgorzata Majchrzyk - Rysie - 1842 - 120 -

    Jackowicz Jan - Paweł Jackowicz i Józefa Tłożańska (?) - Kobierne - 1842 - 158 -

    Jackowicz Agnieszka - Mateusz Jackowicz i Julianna Bartnicka - Kąty Brzóze - 1843 - 17 -

    Jackowicz Józefa - Karol Jackowicz i Marianna Garwoła - Cyganka - 1843 - 206 -

    Jackowicz Magdalena - Wojciech Jackowicz i Katarzyna Staszka - Brzóze - 1843 - 231 -

    Jackowicz Agnieszka - Franciszek Jackowicz i Agnieszka Zagórska - Chrośla - 1843 - 239 -

    Jackowicz Marianna - Jakub Jackowicz i Magdalena Kłosowska - Rysie - 1843 - 266 -

    Jackowicz Józefa - Piotr Jackowicz i Marianna Kostkówna - Rysie - 1844 - 30 -

    Jackowicz Franciszek - Stanisław Jackowicz i Józefa Kobza - Rysie - 1844 - 194 -

    Jackowicz Michał - Jan Jackowicz i Małgorzata Majchrzyk - Rysie - 1844 - 204 -

    Jackowicz Adam - Wojciech Jackowicz i Józefa Piekut - Cyganka - 1844 - 253 -

    Jackowicz Józef - Ignacy Jackowicz i Anna Książek - Brzóze - 1845 - 41 -

    Jackowicz Adam - Mateusz Jackowicz Paulina Bartnicka - Brzóze - 1845 - 164 -

    Jackowicz Jadwiga - Karol Jackowicz i Marianna Garwolińska - Cyganka - 1845 - 194 -

    Jackowicz Józefa - Karol Jackowicz i Marianna Grabowska - Kobierne - 1846 - 39 -

    jackowicz Jan - Wojciech Jackowicz i Katarzyna Stoska - Arynów - 1846 - 191 -

    Jackowicz Paweł - Jan Jackowicz i Małgorzata Majchrzyk - Rysie - 1847 - 26 -

    Jackowicz Józef - Stanisław Jackowicz i Józefa Kobza - Dembe - 1847 - 66 -

    Jackowicz Marianna - Ignacy Jackowicz i Anna Książek - Brzóze - 1847 - 71 -

    Jackowicz Małgorzata - Piotr Jackowicz i Marianna Kostkówna - Rysie - 1847 - 85 -

    Jackowicz Jadwiga - Michał Jackowicz i Katarzyna Szuba - Mistów - 1847 - 191 -

    Jackowicz Marianna - Mateusz Jackiewicz i Julianna Bartnicka - Arynów - 1847 - 214 -

    Jackowicz Julianna - Karol Jackowicz i Marianna Grabowska - Kobierne - 1848 - 60 -

    Jackowicz Michał - Wojciech Jackowicz i Jadwiga Piekut - Cyganka - 1848 - 191 -

    Jackowicz Franciszka - Mateusz Jackowicz i Julianna Bartnicka - Brzóze - 1848 - 228 -

    Jackowicz Wojciech - Jan Jackowicz i Małgorzata Majchrzyk - Rysie - 1849 - 72 -

    Jackowicz Stanisław - Wojciech Jackowicz Katarzyna Sztark - Arynów - 1849 - 94 -

    Jackowicz Małgorzata - Stanisław Jackowicz i Józefa Kobza - Rysie - 1849 - 123 -

    Jackowicz Piotr Celestyn - Kazimierz jackowicz i Katarzyna Jackowicz - Brzóze - 1849 - 139 -

    Jackowicz Katarzyna - Karol Jackowicz i Marianna Garboła - Cyganka - 1849 - 239 -

    Jackowicz Jan - Wojciech Jackowicz i Agata Okrzeja - Kobierne - 1848 - 162 -

    Jackowska Michalina - Michał Jackowski i Augustyna Jurowska - Dembe - 1823 - 68 -

    Jackowski Jan - Michał Jackowski i Augustyna Jerowska - Dembe - 1817 - 32 - bliźnięta

    Jackowski Józef - Michał Jackowski i Augustyna Jerowska - Dembe - 1817 - 32 - bliźnięta

    Jackowski Włodzimierz Ferdynand Józef - Michał Jackowski i Augustyna Jurowska - Dembe - 1818 - 135 -

    Jackowski Karol - Michał Jackowski i Augustyna Jurowska - Dembe - 1820 - 215 -

    Jackowski Romuald - Michał Jackowski i Augustyna Jerońska - Dembe - 1828 - 86 -

    Jackowski Józef Zygmunt August - Michał Jackowski i Augustyna Jurowska - Dembe - 1830 - 201 -

    Jaczkowicz Marianna - Michał Jaczkowicz i Ewa Gańko - Kobierne - 1838 - 3 -

    Jaczkowicz Józefa - Wojciech Jaczkowicz i Marianna Siemaszczonka - Cyganka - 1838 - 93 -

    Jadalski Jan - Marianna Jadalska wolnego stanu - Barcząca - 1829 - 92 -

    Jagaszko Józef - Franciszek Jagaszko i Helena Idzikowska - Mikanów - 1846 - 109 -

    Jagielski Józef - Marianna Jagielszczanka wolnego stanu - Barcząca - 1835 - 64 -

    Jaglińska Katarzyna - Wojciech Jagliński i Marianna Padryk - Niedziałka - 1849 - 170 -

    Jaguszko Waleria - Franciszek Jaguszko i Helena Idzikowska - Janów - 1843 - 49 -

    Jaguszko Teofila - Franciszek Jaguszko i Helena Idzikowska - Angelina - 1844 - 234 -

    Jahr Jan Walenty - Karol Jahr i Joanna Ludwika Mauer - Marjanki - 1848 - 238 -

    Jakobin August Józef - Jan Jakobini Alojza Jenn - Marjanki - 1847 - 57 -

    Jakubowska Marianna - Andrzej Jakubowski i Dorota Kowalska - Zakole - 1822 - 142 -

    Jakubowska Julianna - Andrzej Jakubowski i Dorota Kowalczyk - Targówka - 1825 - 74 -

    Jakubowski Stanisław - Marcin Jakubowski i Franciszka Szatańska - Mistów - 1845 - 107 -

    Jałówka Małgorzata - Jan Jałówka i Apolonia Kąkol - Janów - 1814 - 82 -

    Jałówka Rozalia - Augustyn Jałówka i Marianna Kościesza - Janów - 1815 - 118 -

    Jałówka Wojciech - Jan Jałówka i Apolonia Gągol - Janów - 1817 - 19 -

    Jałówka Błażej - Jan Jałówka i Agnieszka Łęczyczanka - Janów - 1818 - 66 -

    Jałówka Piotr - Augustyn Jałówka i Marianna Kościesza - Janów - 1819 - 152 -

    Jałówka Jan - Augustyn Jałówka i Marianna Kościesza - Janów - 1819 - 152 -

    Jałówka Agnieszka - Jan Jałówka i Apolonia Gągol - Janów - 1820 - 2 -

    Jałówka Barbara - Józef Jałówka i Tekla Kazańska - Janów - 1820 - 245 -

    Jałówka Marianna - Katarzyna Jałówczanka - panna - Janów - 1822 - 55 -

    Jałówka Jan - Józef Jałówka i Tekla Pełkówna - Janów - 1824 - 12 -

    Jałówka Augustyna - Józef Jałówka i Tekla Pełkówna - Janów - 1829 - 2 -

    Jałówka Tomasz - Wawrzyniec Jałówka i Katarzyna Kurzyńska - Janów - 1829 - 274 -

    Jałówka Marianna - Tomasz Jałówka i Tekla Sławińska - Janów - 1830 - 300 -

    Jałówka Michał - Tomasz Jałówka i Agnieszka Krypska - Janów - 1832 - 178 -

    Jałówka Marianna - Wawrzyniec Jałówka i Katarzyna Kurzyńska - Janów - 1834 - 42 -

    Jałówka Józef - Bartłomiej Jałówka i Marianna Kurzyńska - Janów - 1835 - 28 -

    Jałówka Wojciech - Tomasz Jałówka i Agnieszka Krypska - Janów - 1835 - 94 -

    Jałówka Katarzyna - Wawrzyniec Jałówka i Katarzyna Kurzyńska - Janów - 1836 - 209 -

    Jałówka Andrzej - Bartłomiej Jałówka i Marianna Kuźmińska - Janów - 1837 - 280 -

    Jałówka Błażej - Tomasz Jałówka i Agnieszka Krypska - Janów - 1838 - 22 -

    Jałówka Jan - Wawrzyniec Jałówka i Katarzyna Kuźmińskich - Janów - 1838 - 60 -

    Jałówka Marianna - Bartłomiej Jałówka i Marianna Kurzyńska - Janów - 1840 - 127 -

    Jałówka Adam - Wawrzyniec Jałówka i Katarzyna Kurzyńska - Janów - 1840 - 184 -

    Jałówka Katarzyna - Tomasz Jałówka i Agnieszka Krypska - Janów - 1840 - 265 -

    Jałówka Jan - Bartłomiej Jałówka i Marianna Kurzyńska - Janów - 1842 - 227 -

    Jałówka Ewa - Wawrzyniec Jałówka i Katarzyna Kurzyńska - Janów - 1842 - 236 -

    Jałówka Marianna - Tomasz Jałówka i Agnieszka Krypska - Janów - 1844 - 116 -

    Jałówka Wojciech - Bartłomiej Jałówka i Marianna Kurzyńska - Janów - 1845 - 56 -

    Janda Błażej - Paweł Janda i Agnieszka Laszczesczonka - Zamienie - 1818 - 59 -

    Janicz Marianna - Piotr Janicz i Marianna Maciaszkówna - Dłużka - 1818 - 215 -

    Janicz Wojciech - Piotr Janicz i Marianna Maciążkówna - Dłużka - 1821 - 66 -

    Janicz Stanisław - Piotr Janicz i Marianna Maciążkówna - Dłużka - 1823 - 109 -

    Janicz Jan - Piotr Janicz i Marianna Maciążkówna - Dłużka - 1825 - 139 -

    Janicz Stanisław - Piotr Janicz i Marianna Mazurek - Dłużka - 1829 - 76 -

    Janicz Adam - Piotr Janicz i Marianna Maciążkówna - Dłużka - 1832 - 142 -

    Janiszewska Marianna - Wincenty Janiszewski i Anna Supietówna - Huta Barczącka - 1839 - 235 -

    Janiszewski Antoni - Michał Janiszewski i Elżbieta Pustoła - Dłużka - 1838 - 154 -

    Janke Dorota - Krystian Janke i Dorota Pist - Chmielew - 1848 - 173 -

    Jankie Krystian - Krzysztof Jankie i Elżbieta Librenc - Marynki - 1828 - 77 -

    Jankie Karolina Dorota - Teofil Jankie i Marianna Damro - Marynki - 1831 - 91 -

    Jankie Jan Joachin - Krzysztof Jankie i Elżbieta Librenc - Marynki - 1831 - 140 -

    Jankie Krystian Ludwik - Bogumił Jankie i Marianna Dębska - Marynki - 1833 - 268 -

    Jankie Marianna Elżbieta - Krzysztof Jankie i Dorota Biskówna - Marynki - 1839 - 29 -

    Janklowicz Dawid - Josek Janklowicz i Sura Moskowicz - Mińsk - 1818 - 132 -

    Janklowicz Herszko - Eli Janklowicz i Fajga Herszkówna - Zamienie - 1818 - 163 -

    Janklowicz Szmul - Josek Janklowicz i Sura Moskowicz - Mińsk - 1819 - 260 - starozakonni

    Janklowicz Jankiel - Icek Janklowicz i Tauba Elówna - Mikanów - 1821 - 25 - starozakonni

    Janklowicz Icek - Josek Janklowicz i Sura Moskówna - Mińsk - 1822 - 23 - starozakonni

    Jankowska Cecylia - Paweł Jankowski i Marianna Myszkówna - Dembe - 1814 - 100 -

    Jankowska Łucja - Józef Jankowski i Anna Kukolonka - Iłówiec - 1815 - 154 -

    Jankowska Józefa - Maciej Jankowski i Marianna Rojkówna - Zakole - 1819 - 93 -

    Jankowska Izabella Marianna - Józef Jankowski i Marianna Łukowska - Mińsk - 1820 - 123 -

    Jankowska Katarzyna - Franciszek Jankowski i Rozalia Dąbrowska - Niedziałka - 1822 - 248 -

    Jankowska Aniela Zuzanna - Józef Jankowski i Marianna Łukawska - Mińsk - 1823 - 125 -

    Jankowska Julianna - Jan Jankowski i Zofia Motyka - Dembe - 1830 - 22 -

    Jankowska Magdalena - Jan Jankowski i Zofia Motyka - Dembe - 1833 - 180 -

    Jankowska Marianna - Piotr Jankowski i Agnieszka Mrozówna - Iłówiec - 1846 - 126 -

    Jankowska Marianna - Filip Jankowski i Małgorzata Kozłowska - Dembe - 1846 - 253 -

    Jankowska Jan - Krystian Jank i Dorota Pyst - Chmielew - 1847 - 63 -

    Jankowski Mikołaj - Józef Jankowski i Anna Kakolonka - Iłówiec - 1813 - 26v -

    Jankowski Michał - Józef Jankowski i Anna Kakolonka - Iłówiec - 1814 - 133 -

    Jankowski Piotr - Jan Jankowski i Marianna Wrzosek - Dembe - 1805 - 91 -

    Jankowski Jan - Franciszek Jankowski i Rozalia Dąbrowska - Niedziałka - 1817 - 5v -

    Jankowski Piotr - Paweł Jankowski i Franciszka Ołdak - Dembe - 1817 - 40 -

    Jankowski Maksymilian Karol Józef - Józef Jankowski i Marianna Łukawska - Mińsk - 1818 - 205 -

    Jankowski Marcin - Jan Jankowski i Marianna Brzost - Dembe - 1819 - 6 -

    Jankowski Józef - Andrzej Jankowski i Agata Padzik - Wiciejów - 1819 - 88 -

    Jankowski Filip - Jan Jankowski i Zofia Jankowska - Dembe - 1820 - 118 -

    Jankowski Stanisław Wawrzyniec - Józef Jankowski i Marianna Łukowska - Mińsk - 1821 - 99 -

    Jankowski Mateusz - Jan Jankowski i Zofia Lewandowska - Dembe - 1823 - 192 -

    Jankowski Piotr - Józef Jankowski i Anna Krusiewska - Stojadła - 1824 - 236 -

    Jankowski Maciej - Jan Jankowski i Zofia Małecka - Dembe - 1829 - 35 -

    Jankowski Franciszek - Piotr Jankowski i Agnieszka mrozówna - Iłówiec - 1841 - 66 -

    Jankowski Jan - Piotr Jankowski i Agnieszka Mrozówna - Iłówiec - 1843 - 243 -

    Jankowski Józef - Walenty Jankowski i Helena Sątorek - Angelina - 1849 - 52 -

    Jankowski Wawrzyniec - Filip Jankowski i Małgorzata Kozłowska - Dembe - 1849 - 219 -

    Janoszek Jan - Jan Janoszek i Wiktoria Wiącek - Stojadła - 1843 - 114 -

    Janowska Antonina - Roman Janowski i Domicela Pawłowska - Niedziałka - 1837 - 276 -

    Jantolska Marianna - Jan Jantolski i Marianna Gawryałek - Jędrzejnik - 1820 - 267 -

    Jarmuziewicz Franciszek Marcin - Antoni Jarmuziewicz i Anna Krajewska - Mińsk - 1820 - 81 -

    Jarosiewicz Helena Aniela - Walenty Jarosiewicz i Teresa Sosnowska - Ruda - 1824 - 136 -

    Jarzębska Marianna - Leon Jarzębski i Marianna Chłopik - Zamienie - 1813 - 31 -

    Jasiulewski Michał - Sebastian Jasiulewski i Katarzyna Piekutowska - Budy Mińskie - 1814 - 129 -

    Jastrzębska Józefa - Piotr Jastrzębski i Marianna Bąk - Dembe - 1815 - 39 -

    Jastrzębska Marianna - Piotr Jastrzębski i Marianna Bąk - Dembe - 1818 - 94 -

    Jastrzębska Julianna - Kazimierz Jastrzębski i Rozalia Kowalska - Dembe - 1823 - 76 -

    Jastrzębska Marianna - Paweł Jastrzębski i Franciszka z Chabrowskich Sokołowska - Kędzierak - 1838 - 264 - nieślubni

    Jastrzębska Małgorzata - Antoni Jastrzębski i Katarzyna Zduńczyk - Dembe - 1846 - 83 -

    Jastrzębska Marianna - Józef Jastrzębski i Anna Witkowska - Targówka - 1849 - 150 -

    Jastrzębski Jakub - Leon Jastrzębski i Marianna Chłopik - Zamienie - 1815 - 105 -

    Jastrzębski Jan - Piotr Jastrzębski i Marianna Bąk - Dembe - 1821 - 86 -

    Jastrzębski Józef - Jadwiga Jastrzębska - panna - Targówka - 1824 - 50 -

    Jastrzębski Franciszek - Antoni Jastrzębski i Katarzyna Zdunik - Dembe - 1830 - 240 -

    Jastrzębski Paweł - Antoni Jastrzębski i Katarzyna Zdunik - Dembe - 1833 - 157 -

    Jastrzębski Adam - Antoni Jastrzębski i Katarzyna Zdunik - Dembe - 1835 - 34 -

    Jastrzębski Józef - Antoni Jastrzębski i Katarzyna Zdunik - Dembe - 1838 - 3 -

    Jastrzębski Paweł - Antoni Jastrzębski i Katarzyna Pietrzak - Dembe - 1840 - 5 -

    Jastrzębski Andrzej - Paweł Jastrzębski i Franciszka Chabrówna - Kędzierak - 1842 - 214 -

    Jastrzębski Wojciech - Antoni Jastrzębski i Katarzyna Zdunik - Dembe - 1844 - 72 -

    Jastrzębski Jan Józef - Antoni Jastrzębski i Katarzyna Zdunik - Dembe - 1849 - 62 -

    Jaszkowicz Magdalena - Wawrzyniec Jaszkowicz i Katarzyna Gańko - Rysie - 1818 - 103 -

    Jatczak Józef - Piotr Jatczak i Marianna Bąk - Janów - 1837 - 85 -

    Jaworska Antonina Małgorzata - Paweł Jaworski i Franciszka Gołębiowska - Mińsk - 1823 - 122 -

    Jaworska Marianna - Piotr Jaworski i Klara Rusinowska - Mińsk - 1825 - 68 -

    Jaworska Marianna - Jan Jaworski i Katarzyna Cichoniówna - Targówka - 1835 - 160 -

    Jaworska Franciszka - Jan Jaworski i Katarzyna Cichoniówna - Targówka - 1836 - 217 -

    Jaworska Józefa - Jan Jaworski i Katarzyna Cichoniówna - Barcząca - 1838 - 266 -

    Jaworska Marianna - Jan Jaworski i Katarzyna Cichoń - Barcząca - 1840 - 104 -

    Jaworska Marianna - Józef Jaworski i Katarzyna Patoka - Targówka - 1841 - 21 -

    Jaworska Ludwika - Ignacy Jaworski i Marianna Strzygówna - Targówka - 1841 - 254 -

    Jaworska Marianna - Łucja Jaworska wdowa - Mińsk - 1843 - 52 -

    Jaworska Marianna - Ignacy Jaworski i Marianna - Targówka - 1849 - 119 -

    Jaworski Franciszek - Ignacy Jaworski i Małgorzata Mrozik - Targówka - 1828 - 204 -

    Jaworski Jan - Franciszka Jaworska wolnego stanu - Podkobierne - 1829 - 114 -

    Jaworski Andrzej - Ignacy Jaworski i Małgorzata Mrozik - Targówka - 1829 - 240 -

    Jaworski Franciszek - Ignacy Jaworski i Małgorzata Goździk - Targówka - 1832 - 189 -

    Jaworski Wojciech - Piotr Jaworski i Klara Prusinowska - Mińsk - 1833 - 82 -

    Jaworski Stefan - Jan Jaworski i Katarzyna Cichoniówna - Targówka - 1833 - 194 -

    Jaworski Jan - Ignacy Jaworski i Marianna Strzygówna - Targówka - 1840 - 114 -

    Jaworski Tomasz - Ignacy Jaworski - - 1842 - 247 - dane ze skorowidza

    Jaworski Józef - Jan Jaworski i Katarzyna Cichoń - Barcząca - 1843 - 14 -

    Jaworski Józef - Ignacy Jaworski i Marianna Strzygówna - Targówka - 1845 - 70 -

    Jaworski Michał - Józef Jaworski i Katarzyna Patocka - Osiny - 1849 - 260 -

    Jaworski Adam - Jędrzej Jaworski i Katarzyna Patokówna - Osiny - 1846 - 264 -

    Jaworski Grzegorz - Ignacy Jaworski i Marianna Strzygówna - Targówka - 1847 - 239 -

    Jedlińska Agnieszka - Wojciech Jedliński i Marianna Kuciówna - Mińsk - 1813 - 4 -

    Jedlińska Jadwiga - Wojciech Jedliński i Marianna Okrzeja - Mińsk - 1817 - 44v -

    Jedlińska Katarzyna - Wojciech Jedliński i Marianna Kucińska - Niedziałka - 1820 - 228 -

    Jedlińska Emilia - Katarzyna Jedlińska - wolnego stanu - Mińsk - 1828 - 118 -

    Jedlińska Józefa - Antoni Jedliński i Julia Gutowska - Stańkowizna - 1847 - 80 -

    Jedliński Paweł - Wojciech Jedliński i Marianna Kuciówna - Mińsk - 1815 - 20 -

    Jelińska Franciszka - Józef Jeliński i Scholastyka Cisiewska - Huta Barczącka - 1813 - 16v -

    Jelińska Franciszka - Stanisław Jeliński i Marianna Pająk - Huta Janowska - 1825 - 215 -

    Jenda Krystyna - Wojciech Jenda i Marianna Osiak - Zamienie - 1813 - 27 -

    Jenda Krystyna - Antoni Jenda i Katarzyna Gągol - Zamienie - 1814 - 60 -

    Jenda Filip - Wojciech Jenda i Marianna Osiak - Podrudzie - 1820 - 170 -

    Jenda Jadwiga - Paweł Jenda i Agnieszka Linczewska - Zamienie - 1820 - 184 -

    Jenda Elżbieta - Paweł Jenda i Agnieszka Wujcik - Zamienie - 1825 - 124 -

    Jenda Marianna - Paweł Jenda i Agnieszka Leszczyńska - Mikanów - 1830 - 23 -

    Jenda Franciszka - Paweł Jenda i Agnieszka Leszczyńska - Mikanów - 1832 - 154 -

    Jenda Katarzyna - Andrzej Jenda i Elżbieta Zgutka - Zamienie - 1833 - 233 -

    Jenda Marianna - Mikołaj Jenda i Ludwika Rudnicka - Zamienie - 1836 - 296 -

    Jenda Katarzyna - Mikołaj Jenda i Ludwika Rudnicka - Zamienie - 1839 - 191 -

    Jenda Andrzej - Mikołaj Jenda i Ludwika Rudnicka - Zamienie - 1842 - 212 -

    Jenda Kacper - Andrzej Jenda i Elżbieta Zgudka - Zamienie - 1842 - 254 -

    Jenda Katarzyna - Mikołaj Jenda i Ludwika Rudnicka - Zamienie - 1845 - 84 -

    Jenda Michał - Andrzej Jenda i Elżbieta Zgudka - Zamienie - 1845 - 175 -

    Jenda Andrzej - Michał Jenda i Marianna Idźkowicz - Mikanów - 1849 - 327 -

    Jendraszek Jan - Stanisław Jendraszek i Małgorzata Zagorska - Bykowizna - 1816 - 126 -

    Jesion Marcin - Mikołaj Jesion i Katarzyna Jenda - Iłówiec - 1842 - 202 -

    Jeskowicz Hudes - Chaim Jeskowicz i Haja Berkówna - Janów - 1819 - 180 - starozakonni

    Jezierska Amalia Wanda Maria - Jan Nepomucen hrabia Jezierski i Karolina Jelska - Mińsk - 1813 - 34 -

    Jezierska Rozalia Michalina Marianna - Stanisław hrabia Jezierski i Maria Małachowska - Mińsk - 1818 - - 8 imienne dziecię

    jezierska Natalia Kamila Marianna Angela - Karol hr. Jezierski i Marianna Morawska - Mińsk - 1846 - 156 -

    Jezierska Róża Marianna Angela - Karol hr. Jezierski i Marianna Morawska - Mińsk - 1847 - 231 -

    Jezierski Włodzimierz Józef Jacek Stanisław Jan - Jan Nepomucen hrabia Jezierski i Karolina Jelska - Mińsk - 1815 - 166 -

    Jezierski Karol Antoni Stanisław Józef Kalikst - Stanisław hrabia Jezierski i Maria Małachowska - Mińsk - 1819 - 229 -

    Jezierski Władysław Stanisław Józef Franciszek - Stanisław hrabia Jezierski i Marianna Małachowska - Mińsk - 1824 - 232 -

    Jęda Marianna - Paweł Jęda i Agnieszka Łęczewska - Zamienie - 1815 - 83 -

    Jęda Kacper - Antoni Jęda i Katarzyna Gągol - Zamienie - 1816 - 177 -

    Jęda Józef - Paweł Jęda i Agnieszka Jęckówna - Zamienie - 1823 - 5 -

    Jęda Michał - Andrzej Jęda i Elżbieta Zgutka - Zamienie - 1835 - 197 -

    Jęda Ewa - Andrzej Jęda i Brygida Zgutka - Zamienie - 1848 - 2 -

    Jęda Stanisław - Mikołaj Jęda i Ludwika Gładkowska - Zamienie - 1848 - 86 -

    Jędrzejkiewicz Marcin - Andrzej Jędrzejkiewicz i Barbara Winiarska - Targówka - 1820 - 213 -

    Jędrzejkiewicz Katarzyna - Andrzej Jędrzejkiewicz i Barbara Winiarczanka - Targówka - 1821 - 215 -

    Jędrzejkiewicz Michał - Stanisław Jędrzejkiewicz i Katarzyna Kubuszówna - Barcząca - 1834 - 160 -

    Jędrzejkiewicz Franciszek - Stanisław Jędrzejkiewicz i Katarzyna Fabianówna - Barcząca - 1837 - 129 -

    Jęnda Jadwiga - Wojciech Jęnda i Anna Osiak - Podrudzie - 1816 - 137 -

    Jęnda Marianna - Michał Jęnda i Franciszka Drozdz - Huta Mińska - 1831 - 16 -

    Jęnda Anna - Paweł Jęnda i Agnieszka Janczewska - Mikanów - 1836 - 31 -

    Jęnda Wojciech - Andrzej Jęnda i Elżbieta Zgudka - Zamienie - 1837 - 133 -

    Jęnda Małgorzata - Paweł Jęnda i Agnieszka Janczewska - Mikanów - 1838 - 189 -

    Jęnda Jan - Andrzej Jęnda i Elżbieta Zgudka - Zamienie - 1839 - 180 -

    Josefson Josek Mendel - Abraham Josefson i Perla Herszkówna - Podkobierne - 1823 - 287 - starozakonni

    Josekson Fajga - Abraham Josekson i Dwojra Herszkówna - Kobierne - 1825 - 111 - starozakonni

    Joskowicz Mondel - Herzko Joskowicz i Ryfka Majer - Ruda - 1814 - 138 - starozakonni

    Joskowicz Ruchla - Haim Joskowicz i Haja Berkowicz - Janów - 1817 - 21 - starozakonni

    Joskowicz Haja Sura - Aaron Joskowicz i Ita Lewkówna - Huta Mińska - 1817 - 23 - starozakonni

    Joskowicz Syzna - Gdula Joskowicz i Mindla Lewkowicz - Stojadła - 1818 - 121 - starozakonni

    Joskowicz Ryfka - Aron Joskowicz i Ita Lewkówna - Mińsk - 1820 - 234 - starozakonni

    Joskowicz Jospa - Benjamin Joskowicz i Ryfka Mejer - Ruda - 1820 - 247 - starozakonni

    Jośkowicz Frymet - Aaron Jośkowicz i Ita Lewkowicz - Mińsk - 1815 - 85 - starozakonni

    Jozkowicz Srul - Berek Jozkowicz i Ruchla Zelkówna - Huta Mińska - 1815 - 107 - starozakonni

    Judejko Franciszka Józefa - Franciszek Judejko i Julianna Szarawarówna - Mińsk - 1833 - 76 -

    Judkowicz Michel - Abram Judkowicz i Bejla Michlówna - Mińsk - 1818 - 143 - bliźnięta, starozakonni

    Judkowicz Frejda - Abram Judkowicz i Bejla Michlówna - Mińsk - 1818 - 143 - bliźnięta, starozakonni

    Jurczak Tekla - Wojciech Jurczak i Marianna Gniado - Brzóze - 1820 - 190 -

    Jurczykiewicz Wojciech - Stanisław Jurczykiewicz i (brak imienia) Kucbus - Targówka - 1841 - 102 -

    Jurewicz Karolina - Jan Jurewicz i Petronela Skarzyńska - Mińsk - 1835 - 217 -

    Jurkiewicz Antonina - Paulina Jurkiewicz - Mińsk - 1843 - 217 -

    Kacmarczyk Marianna - Walenty Kacmarczyk i Petronela Zakrzewska - Janów - 1831 - 133 -

    Kacmarczyk Andrzek - Marcin Kacmarczyk i Krystyna Jałówka - Janów - 1831 - 183 -

    Kacmarczyk Anna - Jan Kacmarzyk i Kunegunda Kępka - Janów - 1832 - 117 -

    Kacprzyk Jakub - Michał Kacprzyk i Justyna Foryś - Dembe - 1813 - 17v -

    Kacprzyk Marianna - Wojciech Kacprzyk i Jadwiga Fiałkówna - Dembe - 1813 - 26 -

    Kacprzyk Mateusz - Wojciech Kacprzyk i Urszula Szuba - Dembe - 1814 - 116 -

    Kacprzyk Adam - Wojciech Kacprzyk i Franciszka Brewczyńska - Dembe - 1815 - 157 -

    Kacprzyk Anna - Wojciech Kacprzyk i Jadwiga Siniakówna - Dembe - 1816 - 103 -

    Kacprzyk Katarzyna - Michał Kacprzyk i Justyna Forysiak - Dembe - 1816 - 141 -

    Kacprzyk Elżbieta - Wojciech Kacprzyk i Urszula Szuba - Dembe - 1816 - 156 -

    Kacprzyk Jędrzej - Jan Kacprzyk i Marianna Nowak - Zamienie - 1816 - 162 -

    Kacprzyk Jędrzej - Wojciech Kacprzyk i Franciszka Brewczyńska - Dembe - 1818 - 11 -

    Kacprzyk Katarzyna - Wojciech Kacprzyk i Jadwiga Brewczyńska - Dembe - 1819 - 16 -

    Kacprzyk Wojciech - Wojciech Kacprzyk i Orszula Kacprzyk - Dembe - 1819 - 110 -

    Kacprzyk Franciszek - Wojciech Kacprzyk i Franciszka Brwiczanka - Dembe - 1820 - 202 -

    Kacprzyk Michał - Wojciech Kacprzyk i Franciszka Brewczyńska - Dembe - 1821 - 181 -

    Kacprzyk Jakub - Wojciech Kacprzyk i Orszula Szuba - Dembe - 1822 - 162 -

    Kacprzyk Maciej - Wojciech Kacprzyk i Franciszka Brwiczanka - Dembe - 1823 - 39 -

    Kacprzyk Franciszka - Wojciech Kacprzyk i Orszula Sulejówna - Dembe - 1824 - 83 -

    Kacprzyk Wiktoria - Wojciech Kacprzyk i Zofia Sobota - Dembe - 1825 - 41 -

    Kacprzyk Marcin - Wojciech Kacprzyk i Franciszka Brewczanka - Dembe - 1825 - 288 -

    Kacprzyk Marianna - Wojciech Kacprzyk i Zofia Sobota - Dembe - 1828 - 212 -

    Kacprzyk Tomasz - Wojciech Kacprzyk i Franciszka Brzeszczyńska - Dembe - 1828 - 280 -

    Kacprzyk Michał - Wojciech Kacprzyk i Zofia Wąsowska - Dembe - 1829 - 177 -

    Kacprzyk Katarzyna - Paweł Kacprzyk i Łucja Malesiówna - Dembe - 1830 - 265 -

    Kacprzyk Kazimierz - Wojciech Kacprzyk i Zofia Sobota - Dembe - 1832 - 34 -

    Kacprzyk Katarzyna - Wojciech Kacprzyk i Franciszka Brewczyńska - Dembe - 1832 - 226 -

    Kacprzyk Jan - Paweł Kacprzyk i Łucja Malesówna - Dembe - 1833 - 237 -

    Kacprzyk Józefa - Jan Kacprzyk i Marianna Majchrzyk - Dembe - 1834 - 10 -

    Kacprzyk Tomasz - Wojciech Kacprzyk i Franciszka Brewkówna - Dembe - 1834 - 60 -

    Kacprzyk Wojciech - Antoni Kacprzyk i Marianna Kędziorówna - Dembe - 1834 - 86 -

    Kacprzyk Małgorzata - Wojciech Kacprzyk i Zofia Sobotówna - Dembe - 1834 - 245 -

    Kacprzyk Jan - Antoni Kacprzyk i Marianna Kędziorówna - Dembe - 1835 - 137 -

    Kacprzyk Józef - Adam Kacprzyk i Anna Bakuła - Dembe - 1837 - 51 -

    Kacprzyk Aniela - Wojciech Kacprzyk i Zofia Sobotówna - Dembe - 1837 - 130 -

    Kacprzyk Anna - Jan Kacprzyk i Marianna Majchrzyk - Dembe - 1837 - 237 -

    Kacprzyk Ewa - Antoni Kacprzyk i Marianna Kędziorówna - Dembe - 1837 - 242 -

    Kacprzyk Michał - Wojciech Kacprzyk i Franciszka Brewczyńska - Dembe - 1837 - 244 -

    Kacprzyk Wojciech - Adam Kacprzyk i Anna Bakuła - Dembe - 1838 - 115 -

    Kacprzyk Marianna - Antoni Kacprzyk i Marianna Kędziorówna - Dembe - 1838 - 220 -

    Kacprzyk Marianna - Paweł Kacprzyk i Łucja Malesiówna - Dembe - 1838 - 269 -

    Kacprzyk Stanisław - Adam Kacprzyk i Anna Bakuła - Dembe - 1840 - 112 -

    Kacprzyk Jan - Wojciech Kacprzyk i Franciszka Brewczyńska - Dembe - 1840 - 121 -

    Kacprzyk Jan - Wojciech Kacprzyk i Zofia Sobota - Janów - 1840 - 152 -

    Kacprzyk Agnieszka - Antoni Kacprzyk i Marianna Kędzierska - Dembe - 1841 - 9 -

    Kacprzyk Agnieszka - Paweł Kacprzyk i Łucja Malesa - Dembe - 1841 - 249 -

    Kacprzyk Wojciech - Adam Kacprzyk i Anna Bakuła - Dembe - 1842 - 244 -

    Kacprzyk Antoni - Paweł Kacprzyk i Petronela Piotrkowicz - Dembe - 1843 - 109 -

    Kacprzyk Józef - Wojciech Kacprzyk i Zofia Sobota - Janów - 1944 - 57 -

    Kacprzyk Józefa - Antoni Kacprzyk i Marianna Kędzierska - Dembe - 1844 - 60 -

    Kacprzyk Karol - Paweł Kacprzyk i Petronela Piotrkowicz - Dembe - 1844 - 225 -

    Kacprzyk Karol - Adam Kacprzyk i Anna Bakuła - Dembe - 1845 - 219 -

    Kacprzyk Katarzyna - Antoni Kacprzyk i Marianna Kędziorówna - Dembe - 1846 - 41 -

    Kacprzyk Katarzyna - Paweł Kacprzyk i Petronela Piotrkowicz - Dembe - 1846 - 237 -

    Kacprzyk Franciszek - Antoni Kacprzyk i Marianna Kędzierska - Dembe - 1848 - 227 -

    Kacprzyk Wojciech - Paweł Kacprzyk i Petronela Piotrkowicz - Dembe - 1849 - 112 -

    Kacprzykowska Marianna - Michał Kacprzykowski i Agnieszka Dyzowska - Dembe - 1828 - 173 -

    Kaczmarczyk Katarzyna - Walenty Kaczmarczyk i Petronela Wróblewska - Janów - 1824 - 211 -

    Kaczmarek Wojciech - Marcin Kaczmarek i Krystyna Jałówka - Janów - 1821 - 87 -

    Kaczmarek Marianna - Marcin Kaczmarek i Krystyna Jałówka - Janów - 1825 - 56 -

    Kaczmarek Jan - Jan Kaczmarek i Kunegunda Kępka - Janów - 1830 - 114 -

    Kaczmarek Marianna - Walenty Kaczmarek i Petronela Kościesza - Janów - 1833 - 122 -

    Kaczmarek Anna - Marcin Kaczmarek i Krystyna Jałówka - Janów - 1836 - 137 -

    Kaczmarek Agata - Krzysztof Kaczmarek i Marianna Dymowska - Janów - 1837 - 30 -

    Kaczmarek Wojciech - Jan Kaczmarek i Kunegunda Kempka - Janów - 1837 - 81 -

    Kaczmarek Piotr - Jan Kaczmarek i Helena Olszewska - Janów - 1840 - 143 -

    Kaczmarek Wojciech - Walenty Kaczmarek i Petronela Wroblewska - Janów - 1842 - 61 -

    Kaczmarska Julianna - Stanisław Kaczmarski i Katarzyna Wojtecka - Mistów - 1838 - 73 -

    Kaczmarzyk Jan - Marcin Kaczmarzyk i Krystyna Jałówczyna - Janów - 1819 - 160 -

    Kaczmarzyk Maciej - Marcin Kaczmarzyk i Krystyna Jałówka - Janów - 1823 - 46 -

    Kaczorek Karol - Szczepan Kaczorek i Rozalia Mol - Kędzierak - 1818 - 2 -

    Kaczorek Michał - Jan Kaczorek i Franciszka Mikiel - Kędziorak - 1818 - 175 -

    Kaczorek Katarzyna - Jan Kaczorek i Marianna Mikiel - Kędziorak - 1824 - 145 -

    Kaczorek Magdalena - Marianna Kaczorkówna wolnego stanu - Mińsk - 1829 - 234 -

    Kaflewska Anna - Grzegorz Kaflewski i Marianna Guras - Chrośla - 1823 - 145 -

    Kaflewska Agnieszka - Grzegorz Kaflewski i Marianna Guras - Chrośla - 1828 - 8 -

    Kaflewska Magdalena - Grzegorz Kaflewski i Marianna Guras - Chrośla - 1831 - 109 -

    Kaflewska Katarzyna - Grzegorz Kaflewski i Marianna Guras - Chrośla - 1836 - 255 -

    Kaflewska Marianna - Grzegorz Kaflewski i Marianna Guras - Chrośla - 1840 - 87 -

    Kaflewski Wojciech - Grzegorz Kaflewski i Marianna Skoniecka - Chrośla - 1817 - 22 -

    Kaflewski Stanisław - Grzegorz Kaflewski i Marianna Góras - Chrośla - 1820 - 101 -

    Kaflewski Antoni - Grzegorz Kaflewski i Marianna Guras - Chrośla - 1834 - 21 -

    Kaim Józefa - Karol Kaim i Zuzanna Pustoła - Kobierne - 1816 - 32 -

    Kaim Katarzyna - Karol Kaim i Zuzanna Pustoła - Kobierne - 1819 - 14 -

    Kaim Julianna - Karol Kaim i Zuzanna Pustoła - Kobierne - 1822 - 41 -

    Kaim Kacper - Karol Kaim i Zuzanna Pustoła - Kobierne - 1825 - 64 -

    Kaimowicz Wojciech - Walenty Kaimowicz i Małgorzata Chrościel - Mińsk - 1815 - 68 -

    Kain Stanisław - Jan Kain i Gertruda Kowalska - Janów - 1813 - 12 -

    Kalicki Józef - Jan Kalicki i Marianna Demant - Zakole - 1842 - 24 -

    Kalinowska Łucja - Jan Kalinowski i Dorota Jackowicz - Cyganka - 1816 - 22 -

    Kalinowska Klara - Jan Kalinowski i Katarzyna Książek - Cyganka - 1818 - 164 -

    Kalinowska Marianna - Jakub Kalinowski i Ewa Krusiewicz - Cyganka - 1820 - 262 -

    Kalinowska Katarzyna - Maciej Kalinowski i Agnieszka Laskowska - Cyganka - 1828 - 47 -

    Kalinowska Petronela - Jakub Kalinowski i Ewa Krusiewicz - Cyganka - 1829 - 105 -

    Kalinowska Marianna - Jakub Kalinowski i Ewa Krusiewicz - Cyganka - 1836 - 208 -

    Kalinowska Marianna - Jan Kalinowski i Konstancja Nalazek - Cyganka - 1849 - 32 -

    Kalinowski Piotr - Jan Kalinowski i Dorota Jackowicz - Cyganka - 1813 - 21v -

    Kalinowski Jędrzej - Jakub Kalinowski i Ewa Krusiewicz - Cyganka - 1822 - 250 -

    Kalinowski Jan - Jakub Kalinowski i Ewa Krusiewicz - Cyganka - 1825 - 19 -

    Kalinowski Józef - Maciej Kalinowski i Agnieszka Laskowska - Cyganka - 1830 - 57 -

    Kalinowski Józef - Jakub Kalinowski i Ewa Krusiewicz - Cyganka - 1832 - 46 -

    Kalinowski Adam - Maciej Kalinowski i Agnieszka Laskowska - Cyganka - 1832 - 246 -

    Kalinowski Piotr - Jakub Kalinowski i Ewa Krusiewicz - Cyganka - 1834 - 152 -

    Kalinowski Wojciech - Maciej Kalinowski i Agnieszka Laskowska - Cyganka - 1835 - 57 -

    Kalwacińska Teofila - Jacenty Kalwaciński i Marianna Majewska - Huta Barczącka - 1838 - 75 -

    Kałyszczyk Elżbieta - Benedykt Kałyszczyk i Ewa Winiarskówna - Wiciejów - 1817 - 47 -

    Kamieński Stanisław - Jan Kamieński i Józefa Dąbrowska - Mińsk - 1845 - 186 -

    Kamieński Piotr - Karol Kamieński i Klara Cacko - Jędrzejnik - 1846 - 94 -

    Kamieński Karol Aleksander - Jan Kamieński i Teresa Dąbrowska - Mińsk - 1847 - 94 -

    Kamińska Apolonia - Joachim Kamiiński i Małgorzata Nowakowska - Barcząca - 1816 - 21 -

    Kamińska Tekla - Piotr Kamiński i Marianna Szymończyk - Janów - 1823 - 205 -

    Kamińska Marianna - Joachim Kamiński i Rozalia Ronda - Huta Barczącka - 1825 - 174 -

    Kamińska Franciszka - Joachim Kamiński i Rozalia Rąda - Budy Barcząckie - 1828 - 217 -

    Kamińska Karolina - Szymon Kamiński i Marianna Wroblewska - Budy Barcząckie - 1834 - 167 -

    Kamińska Marianna - Jan Kamiński i Józefa Dąbrowska - Mińsk - 1840 - 223 -

    Kamińska Marianna - Bartłomiej Kamiński i Katarzyna Popielicka - Huta Barczącka - 1843 - 53 -

    Kamiński Paweł - Franciszek Kamiński i Marianna Dydaniak (?) - Barcząca - 1815 - 21 -

    Kamiński Marcin - Joachim Kamiński i Rozalia (nieczytelne nazwisko) - Budy Barcząckie - 1815 - 149 -

    Kamiński Bartłomiej - Joachim Kamiński i Rozalia Ręńdówna - Budy Barcząckie - 1817 - 39v -

    Kamiński Józef - Piotr Kamiński i Marianna Felczycha - Janów - 1818 - 56 -

    Kamiński Andrzej - Joachim Kamiński i Rozalia Ronda - Budy Barcząckie - 1819 - 250 -

    Kamiński Paweł - Piotr Kamiński i Marianna Felczyk - Janów - 1821 - 83 -

    Kamiński Józef - Joachim Kamiński i Rozalia Ronda - Huta Barczącka - 1822 - 56 -

    Kamiński Andrzej - Piotr Kamiński i Marianna Szymończyk - Budy Janowskie - 1825 - 297 -

    Kamiński Jan - Piotr Kamiński i Marianna Sewerynówna - Huta Janowska - 1831 - 107 -

    Kamiński Florentyn Ewaryst - Ignacy Kamiński i Marianna tresler - Mińsk - 1835 - 227 -

    Kamiński Helena Waleria - Jan Kamiński i Józefa Dąbrowska - Mińsk - 1838 - 257 -

    Kamiński Adam - Bartłomiej Kamiński i Katarzyna Popielicka - Huta Mińska - 1841 - 113 -

    Kamiński Jan Józef - Jan Kamiński i Józefa Dąbrowska - Mińsk - 1842 - 229 -

    Kamiński Adam - Wiktoria Kamińska niezamężna - Mińsk - 1847 - 236 -

    Kamiński Jan - Wawrzyniec Kamiński i Tekla Chojnacka - Dembe - 1849 - 141 -

    Kanarek Jan Szymon - Szymon Kanarek i Marianna Dytkowska - Mińsk - 1820 - 219 -

    Kanarek Karol - Szymon Kanarek i Marianna Dutkowicz - Mińsk - 1823 - 9 -

    Kanarek Aniela - Szymon Kanarek i Marianna Dydkiewicz - Mińsk - 1824 - 117 -

    Kanarkiewicz Alojzy Feliks - Szymon Kanarkiewicz i Marianna Dytkowska - Mińsk - 1829 - 25 -

    Kankie Karol - Krzysztof Jankie i Elżbieta Librenc - Marynki - 1829 - 106 -

    Kanowrocka Józefa - Piotr Kanowrocki i Katarzyna Brzost - Rysie - 1835 - 54 -

    Kanowrocka Katarzyna - Franciszka Kanowrocka wolnego stanu - Rysie - 1836 - 222 -

    Kanowrocka Marianna - Wojciech Kanowrocki i Józefa Urbanowska - Rysie - 1837 - 269 -

    Kanowrocka Marianna - Piotr Kanowrocki i Katarzyna Brzost - Rysie - 1837 - 292 -

    Kanowrocka Katarzyna - Piotr Kanowrocki i Katarzyna Brzost - Rysie - 1840 - 275 -

    Kanowrocka Julianna - Jan Kanowrocki i Marianna Szuba - Rysie - 1841 - 189 -

    Kanowrocka Katarzyna - Jan Kanowrocki i Marianna Szuba - Rysie - 1843 - 226 -

    Kanowrocka Katarzyna - Piotr Kanowrocki i Katarzyna Brzost - Rysie - 1844 - 75 -

    Kanowrocka Rozalia - Jan Kanowrocki i Marianna Szuba - Rysie - 1846 - 173 -

    Kanowrocka Marianna - Kazimierz Kanowrocki i Anna Okrzeja - Rysie - 1847 - 197 -

    Kanowrocka Agnieszka - Andrzej Kanowrocki i Antonina Pogonowska - Rysie - 1849 - 13 -

    Kanowrocka Anna - Piotr Kanowrocki i Agnieszka Gańko - Rysie - 1849 - 192 -

    Kanowrocki Józef - Wojciech Kanowrocki i Marianna Kuczówna - Rysie - 1831 - 47 -

    Kanowrocki Józef - Piotr Kanowrocki i Katarzyna Brzost - Rysie - 1831 - 50 -

    Kanowrocki Wojciech - Piotr Kanowrocki i Katarzyna Brzost - Rysie - 1833 - 70 -

    Kanowrocki Jan - Wojciech Kanowrocki i Józefa Urbanowicz - Rysie - 1833 - 138 -

    Kanowrocki Kazimierz - Łukasz Kanowrocki i Magdalena Bieńkowska - Cyganka - 1834 - 26 -

    Kanowrocki Józef - Tomasz Kanowrocki i Magdalena Paska - Kobierne - 1834 - 46 -

    Kanowrocki Wojciech - Wojciech Kanowrocki i Józefa Urmańska - Rysie - 1835 - 84 -

    Kanowrocki Franciszek - Łukasz Kanowrocki i Magdalena Kanowrocka - Cyganka - 1836 - 187 -

    Kanowrocki Filip - Tomasz Kanowrocki i Magdalena Paska - Kobierne - 1836 - 188 -

    Kanowrocki Adam - Piotr Kanowrocki i Katarzyna Laskowska - Cyganka - 1839 - 3 -

    Kanowrocki Jakub - Wojciech Kanowrocki i Elżbieta Kłoniszewska - Rysie - 1841 - 164 -

    Kanowrocki Andrzej - Wojciech Kanowrocki i Elżbieta Kłoniszewska - Rysie - 1842 - 223 -

    Kanowrocki Franciszek Salezy - Piotr Kanowrocki i Agnieszka Gańko - Rysie - 1845 - 28 -

    Kanowrocki Stanisław - Jakub Kanowrocki i Magdalena Kłosowska - Rysie - 1845 - 109 -

    Kanowrocki Ignacy - Jakub Kanowrocki i Magdalena Kłosowska - Rysie - 1847 - 145 -

    Kanowrocki Wawrzyniec - Piotr Kanowrocki i Agnieszka Gańko - Rysie - 1847 - 158 -

    Kanowrocki Łukasz - Jan Kanowrocki i Marianna Szuba - Rysie - 1849 - 278 -

    Kantorska Marianna - Jan Kantorski i Marianna Chabrówna - Mińsk - 1842 - 32 -

    Kantorska Józefa - Jan Kantorski i Katarzyna Chabrowska - Mińsk - 1845 - 46 -

    Kantorski Józef - Jan Kantorski i Katarzyna Stabrowska - Mińsk - 1837 - 11 -

    Kantorski Franciszek - Jan Kantorski i Katarzyna Chabrowska - Mińsk - 1838 - 232 -

    Karbczyk Ignacy - Paweł Karbczyk i Łucja Maliszewska - Dembe - 1836 - 294 -

    Karcińska Anna Ludwika - Jan Karciński i Franciszka Kamienińska - Huta Janowska - 1828 - 228 -

    Karczewska Teresa - Franciszek Karczewski i Antonina Bernaczonka - Ruda - 1820 - 129 -

    Karczewska Marianna - Franciszek Karczewski i Antonina Bernaczonka - Ruda - 1822 - 179 -

    Karczewski Leonard - Franciszek Karczewski i Antonina Kleczkowska - Bykowizna - 1818 - 207 -

    Karczewski Józef Cyprian - Franciszek Karczewski i Antonina Pieczkowska - Ruda - 1824 - 219 -

    Karczewski Bronisław - Franciszek Karczewski i Tekla Pałąkiewicz - Stojadła - 1847 - 70 -

    Karczmarczyk Stanisław - Marcin Karczmarczyk i Krystyna Jałówka - Janów - 1829 - 80 -

    Karczmarczyk Jan - Walenty Karczmarczyk i Petronela Zalewska - Janów - 1838 - 48 -

    Karczmarczyk Magdalena - Jan Karczmarczyk i Józefa Radziówna - Janów - 1843 - 123 -

    Karczmarczyk Marianna - Jan Karczmarczyk i Helena Klokówna - Janów - 1843 - 135 -

    Karczmarek Marianna - Jan Karczmarek i Kunegunda Kępka - Janów - 1839 - 185 -

    Karczmarek Katarzyna - Krystian Karczmarek i Marianna Dymowska - Janów - 1839 - 195 -

    Karczmarek Franciszka - Walenty Karczmarek i Petronela Wróblewska - Janów - 1840 - 243 -

    Karczmarek Katarzyna - Wojciech Karczmarek i Marianna Zagańczyk - Janów - 1841 - 226 -

    Karczmarek Szczepan - Jan Karczmarek i Kunegunda Kępka - Janów - 1842 - 2 -

    Karczmarek Wojciech - Krzysztof Karczmarek i Marianna Dymowska - Janów - 1843 - 77 -

    Karczmarek Jakub - Maciej Karczmarek i Katarzyna Szczapik - Janów - 1844 - 145 -

    Karczmarek Jan - Wojciech Karczmarek i Marianna Zagańczyk - Janów - 1845 - 73 -

    Karczmarek Wojciech - Jan Karczmarek i Helena Oklesińska - Janów - 1845 - 86 -

    Karczmarek Anna - Walenty Karczmarek i Petronela Wróblewska - Janów - 1845 - 87 -

    Karczmarek Marianna - Maciej Karczmarek i Katarzyna Szczapik - Janów - 1847 - 1 -

    Karczmarek Stanisław - Jan Karczmarek i Helena Kłosińska - Janów - 1847 - 27 -

    Karczmarek Stanisław - Wojciech Karczmarek i Marianna Zagańczyk - Mikanów - 1848 - 23 -

    Karczmarek Paweł - Jan Karczmarek i Helena Kłosińska - Janów - 1849 - 148 -

    Karczmarek Józefa - Wawrzyniec Karczmarek i Katarzyna Wąsik - Janów - 1849 - 255 -

    Karczmarek Franciszek - Maciej Karczmarek i Katarzyna Szczapik - Janów - 1849 - 262 -

    Karczmarska Katarzyna - Jan Karczmarski i Franciszka Grabarczyk - Dembe - 1841 - 216 -

    Karczmarzyk Marianna - Walenty Karczmarzyk i Barbara Bartnicka - Mistów - 1814 - 111 -

    Karczmarzyk Katarzyna - Paweł Karczmarzyk i Petronela Wróbel - Janów - 1815 - 67 -

    Karczmarzyk Helena - Walenty Karczmarzyk i Petronela Zakrzewska - Janów - 1829 - 45 -

    Karczmarzyk Stanisław - Marcin Karczmarzyk i Krystyna Jałówka - Janów - 1834 - 121 -

    Karczmarzyk Katarzyna - Jan Karczmarzyk i Petronela Kępka - Janów - 1834 - 290 -

    Karczmarzyk Józefa - Walenty Karczmarzyk i Petronela Jankowska (?) - Janów - 1836 - 52 -

    Karkowski Julian Walenty - Franciszek Karkowski i Karolina Pancer - Ignaców - 1847 - 54 -

    Karolewski Stanisław - Elżbieta Karolewska - wdowa - Huta Mińska - 1813 - 14 -

    Karpińska Marianna - Tadeusz Karpiński i Katarzyna Szczesna - Choszczówka - 1836 - 190 -

    Karpińska Anna - Wawrzyniec Karpiński i Agata Padzik - Choszczówka - 1837 - 188 -

    Karpińska Katarzyna - Leon Karpiński i Petronela Zgudka - Choszczówka - 1837 - 286 -

    Karpińska Agata - Wawrzyniec Karpiński i Agata Padzik - Choszczówka - 1839 - 98 -

    Karpińska Marianna - Benedykt Karpiński i Agata Padzik - Choszczówka - 1840 - 146 -

    Karpińska Teresa - Ludwik Karpiński i Katarzyna Szczęsna - Choszczówka - 1843 - 182 -

    Karpińska Marianna - Bartłomiej Karpiński i Franciszka Ronda - Janów - 1844 - 161 -

    Karpiński Wojciech - Teresa Karpińska - wolnego stanu - Huta Janowska - 1828 - 84 -

    Karpiński Jan - Benedykt Karpiński i Apolonia Orychówna - Wymyśle - 1832 - 89 -

    Karpiński Michał - Tadeusz Karpiński i Katarzyna Szczesna - Choszczówka - 1834 - 241 -

    Karpiński Jan - Tadeusz Karpiński i Katarzyna Szczesna - Choszczówka - 1838 - 234 -

    Karpiński Tadeusz - Tadeusz Karpiński i Katarzyna Szczesna - Choszczówka - 1840 - 252 -

    Karpiński Jan - Stanisław Karpiński i Małgorzata Majewska - Osiny - 1849 - 167 -

    Karpiński Józef - Grzegorz Karpiński i Marianna Izdebska - Stojadła - 1845 - 248 -

    Karpiński Julian - Stanisław Karpiński i Małgorzata Majewska - Mikanów - 1846 - 72 -

    Karpiński Piotr - Tadeusz Karpiński i Katarzyna Szczesna - Choszczówka - 1847 - 115 -

    Kasperowicz Fabian - Dominik Kasperowicz i Marianna Kulfanówna - Mińsk - 1836 - 28 -

    Kasperowicz Michał - Dominik Kasperowicz i Marianna Kulfanówna - Mińsk - 1837 - 265 -

    Kasperowicz Józef - Dominik Kasperowicz i Marianna Kulfan - Mińsk - 1840 - 83 - dziecię z wody tylko ochrzczone

    Kasperowicz Józef - Dominik Kasperowicz i Marianna Kulfan - Mińsk - 1840 - 106 - dopełnienie ceremonii chrztu świętego

    Kasperowicz Albina - Dominik Kasperowicz i Marianna Kulfan - Mińsk - 1841 - 218 -

    Kasporowicz Teofila Apolonia - Dominik Kasporowicz i Marianna Kulfanówna - Mińsk - 1834 - 116 -

    Kaszewska Anna - Adam Kaszewski i Katarzyna Kozłowska - Kolonia Karolin - 1834 - 155 -

    Kaszewska Franciszka - Jakub Kaszewski i Anna Zachajówna - Karolina - 1837 - 317 -

    Kaszewska Magdalena - Jakub Kaszewski i Marianna Zachaj - Karolina - 1844 - 102 -

    Kaszewski Walenty - Adam Kaszewski i Katarzyna Kozłówna - Karolin - 1825 - 40 -

    Kaszewski Ludwika - Adam Kaszewski i Katarzyna Kozłowska - Kolonia Karolin - 1832 - 124 -

    Kaszewski Stanisław - Jakub Kaszewski i Marianna Zachejówna - Karolin - 1834 - 41 -

    Kaszewski Marcin - Adam Kaszewski i Katarzyna Kozłowska - Karolina - 1836 - 237 -

    Kaszewski Walenty - Adam Kaszewski i Katarzyna Kozłowska - Karolina - 1840 - 57 -

    Kaszewski Andrzej - Jakub Kaszewski i Marianna Zachaj - Karolina - 1840 - 278 -

    Kaszewski Józef - Jakub Kaszewski i Marianna Zachaj - Karolina - 1842 - 20 -

    Kaszewski Jan - Jakub Kaszewski i Marianna Zachaj - Karolina - 1846 - 121 -

    Kaszewski Wojciech - Jakub Kaszewski i Marianna Zachaj - Karolina - 1849 - 110 -

    Kawczak Marianna - Agnieszka Kawczakówna niezamężna - Mińsk - 1845 - 53 -

    Kawka Agnieszka - Wawrzyniec Kawka i Katarzyna Porębska - Huta Mińska - 1814 - 21 -

    Kawka Stanisław Wincenty - Wawrzyniec Kawka i Katarzyna Porębska - Budy Mińskie - 1817 - 18v -

    Kawka Paweł - Wawrzyniec Kawka i Katarzyna Sandomierzanka - Budy Arynowskie - 1820 - 9 -

    Kawka Marianna - Wawrzyniec Kawka i Katarzyna Sandomierzanka - Huta Mińska - 1822 - 246 -

    Kazmierczak Wawrzyniec - Jan Kazmierczak i Gertruda Kopańska - Janów - 1820 - 161 -

    Kazmircak Szczepan - Jan Kazmircak i Gertruda Kupiesczonka - Janów - 1818 - 19 -

    Kaźmierak Antoni - Jan Kaźmierak i Gertruda Kompańska - Janów - 1823 - 7 -

    Kaźmierak Wojciech - Jan Kaźmierak i Gertruda Kompańska - Janów - 1824 - 31 -

    Kaźmierek Feliks - Jan Kaźmierek i Gertruda Jankowska - Iłówiec - 1830 - 120 -

    Kąkiel Józef - Fryderyk Kąkiel i Elżbieta Algerman - Huta Janowska - 1829 - 58 -

    Kąkiel Jacenty - Fryderyk Kąkiel i Elżbieta Algerman - Huta Janowska - 1832 - 61 -

    Kąkiel Karol Wincenty - Fryderyk Kąkiel i Elżbieta Ermuntkówna - Huta Barczącka - 1834 - 249 -

    Kąkiel Marianna - Fryderyk Kąkiel i Elżbieta Angierman - Huta Barczącka - 1837 - 54 -

    Kąkiel Anna - Fryderyk Kąkiel i Elżbieta Angierman - Huta Barczącka - 1840 - 274 -

    Kejnich Karolina Ludwika - Karol Kejnich i Józefa Grajner - Huta Barczącka - 1834 - 280 -

    Kempczyk Katarzyna - Józef Kempczyk i Józefa Rejnówna - Janów - 1823 - 238 -

    Kempczyk Józefa - Kacper Kempczyk i Marianna Wypustek - Janów - 1825 - 82 -

    Kempka Jakub - Jan Kempka i Teresa Szymankiewicz - Niedziałka - 1821 - 139 -

    Kempka Anna - Jan Kempka i Teresa Szymankiewicz - Niedziałka - 1822 - 157 -

    Kempka Andrzej - Jan Kempka i Teresa Szymankiewicz - Niedziałka - 1824 - 263 -

    Kempka Wojciech - Michał Kempka i Marianna Szczęsna - Janów - 1825 - 117 -

    Kempka Franciszka - Michał Kempka i Marianna Szczęsna - Janów - 1828 - 5 -

    Kempka Józefa - Antoni Kempka i Marianna Klimkówna - Karolina - 1838 - 80 -

    Kempka Jakub - Antoni Kempka i Marianna Klimek - Karolina - 1840 - 164 -

    Kempka Franciszka - Maciej Kempka i Katarzyna Piecik - Iłówiec - 1841 - 43 -

    Kentopf Rozalia Marianna - Jan kentopf i Julianna Hildebrand - Tyborów - 1841 - 209 -

    Kenych Anna Elżbieta - Karol Kenych i Józefa Grejner - Huta Barczącka - 1832 - 222 -

    Keszkowski Kózef - Michał Keszkowski i Marianna Żeberek - Mikanów - 1840 - 316 -

    Kędzierska Katarzyna - Jan Kędzierski i Marianna Chłopik - Budy Barcząckie - 1817 - 39 -

    Kędzierska Marianna - Jan Kędzierski i Marianna Chłopik - Budy Barcząckie - 1818 - 165 -

    Kędzierska Katarzyna - Jan Kędzierski i Katarzyna Chłopik - Barcząca - 1821 - 81 -

    Kędzierska Rozalia - Piotr Kdzierski i Zofia Kulma - Cyganka - 1837 - 148 -

    Kędzierska Marianna - Wojciech Kędzierski i Marianna Duńczyk - Dembe - 1843 - 4 -

    Kędzierska Katarzyna - Józef Kędzierski i Małgorzata Piczkówna - Dembe - 1843 - 7 -

    Kędzierska Anna - Józef Kędzierski i Małgorzata Piwkówna - Dembe - 1846 - 137 -

    Kędzierska Marianna - Józef Kędzierski i Zofia Kulma - Rysie - 1848 - 230 -

    Kędzierski Jan - Piotr Kędzierski i Zofia Kulma - Cyganka - 1835 - 42 -

    Kędzierski Adam - Piotr Kędzierski i Zofia Kulma - Rysie - 1839 - 239 -

    Kędzierski Paweł - Piotr Kędzierski i Zofia Kulma - Rysie - 1843 - 134 -

    Kędzierski Stanisław - Józef Kędzierski i Małgorzata Piwek - Dembe - 1844 - 109 -

    Kędzierski Michał - Wojciech Kędzierski i Marianna Zdunik - Dembe - 1845 - 188 -

    Kędzierski Józef - Piotr Kędzierski i Zofia Kulma - Rysie - 1845 - 250 -

    Kędzierski Franciszek - Wojciech Kędzierski i Marcjanna Zdunik - Dembe - 1848 - 107 -

    Kędzior Zofia - Franciszek Kędzior i Marianna Miros - Dembe - 1814 - 53 -

    Kędzior Agnieszka - Jan Kędzior i Marianna Chłopik - Budy Barcząckie - 1816 - 5 -

    Kędzior Wojciech - Marek Kędzior i Marianna Kropielnicka - Dembe - 1820 - 82 -

    Kędzior Jadwiga - Marek Kędzior i Marianna Kropielnicka - Dembe - 1822 - 214 -

    Kędzior Jan - Józef Kędzior i Małgorzata Piwkówna - Dembe - 1828 - 107 -

    Kędzior Ewa - Józef Kędzior i Małgorzata Piwkówna - Dembe - 1829 - 191 -

    Kędzior Stanisław - Marek Kędzior i Marianna Kropielnicka - Dembe - 1830 - 262 -

    Kędzior Jan - Józef Kędzior i Małgorzata Piwkówna - Dembe - 1832 - 131 -

    Kędzior Józef - Józef Kędzior i Małgorzata Piwkówna - Stojadła - 1834 - 66 -

    Kędzior Jan - Marek Kędzior i Marianna Kropielnicka - Dembe - 1836 - 117 -

    Kędzior Marianna - Józef Kędzior i Małgorzata Piwkówna - Dembe - 1837 - 9 -

    Kędzior Katarzyna - Józef Kędzior i Małgorzata Piwek - Dembe - 1840 - 210 -

    Kędziora Józefa - Józef Kędziora i Małgorzata Piwkówna - Dembe - 1825 - 54 -

    Kędziora Józef - Marek Kędzior i Marianna Kropielnicka - Dembe - 1825 - 86 -

    Kęmpczyk Maciej - Kacper Kęmpczyk i Marianna Wrońska - Janów - 1820 - 40 -

    Kęmpczyk Tomasz - Józef Kęmpczyk i Konstancja Nowicka - Janów - 1828 - 276 -

    Kęmpka Antoni - Michał Kęmpka i Agata Zawadzka - Janów - 1819 - 137 -

    Kęmpka Józef - Józef Kęmpka i Józefa Chorążówna - Janów - 1820 - 65 -

    Kęmpka Konstancja - Marcin Kęmpka i Teresa Goździk - Niedziałka - 1823 - 42 -

    Kęmpka Katarzyna - Jan Kęmpka i Teresa Szymankiewicz - Niedziałka - 1829 - 246 -

    Kęmpka Stanisław - Józef Kęmpka i Konstancja Nowicka - Janów - 1839 - 250 -

    Kępczyk Antoni - Józef Kępczyk i Dorota Wypustek - Janów - 1817 - 27v -

    Kępczyk Marianna - Kacper Kępczyk i Marianna Wypustek - Janów - 1817 - 34 -

    Kępczyk Piotr - Józef Kępczyk i Antonina Szczęsnionka - Janów - 1818 - 122 -

    Kępczyk Jan - Kacper Kępczyk i Marianna Wypustek - Janów - 1829 - 130 -

    Kępczyk Jadwiga - Józef Kępczyk i Konstancja Nowicka - Janów - 1831 - 159 -

    Kępczyk Michał - Jan Kępczyk i Katarzyna Szymończyk - Niedziałka - 1834 - 219 -

    Kępczyk Katarzyna - Jan Kępczyk i Marianna Szczęsna - Janów - 1845 - 74 -

    Kępka Marianna - Marcin Kępka i Teresa Goździk - Niedziałka - 1814 - 117 -

    Kępka Marianna - Józef Kępka i Antonina Szczena - Janów - 1816 - 173 -

    Kępka Adam - Marcin Kępka i Teresa Goździk - Niedziałka - 1818 - 24 -

    Kępka Stefan - Marcin Kępka i Teresa Goździk - Niedziałka - 1819 - 267 -

    Kępka Filip - Kacper Kempka i Marianna Wypustek - Janów - 1822 - 125 -

    Kępka Ewa - Jan Kępka i Katarzyna Szymanczyk - Janów - 1829 - 16 -

    Kępka Marianna - Józef Kępka i Józefa Rąda - Janów - 1829 - 81 -

    Kępka Anna - Michał Kępka i Marianna Szczesna - Janów - 1830 - 136 -

    Kępka Marianna - Jan Kępka i Katarzyna Szymończyk - Niedziałka - 1831 - 73 -

    Kępka Piotr - Kacper Kępka i Marianna Kępczyk - Janów - 1832 - 69 -

    Kępka Stanisław - Józef Kępka i Józefa Rondówna - Janów - 1832 - 70 -

    Kępka Marianna - Jan Kępka i Teresa Szymankiewicz - Niedziałka - 1832 - 146 -

    Kępka Józef - Michał Kępka i Marianna Szczesna - Janów - 1833 - 79 -

    Kępka Stanisław - Józef Kępka i Konstancja Nowicka - Janów - 1834 - 99 -

    Kępka Katarzyna - Kacper Kępka i Marianna Wypustek - Janów - 1834 - 262 -

    Kępka Grzegorz - Józef Kępka i Józefa Ronda - Budy Janowskie - 1835 - 63 -

    Kępka Franciszka - Józef Kępka i Konstancja Nowicka - Janów - 1836 - 186 -

    Kępka Michał - Jan Kępka i Marianna Szczesna - Janów - 1836 - 214 -

    Kępka Tomasz - Jan Kępka i Marianna Szymończyk - Niedziałka - 1836 - 283 -

    Kępka Marianna - Michał Kępka i Marianna Czesnówna - Janów - 1837 - 221 -

    Kępka Wojciech - Józef Kępka i Józefa Rojdzicha - Janów - 1838 - 86 -

    Kępka Marcin - Jan Kępka i Katarzyna Szymańczyk - Budy Janowskie - 1839 - 155 -

    Kępka Szczepan - Jan Kępka i Marianna Szczesna - Janów - 1839 - 237 -

    Kępka Helena - Antoni Kępka i Marianna Klimek - Karolina - 1842 - 38 -

    Kępka Wawrzyniec - Jan Kępka i Marianna Szczesna - Janów - 1842 - 141 -

    Kępka Wawrzyniec - Józef Kępka i Konstancja Nowicka - Janów - 1842 - 145 -

    Kępka Szczepan - Jan Kępka i Katarzyna Szymończyk - Budy Janowskie - 1842 - 252 -

    Kępka Anna - Maciej Kępka i Katarzyna Piecyk - Janów - 1843 - 127 -

    Kępka Julianna - Antoni Kępka i Marianna Klimczak - Karolina - 1844 - 21 -

    Kępka Katarzyna - Maciej Kępka i Katarzyna Piekarska - Janów - 1845 - 244 -

    Kępka Franciszek - Antoni Kępka i Marianna Klimek - Karolina - 1846 - 185 -

    Kępka Helena - Jan Kępka i Katarzyna Szczęsna - Budy Janowskie - 1848 - 22 -

    Kępka Marianna - Maciej Kępka i Katarzyna Piekarska - Janów - 1848 - 45 -

    Kępka Wincenty - Jan Kępka i Marianna Szczesna - Iłówiec - 1848 - 137 -

    Kępka Walenty - Antoni Kępka i Marianna Klimek - Karolina - 1849 - 37 -

    Kępka Marcjanna - Wojciech Kępka i Anna Szczesna - Janów - 1849 - 138 -

    Kicki Michał - Marcin Kicki i Teresa Niewiadomska - Podrudzie - 1829 - 179 -

    Kieler Dorota - Fryderyk Kieler i Marianna Gothler - Marynki - 1829 - 228 -

    Kieler Teresa - Antoni Kieler i Marianna Skarzyńska - Huta Barczącka - 1830 - 295 -

    Kieliszczyk Ludwika - Mateusz Kieliszczyk i Agata Sitkówna - Wiciejów - 1817 - 47v -

    Kieliszczyk Marianna - Tomasz Kieliszczyk i Małgorzata Żebrowska - Wiciejów - 1818 - 23 -

    Kieliszczyk Izydor - Tomasz Kieliszczyk i Małgorzata Żeberek - Wiciejów - 1819 - 135 -

    Kieliszczyk Wincenty - Tomasz Kieliszczyk i Agata Żeberek - Wiciejów - 1820 - 87 -

    Kieliszczyk Józef - Tomasz Kieliszczyk i Małgorzata Żeberek - Barcząca - 1821 - 53 -

    Kieliszczyk Marek - Mateusz Kieliszczyk i Agata Szymończyk - Wiciejów - 1821 - 73 -

    Kieliszczyk Jan - Mateusz Kieliszczyk i Agnieszka Szymoniówna - Wiciejów - 1822 - 140 -

    Kieliszczyk Jan - Tomasz Kieliszczyk i Małgorzata Żeberek - Wiciejów - 1823 - 128 -

    Kieliszczyk Jan - Mateusz Kieliszczyk i Agata Szymańczyk - Wiciejów - 1823 - 133 -

    Kieliszczyk Marcin - Tomasz Kieliszczyk i Małgorzata Żeberek - Wiciejów - 1825 - 284 -

    Kieliszczyk Józefa - Stanisław Kieliszczyk i Magdalena Cegrówna - Wiciejów - 1829 - 52 -

    Kieliszczyk Jadwiga - Mateusz Kieliszczyk i Agata Szymaniak - Wiciejów - 1829 - 219 -

    Kieliszczyk Stanisław - Tomasz Kieliszczyk i Małgorzata Niemczak - Wiciejów - 1830 - 76 -

    Kieliszczyk Teresa - Stanisław Kieliszczyk i Magdalena Ceredrówna - Budy Barcząckie - 1831 - 125 -

    Kieliszczyk Marianna - Tomasz Kieliszczyk i Małgorzata Żeberek - Barcząca - 1831 - 167 -

    Kieliszczyk Jan - Stanisław Kieliszczyk i Magdalena Ceregrówna - Huta Barczącka - 1833 - 125 -

    Kieliszczyk Michał - Tomasz Kieliszczyk i Małgorzata Żebrowska - Barcząca - 1834 - 236 -

    Kieliszczyk Agnieszka - Stanisław Kieliszczyk i Magdalena Ceregrówna - Barcząca - 1835 - 232 -

    Kieliszczyk Anna - Wojciech Kieliszczyk i Marianna Pawłowska - Barcząca - 1837 - 199 -

    Kieliszczyk Anna - Wojciech Kieliszczyk i Marianna Wrońska - Barcząca - 1841 - 123 -

    Kieliszczyk Magdalena - Wojciech Kieliszczyk i Marianna Pawłowska - Barcząca - 1846 - 117 -

    Kieliszczyk Marianna - Kan Kieliszczyk i Katarzyna Kiliszczyk - Barcząca - 1846 - 181 -

    Kieller Karolina - Antoni Kieller i Julianna Kozłowska - Wietraki - 1840 - 263 -

    Kienik Teofila - Karol Kienik i Józefa Grejnerówna - Huta Barczącka - 1836 - 229 -

    Kierzkowski Franciszek - Michał Kierzkowski i Marianna Żeberek - Mikanów - 1849 - 268 -

    Kieszkowski Marcin - Michał Kieszkowski i Żeberkówna - Mikanów - 1845 - 228 -

    Kifer Małgorzata - Adam Kifer i Barbara Kisler - Arynów - 1849 - 198 -

    Kiferbaum Ester Gitla - Herszko Kiferbaum i Necha Srulówna - Huta Barczącka - 1822 - 64 - starozakonni

    Kiliszczyk Tomasz - Mateusz Kiliszczyk i Agata Szymaniak - Wiciejów - 1813 - 36v -

    Kiliszczyk Wojciech - Mateusz Kiliszczyk i Agata Szymaniak - Wiciejów - 1815 - 46 -

    Kiliszczyk Małgorzata - Benedykt Kiliszczyk i Ewa Iciak - Wiciejów - 1815 - 100 -

    Kiliszczyk Anna - Stanisław Kiliszczyk i Marianna Celegrzanka - Budy Barcząckie - 1838 - 201 -

    Kiliszczyk Józefa - Wojciech Kiliszczyk i Marianna Pawłowska - Barcząca - 1839 - 18 -

    Kiliszczyk Marianna - Wojciech Kiliszczyk i Marianna Pawlak - Barcząca - 1843 - 263 -

    Kiliszczyk Józefa - Wojciech Kiliszczyk i Marianna Pawłowska - Barcząca - 1849 - 34 -

    Kiliszczyk Franciszka - Jan Kiliszczyk i Katarzyna Karczmarzyk - Barcząca - 1849 - 77 -

    Kiliszczyk Franciszek - Łukasz Kiliszczyk i Zofia Bożym - Barcząca - 1849 - 230 -

    Kimus Agata - Wojciech Kimus i Wiktoria Kowalczyk - Niedziałka - 1843 - 28 -

    Kintopf Karol - Jan Kintopf i Julianna Hilbrandt - Tyborów - 1843 - 252 -

    Kisler Jakub - Michał Kisler i Marianna Lorenc - Arynów - 1849 - 190 -

    Kiszkowska Julianna - Michał Kiszkowski i Marianna Żeberek - Mikanów - 1843 - 215 -

    Kitchel Józef Aleksander - Antoni Kitchel i Julianna Dlauch - Huta Barczącka - 1831 - 38 -

    Kitel Antoni Franciszek - Antoni Kitel i Julianna Langówna - Huta Barczącka - 1836 - 149 -

    Kithel Józefa Ludwika - Antoni Kithel i Julianna Dlauch - Huta Barczącka - 1832 - 215 -

    Kithel Wanda - Antoni Kithel i Julianna Dlauch - Huta Barczącka - 1834 - 145 -

    Kithel Julian Kacper - Antoni Kithel i Julianna Dlauch - Huta Barczącka - 1838 - 4 -

    Klichowska Marianna - Stanisław Klichowski i Marianna Matuszewska - Huta Janowska - 1823 - 73 -

    Klimek Anna - Jędrzej Klimek i Marianna Cichoń - Osiny - 1813 - 24v -

    Klimek Franciszek - Jędrzej Klimek i Marianna Cichoń - Osiny - 1815 - 19 -

    Klimek Marianna - Andrzej Klimek i Marianna Chojnacka - Huta Mińska - 1818 - 174 -

    Klimek Agnieszka - Andrzej Klimek i Marianna Chojnacka - Huta Mińska - 1821 - 7 -

    Klimek Jan - Augustyn Klimek i Petronela Forysiak - Janów - 1822 - 25 -

    Klimek Marianna - Augustyn Klimek (już zmarły) i Petronela Forysiak - Janów - 1823 - 8 -

    Klimek Jan - Andrzej Klimek i Marianna Chojnacka - Huta Mińska - 1823 - 117 -

    Klimek Antonina - Andrzej Klimek i Marianna Chojnacka - Karolin - 1829 - 8 -

    Klimek Katarzyna - Andrzej Klimek i Marianna Chojnacka - Karolin - 1833 - 257 -

    Klimek Franciszka - Stanisław Klimek i Marianna Nalazek - Karolina - 1847 - 167 -

    Klimek Andrzej - Stanisław Klimek i Marianna Nalazek - Karolina - 1849 - 269 -

    Klinowska Anna - Jędrzej Klinowski i Apolonia Kozłowska - Mistów - 1816 - 90 -

    Klinowska Anna - Jan Klinowski i Marianna Kozakiewicz - Wojewodzianka - 1828 - 97 -

    Klinowska Franciszka - Walenty Klinowski i Katarzyna Chabrowska - Mińsk - 1829 - 37 -

    Klinowska Marianna Rozalia - Jakub Klinowski i Franciszka Wojciechowska - Mińsk - 1832 - 102 -

    Klinowska Rozalia - Jakub Klinowski i Franciszka Wojciechowska - Mińsk - 1834 - 209 -

    Klinowska Anna - Jakub Klinowski i Franciszka Wojciechowska - Stojadła - 1837 - 186 -

    Klinowska Waleria - Jakub Klinowski i Franciszka Wojciechowska - Stojadła - 1839 - 233 -

    Klinowska Marianna - Józef Klinowski i Katarzyna Bartnicka - Mistów - 1840 - 277 -

    Klinowska Julianna - Jakub Klinowski i Franciszka Wojciechowska - Mińsk - 1842 - 44 -

    Klinowska Katarzyna - Józef Klinowski i Katarzyna Bartnicka - Mistów - 1842 - 117 -

    Klinowska Ludwika - Józef Klinowski i Katarzyna Bartnicka - Mistów - 1846 - 29 -

    Klinowska Tekla - Ignacy Klinowski i Marianna Kulińska - Mińsk - 1848 - 185 -

    Klinowski Józef - Jędrzej Klinowski i Apolonia Kozłowska - Mistów - 1813 - 20 -

    Klinowski Józef - Jakub Klinowski i Franciszka Wojciechowska - Mistów - 1823 - 67 -

    Klinowski Franciszek Leon - Jakub Klinowski i Franciszka Wojciechowska - Podkobierne - 1824 - 259 -

    Klinowski Wojciech - Walenty Klinowski i Katarzyna Chabrowska - Mińsk - 1831 - 84 -

    Klinowski Antoni - Jan Klinowski i Marianna Kozakiewicz - Barcząca - 1832 - 73 -

    Klinowski Józef - Jakub Klinowski i Franciszka Wojciechowska - Mińsk - 1832 - 103 -

    Klinowski Jan - Jakub Klinowski i Katarzyna Chabrówna - Mińsk - 1833 - 287 -

    Klinowski Franciszek - Jan Klinowski i Marianna Kozakiewicz - Barcząca - 1834 - 293 -

    Klinowski Stanisław - Józef Klinowski i Anna Wojcicka - Mistów - 1836 - 51 -

    Klinowski Aleksander - Jan Klinowski i Marianna Kozakiewicz - Barcząca - 1837 - 100 -

    Klinowski Jakub - Józef Klinowski i Franciszka Wojciechowska - Mińsk - 1844 - 212 -

    Klinowski Andrzej - Józef Klinowski i Katarzyna Bartnicka - Mistów - 1844 - 231 -

    Klinowski Michał - Ignacy Klinowski i Marianna Kulińska - Mińsk - 1846 - 186 -

    Klinowski Feliks - Józef Klinowski i Katarzyna Bartnicka - Mistowe - 1849 - 130 -

    Kloch Marianna - Stanisław Kloch i Agnieszka Witkowska - Mistów - 1815 - 133 -

    Kloch Ewa - Adam Kloch i Agnieszka Witkówna - Mistów - 1817 - 35 -

    Kloch Katarzyna - Adam Kloch i Agnieszka Witkówna - Mistów - 1820 - 63 -

    Kloch Franciszka - Stanisław Kloch i Marianna Cichoń - Mistów - 1822 - 38 -

    Kloch Marianna - Stanisław Kloch (już zmarły) i Agnieszka Witkowska - Mistów - 1823 - 80 -

    Kłoniszewski Jan - Wincenty Kłoniszewski i Anna Okrzeja - Dembe - 1835 - 126 -

    Kłoniszewski Franciszek - Wincenty Kłoniszewski i Anna Okrzeja - Dembe - 1837 - 303 -

    Kłopotowska Marianna - Franciszek Kłopotowski i Wiktoria Malesa - Jędrzejnik - 1849 - 124 -

    Kłos Marianna - Jan Kłos i Orszula Bernardówna - Barcząca - 1834 - 204 -

    Kłosiński Julianna - Dominik Kłosiński i Salomea Tokarska - Huta Barczącka - 1833 - 123 -

    Kłoszyńska Marianna - Dominik Kłoszyński i Salomea Tokarska - Huta Barczącka - 1835 - 115 -

    Kłoszyńska Ludwika Karolina - Dominik Kłoszyński i Salomea Tokarska - Huta Barczącka - 1837 - 212 -

    Kłoszyński Karol Feliks - Marianna Kłoszynszczanka wolnego stanu - Huta Barczącka - 1834 - 112 -

    Knaute Karol Józef - Józef Knaute i Joanna Stollówna - Huta Barczącka - 1833 - 84 -

    Knaute Ludwik Adolf - Józef Knaute i Joanna Stollówna - Huta Barczącka - 1834 - 89 -

    Knaute dziecko płci męskiej - Józef Knaute i Joanna Stollówna - Huta Barczącka - 1835 - 148 - dziecię z wody tylko ochrzczone

    Knaute Wilhelm Emilian Alojzy - Józef Knaute i Joanna Stollówna - Huta Barczącka - 1835 - 149 -

    Knaute Emil Marceli - Józef Knaute i Anna Sztolle - Huta Barczącka - 1836 - 173 -

    Knaute Henryk Władysław - Józef Knaute i Anna Sztolle - Huta Barczącka - 1837 - 103 - dopełnienie ceremonii chrztu świętego

    Kni Aleksandra Tekla - Benedykt Kni i Tekla Wiśniewska - Huta Barczącka - 1829 - 276 -

    Knij Joanna Józefa - Benedykt Knij i Tekla Wiśniewska - Huta Barczącka - 1831 - 173 -

    Knij Benedykt Rudolf - Benedykt Knij i Tekla Wiśniewska - Kolonia Janowska - 1833 - 209 -

    Knor Antoni Fryderyk - Bogumił Knor i Maria Kindiger - Mińsk - 1845 - 157 -

    Knor Stanisław Bogumił - Bogumił Krystian Knor i Marianna Krigier - Mińsk - 1848 - 106 -

    Kobyleński Feliks - Anna Kobyleńska wolnego stanu - Kobierne - 1830 - 117 -

    Kobza Józefa - Franciszek Kobza i Katarzyna Kowalkówna - Rysie - 1813 - 9 -

    Kobza Stanisław Kostka - Franciszek Kobza i Katarzyna Cacko - Rysie - 1815 - 145 -

    Kobza Kacper - Franciszek Kobza i Katarzyna Kowalik - Rysie - 1819 - 46 -

    Kobza Mikołaj - Stanisław Kobza i Marianna Bąk - Rysie - 1836 - 272 -

    Kobza Marianna - Stanisław Kobza i Marianna Bąk - Rysie - 1839 - 20 -

    Kobza Jan - Stanisław Kobza i Marianna Bąk - Rysie - 1841 - 124 -

    Kobza Elżbieta - Stanisław Kobza i Teresa Grzelak - Jędrzejnik - 1843 - 264 -

    Kobza Kazimierz - Stanisław Kobza i Marianna Bąk - Rysie - 1844 - 5 -

    Kobza Józefata - Stanisław Kobza i Marianna Bąk - Rysie - 1846 - 257 -

    Kobza Franciszek - Stanisław Kobza i Marianna Bąk - Rysie - 1849 - 82 -

    Kochanowski Bartłomiej - Stanisław Kochanowski i Ludwika (brak nazwiska) - Mińsk - 1828 - 193 - neofici

    Kochler Wawrzyniec - Joanna Julia Kochler niezamężna - Mińsk - 1839 - 130 -

    Kojniewicz Tekla Wiktoria - Mateusz Kojniewicz i Katarzyna Sicińska - Dembe - 1829 - 229 -

    Kokosiński Wojciech - Michał Kokosiński i Magdalena Rogalińska - Huta Janowska - 1829 - 75 -

    Kokoszka Stanisław - Michał Kokoszka i Marianna Rekiszówna - Janów - 1818 - 115 -

    Kolsdorf Michał - Teodor Kolsdorf i Teresa Żasczyńska - Mińsk - 1816 - 178 -

    Kolsdorf Teodor Emilian - Teodor Kolsdorf i Teresa Żasczyńska - Mińsk - 1819 - 125 -

    Kołodziejak Kazimierz - Piotr Kołodziejak i Agata Miszeńska (?) - Iłówiec - 1836 - 59 -

    Kołodziejczyk Jan - Antoni Kołodziejczyk i Marianna Łojek - Iłówiec - 1822 - 278 -

    Kołodziejczyk Katarzyna - Antoni Kołodziejczyk i Marianna Łojek - Iłówiec - 1824 - 271 -

    Kołodziejczyk Franciszka - Antoni Kołodziejczyk i Marianna Łojewska - Iłówiec - 1832 - 207 -

    Kołodziejczyk Marianna - Piotr Kołodziejczyk i Agata Milewska - Iłówiec - 1839 - 76 -

    Kołodziejczyk Anna - Piotr Kołodziejczyk i Agata Kołodziejczyk - Iłówiec - 1840 - 180 -

    Kołodziejczyk Małgorzata - Józef Kołodziejczyk i Józefa Klimkówna - Iłówiec - 1843 - 170 -

    Kołodziejczyk Jan - Józef Kołodziejczyk i Józefa Klimkówna - Iłówiec - 1844 - 222 -

    Kołodziejczyk Michał - Józef Kołodziejczyk i Józefa Klimek - Iłówiec - 1846 - 178 -

    Kołodziejczyk Wojciech - Jan Kołodziejczyk i Józefa Klimek - Iłówiec - 1849 - 80 -

    Komarzecki Mikołaj - Andrzej Komarzecki i Józefa Cacko - Jędrzejnik - 1845 - 254 -

    Komeda Józef - Jakub Komeda i Marianna Zymotówna - Stojadła - 1833 - 221 -

    Komke August - August Samuel Komke i Wilhelmina Wanleke - Tyborów - 1844 - 235 -

    Komke Krystian - Zamot Komke i Karolina Szenfelt - Janów - 1846 - 68 -

    Komoda Michał - Jakub Komoda i Marianna Ziemiechówna - Stojadła - 1836 - 219 -

    Kondrat Maria - Jan Kondrat i Henryka Jetta Bergen - Barcząca - 1819 - 222 -

    Konopka Agnieszka - Stanisław Konopka i Marianna Romplówna - Janów - 1818 - 70 -

    Konopka Franciszek - Stanisław Konopka i Marianna Romplówna - Janów - 1819 - 227 -

    Konopka Wawrzyniec - Stanisław Konopka i Marianna Romplówna - Mińsk - 1821 - 156 -

    Konowrocka Józefa - Marcin Konowrocki i Dominika Bernaczonka - Rysie - 1819 - 84 -

    Konowrocka Katarzyna - Wojciech Konowrocki i Marianna Kobza - Rysie - 1819 - 271 -

    Konowrocka Apolonia - Józef Konowrocki i Marianna Kościesza - Rysie - 1820 - 13 -

    Konowrocka Marianna - Tomasz Konowrocki i Małgorzata Jackowicz - Rysie - 1820 - 35 -

    Konowrocka Klara - Kazimierz Konowrocki i Marianna Kulma - Rysie - 1820 - 222 -

    Konowrocka Marianna - Wojciech Konowrocki i Marianna Kobza - Rysie - 1822 - 104 -

    Konowrocka Marianna - Franciszka Konowrocka - wolnego stanu - Rysie - 1828 - 40 -

    Konowrocka Rozalia - Wojciech Konowrocki i Marianna Kobza - Rysie - 1828 - 180 -

    Konowrocka Eleonora - Tomasz Konowrocki i Marianna Paskówna - Wymyśle - 1830 - 80 -

    Konowrocki Jakub - Józef Konowrocki i Marianna Kościesza - Rysie - 1822 - 166 -

    Konowrocki Kazimierz - Wojciech Konowrocki i Marianna Kobza - Rysie - 1824 - 66 -

    Konowrocki Andrzej - Józef Konowrocki i Marianna Kościesza - Rysie - 1825 - 291 -

    Konowrocki Jan - Marcin Konowrocki i Brygida Tkaczyk - Cyganka - 1830 - 145 -

    Konowrocki Józef - Łukasz Konowrocki i Magdalena Pieńkowska - Cyganka - 1839 - 46 -

    Konowrodzka Agnieszka - Kazimierz Konowrodzki i Marianna Kulma - Rysie - 1814 - 2 -

    Konowrodzka Katarzyna - Kazimierz Konowrodzki i Marianna Kulma - Rysie - 1815 - 87 -

    Konowrodzka Katarzyna - Kazimierz Konowrodzki i Marianna Kulma - Rysie - 1817 - 25 -

    Konowrodzki Jan - Józef Konowrodzki i Marianna Kuźniczonka - Rysie - 1816 - 82 -

    Konowrodzki Łukasz - Marcin Konowrodzki i Dominika Biernacka - Rysie - 1816 - 139 -

    Konrat Wilhelm - Jan Konrat i Joanna Bergen - Tyborów - 1821 - 251 -

    Kopańska Marianna - Piotr Kopański i Anna Mikosz - Janów - 1842 - 174 -

    Kopański Marcin - Piotr Kopański i Anna Migarska - Janów - 1845 - 35 -

    Kopański Michał - Piotr Kopański i Anna Mikosz - Janów - 1846 - 151 -

    Kopański Jakub - Piotr Kopański i Barbara Jałówka - Janów - 1849 - 191 -

    Koplowicz Kiela - Nuta koplowicz i Feba Herszkówna - Mińsk - 1813 - 3v - starozakonni

    Koplowicz Tobiasz - Ajzyk Koplowicz i Sura Aronson - Wojewodzianka - 1823 - 203 - starozakonni

    Koprowicz Marianna - Mikołaj Koprowicz i Ewa z domu niewiadoma - Stojadła - 1845 - 256 -

    Korczyńska Kazimiera Albina - Kranciszek Korczyński i Katarzyna Gliszczyńska - Mińsk - 1842 - 85 -

    Korf Michał Marcin - Jan Korf i Urszula Badziszówna - Barcząca - 1817 - 38 -

    Korobicki Adam Feliks - Franciszek Korobicki i Marianna Polkowska - Zamienie - 1815 - 167 -

    Korzeczkowska Agnieszka - Ignacy Korzeczkowski i Józefa Pędziak - Zamienie - 1844 - 18 -

    Korzeniewska Marianna Franciszka - Jan Korzeniewski i Ewa Truszkowska - Barcząca - 1823 - 268 -

    Kosakowska Jadwiga - Andrzej Kosakowski i Marianna Sitkowska - Wólka - 1830 - 246 -

    Kosakowska Marianna - Franciszek Kosakowski i Anna Żołądkiewiczówna - Wólka - 1832 - 251 -

    Kosakowska Anna - Andrzej Kosakowski i Marianna Szytkowska - Budy Barcząckie - 1833 - 218 -

    Kosakowski Józefa - Andrzej Kosakowski i Marianna Sytkowska - Budy Barcząckie - 1828 - 24 -

    Kosakowski Stanisław - Franciszek Kosakowski i Anna Żołądkówna - Wólka - 1830 - 82 -

    Kosakowski Wojciech - Franciszek Kosakowski i Anna Żołądkówna - Wólka - 1830 - 83 -

    Kosakowski Jan - Franciszek Kosakowski i Anna Żołądkówna - Wólka - 1834 - 151 -

    Kosakowski Mikołaj - Andrzej Kosakowski - - 1834 - 284 - dane z sumariusza - brak strony

    Kosecki Piotr - Jan Kosecki i Apolonia Ciszkówna - Huta Barczącka - 1817 - 33v -

    Kosikowski Kacper - Stanisław Kosikiwski i Marianna Grabowska - Kędzierak - 1839 - 4 -

    Kosińska Agata - Antoni Kosiński i Katarzyna Brzost - Brzóze - 1818 - 72 -

    Kosińska Marianna - Antoni Kosiński i Katarzyna Wrzoskówna - Brzóze - 1821 - 158 -

    Kosińska Wiktoria - Antoni Kosiński i Katarzyna Brzost - Brzóze - 1823 - 154 -

    Kosińska Katarzyna - Antoni Kosiński i Katarzyna Brzost - Brzóze - 1825 - 298 -

    Kosińska Marianna - Antoni Kosiński i Katarzyna Brzost - Brzóze - 1833 - 3 -

    Kosińska Agata - Antoni Kosiński i Katarzyna Brzost - Brzóze - 1835 - 19 -

    Kosińska Katarzyna - Franciszek Kosiński i Monika Sadowska - Angelina - 1846 - 195 -

    Kosińska Julianna - Franciszek Kosiński i Monika Sadowska - Angelina - 1848 - 112 -

    Kosiński Jan - Antoni Kosiński i Katarzyna Brzost - Brzóze - 1814 - 70 -

    Kosiński Franciszek - Antoni Kosiński i Katarzyna Brzost - Brzóze - 1816 - 46 -

    Kosiński Adam - Antoni Kosiński i Katarzyna Brzost - Brzóze - 1819 - 153 -

    Kosiński Błażej - Antoni Kosiński i Katarzyna Brzost - Brzóze - 1828 - 30 -

    Kosiński Jakub - Antoni Kosiński i Katarzyna Brzost - Brzóze - 1830 - 167 -

    Kosiński Mikołaj - Antoni Kosiński i Katarzyna Brzost - Brzóze - 1835 - 18 -

    Kosiński Wojciech - Wiktoria Kosińska panna - Mińsk - 1844 - 192 -

    Kosiński Józef - Franciszek Kosiński i Katarzyna Książek - Brzóze - 1845 - 215 -

    Kosiński Franciszek - Franciszek Kosiński i Katarzyna Książek - Brzóze - 1849 - 25 -

    Kosiorowska Anna Karolina - Jan Kosiorowski i Rozalia Kisling - Marjanki - 1849 - 193 -

    Koskowicz Jankiel - Herzko Joskowicz i Ryfka Majer - Ruda - 1816 - 164 -

    Kosowska Katarzyna - Jan Kosowski i Petronela Wocial - Mistów - 1832 - 202 -

    Kosowska Agnieszka - Jan Kosowski i Petronela Wocial - Mistów - 1838 - 6 -

    Kosowska Anna - Andrzej Kosowski i Marianna Rybicka - Mistów - 1848 - 104 -

    Kosowski Stanisław - Jan Kosowski i Petronrla Wocial - Mistów - 1828 - 231 -

    Kosowski Franciszek - Jan Kosowski i Petronela Wocial - Mistów - 1830 - 193 -

    Kossakowska Franciszka - Andrzej Kossakowski i Marianna Sytkowska - Budy Barcząckie - 1820 - 45 -

    Kossakowska Agata - Andrzej Kossakowski i Marianna Sytkowska - Budy Barcząckie - 1822 - 30 -

    Kossakowska Marianna - Andrzej Kossakowski i Marianna Sytkowska - Budy Barcząckie - 1823 - 156 -

    Kossakowska Anna - Andrzej Kossakowski i Marianna Sitkowska - Huta Barczącka - 1844 - 180 -

    Kossakowski Józef - Andrzej Kossakowski i Marianna Sitkowska - Barcząca - 1838 - 90 -

    Kossowska Katarzyna - Jan Kossowski i Petronela Wocial - Mistów - 1821 - 78 -

    Kossowska Ludwika - Jan Kossowski i Petronela Wocial - Mistów - 1840 - 261 -

    Kossowska Julianna - Andrzej Kossowski i Marianna Rybicka - Mistów - 1844 - 178 -

    Kossowska Marianna - Jędrzej Kossowski i Marianna Rybicka - Mistów - 1846 - 24 -

    Kossowski Andrzej - Jan Kossowski i Petronela Wocial - Mistów - 1819 - 254 -

    Kossowski Tomasz - Jan Kossowski i Petronela Wocial - Mistów - 1835 - 240 -

    Kostecka Marianna - Paulina Kostecka wolnego stanu - Huta Janowska - 1831 - 135 -

    Kostecki Stanisław - Konstancja Kostecka wolnego stanu - Osiny - 1829 - 193 -

    Kostecki Michał - Jakub Kostecki i Helena Wrzoskówna - Osiny - 1845 - 195 -

    Kostek Marianna - Piotr Kostek i Magdalena Cegelkówna - Tyborów - 1835 - 10 -

    Kostka Marianna - Jan Kostka i Anna Kłosińska - Mińsk - 1829 - 164 -

    Kostka Jan - Jan Kostka i Anna Kłosińska - Mińsk - 1832 - 128 -

    Kostka Aleksander Piotr - Jan Kostka i Anna Kłoszyńska - Mińsk - 1835 - 90 -

    Kostkowski Adam Ignacy - Jan Kostkowski i Łucja Robakowska - Podkobierne - 1836 - 92 -

    Kostrzewska Elżbieta Antonina - Wawrzyniec Kostrzewski i Józefa Markowska - Mińsk - 1828 - 251 -

    Kostrzewska Anna - Piotr Kostrzewski i Magdalena Cegełkówna - Tyborów - 1838 - 227 -

    Kostrzewska Teresa - Piotr Kostrzewski i Mafdalena Cegiełka - Tyborów - 1843 - 138 -

    Kostrzewska Wanda Cecylia - Piotr Kostrzewski i Anna Bogusławska - Janów - 1844 - 1 -

    Kostrzewska Magdalena Eleonora - Piotr Kostrzewski i Magdalena Cegłowska - Tyborów - 1844 - 201 -

    Kostrzewska Marianna Tekla - Piotr Kostrzewski i Agata Bogusławska - Janów - 1846 - 201 -

    Kostrzewski Aleksander - Stanisław Kostrzewski i Apolonia Wołkówna - Budy Janowskie - 1831 - 175 -

    Kostrzewski Stanisław - Piotr Kostrzewski i Magdalena Cegelska - Tyborów - 1832 - 217 -

    Kostrzewski Jan - Piotr Kostrzewski i Magdalena Cegełkówna - Tyborów - 1837 - 147 -

    Kostrzewski Antoni Aleksander - Piotr Kostrzewski i Anna Bogusławska - Janów - 1837 - 170 -

    Kostrzewski Zygmunt Stanisław - Piotr Kostrzewski i Anna Bogusławska - Janów - 1839 - 84 -

    Kostrzewski Franciszek - Piotr Kostrzewski i Magdalena Cegiełkówna - Tyborów - 1841 - 36 -

    Kostrzewski Henryk - Piotr Kostrzewski i Anna Bogusławska - Jędrzejów - 1842 - 81 -

    Kostrzewski Paweł - Stanisław Kostrzewski i Józefa Orłowska - Iłówiec - 1849 - 20 -

    Kostrzewski Edward - Piotr Kostrzewski i Anna Bogusławska - Janów - 1844 - 56 -

    Koszewski Marianna - Adam Koszewski i Katarzyna Kozłowska - Karolin - 1829 - 231 -

    Kościesza Małgorzata - Antoni Kościesza i Helena Padzik - Mikanów - 1817 - 32v -

    Kościesza Jakub - Antoni Kościesza i Helena Kościesza - Mikanów - 1820 - 143 -

    Kościesza Tomasz - Antoni Kościesza i Helena Kościesza - Mikanów - 1822 - 262 -

    Kościesza Katarzyna - Antoni Kościesza i Helena Kościesza - Mikanów - 1825 - 276 -

    Kościesza Adam - Wojciech Kościesza i Łucja Wąsik - Stojadła - 1832 - 110 -

    Kościesza Franciszka - Józef Kościesza i Marianna Ciborek - Mistów - 1837 - 215 -

    Kościesza Adam - Józef Kościesza i Marianna Ciborek - Mistów - 1840 - 28 -

    Kościesza Stanisław - Łukasz Kościesza i Marianna Przedlacka - Mińsk - 1842 - 30 -

    Kościesza Marianna - Józef Kościesza i Marianna Ciborek - Mistów - 1843 - 78 -

    Kościesza Jan - Łukasz Kościesza i Marianna Przedlacka - Mińsk - 1844 - 197 -

    Kościesza Angela - Łukasz Kościesza i Marianna Przedlacka - Mińsk - 1847 - 154 -

    Kościesza Andrzej Józef - Tomasz Kościesza i Ewa Kulka - Huta Mińska - 1849 - 29 -

    Kot Agnieszka - Grzegorz Kot i Marianna Wójcik - Mikanów - 1813 - 2 -

    Kot Benedykt - Marcin Kot i Łucja Rosicha - Mikanów - 1813 - 9 -

    Kot Jan - Kazimierz Kot i Marianna Wojcicka - Mikanów - 1815 - 160 -

    Kot Jan - Marcin Kot i Łucja Rosicha - Mikanów - 1816 - 47 -

    Kot Marianna - Kazimierz Kot i Marianna Wujcik - Mikanów - 1818 - 30 -

    Kot Tomasz - Marcin Kot i Łucja (brak nazwiska) - Mikanów - 1819 - 27 -

    Kot Marianna - Jacenty Kot i Marianna Zagańczyk - Tartak - 1820 - 94 -

    Kot Franciszka - Kazimierz Kot i Marianna Wojcik - Mikanów - 1820 - 97 -

    Kot Franciszek - Marcin Kot i Łucja Rosiecka - Mikanów - 1821 - 168 -

    Kot Katarzyna - Kazimierz Kot i Katarzyna Wojcicka - Mikanów - 1822 - 122 -

    Kot Szczepan - Jacenty Kot i Marianna Zagańczyk - Tartak - 1822 - 279 -

    Kot Józef - Jacenty Kot i Marianna Zagańczyk - Tartak - 1825 - 77 -

    Kot Józefa - Kazimierz Kot i Marianna Wojcik - Mikanów - 1825 - 83 -

    Kot Stanisław Jakub - Józef Kot i Petronela Lubaszka - Mistów - 1828 - 148 -

    Kot Katarzyna - Piotr Kot i Jadwiga Padzik - Wiciejów - 1829 - 29 -

    Kot Franciszka - Jacenty Kot i Marianna Zagańczyk - Mikanów - 1829 - 224 -

    Kot Anna - Józef Kot i Petronela Lubaszka - Mistów - 1830 - 164 -

    Kot Anna - Piotr Kot i Jadwiga Padzik - Wiciejów - 1832 - 122 -

    Kot Jan - Józef Kot i Petronela Lubaszka - Mistów - 1832 - 249 -

    Kot Marianna - Jadwiga Kotówna wolnego stanu - Mikanów - 1834 - 201 -

    Kot Michał - Józef Kot i Petronela Lubaszka - Mistów - 1834 - 240 -

    Kot Marianna - Jacenty Kot i Marianna Zagańczyk - Tartak - 1835 - 82 -

    Kot Jakub - Benedykt Kot i Zofia Calonka wolnego stanu (nieślubni) - Kędzierak - 1840 - 186 -

    Kot Anna - Benedykt Kot i Zofia Calonka wolnego stanu (nieślubni) - Kędzierak - 1840 - 187 -

    Kot Marcin - Jadwiga Kotówna niezamężna - Niedziałka - 1846 - 235 -

    Koteński Jan - Jacenty Koteński i Marianna Zagańczyk - Kolonia Anielin - 1832 - 80 -

    Kotowska Marianna - Szymon Kotowski i Franciszka Lipczyńska - Barcząca - 1835 - 189 -

    Kotowska Magdalena - Benedykt Kotowski i Małgorzata Wypustek - Niedziałka - 1844 - 131 -

    Kott Józefa - Jacenty Kott i Marianna Zagańczyk - Mikanów - 1838 - 57 -

    Kott Józef - Piotr Kott i Jadwiga Padzikówna - Wiciejów - 1839 - 36 -

    Kott Karol - Jacenty Kott i Marianna Zagańczyk - Mikanów - 1840 - 280 -

    Kotulińska Marianna Katarzyna - Andrzej Kotuliński i Franciszka Lewińskich - Ruda - 1833 - 265 -

    Kotuliński Stanisław - Marianna Kotulińska wolnego stanu - Mińsk - 1841 - 109 -

    Kowalczyk Mateusz - Stanisław Kowalczyk i Marianna Staszka - Niedziałka - 1819 - 204 -

    Kowalczyk Stanisław - Ludwik Kowalczyk i Julianna Krusińska - Brzóze - 1829 - 253 -

    Kowalczyk Katarzyna - Ludwik Kowalczyk i Julianna Krusiewicz - Brzóze - 1835 - 6 -

    Kowalczyk Józef - Ludwik Kowalczyk i Julianna Krusiewicz - Brzóze - 1837 - 86 -

    Kowalczyk Adam - Ludwik Kowalczyk i Julianna Krusiewicz - Brzóze - 1840 - 196 -

    Kowalczyk Katarzyna - Jan Kowalczyk i Marianna Krusiewicz - Brzóze - 1840 - 199 -

    Kowalczyk Tomasz - Jan Kowalczyk i Marianna Krusiewicz - Brzóze - 1842 - 251 -

    Kowalczyk Małgorzata - Wincenty Kowalczyk i Marianna Przyborowska - Brzóze - 1844 - 67 -

    Kowalczyk Marianna - Józef Kowalczyk i Katarzyna Bakuła - Stojadła - 1844 - 255 -

    Kowalczyk Józef - Jan Kowalczyk i Marianna Krusiewicz - Brzóze - 1845 - 36 -

    Kowalczyk Rozalia - Jan Kowalczyk i Marianna Krusiewicz - Brzóze - 1846 - 149 -

    Kowalczyk Adam - Wincenty Kowalczyk i Marianna Przyborowska - Brzóze - 1846 - 175 -

    Kowalczyk Marianna - Franciszek Kowalczyk i Julianna Czerwińska - Brzóze - 1846 - 229 -

    Kowalczyk Mikołaj - Aleksander Kowalczyk i Jadwiga Retkowska - Stojadła - 1846 - 259 -

    Kowalczyk Jan - Józef Kowalczyk i Katarzyna Bakuła - Osiny - 1847 - 102 -

    Kowalczyk Marianna - Aleksander Kowalczyk i Jadwiga Retkowska - Stojadła - 1847 - 176 -

    Kowalczyk Józef - Wincenty Kowalczyk i Marianna Przyborowska - Brzóze - 1848 - 43 -

    Kowalczyk Małgorzata - Franciszek Kowalczyk i Julianna Czerwińska - Brzóze - 1848 - 105 -

    Kowalczyk Andrzej - Józef Kowalczyk i Katarzyna Bakuła - Budy Janowskie - 1848 - 225 -

    Kowalczyk Wojciech - Jan Kowalczyk i Marianna Krusiewicz - Brzóze - 1849 - 75 -

    Kowalczyk Piotr - Karol Kowalczyk i Anastazja Rek - Brzóze - 1849 - 153 -

    Kowalczyk Marianna - Wincenty Kowalczyk i Marianna Ciborowska - Brzóze - 1849 - 231 -

    Kowalska Marianna - Antoni Kowalski i Józefa Gąsiorowska - Huta Mińska - 1813 - 11 -

    Kowalska Józefa Helena - Jan Kowalski i Tekla Szwejkowska - Osiny - 1831 - 85 -

    Kowalska Marianna - Jan Kowalski i Agnieszka Gałązka - Huta Mińska - 1832 - 238 -

    Kowalska Katarzyna - Jan Kowalski i Agnieszka Gałązka - Mińsk - 1834 - 109 -

    Kowalska Marianna - Jan Kowalski i Agnieszka Gałązka - Mińsk - 1834 - 110 -

    Kowalska Anna - Jan Kowalski i Agnieszka Gałązka - Niedziałka - 1837 - 190 -

    Kowalska Józefa Anna - Grzegorz Kowalski i Agnieszka Kwiatkowska - Huta Barczącka - 1837 - 196 -

    Kowalska Józefa - Jan Kowalski i Agnieszka Gałązka - Huta Mińska - 1840 - 167 -

    Kowalska Magdalena - Franciszek Kowalski i Zofia Woźnica - Chrośla - 1846 - 81 -

    Kowalski Antoni - Bazyli Kowalski i Zofia Okrzeja - Dembe - 1817 - 2v -

    Kowalski Jędrzej - Bazyli Kowalski i Zofia Okrzeja - Dembe - 1819 - 256 -

    Kowalski Karol - Grzegorz Kowalski i Agnieszka Kwiatkowska - Huta Barczącka - 1825 - 268 -

    Kowalski Franciszek - Grzegorz Kowalski i Agnieszka Kwiatkowska - Huta Barczącka - 1829 - 59 -

    Kowalski Piotr - Jan Kowalski i Katarzyna Woźnica - Dembe - 1830 - 260 -

    Kowalski Franciszek - Grzegorz Kowalski i Agnieszka Kwiatkowska - Huta Barczącka - 1832 - 192 -

    Kowalski Adam - Grzegorz Kowalski i Agnieszka Kwiatkowska - Huta Barczącka - 1834 - 308 -

    Kowalski Jan - Jan Kowalski i Agnieszka Gałązka - Huta Mińska - 1842 - 175 -

    Kowalski Franciszek - Jan Kowalski i Agnieszka Gałązka - Huta Mińska - 1845 - 78 -

    Kowalski Krystian - Krystian Kowalski i Anna - Karolodwór - 1846 - 222 -

    Kowalski Michał - Jan Kowalski i Agnieszka Gałązka - Tartak - 1847 - 178 -

    Koza Marianna Teresa - Jan Koza i Julianna Baranowska - Mińsk - 1832 - 191 -

    Koza Ewa - Jan Koza i Julianna Baranowska - Mińsk - 1834 - 307 -

    Koza Jan Stanisław - Jan Koza i Julianna Baranowska - Mińsk - 1838 - 147 -

    Koza Marianna - Jan Koza i Julianna Baranowska - Mińsk - 1841 - 147 -

    Kozak Marianna - Jędrzej Kozak i Marianna Konopczanka - Mińsk - 1814 - 34 -

    Kozakiewicz Magdalena - Michał Kozakiewicz i Krystyna Ostrowska - Mińsk - 1816 - 105 -

    Kozakiewicz Ignacy - Franciszek Kozakiewicz i Rozalia Klinowska - Mińsk - 1829 - 23 -

    Kozakiewicz Marianna - Franciszek Kozakiewicz i Rozalia Klinowska - Mińsk - 1830 - 247 -

    Kozakiewicz Jan - Franciszek Kozakiewicz i Rozalia Klinowska - Mińsk - 1832 - 66 -

    Kozakiewicz Wincenty - Franciszek Kozakiewicz i Rozalia Klinowska - Mińsk - 1834 - 170 -

    Kozakiewicz Tomasz - Franciszek Kozakiewicz i Rozalia Klinowska - Mińsk - 1836 - 288 -

    Kozakiewicz Józef - Andrzej Kozakiewicz i Zofia Przedlacka - Mińsk - 1837 - 49 -

    Kozakiewicz Jan - Andrzej Kozakiewicz i Zofia Przedlacka - Mińsk - 1838 - 182 -

    Kozakiewicz Antoni - Franciszek Kozakiewicz i Rozalia Klinowska - Mińsk - 1840 - 1 -

    Kozakiewicz Marianna - Franciszek Kozakiewicz i Rozalia Klinowska - Mińsk - 1841 - 53 -

    Kozakiewicz Marianna - Andrzej Kozakiewicz i Zofia Przedlacka - Mińsk - 1841 - 172 -

    Kozakiewicz Józefa - Andrzej Kozakiewicz i Zofia Przedlacka - Mińsk - 1844 - 62 -

    Kozakiewicz Angela - Franciszek Kozakiewicz (już zmarły) i Rozalia Klinowska - Mińsk - 1844 - 135 -

    Kozakiewicz Andrzej - Andrzej Kozakiewicz (już zmarły) i Zofia Przedlacka - Mińsk - 1848 - 208 -

    Kozłowska Marianna - Jan Kozłowski i Wiktoria Gładkowska - Dembe - 1814 - 98 -

    Kozłowska Franciszka - Stanisław Kozłowski i Apolonia Tkadzonki - Gliniak - 1820 - 251 -

    Kozłowska Marianna - Jan Kozłowski i Franciszka Bąk - Dembe - 1828 - 4 -

    Kozłowska Małgorzata - Adam Kozłowski i Marianna Niewiadomska - Dembe - 1828 - 151 -

    Kozłowska Agnieszka - Framciszka Kozłowska - wolnego stanu - Dembe - 1828 - 177 -

    Kozłowska Rozalia - Krzysztof Kozłowski i Tekla Parzycka - Mińsk - 1829 - 108 -

    Kozłowska Józefa - Kacper Kozłowski i Agnieszka Okrzeja - Dembe - 1831 - 58 -

    Kozłowska Katarzyna - Adam Kozłowski i Julianna Jarzębska - Dembe - 1832 - 219 -

    Kozłowska Jadwiga - Kacper Kozłowski i Agnieszka Okrzeja - Dembe - 1833 - 217 -

    Kozłowska Paulina - Adam Kozłowski i Julianna Jastrzębska - Dembe - 1835 - 116 -

    Kozłowska Marianna - Krzysztof Kozłowski i Tekla Parzyskówna - Niedziałka - 1838 - 235 -

    Kozłowska Józefa - Michał Kozłowski i Magdalena Okrzeja - Budy Barcząckie - 1840 - 300 -

    Kozłowska Teofila - Walenty Kozłowski i Apolonia Król - Huta Barczącka - 1842 - 207 -

    Kozłowska Marianna - Łukasz Kozłowski i Marianna Tarczyńska - Gliniak - 1842 - 243 -

    Kozłowska Józefa - Marcin Kozłowski i Agnieszka Laskowska - Cyganka - 1844 - 14 -

    Kozłowska Józefa - Łukasz Kozłowski i Marcela Tarczyńska - Gliniak - 1845 - 61 -

    Kozłowska Magdalena - Antoni Kozłowski i Marianna Kurzyńska - Dembe - 1845 - 94 -

    Kozłowska Petronela - Michał Kozłowski i Magdalena Okrzeja - Barcząca - 1846 - 92 -

    Kozłowska Magdalena - Tomasz Kozłowski i Katarzyna Andrzejewicz - Niedziałka - 1846 - 167 -

    Kozłowska Katarzyna - Jakub Kozłowski i Helena Gorczewska - Dembe - 1846 - 238 -

    Kozłowska Marianna - Marcin Kozłowski i Agnieszka Laskowska - Cyganka - 1847 - 21 -

    Kozłowska Anna - Antoni Kozłowski i Marianna Kurzyńska - Dembe - 1848 - 85 -

    Kozłowska Małgorzata - Jan Kozłowski i Józefa Jackowicz - Dembe - 1848 - 103 -

    Kozłowska Marianna - Maciej Kozłowski i Tekla Kamieńska - Mińsk - 1849 - 235 -

    Kozłowski Jan - Maciej Kozłowski i Klara Smudzonka - Dembe - 1813 - 16v -

    Kozłowski Józef - Kacper Kozłowski i Agata (brak nazwiska) - Dembe - 1814 - 32 -

    Kozłowski Antoni - Kacper Kozłowski i Agnieszka Okrzeja - Dembe - 1816 - 80 -

    Kozłowski Szczepan - Kacper Kozłowski i Agnieszka Okrzeja - Dembe - 1819 - 33 -

    Kozłowski Jakub - Maciej Kozłowski (już zmarły) i Klara Smuga - Dembe - 1819 - 183 -

    Kozłowski Józef - Aleksander Kozłowski i Apolonia Karolówna - Wiciejów - 1820 - 57 -

    Kozłowski Jan - Kacper Kozłowski i Agnieszka Okrzeja - Dembe - 1821 - 163 -

    Kozłowski Antoni - Aleksander Kozłowski i Apolonia Korojczyk - Wiciejów - 1822 - 170 -

    Kozłowski Andrzej - Stanisław Kozłowski i Apolonia Mozdzonkówna - Huta Mińska - 1822 - 220 -

    Kozłowski Marcin - Kacper Kozłowski i Agnieszka Okrzeja - Dembe - 1823 - 235 -

    Kozłowski Karol - Kacper Kozłowski i Agnieszka Okrzeja - Dembe - 1828 - 229 -

    Kozłowski Wojciech - Adam Kozłowski i Rozalia Jarzębska - Dembe - 1830 - 74 -

    Kozłowski Szczepan - Krzysztof Kozłowski i Tekla Paryskówna - Niedziałka - 1831 - 185 -

    Kozłowski Jan - Walenty Kozłowski i Apolonia Król - Gliniak - 1835 - 139 -

    Kozłowski Jakub - Krzysztof Kozłowski i Tekla Paryskówna - Niedziałka - 1835 - 146 -

    Kozłowski Józef - Kacper Kozłowski i Agnieszka Okrzeja - Dembe - 1836 - 63 -

    Kozłowski Franciszek - Walenty Kozłowski i Apolonia Król - Gliniak - 1837 - 209 -

    Kozłowski Józef - Michał Kozłowski i Magdalena Okrzeja - Dembe - 1837 - 305 -

    Kozłowski Józef - Adam Kozłowski i Julianna Jarzębska - Dembe - 1840 - 72 -

    Kozłowski Franciszek - Michał Kozłowski i Magdalena Okrzeja - Budy Barcząckie - 1843 - 186 -

    Kozłowski Tomasz - Franciszek Kozłowski i Katarzyna Jędrzejkówna - Niedziałka - 1845 - 139 -

    Kozłowski Andrzej - Łukasz Kozłowski i Marianna Tarczyńska - Cielechowizna - 1847 - 211 -

    Kozłowski Józef - Michał Kozłowski i Magdalena Okrzeja - Budy Barcząckie - 1849 - 51 -

    Kozłowski Józef - Marcin Kozłowski i Agnieszka Laskowska - Cyganka - 1849 - 207 -

    Kozłowski Jan - Tomasz Kozłowski i Katarzyna Jędrzejkiewicz - Niedziałka - 1849 - 284 -

    Kozłowski Andrzej - Jakub Kozłowski i Helena Górecka - Dembe - 1849 - 307 -

    Koźlińska Marianna - Jakub Koźliński i Katarzyna Cacko - Mińsk - 1835 - 33 -

    Kożuchowska Katarzyna - Jan Kożuchowski i Marianna Wojcicka - Janów - 1829 - 243 -

    Kożuchowska Marianna - Andrzej Kożuchowski i Karolina Staniszewska - Mikanów - 1840 - 95 -

    Kożuchowska Franciszka - Andrzej Kożuchowski i Karolina Niemirkówna - Zakole - 1843 - 187 -

    Kożuchowska Tekla - Jędrzej Kożuchowski i Karolina Tomaszewska - Zakole - 1846 - 203 -

    Kożuchowska Emilia - Andrzej Kożuchowski i Karolina Balcerzak - Zakole - 1848 - 152 -

    Krakowiak Cecylia - Rozalia Krakowianka - panna - Osiny - 1813 - 34v -

    Krakowiak Jan - Jakub Krakowiak i Weronika Paskówna - Dembe - 1836 - 136 -

    Krampiec Bogumił Karol - Jerzy Andrzej Krampiec i Krystyna Pabs - Tyborów - 1846 - 95 -

    Krasińska Małgorzata - Cyprian Krasiński i Helena Świdzińska - Mińsk - 1820 - 150 -

    Krasiński Maciej - Mateusz Krasiński i Katarzyna Wielondkowicz - Mińsk - 1824 - 52 -

    Krasnowska Julianna - Feliks Krasnowski i Urszula Pastecka - Barcząca - 1838 - 177 -

    Krasuska Marianna - Mateusz Krasuski i Katarzyna Łąkiewicz - Mińsk - 1829 - 255 -

    Krasuska Teofila - Mikołaj Krasuski i Wiktoria Telatycka - Budy Mistowskie - 1833 - 48 -

    Krasuska Anna - Mikołaj Krasuski i Wiktoria Szelatycka - Budy Mistowskie - 1835 - 120 -

    Krasuska Julianna - Kacper Krasuski i Franciszka Cieślik - Budy Mistowskie - 1844 - 4 -

    Krasuska Ludwika - Kacper Krasuski i Franciszka Ciesielska - Mistów - 1845 - 174 -

    Krasuska Bronisława Joanna - Maciej Krasuski i Franciszka Boguszewska - Mińsk - 1848 - 167 -

    Krasuski Józef - Mikołaj Krasuski i Bogumiła Grochowska - Budy Mistowskie - 1825 - 60 -

    Kraus Konstanty Sylwester - Alojzy Kraus i Magdalena Idźkowska - Huta Barczącka - 1828 - 1 -

    Kraus Antoni - Alojzy Kraus i Magdalena Idźkowska - Huta Janowska - 1831 - 17 -

    Krauthow Andrzej - Daniel Krauthow i Bogumiła Moryczówna - Tyborów - 1834 - 51 -

    Krautów Jan Teofil - Daniel Krautów i Karolina Morisówna - Tyborów - 1836 - 25 -

    Krauz Teofil Aleksander - Alojzy Krauz i Magdalena Idźkowska - Huta Janowska - 1829 - 40 -

    Krauze Marianna Antonina - Alojzy Krauze i Magdalena Idźkowska - Huta Janowska - 1824 - 174 -

    Krawczak Agnieszka - Ignacy Krawczak i Marianna Dubian - Kobierne - 1836 - 243 -

    Krawczyk Wawrzyniec - Ignacy Krawczyk i Marianna Dubianikówna - Kobierne - 1839 - 137 -

    Krawczyk Franciszka - Ignacy Krawczyk (już zmarły) i Marianna Dubian - Kobierne - 1842 - 76 -

    Krawczyk Paweł - Paweł Krawczyk i Marianna Chmielewska - Dembe - 1842 - 246 -

    Krawczyk Zofia - Paweł Krawczyk i Marianna Gładkowska - Dembe - 1844 - 104 -

    Krawczyk Jakub - Paweł Krawczyk i Marianna Chmielewska - Dembe - 1845 - 151 -

    Kreps Alojzy - Alojzy Kreps i Joanna Bernard - Huta Barczącka - 1833 - 33 -

    Kreps Ignacy Antoni - Alojzy Kreps i Anna Bernardówna - Barcząca - 1835 - 119 -

    Kreps Augustyn Mikołaj - Alojzy Kreps i Anna Bernardówna - Kolonia Janowska - 1837 - 165 -

    Kreps Józef Ludwik - Alojzy Kreps i Anna Bernard - Dembe - 1841 - 161 -

    Kriger Ewa - Wojciech Kriger i Katarzyna Kalinowska - Ruda - 1837 - 316 -

    Kroczewska Waleria Franciszka - Walery Kroczewski i Marianna Gurska - Mińsk - 1836 - 95 -

    Krogul Józef - Bartłomiej Krogul i Katarzyna Chwaloszczonka - Jędrzejnik - 1817 - 16v -

    Krogul Wojciech - Jakub Krogul i Helena Gawryałek - Jędrzejnik - 1820 - 91 -

    Krogul Marianna - Bartłomiej Krogul i Katarzyna Falińska - Jędrzejnik - 1822 - 100 -

    Krogul Katarzyna - Jakub Krogul i Agnieszka Cacko - Jędrzejnik - 1822 - 231 -

    Krogul Jan - Bartłomiej Krogul i Katarzyna Falińska - Jędrzejnik - 1823 - 127 -

    Krogulewska Zofia - Kjakub Krogulewski i Agnieszka Cacko - Jędrzejnik - 1824 - 107 -

    Krogulewski Michał - Bartłomiej Krogulewski i Katarzyna Falińska - Jędrzejnik - 1819 - 213 -

    Krogulewski Andrzej - Jakub Krogulewski i Agnieszka Cacko - Jędrzejnik - 1821 - 223 -

    Krolak Jan - Franciszek Krolak i Marianna Rutkowska - Iłówiec - 1817 - 31v -

    Krolak Stanisław - Franciszek Krolak i Marianna Retkowska - Iłówiec - 1833 - 109 -

    Krolikowski Stanisław - Stanisław Krolikowski i Katarzyna Smoniewska - Zakole - 1830 - 228 -

    Kropielnicka Justyna - Paweł Kropielnicki i Agnieszka Skoniecznianka - Dembe - 1820 - 130 -

    Kropielnicka Julianna - Jakub Kropielnicki i Marianna Jackowicz - Budy Arynowskie - 1820 - 232 -

    kropielnicka Jadwiga - Paweł Kropielnicki i Agnieszka Wojtychnianka - Dembe - 1823 - 210 -

    Kropielnicka Magdalena - Jakub Kropielnicki i Marianna Jackowicz - Brzóze - 1825 - 154 -

    Kropielnicka Marianna - Jakub Kropielnicki i Katarzyna Brzost - Kąty Brzóskie - 1836 - 200 -

    Kropielnicka Marianna - Jakub Kropielnicki i Katarzyna Zagańczyk - Kąty Brzozkie - 1839 - 231 -

    Kropielnicka Marcjanna - Jakub Kropielnicki i Katarzyna Brzost - Brzóze - 1844 - 100 -

    Kropielnicka Antonina - Jakub Kropielnicki i Katarzyna brzost - Brzóze - 1848 - 115 -

    Kropielnicki Stefan - Paweł Kropielnicki i Agnieszka Skonikowska - Dembe - 1814 - 170 - bliźnięta

    Kropielnicki Jan - Paweł Kropielnicki i Agnieszka Skonikowska - Dembe - 1814 - 170 - bliźnięta

    Kropielnicki Wojciech - Paweł Kropielnicki i Agnieszka Skonikowska - Dembe - 1818 - 100 -

    Kropielnicki Wawrzyniec - Jakub Kropielnicki i Marianna Jackowicz - Brzóze - 1823 - 161 -

    Kropielnicki Piotr - Jakub Kropielnicki i Marianna Jackowicz - Brzóze - 1829 - 123 -

    Kropielnicki Kazimierz - Jakub Kropielnicki i Katarzyna Brzost - Brzóze Kąty - 1838 - 12 -

    Kropielnicki Jan - Jakub Kropielnicki i Katarzyna Brzost - Kąty Brzóze - 1842 - 95 -

    Krotow Krystian - Jan Krotow i Anna (brak nazwiska) - Kolonia Tyborów - 1819 - 56 -

    Krotow Anna Katarzyna - Elżbieta Krotow - panna - Tyborów - 1820 - 266 -

    Król Katarzyna - Maciej Król i Teresa Zgutka - Zamienie - 1813 - 29 -

    Król Kazimierz - Kacper Król i Julianna Rosochacka - Podrudzie - 1814 - 23 -

    Król Jadwiga - Kacper Król i Julianna Rosochacka - Podrudzie - 1815 - 136 -

    Król Franciszek - Piotr Król i Marianna Kudzbuś - Arynów - 1816 - 11 -

    Król Franciszka - Maciej Król i Teresa Zgutka - Zamienie - 1816 - 76 -

    Król Apolonia - Kacper Król i Julianna Rosochacka - Podrudzie - 1817 - 9v -

    Król Katarzyna - Maciej Król i Teresa Zgótczyna - Zamienie - 1818 - 147 -

    Król Andrzej - Kacper Król i Julianna Rosochacka - Podrudzie - 1819 - 10 -

    Król Katarzyna - Piotr Król i Marianna Kucbus - Arynów - 1819 - 18 -

    Król Antonina - Tadeusz Król i Rozalia Dosielska - Mińsk - 1820 - 107 -

    Król Józef - Franciszek Król i Helena Szuba - Zamienie - 1820 - 152 -

    Król Józefa - Michał Król i Katarzyna Zgutka - Podrudzie - 1820 - 203 -

    Król Agnieszka - Maciej Król i Teresa Zgutka - Zamienie - 1821 - 12 -

    Król Marianna - Piotr Król i Marianna Wyrwasówna - Niedziałka - 1822 - 181 -

    Król Jan - Franciszek Król i Helena Szuba - Zamienie - 1822 - 235 -

    Król Antonina - Franciszek Król i Marianna Rutkowska - Iłówiec - 1823 - 124 -

    Król Franciszek - Michał Król i Katarzyna Ejduk - Podrudzie - 1823 - 196 -

    Król Andrzej - Piotr Król i Marianna Kucbus - Mińsk - 1823 - 229 -

    Król Julianna - Tadeusz Król i Rozalia Dosielska - Mińsk - 1824 - 15 -

    Król Marianna - Maciej Król i Teresa Zgutka - Zamienie - 1824 - 100 -

    Król Adam - Franciszek Król i Helena Szuba - Podrudzie - 1824 - 188 -

    Król Józefa - Jakub Król i Anna Ruznianka - Podrudzie - 1824 - 245 -

    Król Jan - Piotr Król i Marianna Kucbus - Mińsk - 1825 - 269 -

    Król Jan - Michał Król i Katarzyna Dornówna - Podrudzie - 1828 - 123 -

    Król Małgorzata - Jakub Król i Anna Araźna - Jasionka - 1829 - 140 -

    Król Szymon - Michał Król i Katarzyna Witan - Podrudzie - 1829 - 226 -

    Król Tomasz - Franciszek Król i Helena Szuba - Podrudzie - 1829 - 272 -

    Król Ewa - Franciszek Król i Marianna Rutkowska - Iłówiec - 1829 - 273 -

    Król Józefa - Franciszek Król i Helena Szuba - Podrudzie - 1831 - 31 -

    Król Józefa - Maciej Król i Teresa Zgutka - Zamienie - 1831 - 124 -

    Król Wojciech - Michał Król i Katarzyna Witkówna - Podrudzie - 1833 - 85 -

    Król Jan - Maciej Król i Teresa Zgutka - Zamienie - 1835 - 220 -

    Król Marianna - Michał Król i Katarzyna Hajduk - Podrudzie - 1836 - 18 -

    Król Józef - Jakub Król i Anna Araźna - Iłówiec - 1836 - 34 -

    Król Michał - Jakub Król i Anna Araźna - Iłówiec - 1837 - 238 -

    Król Józef - Szymon Król i Katarzyna Gwoździkówna - Gamratka - 1838 - 63 -

    Król Józefa Weronika - Helena Królówna wdowa - Podrudzie - 1838 - 249 -

    Król Jan - Szymon Król i Katarzyna Gozdzik - Gamratka - 1840 - 239 -

    Król Jan - Michał Król i Katarzyna Sz… - Podrudzie - 1841 - 62 -

    Król Józefa - Szymon Król i Katarzyna Gozdzik - Gamratka - 1843 - 82 -

    Król Katarzyna - Franciszek Król i Józefa Król - Kędzierak - 1844 - 45 -

    Król Franciszka - Michał Król i Katarzyna Hajduk - Podrudzie - 1844 - 94 -

    Król Elżbieta - brak imienia i Anna Araźna - Kędzierak - 1845 - 93 -

    Król Józefa - Michał Król i Jadwiga Kacprzyk - Podrudzie - 1846 - 47 -

    król Jan - Franciszek Król i Józefa Król - Kędzierak - 1846 - 108 -

    Król Franciszka - Jakub Król i Anna Araźna - Kędzierak - 1847 - 108 -

    Król Tomasz - Szymon Król i Anna Rokicka - Podrudzie - 1848 - 153 -

    Król Marianna - Michał Król i Jadwiga Kacprzyk - Podrudzie - 1849 - 118 -

    Królak Piotr - Franciszek Królak i Marianna Rudkowska - Iłówiec - 1819 - 165 -

    Królak Antoni - Franciszek Królak i Marianna Rudkowska - Iłówiec - 1821 - 15 -

    Królikowski Hipolit Stanisław - Stanisław Królikowski i Katarzyna Smuniewska - Zakole - 1829 - 176 -

    Królikowski Józef Franciszek - Stanisław Królikowski i Katarzyna Słoniewska - Pokrzywnik - 1836 - 246 -

    Krukowski Adam Andrzej - Antoni Krukowski i Karolina Trzebuchowska - Mińsk - 1824 - 281 -

    Krupecka Magdalena - Maciej Krupecki i Anna Nowicka - Targówka - 1845 - 125 -

    Krupka Michał - Jan Krupka i Magdalena Krupińska - Barcząca - 1834 - 211 -

    Krupska Marianna - Anna Krupska - panna - Mińsk - 1814 - 121 -

    Krusiewicz Michał - Kacper Krusiewicz i Józefa Gładkowska - Cyganka - 1814 - 126 -

    Krusiewicz Franciszka - Paweł Krusiewicz i Urszula Gniado - Cyganka - 1817 - 16 -

    Krusiewicz Marianna - Walenty Krusiewicz i Rozalia Kosim - Cyganka - 1818 - 38 -

    Krusiewicz Józef - Walenty Krusiewicz i Rozalia Kosim - Cyganka - 1820 - 34 -

    Krusiewicz Adam - Paweł Krusiewicz i Orszula Gniado - Cyganka - 1821 - 236 -

    Krusiewicz Wojciech - Małgorzata Krusiewiczówna - panna - Stojadła - 1822 - 101 -

    Krusiewicz Łukasz - Walenty Krusiewicz i Rozalia Kosimska - Cyganka - 1822 - 215 -

    Krusiewicz Marianna - Paweł Krusiewicz i Orszula Gniado - Cyganka - 1825 - 79 -

    Krusiewicz Helena - Walenty Krusiewicz i Rozalia Kosimówna - Cyganka - 1825 - 140 -

    Krusiewicz Rozalia - Paweł Krusiewicz i Urszula Gniado - Cyganka - 1829 - 26 -

    Krusiewicz Stanisław - Andrzej Krusiewicz i Katarzyna Kowalczyk - Cyganka - 1829 - 85 -

    Krusiewicz Jan - Walenty Krusiewicz i Rozalia Kosimówna - Cyganka - 1830 - 150 -

    Krusiewicz Ignacy - Andrzej Krusiewicz i Katarzyna Kowalczyk - Cyganka - 1831 - 130 -

    krusiewicz Adam - Walenty Krusiewicz i Rozalia Kulma - Cyganka - 1833 - 261 -

    Krusiewicz Stanisław - Bartłomiej Krusiewicz i Franciszka Jackowicz - Cyganka - 1834 - 9 -

    Krusiewicz Marianna - Andrzej Krusiewicz i Katarzyna Kowalczyk - Cyganka - 1834 - 15 -

    Krusiewicz Rozalia - Andrzej Krusiewicz i Katarzyna Kowalczyk - Cyganka - 1836 - 35 -

    Krusiewicz Katarzyna - Walenty Krusiewicz i Rozalia Gawińska - Cyganka - 1836 - 82 -

    Krusiewicz Józef - Bartłomiej Krusiewicz i Franciszka Jackowicz - Cyganka - 1836 - 172 -

    Krusiewicz Tomasz - Jan Krusiewicz i Elżbieta Juszczak - Janów - 1837 - 4 -

    Krusiewicz Jan - Mateusz Krusiewicz i Marianna Kalinowska - Cyganka - 1837 - 160 -

    Krusiewicz Feliks - Mikołaj Krusiewicz i Marianna Cibornówna - Brzóze - 1837 - 161 -

    Krusiewicz Rozalia - Walenty Krusiewicz i Rozalia Kosim - Cyganka - 1839 - 173 -

    Krusiewicz Antoni - Andrzej Krusiewicz i Katarzyna Kowalczyk - Cyganka - 1840 - 240 -

    Krusiewicz Katarzyna - Mateusz Krusiewicz i Marianna Kalinowska - Cyganka - 1840 - 245 -

    Krusiewicz Julianna - Michał Krusiewicz i Marianna Ciborówna - Brzóze - 1841 - 38 -

    Krusiewicz Adam - Józef Krusiewicz i Marianna Bąk - Brzóze - 1841 - 240 -

    Krusiewicz Andrzej - Walenty Krusiewicz i Rozalia Kosim - Cyganka - 1842 - 233 -

    Krusiewicz Agnieszka - Mateusz Krusiewicz i Marianna Kalinowska - Cyganka - 1843 - 11 -

    Krusiewicz Helena - Andrzej Krusiewicz i Katarzyna Kowalczyk - Cyganka - 1843 - 24 -

    Krusiewicz Agnieszka - Michał Krusiewicz i Marianna Ciborowska - Brzóze - 1844 - 13 -

    Krusiewicz Józefa - Józef Krusiewicz i Marianna Bąk - Brzóze - 1844 - 37 -

    Krusiewicz Marianna - Adam Krusiewicz i Katarzyna Gańko - Cyganka - 1844 - 66 -

    Krusiewicz Jan - Adam Krusiewicz i Katarzyna Gańko - Cyganka - 1845 - 129 -

    Krusiewicz Katarzyna - Michał Krusiewicz i Marianna Ciborowska - Brzóze - 1846 - 233 -

    Krusiewicz Tomasz - Jędrzej Krusiewicz i Katarzyna Kowalczyk - Cyganka - 1846 - 266 -

    Krusiewicz Józefa - Mateusz Krusiewicz i Marianna Kalinowska - Cyganka - 1847 - 36 -

    Krusiewicz Paweł - Adam Krusiewicz i Katarzyna Gańko - Cyganka - 1847 - 130 -

    Krusiewicz Katarzyna - Józef Krusiewicz i Marianna Bąk - Brzóze - 1847 - 188 -

    Krusiewicz Rozalia - Andrzej Krusiewicz i Katarzyna Kowalczyk - Cyganka - 1848 - 29 -

    Krusiewicz Wojciech - Łukasz Krusiewicz i Julianna Gańko - Cyganka - 1848 - 75 -

    krusiewicz Małgorzata - Michał Krusiewicz i Marianna Ciborowska - Brzóze - 1849 - 147 -

    Krusiewicz Jan - Adam Krusiewicz i Katarzyna Gańko - Cyganka - 1849 - 168 -

    Krusiewicz Franciszek - Paweł Krusiewicz i Katarzyna Szuba - Cyganka - 1849 - 293 -

    Krusiewiski Zenon Henryk Józef Jan - Henryk Krusiewski i Marianna Kwaśniewska - Janów - 1830 - 159 -

    Krusiewska Ewa - Jan Krusiewski i Petronela Kowalczyk - Mistów - 1830 - 101 -

    Kruszewicz Franciszka - Andrzej Kruszewicz i Katarzyna Kowalczyk - Cyganka - 1838 - 132 -

    Kruszewicz Rozalia - Bartłomiej Kruszewicz i Franciszka Jackowicz - Cyganka - 1838 - 146 -

    Kruszewicz Józefa - Michał Kruszewicz i Marianna Ciborowska - Brzóze - 1838 - 246 -

    Krutof Jan Henryk - Fryderyk Krutof i Anna Katarzyna Bomaier - Marynki - 1821 - 169 -

    Krynicka Marianna - Jakub Krynicki i Antonina Grędziewska - Osiny - 1841 - 188 -

    Krynicki Wojciech - Jakub Krynicki i Antonina Grzeszewska - Mińsk - 1839 - 59 -

    Krynicki Aleksander - Jakub Krynicki i Antonina Grędziewska - Mińsk - 1843 - 168 -

    Krynicki Józef - Jakub Krynicki i Antonina Grędziewska - Mińsk - 1849 - 69 -

    Kryński Jan - Felicjanna Kryńska niezamężna - Dembe - 1845 - 259 -

    Krypska Franciszka - Stanisław Krypski i Marianna Paról - Mistów - 1824 - 10 -

    Krysiak Wojciech - Antoni Krysiak i Marianna Łojkówna - Iłówiec - 1830 - 72 -

    Krysińska Anna - Jakub Krysiński i Antonina Gręziewska - Stojadła - 1845 - 143 -

    Kryspin Ewa - Beniamin Kryspin i Franciszka Wesołowska - Wyględówka - 1843 - 47 -

    Krzost Katarzyna - Paweł Brzost i Agnieszka Majchrzyk - Brzóze - 1849 - 57 -

    Krzyżanowska Ludwika - Walenty Krzyżanowski i Barbara Bartnicka - Mistów - 1819 - 69 -

    Krzyżanowska Julianna - Walenty Krzyżanowski i Barbara Bartnicka - Mistów - 1830 - 79 -

    Krzyżanowska Józefa Izabella - Szymon Krzyżanowski i Urszula Proszkówna - Mistów - 1844 - 68 -

    Krzyżanowska Karolina - Andrzej Krzyżanowski i Julianna Wocial - Mistowe - 1849 - 292 -

    Krzyżanowski Jan - Walenty Krzyżanowski i Barbara Bartnicka - Mistów - 1817 - 11v -

    Krzyżanowski Szymon - Maciej Krzyżanowski i Magdalena Klipsczanka - Mistów - 1818 - 201 -

    Krzyżanowski Andrzej - Walenty Krzyżanowski i Barbara Bartnicka - Mistów - 1821 - 194 -

    Krzyżanowski Antoni - Walenty Krzyżanowski i Barbara Bartnicka - Mistów - 1825 - 224 -

    Krzyżanowski Marcin - Szymon Krzyżanowski i Urszula Proszkówna - Mistów - 1845 - 202 -

    Książek Stanisław - Józef Książek i Ewa Sobkówna - Cyganka - 1813 - 12v -

    Książek Maciej - Wojciech Książek i Franciszka Bartnicka - Cyganka - 1814 - 6 -

    Książek Marianna - Krzysztof Książek i Barbara Jackiewicz - Cyganka - 1814 - 12 -

    Książek Małgorzata - Joachim Książek i Marianna Łęcicka - Brzóze - 1814 - 78 -

    Książek Wojciech - Marcin Książek i Zofia Szuba - Cyganka - 1815 - 57 -

    Książek Tekla - Wojciech Książek i Franciszka Bartnicka - Cyganka - 1815 - 80 - bliźnięta

    Książek Franciszka - Wojciech Książek i Franciszka Bartnicka - Cyganka - 1815 - 80 - bliźnięta

    Książek Marianna - Józef Książek i Julianna Kościesza - Cyganka - 1815 - 129 -

    Książek Katarzyna - Stefan Książek i Marianna Gadomska - Brzóze - 1817 - 12v -

    Książek Filip - Marcin Książek i Anna Szuba - Cyganka - 1817 - 18v -

    Książek Marianna - Joachim Książek i Marianna Łęcicka - Brzóze - 1817 - 37v -

    Książek Jadwiga - Wojciech Książek i Franciszka Bartniczonka - Cyganka - 1817 - 43 -

    Książek Stanisław - Józef Książek i Monika Kościesza - Cyganka - 1818 - 114 -

    Książek Ewa - Wincenty Książek i Helena Lewandowska - Cyganka - 1819 - 37 -

    Książek Katarzyna - Wojciech Książek i Franciszka Bartniczonka - Cyganka - 1819 - 111 -

    Książek Marianna - Bartłomiej Książek i Katarzyna Gadomska - Cyganka - 1819 - 140 -

    Książek Piotr - Marcin Książek i Anna Szuba - Cyganka - 1819 - 167 -

    Książek Krystyna - Stefan Książek i Marianna Gadomska - Brzóze - 1820 - 60 -

    Książek Marcela - Wincenty Książek i Helena Lewandowska - Cyganka - 1820 - 223 -

    Książek Maciej - Wojciech Książek i Franciszka Bartnicka - Cyganka - 1821 - 16 -

    Książek Marianna - Bartłomiej Książek i Katarzyna Gadomska - Cyganka - 1821 - 35 -

    Książek Kazimierz - Józef Książek i Julianna Kościesza - Cyganka - 1821 - 48 -

    Książek Marianna - Marcin Książek i Anna Szuba - Cyganka - 1821 - 148 -

    Książek Marianna - Wincenty Książek i Helena Lewandowska - Cyganka - 1822 - 116 -

    Książek Walenty - Stefan Książek i Marianna Gadomska - Brzóze - 1823 - 43 -

    Książek Józef - Wojciech Książek i Franciszka Bartnicka - Cyganka - 1823 - 75 -

    Książek Mikołaj - Bartłomiej Książek i Katarzyna Gadomska - Brzóze - 1823 - 266 -

    Książek Jan - Marcin Książek i Anna Szuba - Cyganka - 1824 - 35 -

    Książek Zofia - Wincenty Książek i Helena Lewandowska - Cyganka - 1824 - 106 -

    Książek Szymon - Mateusz Książek i Zofia Łukasik - Cyganka - 1824 - 160 -

    Książek Agnieszka - Andrzej Książek i Marianna Cudna - Cyganka - 1825 - 7 -

    Książek Walenty - Franciszek Książek i Agnieszka Majchrzyk - Cyganka - 1825 - 48 -

    Książek Petronela - Wojciech Książek i Franciszka Wocial - Cyganka - 1825 - 92 -

    Książek Andrzej - Mateusz Książek i Zofia Łukasiewicz - Cyganka - 1828 - 242 -

    Książek Karol - Marcin Książek i Anna Szuba - Cyganka - 1828 - 245 -

    Książek Marianna - Stefan Książek i Marianna Łukasiewicz - Brzóze - 1829 - 20 -

    Książek Jan - Andrzej Książek i Marianna Zdunik - Cyganka - 1829 - 204 -

    Książek Marianna - Józef Książek i Marcjanna Konowrocka - Rysie - 1830 - 91 -

    Książek Maciej - Marcin Książek i Anna Szuba - Cyganka - 1831 - 48 -

    Książek Józef - Mateusz Książek i Zofia Łukasiak - Cyganka - 1831 - 66 -

    Książek Józefa - Stefan Książek i Marianna Łukasiewicz - Brzóze - 1831 - 70 -

    Książek Michał - Andrzej Książek i Marianna Cudna - Cyganka - 1832 - 176 -

    Książek Błażej - Marcin Książek i Anna Szuba - Cyganka - 1833 - 25 -

    Książek Rozalia - Stefan Książek i Marianna Majchrzyk - Brzóze - 1833 - 230 -

    Książek Jan - Józef Książek i Marianna Kanowrocka - Rysie - 1834 - 24 -

    Książek Jan - Andrzej Książek i Magdalena Kulma - Cyganka - 1834 - 88 -

    Książek Antoni - Andrzej Książek i Marianna Kowalczyk - Cyganka - 1834 - 138 -

    Książek Marcin - Mateusz Książek i Zofia Łukasik - Cyganka - 1835 - 213 -

    Książek Walenty - Andrzej Książek i Magdalena Kulma - Cyganka - 1836 - 16 -

    Książek Jan - Katarzyna Książkówna panna - Brzóze - 1836 - 112 -

    Książek Paweł - Józef Książek i Marianna Kanowrocka - Rysie - 1836 - 203 -

    Książek Józefa - Andrzej Książek i Magdalena Kulma - Cyganka - 1837 - 48 -

    Książek Adam - Andrzej Książek (już zmarły) i Marianna Cudna - Cyganka - 1837 - 111 -

    Książek Wojciech - Stefan Książek i Marianna Łukasiewicz - Brzóze - 1837 - 127 -

    Książek Agnieszka - Katarzyna Książkówna panna - Brzóze - 1838 - 137 -

    Książek Julianna - Franciszek Książek i Józefa Kuźmińska - Cyganka - 1840 - 23 -

    Książek Julianna Agnieszka - Roch Książek i Antonina Bieńkowska - Cyganka - 1840 - 26 -

    Książek Anna - Stefan Książek i Marianna Łukaszewska - Brzóze - 1840 - 179 -

    Książek Katarzyna - Andrzej Książek i Magdalena Kulma - Cyganka - 1840 - 214 -

    Książek Agnieszka - Józef Książek i Marcela Kanowrocka - Rysie - 1840 - 303 -

    Książek Jan - Franciszek Książek i Józefa Pustoła - Cyganka - 1842 - 121 -

    Książek Katarzyna - Mateusz Książek i Zofia Łukasik - Cyganka - 1842 - 194 -

    Książek Józef - Roch Książek i Antonina Bieńkowska - Cyganka - 1842 - 260 -

    Książek Marianna - Katarzyna Książek - Brzóze - 1843 - 249 -

    Książek Kazimierz - Andrzej Książek i Magdalena Kulma - Cyganka - 1844 - 59 -

    Książek Anna - Stefan Książek i Marianna Łukasiewicz - Brzóze - 1844 - 119 -

    Książek Jan - Józef Książek i Agnieszka Gniado - Cyganka - 1845 - 21 -

    Książek Katarzyna - Feliks Książek i Józefa Pustoła - Cyganka - 1845 - 79 -

    Książek Wojciech - Franciszek Książek i Józefa Pustoła - Cyganka - 1845 - 95 -

    Książek Ludwika - Józef Książek i Marianna Kanowrocka - Rysie - 1845 - 172 -

    Książek Katarzyna - Jan Książek i Anna Jackowicz - Brzóze - 1845 - 242 -

    Książek Paweł - Andrzej Książek i Magdalena Kulma - Cyganka - 1847 - 24 -

    Książek Walenty - Roch Książek i Antonina Bieńkowska - Cyganka - 1847 - 35 -

    Książek Marianna - Feliks Książek i Józefa Pustoła - Cyganka - 1847 - 47 -

    Książek Wojciech - Józef Książek i Agnieszka Gniado - Cyganka - 1847 - 67 -

    Książek Marianna - Walenty Książek i Magdalena Zagórska - Brzóze - 1847 - 205 -

    Książek Michał - Jan Książek i Anna Jerzak - Cyganka - 1848 - 187 -

    Książek Józef - Feliks Książek i Józefa Pustoła - Cyganka - 1849 - 71 -

    Książek Andrzej - Józef Książek i Agnieszka Gniado - Cyganka - 1849 - 263 -

    Kubb Amalia - Zuzanna z Rejchów Kubb wdowa - Marynki - 1836 - 218 -

    Kuberska Franciszka - Antoni Kuberski i Jadwiga Kurdubel - Osiny - 1820 - 186 -

    Kuberska Anna - Andrzej Kuberski i Krystyna Zielińska - Barcząca - 1821 - 142 -

    Kuberska Rozalia - Antoni Kuberski i Jadwiga Kurdupel - Osiny - 1822 - 186 -

    Kuberska Łucja - Antoni Kuberski i Katarzyna Kuźniak - Osiny - 1836 - 256 -

    Kuberska Marianna - Antoni Kuberski i Katarzyna Kuźniak - Osiny - 1836 - 257 -

    Kuberska Justyna - Antoni Kuberski i Katarzyna Gołębiewska - Osiny - 1843 - 69 -

    Kuberska Justyna Marianna - Rozalia Kuberska niezamężna - Kolonia Janowska - 1845 - 148 -

    Kuberski Józef - Franciszek Kuberski i Marianna Dadaniakówna - Barcząca - 1816 - 36 -

    Kuberski Jakub - Andrzej Kuberski i Marcela Zielińska - Budy Barcząckie - 1818 - 150 -

    Kuberski Andrzej - Antoni Kuberski i Jadwiga Krakowiak - Osiny - 1824 - 264 -

    Kuberski Józef - Antoni Kuberski i Jadwiga Krakowiak - Targówka - 1831 - 65 -

    Kuberski Franciszek - Antoni Kuberski i Katarzyna Gołębiewska - Stojadła - 1834 - 13 -

    Kuberski Stanisław - Antoni Kuberski i Katarzyna Kuźmińska - Stojadła - 1835 - 56 -

    Kuberski Jan - Antoni Kuberski i Katarzyna Gołębiewska - Budy Janowskie - 1844 - 254 -

    Kubicka Agata - Antoni Kubicki i Agnieszka Płochocka - Wiciejów - 1818 - 33 -

    Kubicka Marianna - Jan Kubicki i Marianna Kościesza - Budy Barcząckie - 1818 - 37 -

    Kubicka Józefa - Szymon Kubicki i Marianna Lewandowska - Cyganka - 1818 - 93 -

    Kubicka Ewa - Szymon Kubicki i Marianna Miłakowska - Mińsk - 1819 - 32 -

    Kubicka Katarzyna - Wojciech Kubicki i Magdalena Michalczyk - Niedziałka - 1820 - 10 -

    Kubicka Anastazja - Jakub Kubicki i Konstancja Kuczyńska - Mińsk - 1820 - 51 -

    Kubicka Ewa - Jan Kubicki i Łucja Kościesza - Arynów - 1822 - 275 -

    Kubicka Marianna - Jan Kubicki i Łucja Kościesza - Arynów - 1825 - 223 -

    Kubicka Magdalena - Wojciech Kubicki i Magdalena Michalczyk - Niedziałka - 1825 - 309 -

    Kubicka Katarzyna - Andrzej Kubicki i Małgorzata Polak - Podrudzie - 1829 - 244 -

    Kubicka Marianna - Wojciech Kubicki i Magdalena Michalczyk - Niedziałka - 1830 - 160 -

    Kubicka Marianna - Szymon Kubicki i Marianna (brak nazwiska) - Mińsk - 1833 - 240 -

    Kubicka Józefa - Wojciech Kubicki i Magdalena Michalczyk - Niedziałka - 1834 - 49 -

    Kubicka Aniela - Szymon Kubicki i Marianna Miłakowska - Mińsk - 1834 - 266 -

    Kubicka Marianna - Andrzej Kubicki i Małgorzata Polak - Podrudzie - 1835 - 81 -

    Kubicka Magdalena - Maciej Kubicki i Krystyna Tkaczyk - Kędzierak - 1837 - 136 -

    Kubicka Ewa - Andrzej Kubicki i Małgorzata Polak - Podrudzie - 1837 - 198 -

    Kubicka Marianna - Wojciech Kubicki i Magdalena Gasiówna - Niedziałka - 1837 - 314 -

    Kubicka Marianna - Maciej Kubicki i Krystyna Tkaczyk - Kędzierak - 1840 - 133 -

    Kubicka Ewa - Tomasz Kubicki i Magdalena Mikiel - Kędzierak - 1841 - 136 -

    Kubicka Agnieszka - Stanisław Kubicki i Józefa Brzost - Kędzierak - 1843 - 6 -

    Kubicka Teofila - Jakub Kubicki i Marianna Michalczyk - Iłówiec - 1843 - 95 -

    Kubicka Franciszka - Andrzej Kubicki i Małgorzata Polak - Podrudzie - 1843 - 201 -

    Kubicka Marianna - Józef Kubicki i Franciszka Nowak - Niedziałka - 1845 - 176 -

    Kubicka Ewa - Tomasz Kubicki i Magdalena Mikiel - Kędzierak - 1847 - 201 -

    Kubicki Józef - Jan Kubicki i Łucja Kościesza - Arynów - 1813 - 18v -

    Kubicki Jakub - Jan Kubicki i Łucja Kościesza - Barcząca - 1815 - 101 -

    Kubicki Błażej - Jan Kubicki i Łucja Kościesza - Arynów - 1817 - 8 - bliźnięta

    Kubicki Jan - Jan Kubicki i Łucja Kościesza - Arynów - 1817 - 8 - bliźnięta

    Kubicki Józef - Wojciech Kubicki i Magdalena Michalczyk - Niedziałka - 1817 - 14v -

    Kubicki Józef - Marianna Kubicka - panna - Wiciejów - 1819 - 48 -

    Kubicki Stanisław - Jan Kubicki i Łucja Kościesza - Arynów - 1820 - 110 -

    Kubicki Jan - Jan Kubicki i Marianna Kościesza - Barcząca - 1820 - 145 -

    Kubicki Karol - Szymon Kubicki i Marianna Miłakowska - Mińsk - 1820 - 225 -

    Kubicki Marcin - Wojciech Kubicki i Magdalena Michalczyk - Niedziałka - 1822 - 236 -

    Kubicki Piotr - Jan Kubicki i Marianna Kościesza - Budy Barcząckie - 1823 - 131 -

    Kubicki Jakub - Szymon Kubicki i Marianna Miłakowska - Mińsk - 1823 - 174 -

    Kubicki Wawrzyniec - Wojciech Kubicki i Magdalena Michalska - Niedziałka - 1828 - 176 -

    Kubicki Andrzej - Szymon Kubicki i Marianna Miłakowska - Mińsk - 1829 - 11 -

    Kubicki Andrzej - Tomasz Kubicki i Magdalena Mikiel - Kędzierak - 1831 - 179 -

    Kubicki Adam - Wojciech Kubicki i Magdalena Michalczyk - Niedziałka - 1832 - 21 -

    Kubicki Piotr - Maciej Kubicki i Krystyna Tkaczyk - Brzóze - 1833 - 39 -

    Kubicki Józef - Andrzej Kubicki i Małgorzata Polak - Podrudzie - 1833 - 44 -

    Kubicki Feliks - Tomasz Kubicki i Magdalena Mikiel - Kędzierak - 1833 - 96 -

    Kubicki Stanisław - Marianna Kubicka wolnego stanu - Barcząca - 1833 - 118 -

    Kubicki Andrzej - Maciej Kubicki i Krystyna Tkaczyk - Brzóze - 1834 - 281 -

    Kubicki Błażej - Tomasz Kubicki i Apolonia Żurawska - Kędzierak - 1836 - 23 -

    Kubicki Edward Teofil - Marcin Kubicki i Anastazja Zabińska - Brzóze - 1836 - 125 -

    Kubicki Jakub - Szymon Kubicki i Marianna Miłakowska - Mińsk - 1836 - 166 -

    Kubicki Augustyn - Tomasz Kubicki i Magdalena Niklówna - Kędzierak - 1838 - 213 -

    Kubicki Michał - Szymon Kubicki i Marianna Miłakowska - Mińsk - 1839 - 175 -

    Kubicki Wawrzyniec - Andrzej Kubicki i Małgorzata Pulkowska - Podrudzie - 1840 - 168 -

    Kubicki Wawrzyniec - Maciej Kubicki i Krystyna Tkaczyk - Kędzierak - 1842 - 140 -

    Kubicki Adam - Tomasz Kubicki i Magdalena Mikiel - Kędzierak - 1843 - 195 -

    Kubicki Jan - Jakub Kubicki i Marianna Michalczyk - Iłówiec - 1844 - 129 -

    Kubicki Władysław - Jakub Kubicki i Marianna Michalczyk - Gliniak - 1846 - 211 -

    Kubicki Józef - Piotr Kubicki i Marianna Rokicka - Podrudzie - 1846 - 239 -

    Kubicki Józef - Jakub Kubicki i Marianna Michalczyk - Gliniak - 1848 - 1 -

    Kubicki Michał - Stanisław Kubicki i Józefa Brzost - Brzóze - 1849 - 251 -

    Kubicki Franciszek - Jakub Kubicki i Marianna Michalczyk - Iłówiec - 1840 - 226 -

    Kubiczanka Józefa - Marianna Kubiczanka wolnego stanu - Barcząca - 1836 - 69 -

    Kuborska Anna - Antoni Kuborski i Jadwiga Krakowiak - Targówka - 1828 - 149 -

    Kubowiak Michał - Jan Kubowiak i Marianna Kuflowska - Stojadła - 1813 - 27v -

    Kubowiak Filip - Józej Kubowiak i Apolonia Gańko - Stojadła - 1816 - 10 -

    Kubowiak Wojciech - Jan Kubowiak i Marianna Kafleszczonka - Stojadła - 1816 - 57 -

    Kubowiak Andrzej - Jan Kubowiak i Marianna Kuflosczonka - Stojadła - 1819 - 20 -

    Kubowiak Jan - Jan Kubowiak i Marianna Kaflewska - Stojadła - 1821 - 155 -

    Kubowiak Józef - Kacper Kubowiak i Marianna Zagańczyk - Stojadła - 1822 - 20 -

    Kubowiak Julianna - Jan Kubowiak i Marianna Kaflewska - Stojadła - 1823 - 1 -

    Kubowiak Agnieszka - Kacper Kubowiak i Marianna Zagańczyk - Stojadła - 1823 - 3 -

    Kubowiak Jan - Kacper Kubowiak i Marianna Zagańczyk - Stojadła - 1824 - 273 -

    Kubowiak Józefa - Jan Kubowiak i Marianna Mikiel - Kędziierak - 1828 - 133 -

    Kubowiak Katarzyna - Jan Kubowiak i Marianna Kostrzewska - Stojadła - 1828 - 254 -

    Kubowiak Tomasz - Kacper Kubowiak i Marianna Zagańczyk - Stojadła - 1829 - 227 -

    Kubowiak Michał - Paweł Kubowiak i Marianna Pustoła - Chrośla - 1830 - 195 -

    Kubowiak Błażej - Jan Kubowiak i Marianna Mikiel - Kędzierak - 1831 - 14 -

    Kubowiak Marianna - Jan Kubowiak i Marianna Mikiel - Kędzierak - 1832 - 1 -

    Kubowiak Marianna - Szymon Kubowiak i Brygida Tkacz - Cyganka - 1833 - 202 -

    Kubowiak Jan - Kacper Kubowiak i Marianna Zagańczyk - Zamienie - 1833 - 284 -

    Kubowiak Katarzyna - Jan Kubowiak i Marianna Mikiel - Kędzierak - 1834 - 288 -

    Kubowiak Stanisław - Szymon Kubowiak i Brygida Tkaczyk - Cyganka - 1836 - 180 -

    Kubowiak Józef - Michał Kubowiak i Marianna Majchrzyk - Cyganka - 1836 - 245 -

    Kubowiak Paweł - Kacper Kubowiak i Marianna Zagańczyk - Zakole - 1837 - 94 -

    Kubowiak Barbara - Jan Kubowiak i Marianna Mikiel - Barcząca - 1837 - 152 -

    Kubowiak Katarzyna - Szymon Kubowiak i Brygida Kuczycha - Choszczówka - 1839 - 129 -

    Kubowiak Magdalena - Jan Kubowiak i Marianna Mikiel - Kędzierak - 1840 - 174 -

    Kubowiak Józef - Szymon Kubowiak i Brygida Tkacz - Choszczówka - 1842 - 59 -

    Kubowiak Marcin - Jan Kubowiak i Marianna Mikiel - Kędzierak - 1842 - 217 -

    Kubowiak Marianna - Maciej Kubowiak i Agata Orłowska - Stojadła - 1843 - 258 -

    Kubowiak Franciszka - Jan Kubowiak i Marianna Malesa - Kędzierak - 1845 - 90 -

    Kubowiak Kazimierz - Szymon Kubowiak i Brygida Tkaczyk - Cyganka - 1846 - 99 -

    Kubowiak Anna - Marianna Kubowiak niezamężna - Gamratka - 1849 - 189 -

    Kubuś Marianna - Józef Kubuś i Magdalena Jackowicz - Rysie - 1814 - 114 -

    Kucbus Jan - Stanisław Kucbus i Katarzyna Tkaczyk - Arynów - 1815 - 94 -

    Kucbus Błażej - Józef Kucbus i Katarzyna Goździk - Stojadła - 1818 - 69 -

    Kucbus Antoni - Piotr Kucbus i Marianna Brajdyczonka - Stojadła - 1818 - 136 -

    Kucbus Jadwiga - Stanisław Kucbus i Katarzyna Tkaczyk - Arynów - 1818 - 184 -

    Kucbus Michał Antoni - Piotr Kucbus i Marianna Płochocka - Stojadła - 1819 - 201 -

    Kucbus Ewa - Marcin kucbus i Katarzyna Jasińska - Stojadła - 1819 - 241 -

    Kucbus Tomasz - Jan Kucbus i Ewa Żebrowska - Ruda - 1819 - 272 -

    Kucbus Marcjanna - Piotr Kucbus i Marianna Brandot - Stojadła - 1821 - 3 -

    Kucbus Marianna - Stanisław Kucbus i Katarzyna Jackowicz - Arynów - 1821 - 89 -

    Kucbus Marianna - Mikołaj Kucbus i Ewa Żebrowska - Ruda - 1822 - 35 -

    Kucbus Stanisław - Marcin Kucbus i Katarzyna Jasińska - Stojadła - 1822 - 120 -

    Kucbus Ewa - Stanisław Kucbus i Katarzyna Jackowicz - Arynów - 1824 - 9 -

    Kucbus Józef - Jan Kucbus i Katarzyna Bakuła - Stojadła - 1825 - 62 -

    Kucbus Marianna - Piotr Kucbus i Marianna Brandot - Dłużka - 1825 - 222 -

    Kucbus Konstancja - Stanisław Kucbus i Katarzyna Tkaczyk - Arynów - 1828 - 18 -

    Kucbus Jan - Marcin Kucbus i Katarzyna Jasińska - Stojadła - 1829 - 266 -

    Kucbus Anna - Wojciech Kucbus i Józefa Sytkowska - Barcząca - 1833 - 135 -

    Kucbus Marianna - Wojciech Kucbus i Józefa Sytkowska - Barcząca - 1835 - 118 -

    Kucbus Katarzyna - Wojciech Kucbus i Józefa Sótkowska - Barcząca - 1837 - 273 -

    Kucbus Szczepan - Walenty Kucbus i Apolonia Cyskowska - Wiciejów - 1837 - 318 -

    Kucbus Marianna - Jan Kucbus i Agata Grabowska - Osiny - 1838 - 26 -

    Kucbus Michał - Walenty Kucbus i Apolonia Czyskowska - Huta Barczącka - 1839 - 186 -

    Kucbus Marcin - Jan Kucbus i Magdalena Bogańczyk - Arynów - 1839 - 208 -

    Kucbus Józef - Franciszek Kucbus i Józefa Sitkowska - Budy Janowskie - 1839 - 248 -

    Kucbus Antonina - Jan Kucbus i Anna Grabowska - Dłużka - 1840 - 108 -

    Kucbus Józef - Jan Kucbus i Magdalena Bogańczyk - Arynów - 1841 - 82 -

    Kucbus Jan - Walenty Kucbus i Apolonia Cieszkowska - Barcząca - 1841 - 178 -

    Kucbus Paweł - Jan Kucbus i Agata Grabowska - Dłużka - 1842 - 22 -

    Kucbus Elżbieta - Wojciech Kucbus i Józefa Sytkowska - Wiciejów - 1843 - 173 -

    Kucbus Marianna - Walenty Kucbus i Apolonia Kiczkowska - Barcząca - 1843 - 175 -

    Kucbus Katarzyna - Jan Kucbus i Magdalena Bocheńska - Niedziałka - 1844 - 19 -

    Kucbus Jakub - Jan Kucbus i Agata Grabowska - Dłużka - 1844 - 156 -

    Kucbus Anna - Walenty Kucbus i Apolonia Miękowska - Barcząca - 1845 - 153 -

    Kucbus Marianna - Bartłomiej Kucbus i Magdalena Jakubowska - Niedziałka - 1846 - 111 -

    Kucbus Marianna - Jan Kucbus i Magdalena Bocheńska - Stojadła - 1846 - 225 -

    Kucbus Katarzyna - Stanisław Kucbus i Marianna Witan - Stojadła - 1846 - 234 -

    Kucbus Józefa - Walenty Kucbus i Apolonia Czyżkowska - Barcząca - 1847 - 48 -

    Kucbus Józefa - Stanisław Kucbus i Marianna Witan - Stojadła - 1848 - 9 -

    Kucbus Marianna - Jan Kucbus i Agata Grabowska - Dłużka - 1849 - 212 -

    Kucbuś Marianna - Józef Kucbuś i Katarzyna Goździk - Stojadła - 1816 - 37 -

    Kucharczyk Jan - Katarzyna Kucharkówna wolnego stanu - Barcząca - 1829 - 117 -

    Kuchta Orszula - Jan Kuchta i Klara Kosiorkówna - Iłówiec - 1820 - 212 -

    Kuchta Józef - Jan Kuchta i Klara Kosiorkówna - Iłówiec - 1822 - 68 -

    Kuchta Franciszek - Jan Kuchta i Klara Kosiorkówna - Iłówiec - 1823 - 167 -

    Kuchta Jan - Tomasz Kuchta i Jadwiga Iwankówna - Iłówiec - 1825 - 161 -

    Kucińska Jadwiga - Antoni Kuciński i Marianna Sitkowska - Wólka - 1832 - 111 -

    Kuciński Paweł - Antoni Kuciński i Marianna Sytkowska - Barcząca - 1824 - 300 -

    Kuciński Piotr - Antoni Kuciński i Marianna Sitkowska - Budy Barcząckie - 1829 - 136 -

    Kuckus Franciszek - Walenty Kucbus i Apolonia Sytkowska - Zakole - 1849 - 222 -

    Kuczyński Augustyn Filip - Augustyn Kuczyński i Anna Jasińska - Huta Barczącka - 1835 - 191 -

    Kuć Józef - Antoni Kuć i Marianna Sytkowska - Barcząca - 1816 - 34 -

    Kuć Stanisław - Szymon Kuć i Marianna Lewandowska - Cyganka - 1816 - 66 -

    Kuć Magdalena - Antoni Kuć i Marianna Sytkowska - Barcząca - 1817 - 6v -

    Kuć Jan - Antoni Kuć i Marianna Sytkowska - Barcząca - 1819 - 151 -

    Kuć Franciszek - Szymon Kuć i Marianna Lawendowska - Cyganka - 1820 - 200 -

    Kuć Katarzyna - Antoni Kuć i Marianna Sytkowska - Barcząca - 1821 - 115 -

    Kuć Adam - Wojciech Kuć i Orszula Tkaczyk - Cyganka - 1822 - 28 -

    Kuć Marianna - Wojciech Kuć i Orszula Tkaczyk - Cyganka - 1823 - 51 -

    Kuć Maciej - Antoni Kuć i Marianna Sytkowska - Barcząca - 1824 - 26 -

    Kuć Anna - Szymon Kuć i Marianna Lewandowska - Cyganka - 1825 - 168 -

    Kuć Roch - Wojciech Kuć i Orszula Majchrzyk - Cyganka - 1825 - 213 -

    Kuć Jan Nepomucen - Wojciech Kuć i Urszula Tkaczyk - Cyganka - 1829 - 94 -

    Kuć Marianna - Fabian Kuć i Marianna Płochocka - Niedziałka - 1830 - 106 -

    Kuć Ewa - Jan Kuć i Marianna Książek - Cyganka - 1832 - 240 -

    Kuć Jan - Fabian Kuć i Marianna Płochocka - Niedziałka - 1833 - 128 -

    Kuć Julianna - Jan Kuć i Marianna Książek - Cyganka - 1835 - 77 -

    Kuć Rozalia - Wojciech Kuć i Urszula Tkaczyk - Cyganka - 1836 - 64 -

    Kuć Julianna - Fabian Kuć i Marianna Płochocka - Niedziałka - 1836 - 116 -

    Kuć Franciszek - Jan Kuć i Marianna Książek - Cyganka - 1837 - 155 -

    Kuć Marianna - Stanisław Kuć i Agata Kulma - Cyganka - 1837 - 176 -

    Kuć Andrzej - Fabian Kuć i Marianna Płochocka - nierz - 1837 - 289 -

    Kuć Józef - Antoni Kuć i Marianna Sitkowska - Barcząca - 1838 - 87 -

    Kuć Józef - Jan Kuć i Marianna Książek - Cyganka - 1839 - 27 -

    Kuć Adam - Stanisław Kuć i Agata Kulma - Cyganka - 1839 - 134 -

    Kuć Jan - Franciszek Kuć i Krystyna Gniado - Cyganka - 1841 - 27 -

    Kuć Magdalena - Antoni Kuć i Barbara Słodownik - Wiciejów - 1841 - 154 -

    Kuć Rozyna - Jan Kuć i Marianna Książek - Cyganka - 1841 - 213 -

    Kuć Jan - Wojciech Kuć i Urszula Tkaczyk - Brzóze - 1842 - 11 -

    Kuć Józef - Franciszek Kuć i Krystyna Gniado - Cyganka - 1843 - 60 -

    Kuć Piotr - Stanisław Kuć i Agata Kulma - Cyganka - 1843 - 145 -

    Kuć Wojciech - Jan Kuć i Marianna Książek - Cyganka - 1844 - 96 -

    Kuć Tomasz - Franciszek Kuć i Krystyna Gniado - Cyganka - 1844 - 260 -

    Kuć Rozalia - Stanisław Kuć i Agata Kulma - Cyganka - 1845 - 233 -

    Kuć Kazimierz - Franciszek Kuć i Krystyna Gniado - Cyganka - 1847 - 151 -

    Kuć Andrzej - Jan Kuć i Marianna Książek - Cyganka - 1847 - 222 -

    Kuć Marcin - Stanisław Kuć i Agata Kulma - Cyganka - 1849 - 280 -

    Kuć Antoni - Franciszek Kuć i Krystyna Gniado - Cyganka - 1849 - 283 -

    Kuderska Marianna Wiktoria - Jan Kuderski i Marianna Szmitówna - Barcząca - 1837 - 322 -

    Kudłowski Stanisław - Kazimierz Kudłowski i Agata z domu niewiadoma - Choszczówka - 1843 - 113 -

    Kudłowski Bartłomiej - Kazimierz Kudłowski i Agata Godlewska - Choszczówka - 1846 - 166 -

    Kudz Agnieszka - Tomasz Kudz i Małgorzata Lewandowska - Cyganka - 1813 - 3 -

    Kudzbus Jan - Piotr Kudzbus i Marianna Brundoszczanka - Stojadła - 1813 - 5 -

    Kudzbus Barbara - Piotr Kudzbus i Marianna Bradatówna - Stojadła - 1815 - 155 -

    Kudzbus Marianna - Stanisław Kudzbus i Katarzyna Tkaczyk - Arynów - 1817 - 6 -

    Kudzbus Jakub - Piotr Kudzbus i Marianna Brandecka - Stojadła - 1817 - 27 -

    Kudzbus Marianna - Mikołaj Kudzbus i Ewa Żeberek - Stojadła - 1817 - 35v -

    Kuferbaum Dyna - Jankiel Kuferbaum i Frejda Szlumowicz - Barcząca - 1823 - 256 - starozakonni

    Kuferbaum Haja - Jankiel Kuferbaum i Frejda Szlumowicz - Barcząca - 1823 - 257 - starozakonni

    Kukawska Antonina Angela - Jan Kukawski i Agata Padzik - Choszczówka - 1845 - 267 -

    Kukawska Ludwika - Jan Kukawski i Agata Padzik - Choszczówka - 1849 - 165 -

    Kukawski Jan Stanisław - Maciej Kukawski i Marianna Kubowska - Ruda - 1819 - 128 -

    Kukawski Feliks Władysław - Maciej Kukawski i Marianna Kubowska - Mińsk - 1823 - 36 -

    Kukawski Maciej Łukasz - Maciej Kukawski (już zmarły) i Marianna Kubowiak - Podrudzie - 1831 - 169 -

    Kukawski Michał - Jan Kukawski i Agata Padzik - Choszczówka - 1842 - 154 -

    Kukawski Józef - Maciej Kukawski i Marianna Kubowska - Ruda - 1820 - 269 -

    Kulesza Marianna - Walenty Kulesza i Rozalia Matuszewska - Zamienie - 1835 - 234 -

    Kulicha Marianna - Julianna Kulicha wolnego stanu - Mikanów - 1840 - 189 -

    Kulikowska Ludwika - Franciszek Kulikowski i Katarzyna Tabor - Mińsk - 1843 - 174 -

    Kulińska Łucja - Mateusz Kuliński i Katarzyna Bieleńska - Mińsk - 1816 - 145 -

    Kulińska Marianna - Mateusz Kuliński i Katarzyna Bielińska - Mińsk - 1824 - 205 -

    Kulińska Magdalena - Mateusz Kuliński i Katarzyna Bielińska - Mińsk - 1828 - 161 -

    Kulińska Felicjanna Magdalena - Jan Kuliński i Magdalena Miłakowska - Mińsk - 1841 - 184 -

    Kulińska Józefa - Jan Kuliński i Agata Padzik - Choszczówka - 1844 - 139 -

    Kuliński Jędrzej - Mateusz Kuliński i Katarzyna Bieleńska - Mińsk - 1814 - 13 -

    Kuliński Jakub - Mateusz Kuliński i Katarzyna Bielińska - Mińsk - 1819 - 182 -

    Kuliński Michał - Mateusz Kuliński i Katarzyna Bielińska - Mińsk - 1821 - 183 -

    Kuliński Jakub - Jan Kuliński i Magdalena Miłakowska - Mińsk - 1835 - 157 -

    Kuliński Michał - Jakub Kuliński i Marianna Chojnacka - Mińsk - 1842 - 129 -

    Kuliński Jan Adam - Jakub Kuliński i Marianna Chojnacka - Mińsk - 1844 - 264 -

    Kuliński Adam - Jakub Kuliński i Marianna Chojnacka - Mińsk - 1847 - 183 -

    Kulka Fabian - Walenty Kulka i Agata Cerczówna - Budy Barcząckie - 1830 - 2 -

    Kulka Józefa - Walenty Kulka i Agata Ceregra - Budy Barcząckie - 1833 - 17 -

    Kulka Stanisław - Walenty Kulka i Agata Ceregra - Budy Barcząckie - 1834 - 87 -

    Kulka Adam - Walenty Kulka i Agata Ceregra - Budy Barcząckie - 1836 - 41 -

    Kulka Ewa - Walenty Kulka i Agata Ceregra - Budy Barczące - 1837 - 281 -

    Kulka Jan - Walenty Kulka i Agata Ceregra - Budy Barcząckie - 1840 - 149 -

    Kulka Franciszka - Walenty Kulka i Agata Ceregra - Budy Barcząckie - 1844 - 226 -

    Kulka Ewa - Tomasz Kulka i Franciszka getówna - Mińsk - 1847 - 232 -

    Kulma Zofia - Walenty Kulma i Marianna Konowrodzka - Cyganka - 1814 - 50 -

    Kulma Marianna - Jan Kulma - - 1817 - 1 - dane z sumariusza - brak karty

    Kulma Agata - Walenty Kulma i Marianna Konowrodzka - Cyganka - 1817 - 8v -

    Kulma Magdalena - Mateusz Kulma i Agnieszka Konowrodzka - Cyganka - 1817 - 25v -

    Kulma Adam - Józef Kulma i Franciszka Majchrzyk - Cyganka - 1818 - 17 -

    Kulma Maciej - Jan Kulma i Klara Konowrocka - Cyganka - 1819 - 83 -

    Kulma Katarzyna - Mateusz Kulma i Agnieszka Konowrocka - Cyganka - 1819 - 231 -

    Kulma Stanisław - Walenty Kulma i Marianna Konowrocka - Cyganka - 1820 - 77 -

    Kulma Franciszek - Józef Kulma i Marianna Majchrzyk - Cyganka - 1820 - 205 -

    Kulma Józef - Jan Kulma i Klara Konowrocka - Cyganka - 1821 - 45 -

    Kulma Antoni - Józef Kulma i Marianna Majchrzyk - Brzóze - 1822 - 1 -

    Kulma Wiktoria - Mateusz Kulma i Agnieszka Forysiak - Cyganka - 1822 - 61 -

    Kulma Ignacy - Teresa Kulmionka - panna - Stojadła - 1822 - 168 -

    Kulma Adam - Walenty Kulma i Marianna Konowrocka - Cyganka - 1822 - 228 -

    Kulma Katarzyna - Jan Kulma i Klara Konowrocka - Cyganka - 1824 - 24 -

    Kulma Roch - Józef Kulma i Marianna Majchrzyk - Brzóze - 1824 - 186 -

    Kulma Marianna - Mateusz Kulma i Agnieszka Konowołczanka - Cyganka - 1824 - 279 -

    Kulma Katarzyna - Jan Kulma i Klara Konowrocka - Cyganka - 1825 - 264 -

    Kulma Józefa - Józef Kulma i Marianna Majchrzyk - Brzóze - 1828 - 53 -

    Kulma Józef - Walenty Kulma i Marianna Konowrocka - Cyganka - 1828 - 61 -

    Kulma Adam - Jan Kulma i Klara Konowrocka - Cyganka - 1828 - 286 -

    Kulma Marianna - Jan Kulma i Małgorzata Gańko - Cyganka - 1829 - 200 -

    Kulma Jan - Józef Kulma i Marianna Majchrzyk - Brzóze - 1830 - 138 -

    Kulma Marianna - Józef Kulma i Marianna Majchrzyk - Brzóze - 1833 - 2 -

    Kulma Julianna - Jan Kulma i Klara Kanowrocka - Cyganka - 1833 - 114 -

    Kulma Jan - Jan Kulma i Klara Konowrodzka - Cyganka - 1836 - 192 -

    Kulma Kazimierz - Adam Kulma i Małgorzata Okrzeja - Brzóze - 1839 - 201 -

    Kulma Marianna - Adam Kulma i Józefa Okrzeja - Brzóze - 1842 - 7 -

    Kulma Jakub - Walenty Kulma i Agata Ceregra - Budy Barcząckie - 1842 - 136 -

    Kulma Józef - Antoni Kulma i Małgorzata Okrzeja - Brzóze - 1843 - 29 -

    Kulma Rozalia - Adam Kulma i Małgorzata Okrzeja - Brzóze - 1844 - 158 -

    Kulma Jan - Adam Kulma i Katarzyna Bieńkowska - Cyganka - 1844 - 198 -

    Kulma Julianna - Adam Kulma i Katarzyna Bieńkowska - Cyganka - 1846 - 31 -

    Kulma Katarzyna - Roch Kulma i Elżbieta Rek - Brzóze - 1846 - 243 -

    Kulma Antoni - Adam Kulma i Małgorzata Okrzeja - Brzóze - 1847 - 2 -

    Kulma Adam - Roch Kulma i Elżbieta Rek - Brzóze - 1847 - 199 -

    Kulma Franciszka - Józef Kulma i Anna Sadówna - Choszczówka - 1848 - 55 -

    Kulma Marianna - Adam Kulma i Katarzyna Bieńkowska - Cyganka - 1848 - 128 -

    Kulma Józef - Roch Kulma i Elżbieta Rek - Brzóze - 1848 - 236 -

    Kulma Grzegorz - Adam Kulma i Małgorzata Okrzeja - Brzóze - 1849 - 6 -

    Kurczewski Hilary - Franciszek Kurczewski i Antonina Pieczyk - Ruda - 1828 - 9 -

    Kurkowska Franciszka Katarzyna - Jan Kurkowski i Marianna Pilarska - Zamienie - 1841 - 71 -

    Kurkowska Weronika Józefa - Franciszek Kurkowski i Karolina Pancerówna - Janów - 1844 - 48 -

    Kurkowski Stanisław - Jan Kurkowski i Marianna (brak nazwiska) - Marynki - 1837 - 146 -

    Kurkowski Leon - Weronika Kurkowska - panna - Paulanka - 1840 - 96 -

    Kurowicka Józefa Teodora - Franciszek Kurowicki i Marianna Polkowska - Zamienie - 1820 - 85 -

    Kurowska Agnieszka - Maciej Kurowski i Marianna Wieczorek - Dłużka - 1820 - 7 -

    Kurowski Marcin - Maciej Kurowski i Marianna Wieczorek - Niedziałka - 1822 - 226 -

    Kurowski Józef - Maciej Kurowski i Marianna Wieczorek - Janów - 1825 - 88 -

    Kurowski Paweł - Maciej Kurowski i Marianna Wieczorek - Janów - 1825 - 89 -

    Kurt Marianna - Józefa Kurtówna wolnego stanu - Huta Janowska - 1830 - 254 -

    Kurzeńska Marianna - Maciej Kurzeński i Regina Blachoszczonka - Janów - 1817 - 14 -

    Kurzeńska Anna - Maciej Kurzeński i Marianna Ługoszczonka - Janów - 1817 - 36v -

    Kurzyńska Marianna - Bartłomiej Kurzyński i Franciszka Ronda - Janów - 1843 - 54 -

    Kurzyńska Julianna - Bartłomiej Kurzyński i Franciszka Ronda - Janów - 1847 - 15 -

    Kurzyński Jan - Maciej Kurzyński i Regina Bladoszczonka - Janów - 1814 - 69 -

    Kurzyński Franciszek - Maciej Kurzyński i Regina Zagorczanka - Janów - 1819 - 220 -

    Kuska Haja - Lewek Kuska i Golda Zilbersztein - Zamienie - 1825 - 95 - starozakonni

    Kusowiak Franciszek - Szymon Kusowiak i Brygida Tkacz - Cyganka - 1848 - 215 -

    Kuśnierski Karol Michał - Adam Kuśnierski i Anna Pawlikowska - Mińsk - 1846 - 104 -

    Kuśpit Helena - Teresa z Ciołkowskich Kuśpina - wdowa - Mińsk - 1815 - 117 -

    Kuzma Agnieszka - Antoni Kuzma i Gertruda Łopacionka - Stojadła - 1813 - 3v -

    Kuźmiarska Magdalena - Roch Kuźmiarski i Teresa Stelmaszczyk - Tyborów - 1841 - 118 -

    Kuźmiarski Stanisław - Roch Kuźmiarski i Teresa Telmaszczyk - Tyborów - 1833 - 110 -

    Kuźmiarski Andrzej - Roch Kużmiarski i Teresa Talmachówna - Tyborów - 1838 - 256 -

    Kuźmińska Agata - Piotr Kuźmiński i Agnieszka Pustoła - Stojadła - 1814 - 5 -

    Kuźmińska Marianna - Antoni Kuźmiński i Gertruda Łopacka - Stojadła - 1815 - 124 -

    Kuźmińska Katarzyna - Antoni Kuźmiński (już zmarły) i Gertruda Łopacionka - Stojadła - 1817 - 47 -

    Kuźmińska Agnieszka - Piotr Kuźmiński i Agnieszka Pustoła - Stojadła - 1820 - 257 -

    Kuźmińska Agnieszka - Wojciech Kuźmiński i Małgorzata Płochocka - Stojadła - 1821 - 255 -

    Kuźmińska Agata - Wojciech Kuźmiński i Katarzyna Gaś - Stojadła - 1824 - 44 -

    Kuźmińska Katarzyna - Piotr Kuźmiński i Agnieszka Pustoła - Stojadła - 1824 - 203 -

    Kuźmińska Marianna - Józef Kuźmiński i Józefa Miklewska - Brzóze - 1830 - 241 -

    Kuźmińska Marianna - Roch Kuźmiński i Katarzyna Stelmaszczyk - Tyborów - 1835 - 210 -

    Kuźmiński Józef - Piotr Kuźmiński i Agnieszka Pustoła - Stojadła - 1816 - 39 -

    Kuźmiński Mateusz - Piotr Kuźmiński i Agnieszka Pustoła - Stojadła - 1818 - 171 -

    Kuźmiński Jan Józef - Joachim Kuźmiński i Józefa Michniewska - Podrudzie - 1824 - 298 -

    Kuźmiński Jan - Wojciech Kuźmiński i Katarzyna Gaś - Stojadła - 1829 - 91 -

    Kuźmiński Michał - Wojciech Kuźmiński i Katarzyna Gasicha - Stojadła - 1832 - 152 -

    Kuźmiński Adam - Joachim Kuźmiński i Józefa Michniewska - Brzóze - 1832 - 233 -

    Kuźmiński Antoni - Wojciech Kuźmiński i Katarzyna Gasiówna - Osiny - 1835 - 194 -

    Kuźmiński Piotr - Wojciech Kuźmiński i Katarzyna Gasiówna - Osiny - 1838 - 192 -

    Kuźmiński Mateusz - Wojciech Kuźmiński i Katarzyna Gasiówna - Osiny - 1842 - 168 -

    Kuźniarska Franciszka - Jan Kuźniarski i Balbina Skocz - Barcząca - 1846 - 6 -

    Kuźniarska Józefa - Lech Kuźniarski i Teresa Stelmaszczyk - Tyborów - 1846 - 198 -

    Kuźniarski Marianna - Jan Kuźnierski i Balnina Koc - Huta Barczącka - 1843 - 213 -

    Kuźniarski Franciszek Julian - Roch Kuźniarski i Teresa Stelmaszczyk - Tyborów - 1844 - 7 -

    Kwasiborska Angela Rozalia - Józef Kwasiborski i Marcjanna Strużewska - Mińsk - 1816 - 149 -

    Kwasiborski Ignacy Feliks - Józef Kwasiborski i Marcjanna Strużewska - Mińsk - 1814 - 68 -

    Kwaśniewska Aniela - Zenon Kwaśniewski i Zofia Świdzińska - Janów - 1834 - 322 -

    Kwaśniewski Mieczysław Florian - Zenon Kwaśniewski i Zofia Świdzińska - Janów - 1835 - 247 -

    Kwaśniiewski Władysław Henryk - Zenon Kwaśniewski i Zofia Świdzińska - Janów - 1835 - 246 - dopełnienie ceremonii chrztu świętego

    Kwiatek Marianna - Jan Kwiatek i Marianna Bartnicka - Mistów - 1828 - 259 -

    Kwiatek Wojciech - Jan Kwiatek i Marianna Bartnicka - Mistów - 1831 - 87 -

    Kwiatkowska Katarzyna - Jan Kwiatkowski i Marianna Bartnicka - Mistów - 1819 - 226 -

    Kwiatkowska Ewa - Franciszek Kwiatkowski i Justyna Łojek - Iłówiec - 1821 - 245 -

    Kwiatkowska Ewa - Jan Kwiatkowski i Marianna Bartnicka - Mistów - 1824 - 21 -

    Kwiatkowska Marianna - Franciszek Kwiatkowski i Justyna Wróblewska - Iłówiec - 1824 - 144 -

    Kwiatkowska Magdalena - Tomasz Kwiatkowski i Anna Głowacka - Karolin - 1825 - 119 -

    Kwiatkowska Marianna - Tomasz Kwiatkowski i Anna Głowacka - Karolina - 1829 - 175 -

    Kwiatkowska Marianna - Franciszek Kwiatkowski i Justyna Łojek - Iłówiec - 1832 - 79 -

    Kwiatkowska Rozalia - Tomasz Kwiatkowski i Anna Głowacka - Karolin - 1833 - 196 -

    Kwiatkowska Anna - Franciszek Kwiatkowski i Justyna Łojkówna - Iłówiec - 1834 - 278 -

    Kwiatkowska Elżbieta - Franciszek Kwiatkowski i Justyna Łojkówna - Iłówiec - 1837 - 296 -

    Kwiatkowska Anna - Jan Kwiatkowski i Magdalena Zachajówna - Karolin - 1838 - 105 -

    Kwiatkowska Julianna - Jan Kwiatkowski i Magdalena Zachajówna - Karolin - 1839 - 26 -

    Kwiatkowska Marianna - Jan Kwiatkowski i Magdalena Zachajówna - Karolina - 1841 - 145 -

    Kwiatkowska Aniela - Jan Kwiatkowski i Marianna Dębska - Mińsk - 1843 - 101 -

    Kwiatkowska Aniela - Jan Kwiatkowski i Magdalena Zachaj - Karolina - 1843 - 136 -

    Kwiatkowska Ewa - Franciszek Kwiatkowski i Magdalena Lubelska - Karolina - 1846 - 33 -

    Kwiatkowska Wiktoria - Jan Kwiatkowski i Magdalena Zachaj - Karolina - 1846 - 226 -

    Kwiatkowska Rozalia - Franciszek Kwiatkowski i Magdalena Lubelska - Karolina - 1848 - 202 -

    Kwiatkowski Stanisław - Franciszek Kwiatkowski i Justyna Łojczyk - Iłówiec - 1820 - 74 -

    Kwiatkowski Jan - Jan Kwiatkowski i Marianna Bartnicka - Mistów - 1821 - 199 -

    Kwiatkowski Marcin - Jan Kwiatkowski i Marianna Bartnicka - Mistów - 1822 - 203 -

    Kwiatkowski Piotr Paweł - Franciszek Kwiatkowski i Justyna Łojek - Iłówiec - 1829 - 132 -

    Kwiatkowski Wincenty - Tomasz Kwiatkowski i Anna Głowacka - Kolonia Karolin - 1832 - 113 -

    Kwiatkowski Marcin - Franciszek Kwiatkowski i Helena Słodownik - Wiciejów - 1834 - 275 -

    Kwiatkowski Józef - Tomasz Kwiatkowski i Anna Głowacka - Kolonia Karolina - 1836 - 176 -

    Kwiatkowski Józef - Tomasz Kwiatkowski i Anna Głowacka - Karolin - 1838 - 11 -

    Kwiatkowski Jan - Franciszek Kwiatkowski i Marianna Zagańczyk - Iłówiec - 1839 - 94 -

    Kwiatkowski Napoleon - Jan Kwiatkowski i Marianna Dembska - Mińsk - 1841 - 108 -

    Kwiatkowski Stanisław - Tomasz Kwiatkowski i Anna Głowacka - Karolin - 1842 - 67 -

    Kwiatkowski Karol - Józef Kwiatkowski i Wiktoria Szymańska - Karolina - 1847 - 123 -

    Kwiatkowski Adam - Szczepan Kwiatkowski i Katarzyna Szóstak - Huta Mińska - 1847 - 137 -

    Kwiatkowski Stanisław - Jan Kwiatkowski i Magdalena Zachanowska - Karolina - 1849 - 275 -

    Kwiatkowski Andrzej - Józef Kwiatkowski i Wiktoria Szymańska - Karolina - 1849 - 315 -








     



    21 styczeń 2013 r - 31 grudzień 2013 r..

    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005