<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Akty Stanu Cywilnego cz. 3 - woj. mazowieckie

  • Grzebsk woj. mazowieckie UR
  • Grzebsk woj. mazowieckie ŚL
  • Grzebsk woj. mazowieckie ZG
  • Gumino woj. mazowieckie UR
  • Gumino woj. mazowieckie ŚL
  • Gumino woj. mazowieckie ZG
  • Grudusk woj. mazowieckie UR
  • Grudusk woj. mazowieckie ŚL
  • Kleczkowo woj. mazowieckie UR
  • Kleczkowo woj. mazowieckie ŚL
  • Kleczkowo woj. mazowieckie ZG
  • Kleczkowo woj. mazowieckie - wieś Trzaski - mieszkańcy żyjący w latach 1888-1906
  • Rembertów - woj. mazowieckie ŚL
  • Rembertów - woj. mazowieckie UR - nazwiska osób na " A - K "
  • Wiskitki woj. mazowieckie UR
  • Wiskitki woj. mazowieckie ŚL
  • Wiskitki woj. mazowieckie ZG
  • Pawłowice woj. mazowieckie UR
  • Pawłowice woj. mazowieckie ŚL
  • Pawłowice woj. mazowieckie ZG
  • Rembertów - woj. mazowieckie ZG - nazwiska osób na " A - K "
  • Sobików woj. mazowieckie UR
  • Sobików woj. mazowieckie ŚL
  • Sobików woj. mazowieckie ZG
  • Błonie woj. mazowieckie UR
  • Błonie woj. mazowieckie ŚL
  • Błonie woj. mazowieckie ZG
  • Raszyn woj. mazowieckie UR
  • Raszyn woj. mazowieckie ŚL
  • Raszyn woj. mazowieckie ZG
  • Szymanów woj. mazowieckie UR
  • Szymanów woj. mazowieckie ŚL
  • Szymanów woj. mazowieckie ZG
  • Żbików woj. mazowieckie UR
  • Żbików woj. mazowieckie ŚL
  • Żbików woj. mazowieckie ZG
  • Myszyniec woj. mazowieckie UR - nazwiska osób na " A - K "
  • Myszyniec woj. mazowieckie ŚL
  • Myszyniec woj. mazowieckie ZG
  • Rembertów woj. mazowieckie UR - nazwiska osób na " L - Ż "
  • Rembertów - woj. mazowieckie ZG - nazwiska osób na " L - Ż "
  • Myszyniec woj. mazowieckie UR - nazwiska osób na " L - Ż "


  • Kleczkowo
    woj. mazowieckie

     

    Opracowanie Waldemar Chorążewicz



    ŚLUBY


    Indeks akt stanu cywilnego z parafii Kleczkowo - rok  1808 - 1820
     

    On Nazwisko On Vel On 1 imię On imiona pozostałe - + - Ona Nazwisko Ona Vel Ona 1 imię - - miejscowość - uwagi - On Imiona Ojca - On Imiona matki On domo matki - Ona Imiona Ojca - Ona Imiona matki Ona domo matki - Rok - Akt

    Andrzejczuk Kazimierz - + - Zagroba Zofia - - Trzaski - - Marcin - Rozalia Jakobówna - Mikołaj - Rozalia Banach - 1815 - Karta VII

    Andrzejczuk Józef - + - Zagroba Rozalia - - Trzaski - - Franciszek - Łucja Baczewska - Antoni - Kunegunda - 1818 - Karta VII

    Auguściak Walenty - + - Sokolik Jakubiakówna Jadwiga - - Radgoszcz - M ur Tarnowo gm.Miastkowska - Augustyn - Agnieszka Piotrak - Jakub - Teresa - 1808 - 2

    Baczewski Piotr - + - Walerzak Helena - - - K wdowa - Marcin - Anastazja - - - 1808/1809 - 11

    Bełdycki Tomasz - + - Nerka Marianna - - Łatczyn - M ur Kuleszka p Miastkowska - Maciej - Marianna Kozłowska - Jakub - Małgorzata Wiśniewska - 1811 - Karta V

    Białobrzeski Jan - + - Wierzbowska Apolonia - - Dzbenin Pacha - K wdowa domo Wierzbowska - Krzysztof - Katarzyna Mierzejewska - Grzegorz - Agnieszka Filochowska - 1808/1809 - 10

    Bieńkiewicz Roch - + - Kurtz Kurcz Karolina - - Kleczkowo Poświętne - M ur p Rutki K ur p Ostrołęka - Tomasz - Franciszka Rożek - Gottlieb - Estera Lomkelówna - 1818 - karta VIII

    Bobiński Antoni - + - Wierzbowska Zofia - - Dzbenin - M ur Bobino p Goworowo - Andrzej - Małgorzata Mierzejewska - Paweł - Marianna Dąbkowska - 1816 - Karta V

    Borawski Szymon - + - Szwed Katarzyna - - Łątczyn - - Wojciech - Marianna Gałecka - Andrzej - Konstancja Szymańska - 1815 - karta XI

    Borkowski Maciej - + - Grabowska Anna - - Radgoszcz - M ur p Nowogród K ur p Płock Mały - Wawrzyniec - Agnieszka - Stanisław - Eleonora - 1818 - Karta VII

    Borowski Grzegorz - + - Ciesielska Helena - - Łątczyn - M ur Dzieńkowo,pow machnowski ,gub kijowska - Jan - Marianna - Michał - Marianna - 1816 - karta XIII

    Cerkies Kacper - + - Walerzak Magdalena - - Trzaski - M ur p Miastkowo - Franciszek - Marianna Gieramzianka - Antoni - Katarzyna Rogowska - 1815 - karta VI

    Cerkieś Szymon - + - Mleczko Marianna - - - M ur Podosie gm .miastkowska - Franciszek - Marianna Dmoch - Franciszek - Franciszka Dominik - 1808/1809 - 8

    Chełstowski Karol - + - Choromańska Apolonia - - Dąbek - M ur Choromany p Troszyn - Adam - Franciszka Mierzejewska - Maciej - Dorota - 1808 - 3

    Chełstowski Paweł - + - Kamionowska Krystyna - - - - Antoni - Krystyna Gumkowska - Stanisław - Franciszka Dzwonkowska - 1814 - karta XV

    Chrostowski Andrzej - + - Wierzbowska Małgorzata - - Dzbenin Pacha - M ur p Troszyn - Jan - Małgorzata Mierzejewska - Grzegorz - Agnieszka Filochowska - 1811 - karta I

    Ciak Jan - + - Kowalczyk Franciszka - - Łątczyn - M ur Piasetnia p Jeruty pow szczycieński Prusy - Andrzej - Marianna Gałązka - Jakub - Rozalia Nerkówna - 1808 - 6

    Czarniak Kacper - + - Grad Bujalska Jadwiga - - Budne - - - - Szymon - Elżbieta - 1813 - Karta VII

    Czartoryski Piotr Paweł - + - Wierzbowska Małgorzata - - Dzbenin - - Grzegorz - Petronela Mierzejewska - Paweł - Marianna Detkowska - 1810 - Karta V

    Czartoryski Kazimierz - + - Baczewska Pawlak Ewa - - - K domo Pawlak - Antoni - Jadwiga Łubianka - Wojciech - Brygida Utracianka - 1813 - karta XI

    Czartoryski Piotr - + - Jastrzębska Teresa - - Kleczkowo - - Grzegorz - Petronela Mierzejewska - Jan - Anna Dzwonkowska - 1814 - karta I

    Czerwiński Andrzej - + - Tułacz Kunegunda - - Kleczkowo Poświętne - K ur p Szczepankowo - Michał - Katarzyna Zielińska - Mateusz - Marianna Szostek - 1813 - karta VI

    Dąbkowski Ignacy - + - Wrzosek Wiktoria - - Zawady - - Jan - Krystyna Żyznowska - Walenty - Małgorzata Szabłowska - 1810 - karta XII

    Dąbkowski Franciszek - + - Rożkiewicz Aniela - - - - Jan - Krystyna Żyznowska - Walenty - Marianna Nizińska - 1811 - kartaIV

    Dąbkowski Franciszek - + - Artfińska Marianna - - Łątczyn - M ur Krasnosielc K imię ojca niepewne - Józef - Małgorzata Larent - Jan - Katarzyna Nerek - 1817 - karta II

    Dąbkowski Maciej - + - Bogucka Katarzyna - - Dąbek - K ur Boguty Wielkie p Nur - Gabriel - Helena Szabłowska - Antoni - Rozalia Ojżewska - 1820 - Karta VII

    Dąbkowski Franciszek - + - Wrzosek Magdalena - - Zawady - - Jan - Krystyna Żyznowska - Roch - Dorota Jastrzębska - 1820 - karta II

    Dąbrowski Walenty - + - Białobrzeska Krystyna - - Dzbenin - M ur p Piskowo - Jan - Klara Kołodziej - Krzysztof - Katarzyna Mierzejewska - 1814 - karta XXII

    Dmoch Jacek - + - Balczerzak Katarzyna - - Radgoszcz - M ur p Smłodowo - - - Walenty - Ewa - 1813 - karta VI

    Dmoch Franciszek - + - Zachar Katarzyna - - - M ur p Smłodowo - Mikołaj - Katarzyna Mleczkówna - Idzi - Katarzyna Zagrabówna - 1813 - karta X

    Dobiecki Józef - + - Żebrowska Klara - - Opęchowo - M ur p Piskowo K ur p Troszyn - Jan - Brygida Orłowska - Franciszek - Franciszka Rostkowska - 1814 - karta XXI

    Dobkowski Michał - + - Łuba Agnieszka - - Opęchowo - M i K ur p Miastkowo - Jakub - Zuzanna Czartoryska - Maciej - Marianna Kadłubowska - 1816 - karta VI

    Dobos Jan - + - Grabowska Zuzanna - - Niedżwiedzk - M ur p Szczepankowo K ur p Jelonki - Michał - Rozalia Urbanówna - Józef - Rozalia - 1817 - karta I

    Eysmond Łukasz - + - Kleczkowska Franciszka - - - M ur Żochowo p Szumowo - Franciszek - Agata Sadowska - Piotr - Weronika Czartoryska - 1820 - karta XIII

    Frank Johann - + - Turek Eleonora - - Kleczkowo - M wyzn.ewangielickie ur Maguniszka p Wolterska Gombin Prusy - Johann - Marianna - Paweł - Anna - 1817 - karta IV

    Gałązka Walenty - + - Mierzejewska Aniela - - Dzbenin - M ur Gozdy gm.Miastkowo - Jan - Konstancja Mierzejewska - Walenty - Franciszka Smogorzewska - 1820 - karta VIII

    Gąsiorowski Piotr - + - Obidzińska Petronela - - Budne - M ur p Miastkowo - Walenty - Magdalena Kozak - Antoni - Magdalena Markowska - 1819 - karta XII

    Gostębski Jan - + - Szewczyk Tekla - - Budne - - Tomasz - Katarzyna Czerkies - Felicjan - Barbara Dobiegaj - 1820 - karta XI

    Gostępski Fabian - + - Nowak Marianna - - - - Tomasz - Krystyna Czarniak - Piotr - Apolonia Murawska - 1818 -

    Grabiński Jan - + - Dąbkowska Julianna - - Dąbek - - Baltazar - Katarzyna Żyznowska - Tomasz - Franciszka Mierzejewska - 1813 - karta IV

    Grabiński Tomasz - + - Wysieńska Rozalia - - Kleczkowo - K ur p Mały Płock - Baltazar - Anna Tyszkowska - - - 1815 - karta VIII

    Gumkowski Piotr - + - Malinowska Marianna - - Dzbenin - K ur p Goworowo - Baltazar - Agata Opęchowska - Franciszek - Antonina - 1816 - Karta VII

    Jakacki Piotr - + - Tarnowska Zofia - - Kamionowo - - Józef - Marianna Łubianka - Felicjan - Łucja Wądołkowska - 1816 - karta XI

    Jakacki Antoni Aleksander - + - Wądołkowska Marianna - - Dąbek - - Franciszek - Łucja Zaorska - Antoni - Gertruda Jastrzębska - 1819 - karta I

    Jakubiak Stanisław - + - Pliska Zuzanna - - Radgoszcz - M ur p Miastkowo - Jakub - Zofia Dmorek - Benedykt - Marianna Maternik - 1812 - Karta V

    Jańkowski Benedykt - + - Żyznowska Elżbieta - - Kleczkowo - M ur p Smołdowo - Wawrzyniec - Marianna Chojnowska - Andrzej - Małgorzata Dzwonkowska - 1819 - karta XIV

    Jastrzębski Józef - + - Wrzosek Marianna - - Zawady - M ur Jąstrząbek p Smoledańska - Ignacy - Marianna Godlewska - Walenty - Małgorzata Szabłowska - 1816 - karta VIII

    Jastrzębski Jakub - + - Czartoryska Marianna - - Dzbenin - - Jan - Anna Dzwonkowska - Grzegorz - Petronela Mierzejewska - 1816 - karta X

    Jendrzejczuk Ludwik - + - Kupiss Józefa - - - M ur wieś Andrzejewo - Tomasz - Zofia Kozłowska - Wawrzyniec - Barbara Piech - 1811 - karta III

    Jędrzejczak Tomasz - + - Mleczko Katarzyna - - Radgoszcz - - Marcin - Agnieszka Frankówna - Franciszek - Franciszka Daninowna - 1820 - karta III

    Kacperski Maksymilian - + - Plewka Galmeister Katarzyna - - Kleczkowo - M ur Pietegory gub kijowska K domo Galmeister ur Pieczki( Paisendorf) Prusy Wsch. - Polikarp - Teodozji - Jakub - Elżbieta - 1819 - karta II

    Kaczprzak Michał - + - Skarzyńska Gradek Bajalska Teresa - - Budne - K domo Gradek vel Bajalska - Franciszek - Antonina - Szymon - Elżbieta Kaczyńska - 1810 - karta XIV

    Kamiński Andrzej - + - Mierzejewska Anna - - - M ur p Ostrołęka - Michał - Jadwiga Scigielska - Marcin - Rozalia Chrostowska - 1811 - karta II

    Kamionkowski Józef - + - Żyznowska Małgorzata - - Żyznowo - - Franciszek - Franciszka Szabłowska - Michał - Rozalia Szabłowska - 1815 - karta IX

    Kamionowski Jan - + - Szabłowska Łucja - - Kamionowo - - Szymon - Antonina Żebrowska - Jan - Anastazja Mieczkowska - 1814 - karta XXIII

    Kamionowski Michał - + - Wądołkowska Rozalia - - Kamionowo - - Józef - Anna Dobkowska - Jakub - Agnieszka Białobrzeska - 1817 - karta XII

    Korytkowski Gabriel - + - Żyznowska Agnieszka - - Żyznowo - M ur Wierzbowo Ostrowskie gm szczepankowska - Leon - Marianna Gutowska - Franciszek - Małgorzata Wierzbowska - 1808/1809 - 13

    Kowalczyk Kazimierz - + - Witkowska Antonina - - Łątczyn - K ur Nienałty p Zaręby - Jakub - Rozalia Nerkówna - Andrzej - Anastazja Baltazarówna - 1808/1809 - 9

    Kowalczyk Józef - + - Borawska Barszcz Marianna - - Łątczyn - K ur p Nowogród domo Barszcz - Walenty - Katarzyna - Antoni - Anastazja Pieszczyk - 1812 - karta II

    Kowalczyk Łada Łukasz - + - Lubak Jędrzejczak Katarzyna - - - M ur p Szczepankowo - Wojciech - Marianna Jaszczak - Józef - Elżbieta Jakubówna - 1812 - karta IV

    Kowalczyk Aleksander - + - Bialik Ruszczanka Marianna - - Łątczyn - domo Ruszczanka - Maciej - Marianna Włodarczyk - - - 1813 - karta IX

    Kowalczyk Paweł - + - Wiśniewska Małgorzata - - Budne - - Jakub - Kunegunda Niziołek - Michał - Rozalia Mleczkówna - 1819 - kartaIII

    Kowalczyk Kazimierz - + - Szewczyk Markowska Magdalena - - Budne - K ur p Miastkowo domo Markowska - Jakub - Rozalia Nerka - Maciej - Marianna - 1820 - karta VI

    Kowalczyk Leon - + - Szewczyk Antonina - - Budne - - Walenty - Katarzyna Sikora - Antoni - Magdalena Markowska - 1820 - karta X

    Kraszczak Stanisław - + - Kupiss Magdalena - - Budne - - Ludwik - Małgorzata - Wawrzyniec - Barbara - 1815 - karta III

    Krzewski Wojciech - + - Ramuszewicz Petronela - - Łątczyn - M ur Wnory Wypyski p Kobylin K ur p Miastkowo - Piotr - Justyna - Wojciech - Marianna - 1820 - Karta V

    Krzyżanowski Adam - + - Myszyńska Ewa - - Kleczkowo - M ur Wattemburg - Jan - Elżbieta - - Klara Myszyńska - 1817 - karta III

    Kupidłowski Mikołaj - + - Łapińska Kalinowska Justyna - - Budne - domo Kalinowska ur p Szczepankowo - Paweł - Katarzyna - Mateusz - Rozalia - 1815 - karta IV

    Kupidłowski Antoni - + - Wiśniewska Franciszka - - Radgoszcz - - Paweł - Katarzyna Walerówna - Ignacy - Małgorzata Zagroba - 1818 - karta III

    Kupiss Wojciech - + - Szewczyk Zofia - - - - Walenty - Apolonia Opęchowska - Szymon - Katarzyna Dobiegaj - 1812 - karta III

    Kupiss Walenty - + - Kowalczyk Petronela - - Łątczyn - - Wawrzyniec - Barbara Pucek - Walenty - Katarzyna Sikora - 1818 -

    Kurpiewski Szymon - + - Gocłowska Antkowska Marcjanna - - Opęchowo - M ur Kurpie gm troszyńska K domo Antkowska ur Czerwin - Wawrzyniec - Teresa Truszkowska - Jakub - Marianna Skarzyńska - 1810 - karta XI

    Lubak Wojciech - + - Kupidłowska Franciszka - - Radgoszcz - - Józef - Elzbieta Jakubówna - Antoni - Elżbieta Krzysztochówna - 1813 - karta VIII

    Łokociejowski Franciszek - + - Szulkowska Andrzejczuk Apolonia - - Trzaski - M ur Wilno K domo Andrzejczuk - Nikodem - Krystyna - Michał - Dorota Pawłówna - 1815 - karta VI

    Majerowicz Enochowicz Leyba - + - Mośkowicz Abrahamowicz Baśka - - - - Majer - Reyza Wolfówna - Mosiek - Reyza Szmulówna - 1810 - karta VIII

    Marciniak Michał - + - Gawkowska Mateuszówna Justyna - - Niedźwiedzk - M ur p Smłodowska - Marcin - Konstancja Sułkowska - - Katarzyna Mateuszówna Gawkowska - 1817 - karta XV

    Matuszewicz Jan - + - Pawlaczuk Bacz Agata - - Kleczkow Poświętne - K domo Bacz - Adam - Barbara Serowicka - Marcin - Anastazja - 1813 - karta I

    Matuszewicz Walenty - + - Zaleska Galonek Agata - - Kleczkowo - domo Galonek - Adam - Barbara Serowicka - Franciszek - Regina Kopytkówna - 1815 - Karta VII

    Matuszewicz Jan - + - Ustaszewska Katarzyna - - Kleczkowo - K ur p Nowogród - Adam - Barbara Serowicka - Szymon - Agnieszka - 1818 - karta IX

    Mianowski Bernard - + - Marcinówna Franciszka - - - - Bartłomiej - Anna Szwewczówna - Marcin - Rozalia Gawka - 1812 - karta VIII

    Michałowski Wojciech - + - Zaremba Katarzyna - - Radgoszcz - K ur p Bielsk ojciec kapitan Gwardii w Kolnie - Jerzy - Katarzyna Kozłowska - Kazimierz - Anna Gotowicka - 1814 - karta XX

    Mierzejewski Jan - + - Dzbeńska Teresa - - - - Piotr - Helena Kurpiewska - Jan - Franciszka Dzbeńska - 1810 - karta VI

    Mierzejewski Stanisław - + - Olszewska Anna - - Dzbenin - - Marcin - Rozalia Chrostowska - Andrzej - Marianna Mierzejewska - 1813 - Karta VII

    Mierzejewski Jan - + - Kurpiewska Józefata - - Opęchowo - M ur Janki Stare p Czerwin - Mateusz - Apolonia Modzelewska - Szymon - Marianna Opęchowska - 1814 - karta XVI

    Mierzejewski Wawrzyniec - + - Gocławska Gumkowska Marianna - - Dzbenin - K domo Gumkowska - Jakub - Elżbieta Długokęcka - Baltazar - Agata Opęchowska - 1820 - karta VI

    Mośkowicz Abrahamowicz Szmul - + - Erszkowicz Szaykowicz Refka - - - - Mosiek - Reyza Szmulówna - Erszek - Freyda Ankulowicz - 1810 - karta IX

    Mośkowicz Mortkowicz Judka - + - Abrahamówna Majorowicz Masia - - - - Mosiek - Sora Joskówna - Abraham - Ruchla Cudyk - 1813 - karta II

    Murawski Kacper - + - Pucek Franciszka - - Łątczyn - M ur p Miastkowo - Józef - Marianna - Jakub - Katarzyna Borawska - 1817 - karta IV

    Myszyński Franciszek - + - Podbielska Rozalia - - - K ur p Pieskowo - Mateusz - Magdalena Gmur - Wojciech - Agata Wolpówna - 1812 - Karta VII

    Nerek Wincenty - + - Ramuszewicz Łucja - - Łątczyn - K ur Kulesze p Miastkowo - Jakub - Małgorzata Kaczprzak - Wojciech - Marianna - 1813 - karta X

    Nerek Jakub - + - Zajączek Rybicka Helena - - Łątczyn - K domo Rybicka ur p Ostrołęka - Szymon - Marianna Bojarzyn - - Katarzyna Rybicka - 1816 - karta XII

    Nerek Nerczak Franciszek - + - Ziemrzyk Małgorzata - - Łątczyn - - Jakub - Katarzyna Puchówna - Adam - Józefa Szewczyk - 1817 - Karta V

    Nerek Nerczak Jan - + - Czarniak Marianna - - Łątczyn - - Ignacy - Marcjanna Ziemrzyk - Stanisław - Teresa Kupiss - 1817 - karta VI

    Niziołek Sylwester - + - Nerka Anna - - Łątczyn - M ur p Troszyn - Tomasz - Marianna - Krzysztof - Marianna Kaliszewska - 1810 - karta IV

    Nowacki Jakub - + - Markowska Gątarczyk Anna - - Łątczyn - M ur Milewko p Smłodawska K domo Gątarczyk ur p Miastkowo - Józef - Jadwiga Pawłówna - Jakub - Jadwiga Dorfist - 1815 - karta X

    Obidziński Jacek - + - Pawlak Franciszka - - Kleczkowo - M ur Zabiele p Rzekuń - Stanisław - Franciszka - Bonifacy - Agata Baczewska - 1811 - KartaXVII

    Obidziński Józef - + - Wielochowska Małgorzata - - Budne - - Szymon - Katarzyna Dobiegaj - Andrzej - Marianna Czerniak - 1820 - Karta V

    Opęchowski Jan - + - Jastrzębska Franciszka - - Kleczkowo - - Szymon - Agnieszka Dzbeńska - Jan - Anna Dzwonkowska - 1811 - KARTAXVIII

    Opęchowski Jan - + - Dzwonkowska Józefa - - Kleczkowo - M wachmistrz WP - Walenty - Julianna Mierzejewska - Wojciech - Katarzyna Trzaska - 1816 - karta I

    Opęchowski Franciszek - + - Dzwonkowska Anna - - Dąbek - - Szymon - Agnieszka Dzbeńska - Andrzej Franciszek - Agnieszka Radgowska - 1816 - karta IV

    Opęchowski Szymon - + - Mierzejewska Dorota - - Opęchowo - K ur Jankowo p Nowogród - Wacław - Helena Jańkowska - Andrzej - Getruda Miejrzejewska - 1818 - karta I

    Pawlak Stanisław - + - Dmoch Józefa - - Radgoszcz - K ur p Miastkowo - Paweł - Marianna - Piotr - Teresa Cerkies - 1814 - Karta V

    Pawluk Dmoszak Franciszek - + - Dmoch Petronela - - Radgoszcz - - Paweł - Anna Zachorówna - Mikołaj - Katarzyna Mleczkówna - 1816 - karta XI

    Podbielski Antoni - + - Waśkiewicz Petronela - - - - Wojciech - Agata Wolpówna - Jan - Marianna Saługówna - 1813 - karta III

    Przybyłowski Tadeusz - + - Kupiss Tekla - - Budne - - Mikołaj - Marianna Kowalczyk - Wawrzyniec - Barbara Waśkówna - 1819 - karta XI

    Przybyłowski Józef - + - Ziemczyk Agnieszka - - Łątczyn - - Benedykt - Ewa Kowalczyk - Adam - Józefata Szewczyk - 1820 - Karta VII

    Rostkowski Idzi - + - Kurpiewska Duchnowska Franciszka - - - K domo Duchnowska - Marcin - Rozalia Dąbkowska - Piotr - Elzbieta Chrostowska - 1812 - Karta VII

    Sarnacki Józef Jakub - + - Grabińska Konstancja - - Kleczkowo - M ur Żebry p Lackowo Biebrzań woj Augustów - Gerwazy - Teresa Mierzejewska - Baltazar - Anna Tysłczanka - 1819 - karta IX

    Sawicki Mikołaj - + - Szumowska Katarzyna - - - M ur Kolno gub witebska K ur Szumowo - Ksawery - Apolonia - Michał - Rozalia Prusińska - 1820 - karta I

    Saymo Skrzeczkowski Baltazar Szczepan - + - Baczewska Wróblewska Franciszka - - Kleczkowo - M ur p Długosiodło vel Baltazar Saymo K domo Wróblewska - Jakub - Marianna - Wojciech - Katarzyna Stelmaszczyk - 1816 - karta IX

    Schymkowicz Erszkowicz Jośk - + - Abrahamowicz Herzkowicz Feyga - - Niedźwiedz - - Schymek - Refka Idzek - Abraham - Dwora Ankulówna - 1810 - karta X

    Serowik Bartłomiej - + - Stefanówna Franciszka - - Kleczkowo - K ur Abrahamy p. Piskowska - Jakub - Ewa Myszyńska - Stefan - Rozalia - 1814 - karta XIX

    Sikora Bartłomiej - + - Wielechowska Katarzyna - - Łątczyn Budne - - Mikołaj - Rozalia Szweda - Andrzej - Marianna Czarniak Czarniaczuk - 1808 - 4

    Sikora Jan - + - Rygała Petronela - - Łątczyn - K ur p Lubotyń - Mikołaj - Rozalia Szweda - Grzegorz - Tekla - 1815 - karta XII

    Smogorzewski Antoni - + - Dąbkowska Teresa - - Dąbek - - Aleksander - Krystyna Kurpiewska - Franciszek - Marianna Żyznowska - 1816 - karta II

    Stepnowski Tomasz - + - Opęchowska Franciszka - - Opęchowo - M ur Czartoria Wydzgi gm.miastkowska - Walenty - Marianna Suska - Paweł - Rozalia Kurpiewska - 1808/1809 - 7

    Surdyniak Bonifacy - + - Mianowska Justyna - - Trzaski - - Wojciech - Katarzyna - Bartłomiej - Anna - 1808/1809 - 12

    Suski Wawrzyniec - + - Sikora Franciszka - - Łątczyn - - Stanisław - Apolonia Jaśkówna - Idzi - Katarzyna Bakulska - 1815 - karta XIII

    Szewczyk Mikołaj - + - Kupissowska Kupiss Katarzyna - - Budne - - Józef - Katarzyna Dzwonkowska - Wawrzyniec - Barbara - 1819 - karta XII

    Sztalmasik Bartłomiej - + - Krajewska Salomea - - Trzaski - K ur p Szumowo - Wojciech - Katarzyna Janówna - Mikołaj - Marcjanna Chojnowska - 1819 - karta IV

    Tarnowski Felicjan - + - Szabłowska Katarzyna - - Kamionowo - - Szymon - Marianna Tyszka - Jan - Anastazja Mieczkowska - 1814 - XXIV

    Truszkowski Adam - + - Gołębiewska Balicka Paszkowicz Dorota - - - M ur Truszki Pikuty K ur Łady p puchalska domo Paszkowicz - Wojciech - Marianna Truszkowska - Piotr - Antonina - 1810 - Karta VII

    Truszkowski Mikołaj - + - Dzbeńska Opęchowska Katarzyna - - - domo Opęchowska - Łukasz - Katarzyna Wierzbowska - Sebastian - Franciszka Saska - 1812 - Karta V

    Truszkowski Andrzej - + - Truszkowska Agnieszka - - Kleczkowo - M ur Ratowo K ur p Smłodowo - Stanisław - Anna Leśniewska - Mateusz - Marianna Dzwonkowska - 1814 - karta XV

    Truszkowski Szymon - + - Grzymalska Helena - - Opęchowo - K ur Grzymałki p Szczepankowo - Łukasz - Urszula Żyznowska - Piotr - Agata Jańkowska - 1814 - karta IV

    Trzaska Kazimierz - + - Opęchowska Tekla - - Opęchowo - - Paweł - Agnieszka Jastrzębska - Szymon - Agnieszka Dzbeńska - 1810 - karta XV

    Trzaska Paweł - + - Mierzejewska Łada Wiktoria - - - domo Łada - Szczęsny - Brygida Woyszówna - Wojciech - Katarzyna Dzwonkowska - 1813 - Karta V

    Trzaska Maciej - + - Jakacka Marianna - - - - Felicjan - Dorota Mieczkowska - - Rozalia Jakacka - 1814 - karta XVII

    Trzaska Bartłomiej - + - Dmoch Marianna - - Niedźwiedzko - - Felicjan - Dorota Chormińska - Łukasz - Marianna Gawka - - Karta XVIII

    Usiński Andrzej - + - Łada Franciszka - - Kleczkowo - - Joachim - Marianna - Wojciech - Wiktoria Mierzejewska - 1813 - karta XI

    Walerzak Wawrzyniec - + - Rogowska Magdalena - - Trzaski - K ur p Miastkowo dane rodziców z metryki ur - Paweł - Marianna Bazyl - Antoni - Katarzyna - 1808 - 1

    Wasielewski Andrzej - + - Wierzbowska Teresa - - Opęchowo - M ur Wasielkowo,gub.kijowska - Piotr - Katarzyna - Jan - Marianna Dąbkowska - 1819 - Karta XVIII

    Wielochowski Józef - + - Uszyńska Marianna - - Kleczkowo - M organista w kościele w Wyszewie - Walenty - Barbara Obwidzińska - Adam - Franciszka Czartoryska - 1818 - Karta V

    Wierzbicki Kacper - + - Szewczyk Franciszka - - Budne - M ur Horyanowizna vel Utrata p Miastkowo - Antoni - Barbara - Szymon - Katarzyna Dobiegaj - 1820 - karta IX

    Wierzbowski Jakub - + - Wierzbowska Dąbkowska Marianna - - Opęchowo - - Tomasz - Petronela Buczyńska - Franciszek - Klara Dąbkowska Troianow - 1808 - 5

    Wierzbowski Augustyn - + - Kamionowska Antonina - - Kamionowo - - Stanisław - Agnieszka Rostkowska - Józef - Anna Dobkowska - 1813 - karta VIII

    Wierzbowski Jan - + - Opęchowska Białobrzeska Marianna - - Dzbenin - domo Białobrzeska - Tomasz - Petronela Buczyńska - Andrzej - Barbara Chrostowska - 1814 - karta III

    Wierzbowski Nikodem - + - Jakacka Marianna - - Dąbek - M ur p Szczpankowo - Kazimierz - Marianna Piotrowska - Franciszek - Łucja Zaorska - 1819 - karta X

    Wiśniewski Józef - + - Nerek Józefa - - Łątczyn - - Antoni - Katarzyna Bałan Bałasz - Krzysztof - Marianna Kaliszewska - 1815 - Karta V

    Wojciechowski Wawrzyniec - + - Turek Anna - - Kleczkowo - K ur p Ostrołęka - Szymon - Helena - Paweł - Anna - 1816 - karta III

    Woldach Piotr - + - Kowalczyk Urszula - - Łątczyn - K wdowa ,domo nie podano - Jakub - Kunegunda - Benedykt - Rozalia Gurzyńska - 1810 - karta XIII

    Wolfowicz Morkowicz Alzyk - + - Smulówna Mośkowicz Temmabella - - Kleczkowo - - Wolf - Krężka Smulówna - Smul - Estera Faybusiówna - 1817 - karta XIII

    Woyss Stanisław - + - Kamionkowska Magdalena - - Dąbek - K ur Milewo p Piskowska - Tomasz - Petronela Tyszka - Franciszek - Justyna Klepak - 1815 - karta VIII

    Wrzosek Stanisław - + - Żyznowska Małgorzata - - - - Roch - Dorota Jastrzębska - Jakub - Marianna Chojnowska - 1812 - karta IX

    Wszędyrowny Kazimierz - + - Baczewska Zacharka Marianna - - - M ur Susk p Rzekuń K domo Zacharka ur Tarnów p Miastkowo - Paweł - Krystyna Bronikówna - Idzi - Katarzyna Zagrobianka - 1812 - karta VI

    Zagroba Tomasz - + - Dmoch Marianna - - Radgoszcz - - Antoni - Kunegunda - Jacek - Agnieszka - 1816 - karta X

    Zalewski Wincenty - + - Kmieć Anna - - Niedżwiedzk - M ur Grzymały p Zambrów - Wawrzyniec - Konstancja Szymoniak - Marcin - Katarzyna Jakubówna - 1818 - karta IV

    Zaremba Jan - + - Sikorska Aniela - - Trzaski - M ur p Rosochate K ur Warszawa p.Panny Marii - Wojciech - Krystyna Mianowska - Wojciech - Anna Wilczyńska - 1817 - karta X

    Ziemczyk Benedykt - + - Mierzejewska Anna - - Łątczyn - - Adam - Józefata Szewczyk - Grzegorz - Helena Patokówna - 1818 - karta VIII

    Zwierzyński Stanisław - + - Szewczyk Barbara - - Budne - M ur p Zambrów - Paweł - Małgorzata Modzelewska - Szymon - Katarzyna Dobiegaj - 1816 - karta IX

    Żerański Walenty - + - Grabowska Józefa - - Kleczkowo - M ur Młynarze p Sieluń K ur Olszewa p Ostrołęka - Tomasz - Magdalena Strzemieczna - Kazimierz - - 1811 - kartaXVI

    Żmijewski Jan - + - Piotrak Zofia - - - M ur Smagarzyn p Połocka gub.witebska - Grzegorz - Tekla - Paweł - Helena Mianowska - 1820 - karta IV

    Żyznowski Jan - + - Żyznowska Marianna - - Żyznowo - - Franciszek - Małgorzata Wierzbowska - Bartłomiej - Franciszka Dzwonkowska - 1813 - karta IX

    Żyznowski Andrzej - + - Usińska Czartoryska Franciszka - - - domo Czartoryska - Michał - Elżbieta Ptaszyńska - Kazimierz - Anna - 1813 - karta XII

    Żyznowski Walenty - + - Wrzosek Anna - - Zawady - - Ignacy - Apolonia Dzwonkowska - Roch - Dorota - 1814 - kartaII

    Żyznowski Stanisław - + - Żyznowska Marianna - - Żyznowo - - Bartłomiej - Franciszka Dzwonkowska - Franciszek - Małgorzata Wierzbowska - 1818 - karta II

    Żyznowski Antoni - + - Żyznowska Józefata - - Żyznowo - - Franciszek - Małgorzata Wierzbowska - Jakub - Marianna Chojnowska - 1820 - karta XII





     



    20 maj 2013 r.

    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005