<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Akty Stanu Cywilnego cz. 2 - woj. mazowieckie

  • Witonia k. Kutna UR ŚL ZG
  • Skrzeszew woj. mazowieckie UR
  • Skrzeszew woj. mazowieckie ŚL
  • Skrzeszew woj. mazowieckie ZG
  • Kroczewo woj. mazowieckie UR
  • Kroczewo woj. mazowieckie ŚL
  • Kroczewo woj. mazowieckie ZG
  • Żychlin ŚL
  • Nieporęt woj. mazowieckie UR
  • Nieporęt woj. mazowieckie ŚL
  • Nieporęt woj. mazowieckie ZG
  • Naruszewo woj. mazowieckie UR
  • Naruszewo woj. mazowieckie ŚL
  • Naruszewo woj. mazowieckie ZG
  • Winnica woj. mazowieckie UR
  • Winnica woj. mazowieckie ŚL
  • Winnica woj. mazowieckie ZG
  • Raciąż woj. mazowieckie ZG
  • Płońsk woj. mazowieckie UR
  • Płońsk woj. mazowieckie ŚL
  • Płońsk woj. mazowieckie ZG
  • Nowy Dwór Mazowiecki woj. mazowieckie UR
  • Nowy Dwór Mazowiecki woj. mazowieckie ŚL
  • Nowy Dwór Mazowiecki woj. mazowieckie ZG
  • Zakroczym woj. mazowieckie UR
  • Zakroczym woj. mazowieckie ŚL
  • Zakroczym woj. mazowieckie ZG
  • Gradzanowo woj. mazowieckie UR
  • Trzepowo woj. mazowieckie UR
  • Mława woj. mazowieckie ŚL
  • Mława woj. mazowieckie ZG
  • Baboszewo woj. mazowieckie UR
  • Baboszewo woj. mazowieckie ŚL
  • Baboszewo woj. mazowieckie ZG
  • Szydłowo woj. mazowieckie ŚL
  • Szydłowo woj. mazowieckie ZG
  • Pacyna woj. mazowieckie ŚL
  • Łysakowo woj. mazowieckie ŚL
  • Łysakowo woj. mazowieckie ZG
  • Lubowidz woj. mazowieckie UR cz. 1
  • Dobre woj. mazowieckie UR
  • Dobre woj. mazowieckie ŚL
  • Dobre woj. mazowieckie ZG
  • Lubowidz woj. mazowieckie ŚL
  • Lubowidz woj. mazowieckie UR cz. 2
  • Żurominek (Żuromin Kapitulny) woj. mazowieckie UR
  • Żurominek (Żuromin Kapitulny) woj. mazowieckie ŚL
  • Żurominek (Żuromin Kapitulny) woj. mazowieckie ZG
  • Lubowidz woj. mazowieckie ŚL cz.2


  • Żurominek
    (Żuromin Kapitulny)
    woj. mazowieckie
     

    Opracowanie Marek Jabłonowski


    URODZENIA

    Indeks akt stanu cywilnego parafii Żuromin Kapitulny 1833 - 1837 
    Pozostałe lata na stronie: LINK




    Nazwisko i imię (-ona) - - rok urodzenia / nr aktu



    Abramska Paulina - - 1836/20

    Adamski (brak imienia) - - 1836/42

    Adamski Stanisław - - 1833/31

    Bielak (brak imienia) - - 1833/28

    Biendarska Marianna - - 1835/30

    Błaszkiewicz Anna - - 1835/12

    Błaszkiewicz Marianna - - 1833/9

    Błażkiewicz Grzegorz - - 1837/11

    Borkowski Jan - - 1836/1

    Borzym Antoni - - 1835/40

    Bramowicz Ludwik - - 1837/4

    Chądzyński Mikołaj - - 1835/42

    Chodupska Pelagia - - 1835/33

    Chorzelska Marianna - - 1835/22

    Chorzelski Ignacy - - 1837/33

    Cieślak Adam - - 1837/ 18

    Cieślak Antoni - - 1837/25

    Cieślak Antonina - - 1835/6

    Dłogokęcki Wojciech - - 1835/16

    Długokęcka Zuzanna - - 1837/31

    Domachowska Anna - - 1835/5

    Domachowska Antonina - - 1837/27

    Domińska Anna - - 1833/17

    Domińska Franciszka - - 1835/14

    Domińska Franciszka - - 1835/36

    Domiński Jan - - 1834/14

    Drzymalski Józef - - 1834/12

    Dymek Józef - - 1833/6

    Dymek Marianna - - 1835/24

    Fagas Katarzyna - - 1837/24

    Fagas Marianna - - 1834/34

    Fiuk Franciszek - - 1836/26

    Fiuk Jan - - 1837/39

    Fiuk Szymon - - 1835/11

    Fiuk Wawrzyniec - - 1833/29

    Gierymski Franciszek - - 1834/8

    Głoc Michał - - 1834/39

    Głowacka Leokadia - - 1833/1

    Gorczyca Adam - - 1836/27

    Gorczyca Jakub - - 1834/27

    Gostowicka Franciszka - - 1833/2

    Gotowicka Anna - - 1835/27

    Grabowska Franciszka Paulina - - 1837/16

    Grabowska Marianna - - 1835/4

    Grzegorczyk Antonina - - 1837/28

    Grzegorczyk Marianna - - 1835/38

    Grzybowska Antonina - - 1833/10

    Grzybowska Balbina - - 1836/36

    Grzybowski Adam - - 1834/49

    Hermanowicz Ludwik - - 1834/44

    Ignaczak Emilia Małgorzata - - 1833/23

    Iwańska Małgorzata - - 1833/25

    Iwańska Paulina Angela - - 1836/2

    Jagielski Józef - - 1833/3

    Jakubowski Michał - - 1833/37

    Jurkiewicz Antonina - - 1835/15

    Jurkiewicz Bonifacy - - 1837/23

    Kalisiak Ludwika - - 1835/ 18

    Kalisiak Paweł - - 1833/4

    Kalisiak Wojciech - - 1835/19

    Kalisz Marianna - - 1837/40

    Kałwa Piotr - - 1837/29

    Kałwoska Małgorzata - - 1834/13

    Kałwowski Maciej - - 1836/5

    Kamieńska Marianna Magdalena - - 1834/32

    Kędzierska Ludwika - - 1834/4

    Kędzierski Jan - - 1833/5

    Kędzierski Mateusz - - 1835/27

    Klep Anna - - 1833/24

    Klep Antoni - - 1836/15

    Klep Antoni - - 1836/17

    Klep Franciszek - - 1835/13

    Klep Franciszek - - 1837/9

    Klep Ludwik - - 1835/20

    Kłosiewicz Piotr - - 1833/22

    Kołędkowski Michał - - 1835/39

    Kordowski Stanisław - - 1836/13

    Kowalkowski Michał - - 1833/42

    Kowalska Weronika - - 1833/27

    Kozłowska Weronika - - 1835/8

    Kubańska Anna - - 1833/21

    Kucińska Anna - - 1834/46

    Kuciński Tyburcjusz - - 1837/19

    Kuczborska Ewa - - 1837/15

    Kuczborska Małgorzata - - 1835/26 (bliźniak)

    Kuczborska Rozalia - - 1835/26 (bliźniak)

    Kuczborska Tekla - - 1833/ 18

    Kurdowski Franciszek - - 1834/41

    Kurlenda Mateusz - - 1837/36

    Kurlęcki Józef - - 1833/12

    Kurzętkowska Franciszka - - 1836/8

    Lawendowska Julianna - - 1833/50

    Lawendowski Antoni - - 1836/41

    Łebkowski Antoni - - 1836/28

    Łebkowski Jan - - 1834/17

    Małachowska Agnieszka - - 1836/3

    Masiak Bartłomiej - - 1833/35

    Matuszewska Katarzyna - - 1837/37

    Matuszewska Zofia - - 1835/21

    Matuszewski Paweł - - 1833/8

    Mądrzak Balbina - - 1834/19

    Messner Amelia Stefania Florentyna - - 1835/29

    Messner Antonina Waleria - - 1836/22

    Michalska Katarzyna - - 1835/34

    Michałowska Ewa - - 1836/23

    Mitowski Łukasz - - 1833/45

    Młodziakowska Katarzyna - - 1835/35

    Młodzianowski Jan - - 1833/40

    Młodzianowski Wawrzyniec - - 1837/34

    Mórawska Józefa - - 1836/4

    Muziński Antoni - - 1834/38

    Nawrocka Małgorzata - - 1834/29

    Petrykowska Kordula Karolina - - 1835/2

    Piątkowski Antoni - - 1835/23

    Piątkowski Jan - - 1833/49

    Pieczywek (brak imienia) - - 1837/6

    Pieczywek Anna - - 1834/10

    Piorunek Franciszka - - 1836/30

    Piotrowski Antoni - - 1836/14 (bliźniak)

    Piotrowski Jan - - 1836/14 (bliźniak)

    Podrzutek Katarzyna - - 1836/32

    Potyrała Anna - - 1834/6

    Potyrała Józefa - - 1836/9

    Press Tekla - - 1836/25

    Przyborowski Andrzej - - 1836/37

    Radzka Antonina - - 1837/21

    Radzka Justyna - - 1834/24

    Radzka Katarzyna - - 1834/48

    Radzka Katarzyna - - 1833/47

    Radzki Franciszek - - 1834/43

    Radzki Józef - - 1836/39

    Radzki Teodor Ludwik - - 1836/11

    Radzki Tomasz - - 1834/52

    Radzki Walenty - - 1835/7

    Raykowski Wincenty Paweł - - 1834/ 18

    Rex Anna - - 1836/24

    Rościszewska Emilia Ludwika - - 1837/20

    Rościszewski Aleksander Ludwik - - 1835/43

    Rólka (brak imienia) - - 1836/35

    Rólka Antonina - - 1837/30

    Rólka Franciszka - - 1834/21

    Rólka Katarzyna - - 1833/48

    Rólka Marianna - - 1833/41

    Rólka Marianna - - 1836/34

    Rólka Marianna Magdalena - - 1835/31

    Rólka Stanisław - - 1834/31

    Rybicka Wiktoria - - 1837/42

    Rybicki Antoni - - 1835/41

    Rybicki Julian - - 1837/2

    Rybicki Wawrzyniec - - 1834/35

    Sakowski Wojciech - - 1836/12

    Skierkowska Anna - - 1837/32

    Skierkowska Marianna - - 1836/19

    Skierkowski Szczepan - - 1834/53

    Smolińska Julianna - - 1837/8

    Soliwoda Wawrzyniec - - 1834/28

    Spirzowska Magdalena - - 1834/23

    Staniszewski Antoni - - 1835/3

    Stryiewska Julianna - - 1834/7

    Stryiewska Katarzyna - - 1836/10

    Stryiewska Marianna - - 1835/32

    Stryiewski Józef - - 1833/13

    Stryiewski Kacper - - 1835/1

    Stryiewski Piotr - - 1834/33

    Sychocki Jan - - 1837/17

    Szabielska Antonina - - 1834/3

    Szatkowski Jan - - 1834/25

    Szelagowska Urszula - - 1834/20

    Szewczak Józef - - 1834/16

    Szewczak Katarzyna - - 1835/25

    Szewczak Teresa - - 1836/7

    Szubielski Antoni - - 1837/26

    Szubielski Jakub - - 1835/28

    Święconek Antoni - - 1834/22

    Święconek Antoni - - 1834/45 (bliźniak)

    Święconek Paulina - - 1836/ 18

    Święconek Wawrzyniec - - 1834/45 (bliźniak)

    Tomaszewski Franciszek - - 1837/41

    Tomaszewski Ludwik - - 1834/37

    Toporowski Józef - - 1837/12

    Wachowicz Ewa - - 1836/29

    Welenc Andrzej - - 1834/47 (bliźniak)

    Welenc Antoni - - 1836/31

    Welenc Bonifacy - - 1837/22

    Welenc Katarzyna - - 1834/47 (bliźniak)

    Wielgolaska Marianna - - 1835/17

    Więckowski Antoni Modest - - 1836/21

    Woytyszka Jan - - 1836/40

    Woytyszka Marianna - - 1835/10

    Woźniak Aniela - - 1837/38

    Woźniak Ignacy - - 1834/5

    Woźniak Józefa - - 1837/13

    Wrotny Adam - - 1837/35

    Wrotny Antoni - - 1837/14

    Wrotny Jan - - 1834/40

    Wróblewska Katarzyna - - 1836/6

    Wtulich Józef - - 1835/9

    Wtulich Julianna - - 1837/7

    Wypyska Franciszka Honorata - - 1834/11

    Wypyski Ignacy - - 1836/38

    Zakrzewska Małgorzata - - 1834/30

    Zakrzewska Marianna - - 1837/5

    Zakrzewska Tekla - - 1837/3

    Zalewska Tekla - - 1836/37

    Zamkowski (brak imienia) - - 1837/1

    Zieliński Tomasz - - 1835/44

    Ziembowicz Ludwik - - 1834/9

    Żerdziewski Julian - - 1836/16

    Żórawska Franciszka Dorota Amelia - - 1837/10









     



    12 wrzesień 2010 r.

    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005