<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Lata 1939 - 1947 Informacje cz. 2

  • 3 Karpacki Pułk Artylerii Lekkiej
  • 4 Pułk Piechoty nazwiska A - Ł
  • 4 Pułk Piechoty nazwiska M - Ż
  • 30 Pułk Piechoty
  • 13 Pułk Artylerii Pancernej
  • 1 Pułk Piechoty
  • Warszawskie cmentarze żołnierzy poległych w 1939 roku
  • Obrona Warszawy i Modlina - 1939 r.; nazwiska A - G
  • 8 Bydgoski Pułk Piechoty
  • 6 Pułk Artylerii Lekkiej
  • 39 Pułk Artylerii Lekkiej
  • Pracownicy Poczty i Telekomunikacji 1939 – 1945
  • 14 Pułk Piechoty
  • 7 Pułk Piechoty nazwiska A - Ł
  • 7 Pułk Piechoty nazwiska M - Ż
  • „Ocalić od zapomnienia”
  • Obóz śmierci w Kołdyczewie (1942-1944)
  • Eksterminacja inteligencji polskiej latem 1942 r. w nowogródzkiem
  • 10 Pułk Piechoty
  • Baranowicze
  • Kryptonim „San”
  • RUDAU II Reichsautobahnlager pod Królewcem
  • 27 Wołyńska Dywizja AK
  • MAUZOLEUM - polegli w latach 1939 - 47
  • Lotnicy w wojnie obronnej w 1939 r.
  • Lotnicy na wojnie 1940 - 1946 r.
  • 6, 7 i 8 Pułk Lotnictwa Szturmowego
  • W obronie Armii Krajowej na wileńszczyźnie x
  • Zbrodnia w Sarnim Dworze
  • 1 Dywizja Grenadierów w kampanii Francuskiej 1940 roku
  • Żołnierze Armii Polskiej zmarli w ZSRR w okresie IX 1941 r. do IX 1942 r.; nazwiska na " A - Ł "
  • Żołnierze Armii Polskiej zmarli w ZSRR w okresie IX 1941 r. do IX 1942 r.; nazwiska na " M - Ż "
  • Deportacja na roboty przymusowe mieszkańców Podlasia
  • Wykaz zmarłych polskich zesłańców, więźniów i łagierników w ZSRR w latach 1940-1956
  • 12 Pułk Piechoty - Kołobrzeski
  • Polegli w bitwie pod Lenino - 1943 r.


  • 10 Pułk Piechoty
    ( opracowanie własne )

    Formowany w składzie 4 dywizji piechoty Armii Polskiej w ZSRR dn. 15.04.1944 r.
    Miejscem formowania była Stecówka.



    Szlak bojowy 10 pułku piechoty


    LISTA NAZWISK - zawiera 1320 osób -
    dane z roku 1944 - 47

     

    Abłan Jan- s. Bolesława - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.11.1944 r. - - - - - -
    Adamczyk- Zdzisław - ppor. - s. Ludwika - - - - - Dca 2 plutonu - 1 kompania ckm - 1 batalion
    Ajces Łazarz- s. Michała - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - St. adiutant - - 3 batalion
    Akolzin- Lew - ppor. - s. Jana - - - - - Dca plutonu sanitarnego - Kompania sanitarna - Służba zdrowia
    Akułow- Walenty - ppor. - s. Dymitra - - - - - Dca plutonu - Pluton 45 mm armat - 3 batalion
    Aleksa Stanisław- s. Konstantego - szer. - poległ - pod Drawskiem 5.3.1945 r. - - - - - -
    Aleksandrow Aleksy- s. Arystazema - kpt. - poległ - w czasie cwiczeń pod Lublinem 28.8.1944 r. - - - - Dca batalionu - - 1 batalion
    Ambrożko- Bolesław - chor. - s. Jakuba - - - - - Dca plutonu granat. 50 mm - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Amurgowicz Józef- s. Jana - szer. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - - -
    Anders Mieczysław- s. Stanisława - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 2 plutonu - Kompania rusznic przeciwpancernych - Szefostwo służb
    Andrejczuk Jan- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Androlaniec Henryk- s. Aleksandra - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Andrzejczuk Jan- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Anielko Grzegorz- s. Mikołaja - st. szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Anoszyn- Jan - ppor. - s. Jana - - - - - St. felczer - Kompania sanitarna - Służba zdrowia
    Antoniszyn Henryk- s. Józefa - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Antyporowicz Jarosław- s. Sergiusza - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca plutonu granat. 50 mm - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Anuszyn- Jan - ppor. - s. Andrzeja - - - - - - Pluton sanitarny - 3 batalion
    Apecionek Ignacy- s. Antoniego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Apperman Chaskiel- s. Salomona - plut. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Artiomka- Julian - por. - s. Matwieja - - - - - Zca dcy kompanii ds.. Liniowych - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion
    Atrachimowicz Dymitr- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Babczyszyn Kazimierz- s. Szczepana - ppor. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Babczyszyn Władysław- s. Antoniego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - Dca 3 plutonu - 2 kompania fizylierów - Szefostwo służb
    Babicz Donat- s. Stanislawa - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Babicz Leonard- s. Stanisława - kpr. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Bagnowiec- Teodor - por. - s. Andrzeja - - - - - Dca kompanii - 4 kompania strzelecka - 2 batalion
    Bajcer Izydor- s. Pawła - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bajcer Kazimierz- s. Adama - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bajkowski Jan- s. Piotra - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bajor Jan- s. Pawła - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Balicki Grzegorz- s. Eliasza - kpr. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Bałutkiewicz Mikołaj- s. Adama - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Baral Lucjan- s. Mariana - por. - - - Krzyż Walecznych - - - 4 pom. szefa sztabu d/s ewidencji - - Sztab
    Baranowski Władysław- s. Michała. - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Barczuk Bronisław- s. Władysława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Barewicz Antoni- - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bartecki Stanisław- s. Aleksandra - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bartkow Jan- s. Antoniego - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - Dca 3 plutonu - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion
    Bartkow Michał- s. Antoniego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bartkow Paweł- s. Adama - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Bartoszewicz Antoni- s. Klemensa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bartoszewicz Czesław- s. Władysława - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Bartoszewski Stanisław- s. Józefa - szer. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - - -
    Baryluk Józef- s. Antoniego, - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Baryluk Marian- s. Piotra - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Batiszczew- Jakub - ppor. - s. Jefima - - - - - Dca kompanii - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion
    Batog Jan- s. Andrzeja - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Batog Tomasz- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Baworowski Jan- s. Michala - szer. - poległ - pod Rynowem 6.3.1945 r. - - - - - -
    Beczkiewicz Zygmunt- s. Józefa - plut. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Bednarczuk Jan- s. Józefa - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bednarski Piotr- s. Józefa - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Bednarz Antoni- - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bedri Jan- s. Michała - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bejchor- Kazimierz - chor. - s. Ignacego - - - - - Dca 3 plutonu - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Bełżewicz Józef- s. Witolda - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Berbeć Tadeusz- s. Katarzyny - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Bereźniak- Antoni - plut. - - - - - - Dca 2 plutonu - Kompania rusznic przeciwpancernych - 2 batalion
    Bereżański Franciszek- s. Tomasza - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Berger Iszaj- s. Azji - ppor. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - Dca plut. ckm - 2 kompania strzelecka - 1 batalion
    Bernacki Oktalion- s. Antoniego - szer. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Bernfeld Marks- s. Nuchima - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Bezdzietny Aleksander- s. Augusta - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Bezrak Marian- s. Józefa - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Białowąs Alojzy- s. Pawła - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Białowolski Andrzej- s. Wasyla - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Biały Bronisław- s. Jana - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Biały Karol- s. Józefa - kpr. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Biały Tomasz- s. Feliksa - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Bielec Władysław- s. Stanisława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bieliniak- Alfred - chor. - s. Franciszka - - - - - Dca 2 plutonu - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Bieniarz Władysław- s. Ludwika - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Bieniasz Tadeusz- s. Ludwika - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bieniaszewski Jan- s. Szymona - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bieniaszewski Kazimierz- - plut. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Bień Józef- s. Piotra - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Biernacki Józef- s. Jana - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 19.9.1944 r. - Krzyż Walecznych - - - - -
    Binek- Benedykt - ppor. - s. Józefa - - - - - 2 pom. ofic. żywn. - - Kwatermistrzostwo
    Biskupski Michał- s. Antoniego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Blado- Jakub - ppor. - s. Galka - - - - - Dca plutonu ckm - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Bluj Józef- s. Jana - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Błaszczyk Władysław- s. Stanisława - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Błażek Wacław- s. Władysława - ppor. - poległ - pod Ptuszą 1.2.1945 r. - - - - Dca 3 plutonu - 3 kompania strzelecka - 1 batalion
    Błażewicz Walerian- s. Jana - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 7.10.1944 r. - - - - - -
    Błoch- Borys - kpt. - s. Klemensa - - - - - Dca batalionu - - 1 batalion
    Bocek Kazimierz- s. Michała - plut. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Bochan- Bazyli - ppor. - s. Mikołaja - - - - - Dca l plutonu - 3 kompania rusznic przeciwpancernych - 3 batalion
    Bochenek Michał- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bochnan- Bazyli - ppor. - s. Mikolaja - - - - - Dca 2 plutonu - 3 kompania ckm - 3 batalion
    Bociuto Ludwik- s. Wincentego - szer. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Boczkowski Kazimierz- s. Jana - szer. - poległ - pod Powalicami 7.3.1945 r. - - - - - -
    Bogolecki Józef- s. Józefa - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Bohdan Franciszek- s. Kazimierza - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bojanow- Włodzimierz - ppor. - s. Jerzego - - - - - Dca 1 plutonu - Bateria armat 76 mm (pułkowych) - Artyleria pułkowa
    Bojko Antoni- s. Mikołaja - sierż. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Bojko Józef- s. Aleksandra - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Bokotko- s. Bazylego - kpr. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Bokserman- Izaak - por. - s. Izraela - - - - - 5 pom. szefa sztabu ds tyłów - - Sztab
    Bończuk Paweł- s. Ignacego - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Boraszewski Józef- s. Tomasza - ppor. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - Krzyż Walecznych - - - Dca 3 plutonu - 1 kompania ckm - 1 batalion
    Borbiuk Jan- s. Józefa - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bordanowski- Aleksander - ppor. - s. Leona - - - - - Dca 2 plutonu - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion
    Borgosz Tadeusz- s. Jana - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Borko Alfons- s. Władysława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Borodzenia- Leon - ppor. - s. Tymoteusza - - - - - Dca l plutonu - 9 kompania strzelecka - 3 batalion
    Borowski Czesław- s. Feliksa - szer. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - - -
    Borszcz Ignacy- s. Piotra - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bortnowski Bronisław- s. Jana - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Borzęcki- Józef - ppor. - s. Franciszka - - - - - 1 pom. ofic. żywn. - - Kwatermistrzostwo
    Bosak-Bosakowski Zbigniew- s. Stanisława - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Bosakowski- Zbigniew - ppor. - s. Stanisława - - - - - Dca 3 plutonu - Kompania rusznic przeciwpancernych - Szefostwo służb
    Botyński- Władysław - chor. - s. Józefa - - - - - Dca plutonu ckm - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Brdanowski Aleksander- s. Leona - ppor. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Brusławski- Mikołaj - ppor. - s. Jana - - - - - Dca plutonu ckm - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Bryk Jan- s. Wawrzyńca - szer. - poległ - pod Powalicami 7.3.1945 r. - - - - - -
    Brzozowski Czesław- s. Adolfa - chor. - - - Krzyż Walecznych - - - Zca dcy komp. d/s liniowych - Kompania łączności - Szefostwo służb
    Buchar Władysław- s. Józefa - kpr. - poległ - w obronie nad Wisłą 29.9.1944 r. - - - - - -
    Buczarski Piotr- s. Michała - szer. - - - - - - - -
    Buczek Wacław- s. Justyna - szer. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Budhusajem Stefan- s. Jakuba - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Budziar Tadeusz- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Budzylewicz Jan- s. Jana - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bujak Józef- s. Józefa - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Bukała Piotr- s. Andrzeja - szer. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Bukała Wawrzyniec- s. Mateusza - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Burda Edward- s. Józefa - szer. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Burgal- Kazimierz - ppor. - s. Jana - - - - - Dca kompanii - 4 kompania strzelecka - 2 batalion
    Burgot- Stanisław - ppor. - s. Jana - - - - - Dca 2 plutonu - 2 kompania strzelecka - 1 batalion
    Burych Piotr- s. Tymoteusza - ppor. - poległ - pod Drawskiem 5.3.1945 r. - - - - Dca plutonu - Pluton łączności - 2 batalion
    Busznica Marian- s. Tomasza - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Buszyński- Rudolf - chor. - s. Franciszka - - - - - Zca dcy kompanii ds pol.-wych. - 2 kompania strzelecka - 1 batalion
    Butymski Stanisław- s. Ludwika - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Butyński Julian- s. Edwarda - chor. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Całkowski Józef- s. Andrzeja - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Chabiak Marian- s. Kazimierza - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Chabros Stanisław- s. Józefa - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 3 plutonu - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Chadysz Józef- s. Konstantego - szer. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Charson Józef- s. Jana - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Chiliński - Franciszek - chor. - s. Pawła - - - - - Dca plutonu ckm - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Chławacz Bogdan- - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Chmarnik Piotr- s. Wasyla - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 22.12.1944 r. - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Chmielewski- Wincenty - ppor.. - s. Stefana - - - - - Dca 1 plutonu - Bateria moździerzy 120 mm - Artyleria pułkowa
    Chodor Zygmunt- s. Jana - szer. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Chojdak Tadeusz- s. Józefa - kpr. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - - -
    Choptiony Michał- s. Jana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Chorew- Jan - kpt. - s. Konstantego - - - - - St. lek. pułku - - Służba zdrowia
    Choroszej Edward- s. Stanisława - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Chowański- Jan - ppor. - s. Aleksego - - - - - Dca plutonu radiowego - Kompania łączności - Szefostwo służb
    Chruszcz Leopold- s. Antoniego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Chruściel- Jerzy - ppor. - s. Jana - - - - - Dca 3 plutonu - Bateria moździerzy 120 mm - Artyleria pułkowa
    Chrząstkowski- Bronisław (Bolesław) - ppor. - s. Seweryna - - - - - Dca 1 plutonu - Kompania transportowa - Kwatermistrzostwo
    Chuderski Roman- s. Alojzego - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Chudoba Jakub- s. Macieja - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Chudziak Jan- s. Antoniego - kpr. - poległ - pod Powalicami 7.3.1945 r. - - - - - -
    Chudzobak- Tadeusz - chor. - - - - - - Zca dcy kompanii d/s pol-wych. - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Chyb Franciszek- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Ciechanowicz Ambroży- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Ciechanowski Jan- s. Józefa - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Cielica Paweł- s. Bawła - szer. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Ciulik- Stanisław - ppor. - s. Wojciecha - - - - - Dca 1 plutonu - 1 kompania fizylierów - Szefostwo służb
    Cukanow- Borys - ppor. - s. Michała - - - - - Kierownik warsztatów uzbrojenia - - Szefostwo służb
    Cwejman Izrael- s. Wolfa - por. - - - - - Order "Czerwonej Gwiazdy" - l pom. szefa sztabu ds. operacyjnych - - Sztab
    Cybruk Stanisław- s. Andrzeja - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Cyganowski Antoni- s. Jakuba - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Cymbalski- Stanisław - ppor. - s. Zygmunta - - - - - Dca 2 plutonu - Kompania rusznic przeciwpancernych - 2 batalion
    Cyran Feliks- s. Teodora - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 19.10.1944 r. - - - - - -
    Czaderna Józef- s. Jana - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Czajkowski Stanisław- s. Jana - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca plutonu - Pluton ochrony sztabu (żandarmerii) - Szefostwo służb
    Czarny Jan- s. Aleksandra - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Czechowski Fabian- s. Wiktora - sierż. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Czekieta Paweł- s. Michała - szer. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Czelin Władysław- s. Józefa - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Czernecki Adolf- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Czerniakiewicz Feliks- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Czerniakowski Stanisław- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Czerniatowicz Józef- s. Stanisława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Czerniawski- Stanisław - chor. - - - - - - Zca dcy kompanii ds pol.-wych. - 2 kompania strzelecka - 1 batalion
    Czerwik Teodor- s. Antoniego - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Czesnokow Grzegorz- s. Jana - kpt. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca kompanii - 3 kompania rusznic przeciwpancernych - 3 batalion
    Czeszyn Marian- s. Macieja - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Czosnykowski Czesław- s. Leopolda - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Czub Bazyli- s. Bazylego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Czupryński Franciszek- s. Franciszka - szer. - poległ - pod Powalicami 7.3.1945 r. - - - - - -
    Czurko Edward- s. Józefa - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Czymbar Michał- s. Karola - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Czyż- Witold - kpr. - s. Ludwika - - - - - Zca dcy kompanii ds pol.-wych. - 3 kompania rusznic przeciwpancernych - 3 batalion
    Czyż Witold- - ppor. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Daszkiewicz Placyd- s. Emigdeusza - szer. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Dauter Bogdan- s. Klemensa - kpr. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Dawidowicz Gwidon- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Dawiskiba Piotr- s. .Michała - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Dąbrowski Adolf- s. Ludwika - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Dąbrowski Bolesław- s. Antoniego - szer. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Dąbrowski Stanisław- s. Wincentego - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Dec Zygmunt- s. Stanislawa - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Demczuk Paweł- s. Piotra - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Demko Michał- s. Dymitra - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 17.9.1944 r. - - - - - -
    Dereń Władysław- s. Izydora - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Dębicki Jan- s. Stanisława - kpr. - poległ - w obronie nad Wisłą 24.10.1944 r. - - - - - -
    Dębiński Jan- s. Czesława - st. szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Dibczak Kazimierz- s. Aleksandra - kpr. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 14.3.1945 r. - - - - - -
    Dłatki Leonn- s. Stanisława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Dobrowolski Mieczysław- s. Mieczysława - chor. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - Dca plutonu ckm - 4 kompania strzelecka - 2 batalion
    Dobrowolski Mikołaj- s. Tomasza - szer. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - - -
    Dobrowolski Władysław- s. Franciszka - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Dobrzański Antoni- s. Wojciecha - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Doilido Władysław- s. Józefa - szer. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Domański- Czesław - ppor. - s. Antoniego - - - - - Dca 3 plutonu - 3 kompania strzelecka - 1 batalion
    Domaracki Antoni- s. Aleksandro - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Domaracki Jan- s. Klemensa - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Dominiewski Wiktor- s. Hipolita - chor. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - Zca dcy kompanii d/s pol-wych. - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Donnefmer Tadeusz- s. Alberta - szer. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Donosiewicz Aleksander- s. Donata - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Drabowicz Henryk- s. Józefa - sierż. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Drapikowski Józef- s. Franciszka - ppor. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - Dca 2 plutonu - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Drohomirecki Jan- s. Michała - szer. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Drzewiecki Anatol- s. Stanisława - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Drzewiński Paweł- s. Wojciecha - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Dubelczak Stanisław- s. Antoniego - plut. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Dubiel Józef- s. Wawrzyńca - kpr. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Dubiel- Paweł - ppor. - s. Tomasza - - - - - Zca dcy baterii ds pol.-wych. - Bateria armat 76 mm (pułkowych) - Artyleria pułkowa
    Dublak Józef- s. Łukasza - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Dudziński- Stanisław - ppor. - s. Franciszka - - - - - Dca 3 plutonu - 4 kompania strzelecka - 2 batalion
    Dujnow- Michal - ppor. - s. Jana - - - - - Dca plutonu - Pluton łączności - 3 batalion
    Duklin Rudolf- s. Stanisława - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Duszenko Karol- s. Jana - kpr. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Dworzecki Franciszek- s. Benedykta - plut. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Dybra Bolesław- s. Franciszka - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 2 plutonu - 2 kompania ckm - 2 batalion
    Dynowski Józef- s. Franciszka - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Dzeń Bronisław- s. Adama - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca kompanii - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion
    Dziadek Karol- s. Pawła - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Działdykiewicz Józef- s. Jakuba - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Dzieduszkiewicz Bazyli- s. Piotra - st. szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Dziedzic- Jan - chor. - s. Tomasza - - - - - Dca plut. granat. 50 mm - 1 kompania strzelecka - 1 batalion
    Dziki Wincenty- s. Jana - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Dziki Władysław- s. Jana - plut. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Dzikowski- Władysław - ppor. - s. Władysława - - - - - Dca l plutonu - 3 kompania rusznic przeciwpancernych - 3 batalion
    Dzioba Józef- s. Jana - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 1.10.1944 r. - - - - - -
    Dziumak Mikołaj- s. Michała - kpr. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 14.3.1945 r. - - - - - -
    Dziurka Zdzisław- s. Jana - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 2 plutonu - 2 kompania fizylierów - Szefostwo służb
    Dziwkowski Józef- s. Jana - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Dzurman Jan- s. Jana - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Ejsmunt Piotr- s. Grzegorza - sierż. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Fabian Eugeniusz- s. Stefana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Falkowski Adam- s. Gracjana - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Fastryga Roman- s. Antoniego - kpr. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 14.3.1945 r. - - - - - -
    Fedołow- Anatol - ppor. - s. Jana - - - - - Szef kancelarii gospodarczej - - Kwatermistrzostwo
    Fedorowicz Stanisław- s. Jana - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Feliński Piotr- s. Adama - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Feret Jan- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Fidowicz Alfons- - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Figiel Stanisław- s. Antoniego - st. sierż. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Figura Piotr- s. Józefa - sierż. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Fijałka Jakub- s. Kacpra - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 11.12.1944 r. - - - - - -
    Fijałka Jan- s. Józefa - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Filipow Józef- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Fotaryn Piotr- s. Jana - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Fryc Jan- s. Jakuba - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Furman Bronisław- s. Mikołaja - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Gaj Stanisław- s. Stanisława - szer. - poległ - pod Powalicami 7.3.1945 r. - - - - - -
    Gajda Stanisław- s. Tomasza - szer. - poległ - pod Żabinkiem 1.3.1945 r. - - - - - -
    Gajdanowicz Mieczysław- s. Stanisława - szer. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Gajdanowicz Tadeusz- s. Tymoteusza - ppor. - poległ - pod Ptuszą 1.2.1945 r. - - - - Dca 1 plutonu - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Gajduczenia Józef- s. Kazimierza - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Zca dcy kompanii d/s liniowych - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Gajer Adam- s. Kazimierza - chor. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - Dca 2 plutonu - Kompania rusznic przeciwpancernych - 2 batalion
    Galas Antoni- s. Szczepana - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Gandaliszyn Jan- s. Marcina - szer. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Garbicz Jan- s. Jana - sierż. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Garbowski Antoni- s. Dominika - plut. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Garbowski- Stanisław - sierż. pchor. - s. Tomasza - - - - - Zca dcy kompanii ds pol.-wych. - 3 kompania moździerzy 82 mm - 3 batalion
    Garczyński Bronisław- s. Konstantego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Gaszczarewicz Jan- s. Władysława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Gauro Zbigniew- s. Bernarda - chor. - - - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - Dca 2 plutonu - 3 kompania rusznic przeciwpancernych - 3 batalion
    Gawrylenkow Piotr- - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Gąska- Tadeusz - chor. - s. Józefa - - - - - Dca 3 plutonu - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion
    Gdowski Stanisław- s. Michała - plut. - poległ - pod Szwecją 17.2.1945 r. - - - - - -
    Gibała Zdzisław- s. Józefa - kpr. - poległ - pod Neumolkenberg 5.5.1945 r. - - - - - -
    Gidziński Grzegorz- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Gierczak Emilia- c. Józefa - ppor. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - Krzyż "Virtuti Militari" 5 Klasy - - - Dca 1 plutonu - 2 kompania fizylierów - Szefostwo służb
    Giorgica Grzegorz- s. Szymona - szer. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - - -
    Gliwa Stanisław- s. Tomasza - szer. - poległ - pod Kolnem 8.2.1945 r. - - - - - -
    Glukowski Marian- s. Jana - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Gładysz Michał- s. Andrzeja - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 19.10.1944 r. - - - - - -
    Gładysz Władysław- s. Elżbiety - szer. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Głowa Stanisław- s. Romana - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 1 plutonu - 3 kompania strzelecka - 1 batalion
    Głowacki- Kazimierz - por. - - - - - - Zca dcy komp. ds pol.-wych. - 1 kompania strzelecka - 1 batalion
    Gnap Michał- s. Wawrzyńca - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Godek Witold- s. Mariana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Gogusz Kożma- s. Piotra - szer. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Golonka Władysław- s. Marcina - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Gołąbiowski Tadeusz- s. Stefana - szer. - poległ - pod Żabinkiem 1.3.1945 r. - - - - - -
    Gołębiowski Józef- s. Jana - plut. - poległ - pod Powalicami 7.3.1945 r. - - - - - -
    Gołębiowski Marian- s. Jana - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Gołębiowski Michał- s. Antoniego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Gołowanowa- Antonina - bs - c. Jana - - - - - Szef apteki - - Służba zdrowia
    Gołubiew- Jan - por. - s. Jana - - - - - Felczer wet. pułku - Slużba weterynaryjna - Służba zdrowia
    Gomułka Kazimierz- s. Pawła - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Gorbat Michał- s. Wiktora - plut. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Gorysz- Wilhelm - ppor. - s. Tomasza - - - - - Zca kwat. d/s pol. wych. - - Kwatermistrzostwo
    Gorzejewski Marian- s. Aleksego - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Gotlich Jan- s. Jana - sierż. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Goździk Sławomir- s. Ignacego - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 3 plutonu - 1 kompania strzelecka - 1 batalion
    Graba Franciszek- - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Grabas- Marian - chor. - s. Adama - - - - - Dca 1 plutonu - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Grabiński Franciszek- s. Józefa - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 2 plutonu - 1 kompania ckm - 1 batalion
    Grabowiecki Walery- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Grabowski Antoni- s. Ludwika - szer. - poległ - pod Żabinkiem 1.3.1945 r. - - - - - -
    Grabowski Michał- s. Marcina - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Gracjasz Adam- s. Wojciecha - kpr. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Greszczuk Teodor- s. Bazylego - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Grinberg Julian- s. Mojżesza - por. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca kompamii - 3 kompania moździerzy 82 mm - 3 batalion
    Groza- Lew - ppor. - s. Aleksandra - - - - - Dca plutonu - Pluton 45 mm armat - 3 batalion
    Gruda Julian- s. Jana - szer. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Grudnicki Jan- s. Aleksandra - sierż. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Grudniewicz Mieczysław- s. Stanisława - chor. - - - Krzyż Walecznych - - - Zca dcy kompanii d/s pol.-wych. - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion
    Grudzień- Józef - ppor. - s. Teofila - - - - - Lektor pułku - Sekcja polityczno - wychowawcza - Szefostwo służb
    Gruszkowski Dionizy- s. Romana - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Grześkowiak Norbert- s. Wincentego - ppor. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - Dca l plutonu - 3 kompania ckm - 3 batalion
    Grzybek Bazyli- s. Pawła - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Grzywiński- Lucjan - por. - s. Narcyza - - - - - Dca 2 plutonu - 1 kompania fizylierów - Szefostwo służb
    Gubanow- Jerzy - chor. - s. Piwa - - - - - Dca 2 plutonu - Bateria 45 mm armat ppanc - Artyleria pułkowa
    Gubanow- Jerzy - ppor. - s. Piotra - - - - - Dca plutonu - Pluton artylerii 45 mm armat - 1 batalion
    Guński Ksawery- s. Jana - chor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 3 plutonu - Bateria 45 mm armat ppanc - Artyleria pułkowa
    Gustyn Władysław- s. Antoniego - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 22.11.1944 r. - - - - - -
    Guszpit Kajetan- s. Mateusza - kpr. - poległ - pod Rynowem 6.3.1945 r. - - - - - -
    Guta Jan- s. Ignacego - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Guzek Władysław- s. Antoniego - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Guzowski- Władysław - chor. - s. Marana - - - - - Dca 1 plutonu - Kompania rusznic przeciwpancernych - Szefostwo służb
    Habal Stanisław- s. Romana - szer. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Habiak Marian- s. Kazimierza - szer. - - - Krzyż Walecznych - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Habik Michał- s. Kazimierza - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 4.10.1944 r. - - - - - -
    Habra- Franciszek - ppor. - s. Jana - - - - - Dca 2 plutonu - Kompania transportowa - Kwatermistrzostwo
    Hader- Władysław - chor. - s. Feliksa - - - - - Dca plutonu - Pluton ochrony sztabu (żandarmerii) - Szefostwo służb
    Hagersbach Szymon- s. Luzera - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Hakman- Blanko - chor. - s. Sulima - - - - - Zca dcy komp. ds pol. wych. - Kompania sanitarna - Służba zdrowia
    Hakman- Michal - ppor. - s. Sulima - - - - - Dca kompanii - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion
    Halicki Józef- s. Konstantego - kpr. - poległ - pod Drawskiem 5.3.1945 r. - - - - - -
    Harasimczuk Bolesław- s. Kazimierza - szer. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - - -
    Harpniak Bazyli- s. Kacpra - kpr. - poległ - w obronie nad Wisłą 24.9.1944 r. - - - - - -
    Hartowicz Jan- s. Jana - kpr. - poległ - pod Neumolkenberg 3.5.1945 r. - - - - - -
    Hawryluk Michał- s. Eliasza - szer. - poległ - pod Ptuszą 1.2.1945 r. - - - - - -
    Hebduś- Leon - ppor. - s. Jana - - - - - Dca 2 plutonu - 2 kompania ckm - 2 batalion
    Helfer- Leon - por. - s. Samuela - - - - - Dca baterii - Bateria 45 mm armat ppanc - Artyleria pułkowa
    Hercun Leon- s. Andrzeja - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Herczuk Ferdynand- s. Piotra - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Hipolit Andrzej- s. Jana - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Hławacz- Michał - sierż. pchoc. - s. Michała - - - - - Zca dcy kompanii ds pol.-wych. - 9 kompania strzelecka - 3 batalion
    Hłuszenko- Borys - ppor. - s. Bazylego - - - - - Dca plutonu - Pluton chemiczny - Szefostwo służb
    Hobat Stanisław- - st. szer. - poległ - pod Kolnem 8.2.1945 r. - - - - - -
    Hofman Władysław- s. Stanisława - plut. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Hołda Marcin- s. Franciszka - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Hołyński Franciszek- s. Władysława - szer. - - - Krzyż Walecznych - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Hornakiewicz Bronisław- - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Hracaj Władysław- s. Eliasza - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Hruszczyn- Paweł - ppor. - s. Michala - - - - - Dca 2 plutonu ogniowego - Bateria armat 76 mm (pułkowych) - Artyleria pułkowa
    Hrycaj Marian- s. Justyna - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Hryncewicz Leon- s. Wiktora - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Hucio Ferdynand- s. Michała - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Humeniuk Jan- s. Józefa - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Humeniuk Marian- s. Michała - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Humeniuk Marian- s. Michała - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Huńka Józef- s. Antoniego - ppor. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - Krzyż Walecznych - - - Dca 3 plutonu - 3 kompania strzelecka - 1 batalion
    Huszczyn- Pruwel - ppor. - s. Michala - - - - - Dca plutonu amunicyjnego - Bateria armat 76 mm (pułkowych) - Artyleria pułkowa
    Ignatiew Siemio- s. Jana - sierż. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Ilukowicz Władysław- s. Piotra - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Izykowski Stanisław- s. Stefana - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Jabłoński Józef- s. Stanisława - kpr. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Jabłoński- Marian - chor. - s. Stanisława - - - - - Dca 3 plutonu - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Jackiewicz Jan- s. Józefa - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Zca dcy kompanii ds pol.-wych. - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Jagielski Zdzisław- s. Jana - plut. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Jakowski Franciszek- s. Feliksa - kpr. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Jakubas Franciszek- s. Franciszka - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Jakubek Antoni- s. Stanisława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Jakubiszyn Adolf- s. Michała - kpr. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Jakubow Józef- s. Antoniego - kpr. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Janczak Leon- s. Kajetana - kpr. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Janczak Leon- s. Edwarda - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Janczewski Mieczysław- s. Piotra - szer. - poległ - pod Drawskiem 5.3.1945 r. - - - - - -
    Janicki Eugeniusz- s. Franciszlm - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Janicki Józef- s. Michała - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Janiszewski- Stanisław - ppor. - s. Piotra - - - - - Zca dcy batalionu ds pol.wych. - - 1 batalion
    Jankowski Józef- s. Mikołaja - plut. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Jankowski Marian- s. Tadeusza - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Jankowski Michał- s. Józefa - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Janowski Karol- s. Franciszka - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Januszewski- Stefan - ppor. - s. Zygmunta - - - - - Dca 3 plutonu - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Jaraczewski Zygmunt- s. Adama - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Jarkowicz Wincenty- s. Dionizego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Jarmoluk Eufemiusz- s. Archipa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Jaros Jan- s. Marcina - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Jasiński Stanisław- s. Józefa - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 14.3.1945 r. - - - - - -
    Jaskiewicz Franciszek- s. Franciszka - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Jastrzębski Czesław- s. Franciszka - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Jaszczyn Mirosław- s. Prokopa - st. szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Jaszman- Paweł - kpt. - s. Bazylego - - - - - Dca kompanii - Kompania rusznic przeciwpancernych - 2 batalion
    Jawny Antoni- s. Franciszka - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 12.11.1944 r. - - - - - -
    Jawny Antoni- s. Józefa - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 6.11.1944 r. - - - - - -
    Jaworski Aleksander- s. Franciszka - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Jaworski Andrzej- s. Szymona - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Jaworski Józef- s. Władysława - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Jaworski Mieczysław- s. Czesława - szer. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 20.4.1945 r. - - - - - -
    Jaworski Władysław- s. Józefa - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Jedynak- Antoni - sierż. - s. Jana - - - - - Dca 1 plutonu - 1 kompania fizylierów - Szefostwo służb
    Jefimow- Michał - por. - s. Jefima - - - - - Dca batalionu - - 2 batalion
    Jewdokimow Jan- s. Andrzeja - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Jewsiegniew Sergiej- s. Dymitra - st. szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Joda Antoni- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Jone- - por. - - - - - - Szef informacji - Sekcja informacji - Szefostwo służb
    Jotofimow- Sergiusz - kpt. - s. Piotra - - - - - Szef informacji - Sekcja informacji - Szefostwo służb
    Jóźwiak- Jan - ogn. - - - - - - Dca plutonu amunicyjnego - Bateria armat 76 mm (pułkowych) - Artyleria pułkowa
    Juchniewicz Bronisław- s. Władysława - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Juchnik Maciej- s. Konstantego - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Judaszko- Wolf - por. - s. Mojżesza - - Krzyż Walecznych - - - Zca dcy kompanii d/s pol.-wych. - 3 kompania strzelecka - 1 batalion
    Jurczak Adam- s. Franciszka - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Jurczenko Stanisław- s. Jana - plut. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - Krzyż Walecznych - - - - -
    Jurkiewicz Marian- s. Leona - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Justyński- Jan - ppor. - s. Ludwika - - - - - Dca 1 plutonu - 2 kompania ckm - 2 batalion
    Juszkiewicz Michał- s. Karola - ppor. - poległ - pod Ptuszą 1.2.1945 r. - - - - Zca dcy kompanii ds pol.-wych. - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Juszko Bolesław- s. Piotra - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Juszman Paweł- s. Bazylego - kpt. - poległ - pod Rynowem 6.3.1945 r. - - - - - -
    Juziak Antoni- s. Hieronima - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Juziuk Jan- s. Stanisława - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Juźwiak Mirosław- s. Leona - sierż. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Kacman- Rubin - kpt. - s. Gersza - - - - - Dca kompanii - 2 kompania ckm - 2 batalion
    Kaczan- Michał - wor. - s. Aleksego - - - - - Dca 1 plutonu - 3 kompania strzelecka - 1 batalion
    Kaczan Paweł- s. Aleksandra - ppor. - poległ - pod Rynowem 6.3.1945 r. - - - - - -
    Kaczanowski Michał- s. Jana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Kaczanowski Michał- s. Jana - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Kaczorowski- Ryszard - ppor. - s. Ferdynanda - - - - - Dca 2 plutonu - Kompania rusznic przeciwpancernych - 1 batalion
    Kalejnikow Jerzy- s. Pawła - por. - - Krzyż Grunwaldu 5 klasy - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - St. adiutant - - 3 batalion
    Kaliński Józef- s. Antoniego - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 19.9.1944 r. - - - - - -
    Kaliszewski Kazimierz- s. Mariana - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Kalitan- Bolesław - chor. - s. Mikołaja - - - - - Dca 2 plutonu - 9 kompania strzelecka - 3 batalion
    Kalukin- - kpt. - - - - - - Szef informacji - Sekcja informacji - Szefostwo służb
    Kalukin Bazyli- - szer. - poległ - pod Rynowem 6.3.1945 r. - - - - - -
    Kam- Stanisław - ppor. - s. Michała - - - - - Dca 1 .plutonu - 1 kompania strzelecka - 1 batalion
    Kamanin Prokofiej- s. Stefana - sierż. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kambuł- Andrzej - chor. - - - - - - Zca dcy baterii ds pol.-wych. - Bateria 45 mm armat ppanc - Artyleria pułkowa
    Kamiński Antoni- s. Wincentego - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kamiński Michał- s. Franciszka - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kanas Bazyli- s. Adama - kpr. - poległ - w obronie nad Wisłą 20.10.1944 r. - - - - - -
    Kania Józef- s. Antoniego - plut. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Kanikowski Franciszek- s. Kazimierza - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 22.12.1944 r. - - - - - -
    Kanonowicz Wincenty- s. Stefana - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Kapinkiewicz Józef- s. Bolesława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Karcz Władysław- s. Franciszka - chor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca plutonu - Pluton zwiadu konnego - Szefostwo służb
    Kardasz- Wiktoria - bis - c. Aleksandra - - - - - Dca plutonu sanitarnego - Kompania sanitarna - Służba zdrowia
    Kareniuk Jan- s. Andrzeja - szer. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Karkuć Albin- s. Józefa - szer. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Karmanow- Benedykt - ppor. - s. Aleksandra - - - - - Dca plutonu kierowniczego - Bateria armat 76 mm (pułkowych) - Artyleria pułkowa
    Karnas- Stanisław - ppor. - s. Michała - - - - - Instruktor propagandy - Sekcja polityczno - wychowawcza - Szefostwo służb
    Karnicki Władysław- s. Brunona - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Karpiak Jan- s. Prokopa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Karpowicz Mieczysław- s. Antoniego - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Karst Stanisław- s. Michała - ppor. - poległ - pod Ptuszą 1.2.1945 r. - - - - Dca 1 plutonu - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Karwacki Kazimierz- s. Piotra - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Kasmynin- Bazyli - por. - s. Michaiła - - - - - Szef slużby chemicznej - - Szefostwo służb
    Kasztelan Andrzej- s. Piotra - szer. - poległ - pod Powalicami 7.3.1945 r. - - - - - -
    Kaśkow Dominik- s. Stanisława - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Kawa Feliks- s. Józefa - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Kazakow- Jan - plut. - s. Piotra - - - - - Dca plutonu - Pluton gospodarczy - 1 batalion
    Kazimierczuk Bronisław- s. Kazimierza - plut. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - - -
    Kazimierczuk Bronisław- s. Marcina - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kazimierczuk Stanisław- s. Kazimierza - sierż. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kazimierski Bolesław- s. Józefa - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kems Piotr- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kędzierewicz Alfred- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kiaszta Piotr- s. Zygmunta - szer. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Kielnicz- Jan - ppor. - s. Antoniego - - - - - Dca 3 plutonu - 3 kompania ckm - 3 batalion
    Kijaszko- Grzegorz - por. - s. Jakuba - - - - - Dca 2 plutonu - 1 kompania strzelecka - 1 batalion
    Kilimnik Jan- s. Józefa - kpr. - poległ - w obronie nad Wisłą 22.12.1944 r. - - - - - -
    Kitajczuk Józef- s. Sylwestra - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kitajczyk Marian- s. Szczepana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Klewcow Michał- s. Dymitra - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Klimakowski Grzegorz- s. Dymitra - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Klimaszewski Hieronim- s. Stefana - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca plutonu - Pluton gospodarczy - 2 batalion
    Klimaszewski- Kazimierz - ppor. - s. Stefana - - - - - Dca 3 plutonu - 4 kompania strzelecka - 2 batalion
    Klimaszewski- Marian - ppor. - s. Stefana - - - - - Dca 1 plutonu - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion
    Klimczak Bronisław- s. Stanisława - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Klimczuk Tadeusz- s. Erasima - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kluska Jan- s. Michała - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Kłosowski Kazimierz- s. Prokopa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kniga Jan- s. Teodora - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kobiniewicz Józef- s. Bazylego - ppor. - poległ - pod Jastrowiem 3.2.1945 r. - - - - Zca dcy batalionu ds pol.-wych. - - 2 batalion
    Kobylański Jan- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kobylański Stanisław- s. Ksawerego - ppor. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - Dca 1 plutonu - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Kobyry Walenty- s. Andrzeja - sierż. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Kobzik Franciszek- s. Szymona - st. szer. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Koch Michał- s. Ignacego - plut. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca plutonu - Pluton artylerii 45 mm - 2 batalion
    Kociubowski- Adolf - chor. - s. Michała - - - - - Dca 1 plutonu - 4 kompania strzelecka - 2 batalion
    Kocuj Józef- s. Eliasza - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kogut Zdzisław- s. Franciszka - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Kokolski Aleksander- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kokolski Mikołaj- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kokurin Włodzimierz- - por. - s. Grzegorza - - - - Order "Czerwonej Gwiazdy" - - Pluton sanitarny - 3 batalion
    Kołomojec Paweł- s. Macieja - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Komalczuk- Władysław - ppor. - s. Stanisława - - - - - Dca plutonu - Pluton saperów - Szefostwo służb
    Komorowski- Eugenium - chor. - s. Michała - - - - - Zca dcy kompanii ds pol.-wych. - 9 kompania strzelecka - 3 batalion
    Konarski- Mieczysław - chor. - - - - - - Zca dcy kompanii d/s pol.-wych. - 2 kompania ckm - 2 batalion
    Konarski Stanisław- s. Walentego - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Konczur Adolf- s. Mikolaja - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Konikiewicz Eugeniusz- s. Feliksa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Koniński- Edward - por. - s. Maksyma - - - - - Zca dcy pułku d/s pol. wych. - - Dowództwo
    Konon Czesław- s. Józefa - plut. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - - -
    Konopnicki Władysław- s. Józefa - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Konow F. A.- - por. - poległ - pod Jastrowiem 3.2.1945 r. - - - - Oficer informacji - Sekcja informacji - Szefostwo służb
    Koński Jan- s. Karola - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kopacz- Jan - ogn. - - - - - - Dca plutonu kierowniczego - Bateria armat 76 mm (pułkowych) - Artyleria pułkowa
    Kopaczyński Piotr- s. Ignacego - st. szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Koper Jan- s. Antoniego - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kopka Ryszard- s. Aleksandra - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kordys Edward- s. Józefa - chor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 3 plutonu - 2 kompania strzelecka - 1 batalion
    Korman- Edward - ppor. - s. Jana - - - - - Dca 1 plutonu - 4 kompania strzelecka - 2 batalion
    Korman- Czesław - ppor. - s. Piotra - - - - - Dca kompanii - 3 kompania strzelecka - 1 batalion
    Kornaczewski Józef- s. Piotra - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 20.10.1944 r. - - - - - -
    Kornak- Edward - ppor. - s. Jana - - - - - Dca 1 plutonu - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Kornezajew Aleksander- - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Korszun Jan- s.Bronisława - plut. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Koryzma- Zbigmiew - ppor. - - - - - - Zca dcy komp. d/s pol.-wych. - 2 kompania fizylierów - Szefostwo służb
    Kosjan- Kira - por. - c. Teodora - - - - - Ml. lek. pułku - - Służba zdrowia
    Kosowicz Walenty- s. Kazimierza - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kosowski Piotr- s. Władysława - szer. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Kosterna Jan- s. Ignacego - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kosturowski Aleksander- s. Feliksa - plut. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - - -
    Kościelniak Wacław- s. Stanisława - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Kościelski Jan- s. Józefa - szer. - poległ - pod Jabłonowem 12.2.1945 r. - - - - - -
    Kościuk Michał- s. Teodora - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kościuk Stanisław- s. Bronisława - szer. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Kotenko- Sergiusz - ppor. - s. Romana - - - - - Dca plut. granat. 50 mm - 3 kompania strzelecka - 1 batalion
    Kotkałow Łukasz- s. Aleksandra - por. - - - Krzyż Walecznych - - Order "Czerwonej Gwiazdy" - Dca plutonu sztabowego - Kompania łączności - Szefostwo służb
    Kotliński Władysław- s. Tomasza - sierż. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Kotłowski Józef- s. Wincentego - szer. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Kotyk Jarosław- s. Dymitra - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Kowal Bartłomiej- s. Jana - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Kowalak Stanisław- s. Tadeusza - szer. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Kowalczuk - Kochanowski- Zenon - ppor. - s. Józefa - - - - - Dca 1 plutonu - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Kowalewski Antoni- s. Edwarda - st. szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Kowalewski Zygmunt- s. Bolesława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kowel- Michał - por. - s. Franciszka - - - - - Dca kompanii - 3 kompania ckm - 3 batalion
    Kozak Cyryl- s. Teodora - ppor. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - Dca plutonu - Pluton gospodarczy - 2 batalion
    Kozak Józef- - strz. - poległ - w obronie nad Wisłą 12.9.1944 r. - - - - - -
    Kozakiewicz Piotr- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kozakow Jan- s. Filipa - plut. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Kozicki Jan- s. Grzegorza - por. - - - - - Order "Czerwonej Gwiazdy" - 6 pom. szefa sztabu d/s łączności spec. - - Sztab
    Kozij Michał- s. Jakuba - strz. - poległ - w obronie nad Wisłą 12.9.1944 r. - - - - - -
    Kozłowski Feliks- s. Feliksa - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Koźmin- Kazimierz - ppor. - s. Adama - - - - - Dca 1 plutonu - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Krajewski- Longin - plut. - s. Ludwika - - - - - Kancelaria sztabu - - Sztab
    Krakowski Franciszek- s. Antoniego - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Krasko Aleksander- s. Juliana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Krawczenko- Mikolaj - ppor. - s. Tichona - - - - - Dca 1 plutonu - Bateria 45 mm armat ppanc - Artyleria pułkowa
    Krepski Franciszek- s. Emilii - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Kret Piotr- s. Tomasza - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kropielnicki Stanisław- s. Andrzeja - kpr. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Kropp- Konstanty - ppor. - s. Dymitra - - - - - Zca dcy baterii d/s liniowych - Bateria armat 76 mm (pułkowych)- (faktycznie w bat. 120 mm) - Artyleria pułkowa
    Krowiarz Alfons- s. Pawła - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 1 plutonu - 1 kompania ckm - 1 batalion
    Kruczkow- Piotr - ppor. - s. Jana - - - - - Dca 3 plutonu - Kompania rusznic przeciwpancernych - Szefostwo służb
    Kruk Antoni- s. Jana - szer. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - - -
    Kruk Zbigniew- s. Jana - szer. - poległ - pod Żabinkiem 1.3.1945 r. - - - - - -
    Krupa Stanisław- s. Franciszka - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Krupcaty Michał- - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Krupieńczyk Kazimierz- s. Juliana - szer. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - - -
    Krupiński Jan- s. Andrzeja - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Kruszewski Józef- s. Władysława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Krygiel Józef- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Krymski Bronisław- s. Stanisława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Krymski Marian- s. Stanisława - sierż. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Kryń Maciej- s. Andrzeja - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Krystyniak Piotr- s. Franciszka - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 22.9.1944 r. - - - - - -
    Krzemiński- Romuald - ppor. - s. Jana - - - - - Dca 2 plutonu - 3 kompania strzelecka - 1 batalion
    Krzestowski Mikołaj- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Krzyśko Augustyn- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Krzyśkow Józef- - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Ksej Adam- s. Jana - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kubik Józef- s. Apolonii - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kubisz Jan- s. Pawła - ppor. - poległ - pod Ptuszą 1.2.1945 r. - - - - Dca 2 plutonu - 9 kompania strzelecka - 3 batalion
    Kublin Bazyli- s. Pawła - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Kuchciak Michał- s. Mikołaja - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kudryszew- Dymitr - por.. - s. Bazylego - - - - - Technik uzbrojenia rusznikarskii - - Szefostwo służb
    Kukular Anatoliusz- s. Anatola - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kula Władysław- s. Antoniego - kpr. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Kulakow- Witalis - ppor. - s. Mikołaja - - - - - Zca dcy baterii d/s liniowych - Bateria 45 mm armat ppanc - Artyleria pułkowa
    Kulesza Antoni- s. Bartłomieja - szer. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Kulikow- Aleksy - kpt. - s. Sergiusza - - - - - Szef art.. zaopatrzenia - - Szefostwo służb
    Kulikowski Antoni- s. Antoniego - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Kulinicz- Aleksander - chor. - s. Cyryla - - - - - Kierownik grupy propagandy artystycznej - Sekcja polityczno - wychowawcza - Szefostwo służb
    Kułakow- Witalis - chor. - s. Mikolaja - - - - - Dca plutonu - Pluton artylerii 45 mm armat - 1 batalion
    Kunderman Michał- s. Józefa - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kunefał Dominik- s. Antoniego - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Kuriata Jan- s. Antoniego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kuriata Józef- s. Antoniego - szer. - poległ - pod Żabinkiem 1.3.1945 r. - - - - - -
    Kuriata Stefan- s. Czeshwa - chor. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - Dca 1 plutonu - Kompania rusznic przeciwpancernych - 2 batalion
    Kuricyn- Jan - kpt. - s. Jana - - - - - Kwatermistrz - - Kwatermistrzostwo
    Kurjański- Józef - ppor. - s. Jana - - - - - Płatnik - - Sztab
    Kurszewski Bolesław- s. Augusta - plut. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Kuryło Mikołaj- s. Tymoteusza - kpt. - - - Krzyż Walecznych - - - 3 pom. szefa sztabu d/s łączności - - Sztab
    Kustiak Jan- s. Michała - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Kuszel Aleksander- s. Atanazego - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 5.11.1944 r. - - - - - -
    Kutny Jan- s. Grzegorza - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Kutrynowicz Konstanty- s. Konstantego - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Kutybiec Jakub- s. Mikołaja - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kuzdrowski- Grzegorz - chor. - s. Stefana - - - - - Dca 3 plutonu - 3 kompania ckm - 3 batalion
    Kuzemkow Piotr- s. Michała - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Kuźmicz Michał- s. Jana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Kuźniecow- Roman - por. - s. Wacława - - - - - Zca kwat. d/s pol. wych. - - Kwatermistrzostwo
    Kwaśniewski Stanisław- s. Wojciecha - szer. - poległ - pod Rynowem 6.3.1945 r. - - - - - -
    Kwiatasz Bolesław- s. Stanisława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kwiatkowski Kazimierz- - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Kwitko Olga- c. Filipa - sierż. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - Felczer - Kompania sanitarna - Służba zdrowia
    Lach Bolesław- s. Antoniego - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Lachowicz Wincenty- - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Lak Jan- s. Jana - kpr. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - Krzyż Walecznych - - - - -
    Laskowski Dionizy- s. Mariana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Lechkun Stefan- s. Antoniego - kpr. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Lechman Antoni- s. Karola - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Lechman Wacław- s. Wojciecha - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 27.9.1944 r. - - - - - -
    Lejczak Antoni- s. Jana - st szer. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Lejman Aleksander- s. Władysława - sierż. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - Dca 3 plutonu - 1 kompania strzelecka - 1 batalion
    Lempel Leon- s. Mojżesza - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Lewandowski- Edmund - ppor. - s. Jana - - - - - Dca plutonu ckm - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Lewdoś Stanislaw- s. Kazimierza - por. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca kompanii - Kompania rusznic przeciwpancernych - 2 batalion
    Lewicki Jan- - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Lewicki- Zygmunt - ppor. - s. Stanisława - - - - - Dca 3 plutonu - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Lewinger Michał- s. Nuchima - szer. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Lewkowski- Piotr - kpt. - s. Jakuba - - - - - Dca batalionu - - 2 batalion
    Ley- Włodzimierz - ppor. - - - - - - Zca dcy pułku d/s pol. wych. - - Dowództwo
    Leżański Feliks- s. Rafała - kpr. - poległ - w obronie nad Wisłą 16.9.1944 r. - - - - - -
    Libera Kazimierz- s. Jana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Liczyk Władysław- s. Teodora - st. szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Linkiewicz Paweł- s. Kazimierza - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Lipiński Tadeusz- s. Jana - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Lipka Stanisław- s. Karola - kpr. - poległ - pod Powalicami 7.3.1945 r. - - - - - -
    Lis- Andrzej - :ppor. - s. Sebastiana - - - - - Dca 1 plutonu - Bateria armat 76 mm (pułkowych) - Artyleria pułkowa
    Lisik Jan- s. Józefa - kpr. - poległ - pod Drawskiem 5.3.1945 r. - - - - - -
    Lisowski- Aleksander - kpt. - s. Wiktora - - - - - Oficer mundurowy - - Kwatermistrzostwo
    Lisowski Józef- s. Jana - kpr. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Lisowski Teodor- s. Jana - chor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca plutonu - Pluton łączności - 2 batalion
    Lisowski Władysław- s. Karola - szer. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - - -
    Liszyk Jan- s. Jana - por. - poległ - pod Jastrowiem 3.2.1945 r. - - - - Dca kompanii - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Litwienkow Anatol- s. Stefana - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Lubartowicz- Bronisław - ppor. - s. Stefana - - - - - Dca plutonu - Pluton saperów - Szefostwo służb
    Lubecki- - kpt. - - - - - - Dca batalionu - - 1 batalion
    Łabuda Józef- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Łach Bolesław- s. Antoniego - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Łapiniak Józef- s. Stefana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Łapoć Jan- s. Michała - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Łaputa Sergiusz- s. Romana - ppor. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - Dca plutonu granat. 50 mm - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Łaskarzewski Mikołaj- s. Konstantego - szer. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Łaszczuk Ignacy- s. Szymona - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Łatawiec Piotr- s. Jana - kpr. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - - -
    Ławrynowicz Mieczysław- s. Wiktora - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Łazeczko Józef- s. Albina - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Łącki Zygmunt- s. Feliksa - szer. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Łęczyński Feliks- s. Karola - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Łobasz Piotr- s. Szymona - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Łobecki Antoni- s. Adama - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Łotecki Zygmunt- s. Adolfa - szer. - poległ - pod Powalicami 7.3.1945 r. - - - - - -
    Łoziński Jan- s. Józefa - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 22.12.1944 r. - - - - - -
    Łoziński Ludwik- s. Józefa - chor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 2 plutonu - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Łukasiewicz- Michał - chor. - s. Franciszka - - - - - Dca 1 plutonu - 2 kompania strzelecka - 1 batalion
    Łukasik- Ryszard - chor. - s. Romana - - - - - Dca 1 plutonu - 3 kompania moździerzy 82 mm - 3 batalion
    Łukaszow Mieczysław- s. Antoniego - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Łukianow- Aleksander - por. - s. Jana - - - - - Dca kompanii - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Łukin- Rudolf - wor. - s. Jana - - - - - Dca kompanii - 2 kompania strzelecka - 1 batalion
    Łużyński Józef- s. Władysława - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Łypczak Michał- s. Jana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Machnik- Wilhelm - ppor. - s. Filipa - - - - - Dca plut. ckm - 1 kompania strzelecka - 1 batalion
    Maciejewski Józef- s. Józefa - kpr. . - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Macki Paweł- s. Piotra - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 11.12.1944 r. - - - - - -
    Macki Stanisław- s. Wawrzyńca - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Mackiewicz Antoni- s. Justyna - szer. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Magaliz Jan- s. Ludwika - kpr. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Magierowski- Romuald - wor. - s. Antoniego - - - - - Dca 1 plutonu - 1 kompania ckm - 1 batalion
    Majewski Władysław- s. Marcina - szer. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Majewski Władysław- s. Marcina - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Majka- Ludwik - ppor. - s. Bartłomieja - - - - - Dca kompanii - 4 kompania strzelecka - 2 batalion
    Majzner- Bernard - chor. - s. Nuty - - - - - Dca kompanii - 2 kompania ckm - 2 batalion
    Makajew- Mikołaj - ppor. - s. Mikołaja - - - - - Dca kompanii - 2 kompania fizylierów - Szefostwo służb
    Makajew- Mikołaj - ppor. - s. Aleksego - - - - - Dca kompanii - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Makarewicz Wincenty- s. Józefa - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Makiejew Mikołaj- s. Aleksandra - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Maksimczuk Aleksander- s. Michała - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 14.3.1945 r. - - - - - -
    Malesa Czesław- s. Jana - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Malesa Stanisław- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Malinowski Kazimierz- s. Kazimierza - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Małowski Feliks- s. Szczepana - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Manarczuk Władysław- s. Konstantego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Mandziuk Kazimierz- s. Józefa - szer. - poległ - pod Drawskiem 5.3.1945 r. - - - - - -
    Maniukow Wiktor- s. Sergiusza - sierż. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Manorek Władysław- s. Pawła - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Marcinow Jan- s. Józefa - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Marcinow Szymon- s. Stanisława - szer. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Marczuk Mikołaj- s. Wacława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Marek- Piotr - chor. - s. Józefa - - - - - Zca dcy kompanii d/s pol.-wych. - 1 kompania ckm - 1 batalion
    Marfany Stanisław- s. Józefa - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Marszałek Stanisław- s. Franciszka - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Maruszewski- Aleksander - ppor. - s. Aleksandra - - - - - Dca 2 plutonu - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Masłow- Dymitr - por. - s. Aleksandra - - - - - Dca 3 plutonu - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Masternak Jan- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Maszewski Hilary- s. Marcina - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Maszkowski Kazimierz- s. Ludwika - plut. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Masztelarz Albin- s. Jana - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Maszyn- Jan - ppor. - s. Jana - - - - - Dca plutonu sanitarnego - Kompania sanitarna - Służba zdrowia
    Matiuchiewicz- Sergiusz - ppor. - s. Cyryla - - - - - Dca kompanii - 4 kompania strzelecka - 2 batalion
    Matus Bronisław- s. Józefa - szer. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Matwiejenka Jan- s. Aleksandra - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Mazur Czesław- s. Teodora - ppor. - poległ - w obronie nad Wisłą 27.10.1944 r. - - - - Dca 2 plutonu - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Mazur Dymitr- s. Adama - plut. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Mazur Jan- s. Jana - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Mazur Roman- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Mazurkiewicz Michał- s. Stefana - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Mąkarski- Wiesław - chor. - s. Tadeusza - - - - - Dca l plutonu - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Meger- Franciszek - chor. - s. Franciszka - - - - - Dca 3 plutonu - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Mianowski Franciszek- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Michajłow- Teodorr - ppor. - s. Konstantego - - - - - Dca kompanii - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Michalak Wacław- s. Wawrzyńca - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Michalewicz Tadeusz- s. Kazimierza - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Michalewski Michał- s. J.ana - szer. - poległ - pod Kolnem 8.2.1945 r. - - - - - -
    Michałkow Michał- s. Piotra - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Michałowski Józef- s. Piotra - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 15.3.1945 r. - - - - - -
    Michniewicz- Antoni - ppor. - s. Hilarego - - - - - Dca kompanii - Kompania rusznic przeciwpancernych - Szefostwo służb
    Micygała Józef- s. Alojzego - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Mieczkowski- Jerzy - por. - s. Kazimierza - - - - - St. adiutant - - 2 batalion
    Mielnik Michał- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Mielnik- Piotr - por. - s. Sewerego - - - - - Dca kompanii - 1 kompania fizylierów - Szefostwo służb
    Mielnik- Sergiusz - kpt. - s. Nikifora - - - - - St. adiutant - - 1 batalion
    Mierzaniec Mieczysław- s. Ignacego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Mierzwa Stanisław- s. Franciszka - szer. - poległ - pod Neumolkenberg 2.5.1945 r. - - - - - -
    Mierzwiński Jan- s. Stanisława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Mieszko Karol- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Mieszkow Stefan- s. Filipa - mjr - poległ - pod Kolnem 10.2.1945 r. - - - - Szef artylerii pułku - - Szefostwo służb
    Mikłaszewski Józef- s. Ferdynanda - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Mikołajewski- Czeslaw - chor. - s. Stanisława - - - - - Dca 2 plutonu - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion
    Miller Antoni- s. Antoniego - plut. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - - -
    Miloman Grzegorz- s. Michała - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Miluch Franciszek- s. Grzegorza - kpr. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Miłaszewski Teofil- s. Jana - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Miłuch Józef- s. Karola - st. szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Miodownik Józef- s. Altera - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Mirtut Marian- s. Tadeusza - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Misarek Stanisław- s. Jana - chor. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Missa Stanisław- s. Marcina. - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Miszczenko Teodor- s. Artrofoma - kpt. - - - Krzyż Walecznych - - - 2 pom. szefa sztabu d/s rozpoznawczych - - Sztab
    Miszkiewicz Bolesław- s. Walentego - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Misztal Jan- s. Franciszka - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Miś Tadeusz- s. Adama - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Młodecki Michał- s. Jana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Młodkiewicz Zenon- s. Józefa - plut. - - - Krzyż Walecznych - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Mochaty Stanisław- s. Alojzego - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 22.12.1944 r. - - - - - -
    Moczyło Grzegorz- s. Teodora - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Mogilan Władysław- s. Jana - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Mojski Piotr- s. Franciszka - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Mołoń Stanisław- s. Augusta - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 28.9.1944 r. - - - - - -
    Morawicz Stanisław- s. Leonarda - chor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 2 plutonu - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Morawiec- Stanislaw - chor. - s. Loonarda - - - - - Dca 3 plutonu - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Moroz Piotr- s. Kazimierza - szer. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - - -
    Morozaniecki Władysław- - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Moser Józef- s. Salomona - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca kompanii - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Moskalak Paweł- s. Leona - szer. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - - -
    Moskalonek Tadeusz- s. Augustyna - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Moskalow- Edmund - chor. - s. Jerzego - - - - - Dca 2 plutonu - Kompania rusznic przeciwpancernych - Szefostwo służb
    Mostowy Stanisław- s. Franciszka - kpr. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Moszyński Antoni- s. Mikołaja - - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 21.4.1945 r. - - - - - -
    Mościcki Sz.czepan- s. Tomasza - szer. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - - -
    Mozarski Jan- s. Tomasza - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Mroziński- Władysław - chor. - s. Jakuba - - - - - Zca dcy kompanii ds pol.-wych. - Kompania rusznic przeciwpancernych - 1 batalion
    Mróz Józef- s. Wojciecha - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Mrugalski- Wacław - chor. - s. Zygmunta - - - - - Dca plutonu granat.50 mm - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Mucha- Franciszek - ppor. - s. Jana - - - - - Dca plutonu ckm - 9 kompania strzelecka - 3 batalion
    Muchalski Marian- s. Franciszka - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Mularczyk Kazimierz- s. Piotra - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Murawiow Efjem- s. Grzegorza - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Murawski- Wladysław - ppor. - - - - - - Dca 3 plutonu - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Musz Kazimierz- s. Andrzeja - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Muszyński- Franciszek - ppor. - s. Józefa - - - - - Zca dcy kompanii d/s liniowych - 4 kompania strzelecka - 2 batalion
    Muszyński Mieczysław- s. Władysława - kpr. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 14.3.1945 r. - - - - - -
    Muzyka Józef- s. Jana - st. szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Myszkow Stanisław- s. Jana - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Myśko- Jan - chor. - s. Piotra - - - - - Dca 3 plutonu - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Myśkow Paweł- s. Jana - szer. - poległ - pod Powalicami 7.3.1945 r. - - - - - -
    Myślicki Stanisław- s. Leopolda - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Myśliński Stanisław- s. Józefa - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Nakonieczny Michał- s. Stanisława - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Nakonieczny Paweł- s. Józefa - szer. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - - -
    Narolski Karol- s. Karola - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Nazaruk Dymitr- s. Andrzeja - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Niedzielski Władysław- s. Józefa - strz. - poległ - w obronie nad Wisłą 12.9.1944 r. - - - - - -
    Niemiec- Kazimierz - sierż. pchor. - s. Michała - - - - - Zca dcy kompanii d/s pol.-wych. - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion
    Niemow Michał- s. Maksyma - por. - poległ - w obronie nad Wisłą 28.10.1944 r. - - - - Zca dcy batalionu ds liniowych - - 1 batalion
    Niemow Michał- s. Maksyma - por. - poległ - pod Jastrowiem 3.2.1945 r. - - - - St. adiutant - - 2 batalion
    Niezgoda- Jan - chor. - s. Stanisława - - - - - Zca dcy komp. ds pol. wych. - Kompania sanitarna - Służba zdrowia
    Nikanowicz- Grzegorz - por. - s. Józefa - - - - - Dca batalionu - - 1 batalion
    Nikitowicz Mieczysław- s. Lucjana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Noga Józef- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Nonnberg- Abram - st. strz. - - - - - - Płatnik - - Sztab
    Nosko- Grzegorz - ppor. - s. Matwieja - - - - - Szef slużby chemicznej - - Szefostwo służb
    Nowacki Jan- s. Bolesława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Nowacki Konrad- s. Konstantego - kpr. - poległ - pod Drawskiem 5.3.1945 r. - - - - - -
    Nowarecki (Nawarecki) Tadeusz- s. Filipa - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Nowosielski Jan- s. Jana - kpr. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Nozdrenko- Pantielej - por. - s. Grzegorza - - - - - Szef służby inż.-sap. - - Szefostwo służb
    Nusarek- Stanisław - chor. - s. Jana - - - - - Dca 3 plutonu - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Nużyński- Konstanty - chor. - s. Edwarda - - - - - Dca 3 plutonu - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Obuchowski Serafin- s. Józefa - chor. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - Dca 1 plutonu - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion
    Ogrodnik- Józef - chor. - - - - - - Zca dcy kompanii ds pol.-wych. - 9 kompania strzelecka - 3 batalion
    Okoński Czesław- s. Jana - kpr. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Olbryś Antoni- s. Franciszka - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Olbryś Tadeusz- s. Władysława - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Olech Kacper- s. Antoniego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Olejnikow- Trofiej - ppor. - s. Jana - - - - - Zca kwat. d/s pol. wych. - - Kwatermistrzostwo
    Olender Józef- s. Tomasza - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Olender Leon- s. Jana - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 30.9.1944 r. - - - - - -
    Orłowski Antoni- s. Franciszka - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Orłowski Antoni- s. Józefa - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Osowski Jan- s. Szczepana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Ostrowski Antoni- s. Stanisława - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Ostrowski Augustyn- s. Walentego - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Ostrowski Konstanty- s. Ignacego. - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Ostylski Tadeusz- s. Władysława - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Otowczyc Czesław- s. Wincentego - ppor. - poległ - pod Ptuszą 1.2.1945 r. - - - - Dca 2 plutonu - 3 kompania moździerzy 82 mm - 3 batalion
    Ozdoba- Dorofiej - ppor. - s. Piotra - - - - - Felczer - Kompania sanitarna - Służba zdrowia
    Pach Jan- s. Franciszka - kpr. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Pacholek Jan- s. Kazimierza - kpr. - poległ - pod Jastrowiem 4.2.1945 r. - - - - - -
    Paczkowski Bronisław- s. Andrzeja - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Paczkowski Józef- s. Kazimierza - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Palidwór Michał- s. Piotra - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Paliwoda Marian- s. Mikołaja - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Paluch Stanisław- . Józefa - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Pałac Stanisław- s. Jana - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca kompanii - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Pałaczyński- Stanisław - chor. - s. Mikołaja - - - - - Dca 2 plutonu - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Pałamasz Józef- s. Mikołaja - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Parasiuk- Jan - ppor. - s. Antoniego - - - - - Dca 1 plutonu - Kompania rusznic przeciwpancernych - Szefostwo służb
    Paszko Jan- s. Kazimierza - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Paszkowski Kazimierz- s. Józefa - kpr. - poległ - pod Jastrowiem 3.2.1945 r. - - - - - -
    Paszkowski Wojciech- - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Pawelec- Józef - ppor. - s. Ludwika - - - - - Dca l plutonu - 3 kompania ckm - 3 batalion
    Pawełek- Józef - chor. - s. Antoniego - - - - - Dca 2 plutonu - Kompania rusznic przeciwpancernych - 2 batalion
    Pawlik Bolesław- s. Władysława - plut. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Pawlik Michał- s. Marcina - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Pawliszyn Kazimierz- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Pawłowicz- Arkadiusz - por. - s. Piotara - - - - - Szef kancelarii ewidencji oficerów - - Sztab
    Pawłowski Edward- s. Aleksandra - plut. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Pawłowski Michał- s. Stanisława - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca l plutonu - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Pawłowski Stanisław- s. Jana - szer. - poległ - pod Neumolkenberg 2.5.1945 r. - - - - - -
    Pawłowski- Władysław - chor. - s. Piotra - - - - - Dca 2 plutonu - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Pawłyszyn Jan- s. Jana - szer. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Pawski- Arnold - chor. - - - - - - Dca plut. granat. 50 mm - 1 kompania strzelecka - 1 batalion
    Pełechaty Jan- s. Michała - por. - - Krzyż "Virtuti Militari" 5 Klasy - - - - Dca 2 plutonu - 3 kompania ckm - 3 batalion
    Pereszluga Aleksander- s. Konstantego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Petelczyk Franciszek- s. Jana - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 2 plutonu - 2 kompania strzelecka - 1 batalion
    Petruczyński Franciszek- s. Atanazego - szer. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - - -
    Piaskowski- Michał - chor. - s. Albina - - - - - Dca plutonu - Pluton ochrony sztabu (żandarmerii) - Szefostwo służb
    Pieciukonis Wincenty- s. Stanisława - szer. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - - -
    Pieczątka Franciszek- s. Wojciecha - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Pierwieniec- Wlodzimierz - chor. - s. Mikołaja - - - - - Dca 2 plutonu - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion
    Pierzymowski- Wacław - ppor. - s. Ludwika - - - - - Zca dcy baterii ds pol.-wych. - Bateria moździerzy 120 mm - Artyleria pułkowa
    Pietkiewicz Wacław- s. Aleksandra - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Pietraszkiewicz- Henryk - chor. - - - - - - Zca dcy baterii ds pol.-wych. - Bateria moździerzy 120 mm - Artyleria pułkowa
    Pietraszko Kazimierz- s. Mariana - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Pietruski Ryszard- s. Oktawiana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Pietruszczak Bronisław- s. Józefa - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Pietruszczak Mikołaj- s. Aleksandra - st. szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Pietrzyk- Kazimierz - ppor - s. Stanislawa - - - - - Dca l plutonu - 9 kompania strzelecka - 3 batalion
    Piskosz Józef- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Pitrus Jakub- s. Stefana - plut. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Pizta Antoni- s. Antoniego - szer. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Planter- Wiktor - ppor. - s. Jakuba - - - - - Szef służby inż.-sap. - - Szefostwo służb
    Plewak Władysław- s. Józefa - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Pluchowski Mikołaj- s. Piotra - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Płatek Andrzej- s. Piotra - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 14.3.1945 r. - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Płatek Jan- s. Piotra - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 15.3.1945 r. - - - - - -
    Płuciennik Franciszek- s. Pawła - plut. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Płuciennik Tadeusz- s. Pawła - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Pochwała Antoni- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Pochyły Bronisław- s. Michała - kpr. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Poczynek Stanisław- s. Jana - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 11.12.1944 r. - - - - - -
    Podboraczyński Antoni- s. Franciszka - szer. - poległ - pod Drawskiem 5.3.1945 r. - - - - - -
    Podboraczyński Karol- s. Jana - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Podborczyński Jan- s. Stanisława - szer. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - - -
    Podeszwa- Bolesław - chor. - s. Antoniego. - - - - - Dca plutonu - Pluton łączności - 3 batalion
    Podeszwa Jan- s. Michała - chor. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Podgórski- Zbigniew - ppor. - s. Władysława - - - - - Dca 3 plutonu - Bateria moździerzy 120 mm - Artyleria pułkowa
    Podlaszczuk Wincenty- - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Podolan Jakub- s. Piotra - szer. - poległ - pod Neumolkenberg 3.5.1945 r. - - - - - -
    Podorożny- Piotr - kpt. - s. Leontiewa - - - - - Dca baterii - Bateria armat 76 mm (pułkowych) - Artyleria pułkowa
    Podskalny Michał- s. Józefa, - szer. - poległ - pod Ptuszą 1.2.1945 r. - - - - - -
    Pogorzały Jan- s. Edwarda - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Pogorzały Józef- s. Franciszka - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Poleszczuk- Feliks - plut. - - - - - - Zca dcy kompanii ds pol.-wych. - Kompania rusznic przeciwpancernych - 1 batalion
    Południak Stanisław- s. Jana - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Pomarański Jan- s. Grzegorza - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Ponomarenko- Mikołaj - por. - s. Pawła - - - - - Dca kompanii - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Popijkowski Jan- s. Michała - kpr. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Popow Julian- s. Edwarda - por. - - Krzyż Grunwaldu 5 klasy - Krzyż Walecznych - - - Dca 2 plutonu - 2 kompania fizylierów - Szefostwo służb
    Poprawski Michał- s. Jana - szer. - poległ - pod Kolnem 8.2.1945 r. - - - - - -
    Porfiłow- Maksym - por. - s. Nikiioca - - - - - Zca szefa informacji - Sekcja informacji - Szefostwo służb
    Porpow- Julian - chor. - s. Edwarda - - - - - Dca 1 plutonu - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Posiwa Stanisław- s. Piotra - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Postępski Stanisław- s. Jana - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Poszwa Stanisław- s. Piotra - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Potapowicz- Wincenty - por - s. Piotra - - - - - Dowódca pułku - - Dowództwo
    Potempa Kazimierz- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Potępa Kazimierz- s. Józefa - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Potocki Włodzimierz- s. Konstantego - szer. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Potrzeba- Bolesław - chor. - s. Antoniego - - - - - Dca 2 plutonu - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Potuszkin Georgij- s. Sergiusza - ppor. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 27.4.1945 r. - - - - Technik artyleryjski - - Szefostwo służb
    Powalajew- Mikołaj - ppor. - s. Bazylego - - - - - Dca 3 plutonu - 3 kompania ckm - 3 batalion
    Pozerniak Emil- s. Grzegorza - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Pozerniak Stanisław- s. Piotra - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Pozniak Zygmunt- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Pracuk Michał- s. Modesta - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Pruchniak Piotr- s. Józefa - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Prus Józef- s. Józefa - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Prusak Jan- s. Leona - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Przewłocki Maciej- s. Stanisława - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 11.11.1944 r. - - - - - -
    Przybysz Jan- s. Marcina - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Przybyszewski- Zbigniew - ppor. - s. Józefa - - - - - Dca 2 plutonu - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Przyłucki Tadeusz- s. Kazimierza - ppor. - - - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - Zca dcy kompanii d/s liniowych - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Przysiężny Władysław- s. .Jana - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Ptak Augustyn- s. Augustyna - st. sierż. - poległ - pod Drawskiem 5.3.1945 r. - - - - - -
    Rabski Mikołaj- s. Antoniego - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Rachurski Stefan- s. Pawła - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Racko Hilary- s. Hilarego - kpr. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Raczkiewicz Michał- s. Floriana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Raczyński Stanisław- s. Kazimierza - kpr. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Raczyński Stanisław- s. Michała - kpr. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Radziszewicz Mieczysław- s. Antoniego - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Raszyński Wacław- s. Józefa - szer. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Reduta Adam- s. Adama - plut. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - - -
    Rejak Henryk- s. Jana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Rewczuk Ignacy- s. Nikodema - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Roczniak Marian- s. Jana - kpr. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Rodak Bolesław- s. Józefa - kpr. - poległ - w obronie nad Wisłą 19.10.1944 r. - - - - - -
    Rodziewicz Stanisław- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Rogow Wiktor- s. Wincentego - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Rogowski Kajetan- s. Sebastiana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Romanowicz Edward- s. Władysława - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Romanowski Piotr- s. Stefana - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 15.3.1945 r. - - - - - -
    Romańczuk Jan- s. Wiktora - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Romańczuk Piotr- s. Bronisława - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Rombek Mieczysław- s. Juliana - plut. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Romuk Józef- s. Stanisława - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Rotkiewicz Michał- s. Stanisława - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Rowicki- Edward - por. - s. Zenona - - - - - Dca kompanii - 1 kompania strzelecka - 1 batalion
    Rozenberg- Izaak - chor. - s. Abrama - - - - - 4 pom. szefa sztabu d/s ewidencji - - Sztab
    Rozenberg Paweł- s. Lejzora - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Rozenberg Szlom- a s. Leizora - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Rozmarniewicz Julian- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Roztowski Zenon- s. Józefa - szer. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - - -
    Rubinkiewicz- Jan - ppor. - s. Antoniego - - - - - Dca 2 plutonu - 3 kompania ckm - 3 batalion
    Rudek Kazimierz- s. Wojciecha - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Rudenko- Włodzimierz - ppor. - s. Trofima - - - - - Dca 2 plutonu - 1 kompania strzelecka - 1 batalion
    Rudowski Jan- s. Józefa - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Rudyk Kazimierz- s. Franciszka - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Rudziewicz- Jan - chor. - s. Adama - - - - - Dca 2 plutonu - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Rutkowski Edward- s. Leona (Zenona) - ppor. - poległ - pod Jastrowiem 3.2.1945 r. - - - - Dca plutonu - Pluton zwiadu pieszego - Szefostwo służb
    Rybak Józef- s. Eliasza - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Rydz Marcin- s. Kacpra - kpr. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Rydzewski- Jan - ppor. - s. Kazimierza - - - - - Dca 2 plutonu - 1 kompania strzelecka - 1 batalion
    Rykosowski- Józef - bs - s. Zygmunta - - - - - Instruktor propagandy - Sekcja polityczno - wychowawcza - Szefostwo służb
    Rykowski- Józef - choc. - s. Zygmunta - - - - - Zca dcy kompanii ds pol.-wych. - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Ryzma Szmul- s. Simona - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Ryży Władysław- s. Walerego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Rządziński Piotr- s. Mariana - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Rzeczycki- Stanisław - mjr - s. Antoniego - - - - - Zca dcy d/s liniowych - - Dowództwo
    Rzepa Antoni- s. Jana - kpr. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Rzepko Józef- s. Albina - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Rześniewiecki Michał- s. Pawła - szer. - poległ - pod Kolnem 8.2.1945 r. - - - - - -
    Sabinicz Witold- s. Aleksandra - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Sacharewicz Jan- s. Aleksandra - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sadownik Stanisław- s. Andrzeja - plut. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Sajewicz Grzegorz- s. Jan - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sakowski Jan- s. Feliksa - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Sałamacha Kazimierz- s. Józefa - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Samoszyński Jan- s. Waleriana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sapak Czesław- s. Augustyna - kpr. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Sapierkowski Jan- s. Teodora - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sawczuk- Stefan - chor. - s. Romana - - - - - Dca 1 plutonu - 2 kompania fizylierów - Szefostwo służb
    Sawicki Artur- s: Andrzeja - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 11.11.1944 r. - - - - - -
    Sawicz Tomasz- s. Pawła - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sawoch Stanisław- s. Jana - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Scisło Teodor- - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sekida Tadeusz- s. Michała - kpr. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Semeniuk Józef- s. Władysława - plut. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Semeniuk- Nikita - kpt. - s. Konrada - - - - - Zca dcy batalionu ds liniowych - - 1 batalion
    Semeniuk Stanisław- s. Władysława - szer. - poległ - pod Ptuszą 1.2.1945 r. - - - - - -
    Seniuk Emilian- s. Antoniego - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Seniuk Józef- - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sepuciński Bronisław- s. Augusta - st. sierż. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Sergaj Bazyli- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Serwatkiewicz Mikołaj- s. Jana - kpr. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Serwin Ignacy- s. Piotra - szer. - poległ - pod Drawskiem 5.3.1945 r. - - - - - -
    Siatecki Walenty- s. Kazimierza - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sidorowicz Michał- s. Mikołaja - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Sidorowicz Piotr- s. Antoniego - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Siedorowicz Aleksander- s. Adama - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sieklucki Franciszek- s. Piotra - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Sielezeń Czesław- s. Franciszka - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 15.3.1945 r. - - - - - -
    Sielicki Henryk- s. Jana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sielicki Wiktor- s. Jana - szer. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - - -
    Siemianowski Alojzy- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Siemuta Wiktor- s. Włodzimierna - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sienkiewicz Jan- s. Jana - plut. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Sienkiewicz Zenon- s. Eliasza - szer. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - - -
    Sierzputowski Jan- s. Franciszka - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sikorski- Jerzy - chor. - s. Konrada - - - - - Dca 3 plutonu - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Sikorski Tadeusz- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Simielgor- Grzegorz - kpt. - s. Izraela - - - - - Zca dcy batalionu ds liniowych - - 2 batalion
    Sitowski Zygmunt- s. Jana - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 10.11.1944 r. - - - - - -
    Siwicki Józef- s. Aleksandra - szer. - poległ - pod Żabinkiem 1.3.1945 r. - - - - - -
    Siwicki Michał- s. Jakuba - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Siwicki Włodzimierz- s. Jana - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 3.11.1944 r. - - - - - -
    Skakun- Piotr - por. - s. Tymoteusm - - - - - Zca dcy batalionu d/s liniowych - - 3 batalion
    Skarzyński Stanisław- s. Jana - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Skiba- Akim - ppłk - s. Nikity - - - - - Zca dcy d/s liniowych - - Dowództwo
    Skierski Józef- s. Karola - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Skikiewicz Paweł- s. Tomasza - szer. - poległ - pod Powalicami 7.3.1945 r. - - - - - -
    Skokus Wincenty- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Skołuba- Wilhelm - ppor. - s. Michała - - - - - Dca 3 plutonu - 2 kompania strzelecka - 1 batalion
    Skonieczny Bernard- s. Franciszka - szer. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Skoreńki Stanisław- s. Justyna - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Skorobut- Tadeusz - chor. - s. Piotra - - - - - Dca l plutonu - 3 kompania rusznic przeciwpancernych - 3 batalion
    Skowroński- Apolinary - ppor. - s. Grzegorza - - - - - Dca plutonu - Pluton sanitarny - 2 batalion
    Skrzykalski Stanisław- s. Antoniego - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 17.9.1944 r. - - - - - -
    Skrzypek Jan- s. Michała - szer. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Sloskin- Grzegorz - por. - s. Ignacego - - - - - Dca 2 plutonu - Kompania rusznic przeciwpancernych - Szefostwo służb
    Sławicz Jan- s. Wasyla - kpr. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Sławiński Jan- s. Jana - por. - - - Krzyż Walecznych - - - Zca dcy kompanii d/s pol-wych. - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Sławiński- Tadeusz - chor. - s. Piotra - - - - - Zca dcy kompanii ds liniowych - 3 kompania ckm - 3 batalion
    Sławowski- Albin - chor. - s. Stanisława - - - - - Dca l plutonu - 3 kompania ckm - 3 batalion
    Słodkowski Wacław- s. Jana - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Słowcowski Władysław- s. Ignacego - szer. - poległ - pod Drawskiem 5.3.1945 r. - - - - - -
    Słowowski Władysław- s. Innocentego - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Smolak Franciszek- s. Józefa - szer. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Sobala- Jan - ppor. - s. Antoniego - - - - - Zca dcy kompanii ds pol.-wych. - 3 kompania moździerzy 82 mm - 3 batalion
    Sobkowicz Piotr- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sobkowicz Władysław- s. Michała - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sobkowicz Władysław- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Socha Józef- s. Tomasza - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Soczewiński- Bogdan - chor. - - - - - - Zca dcy kompanii ds pol.-wych. - 3 kompania ckm - 3 batalion
    Sokoluk Aleksander- s. Mikołaja - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sokołowski- Edward - chor. - s. Stefana - - - - - Dca 1 plutonu - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Sokołowski Emil- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sokołowski Jan- - plut. - poległ - w obronie nad Wisłą 21.11.1944 r. - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sokołowski- Wiktor - chor. - s. Stefana - - - - - Dca 1 plutonu - Kompania rusznic przeciwpancernych - 2 batalion
    Solecki Michał- s. Franciszka - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Solenkow- Paweł - chor. - s. Grzegorza - - - - - Dca plutonu - Pluton chemiczny - Szefostwo służb
    Sołoszenko- Grzegorz - por. - s. Aleksego - - - - - Dca kompanii - Kompania transportowa - Kwatermistrzostwo
    Sołowiow- Aleksander - ppor. - s. Teodora - - - - - Dca plutonu - Pluton sanitarny - 1 batalion
    Somysz Szymon- s. Dymitra - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sondej Andrzej- s. Józefa - kpr. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 15.3.1945 r. - - - - - -
    Sosulski Józef- s. Karola - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Sozaniuk Adam- s. Trofima - plut. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Spodymek Władysław- s. Józefa - ppor. - - - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - Adiutant dcy pułku - - Dowództwo
    Stachurski Wojciech- s. Karola - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 19.9.1944 r. - - - - - -
    Stankiewicz Franciszek- s. Andrzeja - kpr. - poległ - pod Kolnem 8.2.1945 r. - - - - - -
    Starzyński Józef- s. Pawła - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Staszak Lech- s. Stanisława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Staszowski Jan- s. Mikołaja - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Steciuk Andrzej- s. Romana - plut. - poległ - w obronie nad Wisłą 12.9.1944 r. - - - - - -
    Stefaniszyn Mikołaj- s. Mikołaja - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Stelmach Dymitr- s. Andrzeja - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Stochij- Stanislaw - chor. - s. Józefa - - - - - Dca 3 plutonu - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion
    Stogocki Michał- s. Michała - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 22.12.1944 r. - - - - - -
    Stojanowski Józef- s. Piotra - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Stojanowski Piotr- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Strączyński Michał- s. Szymona - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 22.9.1944 r. - - - - - -
    Stryj Czesław- s. Andrzeja - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Stryjecki Bronisław- s. Leona - kpr. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Stwiertnia Jerzy- s. Andrzeja - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Subacz Stanisław- s. Aleksandra - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Suchecki Bronisław- s. Józefa - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Suchopar Józef- s. Szymona - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 14.3.1945 r. - - - - - -
    Suchy Edward- - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Sulima Józef- s. Antoniego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Surowicz Władysław- s. Wincentego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Surowiec- Piotr - chor. - s. Józefa - - - - - Dca 3 plutonu - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Suszyński- Witold - ppor. - s. Witolda - - - - - Dca 1 plutonu - 2 kompania ckm - 2 batalion
    Sydorski Jan- s. Tomasza - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Syta Czesław- s. Łukasza - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Syzak Franciszek- s. Kazimierza - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Syzak Stefan- s. Grzegorza - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Szacoń Stanisław- - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Szacow Stanisław- s. Franciszka - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Szadorski Adam- s. Michała - strz. - poległ - w obronie nad Wisłą 12.9.1944 r. - - - - - -
    Szafar Michał- s. Andrzeja - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Szajnowski- Jerzy - bs - s. Stanisława - - - - - Lektor pułku - Sekcja polityczno - wychowawcza - Szefostwo służb
    Szałaputa Stanisław- s. Michała - szer. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Szamaryn Aleksander- s. Jana - kpt. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - 2 pom. ofic. żywn. - - Kwatermistrzostwo
    Szarakiewicz Józef- s. StanisŁawa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Szatyński- Jarosław - chor. - s. Bazyleigo - - - - - Dca 3 plutonu - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Szczepaniak Jan- s. Franciszka - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Szczepański Tadeusz- s. Józefa - sierż. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Szczęsny Stanisław- s. Bazylego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Szczypkowski Dominik- s. Adama - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Szelążek Władysław- s. Wojciecha. - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Szeliga Jakub- s. Floriana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Szepczyński- Stanisław - ogn. - s. Aleksandra - - - - - Dca 2 plutonu - Bateria moździerzy 120 mm - Artyleria pułkowa
    Szepielawy Władysław- s. Antoniego - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Szerąg Franciszek- s. Mikołaja - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Szkodzik Eugeniusz- s. Karota - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Szmeterling- Józef - chor. - - - - - - Zca dcy kompanii d/s pol-wych. - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Szmuter Michał- s. Szai - chor. - poległ - w czasie cwiczeń pod Lublinem 28.8.1944 r. - - - - Dca kompanii - 2 kompania strzelecka - 1 batalion
    Sznej Dawid- s. Izraela - szer. - poległ - pod Rynowem 6.3.1945 r. - - - - - -
    Szor Jakub- s. Beniamina - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Szostak Ryszard- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Szostak- Tadeusz - chor. - s. Bolesława - - - - - Dca 2 plutonu - 3 kompania strzelecka - 1 batalion
    Szpak Jan- s. Konstantego - szer. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Szpulak Wacław- s. Piotra - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Szpycia Jan- s. Jana - strz. - poległ - w obronie nad Wisłą 12.9.1944 r. - - - - - -
    Szreiber Rachmieł- s. Dawida - kpr. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Sztenberg- Jan - b/s - s. Hermana - - - - - Szef apteki - - Służba zdrowia
    Sztompka Stanisław- s. Adama - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Szulc- Henrryk - chor. - s. Jana - - - - - Dca 3 plutonu - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion
    Szuptowicz Jan- s. Józefa - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Szurgot Jakub- s. Franciszka - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Szwejgiert- Bolesław - por. - s. Juliana - - - - - Tłumacz II kI. - - Sztab
    Szyłowiec Ananiusz- s. Mariana (Michała) - ppor. - - Krzyż "Virtuti Militari" 5 Klasy - - - - Dca l plutonu - 8 kompania strzelecka - 3 batalion
    Szymczak Józef- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Szymkiewicz Edward- s. Edwarda - por. - - Krzyż Grunwaldu 5 klasy - - - - Dca 2 plutonu - 4 kompania strzelecka - 2 batalion
    Szyszkin- Mikołaj - ppor.. - s. Jana - - - - - Zca dcy baterii d/s liniowych - Bateria armat 76 mm (pułkowych) - Artyleria pułkowa
    Szyszkow- Łazarz - ppor. - s. Jana - - - - - Dca plut. ckm - 3 kompania strzelecka - 1 batalion
    Szyszło Marian- s. Fabiana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Ścisło Teodor- s. Jana - kpr. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Śląski Józef- s. Jana - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Zca dcy komp. d/s pol. wych. - Kompania rusznic przeciwpancernych - Szefostwo służb
    Śliwa Paweł- - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Śliwiński Wiktor- s. Jakuba - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Śniechowski Stanisław- s. Andrzeja - chor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 1 plutonu - 4 kompania strzelecka - 2 batalion
    Świątek- Adam - chor. - s. Jana - - - - - Dca 2 plutonu - 2 kompania strzelecka - 1 batalion
    Świderski- Kazimierz - chor. - s. Aleksandra - - - - - Zca dcy baterii ds pol.-wych. - Bateria 45 mm armat ppanc - Artyleria pułkowa
    Świeski Władysław- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Świetlicki Edward- s. Jana - chor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 1 plutonu - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Święciecki Kazimierz- s. Franciszka - sierż. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Talaronek Aleksander- s. Jerzego - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Tarnawa Karol- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Tarnawa Władysław- s. Jana - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Tarnowski Antoni- s. Franciszka - plut. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Tarnowski Romuald- s. Aleksandra - kpt. - poległ - pod Ptuszą 1.2.1945 r. - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - Dca kompanii - 5 kompania strzelecka - 2 batalion
    Tarnowski Stefan- s. Włodzimierza - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Tchorowski Witold- s. Romana - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Tedukowicz Paweł- s. Jana - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Telicki Marian- s. Józefa - plut. - poległ - w obronie nad Wisłą 29.9.1944 r. - - - - - -
    Teluk Jan- s. Stefana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Terechowicz Mikołaj- s. Józefa - por. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca kompanii - 1 kompania ckm - 1 batalion
    Tereszczuk Stefan- s. Dymitra - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Tesarski Mikołaj- s. Stefana - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 8.10.1944 r. - - - - - -
    Tieptikow- Wiklos - ppor. - s. Jana - - - - - Dca 2 plutonu - Bateria 45 mm armat ppanc - Artyleria pułkowa
    Tkaczyk Adam- s. Tomasza - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Tokar Kazimierz- s. Piotra - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Tokarczuk Grzegorz- s. Michała - szer. - poległ - pod Drawskiem 5.3.1945 r. - - - - - -
    Tomaszewski Jan- s. Stanisława - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Tomaszewski Marian- s. Wacława - plut. - - - Krzyż Walecznych - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Tomczuk Edmund- s. Michała - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Tomkow Eugeniusz- s. Stanisława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Tomkowicz Edward- s. Franciszka - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Tracz Bronisław- s. Stanisława - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Tracz Józef- s. Antoniego - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Troszczyński Mikołaj- s. Stanisława - szer. - - - Krzyż Walecznych - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Trubicki Rafał- s. Mikołaja - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Trubiłowicz Tadeusz- s. Józefa - plut. - poległ - pod Żabinkiem 1.3.1945 r. - - - - - -
    Trzciński- Michał - chor. - s.Bazylego - - - - - zca dcy kompanii d/s pol.wych. - Kompania rusznic przeciwpancernych - 2 batalion
    Trzmiel- Aleksander - ppor. - s. Ksawerego - - - - - Dca 3 plutonu - 3 kompania moździerzy 82 mm - 3 batalion
    Tuchorski Witold- s. Romana - st. szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Tucin Stanisław- s. Jana - szer. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Tułodziecki Kazimierz- s. Ignacego - szer. - poległ - pod Neumolkenberg 3.5.1945 r. - - - - - -
    Turko Mieczysław- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Turowski Kazimierz- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Turski Jan- s. Piotra - szer. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 23.4.1945 r. - - - - - -
    Tuszyński (Turzyński) Józef- s. Gwidona - por. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca kompanii - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion
    Tutunyk- Metody - kpt. - s. Fomy - - - - - St. lek. wet. - Slużba weterynaryjna - Służba zdrowia
    Tyczyński Antoni- s. Jana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 4.2.1945 r. - - - - - -
    Tyczyński Piotr- s. Jana - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Tymoczko- Bronisław. - chor. - s. Józefa - - - - - Dca 3 plutonu - 9 kompania strzelecka - 3 batalion
    Tymolewski Apolinary- s. Stanisława - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Tyski Michał- s. Bonifacego - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Tyszecki Zygmunt- s. Nikodema - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Tytuła Feliks- s. Wawrzyńca - kpr. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Ugorenko Michał- s. Piotra - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Urban Franciszek- s. Piotra - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Urbanowicz- Roman - chor. - s. Szczepana - - - - - Dca 2 plutonu - 2 kompania ckm - 2 batalion
    Urbanowicz- Zygmunt - chor. - s. Józefa - - - - - Dca 1 .plutonu - 1 kompania strzelecka - 1 batalion
    Usik Paweł- s. Mikołaja - plut. - - Krzyż "Virtuti Militari" 5 Klasy - - - - - -
    Uszacki Wiktor- s. Józefa - szer. - poległ - pod Ptuszą 1.2.1945 r. - - - - - -
    Uszyński Tadeusz- s. Leona - chor. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - Zca dcy kompanii ds liniowych - 3 kompania moździerzy 82 mm - 3 batalion
    Wachowski Bronisław- s. Władysława - plut. - poległ - pod Rynowem 6.3.1945 r. - - - - - -
    Wagner- Zygmunt - ppor. - s. Feliksa - - - - - Dca 2 plutonu - 4 kompania strzelecka - 2 batalion
    Walczak Stefan- s. Antoniego - plut. - - - Krzyż Walecznych - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Waleczko Franciszek- s. Franciszka - ppor. - poległ - pod Ptuszą 1.2.1945 r. - - - - Dca 2 plutonu - 2 kompania ckm - 2 batalion
    Wańkowicz (Wankiewicz)- Piotr - por. - s. Antoniego - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - Tłumacz II kI. - - Sztab
    Warłamow- Sergiusz - por. - s. Piotra - - - - - Dca kompanii - Kompania łączności - Szefostwo służb
    Warmachowski Witold- s. Antoniego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Waryszak- Czesław - por. - s. Stanisława - - - - - Zca dcy batalionu ds liniowych - - 2 batalion
    Wasilew- Włodzimierz - por. - s. Mikołaja - - - - - Dca baterii - Bateria armat 76 mm (pułkowych) - Artyleria pułkowa
    Wasilewski Franciszek- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Wasyliszczuk Franciszek- s. Józefa - kpr. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Ways- Stefan - ppor. - s. Kazimierza - - - - - Dca plutonu kierowniczego - Bateria armat 76 mm (pułkowych) - Artyleria pułkowa
    Wąsowicz Adolf- s. Bazylego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Wesołowski- Jan - chor. - s. Jana - - - - - Dca 1 plutonu - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Wesołowski Włodzimierz- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Węglarz- Bronisław - chor. - s. Wojciecha - - - - - Dca 1 plutonu - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Wichurski Jan- s. Józefa - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Wickiewicz Stanisław- s. Faustyna - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Wieczorek- Stanisław - ppor. - s. Józefa - - - - - Zca dcy kompanii ds pol.-wych. - 3 kompania ckm - 3 batalion
    Wieczorski- Stanisław - ppor. - s. Mateusza - - - - - Oficer uzbrojenia - - Szefostwo służb
    Wierbiłowicz Piotr- s. Leona - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Wierciński Leon- s. Edwarda - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Wierstakow- Borys - kpt. - s. Wiktora - - - - - St. lek. pułku - - Służba zdrowia
    Wierzbicki Franciszek- s. Adama - plut. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 2 plutonu - Bateria 45 mm armat ppanc - Artyleria pułkowa
    Wierzbicki Władyslaw- s. Jana - szer. - poległ - pod Żabinkiem 1.3.1945 r. - - - - - -
    Wietecha- Piotr - ppor. - s. Jana - - - - - Dca l plutonu - 3 kompania ckm - 3 batalion
    Więckowski Jerzy- s. Hipolita - kpr. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Więgrzyn Szczepan- s. Józefa - szer. - poległ - pod Kolnem 8.2.1945 r. - - - - - -
    Wilnowicz Jan- s. Stanisława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Wincentowicz Michał- s. Franciszka - kpr. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - - -
    Winnicki Paweł- s. Michała - szer. - poległ - pod Żabinkiem 2.3.1945 r. - - - - - -
    Wisłouch Józef- s. Andrzeja - kpr. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Wiszniewski Tadeusz- s. Stanisława - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Wiśniewski- Adam - chor. - s. Pawła - - - - - Dca 3 plutonu - 2 kompania ckm - 2 batalion
    Wiśniewski- Feliks - ppor. - s. Jana - - - - - Dca plutonu ckm - 9 kompania strzelecka - 3 batalion
    Wiśniewski Michał- s. Mikołaja - ppor. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - Dca kompanii - 3 kompania strzelecka - 1 batalion
    Wiśniewski- Stanislaw - chor. - s. Józefa - - - - - Dca 2 plutonu - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion
    Witka Franciszek- s. Teodora - szer. - poległ - pod Kolnem 9.2.1945 r. - - - - - -
    Witkowski- Jan - kpt. - s. Antoniego - - - - - Dca baterii - Bateria moździerzy 120 mm - Artyleria pułkowa
    Witomski- Wilhelm - chor. - s. Mariana - - - - - Dca 2 plutonu - 3 kompania moździerzy 82 mm - 3 batalion
    Witowski- Kazimierz - chor. - s. Adolfa - - - - - Dca 1 plutonu - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion
    Witwicki Józef- s. Józefa - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Władimierczuk- Michał - ppor. - s. Jana - - - - - Felczer wet. pułku - Slużba weterynaryjna - Służba zdrowia
    Włodarczyk Jan- s. Stanisława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Włodzimierczuk Michał- s. Jana - ppor. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Włosek Franciszek- s. Józef!a - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Wnukowski Alfred- s. Mariana - mjr - - Krzyż "Virtuti Militari" 5 Klasy - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - Dca batalionu - - 2 batalion
    Wodniewski- Michał - kpt. - s. Izydora - - - - - Dca kompanii - Kompania sanitarna - Służba zdrowia
    Wodzianicki Mikołaj- s. Porfima - por. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca kompanii - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Wojtaluk Jan- s. Józefa - plut. - poległ - pod Drawskiem 5.3.1945 r. - - - - - -
    Wojtaszewski Grzegorz- s. Józefa - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Wokraczek Kazimierz- s. Juliana - kpr. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Wolner- Kornel - ppor. - s. Jakuba - - - - - Dca 1 plutonu - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion
    Wolniak Leon- s. Bazylego - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Wolski- Waclaw - ppor. - s. Pawła - - - - - Zca dcy komp. ds pol.-wych. - Kompania transportowa - Kwatermistrzostwo
    Woltka Franciszek- s. Stanisława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Wołodkiewicz Telesfor- s. Bogumiła - sto sierż. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - - - - -
    Wołoszczuk Michał- s. Stefana - sierż. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Wołowski Kazimierz- s. Michała - kpr. - poległ - pod Powalicami 7.3.1945 r. - - - - - -
    Woroch Stanisław- s. Wawrzyńca - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Woroniuk Paweł- s. Izydora - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Woś Marek- s. Kazimierza - szer. - poległ - pod Warsow 30.4.1945 r. - - - - - -
    Woziński Edward- s. Jakuba - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Woźniak Antoni- s. .Jana - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Woźniak Franciszek- s. Andrzeja - kpr. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Woźniak Marian- s. Jana - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Woźny Jan- s. Błaźeja - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Wrona Wilhelm- s. Franciszka - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Zca dcy kompanii d/s pol-wych. - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Wrotniewski Feliks- - chor. - poległ - pod Żabinkiem 3.3.1945 r. - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - Dca 1 plutonu - Kompania rusznic przeciwpancernych - 1 batalion
    Wróblewski Julian- s. Marcina - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Wulf Czesława- c. Władysława - ppor. - - - Krzyż Walecznych - - - Dca 2 plutonu - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion
    Wybolt (Wybult) Tadeusz- s. Aleksandra - plut. - - - Krzyż Walecznych - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Wyhorski- Jan - chor. - s. Adolfa - - - - - Dca 2 plutonu - 1 kompania ckm - 1 batalion
    Wysłonek Władysław- s. Adolfa - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Wysocki Piotr- s. Michała - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Wyszumirski Stanislaw- s. Jana - st. Sierż. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Zaborowski- Adolf - chor. - s. Jana - - - - - Dca 3 plutonu - 3 kompania ckm - 3 batalion
    Zaborowski Adam- s. Juliana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Zabuta Józef- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Zadorożny Albin- s. Józefa - szer. - poległ - w walkach o Kołobrzeg 16.3.1945 r. - - - - - -
    Zadorożny Stanisław- s. Adolfa - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Zadorożny Stefan- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Zagórski.- Jerzy - chor. - s. Dymitra - - - - - Zca dcy baterii ds pol.-wych. - Bateria armat 76 mm (pułkowych) - Artyleria pułkowa
    Zając- Franciszek - chor. - s. Jana - - - - - Dca 3 plutonu - 1 kompania ckm - 1 batalion
    Zając Franciszek- s. Jana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 3.2.1945 r. - - - - - -
    Zając Franciszek- - szer. - poległ - pod Rynowem 6.3.1945 r. - - - - - -
    Zając Franciszek- s. Piotra - sierż. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Zając Jan- s. Piotra - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Zając Józef- s. Władysława - szer. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - - - -
    Zając Józef- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Zając Michał- s. Stefana - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Zajączkowski Eugeniusz- s. Stanisława - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Zajączkowski Jan- s. Wincentego - chor: - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Zajcew- Bazyli - mjr - s. Kiryła - - - - - St. lek. wet. - Slużba weterynaryjna - Służba zdrowia
    Zajt Dawid- s. Judy - szer. - poległ - pod Dobrzycą 6.2.1945 - - - - - -
    Zalewski- Jan - chor. - - - - - - Zca dcy komp. ds pol.-wych. - Kompania transportowa - Kwatermistrzostwo
    Zalewski- Józef - chor. - s. Józefa - - - - - Dca 1 plutonu - 6 kompania strzelecka - 2 batalion
    Zalewski Władysław- s. Mikołaja - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Zalubowski- Grzegorz - mjr - s. Jana - - - - - Szef sztabu - - Sztab
    Załęcki Franciszek- s. Makarego - plut. - poległ - w rejonie kanału Hohenzollernow 20.4.1945 r. - - - - - -
    Załęcki Kazimierz- s. Adama - kpr. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Załoba Antoni- s. Antoniego - kpr. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Załobnik Andrzej- s. Antoniego - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Załyński- Julian - chor. - - - - - - Zca dcy kompanii d/s pol.-wych. - 1 kompania moździerzy 82 mm - 1 batalion
    Zan Michał- s. Michała - st. szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Zarkowski Tadeusz- s. Franciszka - plut. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Zarski Józef- s. Grzegorza - szer. - poległ - pod Dobrzycą 5.2.1945 - - - - - -
    Zarzycki- Michał - chor. - s. Lucjana - - - - - Dca 2 plutonu - 7 kompania strzelecka - 3 batalion
    Zator Franciszek- s. Wincentego - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Zausz Edward- s. Jana - plut. - - - Krzyż Walecznych - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Zbroch- Robert - ppor. - s. Stefana - - - - - Dca plutonu - Pluton zwiadu pieszego - Szefostwo służb
    Zdanowski Franciszek- s. Antoniego - sierż. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Zdebiak Wojciech- s. Teodora - plut. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Zdesenko Nikita- s. Anastazego - por. - - - Krzyż Walecznych - - Order "Czerwonej Gwiazdy" - Dca plutonu telefonicznego - Kompania łączności - Szefostwo służb
    Zdobylak Marian- s. Antoniego - kpr. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Zdziański Mieczysław- s. Jana - szer. - poległ - pod Powalicami 7.3.1945 r. - - - - - -
    Zibrowski Teofil- s. Dymitra - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Zieliński- Władysław - chor. - s. Bronisława - - - - - Dca 2 plutonu - 3 kompania strzelecka - 1 batalion
    Zimbrak Józef- s. Jana - st. szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Zołyński- Julian - chor. - - - - - - zca dcy kompanii d/s pol.wych. - 2 kompania moździerzy 82 mm - 2 batalion
    Zuchman Leon- s. Tarasa - plut. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Zugaj Antoni- s. Macieja - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 15.11.1944 r. - - - - - -
    Zugaj Józef- s. Michała - szer. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Zurak Stefan- s. Wawrzyńca - szer. - poległ - pod Jastrowiem 2.2.1945 r. - - - - - -
    Zwolski Paweł- s. Rafała - szer. - - - Krzyż Walecznych - - - - -
    Żerdiew- Sergiusz - kipt. - s. Józefa - - - - - Dca batalionu - - 3 batalion
    Żeromski Stanisław- s. Jana - kpr. - poległ - pod Warsow 28-29.4.1945 r. - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Żołyński Józef- s. Mikołaja - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Żuk Wacław- s. Jana - szer. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - -
    Żukowski Franciszek- s. Grzegorza - szer. - poległ - w obronie nad Wisłą 18.9.1944 r. - - - - - -
    Żukowski Stanisław- s. Jana - szer. - - - - Srebrny Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - - - -
    Żurawlow Michał- s. Teodora - ppor. - - - - - Brązowy Medal "Zasłużonym Na Polu Chwały" - Dca plutonu - Pluton artylerii 45 mm - 2 batalion
    Żurawski Stefan- s. Jana - szer. - poległ - pod Ptuszą 1.2.1945 r. - - - - - -
    Żurawski Stefan- - szer. - poległ - pod Kolnem 8.2.1945 r. - - - - - -
    Żyrza Jan- s. Józefa - szer. - poległ - pod Drawskiem 5.3.1945 r. - - - - - -




     


    Źródło: "Od Steckówki do Łaby" - Stefan Ways


    16 listopad 2007 r.

    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005