<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Lata 1939 - 1947 Informacje cz. 2

  • 3 Karpacki Pułk Artylerii Lekkiej
  • 4 Pułk Piechoty nazwiska A - Ł
  • 4 Pułk Piechoty nazwiska M - Ż
  • 30 Pułk Piechoty
  • 13 Pułk Artylerii Pancernej
  • 1 Pułk Piechoty
  • Warszawskie cmentarze żołnierzy poległych w 1939 roku
  • Obrona Warszawy i Modlina - 1939 r.; nazwiska A - G
  • 8 Bydgoski Pułk Piechoty
  • 6 Pułk Artylerii Lekkiej
  • 39 Pułk Artylerii Lekkiej
  • Pracownicy Poczty i Telekomunikacji 1939 – 1945
  • 14 Pułk Piechoty
  • 7 Pułk Piechoty nazwiska A - Ł
  • 7 Pułk Piechoty nazwiska M - Ż
  • „Ocalić od zapomnienia”
  • Obóz śmierci w Kołdyczewie (1942-1944)
  • Eksterminacja inteligencji polskiej latem 1942 r. w nowogródzkiem
  • 10 Pułk Piechoty
  • Baranowicze
  • Kryptonim „San”
  • RUDAU II Reichsautobahnlager pod Królewcem
  • 27 Wołyńska Dywizja AK
  • MAUZOLEUM - polegli w latach 1939 - 47
  • Lotnicy w wojnie obronnej w 1939 r.
  • Lotnicy na wojnie 1940 - 1946 r.
  • 6, 7 i 8 Pułk Lotnictwa Szturmowego
  • W obronie Armii Krajowej na wileńszczyźnie x
  • Zbrodnia w Sarnim Dworze
  • 1 Dywizja Grenadierów w kampanii Francuskiej 1940 roku
  • Żołnierze Armii Polskiej zmarli w ZSRR w okresie IX 1941 r. do IX 1942 r.; nazwiska na " A - Ł "
  • Żołnierze Armii Polskiej zmarli w ZSRR w okresie IX 1941 r. do IX 1942 r.; nazwiska na " M - Ż "
  • Deportacja na roboty przymusowe mieszkańców Podlasia
  • Wykaz zmarłych polskich zesłańców, więźniów i łagierników w ZSRR w latach 1940-1956
  • 12 Pułk Piechoty - Kołobrzeski
  • Polegli w bitwie pod Lenino - 1943 r.


  • 1 Pułk Piechoty

    ( opracowanie własne )


    Formowany na podstawie rozkazu organizacyjnego nr. 1 z dn. 14 maja 1943 r. w Sielcach.
    Wchodził w skład 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki



    Szlak bojowy 1 pułku piechoty

    LISTA NAZWISK - zawiera 1954 osób -
    dane z lat 1943 - 47


    Abramnicki Beniamin - s. Abrama - sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Abramowski Ryszard - s. Alfreda - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Adamczuk Tadeusz - s. Wincentego - szer. - poległ - 17.03.1945 -
    Adamczyk Bronisław - s. Antoniego - strz. - poległ - 28.10.1944 -
    Adamik Karol - s. Józefa - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Adler Karol - s. Karola. - chor. - poległ - 16.04.1945 -
    Ajzen Lejha - s. Kisela - strz. - poległ - 12.10.19.13 -
    Ajzenman Henryk - s. Leona - szer. - poległ - 17.03.1945 -
    Akaczonek Leon - s. Michala - szer. - poległ - 7.02.1945 -
    Alberski Władyslaw - s. Andrzeja - szer. - poległ - 4.02.1945 -
    Aleksiej Henryk - s. Juliana - szer. - poległ - 1.05.1945 -
    Andrukowski Eliasz - s. Józefa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Anikowicz Michal - s. Mitrofana - str. strz. - poległ - 11.09.1944 -
    Animucki Stanislaw - s. Kazimierza - szer. - poległ - 20.02.1945 -
    Antonowicz Stanisław - s. Kazimierza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Antwinin Mikołaj - s. Andrzeja - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Anuszkiewicz Albin - s. Stanisława - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Apanasiuk Bazyli - s. Bazylego - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Apanasiuk Bazyli - s. Wasyla - kpr. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Arabski Leon - s. Kazimierza - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Aszkiełowicz Feliks - s. Macieja - szer. - poległ - 4.02.1945 -
    Atraszkiewicz Stanislaw - s. Michała - st. strz. - Krzyż Walecznych - -
    August Bernard - s. Mojżesza - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Babaryga Henryk - s. Platona - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bacajewski Władysław - s. Antoniego - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bachmatiuk Antoni - s. Jana - kpr. - poległ - 7.02.1945 -
    Baczmański Kazimierz - s. Michała - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Bagiński Henryk - s. Franciszka - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Bagiński Władysław - s. Stanisława - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Bajer Jan - s. Arona - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Bajewski Kazimierz - s. Wojciecha - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bakajewicz Stanisław - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bakowicz Jan - - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Balawajder Tadeusz - s. Władysława - chor. - poległ - 3.03.1945 -
    Balbier Wilhelm - s. Michaliny - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Balbuza Stanisław - s. Mikołaja - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Balcewicz Edward - s. Jana - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Balearczyk Aleksander - s. Antoniego - kpr. - poległ - 1.05.1945 -
    Balejko Jan - s. Bronisława - st. strz - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bals Wilhelm - s. Hilarego - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bałajewicz Stanisław - s. Józefa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bałdysiewicz Mieczysław - s. Aleksandra - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Banaś Marian - s. Piotra - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Banchorek Zygmunt - s. Józefa - st. strz. - poległ - 21.10.1944 -
    Bandurski Henryk - s. Feliksa - kpr. - poległ - 15.02.1945 -
    Bar Jan - s. Jakuba - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Barabasz Józef - s. Ipera - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Baran Emil - s. Ludwika - strz. - poległ - 28.07.1943 -
    Baran Jan - s. Antoniego - kan. - Krzyż Walecznych - -
    Baran Michał - s. Nicyfora - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Baranek Piotr - s. Błażeja - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Baranowski Aleksander - s. Antoniego - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Baranowski Andrzej - s. Franciszka - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Baranowski Witold - s. Wincentego - szer. - poległ - 4.02.1945 -
    Barczyk Henryk - s. Jana - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Bardyj Józef - s. Wojciecha - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Bardyński Franciszek - s. Józefa - kpt. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bardyński Józef - s. Pawła - sierż. - Krzyż Walecznych - -
    Bardyński Józef - s. Piotra - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Barecki Józef - s. Pawla - szer. - poległ - 3.03.1945 -
    Bartlejczuk Ludwik - s. Tomasza - strz. - poległ - 1.10.1943 -
    Bartnik Czesław - s. Wincentego - st. strz. - poległ - 10.09.1944 -
    Bartosiak Mieczysław - s. Józefa - por. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Bartosiewicz Edward - s. Januarego - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Bartoszczyk Wojciech - s. Józefa - kan. - Krzyż Walecznych - -
    Barylski Michał - s. Pawła - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Baryszewicz Jan - s. Wincentego - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Baryszewski Adam - s. Kazimierza - szer. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Bas Stanisław - s. Józefa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Basiak Mieczysław - s. Władysława - kan. - Krzyż Walecznych - -
    Basiuk Mieczysław - s. Włodzimierza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Basota Stanisław - s. Leona - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Baszak Władysław - s. Stanisława - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Baszyński Filimon - s. Stanisława - strz. - poległ - 28.10.1944 -
    Baśniak Stanisław - s. Andrzeja - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bator Marcin - s. Jana - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bator Mieczysław - s. Pawła - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Batowski Jan - s. Marcina - szer. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Bawor Kazimierz - s. Michała - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bazylewicz Eustachy - s. Maksyma - szer. - poległ - 10.02.1945 -
    Bąk Ambroży - s. Franciszka - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Bąk Franciszek - s. Józefa - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Bąk Józef - s. Marka - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bąk Józef - s. Stanisława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bąk Władysław - s. Józefa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bedkur Rudolf - s. Adolfa - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Bednarczyk Antoni - s. Jakuba - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Bednarski Tadeusz - s. Stanisława - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Bednarz Bronisław - s. Michała - bomb. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bednarz Stanisław - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bednarz Walerian - s. Marcina - st. strz. - poległ - 13.09.1944 -
    Bejłasz Władysław - s. Maksymiliana - szer. - poległ - 17.02.1945 -
    Bejuk Edward - s. Antoniego - szer. - poległ - 17.04.1945 -
    Benedykt Franciszek - s. Michała - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Benedykt Władysław - s. Marcina - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Berestecki Józef - s. Antoniego - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Berkowicz Zbigniew - s. Emila - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Besz Michał - s. Wojciecha - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Białecki Józef - s. Antoniego - st. ogn. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Białecki Władysław - s. Antoniego - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Białocki Wiktor - s. Józefa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Białous Paweł - s. Jakuba - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Biały Wacław - s. Czesława - szer. - poległ - 13.09.1944 -
    Bieciuk Konstanty - s. Adolfa - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Bieda Tadeusz - s. Józefa - st.strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Biegacz Marian - s. Marka - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Bielaszewicz Michał - s. Piotra - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Bielawski Władysław - s. Franciszka - szer. - poległ - 5.08.1944 -
    Bielecki Franciszek - s. Jana - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bielecki Jan - s. Józefa - szer. - poległ - 22.04.1945 -
    Bielewicz Anatoli - s. Edwarda - kpt. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bieliński Edward - s. Józefa - st. sm. - Krzyż Walecznych - -
    Biełokur Teodor - s. Piotra - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Biełuszko Józef - s. Grzegorza - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Bieniuch Piotr - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Biernacki Edward - s. Stanisława - szer. - poległ - 27.04.1945 -
    Biernacki Franciszek - s. Adolfa - ppor. - poległ - 19.04.1945 -
    Bierowiec Stanisław - s. Sebastiana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bierożek Franciszek - s. Dominika - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bijak Władysław - s. Macieja - szer. - poległ - 18.04.1945 -
    Bildnikiewicz Irena - c. Waclawa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bilicki Czesław - - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bisto Jan - s. Walentego - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bittel Jan - s. Hieronima - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Biziuk Witold - s. Mikołaja - chor. - poległ - 10.09.1944 -
    Blachowski Władyslaw - s. Piotra - st. sierż. - Krzyż Walecznych - -
    Blicstein Fraim - s. Wolfa - st. strz. - poległ - 4.02.1945 -
    Błacharski Władysław - s. Piotra - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Błaszczak Zygmunt - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Błaszkiewicz Alfons - s. Sylwestra - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bławat Antoni - s. Pawła - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Bobrowski Adolf - s. Aleksandra - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Bobryk Antoni - - kan. - poległ - 10.09.1944 -
    Bochenek Jan - s. Jana - st. strz. - poległ - 4.02.1945 -
    Bodera Aleksander - s. Antoniego - kpr. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bodera Wacław - s. Antoniego - st. strz. - poległ - 5.02.1945 -
    Bodnar Wasyl - s. Wasyla - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bodziak Stanisław - s. Czesława - kpr. - poległ - 3.02.1945 -
    Bodzioch Władysław - s. Firanciszka - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bogdan Jan - s. Kazimierza - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bogdzia Kazimierz - s. Józefa - sierż' - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bogdziejewicz Piotr - - kpt. - Order Virtuti Militari V kl. - -
    Bogucki Wacław - s. Feliksa - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Boguszewski Stanisław - s. Piotra - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Bojarski Antoni - s. Jana - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bojny Stanisław - s. Adama - szer. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Bolanda Paweł - s. Piotra - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bołzan Marian - s. Jana - szer. - poległ - 18.04.1945 -
    Bomba Antoni - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bombel Stanisław - s. Michała - kpr. - poległ - 10.09.1944 -
    Bondał Włodzimierz - - kpt. - poległ - 18.09.1944 - Order "Wojny Ojczyźnianej"
    Bondarenko Władysław - s. Siemiona - kpt. - Krzyż Walecznych - -
    Borejsza Mieczysław - s. Piotra - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Borkowski Henryk - s. Józefa - kpir. - Krzyż Walecznych - -
    Boroszko Tadeusz - s. Gabriela - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Borowski Benedykt - s. Benedykta - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Borowski Witold - s. Benedykta - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Borsuk Michał - s. Antoniego - szer. - poległ - 17.04.1945 -
    Borutowicz Jan Eugeniusz - s. Józefa - chor. - poległ - 6.02.1945 -
    Borycki Marian - s. Zygmunta - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Borys Józef - s. Franciszka - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Borysiewicz Jan - s. Wincentego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Borzecki Zygmunt - s. Józefa - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Borzenek Zygmunt - s. Józefa - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Bosowicz Jan - s. Jerzego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bowtowszczyk Wojciech - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bożek Władysław - s. Antoniego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bracha Jan - s. Karola - plut. - poległ - 10.09.1944 -
    Bracuk Jan - s. Aleksandra - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Brangel Antoni - s. Wojciecha - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Brener Michał - s. Łazarza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Brod Aleksander - s. Jakuba - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Brodowicz Leon - s. Walentego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Brogi Jan - s., Stanisława - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bromicki Adam - s. Michała - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Broniecki Stefan - s. Michała - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Browicz Leon - s. Walentego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bruch Jan - s. Andrzeja - plut. - poległ - 20.02.1945 -
    Brudek Ludwik - s. Piotra - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Brudyngier Mieczysław - s. Ozjasza - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Brzezicki Ludwik - s. Leona - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Brzozowski Emil - s. Leona - chor. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Brzozowski Zdzisław - s. Edwarda - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Bubak Stanisław - s. Kajetana - chor. - poległ - 13.09.1944 -
    Bubieniec Kazimierz - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Buchelt Lech - s. Erazma - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Buchowiecki Mieczysław - s. Albina - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Buczek Michał - s. Leona - plut. - poległ - 18.04.1945 -
    Buczek Mieczysław - s. Wiktora - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Buczek Wojciech - s. Piotra - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Buczek Zbigniew - s. Michała - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Budkiewicz Jacenty - - szer. - poległ - 14.09.1944 -
    Budziszewski Zygmunt - s. Józefa - chor. - poległ - 3.03.1945 -
    Budźko Alfred - s. Bronisława - plut. - poległ - 13.02.1945 -
    Bugalski Stanisław - s. Błażeja - szer. - poległ - 13.09.1944 -
    Buganiowski Hieronim - s. Szymona - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Bujnicki Bronisław - s. Bazylego - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Bukata Mikolaj - s. Jana - sierż. - poległ - 17.02.1945 -
    Bukowski Franciszek - s. Józefa - st. strz. - Krzyż Walecznych - -
    Bulanda Paweł - s. Piotra - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Bułak Aleksander - s. Sergiusza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bułat Karol - s. Wincentego - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bułła Piotr - s. Karola - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Buniawskl Michał - s. Jana - plut. - poległ - 12.10.1943 -
    Buraczek Józef - s. Antoniego - kpr. - poległ - 11.09.1944 -
    Burek Boleslaw - s. Tadeusza - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Burociński Franciszek - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Bury Kazimierz - s. Wojciecha - szer. - poległ - 4.02.1945 -
    Butkiewicz Władysław - s. Aleksandra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Byczek Władysław - s. Jana - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Byk Paweł - s. Mikolaja - szer. - poległ - 4.02.1945 -
    Caban Mikołaj - s. Jana - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Cal-Całko Paweł - s. Bogusława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Całko Stanisław - s. Adama - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Caruk Stanislaw - s. Jana - kpr. - poległ - 15.02.1945 -
    Cejrowski Stefan - s. Augustyna - szer. - poległ - 28.04.1945 -
    Ceniak Władysław - s. Andrzeja - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Chabowski Stanisław - s. Marcina - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Charaźny Feliks - s. Bronislawa - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Charleński Jan - s. Józefa - kpr. - poległ - 17.02.1945 -
    Charlukiewicz Władysław - s. Bazylego - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Charytonowicz Ryszard - s. Włodzimierza - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Chińczyński Bolesław - s. Józefa - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Chirużenko Mikołaj - - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Chiuciński Bolesław - s. Józefa - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Chmielewski Roman - s. Adama - sierż. - poległ - 5.02.1945 -
    Chmura Władysław - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Chodasiewicz Wilhelm - s. Justyna - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Chodkiewicz Walentyn - s. Bronisława - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Chodorowicz Franciszek - s. Sergiusza - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Chodyński Stefan - s. Józefa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Choliński Aleksander - - kpt. - Krzyż Walecznych - -
    Chołyst Jan - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Chomiak Michał - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Chomik Edward - s. Stefana - ppor. - poległ - 13.04.1945 -
    Choroszczyk Piotr - s. Józefa - szer. - poległ - 5.03.1945 -
    Chorważyc Józef - s. Jakuba - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Chorzępa Józef - s. Michała - szer. - poległ - 3.03.1945 -
    Chrzanowski Zbigniew - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Chudy Edward - s. Jana - szer. - poległ - 18.02.1945 -
    Chwalimski Kazimierz - s. Józefa - szer. - poległ - 13.09.1944 -
    Chwiedosiuk Michał - s. Michała - kpr. - poległ - 16.02.1945 -
    Chyc Władysław - s. Józefa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Cichocki Marcin - s. Józefa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Cichocki Ryszard - s. .Józefa - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Cichy Bronisław - s. Jakuba - strz. - Krzyż Walecznych - -
    Cielniak Józef - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ciera Tadeusz - s. Andrzeja - bomb. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Cimachowicz Bronisław - s. Józefa - szer. - poległ - 3.03.1945 -
    Cioć Jan - s. Józefa - szer. - poległ - 27.04.1945 -
    Ciuciura Józef - s. Bazylego - kpr. - poległ - 12.09.1944 -
    Corń Bolesław - s. Franciszka - st. strz. - poległ - 17.04.1945 -
    Cudak Michał - s. Jana - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Cukierman Szloma - s. Jankla - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Cura Jan - s. Michała - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Cura Jan - s. Zacharego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Cwajgenbok Chaim - s. Mojżesza - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Cwenar Józef - s. Stanisława - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Cwiękalski Zenon - s. Szczepana - chor. - poległ - 2.02.1945 -
    Cwik Jan - s. Szymona - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Cwirko Andrzej - s. Juliana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Cymbał Stanisław - s. Dyonizego - ppor. - poległ - 17.04.1945 -
    Cymerman Władyslaw - s. Józefa - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Cypuchowski Borys - s. Jana - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Cywka Mikołaj - s. Michała - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Czaczkes Herbert - s. Izydora - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Czajko Franciszek - s. Michała - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Czajko Jan - s. Andrzeja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Czajkowski Roman - s. Jakuba - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Czapla Stanislaw - s. Wojciecha - chor. - poległ - 31.10.1944 - Krzyż Walecznych
    Czapliński Waclaw - s. Konstantego - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Czarniecki Stefan - s. Jana - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Czarnota Józef - s. Jana - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Czasnoje Bolesław - s. Feliksa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Czasnowicz Izydor - s. Macieja - szer. - poległ - 7.02.1945 -
    Czenko Michał - s. Michała - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Czeredniczenko Andrzej - s. Andrzeja - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Czerkies Romuald - s. Adama - chor. - poległ - 10.09.1944 -
    Czerkies Romuald - s. Adama - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Czerniak Jan - s. Bronisława - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Czerniawski Piotr - s. Piotra - szer. - poległ - 16.02.1945 -
    Czernicki Paweł - s. Jakuba - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Czerwiński Stanisław - s. Ludwika - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Czeszycki Jan - s. Aleksandra - kpr. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Czob Waclaw - s. Józefa - szer. - poległ - 12.02.1945 -
    Czog Marcin - s. Wawrzyńca - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Czubak Antoni - s. Wojciecha - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Czubaty Włodzimierz - - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Czubek Leon - s. Wawrzyńca - chor. - poległ - 1.05.1945 -
    Czul Sergiusz - s. Włodzimierza - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Czulski Teodor - s. Jana - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Czyż Władysław - s. Ignacego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Czyżewski Antoni - s. Franciszka - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Dadacz Józef - s. Jana - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Dagajew Grzegorz - s. Wasyla - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Dajeer Stanisław - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dajlid Stefan - s. Jana - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dakowicz Antoni - s. Andrzeja - sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Damski Bazyli - s. Marcina - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Dancaradski Franciszek - s. Michała - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Danilakin Władysław - s. Mikołaja - st. strz. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Daniłowicz Stefan - s. Macieja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Darczuk Władysław - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Daszkiewicz Adam - s. Kazimierza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dawid Józef - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dąbrowa Władysław - s. Michała - st. strz. - poległ - 28.10.1944 -
    Dąbrowski Antoni - s. Michała - szer. - poległ - 16.02.1945 -
    Dąbrowski Bolesław - s. Władysława - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dąbrowski Edmund - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dąbrowski Piotr - s. Jakuba - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Dąbrowski Stanisław - s. Aleksandra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dąbrowski Walerian - s. Stefana - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Delengiewicz Józef - s. Grzegorza - st. strz. - poległ - 11.09.1944 -
    Dembiński Stanisław - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dendys Leon - s. Wojciecha - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dendys Stanisław - s. Józefa - szer. - poległ - 19.02.1945 -
    Dereń Michał - s. Antoniego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Derkacz Michał - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Derlatko Grzegorz - s. Juliana - bomb. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dębowicz Wojciech - s. Karola - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dniestrowski Natan - s. Michala - kpr. - poległ - 12.09.1944 -
    Dobrosielski Wiktor - s. Stanisława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dobrowolski Edward - s. Jarui - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dobruk Józef - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dobrzyński Marian - s. Wincentego - szer. - poległ - 16.02.1945 -
    Doczko Bronisław - s. Ignacego - st. strz. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dołżonek Jan - - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Dołżonek Tytus - s. Grzegorza - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Domański Zdzisław - s. Leona - kpr. - poległ - 1.03.1945 -
    Doroczak Piotr - s. Bartłomieja - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Downar Mikołaj - s. Antoniego - sierż. - poległ - 10.09.1944 -
    Downarowicz Bolesław - s. Feliksa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Drabut Józef - s. Leona - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dragus Jan - s. Kazimierza - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Drebut Jan - s. Leona - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Drejczan Michał - s. Jana - kpr. - poległ - 4.02.1945 -
    Dreżdżon Teofil - s. Franciszka - kpr. - poległ - 5.06.1945 -
    Drobuszewicz Jan - - mjr - Order Virtuti Militari V kl. - -
    Drogi Jan - s. Stanisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Drozd Hilary - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Drygalski Robert - s. Stanisława - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Dryngel Jerzy - s. Pawła - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Drywulski Kazimierz - s. Stanisława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dubicki Stanisław - s. Franciszka - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Dubielewski Franciszek - s. Jana - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Dubiniec Jan - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Duda Bronisław - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Duda Jan - s. Bazylego - por. - Krzyż Walecznych - -
    Duda Kazimierz - s. Marcina - kan. - poległ - 14.03.1945 -
    Duda Roman - s. Jana - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Dudek Michał - s. Michała - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dudek Tadeusz - s. Karola - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Dudek Władysław - s. Teofila - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Dudkowski Mikołaj - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dudz Wacław - s. Klemensa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dukrzewicz Jan - - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Dunaj Jan - s. Józefa - szer. - poległ - 12.09.1944 -
    Dyl Jan - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Dyrda Antoni - s. Mateusza - sierż. - poległ - 10.09.1944 -
    Dys Edmund - s. Jana - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Dzianachowski Wacław - s. Pawła - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Dziedziejko Stanisław - s. Józefa - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Dziewanowski Longin - s. Wiktora - mjr - poległ - 10.09.1944 -
    Dzikowski Fortunat - s. Tomasza - szer. - poległ - 23.10.1944 -
    Dziurek Stefan - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Eisenbart Julian - s. Stanisława - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Ejsmont Henryk - s. Waclawa - szer. - poległ - 8.02.1945 -
    Epelbaum Bronisław - s. Michała - kpr. - poległ - 10.09.1944 -
    Falkowski Józef - s. Bronisława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Falkowski Ludwik - s. Bronisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Faryzela Władyslaw - s. Kazimierza - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Fasula Józef - s. Józefa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Federowicz Władyslaw - s. Józefa - szer. - poległ - 12.09.1944 -
    Fediw Jan - s. Jakuba - kpr. - poległ - 15.02.1945 -
    Fedyna Kazimierz - s. Michała - sierż'. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ferber Bernard - s. Simona - ppor. - Order Virtuti Militari V kl. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Fiech Michał - s. Stefana - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Fiedor Jan - s. Łukasza - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Fiedorowski Eugeniusz - s. Jana - chor. - poległ - 16.04.1945 - Krzyż Walecznych
    Figal Szaja - s. Salomona - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Filik Władysław - s. Andrzeja - plut. pchor. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Filipek Henryk - s. Jana - plut. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Filipowicz Bronisław - s. Jana - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Filipowicz Zygmunt - s. Jerzego - kpt. - Krzyż Walecznych - -
    Fińczuk Aleksander - s. Konrada - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Flachs Józef - s. Wolfa - plut. - poległ - 8.02.1945 -
    Flak Franciszek - s. Ludwika - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Flaszewski Stanisław - s. Józefa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Flaszner Henryk - s. Natana - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Fliegelman Mieczysław - s. Mojżesza - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Fliks Mikołaj - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Folta Kazimierz - s. Stanisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Folwarczny Franciszek - s. Franciszka - plut. - poległ - 12.10.1943 -
    Formoza Paweł - s.. Pawła - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Fornal Czesław - s. Józefa - kan. - Krzyż Walecznych - -
    Franczak Michał - s. Wojciecha - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Frankowski Kazimierz - s. Feliksa - kpr. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Frenkel Henryk - s. Wilhelma - por. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    From Emil - s. Jakuba - szer. - poległ - 9.01.1944 -
    Fronczak Andrzej - s. Jana - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Fronczak Eugeniusz - s. Józefa - szer. - poległ - 7.02.1945 -
    Frost Chaim - s. Mojżesza - sierż. - Krzyż Walecznych - -
    Fryc Chaim - s. Jakuba - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Frydrych Stanisław - s. Feliksa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Furman Szczepan - s. Józefa - chor. - poległ - 12.02.1945 -
    Furmaniuk Demian - s. Antoniego - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Futrowski Stanisław - s. Teodora - kan. - poległ - 11.09.1944 - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały"
    Gadas Władysław - s. Antoniego - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Gadewicz Wacław - s. Władysława - kpr. - poległ - 11.09.1944 -
    Gaducewicz Józef - s. Wincentego - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Gaducewicz Józef - s. Antoniego - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Gaga Jan - s. Gustawa - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Gajda Michał - s. Andrzeja - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gajdemski Jan - s. Władysława - plut. - poległ - 3.03.1945 -
    Gajewski Jan - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gajewski Michal - s. Teodora - sierż. - poległ - 10.09.1944 -
    Gal Stanisław - s. Józefa - kpr. - poległ - 16.02.1945 -
    Galicki Jan - s. Hipolita - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Gałązka Aleksander - s. Stanisława - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gałązka Tadeusz - s. Pawła - por. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gałązowski Franciszek - s. Ignacego - st. strz. - poległ - 19.02.1945 -
    Gałecki Tadeusz - s. Augusta - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Gamanowicz Mikołaj - s. Maksyma - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Gancerz Aleksander - s. Wojciecha - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Garbatowski Norbert - - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Garbicz Mieczysław - s. Mikołaja - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Garbik Grzegorz - s. Aleksandra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Garbowski Feliks - s. Piotra - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Garbowski Hieronim - s. Kazimierza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Garbowski Władysław - s. Kazimierza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gaska Tadeusz - s. Stanisława - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Gass Bogusław - s. Michała - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gasz Izaak - s. Szmula - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gaul Alojzy - s. Floriana - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gawlikowski Zygmunt - s. Stanisława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gawluk Jan - s. Pawła - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Gaworski Julian - s. Wincentego - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gągalski Franciszek - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gąsecki Stanisław - s. Apolinarego - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gąsienica Stanislaw - s. Józefa - szer. - poległ - 14.09.1944 -
    Gąsior Władysław - s. Andrzeja - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Gdeniowski Władysław - s. Bolesława - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Gedron Jan - s. Feliksa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Gedrys Witalis - s. Kazimierza - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Gejn Michał - s. Cezarego - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Gelbhardt Leon - s. Hilarego - plut. pchr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gemieler Naftali - s. Hermana - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Gerasimowicz Aleksander - s. Mikołaja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gerasimowicz Jan - s. Józefa - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gibczyński Franciszek - s. Feliksa - szer. - poległ - 8.02.1945 -
    Giblak Jan - s. Michała - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Gicewicz Stanisław - s. Justyna - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Giedrys Wiktor - s. Kazimierza - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Giera Mieczysław - s. Feliksa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Gierasimiuk Aleksander - . Mikołaja - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Giers Stanisław - s. Bolesława - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gigala Antoni - s. Pawła - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gil Czesław - s. Jana - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Gil Konstanty - s. Justyna - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Girczyc Józef - s. Józefa - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Giżyński Waclaw - s. Jana - st. strz. - poległ - 17.04.1945 -
    Glebik Wladysław - s. Ignacego - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Glezner Antoni - s. Józefa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Gliniecki Antoni - s. Władysława - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Glinkow Bazyli - s. DymItra - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Głębocki Antoni - s. Stanisława - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Głocko Władysław - s. Mikołaja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Głogiewicz Michał - s. Mateusza - st. suz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Głomba Franciszek - - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Gnasiuk Jan - s. Joachima - szer - poległ - 1.05.1945 -
    Gnyp Józef - s. Antoniego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Goch Józef - s. Sebastiana - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Gogusz Michał - s. Teodora - kan. - poległ - 11.09.1944 - Krzyż Walecznych
    Gola Stanisław - s. Władysława - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Goldman Feliks - s. Abrama - szer. - poległ - 14.04.1945 -
    Golinszczak Wawrzyniec - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gołaszewski Józef - s. Stanisława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gondek Jan - s. Józefa - kpr. - poległ - 14.09.1944 -
    Gontar Jan - s. Kazimierza - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gorajnow Jan - s. Dymitra - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Gorbaczewski Mikołaj - s. Jana - plut. - poległ - 11.09.1944 -
    Goryń Jan - s. Jana - sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Goszewski Aleksander - s. Ludwika - st. strz. - poległ - 13.04.1945 -
    Gotlib Aleksander - s. Jakuba - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Gozujko Piotr - s. Jana - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Góra Józef - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Góra Tadeusz - s. Andrzeja - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Górski Emil - s. Józefa - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Górski Jan - s. Władysława - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Graboś Jan - s. Jana - ppor. - poległ - 3.03.1945 -
    Grabowski Michał - s. Antoniego - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Grabowy Jan - s. Andrzeja - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Grażul Zygmunt - s. Jana - szer. - poległ - 17.04.1945 -
    Grech Bernard - s. Jana - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Greczyn Władysław - s. Franciszka - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Grega Jan - s. Józefa - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gregorcewicz Józef - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gregorcewicz Marian - s. Bronisława - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gręda Stanisław - s. Józefa - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Griglis Stanisław - s. Adama - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Grinkow Władysław - s. Dymitra - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Gromul Czesław - s. Aleksandra - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Gron Henryk - s. Niserna - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Grot Władysław - s. Stanisława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gruner Jan - s. Franciszka - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Gruń Henryk - s. Mirona - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gruszewski Jan - s. Adama - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gruszkiewicz Tadeusz - s. Józefa - kpr:. - poległ - 13.02.1945 -
    Gryla Jan - s. Adama - szer. - poległ - 12.09.1944 -
    Gryncewicz Józef - s. Tomasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gryniewiecki Julian - s. Alberta - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gryniuk Wacław - s. Adama - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Grzegorczyn Paweł - s. Piotra - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Grzesiak Antoni - s. Jana - szer. - poległ - 1.03.1945 -
    Grzybek Antoni - s. Ignacego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Grzybowski Jan - s. Wojciecha - szer. - poległ - 4.02.1945 -
    Grzybowski Jan - s. Ambrożego - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gtamel Aron - s. Mojżesza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Gudys Szmul - s. Majera - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Gurwicz Samuel - s. Salomona - kpt. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Haber Aleksander - s. Michała - st. sierż. - poległ - 12.10.1943 -
    Haduch Jan - s. Macieja - szer. - poległ - 14.03.1945 -
    Hajdamacha Michał - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Hajdamowicz Jan - s. Błażeja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Hajdukiewicz Antoni - s. Macieja - kpr. - poległ - 5.03.1945 -
    Hajdukiewicz Wiktor - s. Jana - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Hajek Rudolf - s. Karola - chor. - poległ - 2.02.1945 -
    Halpern Leon - s. Chuny - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Halpern Mojżesz - s. Chuny - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Hałajko Jan - s. Piotra - szer. - poległ - 14.09.1944 -
    Hałdaś Antoni - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Hańczuk Władysław - s. Franciszka - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Harasimow Wasyl - s. Mikolaja - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Hawronek Leszek - s. Stanisława, - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Herbik Grzegorz - s. Aleksandra - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Herbut Stefan - s. Andrzeja - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Hernes Władysław - s. Michała - kpt. - Krzyż Walecznych - -
    Hibicki Stanisław - s. Jefima - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Hibner Juliusz - - kpt. - pośmiertnie tytuł "Bohatera Związku Radzieckiego" - -
    Hieler Chaskiel - s. Rubina - chor. - poległ - 19.04.1945 -
    Hireczuch Andrzej - s. Jana - st. strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Hłuszczak Władysław - s. Józefa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Hołownia Władysław - s. Kazimierza - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Hołubienny Michał - s. Dymitra - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Hołyst Jan - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Hopenheim Edward - s. Abrama - por. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Horak Zenon - s. Antoniego - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Horbaczuk Antoni - s. Andrzeja - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Horniak Michał - s. Piotra - kpr. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Horwalic Józef - s. Jakuba - st. sierż. - Krzyż Walecznych - -
    Hrust Józef - s. Adama - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Hrycajuk Jan - s. Emiliana - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Hrycek Stefan - s. Jana - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Hrynicki Wasyl - s. Nikifora - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Hryniewicz Franciszek - s. Leonarda - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Hrywjuk Jan - s. Emeliana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Hubicki Stanisław - s. Jemifowicza - kan. - Krzyż Walecznych - -
    Hugarewicz Teodor - s. Pawła - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Huk Mikołaj - s. Bazylego - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Huniewicz Witold - s. Piotra - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Husak (Huszak) Jan - s. Mikołaja - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Huszczewski Władysław - s. Franciszka - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Huzarewicz Teodor - s. Pawła - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Hyc Władysław - s. Józefa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ignaczak Jan - s. Stanisława - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Ignatowicz Antoni - s.. Józefa - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Ignatowicz Stanisław - s. Franciszka - szer. - poległ - 1.05.1945 -
    Ignatowicz Wincenty - s. Kazimierza - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Ilkow Paweł - s. Bazylego - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Irmietrej Aleksy - s. Alfonsa - szer. - poległ - 14.03.1945 -
    Iryla Stanisław - s. Wojciecha - chor. - poległ - 16.04.1945 -
    Iskierski Mieczysław - s. Ksawerego - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Iwanach Klemens - s. Bartosza - st. strz. - poległ - 11.09.1944 -
    Iwanicki Józef - s. Bolesława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Iwanow Mikołaj - s. Mikołaja - ltpr. - Krzyż Walecznych - -
    Iwańczuk Michał - - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Iwaszkiewicz Stanisław - s. Kazimierza - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Iwaszuk Jan - s. Tomasza - bomb. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Izbicki Władysław - s. Józefa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Iżykowicz Jan - s. Władysława - st. strz. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jabłko Pinkus - s. Hirsza - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Jabłoński Czesław - s. Walentego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jabłoński Stanisław - s; Antoniego - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Jacej Jan - s. Szczepana - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Jaczubek Piotr - s. Stanisława - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jagielski Stefan - s. Mateusza - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jagusiński Stanisław - s. Jana - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Jahołkowski Bolesław - s. Józefa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Jajus Bronisław - s. Pawła - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Jakowicz Serafin - s. Władyslawa - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Jakowiec Jan - s. Piotra - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Jakubczak Antoni - s. Tomasza - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Jakubowski Franciszek - s. Karola - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Jakubowski Grzegorz - s. Ignacego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jakubowski Zygmunt - s. Stanisława - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Jamnicki Leon - s. Karola - ppor. - Order Virtuti Militari V kl. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jamrosz Jakub - s. Jana - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Janczewski Tomasz - s. Jana - st. strz. - poległ - 5.02.1945 -
    Janczyszyn Ludwik - s. Marcina - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Janicki Bronisław - s. Władysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Janicki Kazimierz - s. Mikołaja - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jankiel Dawid - s. Maksymiliana - chor. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jankowski Aleksander - s. Mićhała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Januszczyk Michał - s. Jana - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Januszek Franciszek - s. Jana - szer. - poległ - 7.02.1945 -
    Januszewicz Wiktor - s. Pawła - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Januszkiewicz Wiktor - s. Pawła - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Jarocki Julian - s. Piotra - kpr. - poległ - 16.02.1945 -
    Jasiewicz Paweł - s. Jana - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jasiński Edward - s. Stefana - por. - Krzyż Walecznych - -
    Jasiński Jan - s. Albina - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Jasiński Władysław - s. Adolfa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jastrzębski Kazimierz - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jasutowicz Jan - s. Wincentego - bomb. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jaworęki Teodor - s. Wincentego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jaworski Czesław - s. Faustyna - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jaworski Piotr - s. Pawła - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jaworski Tadeusz - s. Wojciecha - kpr. - poległ - 17.03.1945 - Krzyż Walecznych
    Jaźwiński Stanisław - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jednacz Andrzej - s. Andrzeja - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jekiewicz Józef - s. Antoniego - szer. - poległ - 12.09.1944 -
    Jerzykowski Mikolaj - s. Kazimierza - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jezierski Antoni - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jezierski Mikołaj - s. Nektora - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jóźwa Stanisław - s. Michała - chor. - poległ - 16.04.1945 -
    Jóźwiak Waclaw - s. Franciszka - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jóźwin Franciszek - s. Mikołaja - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jubycki Kazimierz - s. Zygmunta - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jucha Stanisław - s. Jana - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Juchniewicz Cezary - s. Stanisława - st. ogn. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Juchniewicz Stanisław - s. Justyna - kpr. - poległ - 16.04.1945 -
    Juchnik Bronisław - s. Emiliana - szer. - poległ - 3.02.1945 -
    Jurak Józef - s. Władysława - szer. - poległ - 16.02.1945 -
    Juraszek Władysław - s. Karola - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Jurkiewicz Ignacy - s. Jana - szer. - poległ - 18.03.1945 -
    Jurkowski Zygmunt - s. Antoniego - kpr. - poległ - 13.02.1945 -
    Jurowicz Ignacy - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kabelagie Stanisław - s. Stanisława - st. strz. - Krzyż Walecznych - -
    Kacepr Józef - s. Józefa - kpr. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Kachnowicz Henryk - s. Stanisława - kpr. - poległ - 1.03.1945 -
    Kacperski Leon. - s. Kazimierza - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Kaczan Antoni - s. Klemensa - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kagan Mojżesz - s. Semena - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kaleśnik Jan - s. Tomasza - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kalinowski Czesław - s. Jana - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Kalinowski Jerzy - s. Józefa - szer. - poległ - 6.02.1945 -
    Kalinowski Marian - s. Wiktora - kpr. - poległ - 15.02.1945 -
    Kaliński Józef - s. Józefa - kpt. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kaliński Julian - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kaliszka Bronisław - s. Antoniego - sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kamer Franciszek - s. Franciszka - kan. - Krzyż Walecznych - -
    Kamiński Adam - s. Adama - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Kamiński Franciszek - s. Marcina - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kamiński Józef - s. Franciszka - st. sap. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kamola Zygmunt - . Antoniego - kpr. - poległ - 3.03.1943 -
    Kandau Mikołaj - s. Jakuba - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Kantorowicz Oskar - s. Jakuba - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Kapłon Mateusz - s. Antoniego - szer. - poległ - 1.05.1945 -
    Kaptur Jan - s. Józefa - szer. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kapuściński Wiktor - s. Pawła - mjr - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Karaszewski Jan - s. Stanisława - por. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Karbaczkow Grzegorz - s. Józefa - szer. - poległ - 3.03.1945 -
    Karkocki Ignacy - s. Mikołaja - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Karkowski Ignacy - s. Mikołaja - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Karnaś Andrzej - s. Franciszka - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Karol Michał - s. Pawła - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Karol Władysław - s. Konstantego - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Karpiński Dominik - s. Ignacego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Karpiński Justyn - s Jana - szer. - poległ - 13.09.1944 -
    Karpiński Mieczysław - s. Leona - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Karpiński Mieczysław - s. Zenona - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Karpiuk Antoni - s. Piotra - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kasieczko Aleksander - s. Ignacego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kasiuk Antoni - s. Floriana - szer. - poległ - 4.02.1945 -
    Kasjan Tadeusz - s. Tadeusza - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kasper Aleksander - s. Edwarda - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kasperowicz Aleksander - s. Józefa - szer. - poległ - 28.10.1944 -
    Kasperski Leon - s. Kazimierza - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Kasprow Jan - s. Jana - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Kasprzycki Stanisław - s. Jana - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Kasprzyczak Stanisław - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Katadszy Jerzy - s. Tytana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Katuszanek Adam - s. Władysława - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kautypowicz Kazimierz - s. Teofila - ogn. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kawa Edward - s. Stanisława - kan. - Krzyż Walecznych - -
    Kawa Jan - s. Wojciecha - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kawa Tadeusz - s. Wojciecha - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kazimierow Władysław - s. Franciszka - plut. - poległ - 12.10.1943 -
    Kazimirski Jarosław - s. Franciszka - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kaziuk Jan - s. Aleksandra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kądzielewski Feliks - s. Władysława - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kencik Bolesław - s. Jana - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Keppe Julian - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kędzielewski Edward - s. Stanisława - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Kicia Wacław - s. Jana - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Kieczuk Józef - s. Wincentego - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kiełb Emil - s. Stanisława - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Informuję ; iż mój ojciec Emil Kiełb s. Stanisław podany jako poległy pod Lenino nie jest prawdą, ponieważ w 12.10.1943 dostał się niewoli i 1945 r z obozu jenieckiego /lagru/ został wyzwolony i wrócił do polski . zginął wypadku drogowym 1981 r. Po wojnie został odznaczony krzyżem kawalerskim orderu polski i posiadał stopień kapitana rezerwy
    ps.
    jego brat józef wraz nim tą sama drogę przeszedł od sybiru pod lenino i lagru jenieckiego
    inf. Kiełb 21.11.2011 r.

    Kiełbasa Stanisław - s. Antoniego - szer. - poległ - 17.02.1945 -
    Kiełczykowski Henryk - s. Stefana - szer. - poległ - 18.02.1945 -
    Kierner Eliasz - s. Judy - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kiernicki Wasyl - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kiewlicz Wiktor - s. Wiktora - por. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Kisiel - - szer. - - Order "Wojny Ojczyźnianej" -
    Kisiel Antoni - s. Juliana - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kisiel Franciszek - s. Michała - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kisiel Konstanty - s. Józefa - sierż. - poległ - 12.09.1944 -
    Kisiel Tadeusz - s. Grzegorza - st. strz. - poległ - 13.09.1944 -
    Kisielewski Adam - s. Stefana - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Kisielewski Józef - s. Michała - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Kiszkasiewicz Czesław - s. Michała - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Klara Bronisław - s. Wawrzyńca - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Klein Władysław - s. Augusta - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Klejewski Antoni - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Klejewskl Mieczysław - s. Marcina - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Klekot Stanisław - s. Adama - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Klemza Jan - s. Grzegorza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kleszyk Antoni - s. Jana - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Klicz Stanisław - s. Jakuba - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Klimaszewski Czesław - s. Wincentego - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Klimecki Wasyli - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Klimko Stefan - s. Jana - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Klimko Wasyl - s. Grzegorza - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Klinger Jerzy - s. Kuna - chor. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kliński Stefan - s. Karola - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kliś Edward - s. Tomasza - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Klonowski Piotr - s. Marcina - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kluczyński Bolesław - s. Mateusza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kluczyński Józef - s. Michała - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Klug Józef - s. Michała - sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Klugowicz Władysław - s. Józefa - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Klukojć Piotr - s. Jana - szer. - poległ - 4.02.1945 -
    Kłonowski Piotr - s. Matrcina - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kłosowicz Michał - s. Ludwika - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kłosowicz Wincenty - s. Stanisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kłusowicz Władysław - s. Józefa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kmera Tadeusz - s. Andrzeja - szer. - poległ - 1.05.1945 -
    Kmita Józef - s. Jana - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Knurowski Piotr - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Koaliciak Władysław - s. Antoniego - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kobyliński Stanisław - s. Bolesława - szer. - poległ - 13.09.1944 -
    Kobyra Bronisław - s. Stanlsława - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Koch Izydor - s. Henryka - plut. - poległ - 11.09.1944 -
    Kochan Michał - s. Walentego - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Kochane Michał - s. Wolia - por. - Order Virtuti Militari V kl. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kochanowski – Krotke Jan - - plut. pchor. - - Order "Wojny Ojczyźnianej" -
    Kociołek Stefan - s. Walentego - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kocma Józef - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Koczan Paweł - s. .Justyna - kpr. - poległ - 17.04.1945 -
    Koczewski Mikołaj - s. Mikołaja - st. strz. - Krzyż Walecznych - -
    Koczuk Jan - s. Grzegorza - kpr. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Koczyrkiewicz Henryk - s. Władysława - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Koga Jan - s. Jakuba - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Kogut Wojciech - s. FrancIszka - st. strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kogutkiewicz Zygmunt - s. Jana - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kolarz Wojciech - s. Franciszka - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Kolencha Walenty - s. Michała - chor. - poległ - 20.02.1945 -
    Kolenda Jan - s. Adama - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Kolenda Władysław - s. Adama - szer. - poległ - 23.10.1944 -
    Kołodzian Paweł - S. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kołodziej Edward - s. Stanisława - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Kołosiński Jan - s. Feliksa - kpr. - poległ - 23.10.1944 -
    Komar Marcin - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Komcuda Józef - s. Waleriana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Komorowski Jan - s. Kazimierza - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Komorowski Józef - s. Adolfa - st. sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Konaszewski Henryk - s. władysława - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Konat Józef - s. Wojciecha - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Kondrad Władysław - s. Michała - szer. - poległ - 1.05.1945 -
    Kondradczyk Aleksander - s. Aleksandra - szer - poległ - 5.02.1945 -
    Kondratowicz Grzegorz - s. Jana - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Kondratowicz Henryk - s. Henryka - szer. - poległ - 7.02.1945 -
    Kondzielewski Feliks - s. Władysława - st. strz. - Krzyż Walecznych - -
    Kondziołka Jan - s. Piotra - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Konefał Edmund - s. Stanisława - szer. - poległ - 16.02.1945 -
    Konefał Tadeusz - s. Adama - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Konefar Bronisław - s. Adama - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Koniczewski Mikołaj - s. Mikołaja - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Konopko Andrzej - s. Szczepana - st. sierż. - Krzyż Walecznych - -
    Konsens Szloma - s. Mojżesza - bomb. - Krzyż Walecznych - -
    Kopacz Władysław - s. Onufrego - szer. - poległ - 7.08.1944 -
    Kopaczyński Józef - s. Stanisława - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kopaczyński Władysław - s. Leona - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Kopciuch Adam - s.Józefa - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Kope Julian - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kopeć Józef - s. Michała - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Kopeć Michał - s. Michała - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Kopiec Jan - s. Błażeja - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Kopiec Józef - s. Michała - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kopyść Zygmunt - s. Stefana - szer. - poległ - 8.02.1945 -
    Koral Władysław - s. Konstantego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Korczyński Bartłomiej - s. Daniela - szer. - poległ - 20.02.1945 -
    Korczyński Tadeusz - s. Szczepana - st. sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Koreszkowski Teofil - s. Wiktora - por. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Korobkow Tadeusz - s. Jana - por. - Krzyż Walecznych - -
    Korol Michał - s. Pawła - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Korsak Leonard - s. Andrzeja - szer. - poległ - 1.03.1945 -
    Korwacki Józef - s. Michała - szer. - poległ - 3.03.1945 -
    Korwin Jan - s. Konrada - kpr. - poległ - 1.05.1945 -
    Korycki Jan - s. Stanisława - st. strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Korytko Andrzej - s. Mikołaja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Korzeniewski Albert - s. Aleksandra - szer. - poległ - 14.09.1943 -
    Kosior Władysław - s. Pawła - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kosowski Józef - s. Piotra - st. strz. - Krzyż Walecznych - -
    Kostylow Demian - s. Matwieja - por. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Koszak Władysław - s. Józefa - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Koszałko Karol - s. Marka - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Koszatka Adolf - s. Józefy - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Kościelnik Władysław - s. Jana - szer. - poległ - 17.02.1945 -
    Kościuszkiewicz Władysław - s. Adama - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kośnik Bolesław - s. Antoniego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kot Michał - s. Wincentego - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kota Karol - s. Feliksa. - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Kotowicz Waldemar - s. Jana - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kotwicki Józef - s. Aleksandra - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kowal Michał - s. Wasyla - st. strz. - poległ - 14.09.1944 -
    Kowalczuk Jan - s. Jana - szer. - poległ - 6.02.1945 -
    Kowalczuk Mikołaj - s. Antoniego - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kowalczuk Teodor - s. Eliasza - st. strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kowalczyk Józef - s. Jana - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kowalczyk Paweł - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kowalczyk Stanisław - s. Wawrzyńca - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kowalewski Edmund - s. Konstantego - szer. - poległ - 14.09.1944 -
    Kowalski Jan - s. Teodora - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kowalski Jan - s. Stanisława - szer. - poległ - 8.02.1945 -
    Kowalski Józef - s. Adama - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kowalski Ludwik - s. Hipolita - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kowalski Mieczysław - s. Stanisława - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kowalski Szczepan - s. Szymona - kpr. - poległ - 20.02.1945 -
    Kowalski Zygmunt - s. Antoniego - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kownacki Bronisław - s Jana - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Kownacki Michał - s. Tadeusza - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kozak Grzegorz - s. Bazylego - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kozak Stefan - s. Aleksandra - por. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Kozak Stefan - s. Józefa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kozak Tomasz - s. Aleksandra - sierż. - poległ - 16.04.1945 -
    Kozak Władysław - s. Józefa - st. sierż. - Krzyż Walecznych - -
    Koziej Bazyli - s. Kasjana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kozioł Aleksy - s. Daniela - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kozioł Władysław - s. Józefa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kozłowicz Czesław - s. Michała - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kozłowski Andrzej - s. Józefa - szer. - poległ - 17.04.1945 -
    Kozłowski Jerzy - s. Jerzego - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Kozłowski Wacław - s. Józefa - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kozłowski Władyslaw - s. Jana - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Kozłowski Władysław - s. Stanisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kozyr Mikołaj - s. Konstantego - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Kozyrski Antoni - s. Michała - szer. - poległ - 27.03.1945 -
    Kożuch Eugeniusz - s. Józefa - st. strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Krajewski Andrzej - s. Dyonizego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Krajewski Dyonizy - s. Augusta - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Krajewski Władysław - s. Jana - szer. - poległ - 13.09.1944 -
    Krakowiecki Stanisław - s. Franciszka - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Kramarczuk Władysław - s. Romana - szer. - poległ - 10.02.1945 -
    Krasowski Józef - s. Stanisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Krasucki Marian - s. Ludwika - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kraszewski Janusz - s. Jana - bomb. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Krawacki Piotr - s. Antoniego - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Krawczyk Łukasz - s. Stanisława - sierż. - poległ - 22.02.1945 -
    Krawiec Antoni - s. Wawrzyńca - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Krawiec Jan - s. Antoniego - kpr. - poległ - 4.02.1945 - Krzyż Walecznych
    Krawiec Paweł - s. Antoniego - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Krawiec Wiktor - s. Antoniego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kremza Jan - s. Grzegorza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kret Feliks - s. Franciszka - kpr. - poległ - 16.02.1945 -
    Kriuk Wacław - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kroczak Jan - s. Jana . - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kronor Józef - s. Grzegorza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Krot Leon - s. Franciszka - szer. - poległ - 12.09.1944 -
    Król Jerzy - s. Józefa - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Kruczek Czesław - - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kruczkowski Kazimierz - s. Zygmunta - chor. - poległ - 2.02.1945 -
    Kruczkowski Mieczysław - s. Edwarda - por. - Krzyż Walecznych - -
    Kruglik Jan - s. Michała - st. strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Krukowski Michał - s. Gabriela - szer. - poległ - 1.03.1945 -
    Kruszewski Michał - s. Grzegorza - plut. - poległ - 15.09.1944 -
    Kruszyna Stanisław - s. Marka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Krwawicz Jaremi - s. Włodzimierza - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Krycki Aleksy - s. Daniła - por. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Krycki Michał - s. Bazylego - kpr. - poległ - 7.02.1945 -
    Krymski Jan - s. Michała - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Krynicki Ignacy - s. Albina - kpr. - poległ - 14.09.1943 -
    Kryniecki Wasyl - s. Nikifora - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Krypień Adolf - - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Krysik Kazimierz - s. Tomasza - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Kryszyn Leonard - s. Stanisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kryś Czesław - s. Aleksandra - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Krzeczkowski Kazimierz - s. Andrzeja - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Krzewiecki Władysław - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Krzywiński Remigiusz - s. Aleksandra - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Krzyżanowski Bolesław - s. Ludwika - kpt. - poległ - 8.02.1945 -
    Krzyżanowski Kazimierz - s. Michała - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Książecki Jerzy - s. Romualda - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Księżuk Michał - s. Szymona - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Księżuk Sergiusz - s. Szymona - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kubacki Wacław - s. Stanisława - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kubala Edward - s. Józefa - por. - poległ - 6.02.1945 -
    Kucharz Józef - s. Józefa - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Kuchla Józef - s. Szymona - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kuchniak Czesław - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kucyk Jan - s. Barbary - chor. - poległ - 15.02.1945 -
    Kuczer Dawid - s. Mordka - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kuczuk Piotr - s. Lucjana - por. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Kuderwil Kazimierz - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kudziel Jan - s. Michała - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Kudzin Bronisław - - st. sierż. - Krzyż Walecznych - -
    Kugel Aleksander - s. Kazimierza - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kujtkowski Eugeniusz - s. Dionizego - szer. - poległ - 8.02.1945 -
    Kulczyński Józef - s. Władysława - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kulesza Bazyli - s. Jana - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Kulesza Franciszek - s. Piotra - szer. - poległ - 14.09.1943 -
    Kulikowski Józef - s. Konstantego - bomb. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kuliś Józef - s. Ignacego - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Kunicki Jan - s. Daniela - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Kurałowicz Klemens - s. Franciszka - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kuras Franciszek - s. Wojciecha - ogn. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kurasiewicz Franciszek - s. Dionizego - szer. - poległ - 17.04.1945 -
    Kurasiewicz Michał - s. Ludwika - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kuriata Tomasz - s. Marcina - plut. - poległ - 28.04.1945 -
    Kurkowski Józef - s. Andrzeja - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Kurkut Józef - s. Michała - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Kurtycz Andrzej - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kurtz Nachim - s. Hersza - chor. - poległ - 12.09.1944 -
    Kurylak Jan - s. Andrzeja - kpr. - poległ - 12.09.1944 -
    Kurylak Józef - s. Andrzeja - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kurylak Władysław - s. Andrzeja - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kuryło Bronislaw - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kuryło Stanislaw - s. Piotra - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kusiak Karol - s. Franciszka - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kusiak Włodzimierz - s. Mikołaja - plut. - poległ - 10.09.1944 -
    Kuss Kazimierz - - mjr - - Order "Wojny Ojczyźnianej" -
    Kuśnierz Józef - s. Ludwika - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kuśnierz Maciej - s. Kajetana - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kuśnierz Wincenty - s. Wincentego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kuta Bogdan - s. Feliksa - szer. - poległ - 7.02.1945 -
    Kutko Stanislaw - s. Karola - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kuziński Stanisław - s. Franciszka - szer. - poległ - 8.02.1945 -
    Kuźmiar - s. Józefa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kwacz Justyn - s. Antoniego - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Kwartnik Julian - s. Józefa - kan. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Kwiatkowski Stanisław - s. Stanisława - st. sn - poległ - 12.10.1943 -
    Kwiatkowski Tomasz - s. Tomasza - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Kwiatkowski Zygmunt - s. Jana - kpr. - poległ - 1.03.1945 -
    Kwinta Władysław - - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Kwitkowski Anatol - s. Marka - szer. - poległ - 3.02.1945 -
    Lach Karol - s. Jana - szer. - poległ - 3.02.1945 -
    Lachowicz Adam - s. Karola - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Lachowicz Bronisław - s. Jakuba - mjr - poległ - 12.10.1943 - Order "Wojny Ojczyźnianej"
    Lachowicz Ignacy - s. Piotra - ppor. - poległ - 10.09.1944 -
    Lalko Mieczyslaw - s. Feliksa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Lancman Ignacy - s. Hirgza - plut. - poległ - 11.09.1944 -
    Landau Mikołaj - s. Jakuba - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Laskowski Władysław - s. Mikołaja - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Laskowski Władysław - s. Mikołaja - kpt. - poległ - 15.02.1945 -
    Laskus Czesław - s. Piotra - szer. - poległ - 18.02.1945 -
    Lasowicz Włodzimierz - s. Antoniego - szer. - poległ - 17.04.1945 -
    Laster Michal - s. Natana - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Laszkiewicz Włodzimierz - s. Wiktora - st. strz. - Krzyż Walecznych - -
    Lebuda Bronislaw - s. Andrzeja - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Lech Jan - s. Stanisława - sierż. - poległ - 1.05.1945 -
    Lech Ludwik - s. Wojciecha - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Lecko Roman - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Leguń Wiktor - s. Stanisława - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Lerek Jan - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Leszczyński Stefan - s. Jana - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Leszkiewicz Michal - s. Jana - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Leśniewski Marcin - s. Floriana - szer. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Leus Józef - s. Edwarda - kpr. - poległ - 10.09.1944 -
    Lew Piotr - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Lewandowski Leon - s. Zylima - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Lewandowski Mikołaj - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Lewczuk Eugeniusz - s. Walentego - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Lewczuk Karol - s. Antoniego - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Lewczuk Modest - s. Pawła - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Lewczyszyn Filip - s. Iłki - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Lewczyszyn Filip - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Lewiak Stanisław - s. Stanisława - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Lewicki Sergiusz - s. Tomasza - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Lewkowicz Aleksander - s. Franciszka - plut. - poległ - 4.02.1945 -
    Liberda Jan - s. Franciszka - kan. - Krzyż Walecznych - -
    Liberman Arkadiusz - s. Maksyma - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Lichtman Józef - s. Hersza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Lipiński Franciszek - s. Jana - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Lipowski Stanisław - s. Jana - kpr. - poległ - 13.02.1945 -
    Lipski Jan - s. Władysława - chor. - - -
    Lipski Józef - s. Franciszka - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Lisowski Stanisław - s. Władyslawa - szer. - poległ - 4.02.1945 -
    List Haim - s. Feliksa - strz. - poległ - 12.10.19,43 -
    Listopad Mojżesz - s. Hersza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Litwin Stanisław - s. Mieczysława - st. strz. - Krzyż Walecznych - -
    Litwinowicz Aleksander - s. Jana - szer. - poległ - 3.03.1945 -
    Lodii Wiktor - s. Stanisława - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Lubecki Walerian - s. Waleriana - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Luftglas Hirsz - s. Mojżesza - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Lukuszewski Kazimierz - s. Franciszka - por. - Krzyż Walecznych - -
    Łabacz Józef - s. Józefa - st. ogn. - Krzyż Walecznych - -
    Łabuda Bronisław - s. Andrzeja - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Ładuchin Mikołaj - s. Trofima - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ładyński Józef - s. Feliksa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Łapa Jan - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Łapiga Józef - s. Stanislawa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Łapin Władysław - s. Augustyna - szer. - poległ - 15.05.1945 -
    Łapko Konstanty - s. Konstantego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Łapkowski Wacław - s. Jana - szer. - poległ - 1.05.1945 -
    Łaszkiewicz Włodzimierz - s. Wiktora - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ławkiewicz Leon - s. Józefa - plut. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Ławryk Bazyli - s. Prokofa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Łazaruk Jan - s. Wiktora - sm. - poległ - 12.10.1943 -
    Łęczycki Jan - - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Łobacz Józef - s. Józefa - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Łokciew Jan - s. Jana - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Łoparew Eugeniusz - s. Aleksandra - kpr. - poległ - 10.02.1945 -
    Łopata Franciszek - s. Andrzeja - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Łopuski Andrzej - s. Władysława - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Łoś Edward - s. Józefa - plut. - poległ - 25.01.1945 -
    Łowcewicz Stanislaw - s. Kazimierza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Łozowski Aleksander - s. Stanislawa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Łożyński Jan - s. Dymitra - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Łubiński Mieczyslaw - s. Mariana - kpr. - poległ - 16.04.1945 -
    Łucki Wladyslaw - s. Michała - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Łucyk Antoni - s. Wojciecha - kpr. - poległ - 9.02.1944 -
    Łuczuk Stanisław - s. Jana - szer. - poległ - 12.09.1944 -
    Ługowski Józef - s. Jakuba - kpr. - poległ - 15.02.1945 -
    Łukasik Stanisław - s. Pawła - st. sierż. pchr. - Krzyż Walecznych - -
    Łukow Władysław - s. Jana - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Łupinski Ryszard - s. Józefa - st.' strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Łyko Józef - s. Franciszka - st. sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Łynko Mikolaj - s. Mikolaja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Łysakowski Kazimierz - s. Aleksandra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Łysienko Jan - s. Konstantego - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Łysionek Aleksy - s. Szymona - szer. - poległ - 1.05.1945 -
    Mac Czesław - s. Piotra - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Machan Tadeusz - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Machon Tadeusz - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Maciążek Jan - s. Jana - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Maciejewski Aleksander - s. Zygmunta - szer. - poległ - 30.03.1945 -
    Maciejewski Kazimierz - s. Antoniego - kan. - Krzyż Walecznych - -
    Mackiewicz Michal - s. Romana - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mackiewicz Michał - s. Tomasza - ogn. - Krzyż Walecznych - -
    Maconko Wincenty - s. Franciszka - szer. - poległ - 1.05.1945 -
    Madej Kazimierz - s. Tomasza - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Madera Albin - s. Tomasza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Madyna Franciszek - s. Józefa - str. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Maj Stanisław - s. Józefa - plut. - poległ - 13.02.1945 -
    Majchrzak Albin - s. Michała - str. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Majewski Józef - s. Franciszka - szer. - poległ - 13.09.1944 -
    Makarczyk Klemens - s. Ignacego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Makowski Jan - s. Józefa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Makowski Julian - s. Piotra - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Maks Aleksander - s. Pawła - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Maksymczuk Bazyli - - pplk - Order Virtuti Militari V kl. - -
    Maksymowicz Michał - s. Kazimierza - szer. - poległ - 4.02.1945 -
    Mal-Całko Jan - s. Tomasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Malcer Józef - s. Hersza - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Malec Andrzej - s. Szczepana - st. strz. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Malec Franciszek - s, Jana - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Malecki Eugeniusz - s. Ignacego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Malecki Władyslaw - s. Ignacego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Malewski Stanisław - s. Henryka - plut. - poległ - 17.02.1945 - Krzyż Walecznych
    Malibowski Boleslaw - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Malinowski Bronisław - s. Józefa - szer. - poległ - 12.09.1944 -
    Malinowski Feliks - s. Hilarego - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Malinowski Michal - s. Wojciecha - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Malinowski Stanisław - s. Mariana - szer. - poległ - 19.02.1945 -
    Małachowicz Jan - s. Władysława - szer. - poległ - 4.02.1945 -
    Małowicki Stanisław - s. Karola - szer. - poległ - 15.09.1944 -
    Mamczura Jan - s. Michala - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mandel Jerzy - s. Karola - ppor. - poległ - 16.04.1945 - Order Virtuti Militari V kl.
    Manejkowski Michał - s. Józefa - kpt. - Krzyż Walecznych - -
    Manejkowski Mieczysław - s. Józefa - kpt. . - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Maniążek Jan - s. Jana - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Maniewski Stefan - s. Piotra - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Mańkiewicz Franciszek - s. Franciszka - szer. - poległ - 12.09.1944 -
    Marciniuk Bronislaw - s. Tomasza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Marcinkiewicz Bolesław - s. Franciszka - szer. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Marcinkiewicz Mieczyslaw - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Marcinkiewicz Mieczyslaw - s. Stanislawa - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Marcinkowski Ludwik - s. Józefa - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Marciszewski Kazimierz - s. Antoniego - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Marczykiewicz Adolf' - s. Piotra - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Mariański Józef - s. Aleksandra - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Mariański Władysław - s. Aleksandra - szer. - poległ - 3.02.1945 -
    Markiewicz Władyslaw - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Markowski Antoni - s. Antoniego - szer. - poległ - 28.04.1945 -
    Markowski Jan - s. Feliksa - kpr. - poległ - 30.04.1945 -
    Marsula Aleksander - s. Edwarda - bomb. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Martenko Mieczyslaw - s. Sylwestra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Maruszczak Mikołaj - s. Stefana - chor. - poległ - 16.04.1945 -
    Maruszczak Piotr - s. Mikołaja - kpr. - poległ - 17.04.1945 -
    Maruszewski Miron - s. Ryszarda - ppor. - poległ - 13.02.1945 -
    Marzec Julian - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Masalski Antoni - - st. strz. - Krzyż Walecznych - -
    Masalski Borys - s. Aleksandra - kpt. - poległ - 11.09.1944 -
    Masalski Wincenty - s. Bronisława - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Masłowski Bronislaw - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Maślakowski Stanisław - s. Onufrego - st. strz. - poległ - 16.04.1945 - Krzyż Walecznych
    Matowicz Julian - s, Tomasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Matusewicz Leonard - s. Franciszka - szer. - poległ - 3.02.1945 -
    Matuszek Stanislaw - s. Jana - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Matuszewski Eryk - s. Aleksandra - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Matuszyński Józef - s. Mikolaja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Matwiejczak Bazyli - s. Trofima - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Matyszek Stanisław - s. Jana - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Maziar Bronislaw - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mazur Józef - s. Mikołaja - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Mazur Karol - s. Józefa - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Mazur Kazimierz - s. Józefa - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Mazur Władyslaw - s. Aleksandra - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mazura Władysław - s. Józefa - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Mazurek Tadeusz - s. Antoniego - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mazurkiewicz Adam - s. Władysława - kpr. - poległ - 10.04.1945 -
    Mazurkiewicz Władysław - s. Jana - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Mazurski Władysław - s. Jana - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Mazytow Szakier - s. Wasyla - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Mega Józef - s. Stefana - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Menkiel Boleslaw - s. Pawła - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Merkiel Joachim - s. Leona - szer. - poległ - 15.02.1945 - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały"
    Męczyński Franciszek - s. Bolesława - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Mical Franciszek - s. Ignacego - kpr. - poległ - 12.09.1944 -
    Michajłuk Michał - s. Fiodora - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Michalec Boleslaw - s. Józefa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Michalewski Władyslaw - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Michałow Stefan - s. Michala - . kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Michałowski Wilisław - s. Marcelego - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Michoń Stanisław - s. Jana - st. sn - poległ - 16.04.1945 -
    Michruń Franciszek - s. Franciszka - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Miedwid Adolf - s. Dyonizego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Miedziński Stefan - s. Władysława - por. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Miekus Józef - s. Stefana - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mielguj Waclaw - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mielko Konstanty - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mielnik Roman - s. Józefa - szer. - poległ - 10.02.1945 -
    Mieloch Wiktor - s. Aleksandra - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mienenik Jan - s. Wincentego - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mierzwa Filip - s. Antoniego - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Mierzwiński Wincenty - - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Międzybrodzki Tadeusz - s. Szczepana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Międzybrodzki Władysław - s. Szczepana - st. sn. - poległ - 9.04.1945 -
    Mikicin Onufry - s. Józefa - szer. - poległ - 12.09.1944 -
    Mikienik Sawa - s. Tarcuta - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mikitiak Iwan - s. Grzegorza - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Mikoda Bronisław - s. Antoniego - kpr. - poległ - 15.02.1945 -
    Mikołowicz Władysław - s. Piotra - chor. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mikulewicz Edward - s. Jana - kpr. - poległ - 28.04.1945 -
    Mikulski Jerzy - s. Włodzimierza - szer. - poległ - 16.09.1944 -
    Mikuła Ludwik - s. Franciszka - sn. - poległ - 12.10.1943 -
    Mikułłowicz Władysław - s. Piotra - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Mikunda Jan - s. Stanislawa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Milczarek Marian - s. Piotra - szer. - poległ - 3.02.1945 -
    Milecki Jan - s. Kazimierza - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Milewicz Józef - s. Kazimierza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Milewski Stanisław - s. Henryka - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Milewski Wiktor - s. Urbana - kpr. - poległ - 3.02.1945 -
    Milian Józef - s. Władysława - szer. - poległ - 26.02.1945 -
    Miller Stanisław - s. Stanlsława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Milof Aleksy - s. Jana - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Miławka Mikołaj - s. Konrada - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Minkelewicz Władysław - s. Jana - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mis Jan - s. Wojciecha - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Misiak Kazimierz - s. Jana - chor. - poległ - 12.02.1945 -
    Misur Piotr - s. Wincentego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Miśkiel Stanisław - s. Piotra - szer. - poległ - 7.02.1945 . -
    Miśko Michał - s. Jana - plut. - poległ - 5.02.1945 -
    Mitrut Józef - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Miziński Zenon - s. Stefana - szer. - poległ - 17.02.1945 -
    Moczydłowski Henryk - s. Pawła - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mogielnicki Bronisław - s. Stanisława - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mokrycki Dymitr - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mokrzycki Zbigniew - s. Jana - strz. - poległ - 6.10.1943 -
    Moniuszko Bolesław - s. Franciszka - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Morawski Konstanty - s. Władyslawa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mordań Antoni - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Morsula Aleksander - s. Edwarda - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Moryń Zygmunt - s. Konstantego - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Morys Roman - - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Mosiejczuk Teodor - s. Sergiusza - sierź. - poległ - 1.05.1945 -
    Motyl Ludwik - s. Marcina - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Motyl Roman - s. Jakuba - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mozia Stefan - s. Władysława - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mrozowicz Kazimierz - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Mrozowski Leopold - s. Karola - szer. - poległ - 12.10.1943 -
    Mróz Krzysztof - s. Józefa - por. - Krzyż Walecznych - -
    Mućko Antoni - - szer. - poległ - 17.02.1945 -
    Mudry Stanisław - s. Lukasza - szer. - poległ - 12.09.1944 -
    Murzicz Wiktor - s. Ignacego - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Musiatowicz Ryszard - s. Aleksandra - st. strz. - poległ - 5.02.1945 -
    Muzio Konstanty - s. Franciszka - kpr. - poległ - 10.09.1944 -
    Myk Władysław - s. Teofila - kpr. - poległ - 26.10.1944 -
    Myślicki Florian - s. Kajetana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Nagórny Franciszek - s. Jana - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Najder Władysław - - sierż. - Krzyż Walecznych - -
    Nakonieczny Antoni - s. Michała - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Naszewski Józef - s. Bronisława - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Nawrocki Albin - s. Kazimierza - kpr. - poległ - 14.03.1945 -
    Niboraczek Michał - s. Józefa - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Niechmadowicz Stanisław - s. Justyna - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Niedbała 'Tadeusz - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Niedźwiecki Józef - s. Antoniego - por. : - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Niekraszewski Aleksander - s. Mikołaja - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Niemira Stanisław - s. Stanisława - sierż. - poległ - 16.04.1945 -
    Niewdoch Teodor - s. Michała - strz. - poległ - 1.10.1943 -
    Nikolas Wojciech - s. Ignacego - szer. - poległ - 4.06.1945 -
    Nikołowicz Władysław - s. Piotra - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Nimijczuk Kalenik - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Nita Tadeusz - s. Józefa - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Niziński Leon - s. Pawła - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Nosalski Kazimierz - s. Mikołaja - bomb. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Nowak Jerzy - s. Wacława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Nowicki Cezary - s. Stanisława - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Nowicki Kazimierz - s. Andrzeja - plut. - poległ - 26.08.1944 -
    Nowicki Mieczysław - s. Andrzeja - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Nowicki Stanisław - s. Antoniego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Nowik Zachariasz - s. Filomona - st. strz. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Nowogrodzki Albin - s. Antoniego - szer. - poległ - 13.09.1944 -
    Nowogródzki Henryk - s. Aleksandra - kpr. - poległ - 4.02.1945 -
    Nowosielski Aleksy - s. Szymona - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Oberman Szaja - s. Lejby - szer. - poległ - 13.09.1944 -
    Oborski Kazimierz - s. Lukasza - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Ochman Zygmunt - s. Jana - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Ochwat Karol - s. Jakuba - st. strz. - poległ - 21.10.1944 -
    Oczak Jan - s. Józefa - . kpr. - poległ - 17.02.1945 -
    Oczkowski Stanisław - s. Antoniego - kpr. - poległ - 13.09.1944 -
    Ogórek Feliks - s. Ignacego - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Okińczyc Bolesław - s. Jana - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Okorski Dionizy - s. Franciszka - szer. - poległ - 13.09.1944 -
    Oksanicz Eugeniusz - s. Jana - kpt. - poległ 8.07.1945 - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały"
    Okulicz Klemens - s. Piotra - kpr. - poległ - 3.02.1945 -
    Oleksiuk Stanisław - s. Wincentego - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Oleksowicz Bolesław - s. Józefa - szer. - poległ - 3.02.1945 -
    Oleksy Antoni - s. Stanisława - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Olkowski Adam - s. Stanisława - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Olszewski Antoni - s. Józefa - sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Olszewski Edward - s. Józefa - szer. - poległ - 29.01.1945 -
    Ołowski Lucjan - s. Aleksandra - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Organista Tadeusz - s. Kazimierza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Orłowski Lucjan - s. Aleksandra - kpr. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Orłowski Michal - s. Józefa - szer. - poległ - 17.02.1945 -
    Orłowski Tomasz - s. Wojciecha - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Orzoch Mikołaj - s. Piotra - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Osiadacz Antoni - s. Władysława - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Osikowicz Piotr - s. Jana - sierż. - poległ - 12.09.1944 -
    Osikowski Andrzej - s. Wojciecha - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Osiowy Władysław - s. Jana - kpr. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Osipiuk Leon - s. Samoila - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ostapko Konstanty - s. Stefana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ostaszewski Kazimierz - s. Józefa - chor. - poległ - 12.09.1944 -
    Ostrowski Jan - s. Konstantego - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Ostrowski Tadeusz - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ostrzółek Józef - s. Ludwika - szer. - poległ - 3.02.1945 -
    Otwinowski Jan - s. Wojciecha - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Owczarek Zygmunt - s. Jana - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Ozimek Fryderyk - s. Michala - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Ozimek Karol - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pabiaszyn Franciszek - s. Franciszka - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Pabuta Jan - s. Jakuba - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pachocki Stanisław - s. Mariana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pacyniak Adam - s. Teodora - kan. - poległ - 1.03.1945 - Krzyż Walecznych
    Paczkowski Fabian - s. Kazimierza - st. strz. - poległ - 11.09.1944 -
    Paczkowski Władysław - s. Stanisława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Paluch Bogdan - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Paluch Wiktor - s. Franciszka - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Pałęga Jan - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pałęza Mieczyslaw - s. Jana - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Panach Tadeusz - s. Władysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Panasik Wacław - s. Stanisława - kpr. - poległ - 3.06.1944 -
    Pancek Franciszek - s. Jakuba - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Panek Tadeusz - s. Władysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Paniatowski Albin - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Paprocki Dyonizy - s. Adolfa - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Parać Jan - s. Józefa - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Pasko Bronisław - s. Ignacego - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Paszczak Dymitr: - s. Michała - st. strz. - poległ - 5.02.1945 -
    Paszko Bronisław - s. Ignacego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Paszkowski Paweł - s. Tytusa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Paszkowski Zygmunt - s.Jana - st. strz. - poległ - 4.02.1945 -
    Pater Roman - s. Trofima - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Pawelec Adolf - - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Pawelec Józef - s. Ludwika - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Pawelec Józef - s. Józefa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pawełek Jan - s. Wojciecha - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pawełko Jan - s. Franciszka - skz. - poległ - 12.10.1943 -
    Pawliczuk Józef - s. Jana - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Pawlik Karol - s. Marcina - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pawlikowski Roman - s. Piotra - kpr. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pawlina Marian - s. Władysława - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Pawliszym Władysław - s. Jana - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Pawliszyn Roman - s. Michała - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Pawliw Antoni - s. Bartosza - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Pawluczyk Andrzej - s. Jana - st. sierż. - poległ - 19.03.1945 -
    Pawłowski Wojciech - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Paziński Roman - s. Jana - ppor. - poległ - 12.10.1943 - pośmiertnie Order Virtuti Militari V kl.
    Pechner Artur - s. Henryka - .mjr - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Pelc Franciszek - s. Jana - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Pelczarski Edward - s. Karola - st. strz. - poległ - 13.09.1944 -
    Pend Stanisław - s. Jana - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Pergies Stanisław - s. Franciszka - szer. - poległ - 19.04.1945 -
    Persyko Izaak - s. Bogusława - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Perszko Izaak - s. Bogusława - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Peterczuk Mieczysław - s. Bazylego - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Piasecki Adam - s. Józefa - szer. - poległ - 1.05.1945 -
    Piątkowski Henryk - s. Jana - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Pichliński Kazimierz - s. Piotra - chor.. - poległ - 2.02.1945 -
    Pieczarka Feliks - s.J Jana - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - Order Virtuti Militari V kl. -
    Piela Czesław - s. Józefa - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Piela Franciszek - s. Józefa - sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pienikiewicz Jan - s. Konstantego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pieńkos Leopold - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pieruk Władyslaw - s. Jana - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Pierzko Władysław - s. Ignacego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pietkiewicz Mieczysław - s. Mikolaja - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Pietraczuk Władysław - - plut. - Order Virtuti Militari V kl. - -
    Pietraszuk Władysław - s. Michala - plut. - poległ - 12.10.1943 -
    Pietrolaj Stanislaw - s. Bronisława - kpr. - poległ - 15.02.1945 -
    Pietruk Władysław - s. Jakuba - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pikor Zdzisław - s. Jana - st. sierż. pchr. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pikuta Stanisław - s. Stanisława - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Pilikowski Jerzy - s. Mieczysława - plut; - poległ - 12.10.1943 -
    Piliman Stanisław - s. Stanisława - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Piłat Michal - s. Józefa - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Piławka Mikołaj - s. Konrada - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Pińczuk Jakub - s. Józefa - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Piotrkowski Mieczysław - s. Bolesława - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Piotrowski Bronisław - s. Feliksa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Piotrowski Jan - s. Józefa - st. strz. - poległ - 11.09.1944 -
    Piotrowski Ludwik - s. Józefa - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Piotrowski Tadeusz - s. Romana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pióro Lucjan - s. Benedykta - szer. - poległ - 17.04.1945 -
    Pirszel Zbigniew - s. Władysława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Piskorz Kazimierz - s. Marcina - szer. - poległ - 17.04.1945 -
    Piszkajtis Stanisław - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Piukusiewicz Leon - s. Maurycego - plut. - poległ - 21.10.1944 -
    Piwoński Jan - s. Władyslawa - szer. - poległ - 13.09.1944 -
    Piwowarczuk Stanisław - s. Andrzeja - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Piwowarski Stanisław - s. Rocha - chor. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pleszuk Antoni - s. Antoniego - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Ploch Józef - s. Józefa. - kpr. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Pluta Kazimierz - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Płomieniak Adam - s. Marcina - plut. - poległ - 12.10.1943 -
    Podolski Michał - - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Podsiadło Wincenty - s. Piotra - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Pokorski Julian - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Polak Romuald - s. Boleslawa - kpr. - poległ - 4.02.1945 -
    Polankiewicz Jan - s. Karola - szer. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Poloczański Józef - s. Juliana - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Połęga Jan - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Popko Grzegorz - s. Piotra - kpr. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Popławski Wladysław - s. Seweryna - ppor. - poległ - 18.04.1945 -
    Popławski Władysław - s. Hipolita - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Porchawka Kazimierz - s. Walentego - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Potaniec Andrzej - s. Feliksa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Potempa Sławomir - s. Wiktora - strz. pchr. - Krzyż Walecznych - -
    Potęga Kazimierz - s. Józefa - ppor. - poległ - 8.02.1945 -
    Potomic Andrzej - s. Feliksa - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Poznański Jakub - - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Półtorak Antoni - s. Jana - szer. - poległ - 26.10.1943 -
    Półtorzycki Konstanty - - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Prędki Jakub - s. Józefa - szer. - poległ - 20.02.1945 -
    Prokopowicz Władyslaw - s. Józefa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Prokopowicz Władysław - s. Ludwika - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Prost Chaim - s. Mojżesza - sierz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Przychocki Feliks - s. Kazimierza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Przychodźko Grzegorz - s. Kazimierza - kpr. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Przydryga Feliks - s. Franciszka - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Przydział Marian - s. Józefa - szer. - poległ - 3.02.1945 -
    Przygodzki Józef - s, Franciszka - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Przygórski Antoni - s. Aleksandra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Puchlik Jan - s. Ludwika - szer. - poległ - 11.04.1945 - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały"
    Pudło Michał - s. Piotra - kpr. - poległ - 10.09.1944 -
    Puklicz Stanislaw - s, Leona - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Puzio Bronislaw - s. Józefa - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Rabuszko Władyslaw - s. Józefa - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rachwalski Aleksander - s. Aleksandra - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Rachwalski Antoni - s. Szymona - kpr. - poległ - 19.02.1945 -
    Raczkowski Władyslaw - s. Stanislawa - sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Radecki Józef - s. Walentego - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Radkiewicz Karol - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Radkiewicz Karol - s. Józefa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Radliński Piotr - s. Stanislawa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Radziejewski Henryk - s. Władysława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rafalski Włodzimierz - s. Franciszka - szer. - poległ - 13.09.1944 -
    Rafałowicz Mikolaj - s. Aleksandra - surz. - poległ - 12.10.1943 -
    Rajchman Jakub - s. Uszera - kpr. - poległ - 13.09.1944 -
    Rajfert Wiaczesław - s. Kazimierza - por. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Rajkowski Marcin - s. Klemensa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rajkowski Marian - s. Klemensa - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rajski Mieczysław - s. Mieczysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rajter Adam - s. Leona - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Rakicki Władyslaw - s. Teofila - kpr. - poległ - 4.02.1945 -
    Rakiecki Władyslaw - s. Adama - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rakowski Mieczysław - s. Antoniego - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Raksimowicz Stanisław - s. Jana - sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rakuś Bolesław - s. Jana - chor. - poległ - 2.03.1945 -
    Raube Antoni - s. Bronisława - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rawiak Michał - s. Jana - szer. - poległ - 28.04.1945 -
    Rebrow Aleksander - s. Filipa - kpr. - poległ - 17.04.1945 -
    Reczko Bronisław - s. Feliksa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Regina Henryk - s. Protazego - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Reif Noe - s.Henocha - kpr. - poległ - 8.02.1945 -
    Rejfert Mieczyslaw - s. Kazimierza - por. - Krzyż Walecznych - -
    Rejko Wacław - s. Stanisława - sierz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rejter Mieczysław - s. Władysława - sierz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Renkas Mikołaj - s. Grzegorza - por. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Rewera Jan - s. Józefa - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Robionek Jan - s, Stanislawa - szer. - poległ - 3.02.1945 -
    Rogatyński Eugeniusz - s. Michala - sierz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rogowski Błażej - s. Michala - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Rogowski Józef - s. Karola - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rogowski Józef - s. Jana - por. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rogoziński Marian - s. Stanislawa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Rojzman Pinkus - s. Gedali - kpr. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rokiecki Włodzimierz - s. Adama - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rokoszewski Józef - s. Jana - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Roman Aleksander - s. Jerzego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Romaniszyn Michał - s. Macieja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Romanowicz Włodzimierz - s. Michala - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Romanowski Edward - - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Romanowski Tadeusz - s. Feliksa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rosa Józef - s. Stanisława - kan. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rosalski Riotr - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rosik Kazimierz - s. Stefana - plut, - poległ - 3.02.1945 -
    Rotfeld Feliks - s. Marcina - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rowińczuk Kazimierz - s. Wiktora - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rowiński Szczepan - s. Jana - szer. - poległ - 14.02.1945 -
    Rozmysłowicz Józef - s. Juliana - chor. - poległ - 14.02.1945 -
    Rozumowski Leon - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rożen Piotr - s. Teodora - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rożkowski Jan - s. Romualda - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Różański Edmund - s. Stanisława - szer. - poległ - 4.02.1945 -
    Różnicki Władyslaw - s. Mikolaja - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Rubinowicz Marduch - s. Mowszy - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Rubinstein Benzion - s. Rubina - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rudenko Józef - s. Grzegorza - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Rudnicki Aleksander - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rudy Franciszek - s. Grzegorza - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Rudziński Cezary - s. Bolesława - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Rudziński Jan - s. Jana - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Rutkowski Serafin - s. Dominika - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rutkowski Stanisław - s. Adama - kpr. - poległ - 4.02.1945 -
    Rutkowski Tadeusz - s. Antaniego - char. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Rutowicz Bronisław - s. Franciszka - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Rutowicz Mieczysław - s. Franciszka - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Rybacki Stanislaw - s. Andrzeja - st. sierż. - Krzyż Walecznych - -
    Rybczak Stanisław - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ryckiewicz Piotr - s. Antoniego - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Ryczkowski Wacław - s. Bronislawa - sierz. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rydczuk Piotr - s. Wasyla - char. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Rydczuk Sidor - s. Wasyla - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Rydel Edward - s. Stanisława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rydzek Józef - s. Antoniego - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Rymar Aleksander - s. Władysława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rynkiewicz Bolesław - s. Stefana - kpr. - poległ - 16.04.1945 -
    Rysk Aleksander - s. Andrzeja - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Ryś Stanisław - s. Leona - choc. - poległ - 18.04,1945 -
    Rytkiewicz Karol - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ryżewski Adolf - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rzepecki Józef - s. Jana - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Rzepiejewski Franciszek - s. Józefa - szer. - poległ - 17.04.1945 -
    Rzewuski Kazimierz - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Rzyczycki Jan - s. Aleksandra - st. sierż. - Krzyż Walecznych - -
    Sacha Stanisław - s. Walentego - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sadowski Anatol - s. Kazimierza - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Safowski Aleksander - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sakiewicz Franciszek - s. Adama - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Salaciński Stanisław - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Samocki Piotr - s. Szczepana - st. sierz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sankiewicz Hipolit - s. Józefa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Sankowski Roman - s. Bonifacego - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sanocki Stefan - s. Tytusa - choc. - poległ - 10.09.1944 -
    Sarankiewicz Roman - s. Jana - szer. - poległ - 4.02.1945 -
    Saturski Wacław - s. Stanislawa - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Sawczenko Andrzej - s. Prokopa - szer. - poległ - 12.10.1943 -
    Sawicki Jan - s. Aleksandra - kpr. - poległ - 3.02.1945 -
    Sawicki Piotr - s. Józefa - por. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Sazanowicz Kazimierz - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Schab Edward - s. Ambrożego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Schodziński Jan - s. Michała - szer. - poległ - 23.10.1943 -
    Sciński Jan - s. Pawła - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Sebzda Stanisław - s. Jana - char. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Seńkow Michał - s. Filipa - kpr. - poległ - 10.09.1944 -
    Sergiejew Wasyl - s. Iwana - por. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Serkowski Waclaw - - por. - Order Virtuti Militari V kl. - -
    Seuda Władysław - s. Ignacego - st. sierż. - poległ - 13.02.1945 -
    Siatka Jan - s. Jana - szer. - poległ - 13.09.1944 -
    Siczewski Jan - s. Feliksa - szer. - poległ - 4.02.1945 -
    Siek Jan - s. Jana - kpr. - poległ - 13.09.1944 -
    Siemienioko Wladyslaw - - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Sienicki Stanislaw - s. Pawła - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sierzputowski Stanisław - s. Henryka - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Siewierski Rajmund - s. Józefa - st. strz. - poległ - 10.02.1945 -
    Sikora Henryk - s. Michała - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sikora Henryk - s. Jana - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Sikorski Antoni - s. Franciszka - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sikorski Jan - s. Wincentego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Simbida Jan - s. Franciszka - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Simon Gainc - s. Aleksandra - kpr. - poległ - 12.02.1945 -
    Siniewski Czesław - s. Klemensa - kpr; - poległ - 4.02.1945 -
    Sinilo Wiktor - s. Adama - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Skiba Antoni - s. Wojciecha - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Skirebiec Szymon - s. Mikołaja - strz. - poległ - 11.11.1943 -
    Skirgajło Hipolit - s. Klemensa - kpr. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Skoczylas Bolesław - s. Jana - bomb. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Skorynkiewicz Józef - s. Konstantego - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Skorża Jan - s. Marcina - plut. - poległ - 28.10.1944 -
    Skowron Kazimierz - s. Ignacego - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Skowroński Eugeniusz - s. Konstantego - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Skrzycki Bronisław - s. Piotra - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Skrzydłowski Szymon - s. Michala - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Skrzypek Eugeniusz - s. Czeslawa - kpt. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Skrzypnik Antoni - s. Szymona - st. strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Skudowski Jan - s. Jana - szer. - poległ - 17.04.1945 -
    Skulski Jan - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Skupień Jan - s. Tomasza - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Skupień Tadeusz - s. Tomasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Skuriat Mikołaj - s. Jana - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Słabicki Stanisław - s. Franciszka - bomb. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sławiński Miieczyslaw - s. Jana - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Słodkowski Stanisław - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Słodziński Zenon - s. Józefa - plut. - poległ - 16.02.1945 -
    Słoneczny Roman - s. Michała - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Słota Albin - s. Józefa - plut. - poległ - 20.02.1945 -
    Smoczuk Jan - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Smogoszewski Henryk - s. Franciszka - chor. - poległ - 18.04.1945 -
    Smolik Andrzej - s. Józefa - sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sobaczewski Bolesław - s. Ignacego - szer. - poległ - 12.09.1944 -
    Sobania Bronislaw - s. Jana - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sobczuk Antoni - s. Bartłomieja - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Sobkiewicz Antoni - s. Jana - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Soboń Stanislaw - s. Karola - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Sobstyl Antoni - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sobudkiewicz Jan - s. Józefa - szer. - poległ - 12.09.1944 -
    Sojka Edward - s. Michala - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Sokołow Wasyl - s.. Pawła - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Sokołowski Adam - s. Jana - bomb. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sokołowski Adolf - s. Franciszka - por. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sokołowski Antoni - s. Jana - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sokołowski Edward - s. Franciszka - kpr. - poległ - 8.02.1945 -
    Sokołowski Edward - s. Wacława - por. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sokół Andrzej - s. Jana - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sokół Karol - s. Jana - kpr. - poległ - 13.09.1944 -
    Sokulski Michał - s. Jana - kpr. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Solecki Daniel - s. Józefa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Solski Adam - s. Antoniego - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Sołowiejczyk Saloman - s. Jakuba - mjr. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Sołtys Stanisław - s. Andrzeja - kan. - Krzyż Walecznych - -
    Soroka Franciszek - s. Michała - szer. - poległ - 3.02.1945 -
    Sorokowski Adam - s. Jana - bomb. - Krzyż Walecznych - -
    Sosulski Mikołaj - s. Karola - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sosulski Władysław - s. Karala - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sowiński Bogdan - s. Felicjana - szer. - poległ - 8.11.1944 -
    Sówka Paweł - s. Jana - sierż,, - poległ - 8.02.1945 -
    Spirydowicz Karol - s. Stefana - szer. - poległ - 17.02.1945 -
    Spitrzak Grzegorz - - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sroka Jan - s. Bronisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sroka Michał - s. Grzegorza - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Srubstak Adam - s. Grzegorza - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Stanielewicz Józef - s. Salomona - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Staniszyn Jan - s. Błażeja - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Staszewski Marian - s. Ludwika - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Staszuk Tomasz - s. Tomasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Staszyński Bronisław - s. Marcina - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Stawarz Józef - s. Jana - sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Stec Stanisław - s. Andrzeja - szer. - poległ - 19.04.1945 -
    Stefaniak Marian - s. Józefa - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Stefankiewicz Kazimierz - s. Stanisława - plut. - poległ - 10.09.1944 -
    Stefanowicz Kazimierz - s. Stanisława - kpr. - poległ - 17.04.1945 -
    Stempel Karol - s. Antoniego - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Stempka Stanisław - s. Franciszka - chor. - poległ - 6.02.1945 -
    Stepaniuk Mikolaj - s. Dawida - sierz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Stimm Arnold - s. Maksyma - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Stocki Jan - s. Juliana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Stocki Zygmunt - s. Jana - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Stojanowski Władyslaw - s. Józefa - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Stolarski Władyslaw - s. Stefana - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Stowzik Andrzej - s. Franciszka - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Strausman Michał - s. Hilarego - kpr. - poległ - 3.03.1945 -
    Strutkowski Leon - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Strzałko Bolesław - s. Bolesława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Styś Kazimierz - s. Michala - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Suchocki Jan - s. Józefa - szer. - poległ - 3.02.1945 -
    Sucholeł Stanisław - s. Mikołaja - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Suchowerckij Jan - s. Konrada - kan. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sudakowski Czeslaw - s. Zenona - szer. - poległ - 1.05.1945 -
    Suder Walenty - s. Jana - szer. - poległ - 14.09.1944 -
    Sudnicki Tadeusz - s. Antoniego - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Sulicki Mieczysław - s. Michała - szer. - poległ - 5.03.1945 -
    Sulikowski Stanisław - s. Ludwika - plut. - poległ - 24.04.1945 -
    Supa Antoni - s. Jakuba - st. strz. - poległ - 12.09.1944 -
    Surma Czesław - s. Jana - bomb. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Surynt Zygmunt - s. Mariana - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Suszek Stanisław - s. Szymona - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Suszkiewicz Józef - s. Kazimierna - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Suzanowicz Kazimierz - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Suzański Andrzej - s. Andrzeja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Swiatocha Mieczysław - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Swirzyński Józef - - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Synaderko Berek - s. Szlomy - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sypusz Boleslaw - s. Marcina - kpr. - poległ - 30.04.1945 -
    Szablicki Stefan - s. Józefa - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Szacki Perec - s. Lejby - szer. - poległ - 12.10.1943 -
    Szaga Józef - s. Bazylego - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Szalb Bencyjon - s. Mojżesza - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Szamocki Piotr - s. Szczepana - st. strz. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Szarko Wiktor - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szarpański Michał - s. Jakuba - chor. - poległ - 3.03.1945 -
    Szarski August - s. Ignacego - chor. - poległ - 18.04.1945 -
    Szczepański Jan - s. Franciszka - ppor. - poległ - 10.09.1944 -
    Szczepański Mieczysław - s. Ignacego - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Szczerba Bazyli - s. Bartłomieja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szczęsny Wiesław - s. Władysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szczęśniak Tadeusz - s. Józefa - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szczęśniak Władysław - s. Szymona - szer. - poległ - 25.02.1945 -
    Szczybroch Stanisław - s. Andrzeja - plut. - poległ - 8.02.1945 -
    Szczygieł Waclaw - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szczypucha Adam - s. Franciszka - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Szefczyk Kazimierz - s. Jana - szer. - poległ - 16.02.1941 -
    Szejmek Władysław - s. Stanisława - szer. - poległ - 12.02.1945 -
    Szendryk Antoni - s. Bolesława - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szepitczak Grzegorz - s. Grzegorza - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Szeplewik Grzegorz - s. Grzegorza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szeptycki Kazimierz - s. Antoniego - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Szer Włodzimierz - s. Michala - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szerel Marian - s. Konstantego - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szeremeta Nikanor - s. Dominika - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szermanowicz Henryk - s. Józefa - k.pr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szerszeń Zygmunt - s. Bronisława - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Szewczuk Hipolit - s. Stanislawa - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Szkabara Jan - s. Teodora - plut. - poległ - 5.02.1945 -
    Szklara Tadeusz - s. Jana - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Szkobara Andrzej - s. Teodora - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szlachta Bolesław - s. Piotra - kpr. - poległ - 12.09.1944 -
    Szmukszta Wincenty - s. Wincentego - szer. - poległ - 1.05.1945 -
    Szmulakowski Karol - s. Stanisława - kan. - Krzyż Walecznych - -
    Sznept Maksymilian - s. Szymana - por. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Szopf Zbigniew - s. Franciszka - kpr. pchr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szostak Józef - s. Franciszka - st. sap. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szpakowski Mirosław - s. Andrzeja - plut. - poległ - 11.09.1944 -
    Szpanar Jan - s. Michała - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Szpiec Mieczysław - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szpinak Izabela - - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Szpinor Jan - s. Michala - st. sierż. - Krzyż Walecznych - -
    Szpuner Mieczyslaw - s. Adama - por. - Krzyż Walecznych - -
    Szpyrko Aleksy - s. Mirona - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Sztajn Adolf - s. Hermana - plut. - poległ - 16.06.1944 -
    Sztrauber Jakub - s. Majera - szer. - poległ - 14.09.1944 -
    Szturm Karol - s. Dawida - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sztych Jan - s. Dymitra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Sztygler Majer - s. Lejzom - kpr. - poległ - 5.02.1945 -
    Szugalski Jan - s. Makarego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szukiełowicz Antoni - s. Antoniego - st. strz. - poległ - 8.02.1945 -
    Szulczyński Stanisław - - ppor. - Złoty Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - -
    Szumiakowski Karol - s. Stanisława - szer. - poległ - 23.10.1944 -
    Szunejko Władysław - s. Mikolaja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szwed Michał - s. Marcina - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Szwojło Longin - s. Józefa - st. strz. - poległ - 13.09.1944 -
    Szyfer Józef - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szykman Mordka - s. Kalmana - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Szyliński Jan - s. Michala - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szylko Edward - s. Ludwika - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Szymanik Jan - s. Grzegorza - kpr. pchr. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Szymański Andrzej - s. Jakuba - szer. - poległ - 7.08.1944 -
    Szymański Ryszard - s. Stefana - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szymański Tomasz - s. Mateusza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Szymkow Józef - s. Michała - szer. - poległ - 21.10.1944 -
    Szyszko Jerzy - s. Kazimierza - szer. - poległ - 30.03.1945 -
    Szyszko Józef - s. Adama - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Ślechta Roman - s. Jana - chor. - poległ - 12.10.1943 -
    Ślepy Mikołaj - s. Michała - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Ślusarczyk Józef - s. Justyna - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Śniatowski Józef - s. Antoniego - st. strz. - Krzyż Walecznych - -
    Śnitko Włodzimierz - s. Martyna - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Świderski Włodzimierz - s. Józefa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Świedziukiewicz Aleksander - s. Andrzeja - szer. - poległ - 16.03.1945 -
    Świetlik Edmund - s. Edwarda - st. strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Święcicki Mieczysław - s. Kazimierza - strz. - poległ - 14.10.1943 -
    Święć Piotr - s. Jana - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Świgoń Kazimierz - s. Józefa - ppoc. - poległ - 26.08.1944 -
    Świrk Jan - s. Józefa - szer. - poległ - 18.02.1945 -
    Talko Oleg - s. Adolfa - kpr. - poległ - 11.09.1944 -
    Tałta Piotr - s. Stanisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Tamacki Antoni - s. Pawła - plut. - poległ - 12.02.1945 -
    Tanietko Kazimierz - s. Jana - bomb. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Tarasiewicz Franciszek - s. Jana - kpr. - poległ - 11.09.1944 -
    Tarczewski Marian - s. Wojciecha - szer. - poległ - 5.03.1945 -
    Tarnowski Teodor - s. Pawła - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Tartakowski Zygmunt - s. Szymona - ppor. - poległ - 18.04.1945 -
    Tataryn Józef - s. Dymitra - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Tauter Tadeusz - s. Madana - kpr. . - Krzyż Walecznych - -
    Tchórzewski Władysław - s. Antoniego - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Teodorowicz Michal - s. Jerzego - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Tereszczuk Grzegorz - s. Aleksandra - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Tereszczuk Wasyl - s. Haritona - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Terlecki Bronisław - s. Piotra - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Terszak Franciszek - s. Jana - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Teteriak Eliasz - s. Pawła - st. strz. - Krzyż Walecznych - -
    Teudel Władysław - s. Józefa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Tichyj Stefan - s. Dymitra - chor. - poległ - 16.02.1945 -
    Tisłowic Henryk - s. Ignacego - ppor. - poległ - 18.04.1945 -
    Tkaczuk Aleksander - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Tobiasz Marian - s. Tomasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Toczek Jan - s. Michała - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Tokarzewski Czesław - s. Piotra - st. strz. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Tolecki Karol - s. Rocha - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Tomaszewski Henryk - s. Władysława - plut. - poległ - 5.02.1945 -
    Tomczyszyn Stanisław - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Topolnicki Bronisław - - ppor. - Order Virtuti Militari V kl. - -
    Towpik Paweł - s. Józefa. - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Tracewicz Zygmunt - s. Adama - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Trębalski Józef - s. Michała - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Trojanowski Mieczysław - s. Zygmunta - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Trotnerski Andrzej - s. Stanislawa - bomb. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Truszkowski Stanisław - s. Leona - kpr. - poległ - 5.02.1945 -
    Truś Stanislaw - s. Stanisława - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Tryżak Jan - s. Michała - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Trzaska Kazimierz - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Tubicz Dominik - s. Józefa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Turański Apolinary - s. Feliksa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Turek Bronislaw - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Turek Roman - s. Stanisława - kpr. - poległ - 3.02.1945 -
    Turkiewicz Antoni - s. Emila - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Turkiewicz Stanisław - s. Feliksa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Turliński Stanisław - s. Józefa - bomb. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Turowski Stanisław - s. Augustyna - szer. - poległ - 4.02.1945 -
    Turuć-Turonek Franciszek - s. Antoniego - kpr. - poległ - 13.02.1945 -
    Tworek Ignacy - s. F'ranciszka - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Tylkowski Wincenty - s. Konstantego - kpr. - poległ - 8.02.1945 -
    Tymczak Józef - s. Klemensa - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Tymczask Józef - s. Klemensa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Tymczuk Teodor - s. Dymitra ' - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Tymczystyn Michał - s. Bazylego - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Tymczyszyn Bronisław - s. Andrzeja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Tymczyszyn Michał - s. Bazylego - sierż. - Krzyż Walecznych - -
    Tymiński Bazyli - s. Jana - sierż. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Tyszkiewicz Józef - s. Adolfa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Tyszkiewicz Stefan - s. Matwieja - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Tyszko Mikolaj - s. Mikołaja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Tytkiewicz Roman - s. Zenona - szer. - poległ - 23.10.1944 -
    Ugarenko Ignacy - s. Józefa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ulak Wojciech - s. Wojciecha - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ule Mikołaj - s. Wasyla - szer. - poległ - 12.10.1943 -
    Ulewicz Józef - s. Ignacego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Urbaniak Józef - - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Urbanik Zygmunt - s. Karola - chor. - poległ - 10.09.1944 -
    Urbanowicz Adolf - s. Władyslawa - kpr. - poległ - 16.04.1945 -
    Urbanowicz Czesław - s. Stanisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Urbanowicz Michał - s. Jana - szer. - poległ - 1.03.1945 -
    Urbański Anatol - s. Feliksa - chor. - poległ - 12.10.1943 -
    Urbański Antoni - - chor. - - Order "Wojny Ojczyźnianej" -
    Urbański Zygmunt - s. Tadeusza - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Wabel Stanisław - s. Konstantego - k.pr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wagusewicz Stanislaw - s. Jana - plut. - poległ - 16.04.1945 -
    Wajs Arnold - s. Imka - ppor. - poległ - 2.03.1945 -
    Wajzberg Franciszek - s. Stefana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Walanin Władysław - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Walcharz Adam - s. Mikolaja - chor. - poległ - 12.10.1943 -
    Walendziak Alojzy - s. Wincentego - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Waliłko Franciszek - s. Jana - st. strz. - poległ - 16.02.1945 -
    Waltoś Mieczyslaw - s. Grzegorza - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Walus Stanisław - s. Józefa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wałowicki Jan - s. Kazimierza - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wandecz Jan - s. Marcina - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Wandycz Karolina - c. Michała - szer. - poległ - 26.06.1944 -
    Warąkowski Jan - s. Stanisława - szer. - poległ - 12.09.1944 -
    Warzejewski Olgierd - s. Franciszka - łq,r. - Krzyż Walecznych - -
    Wasiański Kazimierz - s. Franciszka - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wasilczuk Piotr - s. Konstantego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wasilewski Adolf - s. Adolfa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wasilewski Jan - s. Alojzego - szer. - poległ - 15.02.1945 -
    Wasilewski Józef - s. Józefa - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wasilewski Stanisław - s. Waclawa - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wasilewski Waclaw - s. Józefa - kpr. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wasilewski Wacław - s. Leona - sierz. - poległ - 5.02.1945 -
    Wasiuk Franciszek - s. Emilii - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wasiuk Henryk - s. Michała - szer. - poległ - 9.02.1945 -
    Wasiuk Wiktor - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wassleberg Roman - s. Józefa - por. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Waszkiewicz Stefan - s. Aleksandra - szer. - poległ - 8.02.1945 -
    Waszkiuel Antoni - s. Antoniego - kpr. - poległ - 3.03.1945 -
    Waśkiewicz Leon - s. Jakuba - szer. - poległ - 28.04.1945 -
    Wawluk Mikołaj - s. Wasyla - plut. - poległ - 5.03.1945 -
    Wawrzenczak Kazimierz - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wawrzyniak Kazimierz - s. Kazimierza - bomb. - Krzyż Walecznych - -
    Wawrzynowicz Feliks - s. Adolfa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ważejewski Olgierd - s. Franciszka - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wąsik Jan - s. Stanisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wejbas Kazimierz - s. Andrzeja - chor. - poległ - 1.05.1945 -
    Wesołowski Hieronim - s. Leona ' - kpr. - poległ - 10.09.1944 -
    Wesoły Paweł - s. Andrzeja - strz. - poległ - 24.09.1943 -
    Węgrzyn Stanisław - s. Mikołaja - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Wiązło Leon - s. Kuźmy - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Wieczorek Stanisław - s. Józefa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wiencław Kazimierz - s. Andrzeja - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Wierzbicki Józef - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wierzbicki Maksymilian - s. Jana - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wieśko Jan - s. Józefa - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Wiewiór Stanislaw - s. Piotra - st. strz. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wilczewski Edmund - s. Feliksa - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Wilkin Zygmunt - s. Ignacego - mjr . - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Winnicki Władysław - s. Jana - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Winober Michal - s. Feliksa - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wisłocki Jan - s. Władysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wiszniewski January - s. Wiktora - ppor. - poległ - 12.10.1943 -
    Wiszniewski Zygmunt - s. Jana - ogn. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wiśniewski Edward - s. Jana - szer.. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wiśniewski Jan - s. Franciszka - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wiśniewski January - - mjr - pośmiertnie Order Virtuti Militari V kl. - -
    Wiśniewski Zygmunt - s. Jana - ogn. - Krzyż Walecznych - -
    Witkowski Stanisław - s. Antoniego - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Witkowski Stanisław - s. Franciszka - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Witkowski Stanisław - s. Stanisława - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Witusiewicz Stanislaw - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Witwicki Stanisław - S. Piotra - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Włodzisławski Henryk - s. Jakuba - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Wojciechowski Jan - s. Jana - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wojciechowski Piotr - s. Jana - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Wojciechowski Władyslaw - s. Ignacego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wojewódzki Jan - s. Jeremia - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Wojnar Jan - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wojno Feliks - - kpt. - Order Virtuti Militari V kl. - -
    Wojtalewicz Wiktor - s. Wiktora - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Wojtas Jan - s. Jana - plut. - poległ - 20.03.1945 -
    Wojtas Kazimierz - s. Andrzeja - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Wojtkiewicz Aleksander - s. Nikodema - kpr. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wojtkiewicz Henryk - s. Adama - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wojtkiewicz Zygmunt - s. Józefa - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Wojtkowski Władysław - s. Wiktora - kpr. - poległ - 12.10.1943 -
    Wojtowicz Jan - s. Antoniego - st. szer. - poległ - 28.04.1945 -
    Wojtowicz Michał - s. Kaspra - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Wojtukiewicz Józef - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wojwódski Jan - s. Hieronima - ner. - Krzyż Walecznych - -
    Wolech Stefan - s. Stanisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wolkowicz Jan - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Woloszczuk Józef - s. Jana - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Worosz Franciszek - ś: Michala - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Woszczek Jan - s. Antoniego - szer. - poległ - 1.05.1945 -
    Woźniak Antoni - s. Daniela - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wójcicki Leopold - s. Ignacego - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wójcik Filip - s. Teofila - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Wójcik Jan - s. Stanisława - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Wójcik Jan - s. Kajetana - kpr. - poległ - 14.09.194:3 -
    Wróblewski Józef - s. Kajetana - plut. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały"
    Wróblewski Kazimierz - s. Piotra - por. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Wróblewski Kazimierz - s. Zygmunta - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wychowałek Wacław - s. Szczepana - kpr; - poległ - 5.02.1945 -
    Wyrwała Bronisław - s. Marcina - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Wyrwas Jan - s. Aleksandra - st. strz. - poległ - 4.02.1945 -
    Wysocki Antoni - s. Józefa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wysocki Feliks - s. Andrzeja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wysocki Julian - s. Mariana - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Wysocki Julian - s. Marcina - chor. - Krzyż Walecznych - -
    Wysocki Kazimierz - s. Feliksa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wysocki Tomasz - - ppor. - Order Virtuti Militari V kl. - -
    Wysocki Tomasz - s. Maksymiliana - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Wysocki Wacław - s. Szymona - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Wysocki Władysław - s. Kazimierza - kpt. - poległ 12.10.1943 - Order Virtuti Militari V kl. - pośmiertnie tytuł "Bohatera Związku Radzieckiego"
    Wyspiański Bazyli - s. Jana - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Wyspiański Kazimierz - s. Franciszka - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zabielski Edward - s. Stanisława - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały"
    Zabłudowski Arkadiusz - - chor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Zabłudowski Arkadiusz - s. Stanisława - chor. - poległ - 12.10.1943 -
    Zacharczuk Antoni - s. Piotra - plut. - poległ - 19.02.1945 -
    Zacharzewski Czesław - s. Mieczysława - kpr. - poległ - 3.02.1945 -
    Zaderniewski Stanisław - s. Alberta - ppor. - poległ - 20.02.1945 -
    Zadorożny Władysław - s. Dymitra - szer. - poległ - 15.09.1944 -
    Zagórski Edward - s. Dominika - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zajf Wolf - s. Mojżesza - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zakszewski Witold - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zalcman Jonas - s. Hersza - szer. - poległ - 17.02.1945 -
    Zalewski Antoni - s. Andrzeja - szer. - poległ - 12.09.1944 -
    Zalewski Stanisław - s. .Michala - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Załuska Stanislaw - s. Szczepana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zamarski Dominik - s. Jerzego - ppor. - Krzyż Walecznych - -
    Zambrowicz Franciszek - s. Franciszka - szer. . - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zambrzycki Józef - s. Michała - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Zamorski Albert - s. Franciszka - chor. - poległ - 31.10.1944 -
    Zamszycki Józef - s. Michala - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zamyslowski Władyslaw - s. Tomasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zankowski Jan - s. Józefa - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Zarub Michal - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zarywacz Chaim - s. Hersza - szer. - poległ - 12.02.1945 -
    Zarzycki Stefan - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zarzycki Szczepan - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zatylny Michał - s. Jana - szer. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zawada Hersz - s. Izaaka - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Zawadzki Józef - s. Edwarda - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zawadzki Rafael - s. TIjicza - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Zawadzki Władysław - s. Hipolita - szer. - poległ - 26.02.1945 -
    Zawadzki Władysław - s. Władysława - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Zawistowski Roman - s. Edwarda - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zawiślak Feliks - s. Franciszka - plut. - poległ - 11.09.1944 -
    Zawojski Józef - s. Stanisława - plut. - poległ - 10.09.1944 -
    Zdancewicz Romuald - s. Jana - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Zdankiewicz Jan - s. Jana - szer. - poległ - 5.02.1945 -
    Zdąbłasz Adam - s. Józefa - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zdąbłasz Józef - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zdzienicki Ryszard - s. Edwarda - st. strz. - poległ - 5.03.1945 -
    Zecher Józef - s. Franciszka - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Zelkowicz Michał - s. Abego - bomb. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zembrzycki Józef - s. Michała - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Zieliński Marian - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zieliński Stefan - s. Wasyla - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Zielonko Antoni - s. Antoniego - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Ziemski Czesław - s. Stanisława - szer. - poległ - 24.10.1943 -
    Zienkiewicz Jan - s. Józefa - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Zienkiewicz Józef - s. Romana - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ziębicki Edward - s. Franciszka - szer. - poległ - 20.02.1945 -
    Zimek Oskar - s. Jana - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Zimnoch Antoni - s. Józefa - st. stxz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zinczuk Eugeniusz - s. Juliana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ziomek Wojciech - - strz. - poległ - 12.10.1943 -
    Ziółkowski Antoni - s. Stanislawa - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ziółkowski Edward - s. Antoniego - szer. - Krzyż Walecznych - -
    Ziółkowski Władysław - s. Wawrzyńca - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Ziubrzycki Stanisław - s. Tomasza - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Złotnik Kazimierz - s. Jana - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Złotogórski Juliusz - s. Lewego - sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zmarzlik Mieczyslaw - s. Ludwika - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zmitrewicz Czeslaw - s. Aleksandra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Znośko Wiktor - s. Ignacego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zoltan Michał - s. Benedykta - kpr. - poległ - 12.09.1944 -
    Zołnierowski Józef - s. Appolina - chor. - poległ - 16.04.1945 -
    Zuber Józef - s. Michała - szer. - poległ - 3.02.1945 -
    Zubryk Albert - s. Piotra - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zukmer Natan - s. Chaima - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zwarycz Stanisław - s. Michala - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zwierzański Wacław - s. Kazimierza - mjr ., - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Zygielman Berko - s. Izaaka - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Zygmunt Donat - s. Józefa - szer. - poległ - 13.02.1945 -
    Zylberszpic Mieczysław - s. Hersza - por. - poległ - 11.09.1944 - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały"
    Zyngier Natan - s. Izraela - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Żak Stanisław - s. FelIksa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żalipa Teodor - s. Ewdokina - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żamłyński Franciszek - s. Ignacego - bomb. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żebrowski Feliks - s. Feliksa - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Żegliński Józef - s. Piotra - kpr. - Krzyż Walecznych - -
    Żejma Jan - s. Wincentego - st. strz. - Krzyż Walecznych - -
    Żejma Jan - s. Adama - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żelazny Izydor - s. Piowa - SmI'. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żmijewski Józef - s. Karola - szer. - poległ - 10.09.1944 -
    Żmuda Józef - s. Jana - szer. - poległ - 11.09.1944 -
    Żmurkowski Karol - s.Mariana - bomb. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żołądek Julian - s. Ludwika - kpr. - poległ - 5.02.1945 -
    Żub Kazimierz - s. Michała - plut. - Krzyż Walecznych - -
    Żubik Fryderyk - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żubik Waclaw - s. Stefana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żuk Antoni - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żuk Bolesław - s. Konstantego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żuk Wiktor - s. Sergiusza - st. strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żurawski Jan - s. Józefa - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" - -
    Żwarycz Stanislaw - s. Michała - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żygliński Józef - s. Piotra - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żyla Stanisław - s. Kazimierza - szer. - poległ - 16.04.1945 -
    Żyłowski Telester - s. Józefa - kpr. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żyma Jan - s. Wincentego - strz. - - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żyskowski Józef - s. Antoniego - sierż. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużonym na Polu Chwały" -
    Żytniewski .Józef - s. Jana - szer. - poległ - 13.02.1945 -




    Źródło: "Borem, lasem..." -Hubert Henryk


    12 lipiec 2007 r. - 21 listopad 2011 r.

    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005