<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Lata 1939 - 1947 Informacje

  • Pod komendą "Gozdawy" 1 VIII - 4 X 1944 r.
  • 3 Berliński Pułk Piechoty nazwiska A - J
  • 3 Berliński Pułk Piechoty nazwiska K - P
  • 3 Berliński Pułk Piechoty nazwiska R - Ż
  • Sturmwind - Wicher
  • 18 Kołobrzeski Pułk Piechoty
  • 22 Pułk Artylerii Lekkiej
  • 36 Łużycki Pułk Piechoty
  • 5 Kołobrzeski Pułk Piechoty
  • 38 Pułk Artylerii Lekkiej
  • 49 Pułk Piechoty
  • AK Lwów - wycinek południowo-wschodni
  • Płońsk i Ziemia Płońska w walce z dwoma okupantami 1939 – 1956
  • 2 Berliński Pułk Piechoty nazwiska A - J
  • 2 Berliński Pułk Piechoty nazwiska K - O
  • 2 Berliński Pułk Piechoty nazwiska P - Ż
  • Kołobrzeg - marzec 1945
  • 29 Pułk Piechoty
  • 32 Budziszyński Pułk Piechoty
  • 1 Brygada Artylerii Armat
  • 26 Drezdeński Pułk Piechoty nazwiska A - N
  • 26 Drezdeński Pułk Piechoty nazwiska O - Ż
  • 40 Pułk Artylerii Lekkiej
  • Ludobójstwo w województwie tarnopolskim
  • 15 Pułk Piechoty
  • Tajne nauczanie w powiecie koneckim
  • 16 Kołobrzeski Pułk Piechoty nazwiska A - J
  • 16 Kołobrzeski Pułk Piechoty nazwiska K - O
  • 16 Kołobrzeski Pułk Piechoty nazwiska P - Ż
  • 17 Pułk Piechoty
  • 37 Pułk Piechoty
  • 25 Pułk Piechoty
  • Bataliony Chłopskie na Rzeszowszczyźnie
  • 9 "Drezdeńska" Dywizja Piechoty
  • Powiat rypiński 1939 - 45
  • 4 brygada artylerii przeciwpancernej
  • 34 Budziszyński Pułk Piechoty
  • 11 Pułk Piechoty
  • Polegli w walce z UPA
  • 37 Pułk Artylerii Lekkiej
  • Kaźń profesorów lwowskich - lipiec 1941
  • Miejsca pamięci narodowej - Janowiec Wielkopolski
  • 28 Pułk Piechoty
  • Suwalszczyzna 1939 - 44 Nazwiska A - Ł
  • Suwalszczyzna 1939 - 44 Nazwiska M - Ż


  • 5 Pułku Piechoty
    (opracowanie własne)

    Formowany na podstawie rozkazu organizacyjnego z dnia 19 sierpnia 1943 r. w Sielcach. Wchodził w skład 2 dywizji piechoty im. Henryka Dąbrowskiego.



    Szlak bojowy 5 Pułku Piechoty



    LISTA NAZWISK - zawiera 2258 osób - dane z lat 1944 - 45

    Adamczyk Józef - s. Andrzeja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Adamczyk Paweł - s. Antoniego - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Adamiak Władysław - s. Jana, - Szer. - p. 1.3.1945 - -
    Adamowicz Piotr - s. Jana, - szer. - p. 19.9.1944 - -
    Adamowicz Władysław - s. Jana - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Adamski Waldemar - s. Tadeusza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Adler Bernard - s. Szaii - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ajerwajs Arkadi - s. Kiwy - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ajgenholz Majer - s. Mojżesza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ajzenfisz Hersz - s. Mońka - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Ajzman Majer - s. Nusyma, - kpr. - zmarł z ran 3.3.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ajżenfisz Hersz - s. Mojżesza - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ajżensztadt Borys - s. Samuela - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Akier Jan - s. Jakuba, - kpr. - z. 10.2.1945 - -
    Akier Józef - - szer. - , p. 20.2.1945 - -
    Akolendowicz Mikołaj - s. Michała - st. szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Aksamitowski Wincenty - s. Antoniego - plut. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Aleksandrowicz Aleksander - s. Aleksandra - kpr. - - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały"
    Aleksandrowicz Czesław - s. Rudolfa - chor. - - Krzyż Walecznych -
    Aleksandrowicz Marian - s. Wincentego, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Aleksanitowski Wincenty - s. Antoniego - plut. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Altberg Lejzor - s. Lejbisza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Altman Jankiel - s. Abrama, - szer. - p. 25.8.1944 - -
    Ambrosiewicz Jan - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Amiuszkiewicz Józef - s. Zygmunta - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Anczewski Zygmunt - s. Aleksa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Andrejczuk Władysław - s. Jana, - szer. - zmarł z ran 4.10.1944 - -
    Andruszkiewicz Wiktor - s. Wincentego, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Andrużyjewski Jerzy - s. Jana, - szer. - p. 11.10.1944 - -
    Andryca Adam - s. Franciszka - kpr. - , p. 8.9.1944 - -
    Andrycz Piotr - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Andrzejczak Władysław - s. Jana - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Aniłowski Edward - s. Kazimierza - plut. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Ankietyn Grzegorz - s. Eliasza - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Antoniak Mieczysław - s. Leopolda - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Antonow Michał - s. Stefana, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Apanel Kazimierz - s. Stanisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Apieczonek Antoni - s. Józefa, - szer. - zmarł z ran 24.12.1945 - -
    Arciszewski Jan - s. Bolesława - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Argiel Jakub - s. Lejby - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Arianowicz Stanisław - s. Wojciecha - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Aruk Antoni - s. Jakuba - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Atamańczyk Franciszek - s. Szymona, - szer. - z. 16.4.1945 - -
    Aufrichter Jakub - s. Dawida (dwukrotnie) - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Augustowicz Jan - - szer. - p. 21.12.1945 - -
    Augustynowicz Bernard - s. Feliksa, - szer. - p. 14.2.1945 - -
    Augustynowicz Jan - s. Feliksa, - szer. - p. 22.4.1945 - -
    Ausiukiewicz Bernard - s. Karola, - szer. - p.' 25.4.1945 - -
    Azarowski Piotr - s. Adama, - szer. - p. 2.8.1944 - -
    Babirecki Włodzimierz - s. Piotra - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Baboj Adam - s. Antoniego - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Baczyński Wasyl - s. Dymitra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bagiński Marian - s. Augusta - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bagoński Bazyli - s. Konrada, - kpr. - p. 19.8.1944 - -
    Bajerski Antoni - s. Augusta, - szer. - p. 11.9.1944 - -
    Bakalisz Michał - s. Eugeniusza, - szer. - p. 22.9.1944 - -
    Bale Edward - s. Piotra, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Balik Jan - s. Jana - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bałabucki Ludwik - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bałasz Rafał - s. Józefa, - szer. - zmarł z ran 12.2.1945 - -
    Bałysz Konstanty - s. Andrzeja - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Banach Ryszard - s. Franciszka, - plut. - z. 16.4.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Banach Władysław - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Barabasz Fiodor - s. Wasyla - kpt. - - Order Wojny Ojczyźnianej -
    Barabasz Stefan - s. Jana - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Barabasz Teodor - s. Bazylego - kpt. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Baran Jan - s. Jana - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Baran Kazimierz - s. Jana, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Baranowski Albin - s. Antoniego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Baranowski Jan - s. Antoniego - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Baranowski Stanisław - s. Rafała, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Barański Kazimierz - s. Wiktora - sierż. - - Krzyż Walecznych -
    Barczak Edward - s. Antoniego, - szer. - p. 10.10.1944 - -
    Barmus Piotr - s. Łukasza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Barszczuk Noich - s. Szmula, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Bartkiewicz Borys - s. Stefana, - szer. - p. 17.8.1944 - -
    Baryło Tytus - s. Hipolita - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Basałygo Edward - s. Gedymina, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Baziuk Jan - s. Wasyla - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bazumta Emilia - c. Nikodema - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bączek Józef - s. Jana, - szer. - p. 23.8.1944 - -
    Bąkowski Władysław - s. Władysława, - kpr. - zmarł z ran 17.5.1945 - -
    Bednarz Franciszek - s. Juliana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bednarz Jakub - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bednarz Kazimierz - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Beer Mojżesz - s. Mojżesza - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Benke Aleksander - s. Michała, - chor. - p. 9.2.1945 - -
    Ber Jan - s. Antoniego, - plut. - p. 10.2.1945 - -
    Ber Lejzor - s. Mojżesza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Berbecki Kazimierz - s. Michała - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Berezowski Stanisław - s. Tomasza - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bergier Leon - s. Klemensa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Berkowski Michał - s. Berka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Berkowski Mojżesz - s. Berka - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Berliński Marian - s. Józefa - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bernacki Michał - s. Jana - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Bester Natan - s. Salomona, - st. szer. - p. 27.4.1945 - -
    Beszke Aleksander - s. Michała - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Białecki Zbigniew - s. Stanisława - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Białek Józef - s. Mordki - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Białocki Jan - s. Ludwika, - kpr. - p. 25.8.1944 - -
    Białozorczyk Sergiusz - - szer. - , zmarł z ran 18.4.1945 - -
    Biały Antoni - s. Michała - st. sierż. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bidzan Józef - s. Józefa - por. - - Krzyż Walecznych -
    Biecki Teodor - s. Teodora, - kpr. - p. 25.8.1944 - -
    Bieda Michał - s. Wawrzyńca - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bielewski Zygmunt - s. Szlomy, - kpr. - p. 19.8.1944 - -
    Bieliński Henryk - s. Aleksandra, - kpr. - z. 12.2.1945 - -
    Biernat Stanisław - s. Franciszka, - szer. - z. 17.4.1945 - -
    Biernikiewicz Feliks - s. Szymona, - szer. - z: 14.2.1945 - -
    Bilik Franciszek - s. Franciszka, - kpr. - z. 1.3.1945 - -
    Binczuk Jan - s. Józefa, - kpr. - p. 12.2.1945 - Krzyż Walecznych -
    Blecz Józef - s. Jakuba - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Błaszczak Jakub - s. Piotra - szer. - , p. 11.3.1945 - -
    Błaszczyk Stanisław - s. Władysława, - kpr. - p. 4.7.1946 - -
    Błaszczykin Józef - s. Józefa, - szer. - zmarł z ran 8.3.1945 - -
    Błażewska Maria - - sierż. - - Krzyż Walecznych -
    Błędowski Józef - s. Jana, - szer. - z. 19.3.1945 - -
    Błoński Alfred - s. Karola - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Błoński Jan - s. Jana - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bobowski Paweł - s. Mikołaja - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bobryk Franciszek - s. Józefa, - szer. - p. 11.2.1945 - -
    Bociuta Tomasz - s. Hipolita, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Bogacki Jan. - s. Jana, ' - szer. - p. 18.8.1944 - -
    Bogucki Władysław - s. Leopolda, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Bogusz Andrzej - s. Maksyma - kpt. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Boguszewicz Antoni - s. Pawła - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Boguszewicz Wacław - s. Władysława, - szer. - zmarł z ran 11.2.1945 - -
    Bojarski Henryk - s. Jana, - kpr. - z. 14.2.1945 - -
    Bojko Ignacy - s. Antoniego - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bojko Michał - s. Tomasza, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Bojszyn Dymitr - s. Piotra - plut. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bojtel Józef - s. Jakuba - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bokówka Józef - s. Macieja, - szer. - p. 14.3.1945 - -
    Bondaruk Jan - s. Radiona - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bondarzewski Marian - s. Bolesława, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Boniecki Stefan - s. Stefana - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Borajewski Antoni - s. Wojciecha - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Borcz Andrzej - s. Piotra, - kpr. - p. 10.2.1945 - -
    Borenstein Berek - s. Joska, - szer. - z. 14.2.1945 - -
    Borkowski Aleksander - s. Jana, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Borkowski Aleksander - s. Kazimierza, - szer. - p. 11.2.1945 - -
    Borkowski Mikołaj - s. Aleksandra, - st. szer. - p. 12.2.1945 - -
    Borkowski Wiktor - s. Witaliana, - szer. - zmarł z ran 21.3.1945 - -
    Borkowski Władysław - s. Jana, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Borkowski Władysław - s. Stanisława, - szer. - p. 9.3.1945 - -
    Borodeńko Józef - s. Antoniego, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Borowicz Józef - s. Józefa, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Borowik Józef - s. Józefa, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Borowski Antoni - s. Bolesława - kpr. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Borowski Kazimierz - s. Feliksa, - kpr. - p.1.3.1945 - -
    Borowski Zygmunt - s. Michała, - plut. - p. 11.10.1944 - -
    Borowy Michał - s. Andrzeja - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bors Jan - s. Franciszka, - szer. - p. 25.4.1945 - -
    Borsa Antoni - s. Kazimierza - szer. - , p. 11.2.1945 - -
    Borsza Michał - s. Eliasza - szer. - , p. 25.8.1944 - -
    Borśko Benedykt - s. Lenona, - szer. - z. 19.8.1944 - -
    Bortkiewicz Borys - s. Stefana, - szer. - p. 17.8.1944 - -
    Bortko Benedykt - s. Leona, - st. szer. - p. 24.8.1944 - -
    Boruca Michał - s. Eliasza, - szer. - p. 25.8.1944 - -
    Borzejewski Antoni - s. Wojciecha - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Boszko Kazimierz - s. Antoniego, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Brandszpigiel Berek - s. Chaima, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Brandwajn Adolf - s. Edwarda - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Brański Mieczysław - s. Michała - sierż. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Brelak Franciszek - s. Piotra, - plut. - p. 1.9.1944 - -
    Brelak Franciszek - s. Piotra, - szer. - z. 19.8.1944 - -
    Broda Antoni - s. Andrzeja - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Broda Paweł - s. Władysława - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Brodeńko Józef - s. Antoniego - szer. - , z. 12.2.1945 - -
    Brondaruk Jan - s. Radiona - chor. - - Krzyż Walecznych -
    Broszka Józef - s. Józefa - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Bryła Władysław - s. Jana - st. sierż. - - Brązowy Krzyż Zasługi -
    Bryzek Jerzy - s. Władysława - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Brzostowski Maciej - s. Józefa, - szer. - zmarł z ran 18.4.1945 - -
    Buczkowski Antoni - s. Stanisława, - szer. - z. 7.3.1945 - -
    Bućko Antoni - s. Konstantego, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Bukiel Antoni - s. Antoniego, - szer. - p. 25.4.1945 - -
    Buła Jakub - s. Władysława - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Bunda Mikołaj - s. Własa - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Walecznych -
    Burban Bazyli - s. Mikołaja - kpr. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Burzyński Franciszek - s. Pawła, - szer. - p. 7.9.1944 - -
    Byczko Leon - s. Wincentego, - szer. - p. 19.2.1945 - -
    Byk Jan - s. Wojciecha, - szer. - p. 18.8.1944 - -
    Bylinko Leon - s. Konstantego, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Cal Jan - s. Henryka - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Cap Michał - s. Jana - kpr. - p. 23.5.1946 - -
    Cebula Czesław - s. Józefa, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Cebula Jan - s. Jana, - szer. - p. 16.4.1945 - -
    Cebula Mieczysław - s. Wojciecha, - szer. - p. 1.8.1944 - -
    Cedzik Antoni - s. Juliana. - szer. - z. 18.4.1945 - -
    Chalamoniuk Czesław - s. Wincentego - kpr. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Chejman Bory - s. Tadeusza - kpt. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Chejman Borys - s. Fadieja, - kpt. - P. 14.2.1945 - -
    Cherubiński Bonifacy - s. Piotra, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Chmiel Kazimierz - s. Feliksa - chor. - - Krzyż Walecznych -
    Chmielewski Franciszek - s. Jana - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Chochoł Zygmunt - s. Pawła, - kpr. - p. 5.3.1945 - -
    Chodźko Bronisław - s. Aleksandra - chor. - , p. 31.7.1944 - -
    Choiński Stanisław - s. Czesława, - kpr. - zmarł z ran 3.9.1944 - -
    Cholewiński Tadeusz - s. Edwarda - chor. - - Krzyż Walecznych -
    Chomicki Aleksander - s. Afanazego, - kpt. - p. 21.11.1944 - -
    Chomski Władysław - s. Adama, - szer. - p. 27.4.1945 - Krzyż Walecznych -
    Choroba Franciszek - s. Karola, - szer. - z. 14.2.1945 - -
    Chrapek Wojciech - s. Michała, - szer. - p. 21.8.1944 - -
    Chrobak Józef - s. Ludwika, - st. szer. - p. 25.8.1944 - -
    Chronowicz Jarosław - s. Władysława, - chor. - p. 6.3.1945 - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Chruszczyk Edward - s. Wojciecha, - szer. - p. 28.4.1945 - -
    Chrzanowski Józef - s. Jana, - szer. - zmarł z ran 18.3.1945 - -
    Chudaj Michał - s. Stanisława - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Chwi Hersz - s. Szlomy, - szer. - zmarł z ran 1.8.1944 - -
    Chyła Ferdynand - s. Karola, - szer. - z. 19.4.1945 - -
    Ciastoń Ignacy - s. Tomasza - kpr. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Cichy Wincenty - s. Jakuba - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Cienki Mojżesz - s. Hersza, - plut. - p. 19.2.1945 - -
    Cieplak Stanisław - s. Klemensa, - szer. - z. 1.3.1945 - -
    Cieszkowski Maksymilian - s. Teofila - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Cios Jan - s. Jana, - szer. - p. 10.2.1945. - . -
    Cios Władysław - s. Jana - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ciulkiewicz Adam - s. Antoniego, - szer. - p. 16.4.1945 - -
    Ciurlik Czesław - s. Witolda, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Cybulski Wilhelm - s. Stanisława - kpr. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Cymbała Andrzej - s. Antoniego - szer. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Cymerman Lucjan - s. Ignacego, - chor. - p. 26.8.1944 - -
    Cyzik Antoni - s. Jana, - szer. - zmarł z choroby 28.4.1945 - -
    Czabaniec Franciszek - s. Marcina, - szer. - zmarł z ran 3.3.1945 - -
    Czach Franciszek - s. J., - plut. - ,p. 12.2.1945 - -
    Czach Józef - s. Franciszka, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Czajka Lech - s. Stanisława, - szer. - p. 16.4.1945 - -
    Czajko Andrzej - s. Józefa - szer. - - Brązowy Krzyż Zasługi -
    Czajko Antoni - s. Józefa - sierż. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Czakwin Genadij - s. Teodora - kpr. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Czarnecki Mieczysław - s. Feliksa - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Czarny Makar - s. Antoniego, - szer. - p. 11.3.1945 - -
    Czarny Maksym - s. Eliasza, - szer. - p. 25.8.1944 - -
    Czepuchowski Bronisław - s. Bronisława - szer. - - Brązowy Krzyż Zasługi -
    Czerkaski Ludwik - s. Józefa - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Czerniecki Józef - s. Mikołaja - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Czerwiński Mikołaj - s. Teodora, - szer. - z. 17.4.1945 - -
    Cześninik Jan - s. Kazimierza, - kpr. - p. 3.8.1944 - -
    Czmiel Michał - s. Hersza, - szer. - zmarł z 'ran 29.8.1944 - -
    Czopek Paweł - s. Adama - plut. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Czubacki Hipolit - s. Jana - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Czudowski Jan - s. Franciszka - plut. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Czyżowski Roman - s. Jana - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Ćwiąkalski Wacław - s. Józefa, - szer. - p. 3.3.1945 - -
    Daniel Stefan - s. Józefa - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Danys Józef - s. Franciszka (dwukrotnie) - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Daszkiewicz Jan - s. Jana, - szer. - p. 24.4.1945 - -
    Dawżuk Józef - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dąbek Antoni - s. Jana, - szer. - zmarł z ran 11.5.1945 - -
    Dąbkowski Stanisław - s. Franciszka - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dąbrowa Stanisław - s. Józefa - sierż. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dąbrowski Aleksander - s. Stanisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dąbrowski Antoni - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dąbrowski Jan - s. Adolfa, - szer. - p. 25.8.1944 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Delenda Jerginat - s. Michała - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Delost Franciszek - s. Jerzego, - szer. - p. 11.2.1945 - -
    Dembowski Józef - s. Mariana - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Dencys Mojżesz - s. Abrama - kpt. - - -
    Dencys Mojżesz - s. Abrama - kpt. - - -
    Dencys Mojżesz - s. Abrama - kpt. - Krzyż Walecznych - Krzyż Grunwaldu III klasy - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały"
    Denysiuk Aleksy - s. Aleksego - bomb. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Detsch Wolf - s. Zismana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dębek Michał - s. Wawrzyńca - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Didek Stanisław - s. Józefa, - szer. - p. 12.9.1944 - -
    Dług Józef - s. Antoniego, - kpr. - p. 19.8.1944 - -
    Długi Stanisław - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Długołęcki Władysław - s. Aleksandra - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Długosz Józef - s. Franciszka - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Dmitruk Stefan - s. Teodora - plut. - , zmarł z ran 13.2.1945 - -
    Dober Jan - s. Franciszka - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dobraniuk Stanisław - s. Michała - szer. - , z. 19.8.1944 - -
    Dobreniuk Leon - s. Michała - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dobrzyński Michał - s. Wojciecha - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dojczuk Aleksiej - s. Łukieja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dolewa Emilian - s. Bazylego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Doleżan Czesław - s. Józefa, - szer. - p. 1.10.1944 - -
    Doliński Kazimierz - s. Juliana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dolkun Jan - s. Mikołaja - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dołęga Władysław - s. Jana, - chor. - p. 10.2.1945 - -
    Dołżycki Mikołaj - s. Aleksandra - szer. - , p. 1.3.1945 - -
    Domanowski Kazimierz - s. Kazimierza - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Domańczuk Władysław - s. Jana - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Domański Józef - s. Józefa, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Domański Marian - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dombrowski Bronisław - s. Ignacego, - szer. - p. 28.4.1945 - -
    Domeradzki Józef - s. Józefa, - szer. - z. 21.10.1944 - -
    Donica Eugeniusz. - s. Icka - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dorotyń Bronisław - s. Józefa, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Dosieńczuk Michał - s. Eliasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Doskocz Jan - s. Filipa, - szer. - p. 11.2.1945 - -
    Downar Józef - s. Wincentego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Drak Andrzej - s. Sebastiana, - szer. - z. 19.4;1945 - -
    Drozd Jan - s. Feliksa, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Drozdek Antoni - s. Piotra - szer. - , p. 17.4.1945 - -
    Drozdek Maciej - s. Adolfa - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Drozdek Maciej - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Drozdowski Napoleon - s. Jana, - szer. - p. 19.4.1945 - -
    Drutol Józef - s. Stanisława - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Duball Mikołaj - s, Jana, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Dubatówka Tryfons - s. Teodora, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Dubieniecki Michał - s. Pawła - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dubikowski Wiktor - s. Tadeusza - plut. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dubowy Stefan - s. Jana - ppor. - - Krzyż Walecznych -
    Duchna Zygmunt - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Duda Bronisław - s. Marcina, - kpr. - p. 17.4.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Duda Roman - s. Eliasza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dudaranuk Włodzimierz - s. Aleksego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dudek Józef - s. Stanisława, - szer. - zmarł z ran 17.4;1945 - -
    Dudek Stanisław - s. Józefa, - szer. - p. 12.9.1944 - -
    Dudek Stanisław - s. Jana, - kpr. - p. 1.3.1945 - -
    Dudka Aleksander - s. Andrzeja - ppor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dudzie Ignacy - s; Józefa, - bomb. - p. 25.8.1944 - -
    Dul Bolesław - s. Józefa - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Duran Mikołaj - s. Jana, - kpr. - z. 12.2.1945 - -
    Dutka Aleksander - s. Andrzeja (dwukrotnie) - ppor. - - Krzyż Walecznych -
    Dutkiewicz Jan - s. Mikołaja, - szer. - p. 1.8.1944 - -
    Dyjewski Walenty - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dylewski Piotr - s. Stanisława - chor. - , p. 27.12.1945 - -
    Dylewski Piotr - - chor. - p. 23.12.1945 - -
    Dytko Jan - s. Antoniego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dytko Wiktor - s. Antoniego, - szer. - p. 8.8.1944 - -
    Dziadko Edmund - .s. Stanisława, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Dziedzic Mikołaj - s. Jakuba - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dziedzic Stanisław - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dziegielewski Julian - s. Aleksandra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dziewiałtowski Jan - s. Jerzego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dziewiatnikow Marian - s. Abrama - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dziewulski Sergiusz - s. Pawła, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Dziran Teodor - s. Jana, - kpr. - p. 19.8.1944 - -
    Dziumiak Jan - s. Leona - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dziurman Józef - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dzus Józef - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Dżugaj Jan - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Eidelheit Jakub - s. Hermana - ppor. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały"
    Eidelheit Michał - s. Borysa - por. - - Krzyż Walecznych -
    Ejdelsztajn Szymon - s. Zyskinda - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Faber Stanisław - s. Adama - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Fajnberg Jerzy - s. Izaaka - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Falkowski Jan - s. Antoniego, - szer. - p. 23.2.1945 - -
    Falkowski Wacław - s. Macieja, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Falkus Albin - s. Augusta - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Fartuniak Michał - s. Wawrzyńca - st. szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Fatrych Herman - s. Saula - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Fedas Dionizy - s. Kuźmy - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Fediń Stanisław - s. Leona - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Fedukiewicz Piotr - s. Efroima - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Felczer Natan - s. Leona - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Feldensztein Szyja - s. Moszka, - kpr. - p. 1.8.1944 - -
    Ferszt Natan - s. Icka, - kpr. - p. 31.7.1944 - -
    Feszczenko Jan - s. Andrzeja - kpt. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Fetter Stanisław - s. Bronisława - ppor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Filipek Wacław - s. Stanisława, - kpr. - p. 2.3.1945 - -
    Filipienko Wasyli - s. Stefana - kpt. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Filipionek Stanisław - s. Mateusza - kpr. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Fiodorowicz Bronisław - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Flak Stanisław - s. Antoniego - plut. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Flejman Roman - s. Michała - szer. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Florensztejn Józef, - s. Samuela, - szer. - p. 8.10.1944 - -
    Fojna Feliks - s. Albina, - szer. - p. 25.8.1944 - -
    Fomin Aleksander - s. Mikołaja - mjr - Krzyż Grunwaldu III klasy - Krzyż Virtuti Militari V klasy - Krzyż Walecznych
    Fornacki Antoni - s. Kazimierza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Fortuniak Michał - s. Wawrzyńca - st. szer. - , p. 10.10.1944 - -
    Frachtenberg Rafał - s. Izaaka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Franczuk Klim - s. Mikołaja, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Frankiewicz Franciszek - s. Jana, - szer. - p. 3.9.1944 - -
    Frankow Paweł - s. Andrzeja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Franuszkiewicz Leopold - s. Wiktora, - kpr. - p. 20.8.1944 - -
    Fremd Chaskiel - s. Natana - chor. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Krzyż Walecznych -
    Frenkiel Maksymilian - s. Borucha, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Friedman Herman - s. Uszera - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Friga Karol - s. Jakuba - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Frończak Jan - s. Jana - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Frończak Mieczysław - s. Pachoma - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Frydman Zbigniew - s. Gustawa, - kpr. - z. 14.10.1944 - -
    Frydrych Władysław - s. Stanisława - st. szer. - - Krzyż Virtuti Militari V klasy -
    Fuchs Eajwicz - s. Józefa - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Fuks Dawid - s. Markusa, - kpr. - p. 12.2.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Furman Kazimierz - s. Jakuba, - szer. - p. 9.2.1945 - -
    Furs Czesław - s. Piotra - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Furtek Bolesław - s. Stanisława - kpr. - , p. 11.2.1945 - -
    Gabzdyl Alojzy - s. Emanuela, - szer. - p. 25.8.1944 - -
    Gajcy Jan - s. Józefa, - szer. - p. 19.4.1945 - -
    Galicki Henryk - s. Stanisława - szer. - , p. 12.2.1945 - -
    Galif Stanisław - s.Franciszka - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Gałązka Kazimierz - s. Stanisława - kpr. - , p. 10.2.1945 - -
    Garbal Jakub - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Garbar Jakub - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gaul Edward. - s. Floriana - szer. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gawroński Erwin - s. Walentego, - szer. - p. 10.10.1944 - -
    Gawroński Leon - s. Ludwika - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gawroński Stefan - s. Hipolita, - szer. - p. 10.10.1944 - -
    Gawryłowicz Piotr - .s. Stefana, - szer. - zmarł z ran 26.4.1945 - -
    Gągalski Mieczysław - s. Antoniego - szer. - , p. 19.8.1944 - -
    Gąsiorowski Antoni - s. Antoniego, - szer. - p. 23.8.1944 - -
    Gąsiorowski Józef - s. Antoniego, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Gemborowski Ignacy - s. Macieja, - sierż. - p. 1.3.1945 - -
    Gendek Bolesław - s. Marcina - szer. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Georgoliński Julian - s. Józefa - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Gerlach Jan - s. Antoniego, - kpr. - p. 10.2.1945 - -
    German Jakub - s. Grzegorza, - por. - p. 19.8.1944 - -
    Gęba Mikołaj - s. Jana - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gędzikiewicz Romuald - s. Teofila - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gielgier Kazimierz - s. Jana, - szer. - zmarł z ran 27.4.1945 - -
    Gierczak Antoni - s. Józefa - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Gierczak Zbigniew - s. Adama - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gierus Antoni - s. Jana, - szer. - p. 16.4.1945 - -
    Gierus Stanisław - s. Szczepana, - szer. - p. 16.4.1945 - -
    Gil Bolesław - s. Józefa, - kpr. - p. 1.3.1945 - -
    Gil Władysław - s. Stefana - plut. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Giluk Witold - s. Franciszka, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Giryn Walenty - s. Piotra - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Giryn Władysław - s. Aleksandra, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Glinnikow Jan - s. Prokopa, - kpt. - p. 18.9.1944 - Krzyż Walecznych - Order Wojny Ojczyźnianej
    Gliński Ryszard - s. Czesława (dwukrotnie) - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gliszczyński Jan - s. Jana, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Gładysz Stanisław - s. Antoniego, - st. szer. - p. 14.2.1945 - -
    Głąb Jan - s. Jana, - szer. - p. 25.8.1944 - -
    Głąb Piotr - s. Antoniego, - kpr. - p. 17.4.1945 - -
    Godma Roman - s. Wincentego, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Godula Roman - s. Wincentego, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Gogol Władysław - s. Stefana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gogos Stefan - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gojcy Jan - s. Józefa - szer. - , p. 19.4.1945 - -
    Golba Józef - s. Karola - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Goldberg Mońko - s. Jana - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Golis Stanisław - s. Franciszka, - sierż. - p. 12.2.1945 - -
    Golsztein Jakub - s. Szachny - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gołąbek Leon - s. Franciszka - kpr. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gołębczyk Franciszek - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gołubicki Antoni - s. Piotra - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gończarek - s. Karola - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Goryśniak Emil - s. Michała - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Górecki Kazimierz - s. Wincentego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Górecki Ryszard - s. Stanisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Górecki Teofil - s. Leona - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Górniak Mikołaj - s. Ignacego, - por. - p. 12.2.1945 - -
    Górski Bolesław - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Górski Karol - s. Jana, - szer. - p. 11.2.1945 - -
    Górski Tadeusz - s. Ignacego - plut. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Grabiec Paweł - s. Pawła, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Grabowski Ignacy - s. Macieja - szer. - , p. 2.3.1945 - -
    Grabowski Stanisław - s. Józefa, - szer. - p. 2.3.1945 - -
    Grajewski Stanisław - s. Władysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Grączalski Paweł - s. Stanisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Grecki Antoni - s. Wincentego - szer. - , p. 31.7.1944 - -
    Greczan Edward - s. Aleksandra - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Greszczyk Jan - s. Bazylego, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Grobicki Józef - s. Kazimierza, - plut. - p. 19.8.1944 - -
    Grocholski Jan - s. Jakuba, - st. szer. - p. 27.2.1945 - -
    Grochowski Edward - s. Feliksa, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Grochowski Stanisław - s. Władysława, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Grochulski Aleksander - s.Antoniego, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Gromaszek Józef - s. Stanisława - plut. - p. 16.1.1945 - -
    Gross Aba - s. Lipy - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gróchalski Aleksander - s. Antoniego, - chor. - z. 12.2.1945 - -
    Gródecki Jan - s. Franciszka, - chor. - p. 1.3.1945 - -
    Gródecki Jan. - s. Franciszka, - szer. - p. 3.3.1945 - -
    Grubiak Stanisław - s. Józefa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Grudecki Jan - s. Franciszka, - chor. - p. 14.3.1945 - -
    Grudka Kazimierz - s. Stefana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Grudzień Jerzy - s. Jana - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Grunt Józef - s. Antoniego (dwukrotnie) - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gruszecki Bazyli - s. Franciszka - szer. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Gruszecki Józef - s. Feliksa - st. szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gryeman Leon - s. Abrama - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Grykin Józef - s. Antoniego, - szer. - zmarł z ran 20.2.1945 - -
    Grynblat Jakub - s. Chaima, - sierż. - p. 17.4.1945 - -
    Gryncwajg Adek - s. Marka - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gryncwajg Adek - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Grynszpan Jakub - s. Mendla - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gryń Ludwik - s. Jana, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Grzegorczyk Czesław - s. Stanisława - sto szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Grzeszczuk Józef - s. Ignacego, - szer. - z. 14.10.1944 - -
    Grzeszczyk Jan - s. Bazylego, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Grześ Stanisław - s. Karola, - szer. - zmarł z ran 26.8.1944 - -
    Grzonka Alfons - s. Wincentego - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Grzymała Józef - s. Teofila - kpr. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Grzywacz Aleksander - s. Kazimierza, - sierż. - p. 12.2.1945 - -
    Grzywacz Mieczysław - s. Wincentego - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Guczewski Karol - s. Franciszka - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Gudwiłowicz Józef - s. Jana - kpt. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gudynowski Franciszek - s. Mieczysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gula Grzegorz - s. Marcina - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gulbicki Bronisław - s. Adama, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Gulewicz Jan - s. Pawła - kpt. - - Krzyż Walecznych -
    Gurowski Grzegorz - s. Antoniego, - st. sierż. - zmarł z ran 2.4.1945 - -
    Gurtaj Zenon - s. Andrzeja, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Guśliński Aleksander - s. Józefa, - kpr. - p. 10.2.1945 - -
    Gut Franciszek - s. Jana - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gut Jakub - s. Mojżesza, - szer. - z. 14.2.1945 - -
    Gutkowski Jan - s. Antoniego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gutkowski Piotr - s. Teofila, - kpr. - p. 23.9.1944 - -
    Gutkowski Stanisław - s. Tomasza, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Gutkowski Wacław - s. Adama - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gutowski Bronisław - s. Józefa - por. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Krzyż Walecznych -
    Gutowski Piotr - s. Teofila, - szer. - p. 23.9.1944 - -
    Guzik Tadeusz - s. Józefa, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Guźlikowski Aleksander - s. Józefa, - kpr. - p. 10.2.1945 - -
    Gwoździński Stanisław - s. Ludwika - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gwoźdź Kasper - s. Stanisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gzyl Ferdynand - s. Piotra - sierż. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gzyl Ferdynand - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gzyl Stanisław - s. Ferdynanda - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Gzyl Władysław - s. Ferdynanda - st. sierż. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Habinek Wojciech - s. Tomasza, - szer. - zmarł 14.3.1945 - -
    Haczyński Wojciech - s. Stanisława, - szer. - p. 14.2.1945 - -
    Hadam Roman - s. Rudolfa, - kpr. - p. 15.4.1945 - -
    Haduch Tadeusz - s. Walentego, - szer. - p. 2.9.1944 - -
    Hajdasz Jan - s. Wojciecha, - szer. - p. 11.3.1945 - -
    Hajdasz Mieczysław - s. Marcina - szer. - , p. 11.3.1945 - -
    Hajder August - s. Pawła - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Hajdosz Jan - s. Wojciecha, - szer. - z. 11.3.1945 . - -
    Hajduga Roman - s. Jakuba - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Hajdusz Mieczysław - s. Marcina, - szer. - p. 11.3.1945 - -
    Hajnik Marian - s. Michała - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Halicki Władysław - s. Konstantego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Halpern Oskar - s. Melecha - chor. - - Krzyż Virtuti Militari V klasy -
    Hałajko Stefan - s. Jana, - szer. - p. 14.9.1945 - -
    Handziuk Jan - s. Grzegorza - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Hanuszewicz Walerian - s. Marcelego - st. szer. - - Krzyż Walecznych -
    Hapon Józef - s. Józefa, - szer. - zmarł z ran 22.4.1945 - -
    Harasimowicz Antoni - s. Józefa, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Harasimowicz Edward - s. Karola, - kpr. - p. 25.4.1945 - -
    Hasen Jan - s. Grzegorza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Hawryluk Jan - s. Trofima - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Henczel Karol - s. Romana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Herbst Dawid - s. Mojżesza, - szer. - p. 4.9.1944 - -
    Hercberg Chaskiel - s. Zelika, - szer. - p. 2.8.1944 - -
    Hernat Bronisław - s. Augustyna, - szer. - p. 21.4.1945 - -
    Hinicki Stanisław - s. Kajetana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Hiper Michał - s. Hersza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Hister Giecal - s. Jakuba, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Hołowaniec Mikołaj - s. Aleksandra - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Hołownia Marcin - s. Aleksandra - chor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Homoniec Mikołaj - s. Jewdokima - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Hordziej Aleksander - s. Eliasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Horing Leon - s. Marcina - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Horodyński Antoni - s. Józefa, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Hryniewicki Władysław - s. Wacława - chor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Hryniewisz Wacław - s. Wacława - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Hrynkiewicz Stanisław - s. Michała - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Hubicz Kazimierz - s. Wojciecha, - szer. - p. 2.8.1944 - -
    Huk Maciej - s. Juliana - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Hulewicz Tadeusz - s. Teodora - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Huszczak Jan - s. Stefana, - kpr. - z. 17.4.1945 - -
    Hymen Piotr - s. Piotra, - szer. - p. 25.8.1944 - -
    Idzi Józef - s. Wincentego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ilczuk Henryk - s. Jana, - kpr. - z. 12.2.1945 - -
    Ilczuk Trofim - s. Zachariasza, - kan. - zmarł z ran 19.9.1944 - -
    Ilewicz Stanisław - s. Alfonsa, - szer. - p. 25.4.1945 - -
    Imberg Mendel - s. Fajwla - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Imiałek Antoni - s. Stanisława - szer. - , p. 16.4.1945 - -
    Imrowicz Jan - s. Józefa - kpr. - p. 28.5.1946 - -
    Inbersz Hersz - s. Tajwla - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Inwentarz Symcha - s. Chaima - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Isel Jan - s. Filipa, - szer. - z. 7.4.1945 - -
    Iwancow Józef - s. Onufrego - kpr. - - Brązowy Krzyż Zasługi -
    Iwanicki Antoni - s. Józefa, - sierż. - p. 12.2.1945 - -
    Iwanik Adam - s. Jana - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Iwaniszyn Władysław - s. Grzegorza (dwukrotnie) - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Iwaszko Czesław - s. Czesława, - szer. - p. 29.4.1945 - -
    Iwaszko Mieczysław - s. Czesława, - szer. - p. 27.4.1945 - -
    Izdebski Franciszek - s. Bernarda, - kpr. - p. 2.9.1944 - -
    Izdebski Władysław - s. Antoniego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Iżyk Julian - s. Jana, - szer. - zmarł z ran 3.8.1944 - -
    Jabłoniec Bolesław - s. Feliksa, - kpr. - p. 1.3.1945 - -
    Jabłoński Stanisław - s.. Wincentego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jabłoński Tadeusz - s. Jana - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Jacewicz Benedykt - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jackiewicz Anatol - s. Adama, - plut. - p 1.3.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jackiewicz Wiktor - s. Kajetana - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jaczys Genady - s. Aleksandra - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jaćko Ignacy - s. Klemensa - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jadzyn Stanisław - s. Kazimierza, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Jagosiński Ireneusz - s. Jana - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jagusz August - s. Tomasza, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Jakim Marcin - s. Michała - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jakubow Stanisław - s; Jana, - szer. - p. 19.2.1945 - -
    Jakubowicz Józef - s. Wilhelma - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jaliński Adam - s. Michała, - kpr. - p. 31.8.1944 - -
    Jamat Jan - s. Feliksa, - plut. - p. 26.4.1945 - -
    Janiak Florian - s. Ludwika - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Janient Jan - s. Feliksa - plut. - p. 26.4.1945 - -
    Janiszewski Władysław - s. Hilarego, - chor. - zmarł 21.2.1944 - -
    Janiszyn Michał - s. Jana, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Jankowski Kazimierz - s. Jana - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Janowski Eugeniusz - s. Stanisława - szer. - , p. 16.4.1945 - -
    Januchta Józef - s. Michała - kpr. - p. 8.2.1946 - -
    Januć Polikarp - s. Marcina, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Januć Wiktor - s. Maksymiliana, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Janul Józef - s. Józefa, - szer. - p. 26.2.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Janulis Edward - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Janusz Alfons - s. Witolda - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Janusz Józef - s. Józefa, - szer. - zmarł z ran 26.2.1945 - -
    Janusz Stanisław - s; Waleriana, - szer. - zmarł 16.3.1945 - -
    Jaremczuk Piotr - s. Potapa - kpt. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jarmuła Jankiel - s. Izaaka - plut. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Jarmuła Jankiel - s. Gerarda - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jarmułowicz Bolesław - s. Albina - szer. - , z. 19.4.1945 - -
    Jarmuz Nuta - s. Mońka - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jarnuchowicz Władysław - s. Wawrzyńca - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jarosz Józef - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jaroszewicz Wincenty - s. Jana - szer. - , z. 12.2.1945 ' - -
    Jarszak Wojciech - s. M. - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jaruzelski Wojciech - s. Władysława - por. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Walecznych -
    Jasiński Jakub - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jasiński Wiktor - s. Karola - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Jasny Antoni - s. Franciszka - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jastromski Tomasz - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jastrzębski Stanisław - s. Apolinarego - szer. - , p. 29.9.1944 - -
    Jastrzębski Władysław - s. Mikołaja, - szer. - p. 21.6.1945 - -
    Jaszczuk Mikołaj - s. Jakuba - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jawny Leopold - s. Jana, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Jaworski Telesław - s. Stanisława - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jednaszewski Leopold - s. Edwarda (dwukrotnie) - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jefimiak Piotr - s. Mikołaja - plut. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Jeliniak Piotr - s. Mikołaja - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jelmielnicki Aleksander - s. Jana (dwukrotnie) - st. sierż. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jenisiów Franciszek - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jermak Zygmunt - s. Augusta, - szer. - z. 14.2.1945 - -
    Jermakowicz Józef - s. Edwarda, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Jerman Wiktor - s. Michała, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Jeryć Franciszek - s. Ludwika, - szer. - p. 20.4.1945 - -
    Jeśkiewicz Jan - s. Jana, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Jeśkiewicz Wiktor - s.Bernarda, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Jeśkiewicz Wojciech - s. Wojciecha - szer. - , z. 12.2.1945 - -
    Jewiarz Piotr - s. Wawrzyńca, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Jezierzański Michał - s. Antoniego - sierż. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Jeznach Leon - s. Łukasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jędrych Władysław - s. Antoniego - szer. - , p. 25.8.1944 - -
    Judycki Stanisław - s. Jana, - szer. - p. 9.2.1945 - -
    Judzinstajn Szymon - s. Abrama - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Juralewicz Zygmunt - s. Onufrego - szer. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Jurewicz Jan - s. Mieczysława, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Jurgielewicz Grzegorz - s. Władysława - plut. - , z. 11.3.1945 - -
    Jurgielewicz Walerian - s. Mateusza - chor. - - Krzyż Walecznych -
    Jurkowski Andrzej - s. Antoniego - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Kabala Stefan - s. Franciszka - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kac Izaak - s. Jakuba - por. - , zmarł z ran 1.6.1945 - -
    Kac Michał - s. Samuela - sierż. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kacpura Kazimierz - s. Jana - plut. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kaczan Kazimierz - s. Wacława, - kpr. - p. 21.9.1944 - -
    Kaczka Michał - s. Motela - szer. - , zmarł z ran 13.2.1945 - -
    Kaczyński Mikołaj - s. Władysława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kaczyński Wojciech - s. Stanisława, - szer. - z. 14.2.1945 - -
    Kadendo Józef - s. Kazimierza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kahane Eryk - s. Oskara, - ppor. - p. 26.4.1945 - -
    Kaim Stanisław - s. Mateusza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kalinkiewicz Wincenty - s. Wincentego, - szer. - z. 16.4.1945 - -
    Kalinowski Wacław - s. Wiktora, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Kaliński Janusz - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kaliński Józef - s. Józefa - por. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Walecznych -
    Kaliszczuk Bronisław - s. Pawła, - szer. - p. 11.2.1945 - -
    Kalitowicz Bronisław - s. Stanisława, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Kałuski Chaskel - s. Abrama - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kamecki Marian - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kamiński Feliks - s. Ignacego, - szer. - p. 10.2.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kamiński Józef - s. Jana, - szer. - z.. 12.2.1945 - -
    Kamiński Józef - s. Stefana - plut. - Krzyż Walecznych - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Kamiński Julian - s. Piotra - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kamiński Stanisław - s. Kaspra - szer. - , p. 19.8.1944 - -
    Kamiński Stanisław - s. Stanisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kantorowicz Wolf - s. Szlomy - plut. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kapsnia Marian - s. Józefa, - szer. - p. 31.7.1944 - -
    Kapuściak Józef - s. Tomasza - chor. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Kapuściński Stanisław - s. Aleksandra. - por. - - Krzyż Walecznych -
    Kapuściński Teodor - s. Andrzeja - szer. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Karaczun Arcenti - s. Grzegorza (dwukrotnie) - kpt. - - Krzyż Walecznych -
    Karasimowicz Edward - s. Karola - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Karasiński Walerian - s. Leona, - szer. - p. 26.4.1945 - -
    Karaszewski Stanisław - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Karbowski Wacław - s. Teofila. - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Karkolt Edmund - s. Józefa - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Karol Napoleon - s. Izydora - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Karol Zenon - s. Alfonsa, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Karp Towia - s. Borysa - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Karpa Józef - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Karpiński Jan - s. Władysława - sierż. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Karpnik Mieczysław - s. Jakuba - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Karwosiecki Tadeusz - s. Zygmunta (dwukrotnie) - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kaspczyk Wacław - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kasperowicz Wiktor - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kasprowicz Roman - s. Władysława - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kasprzyk Wacław - s. Antoniego - szer. - , zmarł z ran 24.4.1945 - -
    Kaszczelniak Mieczysław - s. Józefa, - chor. - p. 20.2.1945 - -
    Kaszewski Władysław - s. Jana, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Katarzyński Wiesław - s.Wiesława - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Katryk Antoni - s. Ludwika, - szer. - zmarł z choroby 15.3.1945 - -
    Kawalerski Mieczysław - s. Stanisława, - ppor. - zmarł z ran 16.4.1945 - -
    Kawurek Jan - s. Alfonsa, - szer. - p. 5.3.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kazarin Henryk - - szer. - p. 21.12.1945 - -
    Kazibroda Rudolf - s. Wincentego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kazimierow Piotr - s. Pawła - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kazimierski Mieczysław - s. Adolfa, - szer.. - p. 17.4.1945 - -
    Kazimirow Paweł - s. Franciszka - szer. - , zmarł z ran 21.3.1944 - -
    Kaźmierow Piotr - s. Pawła, - chor. - p. 1.9.1945 - -
    Kaźmirowski Mieczysław - s. Adolfa, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Kelner Józef - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kędzierski Edmund - s. Józefa - sierż. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kędzierski Michał - s.- Jana, - szer. - zmarł z ran 14.2.1945 - -
    Kędzierski Tadeusz - s. Stanisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kępiński Edward - s. Franciszka - st. szer. - , p. 2.3.1945 - -
    Kiczyło Józef - s. Wincentego, - szer. - zmarł z choroby 13.5.1945 - -
    Kielak Stanisław - s. Jana - szer, - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kielar Józef - s. Wawrzyńca - chor. - , p. 1.3.1945 - -
    Kiernicki Antoni - s. Aleksandra, - szer. - p. 14.2.1945 - -
    Kierżun Józef - s. Michała, - szer. - z; 12.2.1945 - -
    Kijewski Stanisław - s. Zenowia - kpt. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Kilimnik Stanisław - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kimak. Tadeusz - s. Stanisława, - ppor. - p. 14.2.1945 - -
    Kimelhajer Mojżesz - s, Jankiela, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Kinach Michał - s. Konstantego, - szer. - p. 26.4.1945 - -
    Kiraga Stanisław - s. Antoniego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kiszkił Bronisław - s. Stanisława - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Kitlas Edward - s. Stanisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kizło Jan - - szer. - p .25.12.1945 - -
    Kizłyk Jan - s. Dymitra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Klajn Lejbuś - s. Małki - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Klarman Julian - s. Nuchima - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Klimczak Zygmunt - s. Narcyza - kpr. pchor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Klimek Tadeusz - s. Stanisława, - ppor. - p. 14.2.1945 - -
    Klimukowski Bronisław - s. Jana - chor. - , p. 27.4.1944 - -
    Klimza Jan - s. Jana - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Kliper Michał - s. Hersza - plut. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Kloc Czesław - s. Andrzeja - plut. - p. 5.5.1946 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kloc Dawid - s. Lejby - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kloc Józef - s. Jana, - chor. - p. 13.2.1945 - -
    Klok Stanisław - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kluczkowski Stanisław - s. Andrzeja - plut. - , zmarł z ran 18.3.1945 - -
    Klus Zdzisław - s. Tomasza, - chor. - z. 14.2.1945 - -
    Klusz Ilia - s. Salomona (dwukrotnie) - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kładachowski Michał - s. Dymitra - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kłakowicz Franciszek - s. Józefa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kłosowski Jan - s. Bazylego, - szer. - p. 27.4.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kniaziowski Wojciech - s. Pawła - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kobardo Józef - s. Hipolita, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Kobierski Józef - s. Mateusza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kobylan Paweł - s. Romana - bomb. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kobyłka Stanisław - s. Michała, - st. szer. - p. 17.4.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kobzowicz Stefan - s. Hipolita, - szer. - p. 10.10.1944 - -
    Kochan Władysław - s. Dawida - ppor. - - Krzyż Walecznych -
    Kochane Rudolf - s. Oskara - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kochanowski Adam - s. Franciszka, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Kochanowski Stanisław - s. Tomasza, - szer. - z. 19.4.1945 - -
    Kochański Dominik - s. Michała, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Kochmański Michał - s. Daniela, - plut. - p. 19.8.1944 - -
    Kochniak Stanisław - s. Władysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kocot Aleksander - s. Stanisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kocpan Władysław - s. Dawida - ppor. - , zmarł z ran 18.4.1945 - -
    Koczorowski Władysław - s. Józefa, - plut. - p. 10.10.1945 - -
    Kofliński Michał - s. Jana, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Kogut Władysław - s. Michała, - szer. - p. 10.10.1944 - -
    Kokowczyk Teodor - s. Wincentego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kolandzik Franciszek - s. Jana, - szer. - zmarł z ran.7.8.1944 - -
    Kolata Marian - s. Władysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kolbert Paweł - s. Jana - plut. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Walecznych -
    Kolczyński Józef - s. Jana - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Kolenda Józef - s. Kazimierza - szer. - p. 16.4.1945 - -
    Koleśnik Paweł - s. Nikity - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kołoda Grzegorz - s. Filipa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kołodyński Kazimierz - s. Henryka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kołodziej Stefan - s. Michała,' - szer. - z. 16.4.1945 - -
    Kołodziejczyk Bolesław - s. Jana, - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kołodziejczyk Stanisław - s. Wojciecha - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kołpak Piotr - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kołtun Mojżesz - s. Sendera - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kołtuniak Zbigniew - s. Andrzeja, - kpr. - p. 2.3;1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Komar Awsiej - s. Izydora - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Komar Owsiej - s. Szlomy - st. szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Komarski Włodzimierz - s. Stanisława, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Komenża Ignacy - s. Wincentego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Komorowski Czesław - s. Jana - szer. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Koncniuk Paweł - s. Tichona, - st. szer. - p. 11.3.1945 - -
    Kondracki Mikołaj - s. Stanisława, - szer. - z. 19.8.1944 - -
    Koniuk Jan - s. Teodora, - st. szer. - p. 30.8.1944 - -
    Koń Jan - s. Franciszka, - kpr. - p. 10.2.1945 - -
    Kopcinek Wiktor - s. Grzegorza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kopeć Aleksander - s. Pechoma - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kopeć Jan - s. Konstantego - sierż. - , p. 12.2.1945 - -
    Koplewski Konstanty - s. Józefa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Koprowski Aleksander - s. Jana - szer. - p. 30.1.1946 - -
    Koprowski Józef - - szer. - p. 1.3.1946 - -
    Koprowski Władysław - s. Wojciecha - kpr. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Korban Jan - s. Pawła - por. - - Order Wojny Ojczyźnianej -
    Korczyński Antoni - s. Tomasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Korkosz Edmund - s. Józefa - chor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Korman Stefan - s. Antoniego, - szer. - zmarł z ran 8.3.1945 - -
    Kornalewicz Tadeusz - s. Stanisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kornblit Szulim - s. Nusyma, - plut. - p. 13:4.1945 - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kornfeld Izydor - s. Dawida, - szer. - zabity 1.10.1944 - -
    Kornikowski Franciszek - s. Antoniego, - szer. - p. 11.2.1945 - -
    Korniłowski Jan - s. Władysława, - szer. - p. 11.2.1945 - -
    Korwus Mikołaj - s. Szymona - chor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Korytch Michał - s. Jana, - kan. - p. 3.8.1944 - -
    Korzik Szymon - s. Antoniego - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Korzon Mikołaj - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kosakiewicz Kazimierz - s. Mikołaja - st. szer. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Kosiło Jan - s. Bolesława, - kpr. - p. 23.4.1945 - -
    Kosior Stanisław - s. Wincentego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    KosmoIski Zygmunt - s. Juliana - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kossakowski Czesław - s. Piotra, - sierż. - zmarł z choroby 12.2.1945 - -
    Kossler Herman - s. Chaima - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kostka Mieczysław - s. Franciszka. - kpt. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kostyszyn Mikołaj - s. Jana - szer. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Koszałko Antoni - s. Ferdynanda - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Koszewicz Roman - s. Konstantego, - ppor. - p. 26.4.1945 - -
    Kościński Władysław - s. Władysława, - ppor. - p. 19.8.1944 - -
    Kościukiewicz Kazimierz - s. Jarosława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kot Michał - s. Kazimierza, - szer. - p. 16.4.1945 - -
    Kotek Wiktor - s. Stanisława, - st. szer. - z. 11.3.1945 - -
    Kotkowski Stanisław - s. Mikołaja - szer. - , zabity 12.2.1945 - -
    Kotwicki Michał - s. Piotra - ppor. - - Krzyż Walecznych -
    Kotwicki Mikołaj - s. Piotra - ppor. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Order Czerwonej Gwiazdy -
    Kotwieki Wiktor - s. Romana - kpr. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kowalczuk Antoni - s. Feliksa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kowalczyk Jan - s. Józefa, - kpr. - z. 21.10.1944 . - -
    Kowalewski Antoni - s. Michała, - szer. - zmarł z ran 15.2.1945 - -
    Kowalewski Józef - s. Józefa, - chor. - p. 10.2.1945 - -
    Kowalewski Michał - s. Antoniego, - szer. - p. 15.2.1945 - -
    Kowalow Adam - s. Michała, - szer. - p. 26.4.1945 - -
    Kowalski Edward - s. Piotra - st. szer. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kowalski Godel - s. Szapsa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kowalski Mieczysław - s. Stanisława, - ppor. - p. 17.4.1945 - -
    Kowalski Paweł - s. Piotra - chor. - - Krzyż Walecznych -
    Kowalski Tadeusz - - szer. - p. 21.12.1945 - -
    Kowalski Tadeusz - s. Antoniego - kan. - p. 26.12.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kowalski Tomasz - s. Leona, - szer. - zmarł 12.3.1945 - -
    Kowaluk Adam - s. Michała, - kpr. - p. 27.4.1945 - -
    Kozak Stefan - s. Kacpra, - szer. - zmarł z ran 19.8.1944 - -
    Kozak Władysław - s. Franciszka, - st. szer. - p. 1.3.1945 - -
    Kozakiewicz Bernard - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kozakiewicz Kazimierz - s. Mikołaja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kozakow Piotr - s. Kazimierza - ppor. - - Krzyż Walecznych -
    Kozaryń Henryk - s. Antoniego, - szer. - p. 26.12.1945 - -
    Kozbiał Jan - s. Antoniego, - szer. - p. 18.8.1944 - -
    Kozecki Jan - s. Stanisława - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Kozera Władysław - s. Jana - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kozioł Tadeusz - s. Władysława - szer. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Koziuk Karol - s. Jerzego, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Kozłowski Franciszek - s. Antoniego - szer. - , p. 17.4.1945 - -
    Kozłowski Jan - s. Zachariasza - plut. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kozłowski Konstanty - s. Stefana, - sierż. - zmarł z ran 20.1.1945 - -
    Kozłowski Marian - s. Michała - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kozłowski Roch - s. Rocha - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kozłowski Stanisław - s. Antoniego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kozłowski Wincenty - s. Adama - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kral Jakub - s. Berka, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Krasicki Antoni - s. Floriana (dwukrotnie) - ppor. - - Krzyż Walecznych -
    Krasowski Michał - s. Tomasza, - kpr. - z. 12.2.1945 - -
    Krasowski Władysław - s. Konstantego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Krasucki Franciszek - s. Franciszka - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Krawczak Kazimierz - s. Michała - por. - Krzyż Walecznych - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Krawczyk Władysław - s. Wojciecha, - ppor. - p. 18.9.1944 - -
    Krejza Jan - s. Konstantego - szer. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Kret Stanisław - s. Adama, - szer. - zmarł z ran 3.3.1945 - -
    Kroczak Tomasz - s. Antoniego - szer. - , p. 17.4.1945 - -
    Król Andrzej - s. Marcina, - szer. - zmarł z ran 31.7.1944 - -
    Król Jan - s. Szczepana, - szer. - p. 23.8.1944 - -
    Król Paweł - s. Pawła, - kpr. - p. 6.1.1945 - -
    Król Szmul - s. Naftalego - szer. - , p. 5.3.1945 - -
    Kruk Andrzej - s. Antoniego - szer. - , p. 12.2.1945 - -
    Kruszelnicki Włodzimierz - s. Jana, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Kryczyński Stanisław - s. Kazimierza - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Krystosiak Piotr - s. Franciszka - szer.. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Krysztowiak Piotr - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Krzeczkowski Józef - s. Andrzeja - kpr. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Krzeczowski Władysław - s. Andrzeja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Krzypkowski Eugeniusz - s. Konstantego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Krzywicki Bolesław - s. Piotra, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Krzywiec Antoni - s. Franciszka, - szer. - z. 16.4.1945 - -
    Krzyżak Franciszek - s. Pawła, - kpr. - zmarł z ran 18.3.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Krzyżak Tomasz - s. Pawła, - kpr. - p. 14.3.1945 - -
    Krzyżowski Józef - s. Teodora, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Kubicki Franciszek - s. Romana, - szer. - z. 19.8.1944 - -
    Kubicki Stanisław - s. Stanisława, - szer. - p. 19.9.1944 - -
    Kubina Bolesław - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kucewicz Eliasz - s. Szymona - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kuchalski Józef - s. Wincentego, - szer. - zmarł z ran 14.2.1945 - -
    Kucharczyk Aleksander - s. Rocha - plut. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kucharek Hieronim - s. Józefa, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Kucharek Walter - s. Henryka - por. - - Krzyż Walecznych -
    Kucharek Władysław - s. Antoniego - szer. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Kucharski Józef - s. Aleksandra - sierż. - , p. 18.9.1944 - -
    Kucharski Józef - s. Wincentego - szer. - , p, 14.2.1945 - -
    Kucykowicz Aleksander - s. Józefa - sierż. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kucykowicz Aleksy - s. Józefa - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kuczer Antoni - s. Piotra, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Kuczer Fryderyk - s. Jankiela, - st. szer. - p. 10.9.1944 - -
    Kuczewski Jan - s. Karola, - szer. - z. 5.3.1945 - -
    Kuczyński Antoni - s. Łukasza, - chor. - zmarł z ran 29.4.1945 - -
    Kuczyński Bronisław - s. Stefana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kuczyński Włodzimierz - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kuć Wacław - s. Piotra - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Kudinow Wiktor - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kudryk Jan - s. Stefana, - kpr. - z. 16.4.1945 - -
    Kuklianow Beniamin - s. Mikołaja - por. - - Order Wojny Ojczyźnianej -
    Kukliński Władysław - s. Tomasza - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Order Wojny Ojczyźnianej -
    Kula Józef - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kulas Grzegorz - s. Jana - plut. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Kulesza Ryszard - s. Henryka, - ppor. - p. 18.4.1945 - Krzyż Walecznych -
    Kulik Jan - s. Marcina - szer. - , p. 28.3.1945 - -
    Kulik Józef - s. Michała, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Kulikowski Kazimierz - s. Józefa - szer. - , p. 16.4.1945 - -
    Kułacki Henryk - s. Ignacego, - kpr. - z. 12.2.1945 - -
    Kunisz Michał - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kupczałoj Władysław - s., Jana - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Kuperman Rubin - s. Joska, - szer. - p. 31.7.1944 - Krzyż Virtuti Militari V klasy -
    Kur Czesław - s. Jana - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kuratnik Piotr - s. Grzegorza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kurczyński Stanisław - s. Sylwestra - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kurecki Stanisław - s. Teodora - szer. - , zmarł z ran 1.5.1945 - -
    Kurek Jerzy - s. Edmunda, - st. sierż. - zmarł z ran 14.2.1945 - Krzyż Virtuti Militari V klasy -
    Kurlala Hieronim - s. Tomasza, - szer. - p. 5.3.1945 - -
    Kurtarz Piotr - s. Mikołaja - szer. - , zmarł z ran 25.8.1944 - -
    Kusia Jan - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kutasiński Stefan - s. Andrzeja - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Kuzioła Kazimierz - s. Wawrzyńca, - szer. - zmarł w szp. 17.3.1945 - -
    Kuźmicz Andrzej - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kuźmicz Jan - s. Piotra, - kpr. - p. 8.9.1944 - -
    Kuźmienko Jan - s. Józefa - kpt. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kuźmiński .Marian - s. Antoniego, - szer. - z. 28.4.1945 - -
    Kuźmiński Franciszek - s. Karola, - sierż. - p. 11.2.1945 - -
    Kuźniecow Sergiusz - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kwal Jakub - s. Berka, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Kwasigroch Piotr, - s. Jana, - szer. - p. 26.8.1944 - -
    Kwiatkowski Ludwik - s. Tomasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kwieskowski Michał - s. Tomasza, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Kwimicz Jan - s. Piotra - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Kwinta Franciszek - s. Teodora - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Labus Ginter - s. Józefa (dwukrotnie) - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lachowicz Tadeusz. - s. Kazimierza - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Laks Włodzimierz - s. Piotra - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Landwirt Eliasz - s. Jakuba, - kpr. - p. 21.9.1944 - -
    Lange Edward - s. Ryszarda - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lapman Jakub - s. Syndry - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Laskowski Adam - s. Józefa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lastowicz Wiktor - s. Wincentego - kpt. - - Order Czerwonej Gwiazdy -
    Laśko Jakub - s. Aleksandra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Leapter Jakub - s. Leona - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lech Jan - s. Wojciecha, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Lech Jan - s. Jerzego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lech Jan - s. Grzegorza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lech Kazimierz - s. Jana - chor. - - Krzyż Walecznych -
    Lecheński Bronisław - s.Franciszka, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Leib Izrael - s. Fajwela, - szer. - p. 10.3.1945 - -
    Lejbrok Chaim - s. Judy - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lemberger Grzegorz - s. Jozefa, - szer. - z. 16.4.1945 - -
    Lepioszko Izydor - s. Stefana, - szer. - zmarł z ran 3.3.1945 - -
    Lerunin Fiodor - s. Samsona - plut. - - Order Czerwonej Gwiazdy -
    Leszczewski Adam - s. Karola, - kpr. - p. 5.3.1945 - -
    Leszczyński Czesław - s. Juliana, - sierż. - zmarł z ran 17.3.1945 - -
    Leszczyński Jan - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Leszczyński Jerzy - s. Jana, - chor. - p. - -
    Leszkiewicz Piotr - s. Jana - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Leszko Tadeusz - s. Konstantego, - plut. - p. 12.2.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Leśniak Gerhard - s. Szczepana, - chor. - p. 26.8.1944 - -
    Leśniewski Józef - s. Bronisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lewandowski Edward - s. Wojciecha - plut. - , p. 9.2.1945 - -
    Lewandowski Jan - s. Franciszka - kpr. - , p. 2.8.1944 - -
    Lewczenko Józef - s. Antoniego - plut. - , p. 12.2.1945 - -
    Lewicki Leonid - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lewkowicz Bolesław - s. Józefa - plut. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lewoskron Jakub - s. Mojżesza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lewtak Wiktor - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Leźniewicz Bronisław - s. Franciszka, - szer. - p. 2.3.1945 - -
    Leżański Aleksander - s. Kazimierza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Leżuch Stanisław - s. Józefa - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Libryk Bazyli - s. Mikołaja, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Ligenberg Sanek - s. Szmula - kpr. - , p. 12.2.1945 - -
    Limanowski Sergiusz - s. Jana, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Linart Piotr, - s. Karola, - st. szer. - p. 10.1.1945 - -
    Lindbuch Saturnin - s. Saturnina - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lipiński Edward - s. Dominika, - plut. - p. 22.3.1945 - -
    Lipiński Henryk - s. Józefa - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lipiński Jan - s. Piotra - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lipiński Michał - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lipka Antoni - s. Teodora - szer. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lis Franciszek - s. Jana, - szer. - z. 9.2.1945 - -
    Lis Stanisław - s. Jana - plut. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lisa Ignacy - s. Mikołaja, - szer. - zabity w wypadku 26.3.1945 - -
    Lisiecki Jan - s. Grzegorza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lisiewski Stanisław - s. Antoniego, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Lisik Szczepan - s. Józefa, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Liskowski Michał - s. Eugeniusza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lisowski Adam - s. Wasyla - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lisowski Jan - s. Konstantego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lisowski Kazimierz - s. Bronisława, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Lisowski Stanisław - s. Józefa, - kpr. - p. 25.8.1944 - -
    Litwin Władysław - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Litwinowicz Władysław - s. Jana, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Litwiński Piotr - s. Piotra, - szer. - zmarł z ran 8.3.1945 - -
    Lizgarten Idel - s. Izraela - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lolo Władysław - s. Mateusza, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Losuń Franciszek - s. Jana - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Lubian Kazimierz - s. Zygmunta - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Luluński Edward - s. Józefa - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łaba Michał - s. Michała - szer. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Łabęcki Bolesław - s. Konstantego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ładniak Władysław' - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łagucik Henryk - s. Józefa - st. szer. - - Krzyż Walecznych -
    Łajb Chaim - s. Jakuba, - szer. - p. 21.9.1944 - -
    Łajcew Włodzimierz - s. Klemensa - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łapiga Władysław - s. Stanisława - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łaszczyński Andrzej - s. Leona - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ławczyński Stanisław - s. Antoniego - szer. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Ławrynowicz Stanisław - s. Antoniego - st. szer. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łazarewski Sergiusz - s. Michała - st. sierż. - , p. 14.2.1945 - -
    Łaziński Józef - s. Nauma - szer. - , p. 25.8.1944 - -
    Łazowski Tadeusz - s. Władysława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łączyński Jan - s; Wojciecha - szer. - , p. 2.8.1944 - -
    Łąka Henryk - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łeżański Józef - s. Rafała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łobacz Bronisław - s. Ignacego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łobaczewski Jan - s. Waleriana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łobaz Józef - s. Jana, - szer. - p. 9.9.1944 - -
    Łoginow Wasyli - s. Fiedora, - mjr - p. 14.2.1945 - -
    Łokietko Władysław - s. Szymona, - plut. - zmarł z ran 24.9.1944 - -
    Łomacz Stefan - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łomas Jan - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łomasz Stanisław - s. Antoniego, - szer. - p. 30.10.1944 - -
    Łoś Roman - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łowczecki Jan - s. Michała - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łubek Stefan - s. Władysława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łuczanowski Bolesław - s. Franciszka, - szer. - p. 2.8.1944 - -
    Łuczyszyn Jan - s. Ilii, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Łukaszewicz Robert - s. Karola, - plut. - p. 28.4.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łukaszun Wacław - s. Adama, - plut. - p. 16.4.1945 - -
    Łuksza Józef - s. Andrzeja, - szer. - z. 14.2.1945 - -
    Łuksza Mieczysław - s. Sylwestra, - szer. - p. 19.4.1945 - -
    Łuksza Wacław - s. Jerzego, - sierż. - p. 18.4.1945 - -
    Łukszo Konstanty - s. Sylwestra, - kpr. - z. 12.2.1945 - -
    Łupak Jan - s. Jana, - st. szer. - p. 26.4.1945 - -
    Łupak Wojciech - s. Jana - szer. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łupek Antoni - s. Jana - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łupiński Stanisław - s. Antoniego - kpr. - , p. 9.2.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łuszczak Antoni - s. Jakuba - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Łyko Stanisław - s. Jana - szer. - , p. 15.4.1945 - -
    Machońko Grzegorz - s. Stefana, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Machowikow Grzegorz - s. Jana - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Walecznych - Order Wojny Ojczyźnianej
    Maciej Józef - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Maciołek Antoni - s. Błażeja - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mackań Innocenty - s. Adama - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mackiewicz Edward - s. Juliana, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Mackiewicz Florian - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mackiewicz Marian - s. Ludwika - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Maculewicz Jan - s. Michała - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Maculewicz Ludwik - s. Józefa, - szer. - p. 12.2.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Madeja Antoni - s. Piotra, - kpr. - zmarł z ran 23.3.1945 - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Madeksza Kazimierz - s. Stanisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Madziewicz Jan - s. Jana, - szer. - p. 16.4.1945 - -
    Magdziak Adam - s. Jana, - kpr. - p. 14.2.1945 - -
    Mainielis Jan - s. Jerzego - sierż. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Majborski Hilary - s. Cyryla, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Majcher Franciszek - s. Kazimierza - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Majek Władysław - s. Józefa, - plut. - p.- 11.3.1945 - -
    Majerowicz Borys - s. Adama - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Majewski Bronisław - s. Ignacego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Majewski Ignacy - s. Bazylego - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Majewski Jan - s. Franciszka, - szer. - p. 26.4.1945 - -
    Majka Józef - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Majzer Abram - s. Lejzora, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Makas Jan - s. Inocentego, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Makielis Jan - s. Jerzego, - sierż. - p. 12.2.1945 - -
    Makohomiuk Tomasz - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Makoloń Michał - s. Michała - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Makowski Antoni - s. Michała - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Makowski Józef - s. Teofila - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Maksintow Aleksander - s. Aleksandra - kpt. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Maksiński Jan - s. Stanisława - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Maksymiuk Michał - s. Szymona - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Maksymowicz Jan - s. Szymona - plut. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Makulies Stanisław - s. Kazimierza, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Makulski Stanisław - s. Bolesława, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Malc Izaak - s. Fiszla' - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Malec Kazimierz - s. Andrzeja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Malejonek Tadeusz - s. Wincentego, - szer. - zmarł z ran 18.4.1945 - -
    Malesa Marian - s. Antoniego, - kpr. - p. 10.2.1945 - -
    Malicha Józef - s. Stanisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Malichtorowicz Julian - s. Adama, - szer. - zmarł z ran 8.3.1945 - -
    Malinowski Aleksander - s. Stanisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Malinowski Edward - s. Macieja, - plut. - p. 12.2.1945 - -
    Malinowski Walerian - s. Telesfora - kpt. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Maliszewski Wojciech - s. Jerzego - plut. - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Malski Kazimierz - s. Ludwika, - ppor. - zmarł z ran 3.3.1945 - -
    Małachowski Mieczysław - s. Juliana, - plut. - p. 3.3.1945 - -
    Mały Majer - s. Samuela - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Małylewicz Józef - s. Wincentego - szer. - , p. 1.3.1945 - -
    Małysko Antoni - s. Stanisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mandel Józef - s. Markusa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Manicki Stanisław - s. Bazylego, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Mank Jan - s. Stanisława, - kpr. - zmarł z ran 17.4.1945 - Krzyż Walecznych -
    Mańczak Janusz - s. Zygmunta - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Marawski Józef - s. Wincentego, - szer. - z. 16.4.1945 - -
    Marceniuk Afanas - s. Stefana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Marciniak Roman - s. Pawła - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Marcinkiewicz Jan - 's. Ignacego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Marcinkiewicz Władysław - s. Stanisława, - sierż. - p. 16.4.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Marciszonek Aleksander - s. Józefa, - szer. - z. 16.4.1945 - -
    Marciszonek Bronisław - s. Kazimierza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Marczak Józef - s. Michała, - kpr. - p. 1.3.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Marczyszek Wojciech - s. Jana, - plut. - zmarł z ran 15.9.1944 - -
    Marek Franciszek - s. Katarzyny - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Marel Roman - s. Jana, - szer. - zmarł z ran 19.8.1944 - -
    Margoś Michał - s. Bartłomieja - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Margules Zachariusz - s. Hersza, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Marienstraus Beniamin - s.Nusyma - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Markefka Mieczysław - s. Zygmunta - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Markowicz Wawrzyniec - s. Marcina - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Markowiec Bolesław - s. Władysława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Marlicki Marian - s. Tichona, Stanisława, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Martynow Piotr - s. Bazylego - chor. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Martyński Jerzy - s. Jana, - chor. - p. 2.4.1945 - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Masełko Jan - s. Kazimierza - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Masiewicz Stanisław - s. Józefa, - szer. - p:' 12.2.1945 - -
    Masinkiewicz Ignacy - s. Kazimierza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Masłowski Bogumił - s. Józefa - ppor. - . - Krzyż Walecznych -
    Masłowski Jan - s. Teodora, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Masłowski Kazimierz - s. Władysława, - kpr. - p. 1.3.1945 - -
    Maszta Władysław - s. Leona, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Maśluk Jan - - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Matejczuk Michał - s. .Stanisława, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Matuliniec Andrzej - s. Konrada - szer. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Matuliniec Władysław - s. Izydora - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Matusewicz Józef - s. Wincentego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Matwiejczuk Michał - s. Stanisława, - chor. - p. 16.4.1945 - -
    Matyjaśkiewicz Franciszek - s. Józefa - kpr. - , zmarł z ran 11.3.1945 - -
    Matylewicz Józef - s. Wincentego, - kpr. - p. 1.3.1945 - -
    Matysek Franciszek - s. Zygmunta - chor. - p. 28.5.1946 - -
    Maumer Jerzy - s. Lejby - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Maziak Leon - s. Tomasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mazur Antoni - s. Wincentego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mazur Czesław - s. Kazimierza' (dwukrotnie) - por. - - Krzyż Walecznych -
    Mazur Franciszek - s. Kazimierza - ppor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mazur Jan - s. Antoniego, - szer. - p. 19.4.1945 - -
    Mazur Józef - s. Franciszka, - szer. - p. 18.4.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mazur Wacław - s. Józefa (dwukrotnie) - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mazurek Józef - s. Marcina, - chor. - p. 12.2.1945 - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały"
    Mehlam Chaim - s. Abrama, - szer. - p. 6.3.1945 - -
    Mełamed Antoni - s. Stanisława - plut. - , z. 26.2.1945 - -
    Mełamet Judko - s. Lejzora. - plut. - p. 26.2.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mercik Stanisław - s. Piotra - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Metal Norbert - s. Dawida - chor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Metelski Józef - s. Mikołaja - kJpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Miazga Ludwik - s. Antoniego, - st. szer. - zmarł z ran 12.2.1945 - -
    Micha Bernard - s. Eliasza, - kpr. - p. 25.8.1944 - -
    Micha1czyk Czesław - s. Michała, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Michalak Tadeusz - s. Stanisława - st. szer. - p.5.5.1946 - -
    Michalski Józef. - s. Marcina - st. szer. - - Krzyż Walecznych -
    Michaluk Wiktor - s. Iwana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Michałkiewicz Wincenty - s. Franciszka - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Michałowski Henryk - s. Zygmunta, - kpr. - p. 2.3.1945 - -
    Michałowski Stanisław - s. Jana, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Michałowski Stanisław - s. Michała - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Michnowicz Bolesław - s. Michała - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Micnajłow Antoni - s. Bazylego - st. szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Miedziński Feliks - s. Jana, - szer. - zmarł z ran 11.5.1945 - -
    Mielko Józef - s. Ludwika - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mielnik Stanisław - s. Jana - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mierzwa Mieczysław - s. Władysława - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Mikiełiew Andrzej - s. Grzegorza, - szer. - p. 25.8.1944 - -
    Miksza Aleksander - s. Bronisława - szer. - , p. 12.2.1945 - -
    Mikszan Józef - s. Jana, - szer. - z. 17.4.1945 - -
    Milewski Edmund - s. Czesława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Milgniewicz Józef - s. Józefa, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Miloniewicz Józef - s. Józefa, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Miłosz Zenon - s. Józefa, - szer. - zmarł z ran 14.2.1945 - -
    Minaniec Józef - s. Antoniego, - szer. - z. 16.4.1945 - -
    Mingilewicz Michał - s. Tomasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mioduszewski Antoni - s. Stanisława, - chor. - zmarł z ran 14.2.1945 - -
    Misiak Echel - s. Majera, - szer. - p. 2.8.1944 - -
    Misiewicz Piotr - s. Bartłomieja, - szer. - p. 18.4.1945 - -
    Miszczanczuk Iwan - s. Piotra, - szer. - zmarł z ran 16.3.1945 - -
    Miszkin Józef - s. Szlomy - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Miśkiewicz Józef - s. Adama (dwukrotnie) - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mittelman Szloma - s. Majera, - sierż. - zmarł z ran 23.11.1944 - -
    Mituniewicz Władysław - s. Michała, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Mizerniak Szymon - s. Józefa, - szer. - p. 27.4.1945 - -
    Mizerny Aleksander - s. Wasyla, - szer. - p. 16.4.1945 - -
    Mizula Stanisław - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Miżyniak Szymon - s. Józefa, - szer. - p. 25.4.1945 - -
    Młotek Karol - s. Łukasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Młynkowski Władysław - s. Jana - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Mogielnicki Jarosław - s. Michała, - szer. - p. 26.4.1945 - -
    Mojzyk Władysław - s. Teofila - szer. - , zmarł z ran 2.10.1944 - -
    Molski Zdzisław - s. Władysława - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Morawiec Edward - s. Józefa - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Morawski Franciszek - s. Narcyza, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Morawski Józef - s. Narcyza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Morawski Michał - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Morozow Sergiusz - s. Beniamina - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Moszoła Władysław - s. Leona, - szer. - p. 1945 - -
    Możejko Adolf - s. Karola, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Możejko Antoni - s. Bronisława, - szer. - zmarł z ran 18.4.1945 - -
    Możejko Sylwester - s. Bronisława, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Możejko Wacław - s. Antoniego, - plut. pchor. - p. 17.4.1945 - -
    Mroczek Józef - s Michała, - kpr. - zmarł z ran 3.3.1945 - -
    Mroczkowski Feliks - s. Franciszka - kpr. - , p. 19.8.1944 - -
    Mroszczyk Władysław - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mrozkowiak Nikodem - s. Adama - plut. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Mrozowicz Józef - s. Szymona - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mrożkowiak Nikodem - s. Adama - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mrówka Stanisław - s. Józefa, - szer. - p. 14.2.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mruk Antoni - s. Jakuba (dwukrotnie) - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mściński Karol - s. Franciszka, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Mucha Bernard - s. Eliasza, - kpr. - p. 25.8.1944 - -
    Mudryk Jan - s. Wojciecha - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mulica Aleksander - s. Jerzego, - szer. - p. 3.a.1944 - -
    Mulkiewicz Jakub - s. Terentija, - szer. - p. 21.4.1945 - -
    Murański Józef - s. Narcyza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Murowiński Jan - s. Ignacego - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Murza Jan - s. Stanisława,- - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Musik Stanisław - s. Władysława - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Muszel Henryk - s. Edwarda, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Muzia Sylwester - s. Andrzeja, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Muzyko Jan - s. Grzegorza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Mydlak Michał - s. Wawrzyńca, - kpr. - p. 12.9.1944 - -
    Myśliński Czesław - s. Adolfa - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Nackiewicz Stanisław - s. Jana - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nadel Bernard - s. Szymona - ppor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nagórniak Eliasz - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nagórski Czesław - s. Wacława, - szer. - zmarł z ran 9.3.1945 - -
    Najcajt Michał - s. Józefa, - szer. - p. 6.3.1945 - Krzyż Walecznych - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały"
    Nakonieczny Karol - s. Łukasza - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Narocki Stanisław - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Narodowiec Zygmunt - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Naróg Franciszek - s. Jana - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Narusiewicz Jan - s. Teodora - chor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Naryniecki Jan - s. Władysława, - st. szer. - z. 12.2.1945 - -
    Neubauer Artur - s. Mojżesza - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Nieboras Jan - s. Jana - plut. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały"
    Niechor Bronisław - s. Grzegorza - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nieczkies Samuel - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Niedzielski Feliks - s. Jana, - kpr. - zmarł z ran 11.5.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Niedziłowski Karol - s. Andrzeja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Niedźwiedzki Wincenty - s. Stanisława - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Niedżwiecki Wacław - s. Faustyna - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Niekraszewicz Jan - s. Adama - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Niemczak Edward - s. Antoniego, - por. - p. 12.2.1945 - Krzyż Walecznych - Order Wojny Ojczyźnianej
    Niemczuk Józef - s. Antoniego, - plut. - p. 16.1.1945 - -
    Niemirowicz Władysław - s. Bronisława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nieprzyjanek Aleksander - s. Juliana - szer. - . p. 12.2.1945 - -
    Niesyzo Józef - s. Adama - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nikodem Józef - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nikończuk Michał - s. Dawida - kpr. - , p. 20.4.1945 - -
    Nikończuk Prokop - s. Fiodora, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Nizinkiewicz Stanisław - - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Niziołek Czesław - s. Antoniego - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Niżnik Tadeusz - s. Wojciecha - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nordman Józef - s. Dawida - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nowaczek Feliks - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nowak Kazimierz - s. Jana - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nowak Lech - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nowak Marian - s. Antoniego - kpr. - , p. 20.4.1945 - -
    Nowak Piotr - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nowak Rościsław - s. Krzysztofa - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nowakowski Czesław - s. Andrzeja - szer. - .p. 4.7.1946 - -
    Nowakowski Edward - s. Edwarda - szer. - , p. 19.8.1944 - -
    Nowakowski Feliks - s. Aleksandra, - kpr. - zmarł z ran 3.3.1945 - -
    Nowakowski Józef - s. Szymona - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nowicki Antoni - s. Franciszka, - szer. - p. 19.4.1945 - -
    Nowicki Bolesław - s. Michała - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nowik Kazimierz - s. Jana, - szer. - zmarł z choroby 27.12.1944 - -
    Nowosławski Józef. - s. Adama, - szer. - p. - 19.4.1945 - -
    Nowotniak Henryk - s. Stanisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Nupryjanek Aleksander - s. Jofima, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Nusenbaum Abram - s. Icka, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Nuwenstejn Jeruchim - s; Chaima - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Nuzbaum Mieczysław - s. Siemiona - chor. - - Krzyż Walecznych -
    Obolewicz Jan - s. Piotra, - plut. - p. 25.8.1944 - -
    Obolewicz Kleofas - s. Juliana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Obuchowski Antoni - s. Józefa, - szer. - z. 17.4.1945 - -
    Ochmański Marian - s. Jana, - szer. - p. 25.8.1944 - -
    Ochnia Antoni - s. Władysława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Odżga Paweł - s. Szymona, - kpr. - p. 11.9.1944 - -
    Ogniewicz Abram - s. Uszera (dwukrotnie) - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ogonowski Kazimierz - s. Adolfa - szer. - , p. 17.4.1945 - -
    Olczyk Bolesław - s. Konstantego - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Olechnowicz Michał - s. Jana - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Olecki Stanisław - s. Józefa, - st. szer. - p. 27.2.1945 - -
    Olejarczyk Jan - s. Stanisława - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Olejnik Jordan - s. Michała, - szer. - p. 28.2.1945 - -
    Oleksiak Józef - s. Tomasza - st. szer. - p. 8.2.1946 - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Oleksiak Wincenty - s. Piotra - szer. - , p. 12.3.1945 - -
    Olender Władysław - s. Wojciecha - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Olenderr Jan - s. Piotra, - sied. - p. 2.9.1945 - -
    Olesiński Wiesław - s. Edmunda, - chor. - p. 27.4.1945 - Krzyż Walecznych -
    Oleszko Władysław - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Oleszko Włodzimierz - s. Jakuba (Juliana) - kpr. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały"
    Olszacki Franciszek - s. Franciszka, - szer. - zmarł z choroby 25.1.1945 - -
    Ołyński Norbert - s. Michała - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Omahel Franciszek - s. Stanisława, - szer. - p. 10.10.1944 - -
    Omelaniuk Aleksander - s. Tomasza - szer. - , p. 16.1.1945 - -
    Omilianowicz Mikołaj - s. Mateusza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Opaliński Jan - s. Antoniego, - kpr. - z. 1.3.1945 - -
    Opałko Czesław - s. Grzegorza, - kpr. - p. 1.3.1945 - -
    Ordański Jan - s. Antoniego, - kpr. - 'p. 20.4.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Orliński Aron - s. Szlomy, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Orłowski Michał - s. Józefa, - szer. - p. 21.4.1945 - -
    Orłowski Stanisław - s. Jana - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ornawka Michał - s. Jana, - szer. - p. 2.3.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Orzech Zygmunt - s. Tomasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Osiński Adam - s. Bazylego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Osiński Józef - s. Kazimierza - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Osokin Michał - s. Wasyla - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ossowski Bronisław - s. Piotra, - chor. - p. 12.2.1945 - -
    Ostapowicz Kazimierz - s. Wiktora - st. sierż. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ostarkiewicz Tomasz - s. Jana - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ostrowski Karol - s. Walentego, - szer. - zmarł z ran 13.9.1944 - -
    Ostrowski Kazimierz - s. Leona - st. szer. - p. 5.2.1946 - -
    Ostrowski Leon - s. Stanisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ostrowski Zygmunt - s. Adama - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ozgowicz Adolf - s. Juliana - ppor. - Krzyż Walecznych - Krzyż Grunwaldu III klasy - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały"
    Ozimek Władysław - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ożóg Wojciech - s. Walentego - ppor. - - Krzyż Walecznych -
    Ożycz Kazimierz - s. Józefa (dwukrotnie) - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pacanowski Ludwik - s. Władysława - kpr. - p. 28.5.1946 - -
    Pacewicz Antoni - s. .Antoniego, - szer. - z. 17.4.1945 - -
    Pachciał Izydor - s. Augusta - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pachuta Stanisław - s. Ludwika, - szer. - z. 17.4.1945 - -
    Paciuta Józef - s. Jana, - szer. - z. 16.4.1945 - -
    Padawer Jakub - s. Markusa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pająk Kazimierz - s. Józefa, - szer. - z. 14.2.1945 - -
    Pakulnicki Jan - s. Feliksa - sierż. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Paluch Franciszek - s. Mikołaja - st. szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Paluch Tadeusz - s. Jana - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Paluszko Zdzisław - s. Stanisława - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pałubiak Stanisław - s. Jana, - szer. - zmarł z ran 24.9.1944 - -
    Panek Edward - s. Jakuba, - szer. - p. 11.10.1944 - -
    Panksztełło Wiktor - s. Antoniego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pańczuk Jan - s. Karola - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Parkitny Stanisław - s. Józefa - sierż. - Brązowy Krzyż Zasługi - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Parluczonek Zygmunt - s. Mikołaja, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Partyka Jan - s. Marcina (dwukrotnie) - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pasalski Wiktor - s. Adama - por. - Krzyż Walecznych - Order Wojny Ojczyźnianej -
    Pastuszyn Paweł - s. Józefa, - szer. - z. 11.3.1945 - -
    Paszczyk Mieczysław - s. Wojciecha - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Paszel Franciszek - s. Marcina, - szer. - p. 4.1.1944 - -
    Paszkowski Aleksander - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Paszkowski Józef - s. Michała - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Paszowiecki Stanisław - s. Michała - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Paszt Adam - s. Szymona - kpt. - Krzyż Virtuti Militari V klasy - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Walecznych
    Pater Mateusz - s. Andrzeja, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Patkowski Julian - s. Wiktora - chor. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Grunwaldu III klasy - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały"
    Patyk Zbigniew - s. Stanisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Paw Antoni - s. Łukasza, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Pawelczuk Tadeusz - s. Franciszka, - plut. - zmarł z ran 3.3.1945 - -
    Pawełczyk Antoni - s. Antoniego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pawlak Tadeusz - s. Wojciecha - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pawlik Bazyli - s. Piotra - szer. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pawlik Jarosław - s. Jana - sierż. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pawlisz Mirosław - s. Jana, - ppor. - zmarł z ran 12.2.1945 - -
    Pawluczonek Zygmunt - s. Mikołaja, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Pawłowicz Kazimierz - s. Joachima, - szer. - z. 17.4.1945 - -
    Pawłowski Antoni - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pawłowski Błażej - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pawłowski Julian - s. Franciszka - st. szer. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Pawłowski Władysław - s. Bazylego , - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pączek Jan - s. Adama - chor. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pągowski Wacław - s. Franciszka, - szer. - p. 26.12.1945 - -
    Pągowski Wacław - - szer. - p 21.12.1945 - -
    Pedyszkowski Jan - s. Antoniego - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pelczarski, Józef - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pelman Szaja - s. Salomona, - kpr. - zmarł z ran 6.10.1944 - -
    Pełka Stanisław - s. Józefa, - szer. - z. 27.4.1945 - -
    Perelmutter Hersz - s. Nachmana - kan. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Perelmutter Leon - s. Froima - chor. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Peres Jan - s. Napoleona, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Pergun Władysław - s. Jana, - szer. - zmarł z ran 19.2.1945 - -
    Perkowski Konstanty - s. Marcelego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Perzanowski Feliks - s. Ignacego - szer. - , p. 13.3.1945 - -
    Pesta Jan - s. Antoniego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pędrak Józef - s. Wojciecha, - szer. - p. 13.8.1944 - -
    Pędrak Józef - s. Wojciecha, - szer. - zmarł z ran 13.3.1944 - -
    Pękała Wincenty - s. Władysława - kpr. - - Order Wojny Ojczyźnianej -
    Piacuta Roman - s. Michała, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Pianko Antoni - s. Feliksa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Piasecki Antoni - s. Jana, - st. szer. - p. 1.8.1944 - -
    Piasecki Jan - s. Wincentego, - szer. - p. 16.4.1945 - -
    Piaseczny Adam - s. Szabsona - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Piasek Teodor - s. Antoniego - plut. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Brązowy Krzyż Zasługi -
    Piech Eugeniusz - s. Adama - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Piechaczek Henryk - s. Wiktora (dwukrotnie) - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Pieczkowski Aleksander - s. Arkadiusza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Piekarski Stanisław - s. Wincentego - plut. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały"
    Pielech Karol - s. Stanisława, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Pielecki Józef - s. Karola - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pieluszewicz Karol - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Piestrak Jan - s. Józefa, - chor. - zmarł z ran 28.2.1945 - -
    Pietkiewicz Bolesław - s. Antoniego, - szer. - p. 16.4.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pietkiewicz Jan - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pietras Stefan - s. Władysława - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pietraszko Władysław - s. Władysława, - szer. - zmarł z ran 3.3.1945 - -
    Pietrucha Edward - s. Piotra - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pietruczenia Tomasz - s. Prokopa - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pietruczenia Władysław - s. Jakuba - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pietruniak Dymitr - s. Stefana - szer. - , p. 9.10.1944 - -
    Pietrusiewicz Stanisław - s. Izydora - szer. - , p. 2.8.1944 - -
    Pietryk Mieczysław - s. Tomasza, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Pietrzykowski Józef - s. Władysława - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Walecznych -
    Piękosz Julian - s. Adama, - szer. - p. 26.4.1945 - -
    Piętek Jacek - s. Jordana (dwukrotnie) - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Piętka Władysław - s. Aleksandra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Piętkiewicz Konstanty - s. Adolfa - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Pikacz Piotr - s. Teodora - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pikor Franciszek - s. Józefa, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Pilarski Kazimierz - s. Antoniego, - szer. - z. 11.3.1945 - -
    Pilipczak Mikołaj - s. Stefana, - szer. - p. 11.8.1945 - -
    Pilwiński Józef - s. Bernarda - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Piła Matys - s. Altera, - szer. - p. 14.10.1944 - -
    Pinczewski Józef - s. Izraela, - plut. - p. 12.2.1945 - -
    Pindra Paweł - s. Józefa, - szer. - zmarł z ran 4.3.1945 - -
    Pinkiewicz Jan - s. Piotra, - plut. - p. 21.4.1945 - -
    Piolryk Mieczysław - s. Tomasza, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Piotrowski Bazyli - s. Aleksandra, - szer. - p. 22.8.1944 - -
    Piotrowski Wiktor - s. Hipolita - szer. - , z. 12.2.1945 - -
    Piotryszyn Stefan - s. Zachariusza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pira Piotr - s. Michała - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pirewicz Józef - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pisarski Franciszek - s. Antoniego - szer. - , p. 21.4.1945 - -
    Pisarz Andrzej - s. Józefa, - kpr. - zmarł z ran 28.11.1944 - -
    Piskar Jan - s. Dymitra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Piwowar Franciszek - s. Andrzeja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Plis Jan - s. Józefa - st. szer. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pluskota Edward - s. Józefa, - szer. - zmarł z ran 22.3.1945 - -
    Pluto Czesław - s. Józefa, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Płochocki Henryk - s. Antoniego - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Płoński Henryk - s. Arona - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Początek Franciszek - s. Jana - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Podberski Józef - s. Józefa - st. sierż. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Podfigurny Emil - s. Piotra - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Podhajski Antoni - s. Marka - szer. - , p. 1.3.1945 - -
    Podkalicki Jan - s. Michała, - szer. - p. 19.4.1945 - -
    Podruczny Kazimierz - s. Piotra, - szer. - p. 22.3.1945 - -
    Podziało Józef - s. Antoniego, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Pogonowski Stanisław - s. Jana - plut. - , p. 17.4.1945 - -
    Pogorzelski Mieczysław - s. Ludwika - por. - - Krzyż Walecznych -
    Poleszczuk Jan - s. Józefa - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Polikarski Henryk - s. Władysława - kpr. - , p. 10.2.1945 - -
    Polowy Julian - s. Jana, - ppor. - p. 28.4.1945 - -
    Połci Stanisław - s. Wojciecha, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Popiel Julian - s. Rudolfa - chor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Popławski Antoni - s. Bronisława - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Popura Andrzej - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Porajski Andrzej - s.' Henryka - por. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Poremski Józef - s. Karola - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Poroszko Michał - s. Tomasza, - szer. - p. 16.4.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Posłuszny F'ranciszek - s. Macieja, - kpr. - p. 15.4.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pośnicki Szymon - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pozlewicz Jan - s. Feliksa - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Późniak Bronisław - s. Stefana - kpr. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Pracuta Roman - s. Michała, - szer. - p. 12.3.1945 - -
    Preizner Leon - s. Iliasta - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Preszlak Aleksander - s. Aleksandra, - szer. - zmarł z choroby 2.1944 - -
    Proch Karol - s. Mikołaja, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Prochorowicz Wojciech - s. Mikołaja - kpr. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Prochowowicz Aleksander - s. Mikołaja - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Procyk Michał - s. Jakuba - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Prokop Aleksander - s. Maksyma - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pruski Marcin - s. Stanisława, - kpr. - zmarł z ran 19.8.1944 - -
    Pryjda Mieczysław - s. Piotra - sierż. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały"
    Prymok Jan - s. Konstantego - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pryszkulnik Siemion - s. Jana - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pryszlak Michał - s. Mikołaja - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Przechodzeń Aleksander - s. Andrzeja - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Przewłocki Wincenty - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Przybylak Adam - s. Andrzeja - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Przygoda Czesław - s. Leona - st. szer. - p. 5.5.1946 - -
    Przystaj Karol - s. Andrzeja, - st. szer. - zmarł z ran 17.1.1945 - -
    Przywara Witold - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ptak Antoni - s. Jana - kpr., - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Puchalski Ignacy - s. Józefa, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Puchowicz Mikołaj - s. Jana, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Pudelko-Domaradzki Kazimierz - s. Władysława - chor. - - Krzyż Walecznych -
    Puk Gustaw - s. Bronisława - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pukas Jan - s. Stanisława, - szer. - p. 1.10.1944 - -
    Pulipczuk Mikołaj - s. Stefana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Puryński Stanisław - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Purzyński Marian - s. Józefa, - szer. - z. 17.4.1945 - -
    Puskata Edward - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Puszewieki Stanisław - s. Michała - sierż. - - Krzyż Walecznych -
    Pyć Stanisław - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pyra Władysław - s. Jana - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Pytlak Paweł - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Racino Zenon - s. Andrzeja, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Racki Jan - s. Józefa - st. szer. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Raczek Franciszek - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Radiusz Stanisław - s. Zygmunta, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Radkiewicz Kazimierz - s. Wincentego - szer. - , p. 10.2.1945 - -
    Radomski Bronisław - s. Józefa - kpr. - p. 11.4.1946 - -
    Radwanowicz Jan - s. Franciszka, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Radyna Stanisław - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Radzik Józef - s. Tomasza - plut. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Radziun Kazimierz - s. Wincentego - szer. - , p. 10.2.1945 - -
    Rafałowicz Włodzimierz - s. Antoniego - sierż. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały"
    Raichart Zygmunt - s. Józefa - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rajber Markus - s. Chaima (dwukrotnie) - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rajchel Józef - s. Izraela - kpr. - , p. 17.4.1945 - -
    Rajdusz Stanisław - s. Szymona, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Rakowski Leonard - s. Wiktora, - plut. - p. 12.2.1945 - -
    Rakowski Stanisław - s. Mikołaja, - st. szer. - p. 12.2.1945 - -
    Rakowski Stanisław - s. Wiktora, - st. szer. - p. 26.4.1945 - -
    Rakowski Wiktor - s. Stanisława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ramaszko Bolesław - s. Ludwika, - szer. - zmarł z ran 22.4.1945 - -
    Ramowski Józef - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Raniszewski Bolesław - s. Franciszka - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Rappaport Henryk - s. Abrahama - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Raszczuk Józef - s. Władysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ratajczak Bogumił - s. Stefana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ratajczyk Jan - s. Jakuba, - chor. - z. 12.2.1945 - -
    Ratkiewicz Adam - s. Aleksandra, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Ratkiewicz Kazimierz - s. Aleksandra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ratuszniak Władysław - s. Ferdynanda - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ratyński Antoni - s. Bogdana - chor. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Raznik Piot - s. Antoniego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rażyński Feliks - s. Ignacego, - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Reduch Zdzisław - s. Stanisława - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Relewski Józef - s. Andrzeja, - szer. - zmarł z ran 6.3.1945 - -
    Relich Gerhard - s. Wincentego, - st. szer. - p. 1.3.1945 - -
    Rembeza Wiktor - s. Jana - por. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Reporszcz Jan - s. Edwarda - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Reszke Zbigniew - s. Ludwika - por. - Krzyż Walecznych - Krzyż Virtuti Militari V klasy -
    Rękas Władysław - s. Marcina - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Rodzik Józef - s. Tomasza. - plut. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Rogacz Eugeniusz - s. Piotra, - szer. - z. 27.4.1945 - -
    Rogacz Eugeniusz - s. Bazylego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rogal Stanisław - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rogalski Marian - s. Piotra - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rogalski Władysław - s. Wincentego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rogowski Włodzimierz - s. Franciszka - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rogoziński Juda - s. Gabriela - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rogoziński Julian - s. Gabriela - sierż. - - Brązowy Krzyż Zasługi -
    Rogulski Jan - s. Franciszka - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rokacz Jan - s. Fiodora - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rokitnicki Stanisław - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rokoszewska Katarzyna - c.' Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rolbiecki Roman - s. Józefa, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Roman Ludwik - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Romaniuk Czesław - s. Filipa - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Romankiewicz Chaim - s. Izaaka, - kpr. - p. 25.8.1944 - -
    Romanowski Jan - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Romaszewski Marian - s. Józefa - szer. - , p. 1.10.1944 - -
    Romejko Wincenty - s. Władysława, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Rosenberg Edward - s. Metysa - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rosiak Władysław - s. Władysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rosiennik Jan - s. Jana - ppor. - , p. 18.4.1945 - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rosiński Henryk - s. Władysława - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rostkowski Józef - s. Adolfa - plut. - , p. 11.2.1945 - -
    Roszko Feliks - s. Stanisława - szer. - , p. 16.4.1945 - -
    Roszko Józef - s. Konstantego - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Rothenberg Stanisław - s. Piotra, - plut. - zmarł z choroby 2.10.1944 - -
    Rotman Alojzyk - s. Szlomy - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rozalski Roman - s. Józefa, - szer. - p. 14.2.1945 - -
    Rozenberg Aleksander - s. Szymona - kpr. - p. 22.8.1944 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rozenberg Bronek - s. Emanuela - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rozencwajg Marek - s. Berka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rozenthal Erwin - s. Norberta, - kpr. - p. 11.3.1945 - -
    Rożnowski Czesław - s. Kazimierza - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Różewicz Antoni - s. Michała (dwukrotnie) - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Różycki Aleksander - s. Jana, - kpr. - p. 6.9.1944 - -
    Rubacki Szymon - s. Michała - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Ruczaj Stanisław - s. Jakuba, - szer. - p. 1.10.1944 - -
    Ruczkowski Stanisław - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rudaszewski Michał - s. Abrama - chor. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Rudnicki Antoni - s. Stanisława, - szer. - p. 25.4.1945 - -
    Rudnicki Michał - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rudnicki Włodzimierz - s. Borysa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rudziński Jan - s. Zygmunta - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rugustynowicz Leonard - s. Feliksa, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Runowicz Jan - s. Walentego, - szer. - p. 22.3.1945 - -
    Rusak Jan - s. Stanisława, - szer. - p. 12.3.1945 - -
    Rusak Stanisław - s. Bolesława, - szer. - p. 12.3.1945 - -
    Rusiłowicz Stanisław - s. Kazimierza - chor. - ; p. 11.3.1945 - -
    Ruszczalski Jan - s. Stanisława, - szer. - p. 25.4.1945 - -
    Rutkowski Jan - s. Franciszka - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rutkowski Józef - s. Władysława, - szer. - p. 11.2.1945 - -
    Rutkowski Józef - s. Karola - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rybak Bolesław - s. Bolesława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rybczak Stefan - s. Wasyla, - kpr. - p. 11.3.1945 - -
    Rybczak Stefan - s. Bazylego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rybczuk Michał - s. Jana, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Rychlicki Eugeniusz - s. Franciszka - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rymar Dyonizy - s. Szymona, - chor. - p. 12.3.1945 - -
    Rymarczuk Paweł - s. Jana, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Ryncewicz Władysław - s. Ignacego, - plut. - p. 12.2.1945 - -
    Rynkowski Jan - s. Kazimierza - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rypczuk Michał - s. Jana, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Rzemieniecki Jan - s. Mikołaja - st. szer. - , p. 12.2.1945 - -
    Rzepecki Stanisław - s. Jana, - kpr. - z. 21.10.1944 - -
    Rzepiela Antoni - s. Marcina - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rzepka Jan - s. Jana, - szer. - p. 21.4.1945 - -
    Rzęsa Franciszek - s. Stanisława - plut. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Rzońca Władysław - s. Tomasza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sacharczuk Kazimierz - s. Jana - szer. - , p. 11.2.1945 - -
    Saczelczyk Michał - s. Andrzeja - kpt. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sadłowski Michał - s. Antoniego - st. szer. - , p. 16.2.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sadowicz Stanisław - s. Aleksandra, - kpr. - z. 12.2.1945 - -
    Sadowoj Arsen - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sadowski Jan - s. Ignacego, - szer. - p. 26.2.1945 - -
    Sadowski Władysław - s. Franciszka, - szer. - zabity w wypadku 26.12.1944 - -
    Sadurski Bazyli - s. Michała - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sajewicz Adam, - s. Grzegorza, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Sak Józef - s. Jana - szer. - , zmarł z ran 26.8.1944 - -
    Sak Michał - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sak Mikołaj - s. Antoniego, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Sakaj Mikołaj - s. Marcina - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sakowicz Stanisław - s. Władysława, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Sala Roman - - szer. - p. 20.6.1946 - -
    Sallach Jan - s. Sylwestra - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Salwa Michał - s. Jana - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sała Stefan - s. Michała, - sierż. - p. 2.8.1944 - -
    Sameta Wiktor - s. Łukasza, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Sandaj Karol - s. Adama, - szer. - p. 10.8.1945 - -
    Sandel Jan - s. Sanga - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sanecki Jan - s. Tomasza - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sanetra Wiktor - s. Lucjana, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Sankowski Stefan - s. Józefa, - szer. - p. 18.8.1944 - -
    Sapiecha Aleksander, - s. Andrzeja, - szer. - p. 19.2.1945 - -
    Sapożnikow Adam - s. Józefa, - kpt. - p. 13.8.1944 - -
    Sarakowski Władysław - s. Adama, - szer. - z. 1.3.1945 - -
    Sardyk Bolesław - s. Aleksandra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sasinowski Wacław - s. Edwarda - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sawczuk Aksenti - s. Ignacego, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Sawczuk Joachim - s. Andrzeja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sawicki Antoni - s. Michała, - kpr. - p. 19.4.1945 - -
    Sawicki Czesław - s. Ignacego, - kpr. - p. 10.2.1945 - -
    Sawicki Piotr - s. Mikołaja, - por. - p. 20.10.1944 - -
    Sawicki Stanisław - s. Franciszka (dwukrotnie) - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sawicki Zbigniew - s. Ludwika, - kpr. - p. 1.3.1945 - -
    Sawicz Stanisław - s. Karamona - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sawiełajec Józef - s. Jana, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Sawyń Mikołaj - s. Jana - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sąsiadek Kazimierz - s. Grzegorza, - kpr. - zmarł z ran 20.8.1944 - -
    Schabowski Zbigniew - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Scibiło Marian - s. Jana - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Sciebłowski Wincenty - s. Stanisława. - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sejbor Czesław - s. Władysława, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Sekicha Bazyli - s. Szymona - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Semeniuk Stefan - s. Józefa. - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Semieniuk Jan - s. Konstantego - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Semionas Apolinary - s. Aleksandra, - szer. - p. 15.4.1945 - -
    Sepko Władysław - s. Franciszka - szer. - p. 26.2.1945 - -
    Serafin Michał - s. Wojciecha - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Serdyko Bolesław - s. Aleksandra, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Siciarz Tadeusz - s. Jana, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Sidor Piotr - s. Andrzeja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sidor Stanisław - s. Stanisława - kpr. pchor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sidorski Wacław - s. Marcelego, - szer. - p. 12.2.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Siedlecki Eugeniusz - s. Michała - kpt. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Siedoj Szymon - s. Nikity - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Siegien Aleksander - s. Emiliana, - plut. - p. 11.3.1945 - Krzyż Walecznych -
    Siemian Stanisław - s. Stanisława, - kpr. - zmarł z ran 15.2.1945 - -
    Siemionos Apolinary - s. Aleksandra, - szer. - p. 16.4.1945 - -
    Sienkiewicz Michał - s. Franciszka - kpr. - , p. 7.11.1944 - -
    Sienkiewicz Stanisław - s. Kazimierza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sienkiewicz Zygmunt - s. Józefa - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Sieradzki Dawid - s. Hersza, - szer. - p. 25.8.1944 - -
    Sieroczuk Mieczysław - s. Jana, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Sierzenda Edward - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Siewruk Bronisław - s. Stanisława - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sikora Józef - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sikora Walenty - s. Walentego - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sikorski Antoni - s. Romana, - kpr. - p. 1.3.1945. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sikorski Paweł - s. Adama - st. sierż. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Brązowy Krzyż Zasługi -
    Simończuk Jan - s. Kuźmy - plut. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Walecznych
    Sirak Józef - s. Antoniego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Siwek Stefan - s. Walentego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Siwicki Antoni - s. Michała - kpr. - , p. 19.4.1945 - -
    Siwiło Józef - , - szer. - p. 2.2.1945 - -
    Siworad Stanisław - s. Wincentego - szer. - , p. 11.3.1945 - -
    Skała Jan - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Skarecki Icek, - s. Lejby - szer. - , p. 25.8.1944 - -
    Skarłow Anatol - s. Pawła, - szer. - z.' 14.2.1945 - -
    Skibiński Jan - s. Bartłomieja - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Skiruć Józef - s. Wiktora, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Skłciwski Edward - s. Ludwika - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Skoczylas Witold - s. Józefa, - kpr. - p. 19.2.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Skokunowski Antoni - s. Antoniego, - szer. - p. 8.1.1945 - -
    Skory tek Michał - s. Jana, - kan. - zmarł z ran 3.8.1944 - -
    Skorzynko Dymitr - s. Michała - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Skotnik Kasper - s. Andrzeja - szer. - , p. 17.4.1945 - -
    Skowron Jan - s. Tomasza - szer. - , p. 17.4.1945 . - -
    Skowron Marian - s. Karola - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Skowron Wiktor - s.Macieja - ppor. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Skrzycki Bronisław - s. Feliksa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Skrzydłowski Jan - s. Michała - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Skrzynko Dymitr - s. Michała - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Skrzypiec Kazimierz - s. Jana - kpr. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Skrzypkowski Czesław - s. Laurentego, - szer. - zmarł z ran 24:8.1944 - -
    Skubajło Jan - s. Józefa - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Skwarek Antoni - s. Stefana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sliwka Jan - s. Józefa - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Słobodzian Michał - s. Wincentego, - szer. - p. 31.7.1944 - -
    Słobodzian Michał - s. Maksyma - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Słodkowski Franciszek - s. Jana (dwukrotnie) - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Słomka Adam - s. Leona, - szer. - p. 21.4.1945 - -
    Słowecki Henryk - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Smolarek Jan - s. Bronisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Smycz Jan - s. Andrzeja - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sobaszek Franciszek - s. Piotra, - szer. - z. 19.4.1945 - -
    Sobczak Józef - s. Jana - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sobczyński Wiktor - s. Aleksandra - szer. - , p. 12.3.1945 - -
    Sobich Piotr - s. Aleksandra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sobieszek Jan - s. Jana - ppor. - - Krzyż Walecznych -
    Sobolewski Gabriel - s. Jakuba - kpt. - - Order Czerwonej Gwiazdy -
    Sobolewski Izydor - s. Kazimierza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sobolkiewicz Edward - s. Edwarda, - szer. - p. 12.3.1945 - -
    Sobora Jan - s. Jana, - kpr. - zmarł z ran 13.2.1945 - -
    Sobotkiewicz Stanisław - s. Edwarda, - szer. - z. 7.3.1945 - -
    Soc Naum - s. Bazylego, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Sochacki Kazimierz - s. Jana, - szer. - p. 23.8.1944 - -
    Sojka Jan - s. Teodora, - szer. - p. 1.8.1944 - -
    Sokalski Józef - s. Wawrzyńca - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sokołowski Antoni - s. Wojciecha, - kpr. - zmarł z ran 21.4.1944 - -
    Sokołowski Bolesław - s. Walerii, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Sokołowski Józef - s. Bronisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sokołowski Józef - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sokołowski Ludwik - s. Stanisława, - szer. - p. 25.4.1945 - -
    Sokołowski Zbigniew - s. Juliana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sokół Franciszek - s. Józefa, - chor. - p. 1.3.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sokół Michał - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Solak Wacław - s. Aleksandra, - kpr. - z. 12',2.1945 - -
    Solarz Hersz - s. Szlomy, - szer. - p. 21.4.1945 - -
    Solecki Stanisław - s. Wojciecha, - kpr. - p. 11.2.1945 - -
    Sołotkin Stefan - s. Władysława - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sołotwiej Kazimierz - s. Szczepana, - chor. - z. 16.1.1945 - -
    Sołowicz Jan - s. Sawelego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sołtys Władysław - s. Franciszka - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Somborski Grzegorz - s. Maksymiliana, - szer. - z. 17.4.1945 - -
    Somow Kuźma - s. Piotra - kpt. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Order Wojny Ojczyźnianej -
    Soroka Jan - s. Marcina - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Soroko Bronisław - s. Antoniego - szer. - , p. 17.4.1945 - -
    Sosiński Wiktor - s. ,Edwarda - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sosnowiec Zygmunt - s. Berka, - plut. - p. 22.8.1944 - -
    Sosnowski Franciszek - s. Jana - plut. - - Krzyż Walecznych -
    Sosnowski Stanisław - s. Wacława, - ppor. - p. 12.2.1945 - -
    Soszyński, Wiktor - s. Edwarda - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sotel Antoni - s. Franciszka - kpr. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sowa Tomasz - s. Tomasza, - kpr. - p. 18.8.1944 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sowa. Hersz - s. Jankiela. - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sowal Wiktor - s. Walentego, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Spenadel Janusz - s. Józefa (dwukrotnie) - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Spendowski Pankracy, - s. Zofii, - st. szer. - zmarł z ran 13.2.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sredziński Aleksander - s. Kazimierza - chor. - - Krzyż Walecznych -
    Srodoń Józef - s. Tomasza - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Stach Mikołaj - s. Andrzeja - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Stadnik Andrzej - s. Mikołaja, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Stadnik Michał - s. Andrzeja, - szer. - p. 18.4.1945 - -
    Stadnik Piotr - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Staftiej Władysław - s. Józefa, - szer. - zmarł z ran 19.8.1944 - -
    Stagren Edward - s. Stanisława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Stal Franciszek - s. Józefa, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Staniszewski Andrzej - s. Jakuba, - plut. - zmarł z ran 12.2.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Staniszewski Zygmunt - s. Stanisława, - st. szer. - p. 21.11.1944 - -
    Stankiewicz Arkadiusz - s. Zachariasza - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Stankiewicz Bolesław - s. Józefa, - szer. - zmarł z ran 17.2.1945 - -
    Stankiewicz Feliks - s. Józefa, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Stańko Edward - s. Józefa, - kpr. - p. 3.3.1945 - -
    Stariszczuk Jan - s. Dionizego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Starykowicz Józef - s. Michała, - sierż. - p. 18.4.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Starzyński Michał - s. Aleksandra - szer. - , p. 16.4.1945 - -
    Stasik Edward - s. Ludwika, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Stasik Tadeusz - s. Ludwika - szer. - , p. 17.4.1945 - -
    Stasiłowicz Franciszek - s. Konstantego - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Stasiuk Stanisław - s. Teodora, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Stastenko Kazimierz - s. Antoniego - szer. - , p. 19.4.1945 - -
    Staszewski Mikołaj - s. Mikołaja, - kpr. - p. 18.8.1944 - -
    Staszkow Michał - s. Ignacego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Staśkiewicz Stanisław - s. Wojciecha (dwukrotnie) - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Stebmach Izydor - s. Kiryła - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Steciuk Mikołaj - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Stecko Piotr - s. Maksyma - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Steć Piotr - s. Jana - kpt. - - Krzyż Walecznych -
    Steć Stanisław - s. Michała, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Stefaniak Bolesław - s. Benedykta - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Stefaniuk Władysław - s. Wasyla - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Stefanko Jan - s. Kazimierza, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Stefanko Kazimierz - s. Wawrzyńca - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Stefanowicz Grzegorz - s. Wacława, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Stelmach Zinowy - s. Kiryła - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Stelmaczonek Donat - s. Adama - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Stelmaczonek Stanisław - s. Adama - szer. - , z. 16.4.1945 - -
    Stern Fajwel - s. Beniamina, - szer. - p. 16.4.1945 - -
    Sternik Marian - s. Jana, - szer. - zmarł z ran 17.4.1945 - -
    Sterpin Tadeusz - s. Wojciecha, - szer. - zmarł z ran 27.3.1945 - -
    Stocki Feliks - s. Jana (dwukrotnie) - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Stocki Karol - s. Marcina, - szer. - p. 2.9.1944 - -
    Stodoła Piotr - s. Michała, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Stojko Grzegorz - s. Aleksandra, - kpr. - p. 15.2.1945 - -
    Stojko Jan - s. Mikołaja, - szer. - p. 1.8.1944 - -
    Strujwąs Władysław - s. Stanisława, - kpr. - p. 19.4.1945 - -
    Struryński Franciszek - s. Andrzeja - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Stryjkowski Michał - s. Kajetana - kpr. - p. 4.7.1946 - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Stryngler Michał - s. Bernarda - sierż. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Strzałka Edward - s. Michała, - kpr. - zmarł z ran 18.4.1945 - -
    Strzelkowski Edward - s. Jewdokima - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Strzyżewski Jan - s. Antoniego, - szer. - z. 27.4.1945 - -
    Stupienko Józef - s. Antoniego, - szer. - p. 21.4.1945 - -
    Sturlis Zenon - s. Bronisława, - szer. - p., 2.3.1945 - -
    Stwał Wacław - s. Konstantego, - szer. - z. 14.2.1945 - -
    Subocz Jan - s. Onufrego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Subotkiewicz Jan - s. Ludwika - szer. - p. 13.7.1946 - -
    Subotkiewicz Stanisław - s. Edwarda, - szer. - p. 7.3.1945 - -
    Subotkiewicz Władysław - s. Michała, - szer. - p. 14.2.1945 - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Sucharczuk Kazimierz - s. Jana, - szer. - p. 11.2.1945 - -
    Suchodolski Alojzy - s. Józefa, - sierż. - zmarł z ran 18.3.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Suchodolski Mieczysław - s. Józefa, - szer. - zmarł z ran 3.3.1945 - -
    Suchodolski Paweł - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Suchy Franciszek - s. Józefa, - kpr. - p. 15.4.1945 - -
    Sudyka Stanisław - s. Władysława - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Sulecki Leopold - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Suszko Antoni - s. Pawła, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Suszko Jan - s. Tomasza, - szer. - z. 17.4.1945 - -
    Suś Józef - s. Jana, - szer. - zmarł z ran 14.8.1944 - -
    Swiderski Antoni - s. Kazimierza - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Swiklik Roman - s. Apolinarego - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Switecki Jan - s. Józefa - szer - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Swizeg Edward - s. Jana - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sydorski Wacław - s. Marcelego - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sygniewicz Stefan - s. Wawrzyńca - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sylmanowicz Leon - s. Kazimierza, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Sylwanowicz Jan - s. Antoniego - kpr. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Symanowicz Alfons - s. Michała, - szer. - zmarł z ran 8.3.1945 - -
    Symuś Antoni - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Synysko Antoni - s. Stefana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sys Władysław - s. P., - szer. - p. 11.3.1945 - -
    Szabelski Antoni - s. Narcyza - płk - Krzyż Virtuti Militari V klasy - Krzyż Grunwaldu III klasy - Order Odrodzenia Polski IV klasy
    Szabłowski Florian - s. Andrzeja, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Szadocha Aleksander - s. Teodora - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szagon Stanisław - s. Jana, - szer. - z. 16.4.1945 - -
    Szajewski Ryszard - s. Wacława - kpr. - , p. 11.2.1945 - -
    Szakiel Jan - s. Jana, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Szakiel Michał - s. Michała, - st. szer. - z. 12.2.1945 - -
    Szakłowski Florian - s. Piotra, - szer. - z. 1.3.1945 - -
    Szal Franciszek - s. Józefa, - sżer. - p. 18.4.1945 - -
    Szalak Aleksander - s. Feliksa - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szarejko Edward. - s. Jana - szer. - ,p. 17.4.1945 - -
    Szargiel Marek - s. Rafała, - ppor. - p. 1.3.1945 - -
    Szary Aleksander - s. Michała, - szer. - p. 31.8.1945 - -
    Szaryk Stanisław - s. Michała, - kpr. - p: 2.8.1944 - -
    Szarzyński Dominik - s. Jana - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Szatanek Stanisław - s. Antoniego - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Szawara Jan - s. Jana - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szawarski Bolesław - s. Stanisława, - kpr. - z. 27.4.1945 - -
    Szawczuk Arseni - s. Ignacego - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Szczebatowicz Bogdan - s. Ludwika - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szczepaniak Jan - s. Jakuba - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szczepaniak Józef - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szczepaniak Michał - s. Franciszka - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szczepański Józef - s. Macieja, - ppor. - p. 1.3.1945 - -
    Szczepański Józef - s. Macieja, - szer. - zmarł ż ran 11.2.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szczepański Józef - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szczerecki Teodor - s. Mikołaja, - ppor. - p. 19.4.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szczęsny Stanisław - s. Zdzisława - kpr. - p. 15.4.1945 - -
    Szczotka Henryk - s. Stanisława - szer. - , p. 6.3.1945 - -
    Szczudo Zenon - s. Juliana - szer. - , p. 26.1.1945 - -
    Szczupakiewicz Izrael - s. Szmula - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Szczur Michał - - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szczutkowski Kazimierz - s. Józefa - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szczypa Jan - s. Karola, - kpr. - p. 10.2.1945 - -
    Szeląg Stanisław - s. Wincentego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szelka Franciszek - s. Leona - szer. - , p. 25.4.1945 - -
    Szemil Edward - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szendo Zenon - s. Juliana, - szer. - zabity w wypadku 26.1.1944 - -
    Szepielewicz Bolesław - s. Stanisława, - kpr. - p. 15.4.1945 - -
    Szeradzki Dawid - s. Hersza, - szer. - p. 25.8.1945 - -
    Szeremeta Władysław - s. Mikołaja, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Szeremieta Władysław - s. Mikołaja, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Szerer Karol - s. Konrada - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szereszewska Halina - c. Henryka - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szerszeń Mieczysław - s. Władysława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szewcow Stefan - s. Franciszka, - kpr. - p. 25.8.1944 - -
    Szewczenko Grzegorz - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szewczuk Jakub - s. Franciszka - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szewczuk Mikołaj - s. Jana - szer. - , p. 12.2.1945 - -
    Szewczuk Stanisław - s. Floriana - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    SzewczukTadeusz - s. Antoniego, - kpr. - p. 10.2.1945 - -
    Szkieta Bazyli - s. Szymona - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szkiruć Józef - s. Wiktora, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Szkoda Antoni - s. Jana, - szer. - zmarł z choroby 11.1.1945 - -
    Szkolendowski Mikołaj - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szkołobryt Mieczysław - s. Emiliana, - szer. - p. 19.4.1945 - -
    Szlaf Bronisław - s. Mozesa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szlezynger Abram - s. Dawida - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Szlezynger Saul - s. Pinkusa (dwukrotnie) - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szloser Józef - s. Adama - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szlukow Konstanty - s. Michała - chor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szmarc Szymon - s. Jakuba, - sierż. - p. 25.8.1944 - -
    Szołkiewicz Mieczysław - s. Bolesława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szołobryt Mieczysław - s. Emiliana - szer. - , p. 28.4.1945 - -
    Szorec Zenon - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szostak Jan - s. Adama - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szostak Mikołaj - s. Walentego - st. szer. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Szostek Józef - s. Józefa, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Szostek Józef - s. Wincentego - st. sierż. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Walecznych -
    Szostek Wacław - s. Stanisława - - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szostek Tadeusz - s. Ludwika - kpr - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szozda Szymon - s. Mariana - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Szpas Józef - s. Jana - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szpicia Antoni - s. Jana - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szpilewska Weronika - c. Ludwika, - sierż. - p. 24.7.1944 - -
    Szpron Henryk - s. Arona, - chor. - p. 1.3.1945 - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szpunar Michał - s. Jana, - szer. - p. 1.8.1944 - -
    Szpytma Stanisław - s. Józefa, - ppor. - p. 27.4.1945 - -
    Sztejngler Michał - s. Bernarda - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sztoben Jan - s. Pawła - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sztryngler Michał - s. Bernarda - sierż. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Sztuka Jan - s. Grzegorza - kan. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szuba Antoni - s. Stanisława - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Szuba Czesław - s. Jana, - szer. - zmarł z ran 25.2.1945 - -
    Szulc Zygmunt - s. Zygmunta - chor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szulik Nikodem - s. Leona - szer. - , z. 18.4.1945 - -
    Szuluk Stefan - s. Feliksa, - szer. - zmarł z ran 6.5.1945 - -
    Szumer Michał - s. Antoniego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szumiłowski Jan - s. Tomasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szupieńko Stanisław - s. Antoniego (dwukrotnie) - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szuster Herman - s. Mojżesza - szer. - , p. 19.8.1944 - -
    Szuster Paweł - s. Michała, - szer. - p. 12.3;1945 - -
    Szwarc Izaak - s. Samuela - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szwarc Michał - s. Jakuba - szer. - , p. 12.4.1944 - -
    Szwarc Mikołaj - s. Jakuba - szer. - , p. 2.5.1945 - -
    Szwareberg Szmul - - s. Bluma - szer. - , p. 21.9.1944 - -
    Szwedko Wacław - s. Antoniego, - chor. - p. 12.2.1945 - -
    Szybiga Kazimierz - s. Józefa - st. szer. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Szybisty Grzegorz - s. Jana, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Szybisty Władysław - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szychowski Mieczysław - s. Józefa (dwukrotnie) - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szyćko Feliks - s. Mikołaja - chor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szymanek Stefan - s. Antoniego - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szymanowski Jan - s. Józefa - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Szymański Franciszek - s.' Michała, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Szymański Franciszek - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szymański Józef - s. Piotra - szer. - p. ~8.4.1945 - -
    Szymański Kazimierz - s. Adama - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Szymański Piotr - s. Andrzeja - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Szymański Tadeusz - s. Michała, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Szymczyk Józef - s. Jana - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Szymkow Franciszek - s. Stanisława, - szer. - zmarł z ran 25.8.1944 - -
    Szynal Stanisław - s. Michała, - chor. - p. 21.8.1944 - -
    Szypulski Jan - s. Józefa - sierż. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ścibor Czesław - s. Władysława, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Ślipko Jan - s. Jana, - szer. - p. 13.10.1944 - -
    Śliski Mikołaj - s. Szymona, - szer. - p. 25.8.1944 - -
    Śliwa Franciszek - s. Mikołaja, - szer. - zmarł z ran 29.4.1945 - -
    Śliwka Jan - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Śliwka Jan - s. Józefa - ppor. - - Order Wojny Ojczyźnianej -
    Śliwka Jan - s. Jana - ppor. - - Krzyż Walecznych -
    Śmigielski Antoni - s. Teodora - szer. - , p. 16.4.1945 - -
    Śrutwa Szczepan - s. Tomasza, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Świątecki Wincenty - s. Józefa, - szer. - p. 27.4.1945 - -
    Świderski Antoni - s. Kazimierza - sierż. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Świdzinkiewicz Jan - s. Andrzeja, - szer. - z. 17.4.1945 - -
    Świedziński Antoni - s. Karola, - szer. - p. 22.4.1945 - -
    Świerczak Józef - s. Floriana, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Świło Julian - s. Antoniego, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Tabacznik Szaja - s. Chaima, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Tajtelbaum Alfred - s. Hermana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tałańczuk Maksymilian - s. Ilicza - chor. - , p. 19.8.1944 - -
    Tałańczuk Zygmunt - s. Stanisława, - chor. - p. 19.8.1944 - -
    Tambroński Konstanty - s. Ludwika - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tambrowicz Wilhelm - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tandryk Andrzej - s. Aleksandra - kpt. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Grunwaldu III klasy - Order Czerwonej Gwiazdy
    Tarasiewicz Ignacy - s. Ignacego - plut. - , p. 10.2.1945 - -
    Taratuta Piotr - s. Piotra, - szer. - z. 17.4.1945 - -
    Targusz Michał - s. Jana, - szer. - p. 1.5.1945 - -
    Tarkoniak Marceli - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tarkowski Stanisław - s. Kazimierza - kpr. pchor. - p. 21.2.1946 - -
    Tarnogrodzki Michał - s. Teodora - chor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tatańczuk Maksymilian - s. Ilii, - chor. - p. 19.8.1944 - -
    Tatarczuk Pius - s. Kazimierza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tatarczuk Stanisław - - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tatarynowicz Józef - s. Konstantego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tatarynowicz Józef - s. Antoniego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Taul Mieczysław - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tchórzewski Tadeusz - s. Jana, - kpr. - p. 25.10.1944 - -
    Techman Stanisław - s. Kazimierza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tedororwicz Witold - s. Witolda - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Temecki Józef - s. Jakuba, - szer. - p. 24.4.1945 - -
    Tencer Kisiel - s. Mojżesza - szer. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Tenczenko Jan - s. Andrzeja - kpt. - - Krzyż Walecznych -
    Teres Jan - s. Napoleona, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Tesman Szloma - s. Arona - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tetera Zygmunt - s. Franciszka - szer. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tiszczenko Bogdan - s. Jakuba, - ppor. - p. 17.4.1945 - -
    Tkacz Edward - s. Karola - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tkacz Jerzy - s. Mikołaja, - szer. - p. 18.4.1945 - -
    Tkaczuk Jan - s. Michała - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tkaczuk Joachim - s. Łukasza - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tkaczuk Joachim - s. Lucjana - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tkaczuk Joachim - s. Tokiana - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tkaczuk Stefan - s.Juliana, - szer. - p. 3.8.1944 - -
    Tkaczyk Bronisław - s. Jana, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Tkaczyk Joachim - s. Lucjana, - kpr. - z. 23.4.1945 - -
    Toboła Karol - s. Ferdynanda - plut. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Walecznych -
    Tokarski Władysław - s. Piotra, - szer. - zabity 16.1.1945 - -
    Tomas Mateusz - s.. Wojciecha, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Tomczykowski Józef - s. Ignacego, - kpr. - p. 1.3.1945 - -
    Topiel Włodzimierz, - - szer. - z. 1.3.1945 - -
    Tracz Karol - s. Michała, - szer. - zmarł z ran 3.10.1944 - -
    Tracz Klemens - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Traśkiewicz Zachariusz - s. Antoniego, - kpr. - p. 31.8.1944 - -
    Trawka Michał - s. Marcina, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Treskucz Ignacy - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tridman Aron - s. Lejbusia - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Trocewicz Paweł - s. Tomasza, - szer. - zabity w wypadku 26.12.1944 - -
    Trocki Franciszek - s. Michała, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Trostenman Zelik - s. Lejby, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Trubicki Józef - s. Stanisława, - szer. - z. 17.4.1945 - -
    Trygub Stanisław - s. Bazylego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Trzciński Józef - s. Jana, - szer. - zmarł z ran 8.3.1945 - -
    Tubigowicz Lech - s. Adama - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tuchaj Andrzej - s. Ludwika - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tuczyło Włodzimierz - s. Jana, - szer. - z. 19.4.1945 - -
    Tuma Józef - s. Macieja, - szer. - p. 16.4.1945 - -
    Tumicki Władysław - s. Władysława, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Turakiewicz Józef - s. Franciszka, - chor. - p. 22.1.1945 - -
    Turczyn Antoni - s. Aleksandra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Turczyński Józef - s. Władysława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Turczyński Włodzimierz - s. Jana - chor. - , zmarł z ran 26.4.1945 - -
    Turkowski Michał - s. Józefa - kpr. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Turski Józef - s. Jana, - szer. - p. 11.10.1944 - -
    Twardowski Szczepan - s. Błażeja - st. szer. - p. 4.7.1946 - -
    Tylec Czesław - s. Jana, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Tymrokiewicz Wojciech - s. Franciszka, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Tyniel Michał - s. Grzegorza, - szer. - zmarł z ran 29.8.1944 - -
    Tysięczny Mikołaj - s. Jana - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Tyszenko Bogdan - s. Jakuba, - ppor. - p. 17.4.1945 - -
    Uchmanowicz Franciszek - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ugarenko Józef - s. Napoleona - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ulanicki Stanisław - s. Bazylego - szer. - , p. 19.8.1944 - -
    Uni Hersz - s. Szlomy, - szer. - zmarł z ran 2.8.1944 - -
    Urbanowicz Bernard - s. Ignacego, - szer. - p. 3.8.1944 - -
    Urbanowicz Paweł - s. Stefana - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Urbanowski Stanisław - s. Franciszka - szer. - , p. 1.3.1945 - -
    Uruski Stanisław - s. Jana, - plut. - p. 12.2.1945 - -
    Uss Józef - s. Justyna, - szer. - z. 14.2.1945 - -
    Uszczyk Wiktor - s. Juliana, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Uściński Karol - s. Franciszka, - kpr. - p. 12.3.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wacyk Jan - s. Bazylego, - kpr. - p. 26.4.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wajc Mojżesz - s. Wolfa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wajcenszerg Henryk - s. Abrama - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wajntraub Borys - s. Majera - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wajsborn Chaim - s. Abrama - kan. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Waksbaumm Izaak - s. Pinkusza, - kpr. - p. 12.2.1945 - -
    Walak Jan - s. Tomasza - szer. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Walaszczyk Antoni - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Walawko Albin - s. Józefa - chor. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Waldfogiel Beniamin - s. Mojżesza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Walkow Piotr - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wallach Jan - s. Tomasza - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Walsieczko Michał - s. Marcina - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Walski Stanisław - s. Antoniego - szer. - , p. 17.4.1945 - -
    Waraksa Michał - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Warecki Adam - s. Władysława - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Warszawski Szloma - s. Arona - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wartłomiejuk Anafas - s. Tarasa (dwukrotnie) - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Warwarczyk Józef - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Waselski Henryk - s. Józefa - sierż - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wasilewski Ignacy - s. Kazimierza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wasilewski Leon - s. Kornela, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Wasyluk Stefan - s. Piotra - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Waśkiewicz Bronisław - s.Kazimierza - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Waśkiewicz Józef - s. Stefana, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Waśkiewicz Kazimierz - s. Władysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Waśniewski Makary, - s. Piotra, - szer. - p. '25.8.1944 - -
    Wawrzynkowski Stanisław - s. Jana - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wąsowicz Stanisław - s. Michała - por. - - Krzyż Virtuti Militari V klasy -
    Wąsowski Kazimierz - s. Władysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wdowikowski Jan - s. Juliana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wełk Jarosław - s. Marcina - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Werman Abram - s. Moszka, - szer. - p. 26.4.1945 - -
    Wertepny Jan - s. Antoniego, - szer. - ' p. 18.4.1945 - -
    Weselski Emeryk - s. Józefa, - sierż. - p. 26.4.1945 - -
    Wesztort Aleksander' - s. Wincentego - szer. - , p. 12.2.1944 - -
    Węgrzyn Michał - s.Leonarda, - szer. - p. 26.12.1945 - -
    Węgrzyn Michał - - szer. - p. 21.12.1945 - -
    Węgrzyn Michał - s. Stanisława, - szer. - p. 25.4.1945 - -
    Węgrzyn Władysław - s. Franciszka, - kpr. - p. 18.7.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wiązowski Stanisław - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Widula Antoni - s. Wiktora, - szer. - p. 3.3.1945 - -
    Wielgolaski Stanisław - s. Adama, - szer. - p. 12~2.1945 - -
    Wielgus Józef - s. Stanisława - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wierbiło Konstanty - s. Jana - kpr. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Wierpiechowski Piotr - s. Antoniego - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wieruszewski Jerzy - s. Michała - chor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wierzbicki Konstanty - s. Konstantego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wierzbicki Wojciech - s. Mieczysława, - chor. - zmarł z ran 19.8.1944 - -
    Wiewiórka Stanisław - s. Wiktora - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wikliński Stanisław - s. Andrzeja (trzykrotnie). - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Wilbrandt Leon - s. Aleksandra - ppor. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Walecznych -
    Wilczyk Władysław - s. Andrzeja, - szer. - zmarł w szpitalu 7.3.1945 - -
    Wilczyński Karol - s. Jana, - szer. - zmarł w szpitalu 14.5.1945 - -
    Wildsztein Izydor - s. Ozjasza - ppor. - p. 11.3.1945 - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wilguszewski Kajetan - s. Jana - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wilguszyński Władysław - s. Karola, - kpr. - p. 3.8.1944 - -
    Wilniewczyk Władysław - s. Konstantego - szer. - , p. 21:12.1944 - -
    Wilniewożyc Władysław - s. Konstantego, - szer. - p. 18.2.1945 - -
    Wincentowicz Franciszek - s. Michała, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Windus Mieczysław - s. Kazimierza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Winigrodzki Efraim - s. Lejzora, - szer. - p. 25.8.1944 - -
    Winnik Bazyli - s. Stefana, - szer. - zmarł z ran16.4.1945 - -
    Winogradow Jan - s. Pawła - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wiszniak Mikołaj - s. Antoniego, - szer. - p. 16.4.1945 - -
    Wiśniak Piotr - s. Stanisława, - szer. - zmarł z ran 20.3.1945 - -
    Wiśnicki Mieczysław - s. Edwarda - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wiśniewski Ryszard - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wiśniewski Stanisław - s. Tomasza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wiśniewski Władysław - s. Wincentego, - szer. - z. 16.4.1945 - -
    Witek Michał - s. Szczepana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Witkowski Jan - s. Józefa, - kpr. - zmarł z ran 13.2.1945 - -
    Witkowski Jan - s. Antoniego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Witkowski Wacław - s. Franciszka - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Witman Motek - s. Hersza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Witoszyński Franciszek - s. Jana, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Wizner Leopold - s. Józefa, - st. szer. - p. 12.2.1945 - -
    Włodarczyk Tadeusz - s. Antoniego - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Włodkowski Tadeusz - s. Tadeusza, - plut. - p. 1.3.1945 - -
    Włosiński Witold - s. Józefa, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Włoszczyński Witold - s. Józefa - szer. - , p. 18.4.1945 - -
    Wnorowski Stefan - s. Kazimierza - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wojcianiec Romuald - s. Alfonsa, - szer. - p. 1.8.1944 - -
    Wojcicki Antoni - s. Fomy - por. - - Krzyż Walecznych -
    Wojciechowicz Edward - s. Józefa - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wojciechowski Stanisław - s. Józefa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wojczenko Leonard - s. Michała - por. - - Order Wojny Ojczyźnianej -
    Wojnienko Leonid - s. Michała, - ppor. - p. 11.9.1944 - -
    Wojniłowicz Roman - s. Stanisława - chor. - - Krzyż Walecznych -
    Wojtowicz Edward - s. Wojciecha, - kpr. - p. 28.4.1945 - -
    Wojtowicz Jan - s. Michała, - szer. - p. 17.4.1945 - -
    Wojtyszan Franciszek - s. Jakuba, - szer. - zmarł z ran 19.8.1944 - -
    Wok Ignacy - s. Piotra - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wolański Piotr - s. Alojzego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wolmut Leszek - s. Adama, - szer. - p. 2.8.1944 - -
    Wolski Stanisław - s. Antoniego - szer. - , p. 16.4.1945 - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wołk Edward - s. Jana - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wołk Ilia - s. Cyryla, - szer. - p.12.2.1945 - -
    Wołoszko Seweryn - s. Jerzego - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wołowicz Aleksander - s. Adolfa - kpr. - Krzyż Walecznych - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Woronow Fiodor - s. Jakuba - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Woronowicz Stanisław - s. Antoniego - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Worsa Ludwik - s. Adolfa, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Woźniak Władysław - s. Konstantego - st. sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wódecki Józef - s. Jana, - szer. - z. 19.4.1945 - -
    Wójcik Jan - s. Franciszka, - szer. - p. 14.2.1945 - Krzyż Walecznych -
    Wójcik Piotr - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wójcik Stanisław - s. Franciszka, - szer. - p. 16.2.1945 - -
    Wójcik Stanisław - s. Franciszka, - szer. - zmarł z ran 6.2.1945 - -
    Wójcik Tadeusz - s. Piotra - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wrona Mieczysław - s. Józefa - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wrona Zdzisław - s. Stanisława, - szer. - p. 12.2.1945 - -
    Wróblewski Władysław - s. Władysława - szer. - , p. 19.4.1945 - -
    Wróblewski, Jan - s. Władysława, - plut. - p. 11.2.1945 - -
    Wszczysen Michał - s. Jana, - szer. - zmarł z ran 1.3.1945 - -
    Wugman Choskiel - s. Mojżesza - sierż. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wulowy Piotr - s. Filipa - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wydra Józef - s. Franciszka, - szer. - p. 10.2.1945 - ' -
    Wygórnicki Apolinary - s. Leona, - kpr. - p. 1.8.1944 - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wyrzykowski Tomasz - s. Szymona - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wysocki Mikołaj - s. Grzegorza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wysocki Piotr - s. Juliana - plut. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wysocki Włodzimierz - s. Zygmunta - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Wyszumirski Daniel - s. Adolfa, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Wyszyński Michał - s. Józefa - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Wywrocki Stanisław - s. Władysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zabłocki Tomasz - s. Stefana - plut. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zabrocki Roman - s. Jana, - szer. - p. 1.3.1945 - -
    Zabrodzki Piotr - s. Teodora - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zachara Wojciech - s. Stanisława - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zacharczuk Jan - s. Borysa - plut. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Zacharewicz Antoni - s. Stanisława - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zacharewicz Mikołaj - s. Filipa, - st. szer. - z. 21.10.1944 - -
    Zadębski Augustyn - s. Kamila (dwukrotnie) - sierż. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zagorulko Dymitr - s. Piotra - por. - - Krzyż Walecznych -
    Zagórski Leon - s. Karola, - chor. - p. 1.3.1945 - Krzyż Walecznych -
    Zagórski Roman - s. Józefa - por. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Zagtreger Szloma - s. Majera, - szer. - p. 25.8.1944 - -
    Zaik Jan - s. Józefa, - plut. - p. 25.8.1944 - -
    Zając Maksymilian - s. Jana, - kpr. - zmarł w marcu 1944 - -
    Zając Władysław - s. Marcina, - sierż. - zmarł z ran 30.5.1945 - -
    Zajączkowski Ryszard - s. Bronisława - ppor. - p. 12.2.1946 - -
    Zajęckowski Michał - s. Stanisława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zajęczkowski Karol - s. Władysława - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zakrzewski Henryk - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zalecki Jan - s. Jerzego - kpr. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zalewski Wojciech - s. Antona - szer. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Zaluk Stefan - s. Sergiusza - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zalwowski Józef - s. Franciszka - szer. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Załucki Jan - s. Józefa, - szer. - zmarł z ran 16.4.1945 - -
    Zandman Icek - s. Jakuba - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Zaniewski Zygmunt - s. Antoniego, - szer. - z. 11.3.1945 - -
    Zaporożec Iwan - s. Mojżesza - ppor. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zarczyński Mieczysław - s. Aleksandra - st. szer. - - Krzyż Grunwaldu III klasy -
    Zaremba Franciszek - s. Ludwika - szer. - , p. 11.9.1944 - -
    Zaremba Jan - s. Tomasza, - szer. - p. 15.1.1945 - -
    Zaręba Henryk - s. Adama, - szer. - p. 10.2.1945 - -
    Zaręba Michał - s. Jana, - szer. - z. 19.4.1945 - -
    Zarzecki Bronisław - s. Franciszka - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zastawny Stefan - s. Józefa, - szer. - p. 10.10.1944 - -
    Zatoka Stanisław - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zatorski Karol - s. Kajetana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zatowka Aleksander - s. Tadeusza - plut. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Brązowy Krzyż Zasługi -
    Zawadowski Józef - s. Dionizego - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zawadowski Marian - s. Gabriela - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zawadzki Michał - s. Jana - kpr. - - Krzyż Virtuti Militari V klasy -
    Zawadzki Władysław - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zawiałow Wasyl - s. Andrzeja - szer. - , p. 19.8.1944 - -
    Zawidziuk Stanisław - s. Stefana, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Zdan Aleksander - s.Józefa, - szer. - z. 1.3.1945 - -
    Zdun Tadeusz - s. Jana, - plut. - p. 9.2.1945 - -
    Zdzikowiecki Ludwik - s. Adolfa - st. sierż. - - Krzyż Walecznych -
    Ziąbra Andrzej - .s. Józefa, - szer. - zmarł z ran 12.2.1945 - -
    Ziderer Chaim - s. Arona - sierż. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zielenowicz Michał - s. Wolfa - kpr. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zieleń Władysław - s. Andrzeja, - st. szer. - p.25.8.1944 - -
    Zielinowicz Michał - s. Wolfa, - szer. - p. 28.4.1945 - -
    Zieliński Adam - s. Jakuba, - szer. - .p. 4.10.1944 - -
    Zieliński Franciszek - s. Stanisława, - kpr. - p. 7.3.1945 - -
    Zieliński Jan - s. Piotra - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zieliński Józef - s. Antoniego, - szer. - p. 6.4.1945 - -
    Zieliński Romuald - s. Andrzeja (dwukrotnie) - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ziemba Józef - s.Franciszka, - szer. - zmarł z ran 21.3.1945 - -
    Ziemba Józef - s. Michała - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zienkiewicz Stanisław - s. Piotra - szer. - - Krzyż Walecznych -
    Zienkiewicz Stanisław - s. Jana - kpr. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Ziębik Wojciech - s. Bartłomieja, - szer. - zmarł z ran 12.2.1945 - -
    Zimanowski Sergiusz - s. Jana, - szer. - z. 12.2.1945 - -
    Zimny Stanisław - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Złotoucha Eugeniusz - s. Adama - kpr. - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zmokły Jan - s. Franciszka - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zwański Zbigniew - s. Władysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zwardoń Ernest - s. Pawła - sierż. - Krzyż Grunwaldu III klasy - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zwierzchowski Władysław - s. Bronisława - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Zwierzyński Stanisław - s. Adama, - szer. - zmarł z ran 19.3.1945 - -
    Żaczek Tomasz - s. Jana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Żadroga Stanisław - s. Jana - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Żałnik Jan - s. Józefa, - plut. - p. 25.8.1944 - -
    Żarciński Mieczysław - s. Aleksandra - szer. - - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Żawidziuk Stanisław - s. Stefana, - szer. - p. 19:8,1944 - -
    Żdan Józef - s. Antoniego, - szer. - zmarł z ran. 14'.2.1945 - -
    Żełajtys Władysław - s. Władysława - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Żmudzki Dominik - s. Stanisława - sap. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Żołądek Józef, - s. Jana, - kpr. - p. 15.4.1945 - -
    Żołądziejewski Bronisław - s. Kazimierza, - szer. - p. 19.8.1944 - -
    Żołnieruk Bolesław - s. Aleksandra, - szer. - zmarł z ran 13.2.1944 - -
    Żuk Bazyli - s. Piotra, - szer. - z. 1.3.1945 - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Żuk Jerzy - s. Włodzimierza - st. szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Żuk Stefan - s. Józefa, - szer. - zmarł :z ran 1.4.1945 - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Żukowski Bolesław - s. Grzegorza, - kpr. - p., 12.2.1945 - -
    Żukowski Jan - s. Aleksandra - kpr. - - Krzyż Walecznych -
    Żukowski Stanisław - s. Aleksandra - szer. - , p. 1.3.1945 . - -
    Żulpa Wiktor - s. Jana, - szer. - zmarł z tan 3.3.1945 - -
    Żurawski Tadeusz - s. Franciszka - por. - Srebrny Medal "Zasłużony na Polu Chwały" - Krzyż Walecznych - Order Wojny Ojczyźnianej
    Żurowski Antoni - s. Juliana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Żurycha Michał - s. Teodora - kan. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Żytnikowski Kazimierz - s. Michała - szer. - , p. 12.2.1945 - -
    Żywiecki Stanisław - s. Stefana - szer. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -
    Żywno Ryszard - s. Pawła - chor. - - Brązowy Medal "Zasłużony na Polu Chwały" -



    Źródło: "Piechurzy kołobrzeskiej piątki" - Józef Margules

    22 marzec 2007 r.

    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005