<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Lista strat Wojska Polskiego 1918-20

  • Nazwiska na A
  • Nazwiska na B - Bi
  • Nazwiska na Bl - BĽ
  • Nazwiska na C
  • Nazwiska na Ć
  • Nazwiska na D
  • Nazwiska na E
  • Nazwiska na F
  • Nazwiska na G
  • Nazwiska na H
  • Nazwiska na I
  • Nazwiska na J
  • Nazwiska na K - Kn
  • Nazwiska na Ko - Kó
  • Nazwiska na Kr - Ky
  • Nazwiska na L
  • Nazwiska na Ł
  • Nazwiska na M - Mę
  • Nazwiska na Mi - My
  • Nazwiska na N
  • Nazwiska na O
  • Nazwiska na P - Pi
  • Nazwiska na Pl - Py
  • Nazwiska na R
  • Nazwiska S - Stap
  • Nazwiska Star - Szyw
  • Nazwiska na ¦
  • Nazwiska na T
  • Nazwiska na U
  • Nazwiska na W - Wisz
  • Nazwiska na Wi¶ - Wzo
  • Nazwiska na V
  • Nazwiska na Z
  • Nazwiska na Ż
  • Nazwiska na ¬
  • Lista dodatkowa


  • Lista strat Wojska Polskiego 1918-1920

    Nazwiska na B - Bi

    (opracowanie Jacek Młochowski - www.genealodzy.pl )



    Dane pochodz± z publikacji "Lista strat Wojska Polskiego" wydanej przez Wojskowe Biuro Historyczne w roku 1934


    Baar Jan Stanisław - por. D.O.G.V. zm.ch. 29.I.1920 Lwów.
    Baar Walenty - szer. 37.p.p. zm.r. 14.XI.1920 Kraków.
    Babałowski Leon - szer. 13.p.p. zm.ch. 29.III.1920 Modlin.
    Babczuk Leon - szer. 2.baon.wart. zm.ch. 14.IV.1920 Chełm.
    Babczyński - plut. 49.p.strz. pl. 15.VII.1920 Dubno.
    Babecki Jan - szer. 42.p.p. pl. 24.VII.1920 Kozin.
    Babiak Józef - pchor. bytom.p.strz. pl. 24.XI.1919
    Babiak Piotr - szer. 205.p.p. zm.r. 24.VIII.1920 Chojnice.
    Babiałyński Wojciech - kpr. 201.p.p. pl. 15.VIII.1920 Żołędowo.
    Babiańczyk Stanisław - szer. ob.ćwicz.6.armji. zm.ch. 15.X.1920 Jarosław.
    Babiarz Franciszek - szer. oddz.rtm.Abrahama. zm.r. 1.IV.1919 Jarosław.
    Babiarz Władysław - kpr. 16.p.p. pl. 22.V.1920 Borysów.
    Babiasz Adam - szer. pl. 9.III.1919 Gródek.Jagiel.
    Babiasz Jan - szer. 3.baon.etap.Zbaraż zm.ch. 11.II.1920 Tarnopol.
    Babicki Jan - strz. białost.p.strz. pl. 22.X.1919 Borysów.
    Babicki Jan - sap. 6.baon.sap. zm.ch. 29.VIII.1920 Przemy¶l.
    Babicz Józef - szer. zakł.1.dyw.piech. zm. 12.I.1920
    Babijczuk Michał - st.szer. 240.p.p. pl. 14.VIII.1920 Rakobuty.
    Babiński Edward - uł. 12.p.uł. zm.ch. 22.XII.1919 Zamo¶ć.
    Babiński Marjan - plut. 35.p.p. pl. 14.V.1919 Wojnica.
    Babiński Mieczysław - szer. 1.p.w.kol. zm.ch. 26.X.1920 Lwów.
    Babirecki Andrzej - szer. 40.p.strz. zm.ch. 27.I.1920 Lwów.
    Babisz Jan - szer. 17.p.p. zm.ch. 15.IX.1920 Rzeszów.
    Babi¶ Piotr - st.szer. 70.p.p. pl. 5.VII.1920 Szaragi.
    Babiuch Stanisław - strz. 45.p.strz. zm.ch. 21.IV.1920 Włodzimierz.Woł.
    Babjak Wincenty - szer. 67.p.p. zm.ch. 15.VII.1920 Białystok.
    Babjarz Władysław - strz. 48.p.strz. zm.r. 17.X.1920 szp.pol.604.
    Bablewicz Jan - szer. suwał.p.strz. pl. 3.V.1919 Wilno.
    Babło Andrzej - szer. 16.p.p. pl. 9.VII.1920 Zelwa.
    Babraj Władysław - sap. 5.baon.sap. zm.ch. 20.II.1920 Kraków.
    Babu¶ka Michał - strz. 1.p.strz.pdh. zm.ch. 22.I.1920 N.S±cz.
    Babycz Michał - zm. 20-31.X.1919 Lwów.
    Bac Józef - szer. 37.p.p. pl. 5.III.1920 Krzywocin.
    Bach Wiktor - szer. 12.p.p. pl. 15.V.1919 Sołonka.Mała.
    Bacharach Henryk - pchor. 22.p.p. pl. 29.IX.1919 Żłodzin.
    Bachman Arnold - kpt. 144.p.strz. pl. 19.VII.1920 Dubno.
    Bachman Stefan - uł. 12.p.uł. pl. 19.VIII.1920 ¬ółtańce.
    Bachmann Michał - sierż. 40.p.strz. zm.r. 26.V.1919 Lwów.
    Bachnicki Tadeusz - szer. żarz.kwat.Lublin. zm.ch. 24.VIII.1919 Lublin.
    Bachorski Mieczysław - kan. 7.d.a.k. zm.r. 9.VI.1920 poc.san.
    Bachorzewiak Andrzej - szer. 3.p.strz.wlkp. zm.ch. 8.II.1920 Poznań.
    Bachowicz Józef - szer. 34.p.p. zm.ch. 18.I.1920 Puławy.
    Bachowski Roman - szer. 17.p.p. zm.ch. 1.I.1920 szp.pol.501.
    Bachula Wincenty - plut. 5.p.p.leg. pl. 23.VII.1920 Eetówka.
    Bacik Idzi - szer. 70.p.p. pl. 8.VII.1920 Ossowo.
    Backielewicz Stefan - strz. miński.p.strz. zm.r. 26.I.1920 szp.pol.105.
    Baczak Leon - kpr. nowogródz.p.strz. zm.ch. 29.VI.1920 Białystok.
    Baczek Stanisław - kan. 13.p.a.p. pl. 29.V.1920 Żywotów.
    Baczewski Józef - szer. 33.p.p. zm.ch. 16.II.1920 Łomża.
    Baczewski Mieczysław - strz. 45.p.strz. zm.r. 31.VIII.1920 Zamo¶ć.
    Baczewski Wacław Ludwik - por. 149.p.strz. zm.ch. 31.I.1920 Ostrów.Maz.
    Baczkowski Bronisław - st.szer. 155.p.p. pl. 18.VIII.1920 Zegrze.
    Baczmaga Józef - szer. 19.p.p. pl. 3.VIII.1920
    Baczmański Mieczysław - szer. 2.p.strz.lw. pl. 22.XI.1918 Podzamcze.
    Baczyński Antoni - szer. 60.p.p. pl. 19.VI.1920 Czernica.
    Baczyński Jan - sierż. 67.p.p. zm.r. 1.XII.1920 szp.pol.708.
    Baczyński Józef - plut. 3.p.strz. zm. 24.X.1919 poc.szpit.1.
    Baczyński Józef - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 8.III.1920 szp.pol.101.
    Baczyński Józef - strz. 43.p.strz. zm. 11.VH.1920 Ostrów.Maz.
    Baczyński Józef - strz. 47.p.strz. pl. 13.VIII.1920 Radzymin.
    Baczyński Józef - szer. 62.p.p. pl. 18.VIII.1920 Rudki.
    Baczyński Kazimierz - ppor. 33.p.p. pl. 16.IX.1920 Szumlany.
    Baczyński Leon - por. 4.p.a.p. pl. 17.I.1920
    Baczyński Maksymiljan - szer. 68.p.p. pl. 13.VII.1920 Smorgonie.
    Baczyński Mieczysław - szer. pl. 18.XI.1918 Lwów.
    Baczyński Roman - oddz.rob.420. zm. 20-30.XI.1919 Przemy¶l.
    Baczyński Stanisław - szer. 59.p.p. pl. 20.I.1919 Chmielnik.
    Baćko Józef - sap. 1.baon.sap. zm.ch. 18.II.1920 Warszawa.
    Baćkowski Stanisław - szer. 8.p.p.leg. zm.r. 29.IX.1920 Mołodeczno.
    Badaczewski Jan - szer. 6.baon.etap. zm.(wypad.) 17.I.1920 Wilno.
    Badalik Stanisław - uł. 1.p.uł. pl. 2.IX.1920 Kmiczyn.
    Badaszewski Ignacy - szer. 60.p.p. pl. 7.VIII.1920 Mokobody.
    Baden Izaak - szer. 5.VI.baon.etap. zm.r. 17.VIII.1920 szp.pol.905.
    Baden Wojciech - inw. sekc.o.M.S.Wojsk. zm.ch. .III.1920 Kraków.
    Bader Maksymiljan - ppor. 40.p.strz. zm.ch. 17.X.1919 Sucha.
    Badowski Antoni - strz. 48.p.strz. pl. 14.VI.1920 Słobódka.
    Badowski Bohdan - kpr. 14.p.uł. zm.r. 15.IX.1920 Jarosław.
    Badowski Piotr - szer. 26.p.p. zm.ch. 26.II.1920 Baranowicze.
    Badowski Tadeusz - ppor. I.baon.etap. zm.r. 4.X.1919 szp.pol.15.
    Badura - szer. 8.dyw.piech. pl. 5.VI.1920 N.Miadzioł.
    Badura Franciszek - strz. 3.p.strz.pdh. zm.ch. 17.IX.1920 Białystok.
    Badura Jan - kan. 12.p.a.p. zm.ch. 10.IX.1920 Lwów.
    Badura Stefan - szer. zakł.5.dyw.piech. zm.(wypad.) 8.X.1919 Tarnopol.
    Badura Wawrzyniec - szer. 36.p.p. zm.r. 29.V.1920 Bojary.
    Badurek Piotr - szer. 2.dyw.piech. zm.ch. 3.VIII.1920 czoł.san.1.armji
    Badurka Michał - kan. 7.p.a.c. pl. 31.VIII.1920 Józefin.
    Badyla Franciszek - szer. 41.p.p. zm.ch. 5.IX.1920 Skierniewice.
    Badyński Wincenty - szer. 6.komp.kol. zm. 16.I.1920 Kowel.
    Badzi±g Franciszek - szer. 64.p.p. zm.ch. 11.IV.1920 Inowrocław.
    Badziński Józef - zm. 13.XI.1920 Piotrogród.niewola.ros.
    Badziński Walenty - szer. 155.p.p. pl. 8.VI.1920 Szarkowszczyzna.
    Baeckerman Jankiel - szer. 26.p.p. pl. 1.VI.1920 Czepielówka.
    Baeckerman Beiraesch - strz. miński.p.strz. zm.r. 26.I.1920 szp.pol.105.
    Bafia Józef - strz. 50.p.strz. zm.ch. 13.II.1920 Połonne.
    Bagański Władysław - uł. 11.p.uł. pl. 19.XII.1920 Czortków.
    Baginiewski Antoni - kan. 2.p.a.p. zm.ch. 4.IV.1920 Inowrocław.
    Baginowski Józef - szer. nowogródz.p.strz. zm.ch. 30.III.1920 Zegrze.
    Bagiński Franciszek - strz. 1.p.strz.grań. zm.ch. 1.IV.1920 Łomża.
    Bagiński Jan - szer. D.O.E.4.armji. zm.ch. 29.VIII.1920 Radom.
    Bagiński Józef - szer. 9.p.p.leg. zm.ch. 30.XI.1918 Ostrów.Maz.
    Bagiński Józef - strz. 50.p.strz. pl. 19.VIII.1920 Słowita.
    Bagiński Józef - szer. 12.p.strz.wlkp. zm. 16.II.1920 Pleszew.
    Bagiński Juljan - szer. zakł.D.O.E. zm.r. 21.VI.1920 Równe.
    Bagiński Leon - szer. 14.p.p. zm.ch. 29.II.1920 Włocławek.
    Bagiński Stanisław - strz. 48.p.strz. zm.ch. 29.III.1920
    Bagniewski Antoni - kan. 2.p.a.p. zm.ch. 4.IV.1920 Inowrocław.
    Bagniewski Stanisław - strz. 52.p.strz. zm.ch. 12.II.1920 Lwów.
    Bagnowski Bolesław - strz. lidzki.p.strz. zm. 4.XII.1920 Modlin.
    Baj Edmund - pl. 1918 Lwów.
    Baj Teofil - strz. 50.p.strz. zm.r. 5.V.1920 Wachnówka.
    Bajcer Józef - szer. piek.pol.7. zm.ch. 27.IX.1920 Kielce.
    Bajda Adam - szer. kolm.tab.515. zm.ch. 29.II.1920 N.S±cz.
    Bajda Antoni - szer. 55.p.p. pl. 17.IV.1920 Strachowicze.
    Bajda Jan - st.szer. 17.p.p. pl. 7.IX.1920 Stronibaby.
    Bajda Józefa - pl. 1918 Lwów.
    Bajda Józef - plut. 1.syb.p.p. pl. 14.VIII.1920 Borkowo.
    Bajda Józef - st.sierż. 37.p.p. zm.r. 11.IX.1920 Knihynicze.
    Bajda Paweł - szer. zm.ch. 23.I.1920 Tarnopol.
    Bajdak Ludwik - szer. 40.p.strz. zm.r. 9.IX.1920 Lwów.
    Bajdalski Józef - szer. 16.p.p. zm.ch. 25.III.1920 Dziedzice.
    Bajduszewski Franciszek - szer. 63.p.p. pl. 2.VIII.1920 Łęgi.
    Bajer Jan - kpr. nowogródz.p.strz. pl. 14.V.1920 nadBerezyn±.
    Bajer Stefan - kpr. 37.p.p. zm.r. 11.IX.1920 Rohatyn.
    Bajera Jan - plut. 19.p.p. pl. 3.VIII.1920 RudaBrodzka.
    Bajera Stanisław - st.szer. szp.wojsk.Zamo¶ć. zm.ch. 30.VIII.1920 Kalisz.
    Bajerczyk Feliks - szer. pl. Bereza.
    Bajerowicz Antoni - szer. 55.p.p. pl. 4.VIII.1920 Ciele¶nica.
    Bajerowski Wacław - szer. 63.p.p. pl. 2.VIII.1920 Łęgi.
    Bajger Józef - strz. 45.p.strz. zm.ch. 1.VII.1920 Włodzimierz.Woł.
    Bajgler Leon - szer. 4.p.p.leg. zm.r. 28.II.1919 Lwów.
    Bajkowski Bolesław - st.szer. 1.p.p.leg. pl. 21.IV.1919 Wilno.
    Bajkowski Leon - szer. dtwo.fr.woł. zm.ch. 1.I.1920 Warszawa.
    Bajkowski Wiktor - szer. 205.p.p. zm.r. 26.VIII.1920
    Bajnchold Janot - szer. 30.p.p. pl. 20.VI.1919 Brzeżany.
    Bajniak Stanisław - szer. 36.p.p. zm.ch. 21.II.1920 Mołodeczno.
    Bajon Jan - szer. 13.p.p. zm.ch. 30.III.1920 szp.Cz.Krz.207.
    Bajon Michał - szer. 2.p.strz.wlkp. pl. 11.II.1919 Zbarzewo.
    Bajon Wiktor - szer. 2.p.strz.wlkp. pl. 11.II.1919 Zbarzewo.
    Bajon Władysław - szer. 55.p.p. zm. 7.IX.1920 Grupa.
    Bajor Franciszek - uł. 6.p.uł. zm.r. 20.IV.1919 Rzeszów.
    Bajor Piotr - st.uł. 8.p.uł. pl. 28.VII.1920 Stanisławczyk.
    Bajora Bolesław - szer. piek.pal. zm.ch. 24.XII.1919 Wilno.
    Bajorek Ignacy - strz. 49.p.strz. zm.ch. 13.III.1920 Kołomyja.
    Bajorski Józef - st.szer. 14.p.p. zm.ch. 23.IX.1919 Kowel.
    Bajsarowicz Michał - szer. 9.p.p.leg. pl. 27.XII.1918 Lubaczów.
    Bajszczak Ignacy - szer. 30.p.p. zm.ch. 12.VIII.1920 Warszawa.
    Bajszczak Józef - strz. 9.p.strz.grań. pl. 12.VIII.1920 Podkamień.
    Bajszer Feliks - kan. 2.p.a.p.dyw.lit.biał. pl. 15.VIII.1920 Modlin.
    Bajtała Jan - szer. dtwo.etap.Grodno. zm.ch. 25.XII.1919 Grodno.
    Bajurek Franciszek - szer. 18.p.p. zm.ch. 19.XII.1919 Warszawa.
    Bajurko Łukasz - uł. 7.p.uł. pl. 19.VII.1919 Wołoszczyzna.
    Bajus Teofil - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 20.IX.1919 Wilno.
    Bajzer Roman - szer. 39.p.strz. zm. 3.IX.1920 Lwów.
    B±kaj Jan - szer. 23.p.p. zm.ch. 28.III.1920 Dyneburg.
    Bakal Marjan - szer. 201.p.p. zm.ch. 15.VIII.1920 Warszawa.
    Bakalarczyk Stefan - szer. 12.p.p. pl. 23.VIII.1920 Peczenia.
    Bakalarski Szczepan - szer. 30.p.p. pl. 4.VI.1920 żurawszczyzna.
    Bakałarz Stefan - strz. 1.p.strz.pdh. zm. 10.XII.1920 Morawice.
    Bakanan Cyryl - strz. kowień.p.strz. zm.ch. 10.IX.1919 MińskLit.
    Bakat Marjan - szer. 201.p.p. pl. 3.VIII.1920 Ostrów.Maz.
    Bakienowski Ignacy - uł. 13.p.uł. pl. 14.V.1920 Zozule.
    Baksik Antoni - szer. 167.p.p. pl. 2.VI.1920 Kojry-Dziewiętniki.
    Bakuła Jan - strz. 54.p.strz. pl. 24.II.1920 Bućniewo.
    Bal Jan - szer. 40.p.strz. pl. 27.V.1919 Gliniany.
    Bal Karol - kan. 3.p.a.p. pl. 16.V.1920 Ostrów.
    Bala Stanisław - plut. 13.p.p. pl. 16.IX.1920 Dytiatyn.
    Balan Tilko - szer. pl. 20.XI.1918 Lwów.
    Balanda Andrzej - szer. 1.p.strz.lw. zm.ch. 11.II.1919 Kraków.
    Balandes Paweł - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 7.XI.1919 Lwów.
    Balary Bronisław - szer. 9.komp.kol. zm.ch. 31.III.1919 Warszawa.
    Balas Konstanty - plut. 22.p.p. pl. 13.VI.1920 Czarnobyl.
    Balawender Antoni - oddz.rtm.Abrahama. pl. 10-20.III.1919
    Balbicki - szer. 8.p.p.leg. pl. 21-31.I.1919 Denysów.
    Balcarek Ludwik - inw. zm.ch. 7.VIII.1920 ŁódĽ.
    Balcaszak Jan - szer. 22.p.p. pl. 6.IX.1920 Hrubieszów.
    Balcelak Stanisław - szer. 39.p.strz. zm.ch. 14.VI.1919 Jarosław.
    Balcer Jan - st.uł. 10.p.uł. pl. 26.VII.1920 ¶wisłocz.
    Balcer Kazimierz Wiktor - ppor. 7.p.p.leg. pl. 23.IX.1920 Brzostowica.W.
    Balcer Ludwik - szer. 12.p.p. zm.r. 2.X.1920 ¦rem.
    Balcer Sylwester - szer. kolm.tab.631. zm.ch. 21.I.1920 Tarnopol.
    Balcer Sylwester - szer. 65.p.p. pl. 8.VII.1920 Równe.
    Balcerak Stanisław - zm.ch. 4.XII.1918 Stryj.
    Balcerak Stanisław - szer. 36.p.p. zm.ch. 10.IX.1920 Warszawa.
    Balcerek Jan - strz. 2.p.strz.pdh. zm.ch. 4.I.1920 Sanok.
    Balcerek Stanisław - szer. 68.p.p. pl. 10.VIII.1920 Pułtusk.
    Balcerek Władysław - strz. 144.p.strz. pl. 18.VIII.1920 Rzesołki.
    Balcerowiak Tomasz - szer. 69.p.p. pl. 8.VIII.1920 Wiczków.
    Balcerowicz Henryk - szer. 20.p.p. zm.r. 8.VII.1920
    Balcerski Stefan - szer. szp.pol.105. zm.ch. 1.I.1920 szp.pol.105.
    Balcerzak Antoni - strz. 44.p.strz. zm.ch. 28.II.1920 Łuck.
    Balcerzak Bolesław - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 1.I.1920 Płock.
    Balcerzak Franciszek - kpr. 59.p.p. pl. 4.VIII.1920 Sokołów.
    Balcerzak Józef - szer. 6.p.p.leg. pl. 30.VIII.1919 Dyneburg.
    Balcerzak Władysław - szer. I.baon.wart. zm.ch. 4.IV.1920 Kraków.
    Balcerzak Zygmunt - kpr. 33.p.p. pl. 23.V.1920 Duniłowicze.
    Balcerzyk Franciszek - strz. 2.p.strz.kon. pl. 8.III.1920 Kremno.
    Balczewski Stefan - szer. 61.p.p. pl. 9.VIII.1920 Grochów.
    Baldachowski Wacław - szer. 6.p.p.leg. pl. 25.VI.1920 Perga.
    Baleja Piotr - szer. 201.p.p. pl. 16.X.1920 Troki.
    Balewicz Roman - plut. 4.p.p.leg. pl. 17.III.1919
    Balicki Bolesław - szer. zm.ch. 25.V.1919 Warszawa.
    Balicki Ignacy - szer. zm.r. 18.VIII.1920 Warszawa.
    Balicki Jan - szer. 5.V.baon.wart. zm.ch. 12.IX.1920 Kraków.
    Balicki Stanisław - szer. 3.p.p.leg. zm.r. 12.VII.1919 Mołodeczno.
    Balicki Władysław - uł. 3.p.uł. zm.ch. 15.I.1920 Kalisz.
    Baliczek Józef - szer. 12.p.p. zm.ch. 6.X.1920 Wadowice.
    Baliczyk Piotr - zm.ch. 10.II.1919 Tarnopol.
    Baliga Władysław - kan. 11.p.a.c. zm.ch. 17.II.1920 Stanisławów.
    Baligrodzki Stanisław - kan. 3.p.a.c. zm.r. 30.IX.1920 Warszawa.
    Baliński Franciszek - kpr. 8.p.uł. zm.ch. 21.XII.1919 szp.pol.801.
    Baliński Ignacy - szer. szp.okr.Lublin. zm. 25.V.1920 Lublin.
    Baliński Józef - żand. żand.pol. zm.ch. 16.VII.1919 Kamionka.Strum.
    Baliński Juljan - kan. 13.p.a.p. pl. 29.V.1920 Żywotów.
    Baliński Wincenty - strz. kowień.p.strz. zm.ch. 20.II.1920 Wilno.
    Baliński Władysław - ppor. 1.p.uł. pl. 31.VIII.1920 Komorów.
    Baliszewski Jan - zm.r. 14.VIII.1920 Modlin.
    Baliwender Józef - st.szer. 2.syb.p.p. pl. 16.VIII.1920 Nasielsk.
    Bali Teodor - strz. 1.p.strz.pdh. pl. 6.VIII.1920 Brze¶ć.n.B.
    Balnat Jan - szer. 6.p.p.leg. pl. 7.IX.1919 Dyneburg.
    Balog Franciszek - kan. 1.p.a.p. zm.ch. 15.X.1920 Wadowice.
    Balok Franciszek - szer. 9.p.p.leg. pl. 6.VIII.1920
    Balon Józef - szer. 13.p.p. zm.ch. 23.X.1919 Kraków.
    Balon Józef - sap. 2.baon.sap. zm.ch. 23.I.1920 Chełm.
    Balonek Franciszek - strz. 51.p.strz. zm.ch. 27.II.1920 Przemy¶l.
    Balos Józef - szer. 3.p.p.leg. pl. 1.VII.1919 Za¶kiewieze.
    Balsam Salomon - kpr. kmda.m.Piotrków zm.ch. 4.VII.1920 Piotrków.
    Baltes Marjan - szer. 57.p.p. pl. 16.IX.1920 Kobryń.
    Balwiński Juljan - szer. 13.dyw.piech. zm.ch. 15.I.1920 Inowrocław.
    Balwiński Marjan - kmda.obw.Poznań. zm.ch. 24.VI.1919 Poznań.
    Balwiński Władysław - szer. 1.p.strz.wlkp. zm.ch. 18.II.1919 Poznań.
    Balzak Stanisław - szer. 10.p.strz.wlkp. zm.ch. 3.XI.1919 Lwów.
    Balzer Józef - sierż. zm. 1918 Lwów.
    Balzer Korneljusz - szer. 19.p.p. pl. 3.XII.1919 Lwów.
    Bała Jan - szer. urz.powr.jeń. zm.ch. 29.I.1920 N.S±cz.
    Bałabus Jan - szer. b.z.w.wart.II. zm.ch. 12.IV.1920 Lublin.
    Bałachowski Stanisław - szer. zm. 3-10.I.1919
    Bałacki Iwtien - szer. 31.p.p. zm.ch. 29.VIII.1920 Łowicz.
    Bałaga Józef - szer. 25.p.p. zm.r. 27.IX.1920 pod.Włodzimierzem.Woł.
    Bałaga Mieczysław - chor. 205.p.p. pl. 1920 Nasielsk.
    Bałaga Stanisław - szer. 3.p.p.leg. pl. 16.IV.1919 Lida.
    Bałata Walenty - sierż. 17.p.p. pl. 3.IX.1920 Krasne.
    Bałcanowski Antoni - st.szer. 25.p.p. pl. 28.VIII.1920 Uhrusk.
    Bałda Stanisław - szer. 18.p.p. pl. 1-12.V.1919
    Bałdak Władysław - szer. 42.p.p. zm.ch. 20.II.1920 Białystok.
    Bałdyga Stanisław - szer. 5.p.p. zm.ch. 20.III.1920 Warszawa.
    Bałdyga Stanisław - szer. 5.p.p.leg. zm.r. 13.VII.1920 Żyrardów.
    Bałdys Jakób - szer. 20.p.p. pl. 14.VII.1920 Łuck.
    Bałkiewicz Stanisław - szer. 68.p.p. pl. 8.VII.1920
    Bałon Wojciech - szer. 65.p.p. zm.ch. 21.VIII.1920 Toruń.
    Bałoniak Michał - szer. 70.p.p. zm. 11.III.1920 Pleszew.
    Bałta Roman - szer. s±d.pol.Kowel. zm.ch. 22.II.1920 Kowel.
    Bałtrasz Wacław - strz. lidzki.p.strz. zm.r. 20.V.1920 Warszawa.
    Bałtyn Wincenty - strz. 48.p.strz. pl. 21.IX.1920 Łuszczyki.
    Bałuch Aleksander - chor. zarz.kwat. zm.ch. 20.V.1920 Przemy¶l.
    Baług Adam - szer. 202.p.p. pl. 1VI31.VIII.1920
    Bałun Józef - kan. 12.p.a.p. zm.ch. 20.II.1920 szp.pol.C08.
    Bałuszka Kazimierz - kpr. 26.p.p. pl. 24.VI.1920 Rudnia.Radowelska.
    Bałut Stanisław - szer. 16.p.p. pl. 7.VII.1920 Żukowiec.
    Bambula Adam - strz. 4.p.strz.pdh. zm.r. 17.VIII.1920 szp.pol.504.
    Banach Bolesław - szer. 6.p.p.leg. pl. 8.VI.1920 Hornostostajpol.
    Banach Bronisław - szer. 64.p.p. zm.r. 3.VIII.1920 Grudzi±dz.
    Banach Franciszek - szer. urz.gosp.Łomża zm.(wypad.) 25.III.1919 Wizna.
    Banach Franciszek - plut. 4.p.p.leg. pl. 28.IX.1919 Borysów.
    Banach Franciszek - szer. 36.p.p. pl. 14.V.1920 Turowla.
    Banach Jan - szer. 19.p.p. zm.ch. 16.II.1920 Przemy¶l.
    Banach Jan - kpr. 62.p.p. zm.ch. 18.VII.1920
    Banach Jan - szer. 39.p.strz. zm.ch. 17.VIII.1920 Jarosław.
    Banach Józef - szer. 4.p.p.leg. pl. 28.IX.1919 Sieletrenniki.
    Banach Kazimierz - pion. 1.baon.kol. zm.ch. 7.I.1920 Dziedzice.
    Banach Piotr - szer. 3.p.p.leg. pl. 3.V.1919 Wilejka.
    Banach Stefan - kpr. 57.p.p. zm.(wypad.) 17.X.1919
    Banach Wincenty - szer. 1.VI.baon.etap. zm.ch. 4.X.1920 Lublin.
    Banachowski Antoni - szer. 201.p.p. pl. 3.VIII.1920 Ostrów.Maz.
    Banakiewicz Władysław - szer. 201.p.p. pl. 3.VIII.1920 Zambrów.
    Banakowski Władysław - kpr. szp.pol.7012. zm.ch. 9.IX.1920 Warszawa.
    Banal Wacław - szer. 22.p.p. zm.ch. 23.I.1920 Siedlce.
    Bananiak Franciszek - strz. 43.p.strz. pl. 14.VIII.1920 Kotłów.
    Banasek Józef - szer. 36.p.p. pl. 24.IX.1919 Ekimań.
    Banasiak Adam - szer. poc.panc.Paderewski. zm.r. 17.VIII.1920 Warszawa.
    Banasiak Andrzej - kan. 4.p.a.c. zm.ch. 10.II.1920 Równe.
    Banasiak Bronisław - szer. 8.p.p.leg. zm.r. 23.V.1919 Jarosław.
    Banasiak Bronisław - sap. 4.baon.sap. zm.ch. 4.III.1920 ŁódĽ.
    Banasiak Jan - kan. 2.p.a.c. zm.ch. 6.VIII.1919 Łomża.
    Banasiak Jan - szer. 24.p.p. pl. 19.V.1920 Krajce.
    Banasiak Jan - szer. 6.p.p.leg. pl. 25.VI.1920 Pergi.
    Banasiak Józef - szer. gr.mjr.Modelskiego. zm.r. 5.IV.1919 Przemy¶l.
    Banasiak Józef - szer. 29.p.p. zm.ch. 25.II.1920 Mołodeczno.
    Banasiak Józef - szer. b.z.w.wart.IV. zm.ch. 8.VI.1920 ŁódĽ.
    Banasiak Józef - strz. 48.p.strz. zm.ch. 15.VIII.1920 Warszawa.
    Banasiak Stanisław - szer. 28.p.p. pl. 30.I.1919 Kisielów.
    Banasiak Stanisław - szer. 70.p.p. pl. 15.II.1919 Ligota.
    Banasiak Stanisław - san. 61.p.p. pl. 25.VI.1920 Lipsk.
    Banasiak Stanisław - szer. 29.p.p. zm.ch. 26.VI.1920 Kalisz.
    Banasiak Stanisław - st.szer. 59.p.p. pl. 4.VIII.1920 Sokołczyn.
    Banasiak Stanisław - st.szer. 201.p.p. zm.ch. 25.XII.1920 Warszawa.
    Banasiak Tadeusz - strz. słucki.p.strz. zm.r. 1920 Grodno.
    Baniasiak Tadeusz - szer. 58.p.p. zm.ch. 9.V.1920 Kraków.
    Banasiak Teofil - szer. zm.ch. 24.VII.1919 ŁódĽ.
    Banasiak Władysław - uł. zm.ch. 9.XI.1919 Warszawa.
    Banasiewicz Henryk - szer. zm. 28.IX.1920 Warszawa.
    Banasiewicz Leon - kan. 5.p.p.leg. pl. 3.I.1919 Lwów.
    Banasik Franciszek - szer. 24.p.p. pl. 11.X.1920 Domanowo.
    Banasik Jan - szer. 1.p.p.leg. pl. 21.IV.1919 Wilno.
    Banasik Jan - st.szer. 9.p.p.leg. pl. 17.V.1920 Lipsk.
    Banasik Melchjor - kpr. 9.p.p.leg. pl. 18.VI.1919 Kołów.
    Banasik Stanisław - szer. 2.p.p.leg. zm.ch. 13.IX.1919 Kraków.
    Banasik Stanisław - szer. 101.p.p. pl. 27.VII-20.VIII.1920
    Banasik Stanisław - szer. 15.p.p. zm.ch. 25.XII.1920 Siedlce.
    Banasik Władysław - szer. 15.p.p. zm.ch. 24.VIII.1920 Kraków.
    Banasikiewicz Marcin - szer. 1.syb.p.p. pl. 24.VIII.1920 Chorzele.
    Banasiuk Stanisław - uł. 11.p.uł. zm.ch. 15.II.1920 Wilno.
    Banasz Jan - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 12.I.1920 Chełm.
    Banasz Michał - szer. 28.p.p. zm.ch. 11.I.1920 MińskLit.
    Banaszek Franciszek - sap. pozn.baon.sap. pl. .II.1919 Szubin.
    Banaszak Józef - ppor. 3.p.lot. zm.r. 21.V.1920 Poznań.
    Banaszak Marcin - szer. 70.p.p. zm. 21.II.1920 Pleszew.
    Banaszak Roman - st.szer. szw.zap.tab.IV. zm.ch. 29.IX.1920 ŁódĽ.
    Banaszak Walenty - szer. 60.p.p. pl. 11.V.1920 Kijów.
    Banaszczuk Stanisław - szer. 33.p.p. pl. 1.IX.1919 Dzisna.
    Banaszczyk Antoni - kan. 7.p.a.p. pl. 1.VI.1920 Tatarynówka.
    Banaszczyk Józef - strz. 48.p.strz. zm.ch. 18.II.1920 Stanisławów.
    Banaszek Aleksander - szer. 21.p.p. pl. 30.VII.1919 Aksakowszczyzna.
    Banaszek Antoni - strz. 50.p.strz. pl. 31.V.1920 Bystrzyk.
    Banaszek Ignacy - szer. poc.inf.4. zm.ch. 1.II.1920 Warszawa.
    Banaszek Jan - szer. szp.zał.Piotrków. zm.ch. 1.I.1920 Piotrków.
    Banaszek Jan - szer. zakł.1.dyw.piech. zm.ch. 16.III.1920 Wilno.
    Banaszek Stanisław - strz. 50.p.strz. pl. 31.V.1920 Bystrzyk.
    Banaszek Władysław - szer. 16.p.p. pl. 7.VII.1920 Żukowiec.
    Banaszkiewicz Ferdynand - ppor. 29.p.p. pl. 13.VI.1920 Bohiń.
    Banaszkiewicz Józef - szer. 25.p.p. zm.ch. 21.X.1919 Częstochowa.
    Banaszkiewicz Michał - szer. dtwo.fr.¶l±sk. zm.ch. 20.I.1920 Kraków.
    Banaszkiewicz Paweł - szer. szp.pol.503. zm.ch. 26.VI.1920 szp.pol.503.
    Bana¶ Andrzej - szer. 9.p.p.leg. zm.ch. 27.I.1920 Wilno.
    Bana¶ Edmund - szer. zm.ch. 14.VII.1920 Wadowice.
    Bana¶ Ignacy - sap. 5.baon.sap. zm.(wypad.) 23.VI.1919 nadDniestrem.
    Bana¶ Jan - szer. 1.baon.strz. zm.r. 12.I.1919 Gródek.Jagiel.
    Bana¶ Jan - szer. 42.p.p. zm.ch. 13.II.1920 Białystok.
    Bana¶ Józef - sap. 12.baon.sap. pl. 3.Vf.1920 Zmierzynka.
    Bana¶ Maciej - szer. b.z.w.wart.VI. zm.ch. 23.IX.1920 Lwów.
    Bana¶ Michał - poc.panc.Poznańczyk. pl. 30.VII.1920 Brze¶ć.n.B.
    Bana¶ Władysław - strz. 54.p.strz. pl. 2.VI.1920 Tulczyn.
    Bancasz Jan - szer. 14.p.p. pl. 1-10.IV.1919
    Bancerowski Antoni - szer. 2.p.p.leg. zm.ch. 10.X.1920 Warszawa.
    Banczkowski Władysław - szer. 28.p.p. zm.r. 19.VI.1920 Wilno.
    Band Izrael - szer. 202.p.p. pl. 23.IX.1920 Zofjówka.
    Banda Jan - szer. zm.ch. 10.V.1920 Kraków.
    Bandel Antoni - ppor. 20.p.p. pl. .VI.1920
    Bander Adam - strz. p.strz.kowień. zm. 20.V.1919
    Bandoch Stanisław - szer. 58.p.p. zm.(uton.) 20.V.1920 Wielkie.
    Bandoch Wacław - szer. 58.p.p. pl. 2.VIII.1920 Janów.
    Bandowski Eugenjusz - szer. 13.p.p. zm.ch. 1.II.1920 Modlin.
    Bandrowska Marja - pielęg. szp.zał.N.S±cz. zm.ch. 22.I.1920
    Bandrowski Michał - szer. 6.baon.tlgr. zm.ch. 16.I.1920 Lwów.
    Bandura Antoni - strz. 48.p.strz. zm.ch. 5.IV.1920 Chojnice.
    Bandura Jan - szer. gr.gen.Lisowskiego. zm.ch. 18.IX.1919 MińskLit.
    Bandura Józef - szer. 11.p.p. pl. 2.IV.1920 Zwiahel.
    Bandura Leopold - kpr. 12.p.p. pl. 2.VIII.1920 Koniszków.
    Bandura Stanisław - szer. 5.p.p.leg. zm.r. 6.IV.1919 Lwów.
    Bandurski Roman - pchor. 157.p.p. zm.ch. 26.VIII.1920 Poznań.
    Bandziul Adam - kpr. 33.p.p. pl. 3.VI.1920 Podolany.
    Banecki Feliks - szer. 56.p.p. pl. 3.IV.1920 Borowiki.
    Baner Roland - szer. 201.p.p. zm.r. 5.VIII.1920 Jachy.
    Baner Ryszard - strz. 43.p.strz. zm.ch. 20.I.1920 Kowel.
    Banet Dawid - szer. 19.p.p. zm.r. 18.VII.1920 czół.san.8.
    Banet Marjan - kan. 13.p.a.p. zm.ch. 28.I.1920 szp.pol.801.
    Banęcki Nikodem - szer. 61.p.p. pl. 1.VI.1920 Pleszczenice.
    Bangetner Sebastjan - szer. 30.p.p. zm.ch. 10.III.1920 Żyrardów.
    Bania Kazimierz - strz. 49.p.strz. pl. 16.VII.1920 Chorupań.
    Bania Marceli - szer. wlkp.szk.pdf.piech. zm.(wypad.) 29.V.1920 Biedrusko.
    Bania Michał - szer. 1.komp. pl. 11.I.1919 Sroki.
    Baniak Jan - kpr. 39.p.strz. pl. 20.V.1919 Pikułowice.
    Baniecki Wacław - szer. nowogródz.p.strz. zm.ch. 8.VI.1920 Białystok.
    Bank Andrzej - szer. zakł.3.dyw.piech. zm.ch. 29.III.1920 Dyneburg.
    Bańka Juljan - pchor. 5.p.uł. pl. 3.VIII.1920 Klekotów.
    Banknecht Roman - sierż. 4.p.p.leg. zm.ch. 8.VIII.1920 Kielce.
    Bankowski Józef - strz. 44.p.strz. zm. 1.I.1920 Łuck.
    Bansleben Henryk - ppor. 1.p.uł. zm.r. 12.IX.1920 Cichobocz.
    Bantysel Władysław - szer. zm.ch. 15.II.1920 Kielce.
    Banulski Wacław - szer. 5.p.p.leg. pl. 16.V.1919 St.¦więciany.
    Bany¶ Walenty - szer. 26.p.p. zm.ch. 1.I.1920 Piotrków.
    Bańczer Stanisław - sap. komp.zap.sap.4. zm.ch. 9.XII.1919 Sandomierz.
    Bańczerowski Władysław - sap. komp.zap.sap.4. zm.ch. 14.II.1920 Sandomierz.
    Bańnda Franciszek - kpr. 13.p.p. pl. 30.VII.1920 Topczewo.
    Bańka Stanisław - szer. 5.p.p.leg. pl. 9.V.1920 Kijów.
    Bańka Tadeusz - strz. 47.p.strz. pl. 17.X.1920
    Bańka Władysław - szer. 9.p.p.leg. zm.ch. 1.I.1920 Zamo¶ć.
    Bańka Władysław - szer. 19.p.p. pl. 24.II.1920 Latyczów.
    Bańkowski Aleksander - zm. 16.IX.1919 niewola.ukr.
    Bańkowski Franciszek - szer. 1.dyw.piech. zm.ch. 20.XII.1919
    Bańkowski Franciszek - strz. wileń.p.strz. zm.ch. 12.III.1920 Wilno.
    Bańkowski Michał - szer. 31.p.p. zm.ch. 3.IX.1919 ŁódĽ.
    Bańkowski Zygmunt - wachm. 1.p.szwol. pl. 19.VIII.1920
    Bański Franciszek - szer. 68.p.p. zm.ch. 29.I.1920 Warszawa.
    Bański Stanisław - szer. 36.p.p. zm.ch. 21.II.1920 Mołodeczno.
    Bański Wacław Stanisław - szer. 5.p.p.leg. pl. 29.V.1920 Dremizna.
    Bański Wacław - sierż. 2.p.p.leg. pl. 2.IX.1920 Trzeszczany.
    Bar Antoni - st.sierż. 37.p.p. zm.r. 28.VIII.1920 Warszawa.
    Bar Franciszek - strz. 2.p.strz.pdh. pl. 23.IX.1920 KuĽnica.
    Bar Jan - ppor. 42.p.p. zm.r. 13.IX.1920 szp.pol.404.
    Bar Stanisław - szer. 1.p.strz.lw. zm.ch. 6.XII.1918 Jarosław.
    Bara Franciszek - strz. 3.p.strz.pdh. zm.r. 9.X.1920 Warszawa.
    Barabasz Jan - szer. 38.p.strz. zm.ch. 20.V.1920 Przemy¶l.
    Baradziej Józef - strz. 52.p.strz. pl. 1.VIII.1920 Bucniów.
    Baradziński Roch - strz. 53.p.strz. zm.ch. 12.II.1920 Lwów.
    Baran Albin - strz. 8.p.p.leg. pl. 18.II.1919
    Baran Antoni - strz. 43.p.strz. pl. 29.V.1920 Plisków.
    Baran Antoni - sap. 13.baon.sap. zm.ch. 20.III.1920 Częstochowa.
    Baran Antoni - szer. 19.p.p. zm.r. 19.IX.1920 Lwów.
    Baran Bolesław - szer. 101.p.p. pl. 22.IX.1920 Grodno.
    Baran Emil - szer. 38.p.strz. zm. 10-20.VII.1919 Jaworów.
    Baran Franciszek - strz. 44.p.strz. zm. 10.I.1920 szp.pol.801.
    Baran Franciszek - szer. 12.p.p. zm.ch. 28.VII.1920 poc.szp.15.
    Baran Franciszek - st.strz. 52.p.strz. pl. 23.VIII.1920 Romanów.
    Baran Franciszek - szer. 20.p.p. zm.ch. 7.X.1920 Bochnia.
    Baran Franciszek - ppor. 16.p.p. zm.ch. 11.IX.1920 Piotrków.
    Baran Henryk - strz. 43.p.strz. pl. 29.V.1920 Pohrebyszcze.
    Baran Hipolit - ognm. 13.p.a.p. zm.ch. 21.I.1920 Lublin.
    Baran Ignacy - ppor. 5.p.p.leg. pl. 23.VII.1920 Retówka.
    Baran Iwan - zm. 10-20.X.1919 Jaworów.
    Baran Jacenty - szer. wojsk.str.kol. zm.ch. 28.XII.1919 N.¦więciany.
    Baran Jan - kpr. 37.p.p. zm.
    Baran Jan - sierż. oddz.rtm.Abrahama. pl.
    Baran Jan - szer. 4.p.strz.wlkp. pl.
    Baran Jan - szer. poc.san. zm.ch. 30.IV.1919 Dziedzice.
    Baran Jan - zm.ch. 4.VI.1919 Kołomyja.
    Baran Jan - strz. 6.p.strz. zm.r. 7.VII.1919 HutaBankowa.
    Baran Jan - szer. 2.p.p.leg. pl. 11.VII.1919 Radoszkowice.
    Baran Jan - strz. 48.p.strz. zm. 14.VII.1919 ambulans2dyw.gen.Hallera.
    Baran Jan - strz. p.strz. zm.r. 12.IX.1919 Włodzimierz.Woł.
    Baran Jan - strz. p.strz. zm. 31.XII.1919 VI.wlkp.szp.pol.
    Baran Jan - szer. 14.p.p. zm.ch. 9.I.1920 szp.poli.12.
    Baran Jan - kan. 3.p.a.c. zm.r. 28.IV.1920
    Baran Jan - strz. 47.p.strz. zm.ch. 6.VIII.1920 Stryj.
    Baran Jan - st.strz. 52.p.strz. pl. 4.IX.1920 Siedliska.
    Baran Jan - strz. wileń.p.strz. pl. 28.IX.1920 Papiernia.
    Baran Jan - kpr. 1.p.p.leg. pl. 8.VII.1920 M.Żyteń.
    Baran Józef - szer. 1.p.p.leg. pl. 27.IX.1919 Kałkuny.
    Baran Józef - pion. baon.kol. zm.ch. 1.IX.1920 Tarnów.
    Baran Józef - st.szer. 21.p.p. zm.r. 26.XII.1919 Zamo¶ć.
    Baran Józef - st.szer. 101.p.p. pl. 26.VI.1920 Rohaczew.
    Baran Józef - strz. 51.p.strz. pl. 9.VIII.1920 nadStryp±.
    Baran Józef - szer. 30.p.p. pl. 31.VIII.1920 Łotów.
    Baran Józef - strz. 49.p.strz. zm.ch. 30.XII.1920 Kołomyja.
    Baran Ludwik - st.szer. 10.p.p. pl. 25.IV.1919 S±dowaWisznia.
    Baran Maciej - szer. 63.p.p. pl. 16.IX.1920 Horodec.
    Baran Maksymiljan - mar. I.baon.morski pl. 19.VIII.1920
    Baran Mateusz - 9.p.a.p. zm.ch. 15.IV.1920 Pińsk.
    Baran Michał - szer. 11.p.p. zm.ch. 13.II.1919 Wadowice.
    Baran Michał - szer. 19.p.p. pl. 5.VI.1920 Ozierna.
    Baran Piotr - szer. 35.p.p. pl. 9.XV.1920 Nachów.
    Baran Stanisław - szer. gr.płk.Berbeckiego. zm.r. 31.I.1919 Bełz.
    Baran Stanisław - szer. 2.p.p.leg. zm.ch. 7.VIII.1919 Piotrków.
    Baran Stanisław - szer. 23.p.p. pl. 13.VI.1920 Janiny.
    Baran Stanisław - inw. sekc.o.M.S.Wojsk. zm.ch. 21.VIII.1920 Tarnów
    Baran Stanisław - strz. 1.p.strz.pdh. pl. 22.XI.1920 D±browa.
    Baran Stefan - szer. szp.pol.705. zm.ch. 22.XI.1920 Warszawa.
    Baran Szymon - sierż. p.z.rzeszow. zm.ch. 25.XI.1918 Rzeszów.
    Baran Tomasz - strz. 44.p.strz. zm.ch. 21.XII.1919 Szepetówka.
    Baran Władysław - szer. komp.szturm. zm.r. 20.I.1919 Lwów.
    Baran Władysław - szer. ob.wyszk. zm.(uton.) 7.VII.1920 Zegrze.
    Baranek Jan - kan. 7.p.a.p. zm.ch. 29.XII.1919 Częstochowa.
    Baranek Józef - kan. 3.p.a.c. zm.
    Baraniak Antoni - zm.ch. 8.XII.1918 Stryj.
    Baraniak Leon - szer. wlkp.baon.¶m. zm.ch. 22.IX.1920 Poznań.
    Baraniecki Ludwik - ppor. 61.p.p. pl. 24.VII.1920
    Baraniecki Władysław - sierż. 3.p.strz.wlkp. zm.ch. 22.X.1919 MińskLit.
    Baraniecki Władysław - strz. 54.p.strz. pl. 25.V.1920 Cybulówka.
    Baranik Stanisław - szer. 8.p.p.leg. zm.r. 26.VII.1920 Warszawa.
    Barankiewicz Józef - uł. 1.p.uł. zm.ch. 1.V.1920 Kraków.
    Baranowicz Andrzej - szer. 35.p.p. zm.ch. 22.XI.1918 Stanisławów.
    Baranowski Aleksander - kpr. 21.p.p. pl. 30.VII.1919 Malówka.
    Baranowski Antoni - plut. żand.wojsk. zm.ch. 20.IV.1920 Kołomyja.
    Baranowski Antoni - strz. miński.p.strz. pl. 4.VII.1920 Czernica.
    Baranowski Antoni - kan. 9.p.a.p. zm.ch. 16.VIII.1920 Kielce.
    Baranowski Franciszek - strz. kowień.p.strz. zm.r. 13.VI.1920 szp.pol.902.
    Baranowski Franciszek - st.szer. 63.p.p. zm.r. 19.VI.1920 Kalinkowice.
    Baranowski Henryk - szer. 6.p.p.leg. zm.r. 2.X.1919 Wilno.
    Baranowski Jan - uł. 1.p.uł. zm.ch. 21.I.1920 Kraków.
    Baranowski Jan - szer. 12.p.p. pl. 21.V.1920 Duniłowicze.
    Baranowski Jan - szer. 40.p.strz. pl. 28.V.1920 Koziatyn.
    Baranowski Jan - szer. 23.p.p. pl. 26.VII.1920 Mulczyee.
    Baranowski Józef - szer. 38.p.strz. zm.ch. 17.III.1919 Lwów.
    Baranowski Józef - strz. 53.p.strz. zm.ch. 1.II.1920 Płoskirów.
    Baranowski Józef - strz. miński.p.strz. pl. 14.V.1920 Głuboczyce.
    Baranowski Józef - szer. 1.p.p.leg. pl. 2.VII.1920 Horodnica.
    Baranowski Józef - strz. lidzki.p.strz. pl. 9.VIII.1920 Szelków.
    Baranowski Józef - kan. 1.p.a.p. zm.ch. 7.IX.1920 Dębica.
    Baranowski Józef - szer. 6.p.p. pl. 28.IX.1920 Lida.
    Baranowski Józef - uł. 16.p.uł. zm.ch. 28.X.1920 Poznań.
    Baranowski Konstanty - szer. 3.kornp. etap. Lwów. zm.ch. 25.VII.1919 Lwów.
    Baranowski Piotr - kan. 7.p.a.p. zm.ch. 11.I.1920 Częstochowa.
    Baranowski Stanisław - szer. 58.p.p. zm.ch. 15.II.1920 szp.pol.702.
    Baranowski Stanisław - szer. 70.p.p. zm.r. 25.V.1920 Białystok.
    Baranowski Stanisław - kpr. 67.p.p. pl. 24.VII.1920 Wołpa.
    Baranowski Stanisław - szer. 59.p.p. zm.ch. 25.VII.1920 Warszawa.
    Baranowski Stanisław - kpr. 22.p.p. pl. 12.IX.1920 Fundum.
    Baranowski Władysław - plut. 59.p.p. zm.(uton.) 9.IX.1919
    Baranowski Władysław - kan. 12.p.a.p. zm.ch. 30.III.1920 Płoskirów.
    Barańczak Franciszek - st.szer. 61.p.p. pl. 22.IX.1920 Władysławów.
    Barańczyk Józef - szer. 24.p.p. zm.ch. 4.X.1920 Kielce.
    Barański - szer. 38.p.strz. pl. 2.IX.1920 Bełz.
    Barański Antoni - plut. 23.p.p. pl. 24.III.1920
    Barański Antoni - strz. 53.p.strz. pl. 12.VII.1920 Frydrychówka.
    Barański Bolesław - uł. 5.p.uł. zm.ch. 13.II.1920 szp.pol.207.
    Barański Franciszek - wachm. żand.wojsk. zm.ch. 29.XI.1919 Stanisławów.
    Barański Franciszek - szer. 31.p.p. zm.ch. 20.VII.1920 Rzeszów.
    Barański Józef - kpr. 27.p.p. zm.ch. 5.I.1920 Częstochowa.
    Barański Józef - szer. 1.p.p.leg. zm.ch. 19.I.1920 Zamo¶ć.
    Barański Józef - uł. 5.p.uł. zm. 20.II.1920 szp.pol.207.
    Barański Józef - szer. 32.p.p. zm.ch. 23.VII.1920 Warszawa.
    Barański Marcin - szer. 28.p.p. zm.ch. 27.IX.1920 Grupa.
    Barański Marjan - strz. kowień.p.strz. pl. 25.VIII.1920 Leman.
    Barański Mieczysław - szwol. 1.p.szwol. pl. 4.VII.1919
    Barański Stanisław - strz. 53.p.strz. zm.ch. 17.III.1920 Lwów.
    Barański Stanisław - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 13.X.1920 komp.san.3.dyw.piech.
    Barański Wacław - plut. 25.p.p. zm.ch. 20.XI.1919 Kielce.
    Barański Walerjan - ppor. 61.p.p. zm.r. 9.XI.1920 Poznań.
    Barański Wawrzyn - szer. 9.p.strz.wlkp. zm.ch. 31.XII.1919 Poznań.
    Barański Władysław - szer. 105.p.p. pl.(uton.) Horyń.
    Barański Władysław - strz. miński.p.strz. pl.
    Barański Władysław - szer. 37.p.p. zm.ch. 18.IX.1920 Lwów.
    Barański Władysław - pchor. 5.p.a.p. zm.ch. 25.VIII.1919 Lwów.
    Barański Władysław - zm.ch. 8.I.1920 Wołkowysk.
    Baraskiewicz - por. pl. 21.III.1920
    Bar±cz Zygmunt - por. zm.ch. 29.XII.1919 szp.pol.501.
    Barbachowski Antoni - szer. 5.p.p.leg. zm.r. 19.II.1920 ŁódĽ.
    Barbakowski Jan - 60.p.p. zm.ch. 8.VIII.1920 Ostrów.Wlkp.
    Barband Józef - szer. 21.p.p. zm.ch. 5.VII.1920 Modlin.
    Barbarski Zygmunt - szer. 101.p.p. pl. 27.VI.1920 nad.Słucz±.
    Barbat Józef - kan. 7.p.a.p. pl. 12.X.1920 Kowel.
    Barber Jakób - uł. 8.p.uł. zm.ch. 26.IX.1919 Zwiahel.
    Barbura Stanisław - kan. 10.p.a.p. zm.ch. 13.XII.1919 ŁódĽ.
    Barburski Bolesław - szer. szp.pol.104. zm.ch. 17.XII.1919 szp.pol.104.
    Barcarkiewicz Wacław - strz. 4.p.strz.pdh. pl.
    Barcek Franciszek - szer. 22.p.p. zm.ch. 23.VIII.1920 ŁódĽ.
    Barchan Wincenty - szer. 40.p.strz. zm.r. 3.X.1920 Lwów.
    Barcichowski Marjan - plut. zakł.D.O.G.VI. zm.ch. 6.V.1919 Bielsk.
    Barcik Feliks - szer. 5.p.p.leg. pl. 28.IX.1919 Dyneburg.
    Barcik Jan - st.szer. 5.baon.olkuski. pl. 20-30.III.1919
    Barcik Tadeusz -
    Barcik Zdzisław - bomb. 20.p.a.p. zm.r. 14.VIII.1920 szp.pol.902.
    Barcikowski Antoni - szer. 33.p.p. pl. 20.I.1920 Homel.
    Barcikowski Jan - sap. 14.baon.sap. zm.(wypad.) 5.X.1919 Radoszkowicze.
    Barcikowski Józef - szer. 1.p.p.leg. zm. 4.III.1920 Lublin.
    Barcikowski Leopold - szer. 5.p.p.leg. zm.r. 17.I.1920 Stawiszki.
    Barcikowski Walenty - szer. 12.p.p. pl. 20.IV.1920 Szaciłki.
    Barciński Stanisław - szer. 202.p.p. pl. 3.X.1920 Przełaje.
    Barcz Jan - st.szer. 37.p.p. zm.
    Barcz Wilhelm - szer. zakł.S.dyw.piech. zm. 22.XII.1919 Mołodeczno.
    Barczach Roch - szer. 61.p.p. zm.ch. 14.X.1920 Grudzi±dz.
    Barczak Edward - uł. 17.p.uł. pl. 12.VII.1920
    Barczak Jan - kan. 3.d.a.k. pl. 5.VI.1920 Ozierna.
    Barczak Jan - szer. 59.p.p. zm.r. 10.IX.1920 Warszawa.
    Barczak Józef - szer. 5.p.strz.wlkp. pl. 5.I.1919 Inowrocław.
    Barczak Józef - szer. 66.p.p. pl. 6.VIII.1920 nadBugiem.
    Barczak Józef - szer. 236.p.p. pl. 14.VIII.1920 Ossów.
    Barczak Józef - szer. 267.p.p. zm.ch. 3.IX.1920 Warszawa.
    Barczak Leonard - st.szer. 35.p.p. pl. 2.VI.1919 Rudnia.Poczaj.
    Barczak Michał - szer. 38.p.strz. zm.ch. 16.VIII.1920 Rzeszów.
    Barczewski Antoni - szer. 61.p.p. zm.r. 30.V.1920
    Barczewski Jan - strz. grodzień.p.strz. pl. 17.XI.1920 Szyrwinty.
    Barczyk Antoni - strz. 3.p.strz.pdh. pl. 8.IX.1920 Czepiele.
    Barczyk Józef - kpr. 9.p.p.leg. zm.r. 18.III.1919
    Barczyk Józef - plut. 1.p.p.leg. zm.ch. 23.VIII.1919 N.¦więciany.
    Barczyk Piotr - kpr. 9.p.p.leg. pl. 12.II.1919 LubieńW.
    Barczyk Stanisław - kan. 9.p.a.p. zm.ch. 5.IX.1919 Dęblin.
    Barczyk Stanisław - szer. 38.p.strz. pl. 10.VII.1920 Litwa.
    Barczykowski Franciszek - szer. 68.p.p. pl. 21.V.1920 Litowsze.
    Barczykowski Jan - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 30.XI.1918 Warszawa.
    Barczyński Józef - szer. 67.p.p. pl. 19.V.1920 Berezyna.
    Barczyński Marjan - szer. 67.p.p. pl. 20.V.1920 Lipsk.
    Barczyński Stanisław - szer. 60.p.p. pl. 11.V.1920 Kijów.
    Bard Franciszek - szer. 19.p.p. pl. 1.IV.1920 Wołkowińce.
    Bardach Emil - ppor. 22.p.p. pl.
    Bardach Józef - 22.p.p. zm.ch. 16.I.1920 Lelczyce.
    Bardas Jan - szer. 12.p.p. zm.ch. 18.XI.1920 Wadowice.
    Bardzik Tadeusz - szer. 205.p.p. pl. 25.IX.1920 Grodno.
    Bardziński Aleksander - szer. dtwo.dw.Bełżec. zm.ch. 23.I.1920 Chełm.
    Bardziński Jan - strz. kowień.p.strz. pl. 1919
    Bardziński Zygmunt - uł. 15.p.uł. zm.ch. 11.I.1920 szp.pol.405.
    Bareja Piotr - szer. 5.p.p.leg. zm.r. 20.III.1920 Warszawa.
    Barejko Franciszek - szer. 42.p.p. pl. 9.IV.1920 Zaboroznowce.
    Baretran Józef - szer. 14.p.p. zm. 9.X.1919 Łuck.
    Bargiel - 105.p.p. zm. 3.VIII.1920 Jesionów.
    Bargiel Marceli - strz. słucki.p.strz. zm.(wypad.) 10.X.1920 Rokitno.Szlach.
    Bargiel Robert - szer. 67.p.p. zm.ch. 17.VII.1920 poc.san.
    Bargiel Stanisław - szer. 4.12.komp.etap. zm.ch. 12.III.1920 Tarnopol.
    Bargiel Stefan - szer. 11.p.strz.wlkp. pl. 6.II.1919 Rawicz.
    Bargiel Władysław - kan. 3.p.a.c. zm.ch. 22.V.1920 D±browaGórn.
    Bargiel Władysław - szer. 1.p.p.leg. zm.r. 21.VI.1920 Kowel.
    Bargieł Marceli - szer. 11.p.p. zm. 15.VII.1920 Chruszczobroda.
    Barglika Władysław - szer. zm.ch. 26.IX.1920 Modlin.
    Bargol Władysław - strz. 52.p.strz. pl. 6.VIII.1920 Petryków.
    Barkowiak Stanisław - szer. kmda.obw.Krotoszyn. zm.ch. 28.IV.1919
    Barkowski Alojzy - st.szer. baon.wart.Toruń. zm.ch. 30.IX.1920 Toruń.
    Barkowski Kazimierz - uł. 7.p.uł. zm.ch. 28.VIII.1919 Mołodeczno.
    Barlicki Mieczysław - strz. 4.p.strz.grań. zm. 18.IV.1920 Chełmno.
    Barlik Wojciech - szer. 105.p.p. zm.ch. 7.VIII.1920 Lwów.
    Barłoga Alojzy - 1.p.strz.wlkp. pl. 19.IV.1919 Stawczany.
    Barnach Stanisław - strz. 1.p.strz.pdh. zm.ch. 14.XII.1918 N.S±cz.
    Barnak Wojciech - szer. 10.p.p. zm.ch. 8.III.1919 Wadowice.
    Barna¶ Franciszek - strz. 54.p.strz. pl. 19.VII.1920 Husiatyn.
    Barna¶ Jan - szer. 20.p.p. zm.(wypad.) 14.VII.1920 nadStyrem.
    Barna¶ Józef - szer. zm.ch. 12.VIII.1920 Wadowice.
    Barna¶ Michał - szer. 38.p.strz. pl. 16.IV.1919 Winniki.
    Barna¶ Władysław - kpr. 2.p.strz.pdh. zm.r. 17.IX.1920 szp.pol.504.
    Barna¶ Wojciech - szer. oddz.uzbr. zm.r. 8.III.1919 Lwów.
    Barnat Franciszek - kan. 12.p.a.p. zm.ch. 7.XII.1919 Tarnopol.
    Barniak Stanisław - plut. 4.p.a.p. zm.ch. 6.I.1920 Włodzimierz.Woł.
    Baron Antoni - st.szer. zm.r. 2.III.1919 Stanisławów.
    Baron Jan - szer. 6.p.p.leg. zm.ch. 27.VIII.1919 Wilno.
    Baron Stefan - szer. 4.p.p.leg. zm.(wypad.) 10.V.1919 ŁaskJarmacki.
    Baron Wincenty - szer. 167.p.p. pl. 3.VI.1920 Czarty.
    Baron Władysław - szer. 10.p.p. pl. 15-20.I.1919
    Barowczyk Wincenty - szer. komp.zap.san.7. zm.ch. 12.XI.1920 Poznań.
    Barowicz Michał - st.szer. poc.panc.Odsiecz. pl. 22.II.1919
    Barowski Tomasz - szer. 4.p.p.leg. zm.r. 27.VII.1920 Małkinia.
    Barr Adam - 5.p.p.leg. pl. 21.XI.1918 Lwów.
    Barr Wojciech - szer. 38.p.strz. zm. 18.V.1920 Niemirów.
    Barski Bolesław - szer. 7.p.p.leg. zm.r. 21.XII.1919 Neubarn.
    Barski Franciszek - szer. 31.p.p. zm.ch. 12.I.1920 ŁódĽ.
    Barski Jan - strz. 52.p.strz. pl. 6.VIII.1920 Petryków.
    Barski Stanisław - szer. pl. 11-20.V.1919
    Barsz Władysław - kpr. dtwo.fr.wlkp. zm.ch. 28.I.1920 Warszawa.
    Barszcz Antoni - szer. 1.p.p.leg. zm.ch. 24.I.1920 Dyneburg.
    Barszcz Franciszek - szer. 24.p.p. zm.ch. 29.VIII.1919 Wilno.
    Barszcz Ignacy - szer. 24.p.p. pl. 26.VI.1919 Lasowe.
    Barszcz Stanisław - strz. 52.p.strz. pl. 27.IV.1920 Bar.
    Barszcz Stanisław - strz. 4.p.strz.pdh. zm.ch. 9.XI.1920 szp.pol.504.
    Barszcz Władysław - szer. 8.p.p.leg. pl. 28.VI.1920 Korzec.
    Barszczak Michał - szer. st.zb.Warszawa. zm.ch. 29.XI.1918 Warszawa.
    Barszczak Paweł - uł. 3.p.uł. zm.r. 30.I.1919 Bełz.
    Barszczewski Adolf - kan. 8.p.a.p. zm.ch. 18.II.1920 Osowiec.
    Barszczewski Aleksander - st.szer. zm.ch. 20.II.1920 Białystok.
    Barszczewski Franciszek - strz. nowogródz.p.strz. zm.r. 5.VII.1920 Wilno.
    Barszczewski Jan - st.szer. 33.p.p. zm.ch. 16.IV.1920 szp.pol.207.
    Barszczewski Stefan - strz. białost.p.strz. pl. 17.IV.1919 Antonów.
    Barszczyk Władysław - szer. komp.san. zm.ch. 23.IX.1919 Wilno.
    Bartacki Franciszek - szer. 4.p.p.leg. pl. 20.VIII.1919
    Bartak Władysław - szer. 40.p.strz. zm.ch. 21.V.1919 Lwów.
    Bartczak Jakób - szer. 30.p.p. pl. 15.IX.1920 Waręż.
    Bartczak Józef - szer. 3.komp.kol. zm.ch. 12.IX.1919 ŁódĽ.
    Bartczak Stanisław - szer. 66.p.p. pl. 6.VIII.1920 nadBugiem.
    Bartczak Stefan - szer. 28.p.p. zm.r. 19.V.1919 Przemy¶l.
    Bartczak Teodor - st.szer. 33.p.p. pl. 16.IX.1920 Ludwikówka.
    Bartczak Wiktor - kan. 13.p.a.c. zm.ch. 15.III.1920 Lublin.
    Bartecki Antoni - szwol. 2.p.szwol. zm.ch. 2.VIII.1920 Włocławek.
    Bartecki Franciszek - st.uł. 7.p.uł. zm.(wypad.) 30.VI.1920 Równe.Kowel.
    Bartecki Władysław - st.szer. 12.p.strz.wlkp. zm. 5.II.1920 Lida.
    Barteczka Ignacy - szer. 69.p.p. pl. 9.VII.1920 Krzywicze.
    Barteczka Stefan - szer. 61.p.p. pl. 16.VI.1920 nadBerezyn±.
    Bartek Konstanty - 47.p.strz. zm.ch. 21.VIII.1920 Warszawa.
    Bartel Franciszek - st.szer. 32.p.p. zm.ch. 16.V.1920 Łuniniec.
    Barterak Stanisław - szer. zm. 21.X.1920 niewola.ros.
    Bartkiewicz Edmund - 1.p.strz.wlkp. pl. 21.IV.1919 Glinna.
    Bartkiewicz Józef - szer. szw.zap.tab.V. zm.ch. 17.X.1920 Kraków.
    Bartkiewicz Leon - strz. 51.p.strz. zm.r. 15.X.1920 Tarnopol.
    Bartkiewicz Marjan - sierż. 64.p.p. pl. 23.V.1920 Horeły.
    Bartkiewicz Stanisław - szer. 9.p.p.leg. zm.r. 15.I.1919 Lwów.
    Bartkiewicz Wacław - szer. 3.p.strz.lw. zm.r. 15.I.1919 Lwów.
    Bartkowiak - sierż. 6.p.strz.wlkp. pl. 2.II.1919 K±kolów.
    Bartkowiak Antonina - szer. och.legja.kob. zm.ch. 3.IX.1920 Poznań,
    Bartkowiak Antoni - st.szer. 60.p.p. zm.r. 10.X.1920 Czernica.
    Bartkowiak Bernard - szer. 69.p.p. pl. Rawicz.
    Bartkowiak Bronisław - sap. 14.baon.sap. zm.(wypad.) 5.X.1919 Radoszkowicze.
    Bartkowiak Franciszek - kan. 14.p.a.p. zm.(wypad.) 7.IX.1919 Boguszewicze.
    Bartkowiak Franciszek - szer. zakł.11.dyw.piech. zm.ch. 18.XII.1920 Zegrze.
    Bartkowiak Jan - szer. 2.p.strz.wlkp. pl. 11.II.1919 Koprowy.Młyn.
    Bartkowiak Jan - strz. 4.p.strz.kon. pl. 30.VIII.1920
    Bartkowiak Józef - szer. 69.p.p. pl. Rawicz.
    Bartkowiak Kazimierz - kpr. 58.p.p. pl. 25.VII.1920 Dobuczyn.
    Bartkowiak Leon - kan. 14.p.a.p. zm.ch. 15.VI.1920 Poznań.
    Bartkowiak Ludwik - szer. 60.p.p. zm.r. 3.X.1920 szp.pol.705.
    Bartkowiak Michał - kpr. 62.p.p. pl. 20.IX.1920 ¦wisłocz.
    Bartkowiak Michał - szer. 60.p.p. pl. 14.VII.1920 Iwieniec.
    Bartkowiak Michał - sierż. 60.p.p. pl. 23.VIII.1920 Kolno.
    Bartkowiak Teodor - st.szer. 57.p.p. pl. 25.V.1920 Sieło.Bożeno.
    Bartkowiak Wiktor - plut. 4.p.strz.wlkp. pl. 18.II.1919 Radwonki.
    Bartkowiak Wincenty - szer. 30.p.p. zm. 17.IX.1919 poc.inf.13.
    Bartkowiak Wincenty - sap. 15.baon.sap. zm.ch. 2.III.1920 Bydgoszcz.
    Bartkowiak Władysław - pchor. 14.esk.lot. pl. 14.V.1920 Krupki.
    Bartkowski Feliks - ppor. 14.p.a.p. zm.ch. 7.IX.1919 Boguszewicze.
    Bartkowski Ignacy - st.szer. 21.p.p. pl. 28.V.1920 Rebeki.
    Bartkowski Szczepan - st.szer. 12.p.p. pl. 21.V.1920 Duniłowicze.
    Bartkowski Wacław - strz. 49.p.strz. pl. 13.VII.1920 Dubno.
    Bartkowski Władysław - szer. 67.p.p. pl. 30.V.1920 Wytryszyn.
    Bartlik Andrzej - szer. 12.p.p. zm.r. 2.VI.1920 szp.pol.502.
    Bartlitz Michał - sap. 14.baon.sap. zm.ch. 13.IX.1919 MińskLit.
    Bartłomiejczyk Feliks - szer. 4.p.p.leg. zm.(wypad.) 20.VI.1919
    Bartłomiejczyk Feliks - st.szer. 2.p.p.leg. pl. 7.VII.1920 nadBerezyn±.
    Bartmann Michał - szer. 40.p.strz. zm.ch. 17.VIII.1920 Lwów.
    Bartmański Jan - szer. 2.p.p.leg. pl. 20.V.1920 Czerniewicze.
    Bartmański Jan - ppłk. 49.p.strz. pl. .VI.1920 Płoskirów.
    Bartmański Zygmunt - mjr. 9.p.uł. pl. 18.V.1920 Drohobycz.
    Bartnicki Aleksander - szer. 36.p.p. pl. 19.III.1920 Połock.
    Bartnicki Bronisław - strz. 44.p.strz. zm.ch. 1.III.1920 szp.pol.207.
    Bartnicki Feliks - kpr. 35.p.p. pl. 2.VI.1919 Rudnia.
    Bartnicki Jan - szer. 8.p.p.leg. zm.r. 15.IX.1920 Warszawa.
    Bartnicki Józef - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 23.III.1920 Warszawa.
    Bartniczuk Marcin - szer. 34.p.p. zm.r. 28.VI.1920 poc.san.5.
    Bartnik Alfons - wachm. 2.p.uł. zm.ch. 21.II.1920 Antoniny.
    Bartnik Bolesław - szer. 1.p.p.leg. pl. 24.I.1920 Pantaki.
    Bartnik Czesław - szer. 36.p.p. pl. 15.IX.1919 O¶ciewicze.
    Bartnik Franciszek - strz. 52.p.strz. zm.ch. 17.II.1920 Lwów.
    Bartnik Jan - szer. 22.p.p. pl. 15.VIII.1920 Borkowo
    Bartnik Maciej - szer. 11.p.strz.wlkp. zm.ch. 25.I.1920 Ostrów.Wlkp.
    Bartnik Stanisław - plut. 8.p.p.leg. pl. 21.II.1919 Staje.
    Bartnik Szczepan - szer. 157.p.p. pl. 1.VIII.1920 Nawóz.
    Bartocha Józef - sierż. 11.p.p. pl. 5.VIII.1920 Dorohusk.
    Bartold Stanisław - szer. 3.p.p.leg. pl. 17.VII.1920 Baranowicze.
    Bartolewski Michał - wachm. 3.p.uł. pl. .VI.1920 st.Kozanka.
    Bartolik Leopold - szer. D.O.G.III. zm.ch. 21.VII.1919 Kielce.
    Bartosiak Bolesław - szer. dtwo.tw.Zegrze. zm.ch. 27.II.1920 Zegrze.
    Bartosiak Bolesław - szer. 201.p.p. pl. 8.VIII.1920 Działdowo.
    Bartosiak Marjan - st.strz. 47.p.strz. pl.
    Bartosiewicz Adolf - kan. 13.p.a.p. zm. 7.II.1920 Równe.
    Bartosiewicz Antoni - szer. 41.p.p. zm.r. 16.VIH.1920 Zgierz.
    Bartosiewicz Bolesław - szer. 36.p.p. pl. 3.VI.1920 Piotrowicze.
    Bartosiewicz Jan - szer. 34.p.p. pl. 5.IV.1919 Porohońsk.
    Bartosiewicz Józef - sap. 4.baon.sap. zm.ch. 10.VIII.1920 Warszawa.
    Bartosiewicz Karol - szer. 40.p.strz. zm.ch. 7.VIII.1920 Lwów.
    Bartosiewicz Kazimierz - szer. poc.panc.Stefan.Batory. zm.r. 1.IX.1920 Lwów.
    Bartosiewicz Stanisław - ppor. 1.p.p.leg. pl. 9.VII.1920 Równe.
    Bartosik Franciszek - strz. 44.p.strz. zm.ch. 18.I.1920 szp.poli.801.
    Bartosik Józef - szer. 66.p.p. pl. 11.VII.1920
    Bartosik Józef - kpr. 25.p.p. pl. 7.X.1920 Olewsk.
    Bartosik Leon - szer. gr.płk.Berbeckiego. pl. 17-18.I.1919 Dobrosin.
    Bartosik Marjan - szer. 24.p.p. pl. 14.II.1919 Lwów.
    Bartosz Jan - kan. 1.p.a.g. pl. 16.IX.1920 Dytiatyń.
    Bartosz Józef - szer. 22.p.p. zm.ch. 16.II.1920 Siedlce.
    Bartosz Józef - strz. 48.p.strz. pl. 7.VI.1920 Kolano.
    Bartosz Oskar - strz. 2.p.strz.pdh. zm. 3.XI.1919 N.Targ.
    Bartosz Władysław - st.strz. miński.p.strz. pl. 1.IV.1920 Dokszyce.
    Bartosz Władysław - kan. 10.p.a.c. zm.ch. 20.IX.1920 Skierniewice.
    Bartosz Władysław - kpr. b.z.w.wart.III. zm.ch. 6.XI.1920 Kielce.
    Bartoszak Piotr - szer. 68.p.p. pl. 20.V.1920 Słoboda.
    Bartoszczak Stanisław - szer. 167.p.p. pl. 9.VI.1920 Filipów.
    Bartoszczyk Ignacy - szer. 3.p.p.leg. zm.(uton.) 7.IX.1919 Strupień.
    Bartoszczyk Władysław - sierż. 26.p.p. pl. 24.VII.1920 Bielska.Wola.
    Bartoszek Edmund - strz. 5.p.szk.H. zm.ch. 13.VII.1919 Modlin.
    Bartoszek Józef - szer. 68.p.p. pl. 10.II.1919 Nakło.
    Bartoszek Józef - plut. 23.p.p. pl. 21-31.III.1919
    Bartoszek Leon - szer. 5.p.a.c. zm.ch. 25.V.1919 Gródek.Jagiel.
    Bartoszek Nikodem - szer. 1.p.czołg. zm.ch. 7.VIII.1920 Warszawa.
    Bartoszek Stanisław - plut. dtwo.1.armji. zm. 12.VIII.1920 ŁódĽ.
    Bartoszek Walenty - szer. 13.p.p. zm.ch. 13.VII.1919 Ostrów.Maz.
    Bartoszek Władysław - strz. 3.p.strz.kon. pl. 23.IX.1920 Zalesie.
    Bartoszewicz Kazimierz - zm.ch. 9.II.1919 Tarnopol.
    Bartoszewicz Stanisław - szer. 4.p.p.leg. pl. 17.VI.1920 Ziembin.
    Bartoszewicz Teodor - plut. 3.p.p.leg. pl. 20.VII.1919 Korabie.
    Bartoszewicz Walenty - st.strz. kowień.p.strz. pl. 1920
    Bartoszewski Aleksander - kpr. 7.p.uł. zm.ch. 1.IX.1920 Modlin.
    Bartoszewski Bolesław - szer. b.z.w.wart.IV. zm.ch. 14.IV.1920 ŁódĽ.
    Bartoszewski Stanisław - szer. 6.p.p.leg. zm.ch. 24.IX.1919 Jabłonna.
    Bartoszewski Stanisław - kpr. 145.p.strz. pl. 28.V.1920 Hajsyn.
    Bartoszkiewicz Michał - st.szer. 57.p.p. pl. 16.IX.1920 Kobryń.
    Bartuń Jan - szer. 9.p.p.leg. zm.r. 19.IX.1920 szp.pol.602.
    Bartusia Jan - kan. 9.p.a.c. zm.ch. 5.VII.1920 Dęblin.
    Bartusik Antoni - uł. 2.p.uł. pl. 5.VII.1920 Równe.
    Bartuszek Jan - st.szer. 21.p.p. zm.r. 15.II.1919 Bełz.
    Bartuszewski Józef - szer. 20.p.p. zm.r. 24.VI.1920
    Bartuzel Jan - strz. miński.p.strz. pl. 15.V.1920 Józefatów.
    Bartyzel Feliks - szer. 2.p.p.leg. pl. 7.VII.1920 Smolewicze.
    Bartyzel Władysław - szer. szp.okr.Kielce. zm.ch. 5.II.1920 Kielce.
    Bartz Władysław - kpr. dtwo.fr.wlkp. zm.ch. 28.I.1920 Warszawa.
    Barach Stanisław - uł. 12.p.uł. zm.r. 7.VI.1920 Zmierzynka.
    Baruczyk Józef - szer. komp.asyst. pl. 20.II.1919 S±dowaWisznia.
    Barwicki Antoni - szer. 59.p.p. pl. 14.VII.1920 Hanczary.
    Barwiński Antoni - uł. 5.p.uł. zm.ch. 16.III.1919 Warszawa.
    Barycki Bronisław - szer. gr.kpt.Meraka. pl. 15-25.V.1919
    Barydło Jan - szer. 1.dyw.piech. zm.ch. 22.II.1920 Łomża.
    Barylski Jan - szer. 59.p.p. pl. 21.VI.1920 Czernica.
    Baryła Franciszek - szer. 57.p.p. pl. 15.VII.1920 Grosów.
    Baryła Jan - strz. 44.p.strz. zm.ch. 11.II.1920 Łuck.
    Baryła Józef - szer. 11.p.p. pl. 6.VIII.1920 Dorohusk.
    Baryła Paweł - kan. 3.p.a.p. zm.ch. 16.I.1920 Kraków.
    Baryła Paweł - strz. 40.p.strz. zm.ch. 28.VII.1920 Grobawa.
    Baryła Władysław - szer. I.baon.ods.Lw. pl. 28.XII.1918 Lwów.
    Baryło Andrzej - strz. 47.p.strz. pl. 11.X.1920 Słuck.
    Baryszów Stefan - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 3.IV.1920 Krasław.
    Barzaniecki Władysław - szer. 2.III.baon.wart. zm. 11.II.1920 Dęblin.
    Barzant Maciej - st.strz. 47.p.strz. zm.ch. 24.IX.1920 ŁódĽ.
    Barzycki Józef - strz. 44.p.strz. zm.ch. 30.III.1920 VI.wlkp.szp.pol.
    Barzyk Andrzej - szer. 5.p.p.leg. zm.r. 20.II.1919 Lwów.
    Barzyk Piotr - st.sap. 5.baon.sap. zm.(wypad.) 23.VI.1919 nadDniestrem
    Barzyk Władysław - szer. 16.p.p. pl. 26.V.1920 ¬abinka.
    Bas Edward - strz. 9.p.strz.grań. zm.(wypad.) 24.VII.1920 Kozin.
    Basa Józef - szer. 13.p.p. zm.r. 10.III.1919 Gródek.Jagiel.
    Basak Jan - kpr. 7.p.uł. pl. 28.IX.1920
    Basałaj Wiktor - szer. suwał.p.strz. pl. 16.IV.1919
    Basecki Walenty - kan. 12.p.a.c. zm.ch. 6.XII.1919 Wilno.
    Basela Ignacy - szer. ob.ćwicz.6.armji. zm.ch. 27.IX.1920 Jarosław.
    Basiaga Jędrzej - szer. gr.kpt.Trapszy. pl. 29.I.1919 Witków.
    Basiaga Stanisław - strz. 1.p.strz.pdh. zm.ch. 13.VIII.1920 Radom.
    Basiak Wawrzyniec - szer. 35.p.p. pl. 20.III.1920 Kiszyn.
    Basiński Aleksander - strz. 54.p.strz. zm.ch. 6.IY.1920 Drohobycz.
    Basiński Stanisław - szer. 23.p.p. pl.
    Basior Józef - uł. 11.p.uł. pl. 26.VIII.1920 Bóbrka.
    Baskiewicz Jan - zm. 7.XI.1920 Piotrogród.niewola.ros.
    Bassarz Stefan - st.szer. of.szk.obs.lot. zm.ch. 1.I.1920 Warszawa.
    Bastgen Stanisław - płk. 47.p.strz. zm.ch. 6.VI.1920 Stryj.
    Basty Ignacy - szer. 69.p.p. zm.r. 5.VII.1920 szp.pol.708.
    Bastyk Józef - szer. 5.p.p.leg. pl. 12.VI.1920 N.Grobla.
    Bastyr Stefan - kpt. 6.armja. zm.r. 6.VIII.1920 Lwów.
    Basy Bolesław - szer. zm.r. 6.V.1919 Inowrocław.
    Baszkiewicz Marcin - szer. zm.r. 8.II.1919 Poznań.
    Baszyński Józef - szer. 62.p.p. pl. 18.VIII.1920 Rudki.
    Ba¶niewski Jan - szer. 7.p.strz.wlkp. zm.ch. 14.II.1920 Gniezno.
    Bataczenko Mikołaj - szer. p.z.rzeszow. zm.ch. 17.XII.1918 Rzeszów.
    Batajczyk Wojciech - kan. 5.p.a.p. zm.ch. 17.III.1920 Płoskirów.
    Batch Bronisław - szer. zm.r. 10.I.1919 Lwów.
    Batkowski Władysław - szer. 61.p.p. pl. 6.VIII.1920 Sokołów.
    Batlewicz Stanisław - szer. 3.p.p.leg. zm.ch. 31.XII.1919 MińskLit.
    Batliński Antoni - pchor. 59.p.p. pl. 20.VIII.1920 Prosienica.
    Bator Franciszek - szer. 14.p.p. zm.ch. 11.I.1920 Włocławek.
    Bator Władysław - szer. 3.lit.biał.baon.etap. zm.(wypad.) 13.XII.1920 Jaszczury
    Batora Wojciech - szer. 21.p.p. pl. 14.IX.1920 Mioducha.
    Batorowski Jakób - szer. 4.p.p.leg. pl. 21.V.1920 Brody.
    Batorski Jakób - kpr. komp.zap.sap.4. zm.ch. 15.II.1920 Sandomierz.
    Batożyński Andrzej - szer. 40.p.strz. zm.r. 1.IX.1920 Lwów.
    Batura Antoni - st.szer. wojsk.str.kol.Wilno. zm.ch. 5.I.1920 Tarnów.
    Batyłka Maksymiljan - szer. 65.p.p. pl. 21.VI.1920 Kijanki.
    Batyra Stefan - szer. 8.p.p.leg. pl. 18.V.1920 Czernica.W.
    Baty¶ Wojciech - st.strz. 53.p.strz. zm.ch. 18.IX.1919 Tarnopol.
    Baud Pierre - kpr. 10.p.strz.H. pl. 28.VI.1919 Żuków.
    Baudis Leopold - szer. 39.p.strz. pl. 4.V.1919 Pikułowice.
    Baudouin de Courtenay Kazimierz - pchor. 36.p.p. zm.r. 4.III.1919 Lwów.
    Bauer Hubert - strz. miński.p.strz. zm.ch. 15.III.1920 MińskLit.
    Bauer Mieczysław - ppor. zakł.12.dyw.piech. zm.ch. 28.XI.1920 Lwów.
    Bauer Tadeusz - por. 2.p.a.c. zm.ch. 10.IV.1920 Sambor.
    Baum Dawid - szer. 33.p.p. zm.r. 2.VI.1920 Kobylnik.
    Baum Szmul - szer. 58.p.p. pl. 27.VII.1920 Prużana.
    Baum Walenty - 68.p.p. zm.r. 29.V.1920 Mołodeczno.
    Bauman Jan - szer. 8.p.p.leg. pl. 20.I.1919 Rawa.Ruska.
    Bauman Jan - st.żand. żand.pol. zm.(wypad.) 2.XI.1920 Krasnopol
    Bauman Moszek - szer. 36.p.p. pl. 16.IX.1919 Poludowicze.
    Baumgard Bernard - szer. 8.p.p.leg. zm.r. 26.XII.1918 Kozice.
    Baumrytter Edward - uł. 1.p.uł. zm.r. 11.VIII.1919 Kolonja.
    Bauna Jan - szer. 155.p.p. pl. 23.II.1920 Szklarki.
    Bausa Franciszek - szer. 59.p.p. zm.ch. 13.IX.1920 Inowrocław.
    Bauza Andrzej - kpr. 60.p.p. pl. 5.IX.1920 Kamieniec.
    Bauza Jan - st.szer. 4.p.strz.wlkp. pl. 29.I.1919 Studzieniec.
    Bauza Jerzy - sierż. 5.p.strz.wlkp. pl. 4.VI.1919 Palczyn.
    Bauze Jan - szer. wojsk.str.kol. pl. 23.V.1920 st.Tonipol.
    Bawarski Jan - szer. 101.p.p. pl. .VI.1920 Rohaczew.
    Bawarski Wiktor - kan. 5.d.a.k. pl. 3.VIII.1920 Klekotów.
    Bawolski Franciszek - kpr. 69.p.p. pl. 30.V.1920 Wytreski.
    Bawolski Jan - kan. 1.p.a.p. zm.(wypad.) 26.I.1920 Kowalki.
    Bawół Stanisław - kpr. 13.p.p. pl. 20.X.1919 Berezyna.
    Bawor Michał - strz. 54.p.strz. zm. 16.XII.1920 Pantalowice.
    Baworowski Tadeusz - sierż. baon.kol. zm.ch. 26.V.1919 Wilno.
    Bayer Wiljam - szer. 201.p.p. pl. 4.VIII.1920 SrebrnyBorek.
    Baza Franciszek - strz. 3.p.strz.pdh. zm.r. 9.X.1920 Warszawa.
    Bazak Marcin - szer. pl. 25.VII.1919 Wilno.
    Bazan Ignacy - szer. 38.p.strz. zm.ch. 4.XII.1920 Przemy¶l.
    Bazan Jan - szer. szp.wojsk.Częstochowa. zm.ch. 14.III.1920 Częstochowa.
    Bazarnik Stanisław - strz. 52.p.strz. pl. 1.VIII.1920
    Bazewicz Wincenty - strz. lidzki.p.strz. pl. 22.VII.1919 Kamień.
    Bazga Antoni - kan. 18.p.a.p. zm.ch. 29.XI.1920 Poznań.
    Bazydło Stanisław - st.szer. 33.p.p. pl. 20.I.1920 Homel.
    Bazyk Andrzej - strz. 43.p.strz. zm.ch. 18.VIII.1920 Lwów.
    Bazyl Franciszek - kan. 9.p.a.c. zm.ch. 3.IX.1920 Czortków.
    Bazyl Franciszek - strz. 44.p.strz. zm.ch. 15.XI.1920 Zamo¶ć.
    Bazyl Stanisław - szer. 1.p.p.leg. zm.ch. 7-27.VII.1920 Jabłonna.
    Bazylewicz Jan - szer. dtwo.etap.St.Konstantynów. zm.ch. 26.III.1920 szp.pol.208.
    Bazylewicz N. - pl. 1918 Lwów.
    Bazylewicz Wacław - strz. 52.p.strz. pl. 29.VII.1920 Podwołoczyska.
    Bazylewski Michał - szer. 19.p.p. pl. 22.V.1919 Suchodół.
    Bażyk Józef - szer. szw.zap.tab.III. zm.ch. 2.I.1920 Kielce.
    Bażyk Marcin - szer. st.zb.Wilno. zm. 25.VII.1919 Wilno.
    Bażyk Stanisław - zm. 29.V.1919 StokLacki.
    B±bała Franciszek - st.szer. 5.p.p.leg. pl. 4.I.1920 Wyszki.
    B±belek Józef - strz. 4.p.strz.pdh. pl. .VII.1920 Lwów.
    B±cek Konstanty - szer. sztab.1.dyw.piech. zm.ch. 18.VI.1920 Mołodeczno.
    B±czalski Stanisław - uł. 215.p.uł. zm.ch. 6.IX.1920 Warszawa.
    B±czek Bernard - szer. 25.p.p. zm.ch. 15.III.1920 Miechów.
    B±czek Franciszek - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 12.XI.1918 Ostrów.Maz.
    B±czek Franciszek - szer. 3.komp.wart. zm.ch. 23.IX.1920 Warszawa.
    B±czek Konstanty - szer. sztab.1.dyw.lit.biał. zm.ch. 18.VI.1920 Mołodeczno.
    B±czek Stanisław - szer. 19.p.p. pl. 20.II.1920 Latyczów.
    B±czek Władysław - szer. 26.p.p. zm.ch. 18.IX.1919 Piotrków.
    B±czek Władysław - szer. 16.p.p. pl. 9.VII.1920 Lady.
    B±czkiewicz Wincenty - kpr. 144.p.strz. pl. 15.VIII.1920 Zawady.
    B±czkowski Jan - szer. 4.p.strz.wlkp. pl. 31.I.1919 Rynarzewo.
    B±czkowski Jan - sap. 16.baon.sap. zm. 27.IX.1920 szp.ewak.7.
    B±czkowski Konstanty - strz. 43.p.strz. pl. 29.V.1920 Plisków.
    B±czkowski Mikołaj - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 2.IV.1919 Lwów.
    B±czkowski Stanisław - szer. 5.p.p.leg. zm.r. 1.I.1920 N.¦więciany.
    B±czkowski Władysław - sierż. 56.p.p. pl. 2.VIII.1920 JanówPódl.
    B±czyk Józef - szer. szp.wojsk.Warszawa. zm.ch. 29.V.1920 Warszawa.
    B±dzyński Stefan - uł. 6.p.uł. pl. 27.IX.1920 Teofipol.
    B±k Adam - uł. 9.p.uł. zm.r. 25.VII.1919 Lwów.
    B±k Andrzej - szer. 14.p.p. zm.ch. 9.I.1920 szp.pol.12.
    B±k Andrzej - szer. dtwo.3.armji. zm.ch. 16.VII.1920 Chełm.
    B±k Andrzej - strz. 44.p.strz. pl. 2.IX.1920 Tyszowce.
    B±k Antoni - szer. 59.p.p. zm.ch. 10.VIII.1920 poc.san.9.
    B±k Bolesław - szer. 32.p.p. zm.r. 5.IX.1920 Poznań.
    B±k Chaim - szer. 28.p.p. zm.ch. 17.III.1920 Białystok.
    B±k Feliks - uł. 16.p.uł. zm.ch. 4.X.1920 Bydgoszcz.
    B±k Franciszek - szer. 11.p.strz.wlkp. pl. Rawicz.
    B±k Franciszek - zm.ch. 13.V.1919 Kołomyja.
    B±k Franciszek - strz. 50.p.strz. zm.ch. 21-31.I.1920 szp.pol.801.
    B±k Franciszek - szer. dtwo.dw.Tarnów. zm.ch. 23.I.1920 Tarnów.
    B±k Franciszek - kan. 7.p.a.p. zm.ch. 25.VII.1920 Dęblin.
    B±k Henryk - szer. 2.p.strz.Iw. zm.r. 13.II.1919 Przemy¶l.
    B±k Idzi - szer. 12.p.strz.wlkp. zm.r. 19.II.1919 Ostrzeszów.
    B±k Jan - strz. 53.p.strz. zm.ch. 5.IV.1920 Radom.
    B±k Jan - szer. 36.p.p. pl. 3.VI.1920 Duniłowicze.
    B±k Jan - szer. 5.p.p.leg. zm.r. 20.VII.1920 Kraków.
    B±k Jan - szer. 4.II.baon.wart. zm.ch. 28.VII.1920 Chełm.
    B±k Jan - sap. komp.zap.sap.2. zm.ch. 31.VII.1920 Kielce.
    B±k Jan - szer. 27.p.p. pl. 1.IX.1920 Józefów.
    B±k Jan - szer. 3.V.baon.etap. zm.ch. 5.XII.1920 Lida.
    B±k Jerzy - szer. bytom.p.strz. zm.ch. 5.II.1920 Sosnowiec.
    B±k Józef - szer. 5.baon.strz. zm.ch. 4.XII.1918 Kraków.
    B±k Józef - szer. 3.p.żywiec. pl. 27.III.1919 Żelechówka.
    B±k Józef - chor. 46.p.strz. pl. 13.VIII.1920 Radzymin.
    B±k Józef - szer. 3.baon.wart. zm.r. 20.VIII.1920 Dziedzice.
    B±k Kajetan - kpr. 35.p.p. pl. 15.VI0.1920 Borkowo.
    B±k Konstanty - szer. 5.p.p.leg. pl. 28.IX.1920 Lida.
    B±k Ludwik - szer. 4.p.strz.wlkp. pl. 8.I.1919 Chodzież.
    B±k Ludwik - st.strz. 144.p.strz. pl. 18.VIII.1920 Sadki.
    B±k Maciej - szer. 35.p.p. zm.ch. 20.I.1920 Lublin.
    B±k Michał - szer. 36.p.p. pl. 23.X.1919 Turowla.
    B±k Mieczysław - szer. 12.p.p. pl. 22.W.1920 Bojary.
    B±k Paweł - szer. baon.zap.tlgr.3. zm.ch. 7.IX.1920 Kielce.
    B±k Piotr - szer. 66.p.p. pl. 23.IX.1920 Horodec.
    B±k Piotr - strz. słucki.p.strz. zm.ch. 20.X.1920 Poznań.
    B±k Stanisław - szer. 12.p.strz.wlkp. pl. 15.I.1919 Ligota.
    B±k Stanisław - strz. 52.p.strz. pl. 2.VIII.1920 Chatki.
    B±k Walenty - szer. 42.p.p. zm.ch. 11.XII.1919 Białystok.
    B±k Wincenty - 12.p.p. pl. 15.V.1919 Nawarja.
    B±k Wincenty - strz. 44.p.strz. zm.ch. 26.II.1920 Łuck.
    B±k Władysław - kan. 113.p.a.p. zm.ch. 8.I.1920 Orynin.
    B±k Władysław - szer. 159.p.p. zm.r. 9.VI.1920 szp.pol.206.
    B±kowicz Józef - szer. 2.p.p.leg. zm.ch. 18.II.1920 Piotrków.
    B±kowski Adam - szer. 16.p.p. zm.ch. 2.V.1920 Dziedzice.
    B±kowski Edward - strz. 3.p.strz.pdh. zm.ch. 5.II.1920 Zakopane.
    B±kowski Jerzy - plut. 2.p.uł. pl. 24.IX.1920 Romanówka.
    B±kowski Józef - kan. 10.p.a.p. zm.ch. 20.III.1919 Warszawa.
    B±kowski Józef - szer. 6.p.p.leg. pl. 13.IX.1919 Dyneburg.
    B±kowski Józef - szer. 1.p.p.leg. zm.ch. 16.XI.1919 Wilno.
    B±kowski Józef - kan. 10.p.a.p. zm.ch. 23.III.1920 Warszawa.
    B±kowski Józef - szer. 18.p.p. pl. 17.VII.1920 Słonim.
    B±kowski Józef - strz. 1.p.strz.H. pl. 18.VII.1919 Beresteczko.
    B±kowski Karol - sap. 12.baon.sap. zm.ch. 11.III.1920 Przemy¶l.
    B±kowski Kacper - szer. 57.p.p. pl. 15.VII.1920 Hrozów.
    B±kowski Kazimierz - szer. 59.p.p. zm.ch. 8.II.1920 Inowrocław.
    B±kowski Konrad - ppor. 9.p.uł. pl. 19.VIII.1920 Kulików.
    B±kowski Michał - szer. 34.p.p. pl. 6.II.1919 Kobylany.
    B±kowski Mieczysław - szer. zm.ch. 2.VI.1919 Warszawa.
    Becajg Moryc - szer. 30.p.p. pl. 20.VI.1919 Brzeżany.
    Bechciński Franciszek - strz. słucki.p.strz. zm.ch. 14.II.1920 Baranowicze.
    Becher (Bekkier) Mieczysław - kpr. Nacz.Dow. zm.ch. 13.XII.1920 Warszawa.
    Bechler Jan - st.szer. 29.p.p. pl. 9.VII.1920 Białystok.
    Bechnio Aleksander - szer. 19.p.p. pl. 5.VI.1920 Ozierna.
    Bechonek Adam - szer. 38.p.strz. zm.ch. 25.VII.1920 Przemy¶l.
    Bechta Józef - uł. oddz.kaw.Przemy¶l. pl. 27.XII.1918 Załuż.
    Bechulicz Feliks - szer. dtwo.etap.Wilno. zm. 14.XII.1919 Wilno.
    Becker Leon - szer. 159.p.p. pl. 5.VI.1920 Czarna.
    Becker Majli - strz. 48.p.strz. zm.ch. 26.XII.1920 Stanisławów.
    Becker Stanisław - szer. 4.p.strz.wlkp. pl. 31.I.1919 Rynarzewo.
    Beckmann Gustaw - ppor. 1.p.strz.lw. pl. 1919 Iwaczów.
    Beczek Ludwik - szer. 20.p.p. pl. 8.VII.1920 Aleksandrja.
    Bedchar Erwin - kan. 1.p.a.c. zm.ch. 7.IX.1919 Włodzimierz.Woł.
    Bedełek Ludwik - strz. białost.p.strz. zm.ch. 20.XI.1920 ŁódĽ.
    Bedka Józef - st.szer. D.O.E. zm. 6.VI.1919
    Bedka Władysław - szer. 2.p.p.leg. pl. 16.VIII.1919 Borysów.
    Bedna Antoni - st.strz. 3.p.strz.kon. zm.ch. 26.X.1920 Białystok.
    Bednar Piotr - strz. 44.p.strz. zm.r. 5.IX.1920 Zamo¶ć.
    Bednarczak Piotr - szer. 6.p.p.leg. pl. 28.V.1919 Słoboda.
    Bednarczuk Dymitr - strz. 145.p.strz. pl. 19.VI.1919 Liszyn.
    Bednarczuk Franciszek - strz. 52.p.strz. pl. 22.VI.1920 Wołkowińce.
    Bednarczyk Adam - szer. piek.wojsk. zm.ch. 8.I.1920 Lublin.
    Bednarczyk Aleksander - szer. 1.p.p.leg. zm.r. 23.IX.1920 Sejny.
    Bendnarczyk Antoni - szer. 1.p.p.leg. pl. 27.IV.1919 Niemenczyn.
    Bendnarczyk Ignacy - szer. 2.p.p.leg. zm.ch. 21.XII.1920 Zawiercie.
    Bednarczyk Jan - szer. komp.rob. zm.r. 14.X.1919 Warszawa.
    Bednarczyk Jan - szer. 34.p.p. pl. 8.V.1920 WilczaGóra.
    Bednarczyk Jan - szer. sztab.9.dyw.piech. zm.ch. 25.VI.1920 Kopalnicze.
    Bednarczyk Jan - szer. 208.p.p. zm.ch. 17.VIII.1920 Tarnów.
    Bednarczyk Józef - szer. szp.okr.Białystok. zm.ch. 18.I.1920 Białystok.
    Bednarczyk Józef - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 28.III.1920 Lublin.
    Bednarczyk Józef - szer. 6.baon.wart. zm.ch. 10.XII.1920 Łomża.
    Bednarczyk Michał - szer. baon.wart. zm.ch. 4.IX.1920 Lublin.
    Bednarczyk Piotr - strz. 44.p.strz. pl. 27.IV.1920 Holendry.
    Bednarczyk Zubrowski Roman - szer. 30.p.p. zm. niewola.ukr.
    Bednarczyk Stanisław - szer. 42.p.p. zm.ch. 21.VII.1920 Ostrów.Wlkp.
    Bednarczyk Stanisław - plut. 13.p.p. pl. 22.VII.1920 Sokółka.
    Bednarczyk Stanisław - kan. 1.p.a.c. zm.ch. 10.IX.1920 Warszawa.
    Bednarczyk Wiktor - szer. kmda.zm.Kielce. zm.ch. 6.II.1920 Kielce.
    Bednarczyk Władysław - szer. zakł.D.O.G.II zm.ch. 27.IX.1919 Zamo¶ć.
    Bednarczyk Władysław - strz. 45.p.strz. zm. 11.VI.1920 Winnica.
    Bednarczyk Władysław - st.szer. 53.p.strz. pl. 22.VIII.1920
    Bednarczyk Władysław - szer. sztab II.bryg.piech. zm. 9.XI.1920 Szczuczyn.
    Bednarek Andrzej - zm.ch. 25.VIII.1920 Poznań.
    Bednarek Antoni - sap. 1.baon.sap. zm.ch. 19.II.1920 Sucha.
    Bednarek Bolesław - szer. 27.p.p. pl. 20 I-18.II.1919 Wojnice.
    Bednarek Bronisław - st.kan. 10.p.a.c. zm.ch. 1.I.1920 Skierniewice.
    Bednarek Feliks - szer. 27.p.p. pl. 18.VIII.1920 Klesztów.
    Bednarek Fortus - szer. 1.p.p.leg. pl. 28.I.1920 Lanckorona.
    Bednarek Ignacy - szer. gr.mjr.Modelskiego. zm.ch. 31.I.1919 Przemy¶l.
    Bednarek Jan - kan. 7.p.a.p. zm.ch. 12.IV.1919 Warszawa.
    Bednarek Jan - strz. 54.p.strz. pl. 7.VIII.1920 Siemikowce.
    Bednarek Józef - szer. 4.p.strz.wlkp. pl. 31.I.1920 RoĽniatowo.
    Bednarek Józef - szer. 60.p.p. pl. 1.X.1920 Horodyszcze.
    Bednarek Kazimierz - kpr. 1.p.p.leg. pl. 22.IX.1920 Berżniki.
    Bednarek Konstanty - szer. 5.p.p.leg. pl. 5.V.1919 Niemenczyn.
    Bednarek Piotr - strz. 44.p.strz. pl. 3.VIII.1920 Tyszowce.
    Bednarek Wawrzyniec - szer. 36.p.p. zm.ch. 3.VI.1919 Lwów.
    Bednarek Wincenty - szer. 2.p.p.leg. pl. 28.IX.1919 Borysów.
    Bednarek Władysław - 22.p.p. zm. 20-31.X.1919 Lwów.
    Bednarek Władysław - szer. 29.p.p. zm.ch. 21.X.1919 Lwów.
    Bednarek Władysław - szer. 6.p.p.leg. pl. 28.IX.1920 Lida.
    Bednarkiewicz Stefan - szer. 68.p.p. pl. 16.VII.1920 Dziadziuszki.
    Bednarowski Arnold - ppor. 1.syb.p.p. pl. 14.VIII.1920 Borkowo.
    Bednarowski Stanisław - kowień.p.strz. pl. Lemianek.
    Bednarski Aleksander - kan. 4.p.a.p. zm.ch. 30.IX.1920 Włocławek.
    Bednarski Antoni - szer. lubel.baon.etap. zm.ch. 17.XII.1920 ¦wiecie.
    Bednarski Feliks - strz. 53.p.strz. pl. 12.VII.1920 Frydrychówka.
    Bednarski Franciszek - szer. 11.p.p. pl. 28.VI.1920 Olewsk.
    Bednarski Franciszek - szer. 1.p.strz. zm. 22.VIII.1920
    Bednarski Jan - szer. 10.komp.kol. zm.ch. 21.IX.1919 MińskLit.
    Bednarski Jan - szp.tw.Modlin. zm.ch. 14.III.1920 Modlin.
    Bednarski Jan - strz. 1.p.strz.pdh. zm.r. 24.VIII.1920 szp.pol.905.
    Bednarski Józef - kan. 1.p.a.g. zm. 4.II.1919 Bełz.
    Bednarski Józef - szer. 36.p.p. zm.(wypad.) 28.IV.1920 Farynów.
    Bednarski Józef - plut. 2.p.szwol. pl. 31.VIII.1920 Komarów.
    Bednarski Michał - szer. leg.pol. zm.r. 23.XI.1918 Lwów.
    Bednarski Michał - szer. 5.p.p.leg. pl. 5.IV.1919 Pasieki.
    Bednarski Stanisław - szer. 39.p.strz. zm.ch. 17.II.1920 Jarosław.
    Bednarski Stanisław - ppor. lidzki.p.strz. pl. 2.VIII.1920 Łomża.
    Bednarski Wacław - strz. 5.p.strz.H. zm.(wypad.) 9.VII.1919 Zamo¶ć.
    Bednarski Wawrzyniec - szer. sztab.6.dyw.piech. zm.ch. 23.VIII.1920 Kraków.
    Bednarski Władysław - uł. 5.p.uł. pl. 10.I.1919 Grzybowice.
    Bednarski Władysław - 36.p.p. pl. 10-14.I.1919
    Bednarski Władysław - ppor. 3.II.baon.wart. zm.ch. 5.X.1920 Kraków.
    Bednarz Antoni - plut. 145.p.strz. pl. 3.III.1920 Daszkowce.
    Bednarz Franciszek - szer. 31.p.p. zm.ch. 7.X.1920 ŁódĽ.
    Bednarz Jan - ppor. 36.p.p. pl. 13.I.1919 Żółkiew.
    Bednarz Jan - por. gr.wyszk.spec.piech. zm.ch. 19.IV.1920 Warszawa.
    Bednarz Józef - kpr. 15.p.p. zm. 19.I.1920 Krzyszów.
    Bednarz Józef - szer. 4.V.baon.wart. zm.ch. 14.X.1920 Lublin.
    Bednarz Leon - szer. 56.p.p. pl. 18.III.1920 Szaciłki.
    Bednarz Ludwik - szer. 12.p.p. pl. 2.IX.1920 Kurowiec.
    Bednarz Michał - kpr. 20.p.p. zm.r. 30.V.1920 szp.pol.502.
    Bednarz Paweł - szer. 4.baon.etap. zm.ch. 1.III.1920 Sanok.
    Bednarz Stanisław - kpr. 6.p.p.leg. zm.
    Bednarz Tomasz - szer. 39.p.strz. zm.ch. 3.VIII.1920 Kraków.
    Bednarz Wacław - szer. 208.p.p. zm.ch. 10.IX.1920 Lublin.
    Bednarz Władysław - strz. 54.p.strz. zm.r. 27.VIII.1920 Lwów.
    Bednarz Wojciech - szer. 35.p.p. pl. 18.IX.1920 Młynów.
    Bednarzak Piotr - szer. 6.p.p.leg. zm.r. 30.V.1920 Nowosiółki.
    Bednik Jan - plut. 27.p.p. zm.ch. 5.VI.1919 Częstochowa.
    Bedo Władysław - szer. zap.kolm.sam.1. zm.ch. 11.IX.1920 Warszawa.
    Bedus Józef - zm. 1919 niewola.ukr.
    Bedyk Stanisław - kan. 10.p.a.p. pl. 5.VIII.1920 Ostrów.Maz.
    Bedyński Józef - szer. 55.p.p. pl. 17.IX.1920 Sławne.
    Beensch Wiktor - stud. pl. 4.XI.1918 Lwów.
    Beernat Józef - zm. niewola.ukr.
    Begda Piotr - szer. zakł.10.dyw.piech. zm.ch. 5.XI.1920 Warszawa.
    Begiert Ignacy - szer. 29.p.p. pl. 25.VI.1919 Brzeżany.
    Begutko Józef - szer. szp.pol.208. zm.ch. 26.III.1920 szp.pol.208.
    Beier Leon - st.szer. lw.oddz.san. zm.ch. 19.I.1919 Rzeszów.
    Bein Józef - zm. 1-10.XI.1919 Buczacz
    Bejankiewicz Henryk - ppor. 2.p.p.leg. pl. 7.VII.1920 Zabaszówka.
    Bejda Aleksander - strz. 53.p.strz. pl. 29.VII.1920 Nastasów.
    Bejer Jan - szer. 2.syb.p.p. zm.ch. 14.XII.1920 Warszawa.
    Bejgier Andrzej - szer. 3.p.p.leg. pl. 2.X.1919 Borysów.
    Bejm Adam - szer. zm.ch. 26.II.1920 ŁódĽ.
    Bejm Antoni - szer. 27.p.p. zm.ch. 25.IV.1920 Częstochowa.
    Bejma Władysław - szer. 59.p.p. zm.r. 7.VII.1920 Ko¶cian.
    Bejnarowicz Dominik - st.strz. wileń.p.strz. pl. 19.X.1920 Błagodatne.
    Bejski Dawid - szer. szw.zap.tab.V. zm.r. 18.XI.1920 Kraków.
    Bek Andrzej - strz. 45.p.strz. zm. 28.X.1919 szp.pol.404.
    Bek Józef - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 11.VIII.1920 Warszawa.
    Bek Piotr - kpr. 42.p.p. pl. 16.VIII.1920 Skopka.
    Bekalarz Jakób - kan. 13.p.a.p. pl. 31.V.1920 Napadówka.
    Bekanowski Ignacy - szer. 59.p.p. pl. 25.II.1919 Tarków.
    Bekar Władysław - sap. 2.baon.sap. pl. 22.II.1920 Osipowicze.
    Bekas Nikodem - szer. 67.p.p. pl. 23.VII.1920 N.Aleksandrów.
    Beker Ajzyk - szer. 6.p.p.leg. pl. 28.IX.1920 Lida.
    Beker Karol - plut. baon.radom. pl. 1-10.II.1919
    Bekielewski Klemens - plut. 41.p.p. zm.ch. 25.IX.1920 Żyrardów.
    Bekier Ignacy - plut. 4.p.p.leg. pl. 27.VII.1920 Małkinia.
    Bekier Piotr - kan. 13.p.a.p. pl. 29.V.1920 Żywotów.
    Bekierman Jan - zm. 1919 niewola.ukr.
    Bekisz Józef - plut. 7.p.p.leg. pl. 20.V.1920 Berezyna.
    Bekker - ppor. grodzień.p.strz. pl. 16.VIII.1920 Radzymin.
    Bekier Mieczysław - kpr. Nacz.Dow. zm.ch. 13.XII.1920 Warszawa.
    Beksa Jan - szer. 41.p.p. zm.ch. 17.VIII.1920 Skierniewice.
    Bekstyn Tadeusz - szer. komp.tlgr. zm.ch. 19.VII.1919 szp.pol.15.
    Belar Walenty - uł. 3.p.uł. zm.ch. 1.III.1920 Wilno.
    Bele Stanisław - szer. szw.zap.tab.IV. zm.ch. 28.VIII.1920 ŁódĽ.
    Belczyk Mieczysław - szer. 13.p.p. pl. 14.V.1920 Uszacz.
    Belemesko Michał - szer. 3.p.p.leg. pl. 11.VII.1920 DeraĽnia.
    Belicza Antoni - strz. 143.p.strz. zm.ch. 22.IV.1920 Kraków.
    Beliger Władysław - strz. 51.p.strz. zm.r. 1.VII.1920 Lwów.
    Belina Piotr - uł. 4.p.uł. zm.r. 17.VII.1920 Warszawa
    Belina Belinowicz Zdzisław - st.szwol. 1.p.szwol. pl. 19.VIII.1920 pod.Warszaw±.
    Belka Jan - szer. 22.p.p. pl. 1.III.1920 Turów.
    Belka Leon - ognm. 13.p.a.p. pl. 29.V.1920 Żywotów.
    Belka Stanisław - plut. 1.p.strz.wlkp. zm.ch. 12.XII.1919 Kraków.
    Belka Piotr - szer. 5.p.p.leg. zm.r. 8.V.1919 Sadniki.
    Belmański Wacław - szer. 8.p.p.leg. pl. 20-28.II.1919
    Belter Franciszek - kpr. 52.p.strz. zm.ch. 12.III.1920 Tarnopol.
    Belter Tadeusz - 5.p.p.leg. pl. 9.V.1919 Czyszki.
    Belzerowski Kazimierz - 58.p.p. zm.r. 17.V.1920 szp.pol.702.
    Bełc Michał - 30.p.p. pl. 31.VII.1920 nad^Narwi±.
    Bełch Jan - kpr. 52.p.strz. zm.r. 7.IX.1920 Kraków.
    Bełchar Erwin - kan. 4.p.a.c. zm.ch. 7.IX.1919 Włodzimierz.Woł.
    Bełdy¶ Ludwik - strz. 3.p.strz.pdh. zm.ch. 8.XII.1920 Dziedzice.
    Bełkota Władysław - strz. 52.p.strz. zm.r. 5.VII.1920 Tarnopol.
    Bełkowski Roman - por. nowogródz.p.strz. zm.(samob.) 3.VIII.1920 Małkinia.
    Bełkowski Tadeusz - szer. 42.p.p. zm.ch. 15.I.1920 Włocławek.
    Bełkowski Wincenty - szer. szp.koni.6. zm.ch. 2.XI.1920 Kielce.
    Bełza Mateusz - szer. zm.ch. 20.XII.1919 Kowel.
    Bem Jerzy - pchor. 38.p.strz. zm.r. 25.II.1919 Lwów.
    Bem Józef - szer. leg.pol. pl. 1918 Lwów.
    Bem Józef - sierż. 42.p.p. pl. 24.VII.1920 Kozin.
    Bem Zygmunt - ppor. 10.esk.lot. zm.(wypad.) 16.IX.1920 Brze¶ć.n.B.
    Beme Wacław - szer. 13.p.p. zm.ch. 1920 Pułtusk.
    Benbenek Franciszek - szer. 19.p.p. zm.ch. 19.XII.1919 Pasieki.
    Benczkowski Zygmunt - szer. 10.p.p. zm.ch. 5.X.1920 Złoczów.
    Bender Michał - szer. P.K.U.Zamo¶ć. 2.IX.1919 Zamo¶ć.
    Bendka Antoni - st.szer. 57.p.p. zm.ch. 18.IV.1920 Poznań.
    Bendkowski Stanisław - kpr. 4.baon.sap. pl. 24.XII.1919 Emilczyn.
    Bendlaszko Wincenty - strz. 47.p.strz. zm. 2.IV.1920 Lublin.
    Bendziński Antoni - szer. I.dyon.tab. zm.ch. 13.I.1920 Kraków.
    Benech Stanisław - szer. 19.p.p. pl. 3.VIII.1920
    Benecki Antoni - szer. st.zb.Warszawa. zm.ch. 24.II.1920 Warszawa.
    Benedyczuk Jan - szer. 101.p.p. pl. 27.VII-20.VIII.1920
    Beniak Stefan - st.szer. 30.p.p. pl. 24.VI.1919 Knihinicze.
    Benigni Józef - 19.p.p. zm.ch. 1.XII.1919 Czortków.
    Benisz Dyonizy - kan. 11.p.a.p. zm.ch. 3.I.1920 Gniezno.
    Benka Adolf - kan. 10.p.a.c. zm. 26.II.1920 Skierniewice.
    Benke Adolf - szer. 5.p.p.leg. zm. 1.I.1920 N.¦więciany.
    Benke Robert - szer. 3.VI.baon.wart. zm.ch. 26.III.1920 Żółkiew.
    Benkel Edward - szer. 27.p.p. zm.ch. 11.X.1920 ŁódĽ.
    Beno Jan - szer. 6.harc.p.p. pl. 16.XI.1920 Ołsoki.
    Bent Władysław - szer. zm. 23.IX.1920
    Bentkowski Jan - kpr. 12.p.p. pl. 1.VIII.1920 Leszniów.
    Benyk Andrzej - pl. 11.I.1919 Bartatów.
    Beńka Albert - szer. 6.p.p.leg. pl. 27.IX.1919 Dyneburg.
    Beńkowski Kacper - szer. 3.p.p.leg. zm.ch. 11.I.1920 MińskLit.
    Beńkowski Stanisław - kan. 4.p.a.p. zm.ch. 9.VIII.1920 ŁódĽ.
    Ber Adolf - szer. 80.p.p. pl. 1.VIIIl.
    Ber Michał - szer. 13.p.p. pl. 15.X.1919 Czarnoruć.
    Bercic Chaim - szer. 1.p.p.leg. pl. 2.VIII.1920 Perekal.
    Berczak Stefan - szer. 11.p.p. pl. 23.VII.1920 Kaszówka.
    Berczuk Antoni - szer. 24.p.p. zm.ch. 24.X.1919 Brzeżany.
    Berczuk Jan - sierż. zm.r. 20.III.1919 Stanisławów.
    Berda Michał - st.szer. 35.p.p. pl. 21-31.III.1919
    Berdecki Józef - strz. 1.p.strz.kon. zm.ch. 23.VII.1920 Brze¶ć.n.B.
    Berdy Tomasz - szer. 12.p.p. pl. 12.VI.1919 Frysztat.
    Berdysz Józef - st.szer. 3.p.p.leg. pl. 7.VII.1920 Gliwień.
    Berdziński Leonard - kpr. 18.p.p. zm.ch. 18.X.1920
    Berec Wilhelm - szer. 6.p.p.leg. zm.ch. 30.IX.1920 Sosnowiec.
    Bereczko Stefan - plut. 1.p.strz.lw. zm. 15.V.1919 Lwów.
    Bereczyński Szczepan - kpr. 2.p.strz.wlkp. pl. 19.VI.1919 Międzychód.
    Bereda Walenty - uł. 8.p.uł. zm.ch. 21.I.1920 Kraków.
    Berek Adolf - szer. ob.konc.Lwów. zm.ch. 7.IX.1920 Przemy¶l.
    Berek Jan - st.szer. 70.p.p. pl. 15.VII.1920 Baranów.
    Berek Józef - kpr. 70.p.p. pl. 2.VI.1920 Starzynki.
    Berek Mejlech - szer. 20.p.p. pl. 22.V.1920 Wołkowata.
    Berens Tadeusz - szer. 7.p.p.leg. pl. 15.V.1919 Chyrów.
    Berenstadt Dawid - szer. sztab.17.dyw.piech. pl. 17.VII.1920 Lewaize.
    Berent Anastazy - szer. 64.p.p. pl. 28.VI.1920 Nachów.
    Berent Michał - szer. 236.p.p. pl. 14.VIII.1920 Ossów.
    Bere¶ Józef - strz. 145.p.strz. pl. 13.VII.1920
    Bereta Piotr - strz. wileń.p.strz. pl. 28.IX.1920 Feliksowo.
    Bereta Władysław - st.strz. 2.p.strz.pdh. pl. 2.VI.1920 Darnica.
    Bereta Władysław - strz. 2.p.strz.pdh. zm.r. 22.IX.1920 szp.pol.504.
    Bereza Michał - szer. 40.p.strz. zm.ch. 11.I.1920 Lwów.
    Bereza Tomasz - szer. 24.p.p. pl. 7.VIII.1920 Wysokie.Mazowieckie.
    Berezecki Józef - ppor. 144.p.strz. pl. 14.VIII.1920 Wojtkowa.
    Bereziak Jan - szer. 37.p.p. zm.ch. 7.IX.1919 Zamo¶ć.
    Bereziński Stanisław - ppor. 13.p.a.p. pl. 29.V.1920 żywotów.
    Berezowski Adolf - szer. oddz.rtm.Abrahama. pl. 10-22.III.1919
    Berezowski Eugenjusz - ppor. 30.p.p. pl. 6.VIII.1920 Wólka.
    Berezowski Jan - szer. 17.p.p. zm.ch. 23.XI.1920 Rzeszów.
    Berezowski Marjan - kpr. 46.p.strz. pl. 13.VIII.1920 Radzymin.
    Bereżko Mieczysław - uł. 2.p.uł. zm.ch. 9.III.1920 St.Konstantynów.
    Bereżyński Franciszek - uł. 16.p.uł. pl. 3.VIII.1920 Jazłowczyk.
    Berg Stanisław - szer. 6.p.p.leg. pl. 29.IX.1919 Dyneburg.
    Berg Władysław - szer. 13.p.p. pl. 15.V.1920 Sopel.
    Bergel Emil - szer. 33.p.p. pl. 16.IX.1920 Bursztyn.
    Bergel Piotr - kpr. I.baon.strz. pl. 12.IV.1919 LubieńW.
    Berger Feliks - szer. 8.p.p.leg. pl. 22.I.1919 Uhnów.
    Berger Ferdynand - pchor. szk.pchor.Kraków. zm.ch. 22.IX.1919 Rajcza.
    Berger Jan - st.szer. 13.p.p. pl. 10-20.IV.1919 LubieńM.
    Berger Stanisław - szer. 25.p.p. zm.ch. 21.III.1919 Kielce.
    Bergiel - uł. dyon.jazdy.kres. pl. 17.II.1919 Poryck.
    Bergiel Alojzy - szer. 35.p.p. zm.r. 15.I.1920 Kopatkiewicze.
    Bergiel Bertold - szer. 2.syb.p.p. zm.ch. 2.IX.1920 Warszawa.
    Bergier Bronisław - szer. 12.p.p. zm.r. 25.VIII.1920 Kalisz.
    Bergman Szymon - zm.r. 22.VIII.1920 Modlin.
    Bergmański Alojzy - kpr. 21.p.p. zm.ch. 26.XII.1919 Warszawa.
    Berhel Franciszek - plut. 52.p.strz. zm.ch. 25.VIII.1920 Lwów.
    Bering Władysław - szer. 9.p.p.leg. zm.ch. 10.III.1920 szp.pol.602.
    Berk Franciszek - strz. 49.p.strz. pl. 13.VIII.1920 N.Miasto.
    Berka Stefan - st.wachm. 16.p.uł. pl. 26.VII.1920 Szczurowice.
    Berkowicz Adam - szer. 3.p.w.kol. zm.ch. 7.X.1920 ŁódĽ.
    Berkowicz Chaim - szer. 10.p.p. zm.ch. 6.IV.1920 Perha.
    Berła Jan - strz. grodzień.p.strz. zm.ch. 12.II.1920 Grodno.
    Berlak Michał - szer. 70.p.p. zm. 25.IX.1920 Pleszew.
    Berlin Ludwik - szer. kadra.w.kol.1. zm.ch. 23.VII.1919 Żegrze.
    Berliner Mortek - szer. 42.p.p. pl. 25.VII.1920 Brody.
    Berliński Franciszek - szer. 29.p.p. pl. 4.VII.1920 Jazno.
    Berliński Henryk - kpr. żand.wojsk. zm.ch. 2.IV.1919 Kielce.
    Berliński Juljan - strz. 47.p.strz. zm.ch. 29.IX.1920 Brze¶ć.n.B.
    Berliński Lejb - szer. 59.p.p. pl. 4.VIII.1920 Sokołów.
    Berliński Stanisław - szer. 6.p.p.leg. zm.ch. 1919
    Berman Szlama Lejzor - szer. 28.p.p. zm.ch. 3.X.1920 ŁódĽ.
    Bernaciak Wojciech - szer. 30.p.p. pl. 8.VI.1920 Hermanowicze.
    Bernacik Leon - ppłk. 18.p.p. zm. 25.XI.1920 Brze¶ć.n.B.
    Bernacki Feliks - strz. 44.p.strz. zm. 12.I.1920 szp.pol.801.
    Bernacki Jan - strz. 48.p.strz. pl. 22.IX.1920 Planty.
    Bernacki Władysław - plut. 38.p.strz. zm.r. 1.IX.1920 Jarosław.
    Bernaczyk Franciszek - szer. ob.jeń.Strzałków. zm.ch. 25.XI.1920 Wrze¶nia.
    Bernad Andrzej - szer. zm.ch. 12.XI.1919 Dęblin.
    Bernadt - wachm. jazda.mjr.Jaworskiego. pl. 16.VIII.1920 Kock.
    Bernadt Szczepan - szer. 201.p.p. pl. 24.IX.1920 Grodno.
    Bernadzikiewicz Mieczysław - ppor. 1.p.szwol. pl. 26.VII.1920 Szczułowice.
    Bernałek Adam - szer. b.z.w.wart.III. zm.ch. 10.II.1920 Kielce.
    Bernan Kazimierz - st.szer. 11.p.strz.wlkp. pl. 5.II.1919 Rawicz.
    Bernardy Agnieszka - pielęg. szp.zał.Sanok. zm.ch. 2.II.1920
    Bernarowicz Paweł - szer. kmda.pow.Lida. zm. 19.I.1920 Lida.
    Bernas Michał - szer. dtwo.tw.Brze¶ć.n.B. zm.ch. 27.X.1919 Brze¶ć.n.B.
    Bernasiewicz Ignacy - strz. 44.p.strz. zm.ch. 31.X.1920 Jarosław.
    Bernasik Franciszek - szer. 57.p.p. zm.ch. 25.XI.1920 Wrze¶nia.
    Berna¶ Józef - szer. 23.p.p. pl. 21-31.III.1919
    Bernat Adam - 40.p.strz. pl. 1920 Winnica.
    Bernat Antoni - szer. 1.p.czołg. zm.ch. 7.XII.1920 ŁódĽ.
    Bernatowicz Aleksander - gen. Nacz.Dow.zb. ch. 11.III.1920 Warszawa.
    Bernatowicz Teodor - szer. 9.p.p.leg. pl. 26.XII.1918 Horyniec.
    Bernatowicz Wilhelm - por. lidzki.p.strz. zm.r. 2.VIII.1920
    Bernek Łukasz - szer. 3.p.p.leg. zm.r. 27.V.1919 Stanisławów.
    Bernhardt Edward - st.szer. 9.p.p.leg. pl. 17.V.1920 Lipsk.
    Bernicki Michał - szwol. 1.p.szwol. pl. 7.IV.1920 Łuniniec.
    Bernowski Juljan - szer. 65.p.p. zm.ch. 19.XII.1920 Ko¶cierska.Huta.
    Bernsztejn Maksymiljan - szer. 16.p.p. zm.ch. 3.IX.1920 Tarnów.
    Bers Mikołaj - ppor. 30.p.p. pl. 25.VI.1919 Knihinicze.
    Berski Jan - szer. 62.p.p. zm.ch. 14.V.1920 Ostrów.Wlkp.
    Berten Kleben - szer. zm. 18.III.1920 Równe.
    Berthold Albert - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 30.IV.1919 Zamo¶ć.
    Bertold Stanisław - szer. 1.p.p.leg. pl. 8.I.1920 Wyszki.
    Bertrand Henryk - sierż. 1.syb.p.p. pl. 14.VIII.1920 Borkowo.
    Berwold Jakób - strz. 2.p.strz.pdh. zm.r. 5.VII.1920 Pułaki.
    Beryt Stanisław - szer. 1.syb.p.p. pl. 14.VIII.1920 Borkowo.
    Bes Abraham - zm. 20-30.XI.1919 Lwów.
    Besarabek Teodor - strz. kowień.p.strz. pl. 20.V.1919 Naliboki.
    Besser Lejba - szer. 167.p.p. zm.ch. 2.XI.1920 Inowrocław.
    Bester Franciszek - strz. 49.p.strz. zm.ch. 16.VIII.1920 Stanisławów.
    Besura Wawrzyniec - szer. 3.p.strz.lw. zm.r. 18.I.1919 Lwów.
    Be¶ka Piotr - kan. 12.p.a.c. zm.ch. 20.II.1920 Lwów.
    Betcher Artur - szer. 58.p.p. pl. 8.V.1920 Staryna.
    Betiuk Juljan - szer. szw.zap.tab.II. zm.ch. 20.III.1920 Lublin.
    Betka Józef - kpr. sztab.dyw.lit.biał. zm.ch. 6.VI.1919 Wołkowysk.
    Betkier Wojciech - szer. 12.p.p. pl. 21.V.1920 Kality.
    Betlej Antoni - szer. 5.V.baon.wart. zm.ch. 17.VIII.1920 Kraków.
    Betlej Jan - szer. 13.p.p. pl. 4.I.1920 Uszacz.
    Betlej Kazimierz - plut. 20.p.p. zm.r. 23.VI.1919 Brzeżany.
    Betlej Paweł - plut. 12.baon.sap. zm.r. 21.VII.1920 Stryj.
    Betler Józef - szer. 1.p.p.leg. zm. 13.IX.1920 N.Wola.
    Betley Kazimierz - ppor. 1.p.p.leg. zm.r. 1.X.1919 Wilno.
    Betley Marjan - szer. 21.p.p. pl. 9.VIII.1920 Lochów.
    Betliński Józef - st.szer. 7.p.p.leg. pl. 25.VI.1920 Serby.
    Bettner Rudolf - szer. 37.p.p. zm.ch. 1.VIII.1920 Wadowice.
    Beutschówna Irena - szer. 10.p.p. pl. 13.XII.1918 Niżankowce.
    Beyzyni Józef - szer. 5.p.p.leg. pl. 8.VII.1920 Kostopol.
    Bezbroda Maks - szer. 28.p.p. pl. 13.IX.1920 Sokal.
    Bezem Szymon - szer. 12.p.p. pl. 19.VIII.1920 Zapytów.
    Bezkorowajny Stefan - sierż. młpl.oddz.och. pl. 16.VIII.1920 Rudna.
    Bezpałko Zacharjusz - szer. zm.ch. 30.XI.1918 Gródek.Jagiel.
    Bezuch Mikołaj - kpr. 14.p.p. zm.ch. 16.II.1920 Warszawa.
    Bezuchaniec Jan - kpr. 6.p.p.leg. pl. 25.VI.1920 Pergi.
    Bęben Adam - strz. 2.p.strz.kon. zm.ch. 29.VIII.1920 Częstochowa.
    Bęben Piotr - szer. 1.VI.baon.wart. zm.ch. 24.II.1920 Radymno.
    Bęben Stanisław - szer. 3.p.p.leg. pl. 30.IX.1919 Borysów.
    Bęben Walerjan - kan. 1.p.a.p. pl. 24.III.1919 Uherce.
    Bębenek Grzegorz - strz. 145.p.strz. pl. 31.VII.1920 Brody.
    Bębenek Jan - szer. 5.p.p.leg. pl. 8.I.1919 Lwów.
    Bębenek Jan - sap. 11.baon.sap. zm.ch. 16.VII.1920 Lublin.
    Bębenek Marcin - strz. 3.p.strz.pdh. pl. 21.IX.1920 Zaspicze.
    Bębeniec Józef - strz. 49.p.strz. zm.r. 18.VII.1920 czół.san.8.
    Bębnowski Czesław - ppor. 37.p.p. pl.
    Bęc Jan - kan. 9.p.a.p. zm.ch. 27.II.1920 Dęblin.
    Bęc Ksawery - szer. 8.p.p.leg. zm.ch. 3.I.1920 szp.pol.602.
    Bęczkowski Roman - szer. 24.p.p. zm. 31.XII.1919 Mołodeczno.
    Będkowski Wincenty - kan. 7.p.a.p. zm.ch. 30.VI.1920 Częstochowa.
    Będzichowski Wojciech - sierż. 236.p.p. zm.r. 27.IX.1920 Warszawa.
    Będziński Stefan - kan. 4.p.a.p. zm.ch. 28.X.1920 Białystok.
    Będzio Wojciech - kpr. 202.p.p. pl. 9.X.1920 Przełaje.
    Bęk (Benk) Władysław - szer. 5.p.p.leg. zm.r.
    Bę¶ Franciszek - st.szer. 24.p.p. zm.ch. 23.I.1920 MińskLit.
    Biadasz (Białacz) Marjan - kpr. 3.p.p.leg. pl. 17.IX.1919 Borysów.
    Bialikiewicz Kazimierz - ppor. 2.p.strz.pdh. pl. 12.VI.1920 Michajłowce.
    Bialuk Józef - szer. 1.p.p.leg. pl. 2.IX.1919 Dyneburg.
    Białanik Józef - szer. 6.p.strz.wlkp. pl. 11.II.1919 Jezierzyce.
    Białas Adam - szer. 36.p.p. pl. 3.VI.1920 Konstantynowo.
    Białas Antoni - szer. 12.p.p. pl. 21.V.1920 Duniłowicze.
    Białas Grzegorz - szer. 56.p.p. pl. 16.IX.1920 Bereza.
    Białas Jan - strz. 52.p.strz. pl. 24.II.1920 Susłowce.
    Białas Józef - szer. 25.p.p. pl. 27.IX.1920 Sarny.
    Białas Maks - zm. 22.I.1919 Poznań.
    Białas Michał - szer. oddz.radom. zm.ch. 2.XII.1918 Radom.
    Białas Michał - 4.p.uł. zm. 26.I.1920 Ihumień.
    Białas Stanisław - szer. 5.p.p.leg. zm.r. 19.II.1919 Lwów.
    Białasik - szer. 28.p.p. zm.ch. 2.VIII.1920 poc.san.7.
    Białasik Jan - szer. 60.p.p. pl. 5.VI.1920 nadBerezyn±.
    Białasiński Józef - szer. szp.wojsk.ŁódĽ. zm. 25.X.1920 ŁódĽ.
    Białecki Daniel - uł. 214.p.uł. zm.r. 7.X.1920 Brze¶ć.n.B.
    Białecki Edmund - plut. 1.p.strz.wlkp. pl. 20.IV.1919 Nawarja.
    Białecki Józef - uł. zm. 20.II.1920 szp.pol.207.
    Białecki Stanisław - strz. 44.p.strz. zm.ch. 16.II.1920 szp.pol.208.
    Białecki Stefan - szer. 62.p.p. zm.ch. 28.VIII.1920 Poznań.
    Białecki Telesfor - szer. 66.p.p. zm.ch. 13.IX.1920 Grochów.
    Białek Antoni - szer. 42.p.p. zm.ch. 26.IX.1920 Skierniewice.
    Białek Bolesław - 30.p.p. pl. 6.V.1919 Hermanowicze.
    Białek Dyonizy - szer. 11.p.p. pl. 8.VIII.1920 Dorohusk.
    Białek Franciszek - plut. zakł.9.dyw.piech zm.ch. 2.II.1920 Łuniniec.
    Białek Ignacy - szer. 24.p.p. pl. 13.IX.1919 Dzisna.
    Białek Jan - szer. I.baon.strz. zm.ch. 29.XI.1918 Przemy¶l.
    Białek Jan - sap. komp.zap.sap.4. zm.ch. 17.II.1920 Sandomierz.
    Białek Jan - szer. 67.p.p. pl. 19.V.1920 Glinno.nad.Berezyn±.
    Białek Jan - szer. 23.p.p. pl. 2.VI.1920 Zamosze.
    Białek Józef - szer. 60.p.p. zm.r. 20.IX.1920 Warszawa.
    Białek Leonard - strz. 43.p.strz. pl. 29.V.1920 Plisków.
    Białek Stanisław - st.szer. zm.ch. 12.I.1920 Skycza.
    Białek Szczepan - szer. 10.p.p. zm.ch. 31.X.1920 Łowicz.
    Białek Wacław - szer. 19.p.p. zm.r. 17.IX.1920 Kraków.
    Białek Walenty - szer. 17.p.p. pl. 7.IX.1920 Stronibaby.
    Białek Zygmunt - strz. 9.p.strz.grań. pl. 12.VII.1920 Dubno.
    Białens Piotr - szer. zm.ch. 27.VII.1920 Wadowice.
    Białkiewicz Jan - szer. 3.p.p.leg. pl. 30.IX.1919 Niemonica.
    Białkowski Feliks - st.szer. sztab.3.dyw.piech. pl. 3.IV.1920 Krasław.
    Białkowski Jan - sap. 18.baon.sap. pl. 25.VI.1920 Warynka.
    Białkowski Piotr - strz. 48.p.strz. zm.ch. 23.II.1920 Stanisławów.
    Białkowski Wojciech - szer. 28.p.p. pl. 22.II.1919 nadStochodem.
    Białobrzeski Józef - szer. 37.p.p. zm.(uton.) 6.IX.1919 Horyń.
    Białobrzeski Stanisław - uł. 211.p.uł. ch. 12.XII.1920 Ostrów.Maz.
    Białogrodzki Maksymiljan - kpr. 1.esk.lot. pl. 12.VIII.1920 Warszawa.
    Białołusz Stanisław - kan. 2.p.a.p. zm.ch. 17.VI.1920 szp.pol.303.
    Białoń Jan - strz. 3.p.strz.pdh. pl. 3.VII.1920 Kocury.
    Białończyk Rudolf - pchor. 32.p.p. pl. 5.VI.1920 Żarówka.
    Białoński Zygmunt - szer. 205.p.p. pl. 15.VIII.1920 Wrona.
    Białoskórski Leon - szer. 13.p.p. pl. 16.IX.1920 Dytiatyn.
    Białoskórski Stanisław - ppor. 38.p.strz. pl. 11-20.V.1919
    Białoszewicz Władysław - szer. 34.p.p. zm.ch. 20.II.920 Łuniniec.
    Białoszyński Ludwik - 40.p.strz. zm.r. 27.VIII.1920 Lwów.
    Białoszyński Michał - strz. kowień.p.strz. pl. 3.VHI.1920 Kyżawki.
    Białoszyński Stanisław - sap. baon.marsz. zm.r. 19.II.1920 Warszawa.
    Białous Stefan - ppor. 205.p.p. zm.r. 8.VIII.1920 Pułtusk.
    Białous Wincenty - strz. kowień.p.strz. pl. 1.VII.1919
    Białow±s Jan - kan. 9.p.a.c. zm.ch. 15.VIII.1920 Warszawa.
    Białow±s Mateusz - żand. żand.pol. zm.ch. 17.XI.1919 Tarnopol.
    Białozorski Jan - szer. 36.p.p. pl. 14.VIII.1920 Ossów.
    Białożeński Władysław - kan. 15.p.a.p. zm.ch. 29.IV.1920 N.S±cz.
    Biały Antoni - szer. 4.p.p.leg. pl. 16.IV.1919 Lida.
    Biały Antoni - szer. 4.p.p.leg. pl. 23.V.1920 Borysów.
    Biały Franciszek - szer. 9.p.p.leg. zm.ch. 5.I.1920 Zamo¶ć.
    Biały Jan - strz. 53.p.strz. pl. 6.VIII.1920 Chatki.
    Biały Leon - kpr. 51.p.strz. zm.ch. 9.II.1920 Tarnopol.
    Biały Władysław - zm. 26.III.1919 Tarnopol.
    Białyk Jan - strz. 46.p.strz. zm.ch. 12.II.1920 Sambor.
    Białyk Józef - szer. 42.p.p. zm.ch. 9.XII.1920 szp.pol.601.
    Białyński Józef - st.szer. 67.p.p. pl. 21.VII.1920 nadNiemnem.
    Białyński Kazimierz - kpr. 9.p.strz.wlkp. zm.ch. 13.VI.1920 Krotoszyn.
    Biardzki Bolesław - szer. 22.p.p. pl. 12.IX.1920 Fundum.
    Bibar Jan - zm.ch. 2.II.1919 Tarnopol.
    Bibik Michał - sap. 10.baon.sap. zm.ch. 7.VI.1919 Bielsk.
    Biblie Herszek - szer. 23.p.p. zm.ch. 28.I.1920 Lublin.
    Bichta Jan - st.szer. 36.p.p. pl. 13.VIII.1920 Ossów.
    Bicz Józef - szer. 3.p.p.leg. pl. 3.VI.1920
    Biczan Eugenjusz - szer. 101.p.p. pl. 20.IX.1920 Grodno.
    Biczek Salomon - strz. 52.p.strz. pl. 13.IX.1920 Rohatyn.
    Biczkowski Józef - strz. 1.p.strz.pdh. pl. 28.VIII.1920 FolwarkiWielkie.
    Biserman Adam - urz.wojsk. D.O.G.VII. zm. 30.X.1920 Poznań.
    Biduch Jan - szer. 24.p.p. zm.ch. 27.III.1920 Bielsk.
    Bidzan Eugenjusz - szer. 101.p.p. pl. 20.IX.1920 N.Dwór.
    Bidziński Stanisław - szer. 13.p.p. zm.r. 21.IX.1920 Lwów.
    Bidziuch Michał - szer. oddz.leczn.wet.3. zm.ch. 23.I.1920 Wilno.
    Biech Adam - szer. 38.p.strz. zm.ch. 30.XII.1919 Przemy¶l
    Biecikowski Wiktor - kan. 1.lit.dyon.art. zm.ch. 30.VII.1920 Rawicz.
    Bieda Aleksander - strz. 46.p.strz. pl. 13.VI.1920 nadSosz±.
    Bieda Andrzej - st.szer. 17.p.p. pl. 8.VII.1919 Buczacz.
    Bieda Jan - szer. 24.p.p. zm.ch. 17.XII.1919 MińskLit.
    Bieda Stanisław - szer. 60.p.p. pl. 21.IX.1920 Hrynki.
    Biedacha Jan - szer. 34.p.p. pl. 16.VI.1920 Czerewacz.
    Biedak Eirig - szer. szw.zap.tab.VII. zm.ch. 16.XI.1920 Poznań.
    Biedal Adam - szer. ob.szk.pdf. zm.ch. 18.IX.1919 Dęblin.
    Biedal Antoni - uł. 10.p.uł. zm.ch. 8.I.1920 Białystok.
    Biedal Jan - szer. 40.p.strz. zm.ch. 10.III.1920 Płoskirów.
    Bieder Henryk - kpr. 40.p.strz. zm.ch. 14.XII.1919 Lwów.
    Biederman Franciszek - st.strz. 145.p.strz. zm. 28.III.1920
    Biederman Michał - st.strz. 52.p.strz. pl. 28.VII.1920 Podwołoczyska.
    Biedka Franciszek - szer. 38.p.strz. pl. 11.VI.1920
    Biedniak Wasyl - szer. 4.p.p.leg. pl. 4.X.1919 nadBerezyn±.
    Biedocha Stanisław - szer. 9.komp.kol. zm.ch. 8.IX.1919 Łuniniec.
    Bidroń Franciszek - strz. 50.p.strz. zm.ch. 20.II.1920 Włodzimierz.Woł.
    Biedroń Franciszek - strz. 52.p.strz. zm.ch. 20.III.1920 Lwów.
    Biedroń Jan - kpr. 5.p.p.leg. pl. 3.I.1920 Mozule.
    Biedroń Stanisław - strz. 52.p.strz. zm.ch. 26.XII.1920 Przemy¶l.
    Biedroński Antoni - szer. zm.ch. 24.XII.1920 Czerwony.Dwór.
    Biedroński Henryk - ognm. 1.p.a.g. pl. 16.IX.1920 Dytiatyn.
    Biedroński Stefan - ppor. 11.baon.sap. pl. 13.VIII.1920 Radzymin.
    Biedrzycki Bronisław - st.szer. 37.p.p. pl. 28.V.1920 Murowa.
    Biedrzycki Jan - kpr. 32.p.p. zm. 21-31.VIII.1919
    Biedrzycki Józef - szer. 24.p.p. zm.ch. 31.I.1920 Radom.
    Biedrzycki Stanisław - szer. II.baon.etap. zm.ch. 26.X.1919 Łuniniec.
    Biedrzycki Władysław - 3.p.p.leg. zm.ch. 24.X.1919 szp.pol.602.
    Biedrzycki Stanisław - szer. 15.p.p. zm.r. 27.IX.1920 Lublin.
    BiedĽ Bronisław - sap. I.baon.sap. zm.ch. 14.V.1920 Warszawa.
    Biegajewski Henryk - szer. zakł.18.dyw.piech. zm.ch. 19.X.1920 Brze¶ć.n.B.
    Biegalski Stanisław - szer. 101.p.p. pl. 27.VI.1920 Rohaczów.
    Biegalski Stefan - szer. 21.p.p. pl. 29.III.1919 Wiszenka.W.
    Biegała Wojciech - szer. 60.p.p. pl. 31.VII.1920 Boćki.
    Biegałka Michał - strz. 48.p.strz. pl. 22.IX.1920 Łuszczyki.
    Bieganowski Piotr - st.szer. 3.p.p.leg. pl. 16.IV.1919 Lida.
    Bieganówna Anatola - pielęg. pl. .XI.1918 Lwów.
    Biegański Henryk - st.szer. 202.p.p. zm.r. 22.X.1920 Białystok.
    Biegański Ignacy - szer. 22.p.p. zm.r. 20.VIII.1920 Warszawa.
    Biegański Jan - kan. 10.p.a.c. zm. 14.II.1920 Skierniewice.
    Biegański Piotr - szer. 1.p.p.leg. zm.ch. 8.VIII.1920 Radom.
    Biegizał Adolf - szer. 13.p.p. zm.ch. 10.II.1920 Mołodeczno.
    Bieglecki - szer. 32.p.p. pl. 31.III.1919 Wiszenka.
    Biegler Selman - szer. 9.p.p.leg. zm.r. 1.VI.1920 Dziedzice.
    Biegun Andrzej - szer. 3.V.baon.wart. zm.r. 4.IX.1920 Cieszyn.
    Biegun Michał - strz. 51.p.strz. zm.r. 20.V.1920 szp.pol.607.
    Bieguń Stanisław - ppor. 1.1.baon.etap. zm.ch. 30.XI.1919 Warszawa.
    Biel - kpr. 9.p.p.leg. pl. 18.VI.1919
    Biel - szer. szp.pol.505. pl. 7.VI.1920 Berdyczów.
    Biel Grzegorz - strz. 1.p.strz.pdh. zm.ch. 7.III.1920 N.S±cz.
    Biel Jakób - strz. 49.p.strz. zm.ch. 21.II.1920 Kołomyja.
    Biel Jan - mar. 1.p.morski. pl. 3.VIII.1920
    Biel Karol - sierż. 10.esk.lot. zm.(wypad.) 16.IX.1920 Brze¶ć.n.B.
    Biel Ludwik - kpr. 13.p.p. zm. 1920 Smoleńsk.niewola.ros.
    Biel Walenty - szer. 12.p.p. zm.ch. 21.II.1920 Wadowice.
    Biela Michał - szer. 12.p.p. zm.r. 31.VIII.1919 Cieszyn.
    Biela Stanisław - szer. 12.p.p. zm.ch. 26.I.1920 szp.pol.701
    Biela Wincenty - szer. 27.p.p. zm.(uton.) 23.V.1920 Tyboczek.
    Biela Władysław - zm. 26.III.1919 Jaworów.
    Bielak Józef - strz. kowień.p.strz. zm.ch. 13.XII.1920 Modlin.
    Bielak Mikołaj - kan. 12.p.a.p. zm.ch. 20.XII.1919 Tarnopol.
    Bielak Stanisław - szer. 37.p.p. zm. 30.IV.1920 Równe.
    Bielak Walerjan - zm.ch. 29.IV.1919 Kołomyja.
    Bielan August - szer. poc.panc.Hallerczyk. zm.ch. 22.XI.1920
    Bielanny Stefan - szer. 2.komp.lubel. zm.ch. 26.XI.1918 Zamo¶ć.
    Bielański Antoni - szer. 30.p.p. zm. 27.II.1920 Tomaszów.
    Bielański Bartłomiej - plut. 1.p.p.leg. pl. 27.VI.1920 Zubkowicze.
    Bielański Władysław - kpr. 38.p.strz. zm.ch. 2.VIII.1919 Złoczów.
    Bielarczyk Jan - szer. szp.koni.2. zm.ch. 8.I.1920 Warszawa.
    Bielarczyk Wojciech - sap. komp.zap.sap.5. zm. 13.II.1920 Kraków.
    Bielas Stanisław - szer. szp.koni.Równe. zm.ch. 2.II.1920 Równe.
    Bielat Ignacy - szer. 17.p.p. pl. 27.IV.1920 ¶wisłocz.
    Bielat Zdzisław - plut. 4.p.p.leg. zm.ch. 8.IV.1920 Kielce.
    Bielawa Roman - kpr. 6.p.uł. pl. 7.VIII.1920 Brody.
    Bielawny Andrzej - szer. 60.p.p. pl. 11.V.1920 Bortnica.
    Bielawski Adam - szer. zm.ch. 31.III.1920 Kowel.
    Bielawski Antoni - uł. 2.p.uł. pl. 12.IX.1920 Morozowicze.
    Bielawski Bronisław - st.szer. 5.p.p.leg. zm.r. 25.II.1919 Lwów.
    Bielawski Jan - st.szer. 1.p.p.leg. pl. 21.IV.1919 Wilno.
    Bielawski Jan - plut. miński.p.strz. pl. 16.I.1920 Lepel.
    Bielawski Józef - sierż. 6.p.p.leg. pl. 18.VIII.1920
    Bielawski Kazimierz - 1.p.strz.wlkp. pl. 19.XI.1919 Gródek.Jagiel.
    Bielawski Michał - strz. miński.p.strz. zm.r. 2.XI.1919 Dokszyce.
    Bielawski Michał - szer. 6.harc.p.p. pl. 17.XI.1920 Rudziniszki.
    Bielawski Stanisław - st.szer. 8.p.p.leg. zm.r. 24.I.1919 Sanok.
    Bielec Franciszek - 3.baon.sanoc. zm.r. 21.IV.1919 Przemy¶l.
    Bielec Jan - kpr. 37.p.p. pl. 28.V.1920 Kałuszyn.
    Bielecki - uł. 1.p.uł. zm.
    Bielecki Aleksander - szer. zm.(uton.) 26.VII.1920 Warszawa
    Bielecki Antoni - pl. 1-7.XI.1918 Lwów.
    Bielecki Bronisław - kpr. 4.p.p.leg. pl. 28.V.1920 Zamosze.
    Bielecki Czesław - 38.p.strz. pl. 19.IV.1919 Zielona.Rogatka.
    Bielecki Franciszek - st.szer. 23.p.p. pl. 23.IX.1920 Geniusze.
    Bielecki Franciszek - sierż. D.P.E. zm.(wypad.) 14.XII.1920 Siedlce
    Bielecki Ignacy - szer. 13.p.p. pl. 20.V.1920 Duniłowce.
    Bielecki Ignacy - zm.ch. 4.X.1920 MińskLit.
    Bielecki Jan - kpr. miński.p.strz. pl. 2.III.1919 Słonim.
    Bielecki Jan - szer. 7.p.p.leg. pl. 24.VI.1919 Brzuchowiec.
    Bielecki Jan - st.szer. 19.p.p. pl. 3.VIII.1920
    Bielecki Jan - bomb. 3.d.a.k. zm.ch. 5.VIII.1920 Lwów.
    Bielecki Józef - szer. urz.D.O.G.V. zm.ch. 7.VII.1919 Rajcza.
    Bielecki Józef - kan. 1.p.a.p. zm.ch. 18.II.1920 Lida.
    Bielecki Kazimierz - st.szer. 24.p.p. zm.ch. 18.I.1920 MińskLit.
    Bielecki Marcin - st.szer. 6.p.p.leg. pl. 29.VII.1919 Dukszty.
    Bielecki Marjan - st.szer. 40.p.strz. pl. 20.IV.1919 Lwów.
    Bielecki Marjan - plut. 14.p.uł. pl. 13.VII.1919 Jazłowiec.
    Bielecki Mikołaj - szer. 34.p.p. pl. 2.VII.1920 Nowosiółki.
    Bielecki Stanisław - szer. 21.p.p. zm.r. 13.XI.1919 Kraków.
    Bielecki Stanisław - szer. szw.zap.tab.I. zm.ch. 25.III.1920 Warszawa.
    Bielecki Stanisław - strz. 145.p.strz. pl. 17.VIII.1920 Góra.Sarnowa.
    Bielecki Stefan - szer. 7.p.p.leg. zm.ch. 13.VIII.1919 ŁódĽ.
    Bielecki Szczepan - szer. 5.p.p.leg. pl. 12.VI.1920 Borodzianka.
    Bielecki Wiktor - szer. 40.p.strz. pl. 17.VIII.1920 N.Łodyna.
    Bielecki Władysław - strz. 43.p.strz. pl. 17.VII.1920
    Bielecki Władysław - szer. 55.p.p. pl. 17.IX.1920 Lasków.
    Bielenica Jan - szer. 142.p.p. zm.r. 3.XII.1920 Warszawa.
    Bieleniec Juljan - szer. 4.p.p.leg. pl. 25.V.1920 Borysów.
    Bielewicz Jan - kan. 13.p.a.p. zm.ch. 23.XII.1920 Równe.
    Bielewicz Ludwik - 1.p.szwol. zm.r. 20.VIII.1920 Modlin.
    Bielewski Juljan - kpr. 24.p.p. pl. 8.VII.1920 Sobótka.
    Bielic Józef - zm.ch. 4.VI.1919 Kołomyja.
    Bielicki Alojzy - kan. 16.p.a.p. zm.ch. 25.VIII.1920 Grudzi±dz.
    Bielicki Jan - zm. 8.VI.1919
    Bielicki Stanisław - szer. 55.p.p. zm.ch. 13.I.1920 szp.pol.702.
    Bielicki Walenty - strz. 144.p.strz. pl. 26.IX.1920 Szlapan.
    Bielin Stanisław - szer. 8.p.p.leg. pl. 30.V.1920 Dołhinów.
    Bieliński Aleksander - rtm. 7.p.uł. pl. 16.VIII.1920 Turowola.
    Bieliski Eugenjusz - szer. 21.p.p. pl. 1.VIII.1919 Malawka.
    Bieliński Jan - kpr. szw.lotny. pl. 23.IX.1920 Siołki.
    Bieliński Leon - szer. st.zb.Warszawa. zm.r. 6.III.1919 Warszawa.
    Bielkiewicz Adolf - ppor. 39.p.strz. pl. 4.VII.1920
    Bielniak Aleksander - szer. 61.p.p. pl. 24.VI.1920 Lipsk.
    Bielniak Jan - uł. 11.p.uł. pl.
    Bielowski Jan - sap. komp.zap.sap.1. zm.ch. 10.II.1920 Warszawa.
    Bielska Antonina - szer. 28.p.p. zm.ch. 5.VIII.1920 Warszawa.
    Bielski Bronisław - strz. lidzki.p.strz. zm.ch. 9.II.1920 Lida.
    Bielski Jan - strz. 2.p.strz.pdh. pl. 23.VII.1920 Wiele¶nica.
    Bielski Stanisław - szer. 36.p.p. pl. 30.XII.1919 Mołodeczno.
    Bielski Stanisław - szer. 19.p.p. pl. 5.VI.1920 Ozierna.
    Bielski Stanisław - szer. zm.ch. 22.VIII.1920 Częstochowa.
    Bieluniec Jan - szer. 41.p.p. zm.ch. 16.I.1920 szp.pol.201.
    Biełanowicz Józef - szer. zakł.dyw.lit.biał. zm.(uton.) 26.VI.1919 Wołkowysk.
    Biełous Michał - szer. 1.baon.tlgr. zm.(wypad.) 26.VII.1920 Warszawa.
    Biemacki Franciszek - szer. zm.r. 25.III.1920 Przemy¶l.
    Bieniak Franciszek - szer. 2.dyon.tab. zm.ch. 27.VII.1920 Skierniewice.
    Bieniak Jan - szer. 1.p.p.leg. zm.ch. 4.XI.1919 Wilno.
    Bieniak Jan - st.szer. komp.szk.tlgr.3. zm.r. 25.III.1920 Kielce.
    Bieniak Michał - kan. 9.p.a.c. zm.ch. 10.IX.1919 Dęblin.
    Bieniak Polikarp - szer. zm.(wypad.) 20.X.1920 Małkinia.
    Bieniak Stefan - szer. 6.p.p.leg. zm.r. 5.X.1919 Wilno.
    Bienias Juljan - szer. 19.p.p. pl. 4.VII.1920
    Bieniasz Stanisław - strz. kowień.p.strz. pl. 20.V.1919
    Bieniasz Stanisław - ppor. 11.p.uł. pl. 19.VIII.1919 Malinowszczyzna.
    Bieniasz Zygmunt - żand. żand.wojsk. zm.ch. 8.III.1920 Kraków.
    Bieniecki Antoni - szer. komp.tech.bryg.syb. zm.ch. 14.IX.1920 Zegrze.
    Bieniek Adam - strz. 52.p.strz. zm.ch. 6.III.1920 Lwów.
    Bieniek Andrzej - szer. 36.p.p. pl. 8.VI.1920 Duniłowicze.
    Bieniek Antoni - szer. 4.IV.baon.wart. zm.ch. 15.XI.1920 N.S±cz.
    Bieniek Jan - strz. 50.p.strz. zm. 18.VII.1920 Ostrów.Maz.
    Bieniek Józef - szer. szw.zap.tab.VI. zm.ch. 22.III.1920 Przemy¶l.
    Bieniek Łukasz - strz. 47.p.strz. pl. 13.VIII.1920 Le¶niakowizna.
    Bieniek Stanisław - kpr. 101.p.p. zm.r. 1.VIII.1920 Łomża.
    Bieniek Tadeusz - ppor. 2.p.strz.pdh. pl. 1.VIII.1920 Brze¶ć.n.B.
    Bieniek Wincenty - szer. zakł.D.O.G.VIII. zm.ch. 12.VI.1920 Toruń.
    Bienik Stanisław - szer. 24.p.p. zm.ch. 15.I.1920 szp.pol.13.
    Bienisz Jan - szer. zm.ch. 1.IX.1920 Warszawa.
    Bieniuk Józef - uł. grodzień.p.uł. pl. 23.XI.1920 Syginty.
    Bienkowski Jan - szer. 29.p.p. pl. 29.III.1919 ¦widniki.
    Bienkowski Sanisław - st.szer. 9.p.p.leg. pl. 18.V.1920 nadBerezyn±.
    Bieno¶ Jan - szer. zm.ch. 11.II.1920 Przemy¶l.
    Bień Franciszek - st.strz. 1.p.strz.pdh. pl. 9.XIII.1920 Janów.
    Bień Stefan - szer. I.V.baon.wart. zm.(wypad.) 3.XII.1919 Koszuby.
    Bień Wojciech - szer. 3.p.p.leg. pl. 2.X.1919 Stajki.
    Bieńczak Stefan - szer. 6.p.p.leg. zm.r. 5.X.1919 Wilno.
    Bieńczak Tadeusz - 10.p.p. pl. 12.I.1919 Uherce.
    Bieńkiewicz - por. zm.(zamord.) 12.VIII.1920
    Bieńkiewicz Genowefa - szer. och.legja.kob. zm.r. 18.VI.1920 Wilno.
    Bieńko Bolesław - szer. 25.p.p. zm.ch. 17.X.1919 Częstochowa.
    Bieńko Stanisław - szer. 22.p.p. pl. 19.III.1920 Borowiki.
    Bieńkowski - st.szer. 2.p.p.leg. pl.
    Bieńkowski Czesław - szer. 205.p.p. pl. 15.VIII.1920 Wrona.
    Bieńkowski Jan - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 28.VII.1919 Warszawa.
    Bieńkowski Kazimierz - kan. 4.d.a.k. pl. 28.VI.1920
    Bieńkowski Konstanty - szer. 5.p.p.leg. zm.ch. 13.I.1920 Warszawa.
    Bieńkowski Ludwik - st.szer. 19.p.p. zm.r. 15.IX.1920 Kraków.
    Bieńkowski Tadeusz - pchor. 2.p.szwol. pl. 10.VI.1920 Radziwiłłówka.
    Bieńkowski Władysław - strz. 44.p.strz. pl. 5.IX.1919 Małosiedliszcze.
    Bier Józef - szer. 3.p.p.leg. pl. 3.VI.1920 Brody.
    Bierer Józef - ppor. 18.p.p. zm. 5.II.1920 szp.pol.507.
    Bierestowski Aleksander - uł. 13.p.uł. pl. 14.VI.1920 Staromy¶leno.
    Biernacik Leon - ppłk. 63.p.p. zm.r. 25.X.1920 szp.ewak.4.
    Biernacik Wojciech - kpr. 1.p.strz.wlkp. pl. 20.IV.1919 Nawarja.
    Biernacki Adam - szer. 36.p.p. zm.ch. 5.VIII.1920 Włocławek.
    Biernacki Antoni - kpr. 6.p.p.leg. pl. 6.V.1919 Niemenczyn.
    Biernacki Antoni - kpr. 8.p.p.leg. zm.(uton.) 22.IV.1920
    Biernacki Bolesław - szer. P.K.U.Warszawa. zm.ch. 10.VIII.1920 Modlin.
    Biernacki Franciszek - strz. 143.p.strz. zm.ch. 28.XI.1919 Kamieniec.Podol.
    Biernacki Franciszek - st.szer. 42.p.p. pl. 24.VI.1920
    Biernacki Franciszek - sierż. 29.p.p. pl. 4.VII.1920 Jazno.
    Biernacki Jan - uł. jazda.mjr.Jaworskiego. zm. 19.VIII.1920 Skrzeszew.
    Biernacki Józef - kpr. 4.p.a.c. zm.r. 21.III.1919 Lwów.
    Biernacki Józef - szer. 202.p.p. pl. 1VI-31.VIII.1920
    Biernacki Józef - kan. 18.p.a.p. pl. 15.VIII.1920 Janiec.
    Biernacki Karol - st.szer. 42.p.p. pl. 24.VI.1920 nadBugiem.
    Biernacki Romuald - st.pion. 2.V.komp.kol. pl. 16.VIII.1920 Włocławek.
    Biernacki Rudolf - ppor. sztab.1.dyw.piech. zm.ch. 11.I.1920 Warszawa
    Biernacki Stanisław - uł. 13.p.uł. zm.ch. 31.I.1920 Wilno.
    Biernacki Stanisław - szer. D.O.G.IV. zm.ch. 18.II.1920 ŁódĽ.
    Biernacki Stanisław - plut. 3.d.a.k. pl. 29.IV.1920 Korostyszów.
    Biernacki Szczepan - strz. 50.p.strz. pl. 22.VII.1920 Chlinice.
    Biernaczyk Stanisław - szer. 7.p.strz.wlkp. zm.ch. 21.I.1920 Inowrocław.
    Biernat Bolesław - sap. 5.baon.sap. zm.ch. 10.III.1920 MińskLit.
    Biernat Jan - szer. 30.p.p. zm.r. 12.X.1920 Zawiercie.
    Biernat Józef - szer. 10.p.p. pl. 12.VI.1919 Trembowla.
    Biernat Ludwik - szer. 61.p.p. pl. 17.VII.1920
    Biernat Ludwik - szer. 12.p.p. pl. 17.IX.1920 Laski.
    Biernat Piotr - szer. 36.p.p. zm.ch. 31.VIII.1919 Warszawa.
    Biernat Stefan - szer. 1.p.czołg. zm.ch. 12.III.1920 ŁódĽ.
    Bieroński Józef - sap. 12.baon.sap. pl. 5.VII.1920 Płoskirów.
    Bierski Stanisław - szer. 157.p.p. pl. 31.VII.1920 Nawóz.
    Bieruta Stanisław - uł. 12.p.uł. pl. 23.VIII.1920 MostyW.
    Bieryt Andrzej - st.strz. 53.p.strz. pl. 12.VII.1920 Frydrychówka.
    Bieryt Filip - strz. 2.p.strz.pdh. zm.ch. 6.V.1919 Chełm.
    Bierzanowski Franciszek - szer. zakł.8.dyw.piech. pl. 22.XII.1919 Mołodeczno.
    Bierzecki Józef - kpr. zm.ch. 18.I.1920 Lwów.
    Bierzgalski Stanisław - sierż. 1.1.baon.etap. zm.ch. 25.III.1920 Pińsk.
    Bierzyński Władysław - strz. lidzki.p.strz. zm.ch. 18.II.1920 Lida.
    Biesiada Józef - szer. 68.p.p. zm. 21.V.1920 Kozły.
    Biesiada Kacper - szer. pl. 20.V.1920 Wodoczki.
    Biesiadecki Józef - szer. 40.p.strz. zm. 22.VI.1920 ŁódĽ.
    Biesiadka Władysław - st.szer. 61.p.p. zm.ch. 4.VII.1920 Gródek.
    Biesiekierski Józef - białost.p.strz. zm.ch. 23.XII.1920 Grodno.
    Biesiekierski Wiktor - szer. zm.ch. 30.VII.1920 Rawicz.
    Biesik Józef - żand. żand.wojsk. zm.ch. 23.VIII.1920 Warszawa.
    Biestok Andrzej - strz. 54.p.strz. pl. 7.VIII.1920
    Bieszada Jan - szer. b.z.w.wart.IV. zm.ch. 16.XI.1920 ŁódĽ.
    Bieszk Jan Jarosław - por. 67.p.p. pl. 27.V.1920 Jackiewicze.
    Biezaniec Teodor - szer. kolm.tab.213. zm.(wypad.) 4.V.1920 Lipnik.
    Bieżgalski Stanisław - sierż. 4.p.p.leg. pl. 25.III.1920 Pińsk.
    Bigaj Antoni - ppor. 4.d.a.k. zm.ch. 12.IX.1920 Kraków.
    Bigaj Piotr - strz. 47.p.strz. zm.r. 26.X.1920 szp.pol.604.
    Bigaj Stanisław - kpr. 5.p.p.leg. pl. 16.I.1919 Krzywczyce.
    Bigaj Stanisław - szer. 12.p.p. zm.r. 12.VIII.1920 Lublin.
    Bigaj Stanisław - szer. 38.p.strz. pl. 2.IX.1920 Bełz.
    Bigaj Władysław - ppor. 2.p.p.leg. pl. 22.VII.1919 Gródek.
    Bigas Wincenty - szer. 16.p.p. zm.ch. 18.V.1919 Sucha.
    Bigos Feliks - st.szer. baon.radom. pl. 1919 Nawarja.
    Bigos Feliks - st.szer. 6.p.p.leg. pl. 6.V.1919 Porszna.
    Bigos Jan - szer. 16.p.p. pl. 7.IX.1920 Firlejówka.
    Bigos Marcin - szer. 16.p.p. zm.ch. 4.X.1920 Tarnów.
    Bigos Stanisław - st.strz. 54.p.strz. zm.ch. 15.IV.1920 Płoskirów.
    Bigos Teodor - szer. p.z.rzeszow. zm.ch. 20.XII.1918 Rzeszów.
    Bigos Władysław - szer. 62.p.p. zm.r. 9.VII.1920 Łohojsk.
    Bigosiński Ignacy - st.szer. 27.p.p. zm.ch. 17.V.1919 Zamo¶ć.
    Bijak - fr.gal.woł. zm. 1-10.VII.1919 Lwów.
    Bijakowski Leon - ppor. 29.p.p. zm. 13.IX.1920 Warszawa.
    Bijo¶ Wojciech - szer. sekc.o.M.S.Wojsk. zm.ch. 15.III.1920 Rzeszów.
    Bik Franciszek - strz. 1.p.strz.pdh. pl. 29.V.1920 Prochówka.
    Bik Jan - kan. 11.p.a.c. zm.r. 23.III.1920 Grudzi±dz.
    Bik Stefan - szer. ob.szk.pdf. zm.ch. 20.VIII.1919 Dęblin.
    Bil Feliks - szer. 13.p.p. pl. 15.IX.1919 Czernica.M.
    Bilak Józef - strz. 46.p.strz. zm.ch. 11.XII.1920 Sambor.
    Bilan Feliks - plut. 54.p.strz. pl. 26.VIII.1920 Wyżniany.
    Bilaszewski Jan - 64.p.p. pl. 23.V.1920 Horeły.Łuh.
    Bila¶ Józef - szer. baon.kol. zm.ch. 20.I.1920 Tarnopol.
    Bilażewski Tadeusz - ppor. 15.p.uł. zm.ch. 17.XI.1920 Horodzieja.
    Bilecki Wincenty - kpr. 6.p.p.leg. pl. 31.VIII.1919 Dyneburg.
    Bilewicz Karol - por.lek. 3.III.baon.etap. zm.ch. 1920 szp.pol.501.
    Bilger Stanisław - ppor. 8.p.p.leg. pl. 15.VI.1919 Horodyszcze.
    Bilic Karol - szer. 14.p.p. zm.ch. 1.V.1920 szp.wojsk.905.
    Bilicki Józef - szer. 9.p.p.leg. pl. 28.III.1920 zaDryss±.
    Bilik Bogusław - por. 37.p.p. pl. 10.IX.1920 Rohatyn.
    Bilik Edward - szer. 16.p.p. pl. 20.VII.1920 Zelwa.
    Bilik Paweł - szer. 13.p.p. zm.ch. 3.X.1920 Pułtusk.
    Bilikowicz Aleksander - szer. b.z.w.wart.VI. zm.ch. 1.X.1920 Lwów.
    Bilinko Władysław - kan. 4.p.a.c. zm.ch. 28.I.1920 Jarosław.
    Biliński Antoni - ppor. zm.ch. 28.XI.1918 Warszawa,
    Biliński Henryk - st.szer. D.P.E.Kołomyja. zm.ch. 20.I.1920 Lwów.
    Biliński Jan - szer. 16.p.p. zm.ch. 24.lX.1920 Lwów.
    Biliński Józef - plut. 33.p.p. zm.r. 29.XII.1920 Inowrocław.
    Biliński Michał - kpr. 6.p.uł. pl. 11.IV.1920 Kuryłowce.
    Biliński Nikodem - szer. 32.p.p. zm.ch. 22.XII.1920 szp.pol.604.
    Biliński Piotr - ppor. 3.baon.strz.sanoc. zm. 29.III.1919 Sanok.
    Biliński Teofil - sierż. 11.p.p. zm.ch. 12.I.1920 Cieszyn.
    Bilke Edmund - strz. 44.p.strz. pl. 19.VIII.1920 Lwów.
    Bilowski Jan - uł. 11.p.uł. pl. 31.V.1920 Przebrodzie.
    Bilski Chaim - 38.p.strz. pl. 21.IV.1919 Kozielniki.
    Bilski Franciszek - szer. VI.wlkp.szp.pol. zm.ch. 21-31.I.1920 Łuck.
    Bilski Ignacy - szer. 201.p.p. pl. 15.VIII.1920 Wrony.
    Bilski Józef - szer. 2.baon.tlgr. zm.ch. 29.IV.1919 Poznań.
    Bilski Józef - szer. 3.p.p.leg. pl. 2.VI.1920 Wojłowo.
    Bilski Karol - szer. 1.syb.p.p. pl. 14.VIII.1920 Borkowo.
    Bilski Mieczysław - strz. 2.p.strz.kon. zm.ch. 3.XI.1920 Kielce.
    Bilski Wincenty - strz. 144.p.strz. pl. 18.VIII.1920 Sadki.
    Bilut Ignacy - szer. 18.p.p. pl. 4.II.1919 N.Miasto.
    Biłarus Antoni - zm.ch. 9.X.1920 MińskLit.niewola.ros.
    Biłek Józef - szer. 2.p.p.leg. pl. 16.IV.1919 Lida.
    Biłowicki Karol - szer. gr.płk.Berbeckiego. zm. 19.V.1919 Lublin.
    Biłuj Piotr - zm. 1919 niewola.ukr.
    Bimka Alter - szer. 27.p.p. zm.ch. 20.I.1920 Częstochowa.
    Bimko Szapse - szer. 17.p.p. zm.ch. 25.I.1920 Rzeszów.
    Binas Jan - szer. 61.p.p. zm.ch. 12.XII.1920 Gniezno.
    Binasiewicz Józef - kpr. 31.p.p. pl. 30.VIII.1920 Zamo¶ć.
    Binda Józef - szer. 59.p.p. zm.r. 27.VIII.1920 szp.pol.705.
    Bindas Franciszek - szer. 59.p.p. pl. 25.VIII.1920 Kolno.
    Bindek Jan - kan. 1.p.a.p. zm.ch. 7.II.1920
    Binder Bolesław - ppor. 5.p.p.leg. pl. 28.VII.1920 Łuck.
    Binder Józef - zm. 1-10.XI.1919 Buczacz.
    Binder Stefan - pchor. baon.kpt.Trapszy. pl. 26.I.1919 Michałówka.
    Binder Teofil - szer. 57.p.p. zm.ch. 12.X.1920 Warszawa.
    Binek Karol - szer. 67.p.p. zm.r. 2.VI.1920 szp.pol.708.
    Binek Stanisław - sap. komp.zap.sap.4. zm.ch. 20.II.1920 Sandomierz.
    Binert Stanisław - st.strz. 145.p.strz. pl. 21.VIII.1920 Kołaki.M.
    Bingiel Józef - uł. jazda.tatar. zm. 7.IX.1919 Łuniniec.
    Biniak Tomasz - st.szer. 2.p.p.leg. zm.r. 28.IX.1920 1.komp.san.
    Binias Franciszek - szer. 67.p.p. pl. 22.V.1920
    Biniaszewski Szymon - szer. 35.p.p. zm.ch. 11.III.1920 Kopcewicze.
    Biniawski Leon - szer. 24.p.p. pl. 5.VIII.1920
    Biniecki Stanisław - szer. 23.p.p. zm.ch. 12.IV.1919 Lublin.
    Biniek Stanisław - szer. 12.p.strz.wlkp. zm.ch. 11.I.1920 Ostrów.Wlkp.
    Biniek Stanisław - szer. 30.p.p. zm.ch. 7.I.1920 Wilno.
    Binienda Michał - szer. D.O.G.II. zm.r. 9.IV.1920 Lublin.
    Binisiewicz Józef - szer. zakł.dyw.lit.biał. zm.ch. 9.IX.1920 ¶rem.
    Binke Rajmund - strz. wileń.p.strz. zm.ch. 17.IX.1920 Bochnia.
    Binkiewicz Franciszek - kan. 1.p.a.c. zm. 31.XII.1919 Białystok.
    Binkiewicz Józef - strz. 1.p.strz.pdh. zm.ch. 10.VIII.1920 Warszawa.
    Binkowski Stanisław - szer. 36.p.p. pl. 24.XI.1919 Połock.
    Binkowski Władysław - szer. 67.p.p. zm.ch. 14.II.1920 Lida.
    Bińczak Kazimierz - szer. 205.p.p. pl. 30.VIII.1920 Wrona.
    Bińczak Władysław - szer. zm.ch. 23.III.1920 Frydrychówka.
    Bińczek Jan - zm. 7.III.1920 MińskLit.
    Bińczyk Władysław - kpr. 27.p.p. pl. 25.VI.1920 Ozierany.
    Bińczyk Zygmunt - szer. 4.p.strz.wlkp. zm.ch. 25.VI.1919 Poznań.
    Bińko Piotr - st.strz. 50.p.strz. pl. 27.VIII.1920 Uhnów.
    Bińkowski Stanisław - szer. 31.p.p. zm.ch. 10.III.1920 ŁódĽ.
    Bińkowski Stanisław - szer. 28.p.p. pl. 22.V.1920 Gołbeje.
    Bińkowski Stanisław - pchor. 57.p.p. pl. 30.VII.1920 żabinka.
    Birant Adam - szer. 23.p.p. zm.ch. 16.I.1920 Lublin.
    Birczak Józef - kpr. 37.p.p. zm.ch. 1.III.1920 Sarny.
    Birecki Ignacy - szer. 5.p.p.leg. pl. 23.VIII.1920 Zabłudów.
    Biretto Wiktor - kpt. 41.p.p. zm.r. 9.XII.1920 Warszawa.
    Birgiel Stefan - st.szer. 64.p.p. zm.ch. 3.VIII.1920 Kielce.
    Birkowski Wiktor - wachm. żand.wojsk. zm.r. 27.I.1920 Jarosław.
    Birnbaum Chaim - strz. 43.p.strz. pl. 29.V.1920 Pohrebyszcze.
    Birnbaum Michał - strz. 44.p.strz. pl. 4.VIII.1920 Podkamień.
    Birnbaum Szmul - strz. 44.p.strz. zm.ch. 30.IV.1920 Łuck.
    Birowski Teodor - szer. 6.p.p.leg. zm.ch. 1.I.1920 Łowicz.
    Biruk Adolf - strz. kowień.p.strz. pl. 10-14.IX.1919
    Biruli Antoni - uł. 4.p.uł. zm.ch. 7.VIII.1920 Ostrów.Wlkp.
    Bis Andrzej - szer. 15.p.p. zm.ch. 22.IX.1920 Nisko.
    Bis Piotr - kan. 5.p.a.p. zm.ch. 2.III.1920 Jarosław.
    Bis Stanisław - szer. 6.p.p.leg. pl. 8.IX.1919 Dyneburg.
    Bis Władysław - kan. 3.p.a.c. zm.ch. 21.II.1920 Lublin.
    Bisaga Jan - kpr. 25.p.p. zm.ch. 18.X.1920 Kowel.
    Eisanz Jan - kpr. zm.r. 2.XI.1918 Lwów.
    Bisiakowski Walery - szer. 24.p.p. pl. 12.VI.1919 Darachów.
    Biske Jerzy - kpr. 4.p.uł. zm. 30.X.1919 N.S±cz.
    Biskup Antoni - szer. gr.szk.piech.Rembertów. zm.ch. 7.I.1920 Warszawa.
    Biskup Antoni - szer. 56.p.p. pl. 16.VII.1920 Zdziechowo.
    Biskup Jan - strz. 4.p.strz.pdh. zm.ch. 21.II.1920
    Biskup Józef - szer. 4.V.baon.wart. zm.ch. 1.IV.1920 N.S±cz.
    Biskupski Henryk - plut. 7.p.uł. pl. 7.XII.1918 HutaZielona.,
    Biskupski Józef - kan. 17.p.a.c. zm.ch. 26.VIII.1919 Poznań.
    Biskupski Michał Stanisław - szer. 159.p.p. pl. 4.VII.1920 Ganczary.
    Biskupski Stanisław - kpr. suwał.p.strz. zm.(wypad.) 23.VI.1919 D±browa.
    Biskupski Teodozjusz - wachm. oddz.mjr.Wieczorkiewicza. pl.
    Biskupski Władysław - strz. 43.p.strz. pl. 29.V.1920 Plisków.
    Bitczak - szer. zm.r. 23.VIII.1920 Modlin.
    Bitdorf Seweryn - st.szer. 7.p.p.leg. pl. 15.V.1920 Kublicze.
    Biterman Szloma - strz. 43.p.strz. pl. 29.V.1920 Plisków.
    Bittej Stanisław - kpr. 34.p.p. zm.ch. 11.I.1920 szp.epid.203.
    Bittnar Mieczysław - szer. 37.p.p. zm.r. 11.XI.1920
    Bittner Andrzej - szer. fr.gal.woł. zm. 1-10.VIII.1919 Przemy¶l.
    Bittner Bronisław - st.sierż. 1.p.strz.pdh. pl. 15.III.1919 Niemirów.
    Bityk Bazyli - pl. 29.IV.1919 Hamulce.
    Bizan Wojciech - ppor. 159.p.p. zm.ch. 6.X.1920 Poznań.
    Bizanty Jan - szer. 19.p.p. pl. 26.VIII.1920 Nowosiółki.
    Bizio Franciszek - ppor. miński.p.strz. pl. 1920
    Bizon Franciszek - szer. 12.p.p. pl. 16.IV.1920 Szaciłki.
    Bizon Wojciech - szer. 17.p.p. pl. 5.VI.1920 Jakrzyce.
    Bizon Wojciech - szer. zm.ch. 20.XII.1920 Pustelnik.
    Bizunowicz Adam - st.szer. 16.komp.kol. zm.ch. 17.I.1920 Wilno.
    Biżewski Józef - st.szer. 66.p.p. pl. 15.IX.1920 Horodec.




    4 marzec 2007 r.
    @
    Layout i system zarz±dzania tre¶ci± wykonane przez: Lemon IT © 2005