<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Różne informacje - część IV

  • Metryki chrztów z parafii smoguleckiej. Lata 1592-1618
  • Popis szlachty powiatu kcyńskiego 1621 r.
  • Dokumenty, dokumenty ...
  • Spis ludności parafii sławieńskiej z 1796 roku
  • Spis ludności parafii ostrzeszowskiej z 1790 r.
  • Spis ludności Kamieńca Podolskiego z 1795 r.
  • Wykaz dóbr ziemskich skonfiskowanych przez rządy zaborcze w latach 1773 -1867
  • Praca najemna na roli w większej własności ziemskiej
  • Lista uczestników powstania 1863 - 1864 r. Nazwiska A - I
  • Lista uczestników powstania 1863 - 1864 r. Nazwiska J - Ł
  • Lista uczestników powstania 1863 - 1864 r. Nazwiska M - P
  • Lista uczestników powstania 1863 - 1864 r. Nazwiska R - U
  • Lista uczestników powstania 1863 - 1864 r. Nazwiska W - Ż
  • Wypisy heraldyczne z Ksiąg Poborowych XVI w. woj. podlaskie
  • Lista żołnierzy zamkniętych w fortecy gdańskiej 1831-32
  • Poczet skazańców na Sybir z roku 1830/31
  • Lista lekarzy w Królestwie Polskim na rok 1839
  • Warszawa roku 1826 – lista osób wg. Przewodnika Warszawskiego
  • Powstańcy 1863 r. z terenu dzisiejszej Litwy i Białorusi
  • Siedziby Urzędów Parafialnych RP w 1932 - miejscowości na litery A - Ł
  • Siedziby Urzędów Parafialnych RP w 1932 - miejscowości na litery M - Ż
  • Historya jazdy polskiej
  • Właściciele wsi w 1926 - 1939 r. w woj. wileńskim - nazwiska na litery " A - K "
  • Historya piechoty polskiej
  • Administratorzy i dzierżawcy w dobrach Jana Branickiego
  • II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego 1885 – 1985 Kraków
  • II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego 1883 – 1939 Kraków - Spis Absolwentów
  • II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego 1945-1958 Kraków - Spis Absolwentów
  • Spis dworów i pałaców - dawne woj.: połockie, witebskie, mścisławskie, mińskie
  • Zabytkowe cmentarze - Województwo poleskie
  • Lista imienna osób mających udział w rewolucyi, niekorzystających z udzielonej amnestyi i wyszłych z
  • Konfiskaty i wyroki po powstaniu listopadowym
  • Właściciele wsi w 1926 - 1939 r. w woj. wileńskim - nazwiska na litery " L - Ż "
  • Płaszów 1787 - 1903
  • II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego 1883 – 1939 Spis Absolwentów - uzupełniony
  • Towarzystwo Szkoły Średniej w Komarnie 1912 r.
  • Uczniowie Polskiego Gimnazjum Prywatnego w Komarnie 1912 r.
  • Towarzystwa Akcyjnego. R. Kindlera w Pabianicach

  • Lista imienna osób mających udział w rewolucyi, niekorzystających z udzielonej amnestyi i wyszłych zagranicę. [1830 - 1835]

     

    Poniżej prezentuję w niezmienionym brzmieniu ogłoszenie, jakie ukazało się w drukowanym po polsku Tygodniku Petersburskim w roku 1835 począwszy od numeru 58 z dnia 30 lipca / 11 sierpnia (na końcu opracowania podaję zestawienie numerów TP i odpowiadających im pozycji listy). Zwracam uwagę, że lista nie do końca jest alfabetyczna, występują błędy w numeracji na liście, a brzmienie wielu nazwisk zostało zniekształcone, bowiem, jak można się domyślać, były one zapisywane fonetycznie przez carskich urzędników cyrylicą, a następnie przepisywane dla potrzeb ogłoszenia polskimi literami. Dlatego, poszukując konkretnych nazwisk, należy uwględnić specyfikę jezyka rosyjskiego (jak na przykład zamianę "o" na "a" czy "ie" zamioast "io") i transkrypcję (np. "u" albo "o" zamiast "ó"). Nazwisk należy szukać we wszelkich możliwych formach brzmienia. W miejscach, gdzie w gazecie słabo odbita czcionka nie pozwalała na jednoznaczne odczytanie nazwiska, dodawałem w nawiasach kwadratowych wszelkie, moim zdaniem, możliwe warianty. Wspomniany Tygodnik jest do przeczytania w Bibliotece Cyfrowej Uniwersytetu Warszawskiego (http://ebuw.uw.edu.pl)

    Opracował: Piotr Jerzy Piotrowski, Wieluń, 25 sierpnia 2012 r.

    -----------------

     

    W imieniu najjaśniejszego

    MIKOŁAJA Igo

    Cesarza Wszech Rossyj

    Króla Polskiego

    etc. etc. etc.

    Rada administracyjna Królewstwa.

    Spełniając wolę Najwyższą Jego Cesarsko Królewskiej Mości, w odezwie Pomocnika ministra Sekretarza Stanu z dnia 30 Maja (11 Czerwca) 1832 r. No. 671 objawioną, w następstwie postanowienia swego z daty 28 Września (10 Października) r. z. N. 15,601, wedle którego konfiskata majątków Osób przez manifest z dnia 20 Października (1 Listopada) 1831 r. z pod dobrodziejstwa amnestyi wyłączonych i za granicę zbiegłych, wyrzeczoną została; na przełożenie Kommisyi Rządowej Przychodów i Skarbu, postanowiła co następuje: Art. 1. Osoby załączającą się listą imienną objęte, które z najłaskawszej amnestyi nie korzystały i za granicę wyszły, ulegają karze konfiskaty majątków ich wszelkich, bądź już zasekwestrowanych, bądź następnie jeszcze wykryć się mogących, a to wedle prawideł postanowieniem, z dnia 2/14 Kwietnia roku bieżącego wskazanych. Art. 2. Tytuł własności dóbr nieruchomych, tudzież kapitałów i praw hypotekowanych, należących do osób w artykule poprzednim wymienionych, winny być, na mocy niniejszego postanowienia, w właściwych księgach wieczystych na imię Skarbu Publicznego przepisane. Art. 3. Wykonanie niniejszego postanowienia, które przez pisma publiczne ma być ogłoszone, Kommisyi Rządowej przychodów i Skarbu, w czem do której należy, poleca. Działo się w Warszawie na posiedzeniu Rady Admi nistracyjnej dnia 28 Czerwca (10 Lipca) 1835 roku. (podpisano) Namiestnik, Jenerał Feldmarszałek, xiążę Warszawski. Dyrektor Główny Prezydujący w Kommisyi Rządowej przychodów i Skarbu (podpisano) Fuhrmann. Sekretarz Stanu, (podpis.) J. Tymowski. Zgodno z oryginałem: Sekretarz Stanu, J. Tymowski. No. 25,406. --------------

     

     

     

    ?1. Adamowicz Franciszek Akademik
    2. Arkiewicz Antoni żołnierz
    3. Ancina Ildefons Akademik
    4. Ambroszewski Józef ditto
    5. Aliszkiewicz Kazimierz podoficer
    6. Alexandrowicz Adam żołnierz
    7. Ambroczyński Stanisław gimnazista
    8. Andrzejczak Maciej żołnierz
    9. Awojda były wojskowy
    10. Alexandrowicz Szymon żołnierz
    11. Arciszewski Ignacy podoficer
    12. Adamowicz Jan Kapitan
    13. Adamowicz Kazimierz Porucznik
    14. Alexandrowicz Józef ditto
    15. Alexandrowicz Stefan żołnierz
    16. Alfons Władysław vel Kazimierz konduktor z kwatermistrzostwa
    17. Alciato Jan Porucznik
    18. Ancillon Alexander Sztab-lekarz
    19. Antes Alexy Podporucznik
    20. Ancykowski Kazimierz Porucznik
    21. Arndtt Karol Podporucznik
    22. Arnold Pius ditto
    23. Artecki Kajetan ditto
    24. Bednarczyk Emil ditto
    25. Boguchwalski Wincenty żołnierz
    26. Bochyński Jan Porucznik
    27. Bronikowski Jan Porucznik
    28. Bagiński Wawrzeniec Podporucznik
    29. Bamblewski Xawery ditto
    30. Bezart Hieronim ditto
    31. Bobrowski Antoni ditto 
    32. Bogucki Ignacy Pułkownik
    33. Boguś Tomasz żołnierz
    34. Burski Saturnin podofficer
    35. Bernatowicz Władysław podofficer
    36. Bieliński Ignacy Strażnik pograniczny
    37. Bieńkowski Jan żołnierz
    38. Bielak Roman ditto
    39. Bachaneńko Piotr ditto
    40. Bielak Anloni krawiec
    41. Bienlewski [Bientewski?] Rochus żołnierz
    42. Bocbdanowiez Michał Akademik
    43. Bodrowski Grzegorz ditto
    44. Bonaszewski Felix ditto
    45. Błędowski Marcin ditto
    46. Bukowiecki Marcelli ditto
    47. Balanis Stanisław żołnierz
    48. Bychaszyński Ignacy ditto
    49. Bochanowski Michał ditto
    50. Bloch Jakob ditto
    51. Bielski Piotr Akademik
    52. Bułwic Franciszek żołnierz
    53. Biergiel Konstanty gimnazista
    54. Bokojemski August ditto
    55. Budrewicz Jan obywatel
    56. Bogucki Michał żołnierz
    57. Bobrowski Jan gimnazista
    58. Boczewski Michał żołnierz
    59. Boracki Jan urzędnik
    60. Brazewicz Karol student
    61. Bajerkiewicz Laurenty był przy szkole podchorążych
    62. Brunow. S. Porucznik
    63. Ber S. ditto
    64. Bielewicz A. ditto
    65. Barchanowski ditto
    66. Benysz ditto
    67. Bukowski W. Kapitan
    68. Bartkowski ditto
    69. Borzęcki Józef Podpułkownik
    70. Biegański Porucznik
    71. Bułachin ditto
    72. Biegaziński ditto
    73. Banczakiewicz Kapitan
    74. Babski Porucznik
    75. Bielecki F. Porucznik
    76. Breański Podpułkownik
    77. Bonade Sztab-lekarz
    78. Babski L. Porucznik
    79. Bubliński Major
    80. Bolickowski Porucznik
    81. Bogiński J. ditto
    82. Breza M. ditto
    83. Borodzik T. ditto
    84. Breza T. ditto
    85. Brochowski W. ditto
    86. Błażewski L. ditto
    87. Bizadecki Michał podoficer
    88. Bentkowski podoficer
    89. Boguchwalski Wicenty żołnierz
    90. Boski Józef Podporucznik
    91. Borzewski Kalixt Podporucznik
    92. Bronicki Józef z wojska austryackicgo
    93. Bukowski Stanisław były wojskowy
    94. Barzykowski Antoni były oficer
    95. Borowski Ignacy niewiadomy
    96. Bukowski Jacenty ditto 
    97. Borowski Franciszek ditto 
    98. Borzymowski Antoni ditto
    99. Bukowiecki Edward były wojskowy
    100. Broniewski Józef były Kapitan
    101. Bystrzanowski Ludwik były wojskowy
    102. Bagiński Stanisław duto
    103. Bitkowski Paweł podoficer
    104. Brzozowski Liberyusz niewiadomy
    105. Brawacki Jan Sztab-Doktor
    106. Brakoniecki Kazimierz niewiadomy
    107. Brodacki Józef ditto
    108. Błoński Sylwester ditto
    109. Bieliński Kazimierz ditto
    110. Buczacki Albrecht ditto
    111. Bentkowski Alfred syn Professora byłego Uniwersytetu Warszawskiego
    112. Boski Xawery obywatel
    113. Brzeziński Emiliusz Dunin podoficer
    114. Bobrowski Wincenty były wojskowy
    115. Błażejewicz Agaton ditto
    116. Boski Ludwik ditto
    117. Bydłowski Andrzej ditto
    118. Bolechowski Karol ditto
    119. Bakałowicz Stefan obywatel
    120. Bulski vel Buleski Dominik były Major
    121. Bagiński Telesfor Kapitan
    122. Balewicz vel Basiewicz Józef felczer później Porucznik
    123. Baranowski Józef Wachm. później Podp.
    124. Barendt vel Parent Ludwik Sztab-Doktor
    125. Bartkowski Jan Podporucznik
    126. Bartwański Tomasz Porucznik
    127. Baruczyński Seweryn Lekarz
    128. Barcikowski Antoni obyw. później Kapitan
    129. Barcikowski Michał Podporucznik.
    130. Baem Jan ditto
    131. Baczewski Krysztof żołnierz
    132. Baczyński Adalbert podoficer
    133. Bezler Kazimierz Podporucznik
    134. Belecki vel Bielawski Józef podoficer
    135. Ballanżer Edward Doktor
    136. Bclleman Jan Kapitan
    137. Bennig Edward urzędnik z Mennicy
    138. Bentkowski vel Bondkowski Józef Podporucznik 
    139. Bergowicz Józef dymmisyon. Kapitan
    140. Bergowicz Leon Major
    141. Berendt Ludwik urzędnik cywilny później Podporucznik
    142. Bertoldi Karol Podporucznik 
    143. Berud Jan ditto
    144. Betko Jan ditto
    145. Bieszczyński Józef ditto
    146. Bidłowski Jan Porucznik
    147. Bdlewicz Franciszek dymis. Porucznik
    148. Bisinger Franciszek Doktor medycyny
    149. Bitner Rudolf podoficer
    150. Bitterlich Mikołaj Podporucznik
    151. Biaczyński vel Bieczyński Albert podoficer
    152. Blanszard August Porucznik
    153. Blasiewicz Agafon Podporucznik
    154. Błaczejewski Józef ditto
    155. Błedowski Ferdynand vel Fryderyk podoficer
    156. Bleczyński Teofil podoficer
    157. Błociszewski Stanisław obywatel, później Podporucznik
    158. Blumenhoff Józef Podporucznik
    159. Bniński Adolf obyw. później Porucznik
    160. Bobrowski Ignacy Podporucznik
    161. Bobrowski Ignacy ditto
    162. Bogdanowicz Wincenty urzędnik z kommisyi Wdztwa Mazowieckiego
    163. Bochdanowicz Józef vel Jan Porucznik
    164. Bochdański Kajetan ditto
    165. Bogusławski Marcin Podporucznik
    166. Bonaczyński Albert ditto
    167. Borakowski vel Gajewski Antoni Albert podoficer
    168. Borzęcki Jan podoficer
    169. Borykowski Hieronim Rotm. Legii Woł.
    170. Borkacki Jakób Podporucznik
    171. Borkowski Walenty podoficer
    172. Borkowski Jerzy xiądz
    173. Borowicz Julian Podporucznik
    174. Borowski Wincenty ditto 
    175. Borowski Józef ditto
    176. Bojewik vel Pojewik Samuel wachmistrz
    177. Boczykowski vel Borzychowski żołnierz później Podporucznik
    178. Boczkowski Ignacy podoficer
    179. Bojankiewicz Józef Podporucznik
    180. Bojanówski Hipolit chorąży
    181. Brandel Stanisław podoficer
    182. Braunek Floryan dymissyonowany Porucznik z wojska pruskiego
    183. Brzedziecki Władysław Podporucznik
    184. Brzezowski Ignacy akademik
    185. Brzeczyński Leon Podporucznik
    186. Brzeński Faustyn ditto
    187. Brzeński Maxymilian ditto
    188. Broniewicz Władysław Porucznik
    189. Brudczewski Leopold ditto
    190. Bryliński Teodor Podporucznik
    191. Bujno Michał ditto
    192. Bukaj Romuald podchorąży
    193. Butkiewicz Wincenty Porucznik
    194. Buczalski Albert ditto
    195. Buchowski Antoni ditto
    196. Bychowski Konstanty ditto
    197. Brauer Wincenty niewiadomy
    198. Brunk Xawery Podporucznik
    199. Babiański Michał Porucznik
    200. Benicki Kazimierz ditto
    201. Chełmicki Wincenty Poseł Ptu Prasn.
    202. Czarnorucki Dominik Porucznik
    203. Czarnecki Stefan ditto
    204. Czarlewski Leon ditto
    205. Czeremowski Dominik ditto
    206. Chmieliński Paweł ditto
    207. Cygański Marcelli ditto
    208. Czarnecki Alexander ditto
    209. Chłudziński Antoni Student
    210. Czacki Jan feldfebel
    211. Cychewicz Maciej podoficer
    212. Czerwiński Siemień student
    213. Cizielski Adam obywatel
    214. Chrzęcieniewski Antoni mieszczanin
    215. Czarnecki Franciszek Akademik
    216. Chmieliński Tomasz ditto
    217. Ciołkowski Kazimierz Akademik
    218. Chojnacki Stanisław Akademik
    219. Czenrański Jakób żołnierz
    220. Czerski Józef student
    221. Chaniewski Tomasz gimnazista
    222. Czajkowski Franciszek żołnierz
    223. Charkowski Anastazy gimnazista
    224. Chronowski Wincenty żołnierz
    225. Czałuka Wincenty podoficer
    226. Cybulski J. Porucznik
    227. Chełmański Kapitan
    228. Chmieliński T. Porucznik
    229. Cieślicki A. ditto
    230. Czapliński A. Chirurg
    231. Chrzanowski Kapitan
    232. Choborski Porucznik
    233. Chrzanowski ditto
    234. Cybulski Józef niewiadomy
    235. Chełmicki Józef były wojskowy
    236. Chamski Tadeusz ditto
    237. Czarnomski Roman ditto
    238. Chmielewski Józef ditto
    239. Czarnecki vel Niewiadomski Józef b. woj.
    240. Czarnecki Hieronim były wojskowy
    241. Czeszolt Cezary Podporucznik
    242. Czernicki Maxymilian były wojskowy
    243. Cielecki Antoni ditto
    244. Cyryny Ignacy ditto
    245. Czapski Józef Napoleon niewiadomy
    246. Charzyński Jan były wojskowy
    247. Czernik Jan ditto
    248. Chotiński Antoni Bazylianin
    249. Cieszkowski Józef niewiadomy
    250. Chadczyński Juliusz podoficer
    251. Chełmski Stanisław ditto
    252. Chilchen Floryan weterynarz
    253. Chobcziński Karol Podporucznik
    254. Chociewicz Jan ditto
    255. Chociewicz Kazimiarz ditto
    256. Chrzanowski Adam ditto
    257. Chrzącz Mikołaj Doktor
    258. Chrostowski Napoleon podporucznik
    259. Chuchrowski Franciszek ditto
    260. Chiliński Jan ditto
    261. Cielecki Antoni ditto
    262. Celiński Paweł Porucznik
    263. Cembrowicz Apolinary Podporucznik
    264. Ciświcki Felix Porucznik
    265. Cichowski Józef Podporucznik
    266. Cieciszewski Karol wachmistrz
    267. Czarnecki Alexander Podporucznik
    268. Czarnecki Antoni ditto
    269. Czernowski Franciszek ditto
    270. Czekierski Józef ditto
    271. Czerwiński Antoni urzęd. później Podpor.
    272. Czerwiński Fulgienty Podporucznik
    273. Czajkowski Jan Podporucznik
    274. Cybulski Jakób obywatel później Kapitan
    275. Czaplicki Felix niewiadomy
    276. Dembiński Henryk były Jenerał
    277. Dłuski Memerty były wojskowy
    278. Dobrowolski Bruno Kapitan
    279. Dunin Jan Porucznik
    280. Darowski Bolesław Podporucznik
    281. Dunowski Józef ditto
    282. Dambrowski Jan Porucznik
    283. Dembkowski Onufry Podoficer
    284. Deskliniewicz Jan student
    285. Dabrowski Piotr Kupiec
    286. Daniecki Stanisław podoficer
    287. Dybalski Maciej żołnierz
    288. Dembek Józef podoficer
    289. Dramiński Karol Akademik
    290. Dutkowski Jan ditto
    291. Dumarecki Jan gimnazista
    292. Drozdowski Stanisław gimnazista
    293. Dobrzyński Jan żołnierz
    295. Drojewski Alexy ditto
    296. Dobrzelewski Leon gimnazista
    297. Dębowski Bonawentura żołnierz
    298. Drawgołowicz Jan gimnazista
    299. Dziadkiewicz Antoni Chirurg
    300. Dąbrowski Piotr pisarz
    301. Dygoń Józef żołnierz
    302. Dzienkanowski Wojciech żołnierz
    303. Dawbor Stanisław Akademik
    304. Dembiński Ignacy wachmistrz
    305. Dobrowski Stanisław żołnierz
    306. Dabrowa Leopold Akademik
    307. Dytrych Pułkownik
    308. Dembiński Porucznik
    309. Dmochowski W. ditto
    310. Dunin dittó
    311. Drozdowski J. ditto
    312. Demkiewicz ditto
    313. Drzewiecki Felix Major
    314. Doboczyński Porucznik
    315. Dzmukowski ditto
    316. Danielski ditto
    317. Drzelnicki Kapitan
    318. Drewnowski Porucznik
    319. Dzierżawski pitto
    320. Dmochowski W. ditto
    321. Dłuski xiądz
    322. Drewnowski T. Porucznik
    323. Dembowski Floryan ditto
    324. Dziewicki Porucznik
    325. Dąbkowski były Oficer
    326. Dziubiński Karol niewiadomy
    327. Dombrowski Teodor Podporucz.
    328. Dolina vel Doliwa Adolf były wojskowy
    329. Dzwonkowski Franciszek Akademik
    330. Doboszyński Julian wojskowy rewolucyjny
    331. Doboszyński Felicyan ditto
    332. Dąbski Eugen. Akademik
    333. Dobrosielski Ludwik były wojskowy
    334. Dobrosielski Klemens ditto
    335. Dąbrowski Alojzy Akademik
    336. Drzewowski Stanisław były wojskowy
    337. Dembowski Floryan ditto
    338. Dąbkowski Józef ditto
    339. Dębowski Stefan syn obywatelski
    340. Duchowski Daniel były wojskowy
    341. Dobrowski Józef ditto
    342. Danilewicz Józef ditto
    343. Dietrich Maciej Tadeusz ditto
    344. Dembiński Napoleon diito
    345. Działyński Hrabia Tytus Porucznik
    346. Dolanowski Kajetan niewiadomy
    347. Dolanowski Wincenty ditto
    348. Dabrowski Andrzej były pisarz Warszawskiego Ordynanshausu później Podporucznik
    349. Dabrowski Michał podoficer
    350. Dabrowski Tomasz ditto
    351. Dynielowski Józef Kapitan
    352. Dańkowski Franciszek Podporucznik
    353. Daram Albert ditto
    354. Daszkowski Pafnucy Chorąży z pułku gwardyi huzarów grodzieńskich
    355. Debicki Izydor Podporucznik
    356. Dembiński Izydor ditto
    357. Dembiński Józef ditto
    358. Dembicki Józef ditto
    359. Dembowski Henryk ditto
    360. Dombrowski Ignacy ditto
    361. Deryng Leopold obywatel póź. Podporucznik
    362. Dziewicki Seweryn Podporucznik
    363. Dziedzicki Jan Walenty Podchorąży z pułku grenadyerów litewskich
    364. Dzierzkowski Ignacy Podporucznik
    365. Dziankowski Romuald podoficer
    366. Dyhowski Alexander uczeń
    367. Dyttenborn Michał Podpułkownik
    368. Dobiński Józef ditto
    369. Dobrzylewski Kwiryn podoficer
    370. Dobrowski Paweł xiądz
    371. Dobrogojski Ernest Anastazy Podporucznik
    372. Dobrski Maxymilian podoficer
    373. Dowkond Adolf Podporucznik
    374. Dolobowski vel Zabiełło Norbert Podporucznik
    375. Domaczewski Alexander ditto
    376. Doroszko Ignacy Lekarz
    377. Drachomirski Jakób Podporucznik
    378. Drzewiecki Konstanty obyw. późn. Podporucznik
    379. Drogojewski Felix dymmis. Podporucznik
    380. Drozdowski Piotr Porucznik
    381. Drozdowski Józef kadet z korpusu Kadetów w Kaliszu
    382. Duleba Alexander Porucznik
    383. Dunin Antoni Podporucznik
    384. Duchowski Daniel ditto
    385. Dytz Andrzej podoficer
    386. Diukoz Eustachy Porucznik
    387. Durand Gotfryd Sztab-lekarz
    388. Diumark vel Diumars Ferdynand Oficer wojsk francuskich
    389. Diwa Ludwik niewiadomy
    390. Domański Xawery ditto
    391. Dragon Innocenty Oficer
    392. Drozdowski Wincenty Podporucznik
    393. Dwiankowski Wincenty niewiadomy
    394. Duński Edward ditto
    395. Ejgert Lucyan Akademik
    396. Elszlita Franciszek gimnazista
    398. Eliaszowicz Dawid były wojskowy
    398. Eliaszowicz Ludwik były wojskowy
    399. Eliaszowicz Maxymiljan ditto
    400. Eliaszowicz Franciszek ditto
    401. Ewers Henryk Lekarz
    402. Eyzenberg Ferdynand podoficer
    403. Eteko Stanisław ditto
    404. Fijałkowski Wincenty Podporucznik
    405. Fielmicki Jan ditto
    406. Funk Karol żołnierz
    408. Faleni Andrzej Akademik
    409. Fontanna Ignacy ditto
    410. Frankowski Felix podoficer
    411. Filipowski Jakób żołnierz
    412. Filipowicz Antoni gimnazista
    413. Fijałkowski Jakób żołnierz
    414. Filipowski D. Porucznik
    415. Filipowicz J. z Intendentury
    416. Foss J. ditto
    417. Frydrych D. Chirurg
    418. Fontanna Makary były wojskowy
    419. Floryanowicz obywatel
    420. Fijałkowski Sztabs-lekarz
    421. Frölich Antoni obywatel
    422. Fręzak Maciej podoficer
    423. Freymann Piotr żołnierz
    424. Faleński Emil podoficer
    425. Falkierski Józef Podporucznik
    426. Falkowski Antoni ditto
    427. Filipowicz Michał podoficer
    428. Flejszerowski Xawery ditto
    429. Frycz Karol ditto
    430. Freze Stanisław ditto
    431. Fergüss Edward niewiadomy
    432. Garczyński Wincenty Major
    433. Gutmann Leon Porucznik
    433. Grabiański Leon Podporucznik
    435. Górski Władysław Podporucznik
    436. Gieraziński Ignacy Kapitan
    437. Głogowski Zygmunt ditto
    439. Gaczyński Józef ditto
    440. Grambieźyński Józef Akademik
    441. Grabowski Wojciech podoficer
    442. Gejzler Franciszek gimnazista
    443. Gasowski Adam Akademik
    444. Gaza Maciej ditto
    445. Gieratowicz Józef żołnierz
    446. Gołub Andrzej student
    447. Grochulski Antoni Akademik
    448. Gumiński Franciszek ditto
    449. Głodziejski Hipolit ditto
    450. Grochowski Stanisław ditto
    451. Gołczewski Wasili żołnierz
    452. Gorczyński Teofil ditto
    453. Gimza Stanisław podoficer
    454. Gorajski Albert żołnierz
    455. Gołębiowski Andrzej ditto
    456. Gorczyński Hieronim ditto
    457. Górski Jan Aptekarz
    458. Gurajski Idzi żołnierz
    459. Gibczyński Antoni ditto
    460. Gołąbiewski Adolf gimnazista
    461. Gładowski Piotr ditto
    462. Gaszler Franciszek ditto
    463. Grążyński Ignacy Akademik
    464. Gutcejt Maxymilian student
    465. Grzybowski Ignacy ditto
    466. Gellmaim Marcelli był przy rodzicach
    467. Goławski Józef żołnierz
    468. Gotow F. Porucznik
    469. Gadomski L. Kapitan
    470. Górski F. Porucznik
    471. Ginawatowski N. dent.
    472. Gutawa Chirurg
    473. Górski J. Porucznik
    474. Górski T. ditto
    475. Grynfeld K. Chirurg
    476. Grynzow Kapitan
    477. Gronbicki W. Porucznik
    478. Grydenraych Chirurg
    479. Giedrojć niewiadomy
    480. Grotus Eustachy obywatel
    481. Gawrolenko Maxym szeregowy
    482. Godlewski Paweł były wojskowy
    483. Godlewski Jakób ditto
    484. Goczałkowski Franciszek ditto
    485. Gewartowski Wawrzeniec ditto
    486. Gewartowski Mikołaj ditto
    487. Grzebiński Antoni żołnierz
    488. Grzymała Wojciech obywatel
    489. Grządkowski Marcin były wojskowy
    490. Gotkowski Wincenty ditto
    491. Grabiński Wiktor ditto
    492. Grzegorzewski Stanisław ditto
    493. Gnorowski Stanisław były oficer
    494. Gorodziński Antoni Podporucznik
    495. Gleynich Józef student
    496. Gleynich Jan piwowar
    497. Gleynich Baltazar żołnierz
    498. Górski Wincenty Podporucznik
    499. Gleynich Ludwik uczeń
    500. Grąbczewski Ludwik były Oficer
    501. Grabiński Napoleon dtlto
    502. Gwinczewski Karol ditto
    504. Gliński Jan niewiadomy
    505. Gorecki Antoni były wojskowy
    506. Golewski Henryk ditto
    507. Gałęzowski Seweryn Adjuuk Chirurgii byłego Uniwersytetu Wileńskiego
    508. Grabowski Ignacy xiądz
    509. Głowacki Paweł niewiadomy
    510. Gliński Antoni Porucznik
    512. Garczyński Salezy xiądz
    513. Garczyński Seweryn uczeń
    514. Garczyński Stefan Podpułkownik
    515. Garczyński Franciszek podoficer
    516. de Gastel Aloizy obywatel
    517. Gembiński Julian xiądz
    518. Gierycz Edward podoficer
    519. Gzowski Franciszek Podporucznik
    520. Glinka Stanisław obywatel
    521. Gliwiecki Wincenty Podporucznik
    522. Gliński Maxymilian ditto
    523. Głuchowski Norbert podoficer
    524. Gnatowski Stanisław Podporucznik
    525. Govi de Vifie Jan Doktor
    526. Godlewski Stanisław Akademik
    527. Gozimirski Stanisław Podporucznik
    528. Gozlinowski [Gozlmowski?] Józef Oficer prusk. landw.
    529. Gozłowski Karol Podporucznik
    530. Gołdowski vel Kołdowski Jan podoficer
    531. Goliszewski Franciszek Podporucznik
    532. Gołowski Felix Porucznik
    533. Gomoliński Norbert Kapitan
    534. Gomuczyński Józef Podporucz.
    535. Góra Kazimierz Doktor
    536. Gorzy Abel były Porucz. wojsk. francuz.
    537. Gorsecki Juliusz Porucznik
    538. Górski Karol podoficer
    539. Gosierowski Andrzej Podporucz
    540. Gołkowski Jan ditto
    541. Goszczyński Michał podoficer
    542. Grabiński Tomasz ditto
    543. Grabowiecki Alexander obywatel, później Podporucznik
    545. Grabowski Jan Podporucz.
    546. Grabowski Seweryn Lekarz
    547. Grabowski Emil. Podporucz.
    548. Grabowski Antoni Chorąży
    549. Grabowski Baron Emil. Podporucz.
    550. Grzywacki Józef podoficer
    551. Grzymkowski Józef Podporucz.
    552. Grynberg Karol były podoficer
    553. Grodzicki Korneli dymissyon. Major
    554. Gromczewski Franciszek podoficer
    555. Grotowski Tomasz Kapitan
    556. Grudziński Felix Poruczn.
    557. Gruszczyński Felix podoficer
    558. Gruszewski Jarosław Podporucz
    559. Guzowski Andrzej ditto
    560. Guzowski Franciszek ditto
    561. Gumowski Konstanty Kapitan
    562. Gustaw Franciszek Podporucz
    563. Gustajniewicz Franciszek ditto
    564. Guszkowski Izydor Kapitan
    565. Gawerski Andrzej Porucznik
    566. Gawroński Stanisław Podporucznik
    567. Gajewski Antoni Lekarz
    568. Gajewski Apolinary Podporucznik
    569. Guison Alexander uczeń
    570. Gostkowski Ludwik były wojskowy
    571. Gregorowicz Andrzej ditto
    572. Horoch Leon Porucznik
    573. Hoffmann Stanisław ditto
    574. Horodyński Xawery Podporucznik
    575. Huber Floryan Akademik
    576. Hawryłkiewicz Andrzej student
    577. Hik Aikadyusz Akademik
    578. Harakoń Franciszek ditto
    579. Her Józef żołnierz
    580. Hatner Ludwik student
    581. Hawryk Andrzej podoficer
    583. Hoffmann T. Porucznik
    583. Hermanowicz Chirurg
    584. Hryngoff Kapitan
    585. Haczyński Porucznik
    586. Horoch Tytus niewiadomy
    587. Helmann T. Porucznik
    588. Horain Tadeusz obywatel
    589. Horażn Michał ditto
    590. Hiczewski Antoni obywatel
    591. Hewski P. Porucznik
    592. Hryngoff J. ditto
    593. Hancerowicz Dominik podoficer
    594. Horbaszewski Wojciech były Wojskowy
    595. Horoch Erazm ditto
    596. Horoch Felix ditto
    597. Hryniewicz Antoni ditto
    598. Hassmann Felix student
    599. Hauke Teodor uczeń b. szkoły Aplikac.
    600. Herasiński Łukasz mieszkaniec Warszawy
    601. Haides Józef Podporucznik
    602. Haylborn Wilhelm Kapitan
    603. Helecki Jan dymmisyon. Podchorąży
    604. Halua August były Podpułkownik
    605. Halski Alexander Podporucznik
    606. Hanemann Wilhelm ditto
    607. Haryński Teofil podoficer
    608. Hermann Wiktor Podporucznik
    609. Hermann Bededykt ditto
    610. Hernisz Stanisław ditto
    611. Herret Antoni ditto
    612. Hoppe Jan Podchorąży
    613. Horrein Wincenty Podporucznik
    613. Hulewicz Romuald ditto
    615. Huppe Ludwik dymmissyon. Porucznik
    616. Hurynowicz Stanisław Podporucznik
    617. Henderson Henryk niewiadomy
    618. Hołdowski niewiadomy
    619. Iwanicki Kapitan
    620. Jabłoński Adam Podporucznik.
    621. Jabłoński Izydor Podpułkownik
    622. Janicki Franciszek Porucznik
    623. Jabłoński Leon Kapitan
    624. Jodłowski Józef Porucznik
    625. Jadłowski Franciszek Porucznik
    626. Jezierski Antoni Podporucznik
    627. Jankowski Apolinary Kapitan
    628. Jurazyc Alexander Podporucznik
    629. Jasiński Roman ditto
    630. Jasiński Teodor ditto
    631. Jagmin Franciszek ditto
    632. Jakiewicz Karol Kapitan
    633. Jędrzejewski Tomasz Akademik
    634. Janorzewski Andrzej Buchalter
    635. Jazdowski Jan student
    636. Jackiewicz Stanisław Akademik
    637. Jankowski Apolinary Kapitan
    628. Jurazyc Alexander Podporucznik
    629. Jasiński Roman ditto
    630. Jasiński Teodor ditto
    631. Jagmin Franciszek ditto
    632. Jakiewicz Karol Kapitan
    633. Jędrzejewski Tomasz Akademik
    634. Janorzewski Andrzej Buchalter
    635. Jazdowski Jan student
    636. Jackiewicz Stanisław Akademik
    637. Janutowicz Lucyan ditto
    638. Jasintowicz Maciej student
    639. Juchniewicz Wincenty ditto
    640. Igrasiewicz Maxymilian żołnierz
    641. Jurcewicz Szymon ditto
    642. Jasiński Kazimierz Akademik
    643. Jannicki Józef ditto
    644. Jaworski Jan żołnierz
    645. Jakubowicz Alexander ditto
    646. Jaszyński Jan ditto
    647. Januszewski Napoleon ditto
    648. Jankowski Grzegorz ditto
    649. Jabłoński Kajetan gimnazista
    650. Jabłoński Teofil ditto
    651. Jezierski Antoni ditto
    652. Jaszulewicz Józef podoficer
    653. Jasielski Felix obywatel
    654. Januszewski Wincenty Chirurg
    655. Jak Jan żołnierz
    656. Jankowski Porucznik
    657. Iwanowicz Kapitan
    658. Jedliński G. Porucznik
    659. Jabłowski Sztab-lekarz
    660. Jabłoński J. Porucznik
    661. Jabłowski L. Kapitan
    662. Jełbinowski Porucznik
    663. Idzichiewicz ditto
    664. Jakubowski xiądz
    665. Janiszewski S. Porucznik
    666. Jerzyński S. Kapitan
    667. Jezierski J. Porucznik
    668. Jabłoński ditto
    669. Janowski A. Porucznik
    670. Jazdziejec vel Jazdiewskie L. Chirurg
    671. Jzwilch E. Porucznik
    672. Janiszewski J. Ditto
    673. Jezierski J. Major
    674. Jabłoński L. Porucznik
    675. Jankowski K. ditto
    676. Jaszyński P. ditto
    677. Jaworski Ignacy Podporucz.
    678. Jabłonowski Alojzy były wojskowy
    679. Jurażyc Ludwik ditto
    680. Jancewicz były urzędnik
    681. Jasżewski Hipolit były wojskowy
    683. Jędrzejewski Józef były wojskowy
    683. Jankowski Piotr ditto
    684. Jabłonowski xiążę Stanisław Porucznik
    685. Jabłoński Karol niewiadomy
    686. Janiszewski Fran. ditto
    687. Jelski Ludwik były Prezes Banku Pol.
    688. Izdebski Zenon były wojskowy
    689. Jasieński Franciszek były oficer
    690. Jeziorański Leopold były wojskowy
    691. Juczyński Józef ditto
    692. Jungnowski Karol ditto
    693. Jackowski Kapitan
    694. Idzikowski Tadeusz były urzędnik
    695. Jackowski Michał były Oficer
    696. Juszyński Franciszek były wojskowy
    697. Jedliński Juliusz Akademik
    698. Jędrzejewicz Antoni Podporucznik
    699. Jedrzywski Jan podoficer
    700. Jerzmanowski Józef kadet
    701. Jerzmanowski Kajetan dymmis. Podoficer
    702. Jeczerski Antoni Porucznik
    703. Jeczerski vel Jezierski Jan Doktor
    704. Iwański Jakób Podporucznik
    706. Izdebski Alexan. ditto
    707. Izdebski Karol dymmision. podoficer
    708. Izdebski Teofil ditto
    709. Iłłowicki Andrzej Porucznik
    711. Jokisz Józef podoficer
    712. Jordan Felix Porucznik
    713. Joziewicz Jan Podporucznik
    714. Jurkowski Karol żołnierz
    714. Jutrzenka August Kapitan
    716. Jabłoński Antoni dymmis. Kapitan
    717. Jabłoński Ludwik urzędnik z biura Kommisarza obwodu Warszawskiego
    718. Jabłoński Rafał podoficer
    719. Jaworski Wincenty Podpułkownik
    720. Jaksiewicz Albert ditto
    721. Jakubowski Józef żołnierz
    722. Jałowicki Jakób Podporucznik
    723. Jano Robert Chorąży
    724. Janiszewski Hieronim Podporucznik
    725. Janiszewski Ludwik ditto
    726. Janiszewski Tomasz ditto
    727. Jankowski Ignacy żołnierz
    728. Jankowski Izydor Podporucznik
    729. Janowicz Franciszek podoficer
    730. Janowski Apolinary Podporucznik
    731. Januszewski Jan junkier
    732. Janczewski Adam Porucznik
    733. Jasielski Karol Podporucznik
    734. Jasiński Józef dymmisyon. podoficer
    736. Jaskiewicz Józef Podporucznik
    737. Jastrzębski Wincenty ditto
    738. Jastrzębowski Paweł ditto
    739. Jaczkowski Antoni ditto
    740. Jaszyński Stefan ditto
    741. Jaszczold Adam ditto
    742. Jaszczold Fran. Architekt m. Lubartowa
    743. Jankiewicz Michał Podporucznik
    744. Jasieński Ignacy student
    745. Kuszell Michał były Oficer
    746. Kamocki Maryan obywatel
    747. Krysłowski Adolf Podporucznik
    748. Krajewski Antoni podoficer kadet
    749. Karwowski Jan obywatel
    750. Kulikowski Seweryn Podporucznik
    751. Kochanowski Hyacenty Major
    752. Kuniński Andrzej podoficer
    753. Kulikowski Onufry Podporucznik
    754. Karczewski Cyryak ditto
    755. Karczewski Franciszek ditto
    756. Kamiński Józef Jenerał
    757. Kanarski Tomasz ditto
    758. Kassyusz Karol Kapitan
    759. Koryewa Ludwik ditto
    760. Kieszczycki Kasper ditto
    761. Kołużewski Józef Porucznik
    762. Krzyżanowski Piotr ditto
    763. Kotrasiński Antoni Podporucznik
    764. Kretlow Gustaw ditto
    765. Karski Ferdynand ditto
    766. Kuławski Filip Szlab-lekarz
    767. Kossakowski Wincenty Porucznik
    768. Kościałkowski Jan ditto
    769. Krzeczkowski Józef podoficer
    770. Kostrzewski Franciszek obywatel
    771. Kuczyński Wincenty student
    772. Koraniecki Ludwik Akademik
    773. Konziałkiewicz August podoficer
    774. Kasperski Stanisław feldfebel
    775. Kozłowski Bernard podoficer
    776. Karaczewski Piotr ditto
    777. Kwinta Adolf Akademik
    778. Kwinta Rudolf ditto
    779. Kwinta Mieczysław Akademik
    780. Karaczewicz Kajetan kancelista
    781. Kwieciński Maciej akademik
    782. Kostrzycki Ludwik ditto
    783. Kostrowski Franciszek żołnierz
    784. Krzyżanowski Walenty Akademik
    785. Kmita Gabryel ditto
    786. Kudelski Karol ditto
    787. Konopka Wawrzeniec wojskowy rewol
    788. Kondycki Józef Akademik
    789. Kurowski Marcin podoficer
    790. Kalinowski Paweł ditto
    791. Kozubski Napoleon student
    792. Karwowski Franciszek Akademik
    793. Kwasucki Jan ditto
    794. Kołek Maurycy żołnierz
    795. Kubicki Antoni obywatel
    796. Kostrow Marcin żołnierz
    797. Kozakowski Antoni ditto
    798. Kamermeyer Julian Akademik
    799. Kukliński Antoni żołnierz
    800. Kowalski Jakób dyakon
    801. Karasiński Stefan żołnierz
    802. Kukliński Maciej ditto
    803. Kozunowski Antoni ditto
    804. Kawecki Tomasz student
    805. Kalinowski Ludwik żołnierz
    806. Kozłowski Jan gimnazista
    807. Krutki Felix student
    808. Kuzma Jan podoficer
    809. Konopka Jan ditto
    810. Kuczkowski Antoni student
    811. Korneluch Michał żołnierz
    812. Kozbiał Dyonizy Akademik
    813. Krajewski Jan student
    814. Kamiński Jan przy rodzicach
    815. Kołowski Bolesław Akademik
    816. Konopka Anna szlachcianka
    817. Kuczyński Franciszek żołnierz
    818. Kolęczewski Józef ditto
    819. Kozubowski Jan dozorca
    820. Kostrowski Jan przy rodzicach
    821. Kasperski Antoni podoficer
    822. Korbiecki Grzegorz żołnierz
    823. Karczewski Karol gimnazista
    824. Krajewski Karol żołnierz
    825. Kozłowski Leopold ditto
    826. Kalinowski Maxym ditio
    827. Kulbeyn Julian ditto
    828. Kowalski Jakób ditto
    829. Kozłowski Hipolit ditto
    830. Kowalewski Józef podoficer
    831. Krassuski J. Kapitan
    832. Kulczewski Porucznik
    833. Kurnatowski ditto
    834. Kostrzewski ditto
    835. Koniczkowski J. ditto
    836. Kurosz Stanisław ditto
    837. Kuniewski X. ditto
    838. Kintrzyński ditto
    839. Kaliski G. ditto
    840. Kotowski M. Kommisarz wojenny
    841. Kossakowski A. Porucznik
    842. Kasparek Józef ditto
    843. Kryński ditto
    844. Kamiński J. ditto
    845. Kisielewski M. Kapitan
    846. Kłuszyński P. Porucznik
    847. Kirkor T. Kapitan
    848. Kobylański Porucznik
    849. Kimzieniewski J. ditto
    850. Kausz R. ditto
    851. Kisielowski T. Kapitan
    852. Kafka K. Porucznik
    853. Kupliński J. ditto
    854. Kapielewski K. Chirurg
    855. Koziebrodzki ditto
    856. Kuniewicz M. Major
    857. Kiezirniewski Porucznik
    858. Kolin ditto
    859. Kraskowski E. Kapitan
    860. Kuniewicz X. Porucznik
    861. Kozaryn J. Chirurg
    862. Kuderowski F. Podpułkownik
    863. Komar G. Audytor
    864. Kurziamski Józef niewiadomy
    865. Kamiński Piotr Podporucznik
    866. Kaczkowski Michał Doktor Medycyny
    867. Kozłowski żołnierz
    868. Konopka Szymon były wojskowy
    869. Kassyanowicz Marcin ditto
    870. Klaczkowski Korneli ditto
    871. Krosnowski Adolf ditto
    872. Konopka Wincenty ditto
    873. Karwowski Józef ditto
    874. Kuniewicz Jan ditto
    875. Krzywański Franciszek ditto
    876. Kojanowski Alexander ditto
    877. Kownacki Karol ditto
    878. Kałużyński Jakób ditto
    879. Kwiatkowski Wincenty ditto
    880. Kwiatkowski Teofil ditto
    881. Kotkowski Antoni Pułkownik
    882. Kowalski Jakób żołnierz
    883. Keżkowski Antoni były wojskowy
    884. Kisielnicki Ignacy ditto
    885. Kudelski Karol ditto
    886. Kwaśniewski August były oficer
    887. Kamieński Władysław ditto
    888. Kollin Dominik Piotr ditto
    889. Kornaszewski Teofil niewiadomy
    890. Karwowski Wojciech ditto
    891. Koziebrodzki Michał były wojskowy
    892. Krasnodębski Felix ditto
    893. Kuczyński Leon ditio
    894. Krasnodębski Szymon ditto
    895. Kruszewski Jakób ditto
    896. Krasnodebski Fianciszek ditto
    897. Kirkor Franciszek były oficer
    898. Kostecki Stanisław były wojskowy
    899. Kisielewski Kazimierz ditto
    900. Kubrakiewicz Michał ditto
    901. Kościelski J. Porucznik
    902. Kiłkiewicz W. Kapitan
    903. Kozłowski W. Porucznik
    904. Kisel Maurycy dymissyonowany Poruczn.
    905. Kossobudzki Michał były wojskowy
    906. Kaliński Antoni Podporucznik
    907. Kownacki Alexander były wojskowy
    908. Kamiński FellX obywatel
    909. Kuczyński [Kaczyński?] Kornet [?] z pułku Lubeńskiego wojsk Cesarsko-rossyjskich
    910. Kłobukowski Maciej były wojskowy.
    911. Kowalczewski Mateusz ditto
    912. Korsak Kazimierz ditto
    913. Kuskowski Felicyan ditto
    914. Kuczborski Wojciech ditto
    915. Karwosiecki Adam ditto
    916. Kucharski Szymon ditto
    917. Kowalski Edward ditto
    918. Kocha Wincenty syn Jakóba wojskowy rewolucyjny
    919. Kwiatkowski Andrzej były wojskowy
    920. Kameński Mikołaj ditto
    921. Kraszewski hrabia Gustaw ditto
    922. Kozak Benedykt ditto
    923. Kowalski Adam ditto
    924. Kamiński Antoni podoficer
    925. Kamiński Leonard Podporucznik
    926. Kamiński Felix Antoni podoficer
    927. Kananowski Franciszek ditto
    928. Karasiewicz Kasper Porucznik
    929. Karwowski Michał Akademik
    930. Karnowski Sylwester Porucznik
    931. Karczewski Rafał ditto
    932. Kaczanowski Kajetan Kapitan
    933. Kaczanowski Klemens Podporucznik
    934. Kaczanowski Stanisław Kapitan
    935. Kaczorowski Hilary były wachmistrz
    936. Kaczanowski Józef Podporucznik
    937. Kaczkowski Eugeniusz ditto
    938. Kwaśniewski Jan Chirurg
    939. Kwilecki Leonard podoficer
    940. Kwiatkowski Adam podoficer dymissyon
    941. Kwiatkowski Antoni Podpoiucznik
    942. Kwiatkowski Bolesław kadet
    943. Kwiatkowski Jan Podporucznik
    944. Keller Karol ditto
    945. Kempiński Konstanty ditto
    946. Kikasl Józef Kapitan
    947. Kiswardyn Ignacy Porucznik
    948. Kisielnicki Wincenty były Major
    949. Kijeński Xawery podoficer
    950. Kiersznowski Ryszard obywatel później Podporucznik
    951. Klejnisz vel Gmenich Józef Akademik
    952. Kleszczyński Felix Kapitan
    953. Klimkiewicz Henryk Rotmistrz
    954. Kłobuchowski Roman Podporucznik
    955. Kłodawski Teodor podoficer
    956. Kobyliński Ernest Podporucznik
    957. Kobyliński Tomasz Porucznik
    958. Kowalski Gabryel ditto
    959. Kowalski Jan Kapitan
    960. Kowalski Franciszek Porucznik
    961. Kowalski Tomasz xiądz
    962. Kownacki Józef Podporucznik
    963. Kownacki Stefan ditto
    964. Kożuchowski Antoni podoficer
    965. Kozarski Karol ditto
    966. Kozierowski Albert ditto
    967. Kozłowski Leon ditto
    968. Kozłowski Felix obywatel później Podporucznik
    969. Kołakowski Tomasz Podporucznik
    970. Kołaszański Kasper podoficer
    971. Koliński Antoni Podporucznik
    972. Kołomyski Stanisław xiądz
    973. Kolski Wincenty Podporucznik
    974. Komar Franciszek kadet
    975. Komorowski Konstanty Podporucznik
    976. Komendowski Szymon podoficer
    977. Komecki Konstanty ditto
    978. Konachowski Michał ditto
    979. Konstantynowicz Adam Podporucznik
    980. Koniarowski Michał ditto
    981. Koppe Roman ditto
    982. Korzybski Julian Porucznik
    983. Kosak Karol podoficer
    984. Kosiński Antoni Podporucznik
    985. Koskowski Antoni ditto
    986. Kostecki Józef ditto
    987. Kostrzebski Jan Lekarz
    988. Kotowicz Michał Podporucznik
    989. Kochanowski Alexander żołnierz
    990. Koczyński Dominik Podporucznik
    991. Koczycki Anastazy ditto
    992. Koszelewicz Kazimierz Kapitan
    993. Krajewski Wolfgang Podporucznik
    994. Kralewski Tadeusz ditto
    995. Krasiński hr. Henryk ditto
    997. Krasowski Roman ditto
    998. Krauze Alexander ditto
    999. Krauze Karol ditto
    1000. Kraczkowski Antoni Major
    1001. Kraszewski Gustaw Podporucznik
    1002. Krzynicki Ludwik, były Oficer Pruskich Landwerów
    1003. Krzynicki Stanisław ditto
    1004. Krzyński Zygmunt Porucznik
    1005. Krzycki Kazimierz Podoficer
    1006. Kruszewski Ezechiel Kapitan
    1007. Kruszewski Piotr Podoficer
    1008. Krzywiński Teodor Porucznik
    1010. Krzyżanowski Ludwik żołnierz
    1011. Kulikowski Floryan Podporucznik
    1012. Kulrych Franciszek podoficer
    1013. Kupisz Antoni Podporucznik
    1014. Kurella Teofil Akademik
    1015. Kurowski Jakób Podporucznik
    1016. Kuczkowski Andrzej żołnierz
    1017. Kawalerski Stanisław Akademik
    1018. Kozłowski Antoni Podporucznik
    1019. Koźmiński Grzegorz niewiadomy
    1020. Kolmowski Kajetan ditto
    1021. Kuśmierski Marcin ditto
    1022. Klaus Fryderyk Wilhelm Inspek. Stadnin
    1023. Klot Leopold Tłomacz
    1024. Kurzewski Erazm były wojskowy
    1025. Lewski Stanisław były oficer
    1026. Lenkowski Henryk Kapitan
    1027. Lissowski Franciszek Podporucznik
    1028. Lesiewski Franciszek ditto
    1029. Lasowski Franciszek ditto
    1030. Lantau Michał Kapitan
    1031. Lutowski Rafał Porucznik
    1032. Laudyn Ferdynand Podporucznik
    1033. Lemański Ludwik ditto
    1034. Leszczyński Felix Porucznik
    1035. Lisiecki Antoni Podporucznik
    1036. Lewandowski Mikołaj podoficer
    1037. Lutkiewicz Maryan Akademik
    1038. Laskowski Michał ditto
    1039. Liedek Antoni student
    1040. Lakwicz Józef mieszczanin
    1041. Lisowski Józef uczeń
    1042. Lisowski Kazimierz żołnierz
    1043. Lipich Julian wachmistrz
    1044. Lubowidzki Alexy podoficer
    1045. Lazarewicz Józef ditto
    1046. Lazarewicz Salomea żona
    1047. Lubinis Gabryel podoficer
    1048. Lewicki Xawery gimnazista
    1049. Laskowski Łukasz oboista
    1050. Lelewel Jan Podpułkownik
    1051. Lewiński Porucznik
    1052. Lewandowski K. Porucznik
    1053. Lutostański ditto
    1054. Leku S. Chirurg
    1055. Leski A. Porucznik
    1056. Lembergie Doktor
    1057. Lange podoficer
    1058. Lewandowski Wincenty niewiadomy
    1059. Lipowski Kapitan
    1060. Lenartowicz ditto
    1061. Lewicki Piotr niewiadomy
    1062. Leśmowski Józef ditto
    1063. Linowski Konstanty obywatel
    1064. Lefevre Piotr ditto
    1065. Lipka Napoleon były wojskowy
    1066. Lipka Franciszek ditto
    1067. Liszewski Maciej ditto
    1068. Lutomirski Maciej ditto
    1069. Loman Jan Sekretarz hrabi Paca
    1070. Liśniewski Ignacy były wojskowy
    1071. Lewicki Arseni Bazylian
    1072. Lisiecki Roman były wojskowy
    1073. Langierman Jerzy Fryderyk Pułkownik z wojsk francuskich
    1074. Lanckorońcki hr. Henryk Podporucznik
    1075. Lanckoroński hr. Antoni Pułkownik
    1076. Lebelt vel Librecht Karol Podporucznik
    1077. Lebmann Fryderyk Lekarz
    1078. Lenkowski Adam urzędnik cywilny
    1079. Lepin Jan Oficer wojsk francuzkich
    1080. Lepin vel L'Espine Felibert Doktor
    1081. Lesiewski Józef Podporucznik
    1082. Lefevr Juliusz ditto
    1083. Lecki Józef ditto
    1084. Ligensa Andrzej były wachmistrz
    1085. Leśniewski Józef Kapitan
    1086. Lipiński Albert Podporucznik
    1087. Lipka Piotr podoficer
    1088. Lipowski Ignacy Porucznik
    1089. Lipski Józef Podporucznik
    1090. Łoniewski Ludwik Porucznik
    1091. Łajecki Franciszek wachmistrz
    1092. Łahanowski J. Kapitan
    1093. Łaczkowski A. Podpułkownik
    1094. Łaszniewski M. Porucznik
    1095. Łukaszewicz A. ditto
    1096. Łazowski ditto
    1097. Łubieniecki hrabia Hipolit Podporucznik
    1098. Łempicki Teodor były wojskowy
    1099. Łukomski Porucznik
    1100. Łenczycki ditto
    1101. Łabędzki Konstanty były wojskowy
    1102. Łękowski Adam niewiadomy
    1103. Łada Konstanty były Oficer
    1104. Łempicki August były wojskowy
    1105. Łabęski Seweryn Podporucznik
    1106. Łabęski Julian obyw. później Podporucz.
    1107. Łobertyński Józef Kapitan
    1108. Łobertyński Narcyz Podporucznik
    1109. Łodziński Józef Porucznik
    1110. Łodochowski hrabia Marcin Kapitan
    1111. Łączyński Filip Podporucznik
    1112. Łopata Wiktor Jan ditto
    1113. Łosowski Konstanty ditto
    1114. Łubowicki Ignacy podoficer
    1115. Łuziński Adam Podporucznik
    1116. Łutomski Bartłomiej dymis. Porucznik
    1117. Łutomski Jakób Podporucznik
    1118. Łapiński Jan ditto
    1119. Łaskowski Seweryn dttto
    1120. Łacki Jan ditto
    1121. Morozewicz Kalixt Poseł
    1122. Mirski xiążę Bogumił obywatel
    1123. Małachowski Stanisław Podporucznik
    1124. Maciejewski Ignacy ditto
    1125. Michałowski Seweryn Kapitan
    1126. Mielkowski Mikołaj cudzoziemiec
    1127. Majewski Stanisław Podporucznik
    1128. Marczewski Józef Kapitan
    1129. Merbeler Karol Porucznik
    1130. Mogiłnicki Ignacy ditto
    1131. Matuszyński Jan Fryderyk Lekarz batal.
    1132. Matuszewski Hipolit Sztabs-lekarz
    1133. Miłowski Alexander obywatel
    1134. Merzkowski Jan Akademik
    1135. Musiałowicz Eustachy ditto
    1136. Makowski Rajmund feldfebel
    1137. Mierzejewski Paweł podoficer
    1138. Makowski Gotlieb Akademik
    1139. Markiewicz Paweł pisarz
    1140. Mikulski Franciszek żołnierz
    1141. Majewski Wojciech ditto
    1142. Mrozowski Antoni ditto
    1143. Marcinczewski Adam Akademik
    1144. Misiewicz Jan student
    1145. Miej Jan Akademik
    1146. Murawski Erywan student
    1147. Moszczewski Hieronim Akademik
    1148. Moszołowski Bonawentura obywatel
    1149. Mickiewicz Kazimierz ditto
    1150. Miałkowski Michał podoficer
    1151. Malinowski Filip kapelan
    1152. Mizerkiewicz Józef dyakon
    1153. Morycz Franciszek student
    1154. Misiewicz Jan obywatel
    1155. Malinowski Jan podoficer
    1156. Modelski Konstanty Akademik
    1157. Markowski Józef vel Ignacy żołnierz
    1158. Moczulski Tomasz ditto
    1159. Mroczkowski Xawery ditto
    1160. Michaelis Zygmunt gimnazista
    1161. Mertych Marcin żołnierz
    1162. Michałowski Kazimierz Chirurg
    1163. Miklaszewski Wincenty Nauczyciel
    1164. Malinowski Franciszek gimnazista
    1165. Meryewicz Piotr żołnierz
    1166. Marcinkowski T. Porucznik
    1167. Mikołowski B. Kapitan
    1168. Muchrzyński niewiadomy
    1169. Mierchel Porucznik
    1170. Mej J. Chirurg
    1171. Migurski J. Porucznik
    1172. Michałowski Sztab-lekarz
    1173. Małonkiewicz K. Porucznik
    1174. Matuszyński Sztab-lekarz
    1175. Mogielnicki Porucznik
    1176. Moszyński ditto
    1177. Majewski J. xiądz
    1178. Majewski P. Porucznik
    1179. Malessa W. ditto
    1180. Mitelski J. ditto
    1181. Markowski K. ditto
    1182. Mickiewicz T.ditto
    1183. Medeksa ditto
    1184. Makuks T. ditto
    1185. Miller Ignacy ditto
    1186. Misiński Henryk uczeń Uniw. Wileńsk.
    1187. Milewski Franciszek były wojskowy
    1188. Mirkowski Felix ditto
    1189. Micułowski Maurycy ditto
    1190. Mikułowski Tomasz ditto
    1191. Mirosławski Adam Pułkownik
    1192. Mikhałowski Ignacy były wojskowy
    1193. Młocki Mikołaj ditto
    1194. Matajewski Walenty żołnierz
    1195. Michałowski Piotr obywatel
    1196. Mittwoch T. Porucznik
    1197. Malczewski Seweryn były wojskowy
    1198. Malczewski Wilhelm ditto
    1199. Muchczyński Roman ditto
    1200. Miracki Kapitan
    1201. Mierderzyński Juwencyusz były wojskowy
    1202. Maszkowski Julian ditto
    1203. Modleński Antoni ditto
    1204. Miecznikowski Franciszek Kapitan
    1205. Malicki Józef żołnierz
    1206. Miaskowski Józef żołnierz
    1207. Morawski Franciszek były wojskowy
    1208. Mystkowski Maciej ditto
    1209. Miller Leopold Porucznik
    1210. Młochowski Hippolit, Józef b.wojskowy
    1211. Maliszewski Wincenty ditto
    1212. Maciejewski Ignacy niewiadomy
    1213. Mitron Grzegorz ekonom
    1214. Magarzewski Teodor Porucznik
    1215. Majewski Michał Podoficer
    1216. Mararaki Leopold żołnierz
    1217. Mazurkiewicz Józef Leśniczy
    1218. Majkowski Euzebi Kazimierz Kadet
    1219. Małecki Jan Podporucznik
    1220. Malicki Franciszek Porucznik
    1221. Malicki Jan Podoficer
    1222. Małoszek Ignacy Podporucznik
    1223. Malczewski Władysław ditto
    1224. Malczyński Konstanty ditto
    1225. Margowski Marcin ditto
    1226. Marchiewicz Joachim ditto
    1227. Markowski Faustyn ditto
    1228. Martynowski Alexander Porucznik
    1230. Marcinkiewicz Albert Kapitan
    1231. Mass Gotfryd Podporucznik
    1232. Matraszek Jan ditto
    1233. Majer Franciszek Porucznik
    1234. Mieduszewski Karol ditto
    1235. Mekarski Nepomucen ditto
    1236. Miełczewski Franciszek Porucznik
    1237. Mękarski Józef ditto
    1238. Miecznikowski vol Mieczkowski Tadeusz Podporucznik
    1239. Mikorski Józef Porucznik
    1240. Mikułowski Jerzy zołnierz
    1241. Milewski Maciej podoficer
    1242. Malewski Stanisław Porucznik
    1243. Mirecki Alexander urzędnik cywilny
    1244. Mirosławski Ludwik żołnierz
    1245. Michalewski Ludwik Podporucznik
    1246. Michliński Jan kandydat medycyny przy Uniwersytecie Wileńsk.
    1247. Michniewski Jan Lekarz
    1248. Muśnicki Leon obywat. później Podporucz.
    1249. Mniewski Teofil podoficer
    1250. Modliński vel Paruszewski Ignacy Józef Podporucznik
    1251. Modliński Napoleon Porucznik
    1252. Mokrski Ignacy ditto
    1253. Mol Michał Podporucznik
    1254. Moniczewski Wiktor ditto
    1255. Moczyński Alexander ditto
    1256. Mrozowski Franciszek ob. póź. Podpor.
    1257. Myszkowski Wiktor Podporucznik
    1258. Michałowski Jan ditto
    1259. Mokrzecki Ludwik chorąży
    1260. Mochnacki Bazyli niewiadomy
    1261. Nieznański Ferdynand Major
    1262. Nowodworski Stanisław Porucznik
    1263. Niedźwiecki Leonard student
    1264. Nowosielski Felicyan Akademik
    1265. Mikołowski Tomasz żołnierz
    1266. Niewiadomski Józef ditto
    1267. Niekiłowicz Tomasz Akademik
    1268. Narwocki Jan student
    1269. Nowicki Józef podoficer
    1270. Nowak Faustyn gimnazista
    1271. Namysłowski Frenciszek mieszczanin
    1273. Narwic Jan uczeń
    1274. Nowak Sebastyan podoficer
    1275. Naclitmann Jan Sekr. w wyd. gazety
    1276. Nagórski Józef student
    1277. Niski Alexander urzędnik cywilny
    1278. Noskow Joachim żołnierz
    1279. Nieszkowski Porucznik
    1280. Narzewski Sekretarz
    1281. Nikiel G. Porucznik
    1282. Nagiel A. ditto
    1283. Niemierycz J. Porucznik
    1284. Nieradzki M. ditto
    1285. Niemirycz W. Kapitan
    1286. Niezabitowski ditto
    1287. Nieprzecki Wincenty Porucznik
    1288. Nakwaski Henryk Człon. Kom. T. Kred
    1289. Nejmark Jan były wojskowy
    1290. Nejmark Leon ditto
    1292. Neumann Józef Kalasan. były wojskowy
    1294. Niemcewicz Julian Sekr. Senatu
    1295. Niementowski były Oficer
    1296. Nowak Józef podoficer
    1299. Niewęgłowski Józef były wojskowy
    1300. Niewęgłowski Antoni ditto
    1301. Nietrebski Jan niewiadomy
    1302. Niemojowski Franciszek Porucznik
    1303. Niemyski Ludwik niewiadomy
    1304. Nesterowicz Michał ob. następnie wojsk.
    1305. Nagórmczewski Jakób Porucznik
    1306. Naeczyński Józef ditto
    1307. Narolski Mikołaj wachmistrz
    1308. Niewielski Wincenty Podporucznik
    1309. Niewiarowski Hieronim podoficer
    1310. Niewiarowski Bonifacy Podporucznik
    1311. Nidecki Romuald ditto
    1312. Niedzielski Paweł ditto
    1313. Niemojewski Alexander Porucznik
    1314. Nierupczyński Józef Podporucznik
    1315. Nieciecki August podoficer
    1316. Nieczyński Henryk Podporucznik
    1317. Nowakowski Jan podoficer
    1318. Nowicki Xawery ob. później Podporucznik
    1319. Nowicki Józef Podporucznik
    1320. Nejmann Antoni niewiadomy
    1321. Nowicki Wincenty obyw. później Major
    1322. Olechowski Redempt Podpułkownik
    1323. Osiński Slanisław Kapitan
    1324. Orzelski Klecyan Porucznik
    1325. Ossuchowski Wiktor ditto
    1326. Obremski Michał ditto
    1327. Olwiński Jan ditto
    1328. Orański Antoni student
    1329. Ostrowski Felix Akademik
    1330. Oroczyński Józef pisarz
    1331. Oczkowski Stanisław Akademik
    1332. Olszewski Stanisław ditto
    1333. Ochocki Jan ditto
    1334. Oczeński Tomasz żołnierz
    1335. Ostrowski Antoni gimnazista
    1336. Ostrowski Jan obywatel
    1337. Oprządkiewicz Józef Dozorca Korp. Kad.
    1338. Olszewski J. Porucznik
    1339. Otkiewicz K. ditto
    1340. Otkiewicz S. ditto
    1341. Obremski K. Kapitan
    1342. Ołtarzewski M. Porucznik
    1343. Olędzki G. ditto
    1344. Orłowski A. ditio
    1345. Okulski Major
    1346. Orzechowski G. Porucznik
    1347. Odelski S. Kapitan
    1348. Oczarski A. Porucznik
    1349. Olkowski Antoni były Adjunkt
    1350. Ossoliński hrabia Stanisław obywatel
    1351. Ogrodziński Jan niewiadomy
    1352. Oborski Kazimierz Podpułkownik
    1353. Ossowski Piotr były wojskowy
    1354. Osławski Wiktor ditto
    1355. Orzeszkowski Ignacy ditto
    1356. Ordon Konstanty były Oficer
    1357. Okniński Stanisław ditto
    1358. Okęcki Józef Podporucznik
    1359. Ordęga Józef były wojskowy
    1360. Orłowski Franciszek ditto
    1361. Obuchowicz Franciszek były Major
    1362. Ogrodowicz Józef podoficer
    1363. Odynicki Antoni Podporucznik
    1364. Odynicki Tomasz ditto
    1365. Oksiński Juliusz ditio
    1366. Olenicz Alexander ditto
    1367. Oliwiński Ludwik ditto
    1368. Ordysiński Franciszek
    1369. Ordyniec Felix Kapitan
    1370. Orzechowski Józef żołnierz
    1371. Orliński Piotr Podporucznik
    1372. Orłowski Seweryn Porucznik
    1373. Ośmiałowski Ludwik Assessor Trybunałn Cywilnego Wdztwa Mazowieckiego
    1374. Osmulski Mikołaj Kapitan
    1375. Ostrowski Jan Podporucznik
    1376. Ostrowski Karol ditto
    1377. Ostrowski Julian ditto
    1378. Otowski Józef dymissyonowany Kapitan
    1379. Otocki Antoni Podporucznik
    1380. Otocki Ludwik ditto
    1381. Otto Jan podoficer
    1382. Omieciński Jan Podporucznik
    1383. Obuchowski Kazimierz Chorąży
    1384. Olszewski Jan niewiadomy
    1385. Pac hrabia Ludwik były Jenerał
    1386. Piwnicki Jan Major
    1387. Podowski Antoni były wojskowy
    1388. Patocki Ignacy Podporucznik
    1389. Paszkowski Franciszek Kapitan
    1390. Potocki hrabia August Podporucznik
    1391. Potocki hrabia Maurycy ditto
    1392. Plagowski Ludwik Podpułkownik
    1393. Pieszczyński Benedykt Major
    1394. Przezdziecki Piotr ditto
    1395. Podgórski Józef Kapitan
    1396. Prusimowski Hipolit Porucznik
    1397. Prosnowski Ludwik Podporucznik
    1398. Proziński Francsszek ditto
    1399. Pierszanowski Andrzej posługacz
    1400. Przeniewski Antoni Kapitan
    1401. Plewiński Józef Porucznik
    1402. Paczkowski Floryan Podporucznik
    1403. Pulwiński Antoni student
    1404. Prostyński Henryk żołnierz
    1405. Puchalski Józef pisarz
    1406. Plewe Felix były wojskowy
    1407. Paszkowski Walenty Akademik
    1408. Piemążek [Pieniążek?] Alexander ditto
    1409. Przepałkowski Antoni ditto
    1410. Połacki Maciej podoficer
    1411. Paśkiewicz Stanisław, Akademik
    1412. Pieniążek Szczęsław ditto
    1413. Pacewicz Jan ditto
    1414. Pawłowski Adam ditto
    1415. Piotrowski Jan ditto
    1416. Pachulski Floryan obywatel
    1417. Potocki Hilary żołnierz
    1418. Piotrowski Szymon żołnierz
    1419. Piwowarski Saul ditto
    1420. Pieńkowski Kazimierz Nauczyciel
    1421. Pawłowski Antoni żołnierz
    1422. Petynety Jakób student
    1423. Piłaczyński Faustyn podoficer
    1424. Pawlicki Stanisław żołnierz
    1425. Pianowski Wojciech Akademik
    1426. Paskiewicz Bernard żołnierz
    1427. Piotrowski Maciej ditto
    1428. Pawłowski Tomasz urzędnik cywilny
    1429. Pawłowski Józef gimnazista
    1430. Pigorzelski Antoni ekonom
    1431. Potkiewicz Jan podoficer
    1432. Paczkowski Józef ditto
    1433. Poczobat Adam obywatel
    1434. Pikułowski Franciszek żołnierz
    1435. Pignau Karol posługacz
    1436. Paliński Kazimierz podoficer
    1437. Piotroczewski Piotr obywatel
    1438. Przybuski Józef żołnierz
    1439. Poradowski Klemens żołnierz
    1440. Przyborowski Jakób podoficer
    1441. Potocki Ludwik Major
    1442. Piotrowski J. Porucznik
    1443. Podolski niewiadomy
    1444. Pomznacki J. Porucznik
    1445. Plewiński K. ditto
    1446. Piecki ditta
    1447. Porodzic T. ditto
    1448. Pozowski A.ditto
    1449. Potocki X. ditto
    1450. Psarski S. W. ditto
    1451. Płuszyński S. Porucznik
    1452. Porczyński S. Major
    1453. Płuszczański M. Porucznik
    1454. Palch A. ditto
    1455. Prochnicki Alexander Porucznik
    1456. Poticz ditto
    1457. Pomimski N. ditto
    1458. Polkewski [Polkowski?] A. ditto
    1459. Prokopowicz T. ditto
    1460. Pulkowski A. ditto
    1461. Polakowski ditto
    1462. Pfader T. ditto
    1463. Pawłowski A. Kapitan
    1464. Pilecki K. Porucznik
    1465. Przybylski T. ditto
    1466. Połubiński ditto
    1467. Piotrowicz L. ditto
    1468. Palusiński Roch Sztab lekarz
    1469. Przeorski Błażej żołnierz
    1470. Psarski niewiadomy
    1471. Polewski kanonier
    1472. Potocki Leopold były wojskowy
    1473. Potocki Kazimierz ditto
    1474. Pątkowski Franciszek Kapitan
    1475. Pieniążek Albin Podporucznik
    1476. Przezdziecki Karol Kapitan
    1477. Popiel Adolf były wojskowy
    1478. Ptaszyński Karol służący oficerski
    1479. Pieniążek Wiktor były wojskowy
    1480. Ponikiewski Józef ditto
    1481. Pietraczyński Mikołaj Podporucznik
    1482. Pieniążek Odrowąż. Floryan, były oficer
    1483. Przybylski Ludwik ditio
    1484. Potocki Herman obywatel
    1485. Potocki Józef ditto
    1486. Pląskowski Eugeni były wojskowy
    1487. Pląskowski Alexy ditto
    1488. Podbielski Leopold ditto
    1489. Puszelt baron Antoni obywatel
    1490. Plater hrabia Ludwik były Radca
    1491. Płoszyński Napoleon były wojskowy
    1492. Poslempski(Postempski?) Karol ditto
    1493. Przezdziecki Józef były oficer
    1494. Podczaski Władysław były wojskowy
    1495. Przezdzicki Jan ditto
    1496. Plater hrabia Zyberg, Kazimierz ditto
    1497. Podniesinski Józef były wojskowy
    1498. Pluciński Sebastyan ditto
    1499. Pawsza Aiexander ditto
    1500. Petnicki Leonard ditto
    1501. Pruszyński Romuald ditto
    1502. Przezdziecki Hilary ditto
    1503. Przezdziecki Leopold ditto
    1504. Piotrowski Józef niewiadomy.
    1505. Pangowski Michał były Urzędnik Komisyi Rządowej Wojny
    1506. Palichnowski Jgnacy Podporucznik
    1507. Panzer Hyacenty ditto
    1508. Paprocki Emeryk Akademik
    1509. Parent Jan Lekarz
    1510. Pasierbski Józef Porucznik
    1511. Paskosowski Alexander Podporucznik
    1512. Paszkowski Jan ditto
    1513. Panczyński Józef Lekarz
    1514. Pausza Alexander Podporucznik
    1515. Pacyna Antoni Rotmistrz
    1516. Paszkowski vel Płaskowski Euzebiusz Podoficer
    1517. Paszkiewicz Józef żołnierz
    1518. Pclit(Pelit?) Jerzy Lekarz
    1519. Pieńkowski Jgnacy Podoficer
    1520. Pieńkowski Ludwik Podporucznik
    1521. Perrot Jan Podoficer
    1522. Petka Edward obywatel późn. Podpor.
    1523. Piotrowicz Józef Podporucznik
    1524. Piotrowski Antoni były Kapitan
    1525. Piotrowski Rudolf Podoficer z pułku gwardyi Litewskiej
    1526. Pikarski Michał Podoficer
    1527. Pilichowski Jerzy Chorąży
    1528. Pisarzewski Jakób Podporucznik
    1529. Pityński Felix Porucznik
    1530. Pijanowski Andrzej Podoficer
    1531. Płachecki Jan Major
    1532. Płoński Władysław Podporucznik
    1533. Płuszański Józef żołnierz
    1534. Płuszewski Antoni Podporucznik
    1535. Podładowski Filip ditto
    1536. Podlesiecki Józef Porucznik
    1537. Pokrzywnicki Antoni żołnierz
    1538. Podfilipski Konstanty Podporucznik
    1539. Pokrzywnicki Edward Porucznik
    1540. Potkański Adolf ditto
    1541. Poniński Henryk obywatel następnie Porucznik
    1542. Poniński Edward Podporucznik
    1543. Popławski Hipolit ditto
    1544. Pociej Konstanty Podoficer
    1545. Proszyński Józef Podporucznik
    1546. Prusiński Jan ditto
    1547. Prusinowski Tadeusz Podoficer
    1548. Przewoski Tomasz Podporucznik
    1549. Przepałkowski Marcelli Podoficer
    1550. Psarski Antoni Wachmistrz
    1551. Psarski Jan Podporucznik
    1552. Pulcherowski Ignacy Podporucznik
    1553. Paczyński Wincenty Podoficer
    1554. Piagłowski Adam Podporucznik
    1555. Pelkowski(Petkowski?) Karol niewiadomy
    1556. Przybylski Kazimierz ditto
    1557. Przyworski Konrad ditto
    1558. Palm Edward ditto
    1559. Palm Emanuel ditto
    1560. Przyborowski Tadeusz były wojs.
    1561. Rybiński były Pułkownik, a w czasie rewolucyi dowódca korpusu byłych wojsk Polskich
    1562. Różycki(Rożycki?) Samuel były wojskowy
    1563. Różycki(Rożycki?) Alexander ditto
    1564. Rokowski Tytus Podporucznik
    1565. Rusocki Edward ditto
    1566. Rzepecki Emil dito
    1567. Rajdyg Anastazy Porucznik
    1568. Rozmarynowski Józef Podporucznik
    1569. Radziejewski Michał ditto
    1570. Ror Jan ditto
    1571. Gybiński Wincenty podoficer
    1572. Roman Teodor Akademik
    1573. Rymcza Ignacy ditto
    1574. Raczyński Franciszek żołnierz
    1576. Panachowski Michał ditto
    1577. Rutkowski Roman Akademik
    1578. Różański(Rożański?) Salomon podoficer
    1579. Rutkowski Karol obywatel
    1580. Ratyński Maciej podoficer
    1581. Radczyński Józef żołnierz
    1582. Rutkowski Ludwik feldfebel
    1583. Rozenfeld Franciszek podoficer
    1584. Rogaliński Jan obywatel
    1585. Rupniewski Wojciech żołnierz
    1586. Rostkowski Stanisław ditto
    1587. Rychter Kazimierz ditto
    1588. Buczkowski(Baczkowski?) Piotr gimnazista
    1589. Rożniecki Franciszek żołnierz
    1590. Radzicki Jan student
    1591. Rutkowski Józef żołnierz
    1592. Rotkowski Sztab-Lekarz
    1593. Radziejewski Pułkownik
    1594. Ryżyński B. Porucznik
    1595. Rydecki L. Kapitan
    1596. Rapocki Porucznik
    1597. Rzepecki J. ditto
    1598. Romiszewski W. ditto
    1599. Rożewski A. ditto
    1600. Rubiński K. ditto
    1601. Rybiński A. ditto
    1602. Rzewuski Dominik Podporucznik
    1603. Radziwiłowicz Adam były wojskowy
    1604. Rajzacher Jakób ditto
    1605. Rajzacher Walenty ditto
    1606. Rotermund Waleryan ditto
    1607. Rotermund Sylwester ditto
    1608. Rotermund Modest ditto
    1609. Radkiewicz Major
    1610. Roguski Maciej były wojskowy
    1611. Rozbicki Piotr ditto
    1612. Remiszewski Franciszek ditto
    1613. Remiszewski Jan ditto
    1614. Remiszewski Stanisław ditto
    1615. Powicki Tomaszditto
    1616. Roszczewski Hieronim ditto
    1617. Radzimiński Erazm syn Prezesa Rady Wojewódzkiej Wdztwa Lubelskiego
    1618. Radłowski Xawery były wojskowy
    1619. Rafaczyński Jan Kanty ditto
    1620. Rojowski Konstanty ditto
    1621. Rudnicki Józef ditto
    1622. Roczyński Hieronim Porucznik
    1623. Rudkowski Ludwik Kapitan
    1624. Raych de Rocheym Ferdynand Porucznik
    1625. Rostkowski Woyciech były wojskowy
    1626. Romanowski Napoleon Chrz. ditto
    1627. Radziwiłowicz Jakób były wojskowy
    1628. Rościszewski Adolf niewiadomy
    1629. Rudnicki Jakób Bazylian
    1630. Rosienkiewicz Marcin były wojskowy
    1631. Radowicki Waldemar Jan Podporucznik
    1632. Radoński [Badoński ?]Anastazy ditto
    1633. Radoński Franciszek ditto
    1634. Radoszewski Antoni ditto
    1635. Rakowski Kazimierz ditto
    1636. Romarino Hieronim Pułkownik wojsk francuskich
    1637. Rasa [Rasn Basn Basa Rasz ?] Arnolf Kapitan
    1638. Raube Franciszek Podporucznik
    1639. Raczyński Edward żołnierz
    1640. Raszewski Wacław były Kapitan
    1641. Raczewski Maurycy Porucznik
    1642. Rasz Józef podoficer
    1643. Regnuł Edward Lekarz
    1644. Reinhold Kazimierz Podporucznik
    1645. Reinowicz Albert ditto
    1646. Reiser Kazimierz podoficer
    1647. Rekiller Felix dymissyonowany Kapitan wojsk francuzkich
    1648. Rempeliński Jan Kapitan
    1649. Renczynski Jerzy podoficer
    1650. Rechlewski Wincenty podoficer
    1651. Rzewuski Jan Podporucznik
    1652. Rzewuski Józef Porucznik
    1653. Rzewuski Teodor Podporucznik
    1654. Rzewuski Tomasz ditto
    1655. Rydzek Bernard obywatel
    1656. Ryng Józef podoficer
    1657. Rytterband Ludwik Lekarz
    1658. Rogalski Piotr Porucznik
    1659. Rogaski Kazimierz ditto
    1660. Rogaski Stefan Podporucznik
    1661. Rogowski KlemensPorucznik
    1662. Rogoziński Konstanty Podporucznik
    1663. Roguski Alexander Kapitan
    1664. Roze Jan Nepomucen Podporucznik
    1665. Rojewski Marcin podoficer
    1666. Romin [Roman ?] Felix podoficer
    1667. Romiszewski Marcin Porucznik
    1668. Rongel Jan Lekarz
    1669. Rondo Alfons obywatel później Podpor.
    1670. Rostkowski Witold Podporucznik
    1671. Rochetyn Wiktor Kapitan Adjutant Romarino
    1672. Rudkowski Antoni Podporucznik
    1673. Rudkowski Kajetan ditto
    1674. Rudkowski Teofil ditto
    1675. Rumpel Ludwik Podporucznik
    1676. Rupniewski Nikodem obywatel później Podporucznik
    1677. Rappert Henryk podoficer
    1678. Rusiecki Józef Major dymissyonowany
    1679. Russel Piotr Lekarz
    1680. Rudzki Alexander Podporucznik
    1681. Rybiński Antoni ditto
    1682. Rybicki Jan vel Stanisław podoficer
    1683. Rybczyński Aloizy dymissyonowany Kapitan
    1684. Rożycki Karol ditto
    1685. Rudnicki Maxymilian, niewiadomy
    1686. Stępkowski Jan Kapitan
    1687. Skarżyński Kazimierz Pułkownik
    1688. Suchorski Marcelli obywatel
    1689. Strotowski Franciszek Sztab-lekarz
    1690. Starczewski Ignacy Podporucznik
    1691. Szczaniecki Jan Kapitan
    1692. Strzemieczny Stanisław ditto
    1693. Szamowski Teodor ditto
    1694. Sędzimir Józef Podpor
    1695. Swierczewski Józef ditto
    1696. Słomczyński Antoni ditto
    1697. Szofer Karol ditto
    1698. Sandecki Jakób ditto
    1699. Stempkowski Jan ditto
    1700. Slatewicz Paweł Podporucznik
    1701. Swidczyński Ludwik ditto
    1702. Sitkiewicz Jan ditto
    1703. Samboliński Floryan podchorąży
    1704. Sułkowski Ignacy Kapitan
    1705. Szatyński Ildefons Porucznik
    1706. Sosnowski Józef żołnierz
    1707. Szelicki [Szeliski ?] Józef feldfebel
    1708. Sakin Adam Akademik
    1709. Szabrzyjewicz Franciszek student
    1710. Strzelecki Walenty podoficer
    1711. Swiętorzecki Ludwik Akademik
    1712. Stanisławski Felix ditto
    1713. Stankiewicz Michał muzykant
    1714. Serdlatz Adam mieszczanin
    1715. Swałowski Teodor Akademik
    1716. Stępiński Franciszek ditto
    1717. Szarf Antoni uczeń
    1718. Staniszewski Andrzej Akademik
    1719. Smiałkowski Józef uczeń
    1720. Szaładejski Józef żołnierz
    1721. Szab Stanisław ditto
    1722. Sobiecki Ignacy ditto
    1723. Sinowski Borysław Akademik
    1724. Sokolnik Maciej ditto
    1725. Seklacki Kleofous podoficer
    1726. Slandrzewicz Jan mieszczanin
    1727. Stepułkowski Tomasz feldfebel
    1728. Stolski Wincenty Akademik
    1729. Szczurkiewicz Piotr Assessor
    1730. Sulimowski Józef Akademik
    1731. Szamocki Henryk ditto
    1732. Sliwiński Adam gimnazista
    1733. Stępkowski Adam żołnierz
    1734. Szustakowski Antoni Akademik
    1735. Siemiński Wojciech Nauczyciel
    1736. Sletpiński Bartłomiej obywatel
    1737. Szymanowski Albert żołnierz
    1738. Sobolewski Józef ditto
    1739. Suwacki Andrzej ditto
    1740. Sokołowski Tytus ditto
    1741. Szydłowski Ludwik Chorąży
    1742. Skrzyniecki Jan ditto
    1743. Szymański Ignacy żołnierz
    1744. Storo Walenty ditto
    1745. Starczyński Jan ditto
    1746. Srednicki Tomasz gimnazista
    1747. Sachocki [Sąchocki ?] Piotr żołnierz
    1748. Skowroński Albert ditto
    1749. Syczyński Tomasz Buchalter
    1750. Suniewicz Felix Redaktor Gazety
    1751. Smolski Dyonizy Urzędnik Cywilny
    1752. Sułanowski [Sołanowski ?] student
    1753. Sojecki Izydor były wojskowy
    1754. Szwabski Walenty Urzędnik
    1755. Sawicki Konstanty żołnierz
    1756. Szudziński Józef był przy Belwederze
    1757. Salewski Jan żołnierz
    1758. Stefański Lucyan ditto 
    1759. Szeniak Marcin żołnierz
    1760. Sokołowski Franciszek ditto
    1761. Skulimowski Klemens ditto
    1762. Szymański Ludwik ditto
    1763. Sikatowski Michał ditto
    1764. Sobolewski Audytor
    1765. Starowolski Kapitan
    1766. Szustakowski Major z Intendentury
    1767. Stefański Sekretarz
    1768. Swiderski Porucznik
    1769. Szwejkowski ditto
    1770. Szokalski Chirurg
    1771. Sawicki J. Kapitan
    1772. Szmith Sekretarz
    1773. Słubicki K. Porucznik
    1774. Stadnicki Kazimierz Aptekarz
    1775. Sokołowski J. Porucznik
    1776. Smoliński J. Pułkownik
    1777. Smocki J. Kapitan
    1778. Sługocki S. Porucznik
    1779. Szymański A. Kapitan
    1780. Sumiński A. Porucznik
    1781. Szczustkowski S. ditto
    1782. Sarnecki J. duto
    1783. Stabandzyński ditto
    1784. Stanpniewski ditto
    1785. Sokołowski Józef ditto
    1786. Szczuka A. ditto
    1787. Skrzyński J. ditto
    1788. Slewiński L. Kapitan
    1789. Szepk. E. Porucznik
    1790. Swieszewski J. ditto
    1791. Szelechowski U. Major
    1792. Szydłowski J. Porucznik
    1793. Suchodolski Podpułkownik
    1794. Sworzyjewski Porucznik
    1795. Starczewski L. ditto
    1796. Soszewski ditto
    1797. Suchodolski ditto
    1798. Sieski F. ditto
    1799. Sierawski K. Chirurg
    1800. Swardzicki Major
    1801. Szolarski Chirurg
    1802. Stamirowski August Major
    1803. Szwejke J. Porucznik
    1804. Sokołowski J. ditto
    1805. Strawiński A. ditto
    1806. Sadłucki L. Kapitan
    1807. Stabczyński S. Porucznik
    1808. Suchorzewski Jenerał
    1809. Sulimirski Faustyn były Oficer
    1810. Sulimirski Walenty ditto
    1811. Sobolewski Jerzy Hr. b. Adjut. N. Pana
    1812. Soldenhoff Franciszek Podporucznik
    1813. Sulewski Xawery niewiadomy
    1814. Szymanowski Tomasz były wojskowy
    1815. Szymanowski Wojciech ditto
    1816. Swiderski Wincenty ditto
    1817. Skarżyński Wincenty ditto
    1818. Sulewski Błażej ditto
    1819. Swidziński Ludwik ditio
    1820. Strzembosz Józef ditto
    1821. Sikorski Tomasz ditto
    1822. Skarżyński Stanisław ditto
    1823. Smoliński Józef ditto
    1824. Szoszkowski K. Porucznik
    1825. Skrodzki Józef Kapitan
    1826. Skwarski Józef były wojskowy
    1827. Szawłowski Edward ditto
    1828. Szymoński Kazimierz obywatel
    1829. Skarżyński baron Ambroży ditto
    1830. Suchorski Antoni ditto
    1831. Stankiewicz Piotr były Officer
    1832. Sieikowski Franciszek ditto
    1833. Stawiarski Franciszek ditto
    1834. Szenibek hrabia były Jenerał
    1835. Sehwartz Józef były wojskowy
    1836. Schwartz Jan ditto
    1837. Sierawski Julian były Jenerał
    1838. Sapieha xiąze Leon były Szambelan Dworu Jego Cesarsko Król. Mości
    1839. Stański Stanisław były wojskowy
    1840. Soseński Wojciech ditto
    1841. Skorupka Mateusz ditto
    1842. Sierputowski Karol Tadeusz ditto
    1843. Swietosławski Eugeniusz Porucznik z pułku 49 Jegrów wojsk Ces. Ros.
    1845. Smoliński Michał obywatel
    1846. Smoliński Hipolit ditto
    1847. Szlager podoficer z wojska Ros.
    1848. Szadkowski Jan były wojskowy
    1849. Szczepanowski Antoni ditto
    1850. Sarzyński Tytus ditto
    1851. Sawicz Józef ditto
    1852. Strusiewicz Jan ditio
    1853. Szawłowski Romuald ditto 
    1854. Szymanowski Józef b. Połkownik gwardyi, Adjutant J. C. K. Mości
    1855. Sokolnicki Demetry niewiadomy
    1856. Skirmunt Adam syn Mikołaja ditto
    1857. Sławicki Michał ditto
    1858. Siedlecki Józef były wojskowy
    1859. Suski Adam ditto
    1860. Sabatin Karol Podporucznik
    1861. Sabatin Władysław ditto
    1862. Sadowski Felix podoficer
    1863. Sałamoński Hieronim Podporucznik
    1864. Sauve Adolf podoficer
    1865. Sauve Ludwik uczeń szkoły Aplikacyj
    1866. Sachonowicz Szymon Podporucznik
    1867. Swieszewski Karol podoficer
    1868. Świniarski Stefan ditto
    1869. Sedilot Karol Lekarz
    1870. Sieślicki Ludwik Podporucznik
    1871. Sienicki Józef ditto
    1872. Sienicki Franciszek ditto
    1873. Sierakowski Ludwik były Porucznik
    1874. Sieroczęwski Fran. ob. później Kapitan
    1875. Serpent Franciszek Podporucznik
    1876. Sikorski Michał ditto
    1877. Sinkiewicz Jan żołnierz
    1878. Siczyński Franciszek podoficer
    1879. Skalski Antoni ditto
    1880. Skarczyński Wincenty urzędnik kommisyi Województwa Mazowieckiego
    1881. Skarczyński Felix Podporucznik
    1882. Skibiński Józef Porucznik
    1883. Skirmunt Julian xiądz
    1884. Skoraezewski Ignacy Podpoporucznik
    1885. Skoraezewski Maxymilian ditto
    1886. Skotnicki Denis żołnierz
    1887. Skoczyński Mikołaj junkier z pułku gwardyi Huzarów Grodzieńskich 
    1888. Skrzetuski Masymilian Kapitan
    1889. Skrzetuski Floryan Major
    1890. Skrzypkunas Wincenty Audytor
    1891. Skrocki Tomasz Kapitan
    1892. Skuraczewski Karol Podchorąży
    1893. Sławieński Wincenty Podporucznik
    1894. Slaski Felix ditto
    1895. Slekiewski Jan ditto
    1896. Słupecki Jan ditto
    1897. Smoliński Michał ob. później Podpor.
    1898. Stalewski Tadeusz podoficer
    1899. Starzyński Michał ob. później Podporucznik
    1900. Starzyński Jakób Podporucznik
    1901. Staszewski Józef ditto
    1902. Stępkowski Marcin podoficer
    1903. Stepniewicz Fab. ob. później Podpór
    1904. Stednicki Floryan Podporucznik
    1905. Strzelecki Tadeusz podoficer
    1906. Strzębosz Józef Major
    1907. Strzyszewski Piotr Podporucznik
    1908. Strzychaczewski Sylwester podoficer
    1909. Strusiński Antoni Kapitan
    1910. Strusiewicz Jan dymis. Podchorąży
    1911. Struś Andrzej Podporucznik
    1912. Stnart [Slnart?] Władysław podoficer
    1913. Sułgostowski Józef Podporucznik
    1914. Sułkowski Wincenty pisarz z pułku 2 strzelców konnych
    1915. Sułkowski Jan Podporucznik
    1916. Suchecki Win. obyw. później Porucznik
    1917. Suchecki Ignacy Podporucznik
    1918. Szawłowski Stanisław Kapitan
    1919. Szadbej Jan Podchorąży
    1920. Szapiński Józef Lekarz
    1921. Szelechowski Franciszek Podporucz
    1922. Seymkiewicz Michał podoficer
    1923. Szymański Kazimierz Podporucznik
    1924. Szymoński Marcelli ditto
    1925. Szymoński Felix podoficer
    1926. Szklarski Antoni Podporucznik
    1927. Szmigielski Jerzy ob. później Podpor.
    1928. Szmigielski Jan Porucznik
    1929. Sznejderski Antoni Podporucznik
    1930. Sznajder vel Sznajde Franciszek Major
    1931. Szrejder Chryzostem Krystyan Podpor.
    1932. Szumski Józef Major
    1933. Szczepanowski Baltazar Podporucznik
    1934. Szczaniecki Ludwik Podpułk.
    1935. Szczaniawski Antoni dymis. Porucznik
    1936. Szczepański Antoni podoficer
    1937. Sołonicki Antoni niewiadomy
    1938. Szelechowski Jan Porucznik
    1939. Szczęsny Józef. Oficer niewiad. jakiego stop.
    1940. Szeptycki Wincenty były Pułkownik
    1941. Strzebeiko Józef Porucznik
    1942. Sawicki Jan ditto
    1943. Szymański Jakób były wojskowy
    1944. Szymański Antoni ditto
    1945. Tymowski Kantorbery Poseł Ptu Częst.
    1949. Tomaszewski Leopold Porucznik
    1947. Turowski Franciszek ditto
    1948. Torajewicz Ferdynand Kancelista
    1949. Tomaszewski Wincenty Akademik
    1950. Tokarzewski Grzegorz ditto
    1951. Tye Michał żołnierz
    1952. Tokarczewski Grzegorz żołnierz
    1953. Tymosiak Szymon ditto
    1954. Tokarski Michał Assesor
    1955. Tymiński Antoni żołnierz
    1956. Trąbiński Porucznik
    1957. Tomkowicz ditto
    1958. Tomaszewski K. Porucznik
    1960. Tyl W. ditto
    1961. Tiewski X. ditto
    1962. Tyszka E. Major
    1963. Tychanowski J. Porucznik
    1964. Tolkmajer vel Toltenmajer obywatel i urzędnik galicyjski
    1965. Tyszkiewicz hr. Tadeusz były Jenerał
    1966. Tokarski Franciszek były wojskowy
    1967. Truszkowski Bernard ditto
    1968. Tański Józef ditto
    1969. Truszkowski Franciszek ditto
    1970. Tyszka Wiktor ditto
    1971. Tedwen Xawery ditto
    1972. Tuikiety Stanisław ditto
    1973. Tarkowski Andrzej ditto
    1974. Tyszycki Józef ditto
    1975. Torszyński Chorąży dymissyonowany z Nieświeckiego pułku karabinierów
    1976. Tysson Józef były wojskowy
    1977. Trzeciak Chirurg
    1978. Turski Jan obywatel
    1979. Tądowski Michał obywatel
    1980. Tarło Henryk uczeń
    1981. Tertory Józef syn Jakóba niewiadomy
    1982. Tarrol Klaudyusz Lekarz
    1983. Twardzikowski Eustachy Podporucznik
    1984. Tworowski Wincenty Porucznik
    1985. Terlecki Jan ditto
    1986. Tomasiewicz Adolf podoficer
    1987. Tomaszewski Kazimierz Podporucznik
    1988. Tomaszewski Maciej xiądz
    1989. Tomaszewski Kazimierz Podporucznik
    1990. Tomson Juliusz Lekarz
    1991. Tomski Maciej żołnierz
    1992. Topolski Józef podoficer
    1993. Trembecki Jakób Podporucznik
    1994. Trempiński Józef Kapitan
    1995. Trepka Stanisław Porucznik
    1996. Trzebiński Anzelm Podporucznik
    1997. Trzyński Ambroży ditto
    1998. Trzyński Napoleon urzędnik cywilny
    1999. Trompeczyński Dyogenes Podporucznik
    2000. Tromczyński Melchior Porucznik
    2001. Turkiewicz Benedykt Podporucznik
    2002. Turkuł Jan ditto
    2003. Turkuł Jan podoficer
    2004. Turowski Leopold Podporucznik
    2005. Turski Tomasz Kapitan
    2007. Tyszka Maryan Podporucznik
    2008. Tecław Franciszek niewiadomy
    2009. Tuchanowski Józef Porucznik
    2010. Tochmann Gaspar niewiadomy
    2011. Umiński były Jenerał
    2012. Urbański Romuald Podpułkownik
    2013. Urmowski Leon Akademik
    2014. Ułanowski Porucznik
    2015. Ulatowski Stanisław podoficer
    2016. Uleniecki Ignacy były wojskowy
    2017. Ubysz Wincenty Porucznik
    2018. Ulejn Jan Walenty Lekarz
    2019. Ulrych Franciszek Podporucznik
    2020. Uszczewski Leonard ditto
    2021. Ujazdowski Wincenty podoficer
    2022. Wrotowski Stanisław Podporucznik
    2023. Wróblewski Erazm student
    2024. Wrzozek J. niewiadomy
    2025. Winnicki ditto
    2026. Wielogłowski Walery obywatel
    2027. Wasilewski Piotr były wojskowy
    2028. Wasilewski Floryan ditto
    2029. Waysenhoff Władysław Kapitan
    2030. Wężyk Paweł ditto
    2031. Wyszkowski Hiacent podoficer
    2032. Wiślański Ludwik Kapitan
    2033. Wogucki Dyonizy Porucznik
    2034. Witkowski Paweł Podporucznik
    2035. Wybranowski Roman Podpułkownik
    2036. Wierzchlejski Antoni ditto
    2037. Wereszczyński Józef Podporucznik
    2038. Wierzchlejski Napoleon ditto
    2039. Winnicki Konstanty ditto
    2040. Wronnicki Franciszek ditto
    2041. Węgrowski Stanisław Major
    2042. Wiliński Ignacy podoficer
    2043. Wojnosiński Józef Akademik
    2044. Woroniec Ignacy Konstanty Akademik
    2045. Weber Teodor student
    2046. Wiśniewski Lucyan student
    2047. Wojtkiewicz Konstanty Akademik
    2048. Wojtkiewicz Onufry Leśniczy
    2049. Waśkiewicz Szymon kancelista
    2050. Wróblewski Ignacy pocztylion
    2051. Wierzkowski Antoni typograf
    2052. Wiśniewski Maciej Akademik
    2053. Wiśniewski Ludwik ditto
    2054. Wysocki Andrzej gimnazista
    2055. Włodkowski Walenty żołnierz
    2056. Wawrzelski Karol obywatel
    2057. Wawrzelska Z. żona
    2058. Wancel Krystyan podoficer
    2059. Wardecki Romuald mieszczanin
    2060. Wawrzyński Dyonizy żołnierz
    2061. Wroński Kasper ditto
    2062. Wojczenchowski Tomasz ditto
    2063. Weseli J. Porucznik
    2064. Wodzyński ditto
    2065. Wyganowski ditto
    2066. Wiszłowski ditto
    2067. Waszklewicz E. ditto
    2068. Wieczerski ditto
    2069. Wołyński Franciszek student
    2070. Włostowski Grzegorz wachmistrz
    2071. Wołski Tomasz Feldfebel
    2072. Wyszyński Maciej żołnierz
    2073. Walter Jan ditto
    2074. Weczerski Maxymilian ekonom
    2075. Wiczewicz Kazimierz gimnazista
    2076. Wyczurkowski Felix ditto
    2077. Wojcicki Kazimierz niewiadomy
    2078. Wołynkiewicz FeIix gimnazista
    2079. Wiśniewski Józef bombardyer
    2080. Wardo Józef żołnierz
    2081. Wiliński Kajetan gimnazista
    2082. Wilczyński Franciszek urzędnik cywilny
    2083. Węgrzynowski Antoni urzędnik
    2084. Wienkowicz Onufry Akademik
    2085. Woszczyński Kajetan urzędnik cywilny
    2086. Węczerski Marcin buchhalter
    2087. Wyborzyński S. Porucznik
    2088. Wroniecki Kapitan
    2089. Wągrowski A. Porucznik
    2090. Wangrowski S. Audytor
    2091. Wanzawski Porucznik
    2092. Willanowski W. ditto
    2093. Wierzbicki W. ditto
    2094. Wasilewski W. Kapitan
    2095. Witkowski Porucznik
    2096. Wojnowski ditto
    2097. Włoszewski ditto
    2098. Wyganowski A. ditto
    2099. Waszkiewicz E. ditto
    2100. Widzha K. Kapitan
    2101. Włodarski Porucznik
    2102. Wroński były wojskowy
    2103. Wysocki Edward niewiadomy
    2104. Wojczyński były Jenerał
    2105. Wistański Onufry Rotmistrz
    2106. Wielchurski Fryderyk Podporucznik
    2107. Wólicki Konstanty obywatel
    2108. Wielowiejski Maxymilian b. Oficer
    2109. Wieniawski Konstanty Porucznik
    2110. Wolski Cypryan były wojskowy
    2111. Wierciński Antoni ditto
    2112. Wentpap Krystyan ditto
    2113. Wolski Antoni Akademik
    2114. Wodzyński Karol
    2115. Wolicki hrabia niewiadomy
    2116. Wolski Kajetan były wojskowy
    2117. Walewski Felix obywatel
    2118. Wołowicz Wawrzyniec b. wojskowy
    2119. Wieszczycki Rudolf obywatel
    2120. Wielogłowski Bolesław uczeń
    2121. Wiszyński Artur syn obywatelski
    2122. Wonicki Wincenty były wojskowy
    2123. Woźniak Michał ditto
    2124. Walęcki ditto
    2125. Wyszomierski Jan ditto
    2126. Wojewódzki Józef ditto
    2127. Walczewski Wawrzeniec ditto
    2128. Woroniecki xtążę Lucyan ditto
    2129. Wężyk Władysław ditto
    2130. Warzycki Józef ditto
    2131. Wnorowski Piotr Podporucznik
    2132. Wiśniewski Mikołaj żołnierz
    2133. Witkowski Tadeusz ditto
    2134. Wołłowicz Ignacy były wojskowy
    2135. Wątróbka Reces ditto
    2136. Wąsowski Felix ditto
    2137. Wyszkowski Jan Adam ditto
    2138. Wierzbicki Jan ditto
    2139. Wysiekierski Bolesław uczeń Warsz. Uniw.
    2140. Wierzbicki Dominik były wojskowy
    2141. Wyleżyński b. Wójt gminy Monkotowa
    2142. Wawrowski Tomasz Podporucznik
    2143. Walewski Michał ditto
    2144. Walewski Felix Major
    2145. Wydrzychowski Leon Akademik
    2146. Wels Wolfgang Doktor
    2147. Wierzbicki Józef Pisarz z pułku 5 piechoty liniowej
    2148. Wereszczyński Adolf Podporucznik
    2149. Wereszczyński Maurycy Kapitan
    2150. Werner Jan były żołnierz
    2151. Wern Józef żołnierz
    2152. Wesołowski Roman kadet
    2153. Weferski Albin Podporucznik
    2154. Weferski Mikołaj ditto
    2155. Wieczkowski Jan dymis. Podporucznik
    2156. Wilczyński Jan Podporucznik
    2157. Wilczyński Józef podoficer
    2158. Wilczyński Marcelli Podporucznik
    2159. Winnicki Emil ditto
    2160. Winter Antoni ditto
    2161. Wiśkiewicz Karol Porucznik
    2162. Wiśniewski Adam ditto
    2163. Wiśniewski Antoni Podporucznik
    2164. Wiśniewski Jan Porucznik
    2165. Wiśniewski Tomasz Podporucznik
    2166. Wiśniowski Andrzej były Podporucznik
    2167. Witkowski Jan podoficer
    2168. Wittorski Michał Podporucznik
    2169. Wichliński Wacław Chorąży
    2170. Wichliński Józef Nauczyciel
    2172. Wiewiórowski Erazm żołnierz
    2174. Wodziński Antoni Podporucznik
    2175. Wodziński Michał ditto
    2176. Wojewódzki Wilhelm podoficer
    2177. Wojna Józef niewiadomy
    2178. Wojnarowski Józef Kapitan
    2179. Wojtkiewicz Jan podoficer
    2180. Wojczechowski Piotr Kapitan gwardii cechowej
    2181. Wojczechowski Franciszek Porucznik
    2182. Wolski Antoni obywatel później Podpor.
    2183. Wolski Waleryan podoficer
    2184. Wolski Hieronim Akademik
    2185. Wolszlegier Ignacy Rotmistrz
    2186. Woronicz Jan Porucznik
    2187. Wojakowski Karol Chorzały
    2188. Wojakowski Leonard podoficer
    2190. Wronna Alexander ditto
    2191. Wronnicki Józef Kapitan
    2192. Wroński Adam Podporucznik
    2193. Wolczyński Antoni podoficer
    2194. Wysocki Józef żołnierz
    2195. Wysocki Xnwery podoficer
    2196. Wysocki Nikodem xiądz
    2197. Wychowski Antoni Podporucznik
    2198. Wychowski Jan ditto
    2199. Wychowski Stanisław ditto
    2200. Wysławski Marcelli podoficer
    2201. Wisanowski Julian niewiadomy
    2202. Wiszniewski Zenon Porucznik
    2203. Węgierski Ferdynand były wojskowy
    2204. Węgierski Karol ditto
    2205. Wężopolski Józef Porucznik
    2206. Zaręba Antoni Podporucznik
    2207. Zdanowski J. niewiadomy
    2208. Ziemencki Józef deputowany obwodu Wieluńskiego
    2209. Zamojski hrabia Zdzisław Podporucznik
    2210. Zakrzewski Alfons ditto
    2211. Zwierczyński Wojciech Porucznik
    2212. Zmorski Teofil Podporucznik
    2213. Zabokrzycki Edward ditto
    2214. Zabokrzycki Hilary ditto
    2215. Zwirski Stanisław ditto
    2216. Zakinot Napoleon ditto
    2217. Zubowski Kazimierz urzędnik policyi
    2218. Zakrzewski Michał Akademik
    2219. Zacharewicz Sylwester ditto
    2220. Zarzycki Tomasz żołnierz
    2221. Zemiński Kazimierz ditto
    2222. Zelebelt Albert podoficer
    2223. Żychliński Jan uczeń
    2224. Zambrowski Kajetan Akademik
    2225. Zembicki Piotr ditto
    2226. Zieniecki Wincenty ditto
    2227. Zawisza Konstanty żołnierz
    2228. Zaniewski Antoni ditto
    2229. Zaruski Konstanty ditto
    2230. Zwierszchowski Adam student
    2231. Zieliński Kazimierz żołnierz
    2232. Zejdler Franciszek ditto
    2233. Zieleniewski Felix ditto
    2234. Zieliński Józef student
    2235. Zalewski Pioir żołnierz
    2236. Zaborowski Michał gimnazista
    2237. Zieliński Władysław student
    2238. Zubikowski Józef żołnierz
    2239. Zakrzewski Sylwester ditto
    2240. Zawadzki Ignacy gimnazista
    2241. Zakrzewski Mikołaj żołnierz
    2242. Zarzycki Jan Ekonom
    2243. Zieleniewski Anzelm gimnazista
    2244. Zalewski Cypryan żołnierz
    2245. Zarecki Teofil gimnazista
    2246. Zajączkowski Stanisław Akademik
    2247. Zagarzewski Michał student
    2248. Zdrowski Władysław ditto
    2249. Żydek Maciej żołnierz
    2250. Żyźniewski Daniel ditto
    2251. Żakowski Julian ditto
    2252. Zabłocki Major
    2253. Złotaszewski Porucznik
    2254. Zieliński R. ditto
    2255. Ziemacki M. ditto
    2256. Zdanowski J. ditto
    2257. Zapolski A. ditto
    2258. Zabokrzycki ditto
    2259. Znoiński hr. Józef ditto
    2260. Zalewski A. ditto
    2261. Zabicki S. d.tto
    2262. Zajfert ditto
    2263. Zyzniewski T. ditto
    2264. Żukowski T. ditto
    2265. Zieliński M. ditto
    2266. Żykiewicz T. Chirurg
    2267. Zawadzki Jakób Kapitan
    2268. Zagrodzki Podporucznik
    2269. Zelebel ditto
    2270. Znamirowski Jakób Assessor
    2271. Załuski hrabia Józef były Adjutant Najjaśniejszego Pana
    2272. Żarski Stanisław były wojskowy
    2273. Zieliński R. Porucznik
    2274. Zboiński Xawery były wojskowy
    2275. Zawisza Alfred ditto
    2276. Załuski hrabia Roman Kapitan
    2277. Zapiska Franciszek były wojskowy
    2278. Zaborowski były Oficer
    2279. Zakrzewski Karol ditto
    2280. Zwolski Alexander były wojskowy
    2281. Zamojski hrabia Władysław były Adjutant Jego C. M. W X. Konstantego
    2282. Ziemiański Jan xiądz
    2283. Zawadzki Jakób były wojskowy
    2284. Zielski A. Porucznik
    2285. Zeligowski ditto
    2286. Żaba 1 Porucznik z wojsk Ces. Ros.
    2287. Żaba 2 Kornet z wojsk Ces. Ros.
    2288. Zboiński Stanisław były wojskowy
    2289. Zboiński Wincenty ditto
    2290. Zimicki Alfons ditto
    2291. Żakinot Nepomucen Jan ditto
    2292. Żabicki Tadeusz ditto
    2293. Zabłocki Lampady Bazylian
    2294. Zabiełło hrabia Józef były Porucznik
    2295. Żarski Stanisław dymis. Major
    2296. Żalazowski Józef Podporucznik
    2297. Zyzmański Ignacy ditto
    2298. Ziołkowski Piotr Kapelan
    2299. Żełtowski Marcelli obywatel, później Podporucznik
    2300. Żółtowski Stanisław ditto
    2301. Żukowski Julian ditto
    2302. Żukowski Teofil ditto
    2303. Żurawski Józefditto
    2304. Żułtowski Hipolit ditto
    2305. Zabielski Rajmund podofeer
    2306. Zabielski Franciszek były Porucznik
    2307. Zabierzewski Jan podoficer
    2308. Zaborowski Franciszek obywatel później Podporucznik
    2309. Żabicki Felix Podporucznik
    2310. Zagorowski Józef ditto
    2311. Zgórowski Maxymilian ditto
    2312. Zagurowski Franciszek obywatel później Podporucznik
    2313. Zebera Michał były Pułkownik wojsk francuskich
    2314. Zakrzewski Adam Akademik
    2315. Zakrzewski Hieronim Podporucznik
    2316. Zaliski vel Zalewski Józef ditto
    2317. Zamorski Jan były Podporucznik
    2318. Zargowski Alexander Podporucznik
    2319. Zarembecki [Zarenicki ?] Franciszek podoficer
    2320. Zarzecki Wincenty ditto
    2321. Zarzycki Adam ditto
    2322. Żarnicki Wincenty Podporucznik
    2323. Zatkalin Piotr ditto
    2324. Zachocki Maryan ditto
    2325. Zwierszchowski Wacław obywatel później Podporucznik
    2326. Zgórski Adolf Podporucznik
    2327. Zdański Franciszek żołnierz
    2328. Zdziechowicz Wacław Podporucznik
    2329. Zagrzeda Wirgili ditto
    2330. Zegrzda Józef ditto
    2331. Ziliński Józef Porucznik
    2332. Ziliński Józef obywatel później Kapitan
    2333. Ziliński Leon Podporucznik
    2334. Ziliński Ludwik ditto
    2335. Ziliński Faustyn obywatel później Podporucznik
    2336. Zilmski Erazm Podporucznik
    2337. Zymecki Jan ditto
    2338. Zinkowicz Leon Porucznik
    2339. Zmiechowski Beniamin Podporucznik
    2340. Zubów Mikołaj ditto

     

     

    Za zgodność z listą ogólną, w biurze Kommisyi Radowej Przychodów i Skarbu utrzymywaną:
    Radca stanu Dyrektor Wydziału, (podp.) Piwnicki. Naczelnik Sekcyi Sekwestru i Konfiskat, S. Barankiewicz.

    ----------------

    Lista nazwisk jest publikowana w następujących numerach TP:
    TP : od pozycji - do pozycji
    58 :    1 -  209
    60 :  210 -  284
    62 :  285 -  499
    63 :  500 -  688
    66 :  689 -  804
    67 :  805 - 1205
    69 : 1206 - 1302
    70 : 1303 - 1478
    72 : 1479 - 1676
    75 : 1677 - 2025
    76 : 2026 - 2123
    78 : 2124 - 2267
    79 : 2268 - 2540

     


    27 sierpień 2012 r.


    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005