<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Różne informacje - część IV

  • Metryki chrztów z parafii smoguleckiej. Lata 1592-1618
  • Popis szlachty powiatu kcyńskiego 1621 r.
  • Dokumenty, dokumenty ...
  • Spis ludności parafii sławieńskiej z 1796 roku
  • Spis ludności parafii ostrzeszowskiej z 1790 r.
  • Spis ludności Kamieńca Podolskiego z 1795 r.
  • Wykaz dóbr ziemskich skonfiskowanych przez rządy zaborcze w latach 1773 -1867
  • Praca najemna na roli w większej własności ziemskiej
  • Lista uczestników powstania 1863 - 1864 r. Nazwiska A - I
  • Lista uczestników powstania 1863 - 1864 r. Nazwiska J - Ł
  • Lista uczestników powstania 1863 - 1864 r. Nazwiska M - P
  • Lista uczestników powstania 1863 - 1864 r. Nazwiska R - U
  • Lista uczestników powstania 1863 - 1864 r. Nazwiska W - Ż
  • Wypisy heraldyczne z Ksiąg Poborowych XVI w. woj. podlaskie
  • Lista żołnierzy zamkniętych w fortecy gdańskiej 1831-32
  • Poczet skazańców na Sybir z roku 1830/31
  • Lista lekarzy w Królestwie Polskim na rok 1839
  • Warszawa roku 1826 – lista osób wg. Przewodnika Warszawskiego
  • Powstańcy 1863 r. z terenu dzisiejszej Litwy i Białorusi
  • Siedziby Urzędów Parafialnych RP w 1932 - miejscowości na litery A - Ł
  • Siedziby Urzędów Parafialnych RP w 1932 - miejscowości na litery M - Ż
  • Historya jazdy polskiej
  • Właściciele wsi w 1926 - 1939 r. w woj. wileńskim - nazwiska na litery " A - K "
  • Historya piechoty polskiej
  • Administratorzy i dzierżawcy w dobrach Jana Branickiego
  • II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego 1885 – 1985 Kraków
  • II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego 1883 – 1939 Kraków - Spis Absolwentów
  • II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego 1945-1958 Kraków - Spis Absolwentów
  • Spis dworów i pałaców - dawne woj.: połockie, witebskie, mścisławskie, mińskie
  • Zabytkowe cmentarze - Województwo poleskie
  • Lista imienna osób mających udział w rewolucyi, niekorzystających z udzielonej amnestyi i wyszłych z
  • Konfiskaty i wyroki po powstaniu listopadowym
  • Właściciele wsi w 1926 - 1939 r. w woj. wileńskim - nazwiska na litery " L - Ż "
  • Płaszów 1787 - 1903
  • II Liceum im. Króla Jana III Sobieskiego 1883 – 1939 Spis Absolwentów - uzupełniony
  • Towarzystwo Szkoły Średniej w Komarnie 1912 r.
  • Uczniowie Polskiego Gimnazjum Prywatnego w Komarnie 1912 r.
  • Towarzystwa Akcyjnego. R. Kindlera w Pabianicach

  •  

    Uczniowie  Polskiego Gimnazjum Prywatnego z prawem publiczności w Komarnie

    powiat Rudki

     w roku szkolnym 1912/1913 i uzyskane przez nich lokaty na koniec roku szkolnego 


    Zestawił : Piotr Wiernik w oparciu o Sprawozdanie Dyrekcji Gimnazjum

    Bej Piotr klasa II - Uzdolnieni

    Borgman Józef klasa I - Uzdolnieni na ogół

    Buchta Zdzisław klasa II - Uzdolnieni

    Cygan Grzegorz klasa I - Uzdolnieni na ogół

    Dubaniowski Mieczysław klasa II - Uzdolnieni

    Dżugaj Michał klasa I - Chlubnie uzdolnieni

    Fernówna Scheindla klasa II - Uzdolnieni

    Gąsior Władysław klasa II - Uzdolnieni

    Gerstman Józef klasa I - Uzdolnieni na ogół

    Göttingerówna Helena Józefa Anna klasa II - Chlubnie uzdolnieni

    Harasymów Adolf klasa I - Chlubnie uzdolnieni

    Harasymów Stanisław klasa II - Chlubnie uzdolnieni

    Harhala Władysław klasa II - Chlubnie uzdolnieni

    Ira Jan klasa I - Uzdolnieni

    Jacyk Stanisław klasa I - Uzdolnieni

    Kanaś Władysław klasa I - Chlubnie uzdolnieni

    Kasprzyszak Maciej klasa II - Uzdolnieni

    Kogut Stanisław klasa II - Uzdolnieni na ogół

    Kuta Bronisław klasa II - Uzdolnieni

    Liberwertówna Sara Reisel klasa II - Chlubnie uzdolnieni

    Łabaziewicz Mieczysław klasa II - Uzdolnieni

    Maziak Adam klasa I - Uzdolnieni

    Mazur Franciszek klasa I - Uzdolnieni

    Michułka Władysław klasa I - Uzdolnieni na ogół

    Miziniak Franciszek klasa II - Uzdolnieni

    Nawelski Władysław klasa I - Uzdolnieni na ogół

    Nowakowski Tadeusz klasa II - Uzdolnieni

    Partykiewicz Edward klasa II - Chlubnie uzdolnieni

    Piliński Kazimierz klasa II - Uzdolnieni

    Piotrów Bronisław klasa II - Uzdolnieni

    Przyszlak Karol klasa I - Chlubnie uzdolnieni

    Rataj Tomasz klasa II - Uzdolnieni na ogół

    Rauch Adolf klasa II - Uzdolnieni

    Rychlewski Julian klasa I - Chlubnie uzdolnieni

    Rychlewski Włodzimierz klasa II - Chlubnie uzdolnieni

    Sabatowski Tadeusz klasa II - Uzdolnieni

    Schönfeld Manes klasa II - Uzdolnieni

    Schubert Szymon klasa I - Uzdolnieni na ogół

    Schwariz Aron klasa II - Uzdolnieni

    Segal Leib klasa II - Uzdolnieni

    Smalec Bronisław klasa I - Uzdolnieni

    Stengel Dawid klasa II - Uzdolnieni

    Sternberg Samuel klasa I - Uzdolnieni

    Szydełko Mateusz klasa II - Chlubnie uzdolnieni

    Wajda Władysław klasa I - Uzdolnieni

    Wierzbicki Ignacy klasa II - Uzdolnieni

    Ziomber Władysław klasa II - Uzdolnieni na ogół




     



    3 listopad 2013 r.

    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005