<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Różne informacje - część III

  • Spis poległych i zmarłych 1863 - 64
  • Tatarzy polscy
  • Wykaz wsi, dymów i dziedziców w obwodzie Lipnowskim - 1825 r.
  • Lasy Gubernii Warszawskiej w połowie XIX w.
  • Lasy Gubernii Warszawskiej w poł. XIX w.- lista wł. prywatnych cz. 1
  • Lasy Gubernii Warszawskiej w poł. XIX w.- lista wł. prywatnych cz. 2
  • Lasy Gubernii Warszawskiej w poł. XIX w.- lista wł. prywatnych cz. 3
  • Lasy Gubernii Warszawskiej w poł. XIX w.- lista wł. prywatnych cz.4
  • Lista oficerów Brygad Legionowych z 1916 r.
  • Drobna szlachta na Podlasiu w XVI w.
  • Popis wojenny ziemian woj. podlaskiego 1528 r.
  • Popis wojenny ziemian woj. podlaskiego 1528 r.- Lista nazwisk
  • Nieznana szlachta polska A - J
  • Nieznana szlachta polska K - M
  • Nieznana szlachta polska N - S
  • Nieznana szlachta polska Ś - Ż
  • Podróże historyczne po ziemiach polskich
  • Herby rycerstwa polskiego wg. B. Paprockiego > A - C <
  • Herby rycerstwa polskiego wg. B. Paprockiego > D - I <
  • Herby rycerstwa polskiego wg. B. Paprockiego > J - K <
  • Herby rycerstwa polskiego wg. B. Paprockiego > L - N <
  • Herby rycerstwa polskiego wg. B. Paprockiego > O - R <
  • Herby rycerstwa polskiego wg. B. Paprockiego > S - T <
  • Herby rycerstwa polskiego wg. B. Paprockiego > U - Ż <
  • Herby rycerstwa polskiego wg. B. Paprockiego > Statystyka <
  • Powiaty wg. Słownika z r. 1880
  • Rody szlacheckie w powiecie lidzkim na Litwie w XIX wieku
  • Biskupstwo Wileńskie
  • Ormiańskie Rody Szlacheckie
  • Nadania szlacheckie w zaborze austryjackim 1773 – 1918
  • Szlachta powiatu Oszmiańskiego

  • Herby rycerstwa polskiego

    Nazwiska U - Ż

    przez Bartosza Paprockiego zebrane i wydane r. p. 1584;
    wydanie Kazimierza Józefa Turowskiego
    (opracowanie własne)

     

     

    Nazwisko Klejnot
       
    Ubisz Cholewa
    UbniewskiJunosza
    UchaczJastrzębiec
    Uchański Radwan
    UdrzyckiNałęcz
    Uhrowiecki Suchekownaty
    Ujejski Gryf
    Ujejski Pogonia
    Ujejski - PiłatNowina
    Ulanowski Sulima
    Uleski Ostoja
    UlińskiLis
    Ułanicki Własny
    UnieszowskiJanina
    UrzażowskiJanina
    UszyńskiLubicz
    Uszyński Pobóg
    Uwieleński Rogala
    Waldowski Dołęga
    Walewski Kolumna
    Wandzo Pogonia
    WapowskiNieczuja
    WardeskiLeliwa
    Wargawski Rola
    WarpęszaJasieńczyk
    Warszewicki Kuszaba
    Warszycki Abdank
    Warzycki Trąby
    Wasiciński Korczak
    Waśkiewicz Własny
    Waśniewski Bończa
    WawrowskiJastrzębiec
    Ważeński Abdank
    Wągrocki Rogala
    Wągrowski Belina
    WąkczowskiJastrzębiec
    Wątrobko Oksza
    WciślickiJunosza
    Wechadłowski Zabawa
    Wereszczyński Korczak
    Werszowic Oksza
    Wędrogowski Trzaska
    Węgierski Belina
    Węgleszyński Koźlarogi
    Węgliński Godzemba
    WęgorzewskiLeszczyc
    Węgrzynowski Rogala
    Węsło Rogala
    Wężyk Wąż
    Wężykowski Kotwicz
    WichorowskiLis
    WichorskiNieczuja
    Wieczkowski Drogosław
    Wielgo Bończa
    Wielicki Cholewa
    WielickiJunosza
    Wielogłowski Starykoń
    Wielopolski Strzemie
    Wielopolski - Bochnar Starykoń
    Wielowiejski Półkozic
    WienieckiNałęcz
    Wieprzewski Wieże
    Wierożepski (Wirożepski)Jastrzębiec
    Wieruski Śrzeniawa
    Wierusz Wieruszowa
    WierzbickiNałęcz
    WierzbickiNieczuja
    Wierzbicki Radwan
    Wierzbicki Ślepowron
    Wierzbięta Janina
    WierzbowskiLubicz
    Wierzbowski Prawdzic
    Wierzchliński Bersten
    Wierzejski Koźlarogi
    Wiesiołowski Ogończyk
    Wietrzyński - Epimach Przegonia
    Wietwiński Prus 3
    Wiktor Brochwicz
    Wiktorowski Gryf
    WiktorowskiJastrzębiec
    Wilam Radwan
    Wilamowski Grzymała
    Wilczko Kozieł
    Wilczko Madrostki
    Wilczko Róża
    Wilczkowski Koźlarogi
    WilczopolskiNieczuja
    Wilczyński Róża
    Wilezieński Trzaska
    WilkanowskiLis
    WilkockiNieczuja
    Wilkostowski Pomian
    Wilkowiecki Topór
    Wilkowski Gryf
    Wilkowski Kotwicz
    Wilkowski Koźlarogi
    WilkowskiNałęcz
    Wilski Półkozic
    Wilżeński Przosna
    Winarski Trąby
    Wiszeński - Jalbrzyk Grabia
    Wiśniewski Prus
    Wiśniowiecki Własny
    Wiśniowski Prus
    WitosławskiJastrzębiec
    WitosławskiNieczuja
    Witosławski Prawdzic
    Witowski Rola
    Witulski Gozdawa
    Wituński Rola
    Włodko Półkozic
    Włodko Prawdzic
    Włodko Zabawa
    Włodzisławski Zadora
    WłosinowskiLeszczyc
    Włoszko Włoszek
    Włościejewski Wczele
    WnuczkoJastrzębiec
    Wodyński Kościesza
    Wojakowski Brochwicz
    Wojenkowski Abdank
    Wojewodski Abdank
    Wojno Korczak
    WojnowskiNałęcz
    Wojnowski Ostoja
    WojsławskiJunosza
    Wojsławski Korab
    WojsławskiNałęcz
    Wojszyk Ogończyk
    Wojucki Paparona
    WoleckiJastrzębiec
    WolickiJanina
    Wolski Belina
    WolskiJunosza
    Wolski Kościesza
    Wolski Koźlarogi
    WolskiŁabędź
    WolskiNałęcz
    Wolski Osmoróg
    Wolski Półkozic
    Wolski Prus
    Wolski Sternberg
    WołczkoPrawdzic
    Wołczko - Rokuć Abdank
    Wołko Trąby
    Wołkunowski Radwan
    WołodkiewicŁabędź
    Wołodkiewic Radwan
    Wołosiecki Sas
    Wołowicz Bogorya
    Wołowski Prus 2
    Wołucki Rawicz
    WołyckiNabram
    WołyńskiLubicz
    Woroniecki Pogonia litewska
    WortkowskiLubicz
    Woźnicki Ciołek
    Wożuciński Godzemba
    Wrocimowski Półkozic
    Wrocnicki Starykoń
    Wronowski Topór
    Wróblewski Ślepowron
    Wróbliski Osmoróg
    Wróblowski Strzemie
    Wryszkolski Kotwicz
    Wrzeszyński Koźlarogi
    Wrzębski Doliwa
    Wrzoszowski Strzemie
    Wsołowski Wczele
    WulwanowskiNabram
    Wybranowski Róża
    WydzierzewskiNowina
    Wydzierzewski Ogończyk
    WyganowskiŁodzia
    WyskockiLeliwa
    Wysocki Drya
    Wysocki Godzemba
    Wysocki Ogończyk
    Wysocki Strzemie
    Wysokieński Szeliga
    Występa Topacz
    Wyszczelski Rola
    WyżgaJastrzębiec
    Wyżycki Osmoróg
    Zabawski Szeliga
    Zabielski Trzaska
    ZabłockiŁada
    Zaboklicki Kolumna
    Zabokrzecki Sulima
    Zaborowski Rawicz
    Zaborowski Rogala
    Zaborowski Strzemie
    ZabrzezińskiLeliwa
    Zacharzewski Doliwa
    Zaczkowski Rawicz
    ZadąbrowskiLis
    ZadorskiJastrzębiec
    ZaduskiJanina
    Zagórski Ostoja
    Zajączko Świnki
    Zajączkowski Drzewica
    Zajączkowski Prawdzic
    Zajączkowski Prus
    Zajączkowski Zaręba
    Zajglica Korzbok
    Zakliczewski Piława
    Zakliko Topór
    Zakobielski Przegonia
    Zakrzeński Róża
    ZakrzewskiJastrzębiec
    Zakrzewski Kościesza
    Zakrzewski Koźlarogi
    Zakrzewski Samson
    Zakrzewski Trzaska
    Zakrzewski - Zboż Ogończyk
    Zaleski Dołęga
    Zaleski Grzymała
    Zaleski Koźlarogi
    ZaleskiLis
    ZaleskiŁada
    ZalesyckiJastrzębiec
    ZaliwskiJunosza
    Załuski - TabaszJunosza
    Zamojski Grzymała
    Zamojski Koźlarogi
    Zamoszczycki Róża
    ZamośckiJunosza
    ZaorskiLubicz
    Zapolski Pobóg
    Zaporski Gryf
    Zaranko Korczak
    Zaręba Zaręba
    Zarpalski Ogończyk
    Zarzecki Warnia
    Zasacki Grzymała
    Zasławski Własny
    Zasławski Pogonia litewska
    Zawacki Brodzic
    Zawacki Rogala
    ZawadzkiJanina
    ZawadzkiJastrzębiec
    ZawadzkiLis
    ZawidzkiJastrzębiec
    ZawieprzskiJanina
    ZawistowskiJastrzębiec
    ZawistowskiŁada
    Zawisza Przyrowa
    Zawisza Sas
    ZawłockiJunosza
    Ząbieński Dołęga
    Zbaraski Pogonia litewska
    ZbąskiNałęcz
    Zberkmula Kuszaba
    ZborowskiJastrzębiec
    ZborzyńskiŁabędź
    ZbrożekJasieńczyk
    Zbykalski Grzymała
    Zbylitowski Strzemie
    ZdanJastrzębiec
    Zdanowski Pomian
    Zdrowski Oksza
    ZdunowskiJastrzębiec
    Zdychowski Kościesza
    Zdzarski Gozdawa
    Zdzenicki Korab
    Zebrzydowski Radwan
    Zenowic Deszpot
    Zębocki Radwan
    Zgierski Dąbrowa
    ZgierskiNieczuja
    Zglinicki Prus 2
    Zgórski Kotwicz
    Zielecki Doliwa
    ZielenieckiJunosza
    Zieleński Świnki
    Ziemacki Rawicz
    Zimoszarski Trzaska
    Ziółkowski Korczak
    Złobnicki Róża
    Złocki Szeliga
    Złoczyszewski Ostoja
    ZłotnickiNowina
    Zoratyński Korczak
    Zwiartowski Przegonia
    ŻabickiNałęcz
    Żabicki Prawdzic
    ŻabińskiŁodzia
    Żaleński Róża
    ŻarcickiNowina
    ŻarczeńskiNałęcz
    Żarnowski Rogala
    Żarski Starykoń
    ŻegockiJastrzębiec
    ŻelazoJezierza
    Żelazo Rawicz
    Żeleński Ciołek
    Żeleński Prawdzic
    Żeligowski Belina
    Żelisławski Piława
    Żelski Ogończyk
    Żernicki Drya
    Żernicki Szeliga
    Żeromski Koźlarogi
    Żerosławski Pomian
    Żochowski Brodzic
    Żołędkowski Rawicz
    Żołędź Syrokomla
    Żólcicki Przegonia
    Żółkiewski Bończa
    ŻółkiewskiLubicz
    Żółtowski Ogończyk
    Żórawiński Korczak
    ŻukowskiJastrzębiec
    ŻukowskiJunosza
    ŻulickiJanina
    Żupko Kuszaba
    Życiński Zadora
    Żydowski Doliwa
    ŻytowieckiŁodzia






    14 październik 2006 r.
    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005