<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Różne informacje - część II

  • Bitwa o Dobre - 17 luty 1831 r.
  • Lista osób aresztowanych 19-20.01.42 r. oraz wywiezionych do Oświęcimia 17.04.42 r.
  • Proszą o westchnienie...
  • Święta i ludowe tradycje obrzędowe
  • Mazowsze wg. Oskara Kolberga – 1886 r.
  • Mazowsze leśne wg. Oskara Kolberga – 1886 r.
  • Mazowsze stare wg. Oskara Kolberga – 1886 r.
  • Morowe powietrze ...
  • „Handel chłopami w dawnej Rzeczpospolitej” Janusz Deresiewicz
  • Chałupa, chata wg. Z. Glogera (XIXw.)
  • Ziemia wyszogrodzka
  • Mazowsze w XVI wieku
  • Mazowsze w XVI wieku – nazwiska w lustracji z 1578 roku
  • Mazowsze w XVI wieku – nazwiska w lustracji z 1578 roku część 2
  • Mazowsze w XVI wieku – nazwiska w lustracji z 1578 roku część 3
  • Mazowsze w XVI wieku – nazwiska w lustracji z 1578 roku część 4
  • Mazowsze w XVI wieku – nazwiska w lustracji z 1578 roku część 5
  • Mazowsze w XVI wieku – nazwiska w lustracji z 1578 roku część 6
  • Spis miejscowości w lustracji z 1578 roku
  • Historia włościan wg. W. A. Maciejowskiego r. 1874
  • Obyczaje i zwyczaje do XVII w. wg. Maciejowskiego
  • „Statystyka” parafii Żuromin w latach 1838 - 1865
  • Lista imienna oficerów Wojska Polskiego 1817 - 1830 A - K
  • Lista imienna oficerów Wojska Polskiego 1817 - 1830 L - Ż

  •  

    Lista osób aresztowanych w dn. 19-20 styczeń 1942 r.
    oraz
    osób z transportu z Pawiaka do Oświęcimia w dn. 17 kwietnia 1942 r.

    Jeżeli ktoś z Państwa odnalazł na tych listach swoich przodków będę bardzo zobowiązany za informacje, a w szczególności relacje, okoliczności, dalsze losy tychże osób...

    19 I 1942 r.
    W oparciu o materiały i informacje zebrane w wyniku aresztowań członków Stronnictwa Pracy, a w szczególności spis członków znaleziony w czasie rewizji, aresztowano 300 osób, wśród nich wybitnego działacza tego Stronnictwa Franciszka Kwiecińskiego i byłego posła Stanisława Ratajczyka.

    20 I 1942 r.

    Przybyli m. in.:

    Alesucka Władysława 
    Alter Maria
    Barański Piotr 
    Baudouin de Courtenay Wanda
    Bednarczyk Zygmunt
    Bednarski Mieczysław 
    Białobrzeski Leopold 
    Bieńkowska Krystyna 
    Bieńkowski Marceli 
    Bieńkowski Tadeusz 
    Bińkowska Janina 
    Bińkowski Marian 
    Błażejewska Marla 
    Bochenek Bolesław 
    Boczewski Henryk 
    Bogdan Stefan 
    Bojarski Henryk 
    Bończak Mieczysław 
    Borowiecki F!ranciszek (Tadeusz) 
    Borowiecki Mieczysław 
    Borysiak Stanisław 
    Borzyński (Burzyński) Teofil
    Bos Stefan
    Bożyk Feliks 
    Brzeziński Jan 
    Bujalski F!ranclszek 
    Bujalski Mieczysław 
    Bukowska Helena 
    Cebulski (Cybulski) Wacław
    Cugowski Lucjan 
    Cybula Stanisław 
    Czachowski Jan 
    Czopski Janusz
    Czubowicz Czesław 
    Czyżewski Stanisław 
    Damski Henryk 
    Dąbrowski Wacław
    Delekta Józef 
    Dębowski Leonard 
    Dmochowska Romana 
    Dmochowska Stefania 
    Dmoszek Kamila 
    Domański Józef 
    Drągowski Kazimierz 
    Drozdowski Grzegorz 
    Dubrawski Eligiusz 
    Dydyszko Katarzyna
    Dziekański Henryk 
    Fejcher Władysław 
    Frankiewicz Feliks
    Frankiewicz Jadwiga 
    Fumiłowicz Stefan 
    Gacz Władysław 
    Garbarski Edmund

    Gietko Antoni
    nr. obozowy 31032
    LINK

    Gniot Czesław 
    Gogol Edward
    Gołębiowski Aleksander 
    Górski Piotr
    Grabowski Stanisław 
    Granowski (Gronowski) Antoni 
    Grobek-Stachura Roman
    Gruszczyński Leonard 
    Grzybowski Czesław 
    Hajduk Halina
    Hajduk Janina 
    Hajkowski Zygmunt 
    Herbnicki (Hrabicki) Jerzy 
    Ignatowicz Julian 
    Iwański Wiktor
    Jadzik Józef
    Jakubczak Jan 
    Jankowski Czesław 
    Januchtowska Helena 
    Januchtowski Wincenty 
    Januchtowski Zbigniew
    Jarosz Mieczysława 
    Jaroszek Władysława 
    Jaroszewicz Jan
    Jaszczur Halina
    Jaszczur Zygmunt 
    Jatczyk Józef
    Jatczyk Lilianna
    Jatczyk Wanda
    Jełowicki Stefan 
    Józefowicz Jerzy
    Jura Bronisław 
    Kalinowski Kazimierz 
    Keblewskli Leonard 
    Kielczewska Sabina 
    Klinkowski Antoni 
    Koecher Tadeusz
    Koljan Apolonia 
    Kołodziejski Stefan 
    Komarski (Konarski) Mieczysław
    Koperski Jan
    Koszewska Józefa
    Kowal Franeiszek 
    Kowalski Bronisław 
    Kowalski Eugeniusz 
    Krępicki Leon 
    Królikowski Krumpel 
    O'Connor Rudolf 
    Krysiński Tadeusz 
    Krzyżanowski Bogdan 
    Krzyżewski Mieczysław 
    Kucharska Leokadia 
    Kuleczko Maria
    Kulisa Tadeusz 
    Kurowicki (Kurowski) Aleksander 
    Kurowiecka Maria 
    Kurpik Bolesław 
    Kurzacz Kazimierz 
    Kuszczak Aniela
    Kuźniewski Paweł 
    Kwieciński Franciszek 
    Leończuk: Emilia 
    Leończuk Halina (Hanna) 
    Leończuk Karolina 
    Leparski Antoni 
    Luxemburg Jerzy
    Łada Felicjan 
    Ławkowicz Włodzimierz 
    Łukomski Wacław 
    Machalski Marian 
    Majkowski (Mańkowski) Adam
    Makiewicz Mieczysław 
    Makowski Kazimierz 
    Małecka Janina
    Małecki Marian
    Małecki Stanisław
    Manowski Zdzisław 
    Margiewicz Jan 
    Marczak Piotr
    Matyjak (Matyjaszek) Eugeniusz
    Matyjasiak Leon 
    Matyńkowski (Mutynowski) Tadeusz 
    Michalski Marian 
    Mierzejewski Leszek 
    Mieszczanek Karol 
    Mika Józef
    Mika Józef (Henryk) 
    Milewski Edmund
    Miller Edmund (Edward) 
    Moczyński Tytus
    Modzelewski Ksawery 
    Mroczek Antoni
    Mrozowa Maria
    Naczas Ignacy
    Narcyz Anna
    Narcyz Józef
    Niegolewski Władysław 
    Niemiro Edward 
    Niewiadomska Zofia 
    Nowakowski Antoni
    Olek Ignacy
    Olo (?) Władysław 
    Omyłko Adela 
    Ostaszewski Jan 
    Ożugowski Lucjan 
    Pachowicz Waclaw
    Pastwa Stanisław
    Pawłowska Janina 
    Pękosławski Leon 
    Piątka Czesław
    Pietrzak Jan 
    Pietrzak Jerzy 
    Pietrzak Józef
    Piwowarczyk Władysław 
    Pol Adam
    Pol Eligiusz
    Pol Wanda
    Popławski Bronisław 
    Potoręcki Kazimierz 
    Puchalski Kazimierz 
    Raczyński Jan 
    Radoszkiewicz Tadeusz 
    Ratajczyk Stanisław 
    Rogaliński Roman
    Roszkowski Aleksander 
    Roszkowski Jan 
    Ruciński Jan
    Rychter Jenta
    Rzecznik Gerard 
    Sapierzyński Stefan 
    Saryga Wacław 
    Satelmer Teodor 
    Sicińska Izabela
    Siciński Szczepan 
    Sieradz Henryk
    Sieradz Piotr
    Skóra Jan
    Słota Jan
    Sobczak Apolinary 
    Sobczyk Czesław 
    Sobieszczańska Teresa
    Sokół Kazimiera
    Solicki Wacław 
    Sondberg Stanisław 
    Soszko Wacław 

    Stankiewicz Ludomir
    nr. obozowy 31306
    LINK

    Stefańska Julia
    Stryjecki Henryk 
    Strzemecka Zofia 
    Strzemecki Feliks 
    Suchoński Wacław 
    Sulejewski Leonard 
    Sułkowski Jan 
    Szczepański Władysław 
    Szczepek Janina 
    Szczęśniak Maria 
    Smejder Czesław 


    Szobski Janusz

    nr. obozowy 31324 LINK


    Ścicińskia Janina 
    Śicińska Janina Wanda 
    Świętochowska Lucyna 
    Tkaczyk Zdzisława 
    Tkaczyk Władysław 
    Tomalak Jan 
    Treliński Józef 
    Trzeciakowski Mieczysław 
    Tumiłowicz Stefan 
    Tworek Wiktor 
    Uczkiewicz Mieczysław 
    Ufnal Jan
    Ujazdowska Jadwiga 
    Wajcman Zofia
    Wałada Feliks 
    Wardzyńska Kazimiera
    Wdowiak Antoni
    Wencel Kazimierz
    Wencel Władysław 
    Wester Stanisław 
    Wierzchowska Sabina 
    Wierzejski Bolesław 
    Wiszniewski (Wiśniewski) Tadeusz
    Wiśniewska Eugenia 
    Witkowski Apolinary 
    Witkowski Kazimierz 
    Wojciechowski Jan 
    Wolański Józef
    Wolski Edward
    Wolski Stanisław 
    Woźniak Mieczysława 
    Woźniak Antoni 
    Wójcikówna Wacława 
    Wysocki Roman 
    Zajączkowski Adolf 
    Zaman Stanisław 
    Zapałowski Stanisław 
    Zaperty Henryk
    Zarachowicz (Zacharowicz) Edward
    Zawadzki Bogdan 
    Zawiślak Roman 
    Ziemnicki Wacław
    Zybała Stanisław
    Żabik Jan
    Żerachowicz Janina 
    Żurawski (Żórawski) Stefan 
    Żydkiewicz (Żytkiewicz) Klemens 

     

    17 IV 1942 r.

    Odszedł transport 468 więźniów do Oświęcimia. W dniu następnym do obozu przybyło 461 więźniów, którzy otrzymali numery 30937-31397. Wywiezieni zostali:

    Adamiak Kazimierz
    Adamski Jan Jacek
    Anuszewski Stefan
    Anuszewski Zygmunt
    Archenberg (Aszenberg lub Schenberg) Feliks
    Arcyz Józef
    Audycki Longin
    Baczyński Zenon
    Bakierowski (Bankderowski) Stanisław
    Banach Jan,
    Banasiak Grzegorz
    Baranowski Alojzy
    Barański Piotr
    Bednarczyk Zygmunt
    Bednarski Mieczysław
    Białek Jan
    Bieńkowski Marceli
    Binkowski Marian
    Bobrownia Aleksander
    Bochenek Bolesław
    Bogdan Stefan
    Bojarski Henryk
    Bonczek Mieczysław
    Bończa Zygmunt
    Borkowski Henryk
    Borowiecki Franciszek
    Borzyński Teofil
    Bożyk Feliks
    Brodowski Ryszard
    Brzezimki Jan
    Bujalski Jerzy
    Bujanowski Tadeusz
    Burakowski Józef
    Burciński Edmund
    Charzewski Jan 
    Chełmiński Stanisław 
    Chmielewski Franciszek 
    Chmielewski Jerzy 
    Chmielewski Ryszard 
    Choiński Zbigniew 
    Chrościechowski Edward 
    Ciesielski Edward 
    Cybulski Wacław 
    Cygański Kazimierz 
    Cytryn Mordka 
    Czerepiński Zygmunt 
    Czerniawski Stanisław 
    Czerniawski Tomasz 
    Czerwiński Karol 
    Czubek Stanisław 
    Czubowicz Czesław 
    Czyżewski Stanisław 
    Damski Henryk 
    Daszyński Aleksander 
    Dawidowski Henryk 
    Dawidowski Jan 
    Dąbrowski Piotr Paweł 
    Dąbrowski Roman 
    Dąbrowski Wacław 
    Delekta Józef
    Dębowski Jan 
    Dobrowolski Jan 
    Dobrowolski Zdzisław 
    Dobrucki Gustaw Jerzy 
    Dobrucki Władysław 
    Domański Józef
    Dorant Henryk 
    Drzewiecki Ryszard 
    Dulin Eugeniusz 
    Dutkowski Miron
    Dutkowski Zenon 
    Dworakowski Marian 
    Dybowski Józef
    Dykier HenrykAleksander 
    Dziekański Henryk 
    Dzierliński Zygmunt 
    Dziżyński Jan 
    Dziżyński Marian 
    Dzwonkowski Franciszek 
    Fariaszewski Antoni 
    Fasianowski Antoni 
    Faszowicz władysław 
    Fejcher Władysław 
    Figa Zygmunt 
    Fiodorowski Konstanty 
    Frączkowiak Władysław 
    Fryszer Henryk
    Gać Władysław 
    Gaponiuk Aleksander 
    Gawarski Edmund 
    Gardecki Zygmunt 
    Gauks Rajmund 
    Gawziołek Stanisław 
    Gazda (Ganda) Wiesław 
    Gąsidewicz Wacław 
    Gecow Henryk

    Gietko Antoni
    nr. obozowy 31032
    LINK


    Gilewicz Julian 
    Głowacki Józef
    Goetz Czesław
    Gogol Edward 
    Goldgewlicht Władysław 
    Gołaczyński Jan 
    Gołębiowski Aleksander
    Gołębiowski (Gołębiewski) Szczepan
    Gołębiowski Wacław 
    Gorzula Zygmunt
    Górski Piotr
    Grabowski (Gardecki) Edmund
    Grabows'ki Stanisław 
    Gremba Paweł
    Groszyk Bolesław
    Grott Zdzisław
    Gruszko Henryk 
    Gruszko Roman
    Grzelak Stanisław 
    Grzybowski Czesław 
    Gutowski Jerzy
    Halik Walery 
    Hrehorowicz Tadeusz 
    Ignatowicz Julian 
    Istwanek Józef
    Iwaniuk Władysław 
    Izdebski Mariusz 
    Jabłoński Stanisław 
    Jakubczak Jan 
    Jakubowicz Seweryn 
    Janiszewski Stanisław 
    Jankowski Czesław 
    Jankowski Władysław 
    Januchtowski Wincenty 
    Januchtowski Zbigniew 
    Jarosiński Kazimierz 
    Jaroszewicz (Jarosiewicz) Jan
    Jaśkiewicz Romuald 
    Jaworski Czesław 
    Jaworski Henryk 
    Jaworski Jan Tadeusz 
    Jaworski Jerzy
    Jaworski Karol
    Jaworski Zdzisław 
    Jezierski Jerzy
    Jeżewski Stefan
    Jędra Stefan
    Jodkowski Jerzy 
    Józefowicz Jerzy 
    Józefowicz Józef 
    Józiński Henryk
    Jóźwiak Czesław 
    Jucha Jan
    Jura Bronisław 
    Kac Kazimierz
    Kacprzyński Stanisław 
    Kalicki Jerzy 
    Kalinowski Kazimierz 
    Kałuży Henryk 
    Kamieński (Kaniewski) Stanisław
    Kapelusiak Józef 
    Karkowski Wacław 
    Karwowski Zygmunt 
    Kasprzycki Stefan 
    Kębłowski Leonard 
    Kęcik Wiesław
    Kiecol Mieczysław 
    Kiedrzyński Karol 
    Kiegiel Władysław 
    Kiszko-Szyndelski Stanisław 
    Klimkiewicz Mieczysław 
    Klimkowski Antoni 
    Kros Piotr
    Kocik Julian 
    Kołodziejczyk Henryk 
    Kołodziejski Stefan 
    Konarski Eugeniusz 
    Konarski Mieczysław 
    Koperski Jan
    Koprowski Franciszek 
    Korczyk Bolesław 
    Kordowski Antoni 
    Kornatowski Edmund 
    Korpysz Józef
    Kowal Franciszek 
    Kowalczyk Stefan 
    Kowalewicz-Kowalewski Wacław
    Kowalewski Jerzy 
    Kowalski Bronisław 
    Kowalski Eugeniusz 
    Kowalski Józef I 
    Kowalski Józef II 
    Kowalski Zdzisław 
    Kozik Jan
    Kramarz Ludwik 
    Krański Jan 
    Krasuski Włodzimierz 
    Krawczyk Józef 
    Krępicki Leon 
    Kronenberg Ryszard 
    Królikowski Jan Julian 
    Krysiński Tadeusz 
    Krzyżanowski Bogdan
    Kubicki Aleksander Marian 
    Kucharczyk Kazimierz 
    Kulisa Tadeusz
    Kuran Stanisław 
    Kurowicki Aleksander 
    Kurpik Bolesław
    Kurzawa Michał 
    Kuźniewski Paweł 
    Kwiatkowski Franciszek 
    Kwiatkowski Wojciech 
    Kwiatkowski Zdzisław 
    Leparski Antoni Leopold
    Lesiak Jan
    Leśniewski Piotr 
    Lewandowski Władysław 
    Lipiński Eugeniusz 
    Literman Symcha 
    Lubicz-Sawicki Michał 
    Luksemburg Jerzy 
    Łaganowski Bunon Ferdynand
    Ławrynowicz Mieczysław 
    Łukomski Wacław
    Majda M,ichał
    Majzner Marian Edward 
    Makowski Kazimierz 
    Malczewski Jan
    Małecki Marian
    Manowski Zdzisław 
    Mańkowski Adam 
    Mańkowski ,Jan
    Marchocki Edward 
    Marciniak Stanisław 
    Marczak Piotr
    Margiewicz Jan 
    Markiewicz Stefan 
    Markowski Aleksander 
    Marynowski Bolesław 
    Matyjasiak Leon 
    Matynkowski Tadeusz 
    Matysiak Czesław 
    Mayzner Marian Edward 
    Mazur Henryk
    Mączyński Ryszard 
    Mękus Lucjan
    Michalski Jan 
    Michalski Marian 
    Michałowski Józef 
    Mierzejewski Leszek 
    Mieszczanek Karol
    Mieszkowski Roman 
    Mika Henryk
    Mika Józef
    Mikołajczyk Stanisław 
    Milewski Edmund
    Miller (Milller) Artur 
    Miller Edmund 
    Miłaszewicz Józef Antoni 
    Miłoszewski Kazimierz 
    Miron Tadeusz
    Misztela Mieczysław 
    Mitecki (Miłecki) Aleksander
    Moczyński Tytus 
    Modzelewski Ksawery 
    Morawski Stanisław
    Motylewski Marian 
    Mroczek Antoni 
    Mrozowski Henryk 
    Mrówka Józef
    Naczas Ignacy
    Netzel Ryszard
    Nodulski Henryk
    Nosek Stanisław 
    Nowakowski Antoni 
    Nowakowski Mieczysław 
    Nowakows'ki Władysław
    Nowicki Mieczysław 
    Ochmiński Jerzy
    Olek Ignacy
    Olewniczak Stefan 
    Olszak Jan
    Olszak Stanisław 
    Olszewski Czesław 


    Ołpiński Klemens
    nr. obozowy 31210 LINK


    Orzełek Stanisław 
    Osmólski Bronisław 
    Ostaszewski Jan 
    Owsiejczyk Szymon 
    Ożugowski (Orzogowski) Lucjan 
    Pachowicz Wacław
    Paprocki Władysław
    Parys Henryk
    Parys Paweł
    Pastwa Stanisław
    Pater Józef 
    Patorzyński Józef 
    Pawela Fi'anciszek 
    Pawłow Eugeniusz 
    Pełczyński Stanisław
    Piasecki Bronisław 
    Piekarniak Jan
    Pietrztak Jan 
    Pietrzak Jerzy 
    Pietrzak Jóźef 
    Pindor Stefan
    Piniński Mieczysław 
    Piórczyński Tadeusz 
    Pisarczyk Stanisław 
    Piskorski Marian
    Piskorz Stanisław 
    Piwowarczyk Władysław 
    Plewiński Józef 
    Płócienniczak Franciszek 
    Pol Adam
    Pol Eligiusz
    Polek Józef
    Pomorski Franciszek 
    Poncyliusz Antoni 
    Popławski Jerzy Bronisław 
    Porowski Jan 
    PotępaJerzy
    Potocki Maurycy 
    Potorecki Kazimierz 
    Poznański Jan
    Prąd Izydor Icek
    Prochorenko Tadeusz 
    Przyłuski Stefan 
    Puczyński Zbigniew 
    Putka Czesław

    Pyttel Tadeusz
    nr. obozowy 31259
    LINK
     

    Raczkowski Henryk 
    Raczyński Jan
    Raczyński Zygmunt 
    Radoszkiewicz Tadeusz 
    Radwański Jan
    Rall Jan
    Reducha Władysław 
    Rogaliński Roman 
    Roguski Albin
    Roguski Edward'
    Roszczyk Feliks 
    Roszkowski Jan 
    Różycki Czesław 
    Rudnicki Zbigniew 
    Rudzik (Rudnik) Zygmunt Jan
    Rumel Cezary
    Rumel Tadeusz 
    Rybkowski Stefan 
    Rynkiewicz Tadeusz
    Rzecznik Gerhard 
    Salamonowski Tadeusz 
    Sałyga Wacław
    Sapiński Czesław
    Sęk Tadeusz
    Siciński Szczepan
    Sieradz Henryk 
    Sieradz Piotr 
    Sieragowski Apolinary 
    Sierpiński Tadeusz 
    Siwek Stanisław
    Skóra Jan
    Slepoj Bernard
    Słota Jan
    Smętowski Jan (Siedlecki Anatol Stanisław) 
    Sobczak Apolinary 
    Sobczyk Czesław 
    Sobieraj Stanisław 
    Sołdaczuk Wawrzyniec 
    Sondberg Stanisław 
    Sosiński Wojciech 
    Soszko Konstanty 
    Soszko Wacław
    Stachnik Józef
    Stachiewicz Kazimierz 
    Stanisławski Wojciech 

    Stankiewicz Ludomir
    nr. obozowy 31306 LINK

    Stańczak Piotr
    Starzyk Wiesław 
    Stasiak Bronisław 
    Stickel Gustaw 
    Stroiński Leopold 
    Strzelczyk Wacław 
    Strzemecki Feliks 
    Strzemtowski Jan 
    Stulgiński Tadeusz
    Suchoński Wacław 
    Sulejewski Leonard 
    Surkowski Jan 
    Surdykowski Stanisław 
    Szadkows'ki Włodzimierz 
    Szczepański Władysław 
    Szejnberg Mojsze 


    Szobski Janusz 

    nr. obozowy 31324 LINK


    Szotowski Ryszard 
    Szubert Zenon
    Szulc Leonard
    Szykuiski Tadeusz
    Szymańczyk Eugeniusz 
    Szymański Edmund
    Świeciński Czesław 
    Tarasiewicz Jan 
    Targowski Bronisław 
    Torliński Władysław 
    Tezienuriszwili Włodzimierz
    Tkaczyk Władysław 
    TrelińskI Józef 
    TrzecIakowski Mieczysław 
    Tumiłowicz Stefan 
    Tworek Wiktor 
    Uczkiewicz Mieczysław 
    Ujazdowski Kazimierz 
    Urbaniak Andrzej 
    Urbaniak Stanisław 
    Urbanicki Stanisław 
    Waczkowski Paweł 
    Waczkowski Tadeusz 
    Walewski Colonna Eugeniusz
    Wałada Feliks
    Wdowiak Antoni
    Wenc Ignacy
    Wenc Jerzy
    Wencel Kazimierz
    Wencel Władysław 
    Wieczorek Julian 
    Wierusz-Kowalski Jerzy (ojciec) 
    Wierusz-Kowalski Jerzy (syn)
    Wierzbowicz Władysław 
    Wierzejski Bolesław 
    Więckowski Saturnin 
    Wiśniewski Edmund 
    Wiśniewski Jerzy 
    Wiśniewski Tadeusz 
    Witkowski Apolinary 
    Witkowski Bolesław 
    Witkowski Kazimierz 
    Wodziński Zygmunt 
    Wojciechowski Jan 
    Wojdanowski Sylwester 
    Wojdelski Marian Włodzimierz
    Wolański Józef
    Wolski Edward 
    Woroniecki-Korybut Henryk
    Woźniak Antoni
    Woźniak Jan Stefan 
    Wójcik Władysław 
    Wyporek Stanisław 
    Wysocki Roman 
    Zachmyc Tadeusz 
    Zając Stanisław 
    Zając Wiktor
    Zajbt Tadeusz 
    Zakulnik Hersz 
    Zaleski Mieczysław 
    Zamań Stanisław 
    Zapałowski Stanisław 
    Zaperty Henryk 
    Zaturski Eugeniusz 
    Zawadzki Bogdan 
    Zawiślak Roman 
    Zbyszewski Tytus 
    Zdziarski Eugeniusz 
    Zieliński Jan 
    Zieliński Kazimierz 
    Ziemnicki Wacław 
    Zybała Stanisław 
    Żabik Jan
    Żórawski Stefan 
    Żytkiewicz Klemens

     

    2 listopad 2005 r. - 12 czerwiec 2007 r.

    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005