<h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne</h1>Janusz Stankiewicz. Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne<br><p><font size="7"><b>Stankiewicz</b> Genealogia</font>
Genealogia, przodkowie, badania genealogiczne, forum dyskusyjne

Różne informacje - część I

  • Motyw wsi w malarstwie polskim
  • Dawne miary i jednostki
  • Pieniądz w rękach naszych przodków
  • Ziemia w społeczności wiejskiej Mazowsza
  • Właściciele Ziemscy - 1929 - woj. warszawskie A - K
  • Właściciele Ziemscy - 1929 - woj. warszawskie L - Ż
  • Jan Matejko "Ubiory w Polsce 1200-1795" -wybór
  • Okiem cudzoziemca
  • Konstanty Laszczka - notka biograficzna
  • "Ludzie luźni" wg. B.Baranowskiego i Z.Turskiej
  • Nietolerancja, zabobon i procesy czarownic
  • Humor ludowy; Anegdoty z dawnej Polski
  • Order VIRTUTI MILITARI
  • Bitwa o Monte Cassino – fakty IV fazy bitwy
  • Zbiegostwo chłopów w dawnej Polsce
  • Pawiak
  • Kapliczki wg. Janusza Hochleitnera
  • Archidiakonat Warszawski - opis z roku 1603
  • Kościoły Warszawskie
  • Archidiecezja płocka w XVIII wieku
  • Diecezja mińska
  • Dekanat dobrzyński, lipnowski i rypiński



  •  
     
    Właściciele ziemscy w roku 1929 wg. Książki Adresowej Polski
     Nazwiska na litery L - Ż
     
     
    woj.. Warszawskie
    Strona w opracowaniu …
    Uwaga- w zestawieniu ujęto osoby, które miały powierzchnię ziemi większą niż ok.. 100 mr. (ca 56 ha) w JEDNEJ GMINIE



    Lp

     

    Nazwisko

    Razem mr

    Powiat


    508Landic St.495Lipno
    509Lasocki Andrzej680Sochaczew
    510Lasocki Józ.343Płock
    511Lasocki Stan.873Kutno
    512Lasocki Tadeusz756Płock
    513Lassota Bron.473Mława
    514Lassota Fel.93Mława
    515Latoch Bron.433Przasnysz
    516Lej Bronisław101Sierpc
    517Lenczner Mend.90Rypin
    518Leski Wład.620Pułtusk
    519Leszczyński Adam90Rypin
    520Leszczyński Jan812Grójec
    521Leszczyński Leonard788Mińsk Maz.
    522Leśnicki Stef.529Ciechanów
    523Leśnikowski Hil.66Mława
    524Lewin Szymon659Mława
    525Lichtenstein Sym.126Warszawa
    526Lieberman Sam.247Rypin
    527Linde Z.Warszawa
    528Linowski M.514Lipno
    529Lipiński Włod.837Mława
    530Lisso Rom.133Rypin
    531Lissowski Leon1211Lipno
    532Lityński Kaz.308Kutno
    533Lityński Wł.400Łowicz
    534Longchamps M.416Grójec
    535Lubomirska ks. Jadwiga215Rawa
    536Lubomirski ks. Jerzy222Warszawa
    537Lubomirski ks. Zdzisław2944Grójec
    538Lukrec Hen.917Grójec
    539Lutomirski Bron.82Sierpc
    540Łabędź Eljasz952Rypin
    541Łada Konst.266Ciechanów
    542Łapatin Paweł i Jan130Warszawa
    543Łaski Ic.167Włocławek
    544Łaski Wacł.175Sierpc
    545Łaźniewski Wit.480Grodzisk Maz.
    546Łebkowski Bol.70Płock
    547Łebkowski Jul.125Ciechanów
    548Łebkowski Tad.634Mława
    549Łępickiego J. Sukc.936Rypin
    550Łogucka Irena903Rawa
    551Łojewski Konst.190Rypin
    552Łysakowski Kaz. I Hel.2424Gostynin
    553Machciński Józef456Płock
    554Machometa Sz.178Nieszawa
    555Majchrzak Jan57Nieszawa
    556Majer Fel.310Sierpc
    557Majer Ksaw.146Lipno
    558Majewski Feliks252Kutno
    559Majewski Stefan i Ska148Błonie
    560Majkowski Kaz.218Ciechanów
    561Majkowski Stan.78Maków Maz
    562Makomaski Zygm.452Mława
    563Malanowski Józ.56Płońsk
    564Maliński Franc.133Płońsk
    565Maliszewski Józ.179Sierpc
    566Mamin Henr. dzierż.879Ciechanów
    567Marcinkowski Józef185Błonie
    568Marcinkowski Teod.129Rypin
    569Marczewski Jerzy229Płońsk
    570Markiewicz Edw.136Ciechanów
    571Markowicz Józef405Warszawa
    572Marszał Ign.67Płońsk
    573Marszewski Miecz.421Błonie
    574Marylski Ant.448Warszawa
    575Matlakowski Wład.399Kutno
    576Matuszewski Mich.318Grójec
    577Matuszewski Szczep.65Mława
    578Matyjasik Ant.77Kutno
    579Mazaraki Aleks.694Skierniewice
    580Mączewska Emil.95Płońsk
    581Mączewski Jan263Płock
    582Mączewski Stan.50Płońsk
    583Merson Ludw/425Sierpc
    584Mey Józ.62Kutno
    585Miączyński hr. Wł.725Lipno
    586Michałowski Henr.299Pułtusk
    587Michler Kar.414Błonie
    588Mieczkowski Franc.134Płońsk
    589Mieczkowski Stef.619Płock
    590Mieczyński Bol140Płock
    591Miedzianowski J. i Gliński M.616Błonie
    592Mierzejewski Adam1253Ciechanów
    593Mieszkowski Fel.663Rypin
    594Mietelski Mich.119Rawa
    595Milbrandt Zygm.130Włocławek
    596Milewski Adam101Płońsk
    597Milewski Franc.101Płońsk
    598Mintz Zygm.343Rypin
    599Mirosławski Bron. I Z.674Włocławek
    600Mirosławski Jan525Nieszawa
    601Mittelstaedt Janusz168Nieszawa
    602Młodzianowski Wit.1049Rypin
    603Młynarska Mar.424Maków Maz
    604Modrzejewski Wacł.509Ciechanów
    605Morawski Franc.57Płońsk
    606Morawski Józ.592Płońsk
    607Morawski Paw.61Płońsk
    608Morawski Tom.566Płońsk
    609Morsztym Marja382Grójec
    610Morzycki Konst.504Włocławek
    611Morzycki Lucjan1000Włocławek
    612Mossakowski Aleks.83Płońsk
    613Mossakowski Modest70Płock
    614Mostowski Tadeusz1403Mława
    615Moszkowski Szym.150Rypin
    616Moszoro Mik.358Błonie
    617Moszyński hr. Jan715Kutno
    618Mrozińska Hel.391Błonie
    619Muller Wład.2396Pułtusk
    620Mycielski Trojanowski hr. Edward337Nieszawa
    621Myczewski Stef.183Płock
    622Mysyrowicz Aleks.621Grójec
    623Myszczyński Władysław205Sochaczew
    624Myszkiewicz Jerzy347Skierniewice
    625Myśliński Stan.62Sierpc
    626Naber Gust.140Mława
    627Nachtman Bol.313Mińsk Maz.
    628Nakwaska Jadw.191Płock
    629Nałęcz A. i Wład.1251Lipno
    630Napiórkowski Teod.106Rypin
    631Nasfeter Hel.470Radzymin
    632Neuman Christjan119Kutno
    633Niemirycz Jerzy104Mława
    634Niesiołowski Zyg.1149Kutno
    635Niewiarowska Stef.281Błonie
    636Niewiarowski Wac.911Gostynin
    637Noskowska Julja590Grójec
    638Noskowski Stan.920Sierpc
    639Nowakowski Stan.99Płońsk
    640Nowca Tad.252Lipno
    641Nowiński Al.i Łempińscy Bcia700Błonie
    642Nożewski Marjan93Maków Maz
    643Nożewski Wacł.885Przasnysz
    644Nożewski Wacł. I Orzeskowski Wł.191Warszawa
    645Odrowąż Maluja MarjanNieszawa
    646Okęcki Konst.575Grójec
    647Okęcki Ludw.400Skierniewice
    648Okęcki Stan.670Rawa
    649Okęcki Stef.1178Skierniewice
    650Około-Kulak Kaz.164Włocławek
    651Olędzki Fel.552Sochaczew
    652Olkowski Wład.54Maków Maz
    653Olszewski E.480Lipno
    654Olszewski Lucj.57Płońsk
    655Olszewski Miecz.337Płońsk
    656Omeliński Czes.78Mława
    657Orłowska Aleks.58Płońsk
    658Orłowski Tad.409Rawa
    659Orpiszewski Wład.731Włocławek
    660Orsetti Wandy Sukc.1419Kutno
    661Orszagh Ant., Czesł., Józef540Radzymin
    662Orzechowski Tad.382Pułtusk
    663Orzechowskiego Jana Sukc.819Kutno
    664Orzeszkowski Miecz.241Kutno
    665Orzeszkowski Winc.396Płock
    666Osiecki Jan75Sierpc
    667Ossowscy J. i Leop.168Mława
    668Ossowski Kaz.119Włocławek
    669Ossowski Maciej180Włocławek
    670Ostojski Lucj.369Ciechanów
    671Ostrowska Bronisława608Przasnysz
    672Ostrowska Hel.170Płock
    673Ostrowska hr. Helena453Łowicz
    674Ostrowski Bron.589Lipno
    675Ostrowski Jan212Płock
    676Ostrowski L.100Rypin
    677Ostrowski Wal651Lipno
    678Osuchowski Adam695Pułtusk
    679Ożarowski Aleks.510Płock
    680Pachniewski Zygm.204Błonie
    681Pachowski Gen., Edm., Józ., Wład.689Skierniewice
    682Paczowski Ant.242Maków Maz
    683Pajewski Bron.105Mława
    684Pakulski Wacł300
    685Pańka Jan372Włocławek
    686Paschalis Jakubowicz Stan.349Błonie
    687Paszkowski Wacł.640Sochaczew
    688Pawierza Bol.243Błonie
    689Pawliński Jul.84Ciechanów
    690Pawłowski Kaz. I Stan.431Mława
    691Picknik Czesław i Mystkowski Stan.173Rypin
    692Piechowski Jan860Ciechanów
    693Piechowski Kar.1500Ciechanów
    694Piekarski Józ.192Rypin
    695Piętka Bolesław321Włocławek
    696Pilachowski P.265Nieszawa
    697Pilarski Bol.100Płońsk
    698Piórkowska Helena387
    699Pisanko Bol.1004Mińsk Maz.
    700Piwnicki Alfr.336Kutno
    701Piwnicki Ign.1243Rypin
    702Piwnicki Marjan336Rypin
    703Piwnicki Stan.1294Płock
    704Piwnicki Wikt.541Kutno
    705Pląskowskiego Karola Sukce.586Lipno
    706Plebański Jan291Błonie
    707Plebański Tadeusz816Grójec
    708Płaczkowski Ponichrowski Wit142Błonie
    709Płochowski Kajetan483Płońsk
    710Płoski Aleks.909Rypin
    711Płoski Ant.524Ciechanów
    712Płoski Bol.391Rypin
    713Płoski Hier.337Pułtusk
    714Płoski Jan Kl.980Rypin
    715Płoski Wład.344Rypin
    716Płuciennik J. i Sagałowie101Płońsk
    717Podkowińska Hel.222Ciechanów
    718Podlaski Wawrz.110Kutno
    719Pogonowska Mar.253Nieszawa
    720Pokrzywnicki Hen.240Warszawa
    721Polanowski Mat.81Nieszawa
    722Pomianowski Jan58Płock
    723Ponikiewska Ludw.529Pułtusk
    724Ponikiewski J. i Stan.212Maków Maz
    725Popkowski Lesław451Płońsk
    726Popkowski Stef.367Płock
    727Potocki hr. Jak.435Warszawa
    728Potocki Maurycy hrabia9746Warszawa
    729Potulicka hr. Ter.831Warszawa
    730Potulicki hr. Henryk851Warszawa
    731Potulicki hr. Józ.546Warszawa
    732Praszkier Sino227Włocławek
    733Prądzyński B.650Lipno
    734Preker Wacł.74Warszawa
    735Prochownik Icek i Szajer64Płock
    736Pruska Elżbieta i Ska770Skierniewice
    737Pruskiego Kar. Sukcesja1460Lipno
    738Pruszewska Leok.101Radzymin
    739Pruszkowski Tad.480Grójec
    740Prynke Włodz.117Ciechanów
    741Przedpełski Wacł.183Płock
    742Przedpełski Zygm.347Kutno
    743Przegaliński Wik.924Łowicz
    744Przeradzki Adam106Rypin
    745Przybojewska Jadw.339Sierpc
    746Przybojewski Bron.215Płock
    747Przybojewski Tad. I Edm.314Sierpc
    748Przybyłowska Julja752Lipno
    749Przygucki Józ.78Sierpc
    750Przywieczerski Konst.285Nieszawa
    751Pszczółkowski Tad.975Grójec
    752Pszczółkowski Zygm.123Grójec
    753Pułaska Marja572Kutno
    754Puławscy B-cia700Rawa
    755Putiatycki Art..285Ciechanów
    756Putkowski J.121Ciechanów
    757Puzyna ks. Wł.637Lipno
    758Racięcki Wies.466Płońsk
    759Racięcki Zygmunt571Sierpc
    760Radacz Aug.58Nieszawa
    761Radacz Gotlib53Nieszawa
    762Radliński Z369Mława
    763Radomyski Art..453Płock
    764Radwan Ant.377Płock
    765Radzicki Ad.216Płońsk
    766Radziwiłł ks. Janusz6968Łowicz
    767Radziwiłł ks. Magdalena440Błonie
    768Radziwiłł ks. Marja842Błonie
    769Rakowiecki Adam372Pułtusk
    770Rakowski Bol.633Kutno
    771Rakowski Fel.68Maków Maz
    772Rakowski Leon347Rypin
    773Ramlau Włodz.170Rypin
    774Rasnlau Włodz. Jerzy523Lipno
    775Ratyński Józef162Mińsk Maz.
    776Rau Rud.670Pułtusk
    777Rauhudt Albert733Sierpc
    778Reicher Mich.115Warszawa
    779Reklewski Julj.418Pułtusk
    780Rembieliński Konst.3646Kutno
    781Riebold Kurt520Rypin
    782Riedel Jan232Błonie
    783Romański Stef.161Płońsk
    784Rossol Frydr.216Sierpc
    785Rostworowski Hr. Wojc.283Grójec
    786Rościszewski644Pułtusk
    787Rościszewski Ant.581Płock
    788Rościszewski Fel.352Płock
    789Rościszewski Rysz.227Płońsk
    790Rościszewski Tom.327Płońsk
    791Rościszewski Włodz.504Płock
    792Rozdejczer Karol576Nieszawa
    793Rozwadowska Marja413Błonie
    794Różański Czesław841Pułtusk
    795Różycki Kaz.488Lipno
    796Różycki Miecz.403Kutno
    797Różyski tadeusz351Kutno
    798Ruchowska Ludwika589Rypin
    799Rucker Jan dr.785Mława
    800Rudnicki Kaz.644Nieszawa
    801Rudnicki Stan.384Nieszawa
    802Rudoczaski Romuald i Marja235Sochaczew
    803Rudowska Bron.737Mława
    804Rudowska Ludw.589Rypin
    805Rudowskiego Miecz. Sukces.588Mława
    806Rudzki Henr.238Płońsk
    807Runickiego M. Sukc.391Nieszawa
    808Rusinowski Piotr67Rawa
    809Rutkowski Wład.389Płock
    810Rutkowski Zdzisław1478Lipno
    811Rykowski Stan.476Przasnysz
    812Rylski Henryk670Warszawa
    813Ryx Jerzy160Grójec
    814Rzempoluski Stan.190Płońsk
    815Rzeszkiewicz Wacł.87Sierpc
    816Rzeszotarski Stan.135Sierpc
    817Rzeszotarski W.139Sierpc
    818Rzeszotarski Zygm.358Rypin
    819Rzędkowski Stan.350Kutno
    820Rzędowski Jakób125Sochaczew
    821Sadkowski202Płońsk
    822Sadkowski Jan267Płońsk
    823Sadkowski Piotr61Płońsk
    824Saenger Oskar221Warszawa
    825Salomonowicz Kaz.60Płońsk
    826Saski Bron.266Rypin
    827Sawatnik Grzeg.54Błonie
    828Scheibler Anny Sukcesja890Włocławek
    829Schiele Miecz.362Mińsk Maz.
    830Schwarcburg Gunter Kaz.295Rypin
    831Segał Lejb.448Maków Maz
    832Selig Karol806Mława
    833Sikorski Luc.398Pułtusk
    834Sikorski Ludwik91Płock
    835Sikorski Teof.554Nieszawa
    836Siniarski-Czaplicki Jan463Włocławek
    837Siwczyński Henr.960Płock
    838Skalski Winc.91Warszawa
    839Skarb Państwa820Włocławek
    840Skarzyński Edm.1051Pułtusk
    841Skarzyński Wiesł.940Gostynin
    842Skarzyński Wład.213Gostynin
    843Skarżyńska Anna246Kutno
    844Skarżyński Adam439Kutno
    845Skarżyński Ant.433Kutno
    846Skiba Walenty200Rawa
    847Skowroński E.151Płońsk
    848Słaboszewicz Ant.207Radzymin
    849Słomkowski Zygm.431Rawa
    850Słubicki Stan.252Lipno
    851Smoleński Flor.316Maków Maz
    852Smoliński Lud.302Ciechanów
    853Smoniewski Stan.218Ciechanów
    854Smoniewski Stef.131Płock
    855Sobański hr. Ant.6179Łowicz, Błonie
    856Sobieraj W.230Płock
    857Sobocki L.504Włocławek
    858Sochacka Jul.141Warszawa
    859Sochocki Adam65Płońsk
    860Sojecki Edward360Włocławek
    861Sokolnicki Tad.499Mława
    862Sokołowski Wojc.350Grójec
    863Sommer Tad.204Błonie
    864Sosnowski Włodz.883Grójec
    865Sroczyński Izasław674Sochaczew
    866Stachowski Leon483Kutno
    867Stadnicki hr. Karol859Płock
    868Stanczewski Ign.81Płock
    869Stanowski Józ. I Stan.95Włocławek
    870Starzeński hr. Marjan1047Mińsk Maz.
    871Stawiński Józ.56Nieszawa
    872Stefański Ant.120Płońsk
    873Stejnhagen Henr.560Gostynin
    874Sterakowski br. St.1760Rypin
    875Stodolski Henr.453Włocławek
    876Stodolski Leon255Włocławek
    877Stokowski H. 589Kutno
    878Stokowski Stan.307Nieszawa
    879Stokowski Zyg.198Gostynin
    880Strumiłło Maurycy681Mława
    881Strzelecki Stefan185Błonie
    882Strzeszewska Jadw.123Płońsk
    883Strzeszewski Franc.484Płońsk
    884Strzeszewski Henr.93Płock
    885Stuszkiewicz Zdzisł.636Mława
    886Styczek Wal.111Błonie
    887Sujkowskiego Tad. Sukc.440Ciechanów
    888Sulikowski Jan543Kutno
    889Sulimierska Jadwiga526Nieszawa
    890Sulmierski Bron.409Nieszawa
    891Sulmierski Leon350Nieszawa
    892Sulmierski Mar.1149Nieszawa
    893Suławski Gust.674Rawa
    894Sułowski Gust.1074Rawa
    895Sumińska Helena150Ciechanów
    896Surdykowski Franc.131Radzymin
    897Suryn Stef.159Błonie
    898Suski Br.598Grójec
    899Suski Henr. I Lucj.810Sochaczew
    900Suski Lucjan1162Sochaczew
    901Suski Włod.421Grójec
    902Szadkowski Aleks.265Włocławek
    903Szajewska C. i Strasburgierowie296Włocławek
    904Szajewski Ign.698Włocławek
    905Szampliński Mik.593Płock
    906Szaniawski Zbign.281Płońsk
    907Szebeko Ign.613Kutno
    908Szempliński Ant.309Płock
    909Szempliński Jan408Włocławek
    910Szkembart Wład. 488Płock
    911Szlaski And.59Maków Maz
    912Szmalc Jan i Aug.85Płońsk
    913Szmidt Ferd.74Sierpc
    914Szmiga Icek310Lipno
    915Szmitkowski Henr.117Płońsk
    916Szmitkowski Józ.232Maków Maz
    917Szpicer Wilh.54Nieszawa
    918Szpital Św. Ducha w W-wie2641Mińsk Maz.
    919Sztrej Ewald i Ługowski F.130Płońsk
    920Szujski Wacł.349Ciechanów
    921Szulc B-cia i Klauze Henr.196Mława
    922Szulowski Aleks.441Lipno
    923Szwejcer M.1266Rawa
    924Szwejer Konst.134Ciechanów
    925Szweykowska Irena303Nieszawa
    926Szweykowski Leon124Nieszawa
    927Szychowski Jan195Rypin
    928Szymański Jan374Płońsk
    929Śląski Jul.280Mińsk Maz.
    930Śmieczyński Stan.543Błonie
    931Śniechowski Gust.139Ciechanów
    932Śniechowski St.417Sierpc
    933Śniegocki Ludw.67Sierpc
    934Świderski Józ.167Kutno
    935Świecki Fel.561Sierpc
    936Świecki Tad.453Lipno
    937Świerkocki Szczep.134Płock
    938Święcicki Wit. I Zof.8608Mława
    939Święcki Kajetan722Płońsk
    940Świętochowski Jan232Mińsk Maz.
    941Tabaczyński Ant.717Nieszawa
    942Tabaczyński Bol.446Nieszawa
    943Tabaczyński Marjan315Nieszawa
    944Tabaczyński Tad.451Włocławek
    945Tabiszewska Kaz.453Mińsk Maz.
    946Talman S.207Rawa
    947Tański Faust.343Ciechanów
    948Tański Henr.570Sierpc
    949Tański Jan80Maków Maz
    950Tański Maks.72Pułtusk
    951Targowska Władysława509Mława
    952Tarnowski Stan267Płock
    953Tąkiel Gracjan i Ska505Grójec
    954Tąkiel Stefan2736Grójec
    955Tąkiel Zdzisław472Grójec
    956Thun Jan504Płońsk
    957Thun Jul.302Mińsk Maz.
    958Tide Wilh.134Włocławek
    959Tomaszewicz Aleks.246
    960Tomczyński Jan131Błonie
    961Toporski Franc.182Błonie
    962Tow.Popierania PracyRolnej wśród Żydów w Polsce550Grójec
    963Trawiński Kaz.294Sochaczew
    964Trejdosiewicz Zygm.494Rypin
    965Treskowa Kar. Sukc.2743Gostynin
    966Truderung Hen.337Ciechanów
    967Truderung Herm.120Płońsk
    968Trylski Ludw.176Warszawa
    969Trynk Włodz.114Ciechanów
    970Turczyński456Rypin
    971Turowski Miecz.67Płońsk
    972Turski Jan403Ciechanów
    973Turski Stan.66Rypin
    974Turski Zygm.565Płock
    975Twardowski Czes.87Płońsk
    976Tworkowski Edw.480Lipno
    977Tymieniecki Janusz1694Lipno
    978Tyszka A.181Mława
    979Tyszka Ant.92Ciechanów
    980Tyszko J.637Ciechanów
    981Ubrysz Julia369Mława
    982Urbański Edm.210Ciechanów
    983Urbański Jan1232Lipno
    984Waldeck Karol190Nieszawa
    985Waldeck Miecz.333Nieszawa
    986Warzyński Franc.57Płońsk
    987Wasilewski Bron.224Kutno
    988Waśniewska Marja326Płońsk
    989Waśniewski Czesł. I Franc.578Mława
    990Waśniewski Wład.121Płock
    991Watraszewski Stan.50Sochaczew
    992Wawrzynowicz Wład.256Płock
    993Werner Edward654Włocławek
    994Werner Karol822Włocławek
    995Wesołowski Stan.235Błonie
    996Wieliczko Anna188Grójec
    997Wieliczko Wład.749Sierpc
    998Wieliczko Włod.1235Płock
    999Wielopolska hr. Aniela218Błonie
    1000Wieluński Rysz.84Sierpc
    1001Wiencek J.93Warszawa
    1002Wierciński Stan.226Płońsk
    1003Wierniewicz Marjan670Maków Maz
    1004Wierucka Mar.50Płońsk
    1005Wierzbicki Bol.56Płock
    1006Wierzbicki Miecz.405Rawa
    1007Wierzbicki Tytus168Rawa
    1008Wierzbicki Zdzisław249Ciechanów
    1009Wieszczycki Ign.174Błonie
    1010Wieszczycki Kazimierz582Łowicz
    1011Wilanowski Wacław472Lipno
    1012Wilcz Stan.323Ciechanów
    1013Wilde Jan532Nieszawa
    1014Wilhelm Mich.355Mława
    1015Wilski Stan.1158Lipno
    1016Wilski Tyt. I Ign.894Rawa
    1017Winnicki Fel.1322Pułtusk
    1018Winnicki Henr.475Sierpc
    1019Wiśniewski Fel.622Łowicz
    1020Wiśniewski Stef.254Ciechanów
    1021Witt Adolf140Sierpc
    1022Włoczewski Juljan457Nieszawa
    1023Wodziński Stef.768Przasnysz
    1024Wojciechowski Ant.262Gostynin
    1025Wojciechowski Juljan i Ska65Nieszawa
    1026Wojciechowski Kaz.332Błonie
    1027Wojtulewicz Karol798Płońsk
    1028Wolff Ant.627Rawa
    1029Wolibner Józ.64Sierpc
    1030Wolska Genowefa235Ciechanów
    1031Wolskiego Ad. Sukces.354Kutno
    1032Woroniecki ks. Paweł1024Sochaczew
    1033Woyciechowski August i Jaszowski Wit. Dzierż.700Grójec
    1034Woźnicka Balb.103Mława
    1035Woźnicka Marja104Płock
    1036Wróblewski Tad.238Ciechanów
    1037Wróblewski Zygm.447Ciechanów
    1038Wrzecionkowski536Płock
    1039Wrzecionkowski Józ.164Płońsk
    1040Wrzecionkowski Piotr109Płock
    1041W-wski Bank Rolny511Gostynin
    1042Wyrzokowski Marj.77Płońsk
    1043Wyrzykowski Jan476Płock
    1044Wyszomirski Rom.66Pułtusk
    1045Zabielski Aleks.84Maków Maz
    1046Zaborowskiego Jerz. Sukc.268Mława
    1047Zaborska Mar.62Płock
    1048Zakrzewska Janina439Gostynin
    1049Zakrzewski Edw.504Płock
    1050Zakrzewski Mar. 235Płock
    1051Zakrzewski Teodor195Nieszawa
    1052Zaleski Stan.418Nieszawa
    1053Zalewski Józ.182Płońsk
    1054Zalewski Konst.106Ciechanów
    1055Zalęski Jan172Płońsk
    1056Załęskiego Aleks. Sukc.297Płock
    1057Załuski Kaz.340Warszawa
    1058Załuski Stan.115Mława
    1059Zambrzycki Ant.166Pułtusk
    1060Zambrzycki Zygmunt1000Pułtusk
    1061Zamoyski hr. Maur.1412Mińsk Maz.
    1062Zapalina Zofia780Ciechanów
    1063Zapolski Ign.187Płońsk
    1064Zawadzki Adam590Kutno
    1065Zawadzki Cz.324Nieszawa
    1066Zawadzki Eug.213Płońsk
    1067Zawadzki Jan, Henr.532Rawa
    1068Zawadzki Tad.847Grójec
    1069Zawidzki Wład.92Płońsk
    1070Zawistowski Stan.133Płońsk
    1071Zdziarski Bol.64Płock
    1072Zdziarski K.248Rawa
    1073Zdzichowski Józ.336Mława
    1074Zdzięborski Józ.95Mława
    1075Zdzięborski Tom.51Mława
    1076Zembrzuski Józ.205Ciechanów
    1077Zgliczyński Klem.92Warszawa
    1078Zielenierski Wit.129Błonie
    1079Zieleniewski Bohdan983Kutno
    1080Zielewicz Stef.855Mława
    1081Zielińska Marja581Płock
    1082Zielińska Wer. I Ska96Rypin
    1083Zieliński Bol.674Sochaczew
    1084Zieliński Edw. I Aleks.93Płońsk
    1085Zieliński Kons.571Lipno
    1086Zieliński Ludw.342Lipno
    1087Zieliński Stan.577Grójec
    1088Zieliński Wal.500Lipno
    1089Zieliński Wit.435Nieszawa
    1090Zieliński Wład.6006Lipno
    1091Ziemski Wład.366Maków Maz
    1092Ziółkiewicz Marja50Płońsk
    1093Złotnicki Bogum. I Wit.421Płock
    1094Złotnicki Izydor140Rypin
    1095Złotnicki Lesław73Płońsk
    1096Zmorowska Augusta214Rawa
    1097Zonszajn Aron319Radzymin
    1098Żabierek Ant.121Płońsk
    1099Żakowski Czesł.197Błonie
    1100Żaliński Stan.170Błonie
    1101Żarnowski Jerzy388Ciechanów
    1102Żmigrodzki Fran.494Łowicz
    1103Żmijewski Eug.319Płońsk
    1104Żochowski Bol.117Ciechanów
    1105Żołędziowski Tad.201Płońsk
    1106Żółtowski Ryz.415Płock
    1107Żółtowski Stefan472Płock
    1108Żórawski Tad. I Ska531Płock
    1109Żórawski Wład.1127Ciechanów
    1110Żuchowicz Hel. I Teod.458Kutno
    1111Żukotyński Michał549Sochaczew
    1112Żychliński Marjan236Sierpc
    1113Życki Edw.507Nieszawa
    1114
    @
    Layout i system zarządzania treścią wykonane przez: Lemon IT © 2005