Samobójstwo

Jeżeli masz jakis problem lub pytanie dotyczace innych tematów niż w powyższych kategoriach - zadaj je na tym forum, a może znajdzie się ktoś kto Ci to wyjaśni ...
Ofelia
POCZĄTKUJĄCY UŻYTKOWNIK
POCZĄTKUJĄCY UŻYTKOWNIK

Samobójstwo

Postautor: Ofelia » śr cze 28, 2006 18:41

Chcialabym sie zapytac czy ktos moze cos wie o pewnym samobojstwie.Slyszalam,ze kilkadziesiat lat temu(byc moze to bylo w latach 60.lub wczesniej) pewna dziewczyna(chyba 2 dni po slubie) powiesila sie w Lipnie na motocrossach.Nie interesowaloby mnie to,gdyby nie pewne zdarzenie.Otoz rok temu grupa moich znajomych bedac wieczorem(ok 23) na motocrossach widzialo cos dziwnego..Stali sobie,gdy ujrzeli nagle w oddali(jakies 200-300 metrow) postac kobiety w wieku ok.30 lat.Nie widac bylo jej dokladie tylko widzieli,jak powiewal welon...(w miejscu gdzie znajdowal sie duch,zjawa-nie wiem jak to nazwac-nie ma zadnego drzewa,jest ot czysty teren).Pozniej poszli do domu jednego z kolegi i tam dowiedzieli sie od jego mamy,ze powiesila sie tam dziewczyna w 2 dni po slubie.Bardzo mnie to intryguje i czy moze ktos wie cos na ten temat wiecej?Bardzo prosze o odpowiedz

Wróć do „SZUKASZ ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIE ?...”